دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۵۳May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاسوسی»

خبر خودرو   ۱۰ ساعت پیش    
گروه بین الملل: با چرخش دوربین ها، نمایی نزدیک از یک نمونه اولیه را می بینیم که در یک محوطه خالی می چرخد و یک اگزوز خروجی جانبی را در قسمت عقب خودرو شبیه تویوتا توندرا نشان می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۹    
شفقنا آینده- بی.بی.سی در گزارشی درباره بحران حمله بی رحمانه روسیه به اوکراین نوشته که این جنگ باعث شده نبرد جاسوسی غرب و روسیه به عنوان یکی از افسانه های بزرگ دوران جنگ سرد شدت گرفته و یک بار دیگر دوران اوج را تجربه کند. ...
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
دولت آمریکا برای سرپوش گذاشتن بر سیاست های ضد مهاجرتی خود، به طور مخفیانه برای دسترسی به اطلاعات خصوصی تلفن همراه یک خبرنگار انگلیسی اقدام کرده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۲    
گروه بین الملل: علاقه مندان به بی ام و باید تا 20 می منتظر باشند. این زمانی است که M4 CSL جدید به صورت جهانی عرضه می شود، حالا یک ویدیوی رسمی از بی ام و Mنشان می دهد که باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش گاردین ، وزارت دادگستری ایالات متحده مخفیانه اطلاعات تلفن یکی از خبرنگاران این روزنامه انگلیسی در واشنگتن را در جریان تحقیقات درباره درز اطلاعات مربوط به سیاست مرزی ترامپ، خواستار شده بود.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۲    
گروه بین الملل: این اولین تصاویر جاسوسی از خودرویی است که حدس می زنیم نسخه ST آینده باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش ها حاکی از آن است که جاسوسی نهادهای مختلف امنیتی آمریکا از شهروندان این کشور، به شکل چشمگیری افزایش یافته است.
آفتانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
گفته می شود که اف بی آی قصد داشت با تأیید اسرائیل از نرم افزارهای جاسوسی پگاسوس برای عملیات های خود استفاده کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۲    
گروه بین الملل: مطمئنا همه طرفداران فراری به شاسی بلند جدید این شرکت یعنی پورسانگ، فکر می کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یک مامور امنیتی انگلیس، به دنبال قاتلی است که به شکل مرموزی، شخصیت های سیاسی و چهره های دنیای تجارت را به قتل می رساند. در جریان این جست وجو، شخصیت و زندگیش، دستخوش تغییراتی غیرقابل پیش بینی می شود. سریال کشتن ایو (Killing Eve) یک سریال تریلر جاسوسی محصول بی بی سی امریکا و بی بی سی 3 است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
با وجود ادعایی که سازمان ملل درباره برقراری آتش بس در یمن دارد، اما منابع یمنی گفته اند که ائتلاف متجاوز سعودی همچنان به نقض گسترده آتش بس در الحدیده ادامه می دهد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یک مامور امنیتی انگلیس، به دنبال قاتلی است که به شکل مرموزی، شخصیت های سیاسی و چهره های دنیای تجارت را به قتل می رساند. در جریان این جست وجو، شخصیت و زندگیش، دستخوش تغییراتی غیرقابل پیش بینی می شود. سریال کشتن ایو (Killing Eve) یک سریال تریلر جاسوسی محصول بی بی سی امریکا و بی بی سی 3 است.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۴    
جک بارسکی تبعۀ آلمان، تا پیش از دستگیری، دو دهه در ایالات متحده جاسوسی کرد، دو خانواده در دو کشور تشکیل داد و یک زندگی دوگانۀ پیچیده داشت. در زیر داستان کمونیست سابقی را می خوانید که به یک جاسوس بدل شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تعداد زیادی از جاسوسی های دشمن و بخش بزرگی از نفوذ در حوزه محیط زیست بوده است ، دلیل توجه به این حوزه موضوعی است که کارشناسان رسانه در رادیو گفت وگو به آن پرداختند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۲    
گروه بین الملل: نسل بعدی سیویک تایپ R برای اولین بار در می 2020 جاسوسی شد، اما تا اکتبر 2021 بود که هوندا اولین تیزر از این خودرو را منتشر کرد.
فوت وفن   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۷    
در ادامه همراه با ما باشید تا بهترین فیلم ها در مورد جاسوس های زن را به شما معرفی کنیم. Red Sparrow (2018) فیلم گنجشک سرخ (Red Sparrow) محصول سال 2018 بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده و جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) در آن، نقش اصلی را به تصویر می کشد؛ او در این فیلم ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۵    
شفقنا-استرالیا می گوید حضور کشتی جاسوسی چین در سواحل غربی یک اقدام تجاوزکارانه است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، پیتر داتون، وزیر دفاع استرالیا گفت که یک کشتی اطلاعاتی چین در سواحل غرب استرالیا ردیابی شده است که او آن را اقدام تجاوزکارانه پکن خواند. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۲    
گروه بین الملل: چندین عکس جاسوسی نشان داده است که مرسدس در حال آماده سازی کلاس E بعدی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
بازیگر فیلم جانوران شگفت انگیز: اسرار دامبلدور در یک فیلم اکشن جاسوسی با عنوان قیصر سیاه جلوی دوربین می رود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - افزایش اختیارات تعزیرات، تاکید رئیس قوه قضاییه بر همراهی با دولت در نظارت بازار، شکایت از فائزه هاشمی، حکم قطعی اعدام یک جاسوس، دستور دادستان کل برای پیگیری حقوق حقابه ایران از رود ارس و کناره گیری سخنگوی قوه قضاییه از سمت خود، اهم اخبار قضایی در هفته سوم اردیبهشت بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع استرالیا ضمن تجاوزکارانه توصیف کردن حضور کشتی جاسوسی چینی در آب های این کشور، گفت هدف این کشتی جمع آوری اطلاعات از تأسیسات نظامی استرالیا بود.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که فیلم های اکشنی مانند James Bond که بر شخصیت های مرد تمرکز دارند، کلیشه غالب در ژانر جاسوسی هستند، برخی از بهترین فیلم های جاسوسی که تاکنون ساخته شده اند شخصیت اصلی شان یک زن جاسوس است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
انگلیس در راستای به روزرسانی قوانین ضدجاسوسی منسوخ و ناکارای خود، سقف مجازات جاسوسی در این کشور را از 14 سال به حبس ابد افزایش می دهد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۲    
گروه بین الملل: به تازگی شاسی بلند پورسانگ فراری در خیابان های نزدیک کارخانه فراری در مودنا ایتالیا مورد آزمایش قرار گرفت.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲    
فرارو- هزاران پنگوئن امپراتوری که در اطراف قطب جنوب دست و پا می زنند، یک کاوشگر دارند؛ ربات زردی که هر حرکت آن ها را دنبال می کند! ECHO یک ربات زمینی کنترل از راه دور است که بی سر و صدا از مستعمره پنگوئن امپراتور در خلیج Atka جاسوسی می کند. ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۲    
ویدئویی از یک سکانس فیلم سینمایی خوب بد جلف 2 در فضای مجازی منتشر شده است. به گزارش وقت صبح ، در این ویدئو پژمان جمشیدی و سام درخشانی فرمول های ثابت و کلیشه های فیلم های پرفروش را بر می شمارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دولت اسپانیا بعد از افشای هک تلفن همراه تعداد زیادی از سیاستمداران این کشور از طریق بدافزار جاسوسی پگاسوس، رئیس سازمان اطلاعات خود را برکنار کرد تا شاید بتواند به یکی از بدترین بحران های دولتی در سال های اخیر پایان دهد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۷    
ایران پرس: احمدرضا جلالی از مهمترین ماموران اطلاعاتی سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی(موساد) است که توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران شناسایی و دستگیر شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
این جاسوس سابق اسرائیلی سال های سال است با آغوش باز اماراتی ها مواجه شده و تجربیات و محصولات فناورانه خود را در اختیار آن ها قرار می دهد تا از شهروندان و همسایگانشان جاسوسی کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۰:۲۳    
دنیای اقتصاد : سخنگوی قوه قضائیه از قطعی بودن حکم احمدرضا جلالی، تشکیل پرونده برای فائزه هاشمی و صدور حکم بدوی برای مهرشاد سهیلی خبر داد. ذبیح الله خداییان روز گذشته در یک نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی گفت: احمدرضا جلالی ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
گفت: چه خبر؟! گفتم: یکی از روزنامه ها که قبلاً با اسلام و انقلاب همراه بود و چند سالی است به جمع روزنامه های زنجیره ای و غربگدا پیوسته است در شماره دیروز خود یادداشتی از یک جاسوس فراری و تحت تعقیب را به چاپ رسانده! ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فردی که نام او با پرونده شهدای هسته ای گره خورده، قرار است اواخر این ماه به جرم جاسوسی برای رژیم صهیونیستی اعدام شود. احمدرضا جلالی کسی است که اطلاعات کامل (محل کار، تردد و منزل) برخی دانشمندان نخبه کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۰۵    
پارلمان اروپا با تشکیل کمیته ای درصدد تحقیق درباره وضعیت نفوذ بدافزار جاسوسی رژیم صهیونیستی با نام پاگاسوس در این اتحادیه بر آمده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گفته می شود رئیس سازمان جاسوسی آمریکا، سیا به مشاوران ارشد رئیس جمهور برزیل برای عدم ایجاد شک در سیستم رای گیری کشورش هشدار داده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۸    
منابع دولتی اسپانیا از اخراج رئیس سازمان اطلاعاتی این کشور به دلیل جاسوسی از مقام های این کشور خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۳    
شفقنا- رسوایی جاسوسی از تلفن همراه نخست وزیر اسپانیا باعث برکناری رییس سرویس اطلاعات و امنیت این کشور اروپایی شد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الجزیره، بر اساس گزارش رسانه های اسپانیایی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
خداییان با رد شائبه تبادل احمدرضا جلالی با حمید نوری گفت: احمدرضا جلالی به اتهام جاسوسی، ارتباط با سرویس جاسوسی موساد و اقدام علیه امنیت کشور، به اعدام محکوم شده است و حکم او اجرا می شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۳    
محمود عظیمایی پژوهشگر تاریخی طی یادداشتی در توییتر خود نوشت: حالا که گوگوش و گفتگویش با هما سرشار نقل مجالس شده و از آنجا که یک سر همه ماجراهای اوایل انقلاب به قطب زاده می رسد بد نیست اشاره ای کنم به سند بامزه ای از اسناد سفارت آمریکا یا به اصطلاح اسناد لانه جاسوسی ...
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ذبیح الله خدائیان، سخنگوی قوه قضاییه درباره امکان مبادله احمدرضا جلالی که در ایران محکوم به اعدام شده است با حمید نوری توضیح داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: سخنگوی قوه قضاییه گفت: حکم اعدام احمدرضا جلالی به اتهام جاسوسی و ارتباط با موساد قطعی است و در دستور مقامات قضایی است و نسبت به اجرای حکم اقدام خواهند کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
پارلمان اروپا از تشکیل کمیته پگا برای تحقیق درباره نرم افزار صهیونیستیِ جاسوسی پگاسوس خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر M2جدید نشان می دهد که این خودرو کوپه نسبت به نسخه استانداردش تفاوت های بسیاری دارد، عکس های جاسوسی نمونه اولیه M2 جدید آنچه از کابین داخلی این کوپه مشابه سری 7 است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نوه ماندلا و نماینده پارلمان آفریقای جنوبی تاکید کرد، رژیم صهیونیستی از اسلحه، برنامه های جاسوسی و تکنولوژی کشاورزی برای ایجاد روابطی با حاکمیت های سرکوب گر در آفریقا و نفوذ در این قاره استفاده می کند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۲    
گروه بین الملل: جدیدترین عکس ها هنوز نشان می دهد که بی ام و روکش استتاری دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۲   + ۴۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: رویکرد سوئد چند سالی است که یک رویکرد مخاصمه ای در موضوعات امنیت ملی علیه جمهوری اسلامی ایران شده است.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۰۲    
حجت الاسلام صیادی نوشت: در حقیقت شرک آن است که افرادی آلت دست سیاست ها و سرویس های جاسوسی انگلیس و آمریکا شوند و با اقدامات خود چند میلیارد مسلمان را جریحه دار کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عصر ایران نوشت : سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت خارجه ارتباط بین پرونده حمید نوری و احمدر ضا جلالی را رد کرد و گفت: جلالی به جرم جاسوسی مدت هاست در ایران دستگیر شده، حکمش صادر شده و درخواست بازنگری کرده که در حال بررسی است ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۳:۳۶    
سرویس سیاسی- روزنامه مدعی اصلاحات که عنوان جمهوری اسلامی را یدک می کشد، دیروز یادداشتی را از کاوه مدنی، جاسوس فراری که در پوشش معاون سازمان محیط زیست در دولت دوم روحانی به برخی مراکز اداری نفوذ کرده بود، منتشر کرد. ...
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات بریتانیا در دستوری خطاب به روسای پلیس این کشور از آنها خواست اطلاعات کاملی درباره فعالیت سیاسی دانش آموزان جمع آوری کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست و به روایت آلبرت کوچویی گوینده پیشکسوت، مهم ترین عناوین خبری روزنامه های امروز جهان - دوشنبه 19 اردیبهشت ماه - به شرح زیر است: اتحاد ایرلند ...