یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۱:۲۵Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جاسوسی»

خبر خودرو   ۴۹ دقیقه پیش    
گروه بین الملل: مهندسان شورلت به توسعه کوروت Z06در پیست نوربرگ ادامه می دهند.
خبر خودرو   ۱ ساعت پیش    
گروه بین الملل: در اوایل ماه جاری، عکاسان جاسوسی برای اولین بار یک نمونه آزمایشی هیوندای آیونیک 5را آزمایش کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع اوکراین مدعی شد که شماری جت جاسوسی روسیه وارد منطقه پدافند موشکی این کشور شدند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان - محققان موسسه سیتیزن لب دانشگاه تورنتو، می گویند که نرم افزار جاسوسی پگاسوس ممکن است از سال 2015 تا 2020 برای نظارت بر یک فعال برجسته اماراتی مورد استفاده قرار گرفته باشد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۶    
گروه بین الملل: فرمان عقب در سال 1985 بر روی نیسان اسکای لاین GTS معرفی شد و سالها بعد چندین خودروی دیگر نیز از این فناوری استفاده کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رسانه های سوئدی مدعی شدند که یک مسئول امنیتی سابق این کشور به اتهام جاسوسی برای ایران بازداشت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۷    
منابع آگاه از هک تلفن های پنج وزیر فرانسوی و مشاور دیپلماتیک رئیس جمهوری فرانسه توسط برنامه هکری پگاسوس اسرائیل خبر دادند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
پیمان کیا با گرفتن تابعیت سوئد به عنوان یکی از مدیران سپو فعالیت و قبل از آن در یک ارگان نظامی این کشور در پوشش تحلیل گر جاسوسی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۵۰    
به گفته نخست وزیر کانادا، دو زندانی کانادایی که به اتهام جاسوسی دستگیر و به زندان های چین منتقل شده بودند، آزاد و در راه بازگشت به کانادا هستند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا: رسانه های سوئدی مدعی شدند که یک مسئول سابق این کشور به اتهام جاسوسی برای ایران بازداشت شده است. به گزارش شبکه خبری الجزیره، رسانه های سوئدی گزارش دادند که پلیس سوئد یکی از مدیران سابق سازمان اطلاعات این کشور را به اتهام آنچه جاسوسی برای ایران عنوان شده است، بازداشت کرده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۰:۵۰    
ترکیه از کشف یک شبکه جاسوسی در آنکارا خبر داد که اطلاعات صنعت دفاعی این کشور را به صهیونیست ها ارسال می کرده است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
منابع فرانسوی اعلام کردند که دولت این کشور در ادامه تحقیقاتش در زمینه جاسوس افزار ساخت رژیم صهیونیستی، رد پای آن را در تلفن های همراه حداقل 5 مقام فعلی این کشور یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۵    
رسانه های فرانسوی از نفوذ بدافزار جاسوسی پگاسوس اسرائیل به تلفن های همراه چندین وزیر فرانسوی و احتمالا انتقال اطلاعات مهم آنها خبر داده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
در تحقیقات اخیر دولت فرانسه مشخص شده که تلفن های همراه پنج وزیر این کشور و یک عضو تیم دیپلماتیک ماکرون حاوی آثار جاسوس افزارصهیونیستی پگاسوس بوده است.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۲    
رئیس جمهور روسیه به رئیس سازمان جاسوسی خارجی انگلیس توصیه کرد روابط مسکو و لندن را بیش از این کمرنگ نکند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سازمان جاسوسی خارجی آمریکا در اتریش به خاطر کوتاهی در انجام مسئولیت هایش از جمله رسیدگی به گزارش ها درباره یک بیماری مرموز برکنار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۴۶    
یکی از مخبران جبهه مقاومت پنجشیر مدعی استقرار مأموران سازمان جاسوسی پاکستان در یکی از روستاهای این منطقه شد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۵    
یک رسانه لبنانی فاش کرد که آژانس امداد رسانی به آوارگان فلسطینی(آنروا) به ابزاری در خدمت اهداف رژیم صهیونیستی و آمریکا تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کشتی حامل تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی با پشتیبانی شبه نظامیان وابسته به امارات در جزیره سقطری در جنوب یمن پهلو گرفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
صدام و متحدینش که در مانده از این جنگ فرسایشی و مقاومت دلیرانه مردم انقلابی ایران شده بودند، تنها راه خروج از این باتلاق را در بکارگیری شیوه های وحشیانه و غیر انسانی و تحت فشار قردادن ایران برای قبول قطعنامه و پایان جنگ می دانستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۴۶    
حوزه/ رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: دشمنان انقلاب در حال طراحی برنامه های مختلف برای مقابله با آن هستند؛ موساد، MI6 و سازمان سیا سه سازمان اطلاعاتی می باشند که فعالیت های جدی در این راستا دارند؛ آنان از انقلاب سیلی خورده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۶    
ارتش رژیم اشغالگر صهیونیست از سقوط یک فروند کواد کوپتر جاسوسی این رژیم در سوریه خبر داد و ادعا کرد بر اثر نقص فنی سقوط کرده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۱    
گروه بین الملل: لندرور در حال حاضر نسل فعلی رنجرور اسپرت را نشان می دهد در حالی که دسته ای از عکس های جاسوسی پیش بینی می کند که این خودروساز در آینده چگونه خواهد بود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۰    
احسان مازندرانی که با کیف کشی خانواده هاشمی رفسنجانی توانست علیرغم سابقه بند امنیتی و داشتن زندان به جرم جاسوسی در دولت روحانی برای خود عضویت هیئت مدیره کشتیرانی کیش از شرکت های زیر مجموعه شستا و برای همسرش ملیحه سادات حسینی مدیریت روابط عمومی بیمه ملت از زیرمجموعه های وزارت کار بگیرد حالا و با ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۶:۵۵    
دکتر عباس شفیعی روایت می کند که به همراه دکتر میرشمسی و دکتر بهرامی موفق به بازدید از موسسه واکسن سازی روسیه شدند. فقط مجوز بازدید داده شد و آن ها با طرح دوستی ریختن با دو تن از کارکنان و دعوت شان به شام، توانستند سوالات تکمیلی خود را بپرسند و چرخه تولید واکسن فلج اطفال را وارد کشور کنند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
یک منبع خبری نوشت کیانوش جهانپور در حال خروج از مرز ارمنستان بازداشت شده و نامبرده به اتهام جاسوسی و مافیای دارو در دولت حسن روحانی بازداشت شده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۵    
گروه بین الملل: لامبورگینی اوروس دنیای سوپراسپرت ها را هنگامی که در سال 2018 وارد مرحله تولید شد، تکان داد و نه تنها به این دلیل که یک شاسی بلند لامبورگینی بود.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۱    
گروه بین الملل: چند هفته پیش بود که مرسدس از EQE رونمایی کرد و اکنون جاسوسان ما با نمونه اولیه ای روبرو شده اند که نسخه جدید آ ام جی را نشان می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۱    
وزارت دفاع ونزوئلا اعلام کرد که یک پهپاد جاسوسی کلمبیا حریم هوایی این کشور را نقض کرده است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۱    
گروه بین الملل: آلفارومئو تنها دو مدل دارد - جیولیا و استلویو- اما یک ترکیب بسیار مورد نیاز در سال 2022 با رونمایی توناله مورد انتظار اتفاق می افتد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ایسنا: روزنامه انگلیسی تلگراف جزئیات ماموریت مشترک محرمانه امارات و اسرائیل را که اولین بار در نوع خود بود، فاش کرد. این ماموریت مربوط به خارج کردن ده ها افغان از کشورشان پس از تسلط طالبان بر افغانستان بود. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، شبکه خبری المسیره به نقل از یک منبع در اتاق افسران و ارتباط و هماهنگی برای رصد نقض آتش بس در استان الحدیده در غرب یمن، اقدامات و حملات ائتلاف شامل پرواز پهپادهای جاسوسی [17 نوبت]، بر فراز مناطق مختلف الحدیده و حملات توپخانه ای و راکتی [56 نوبت] و گلوله باران [...]
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۶    
گروه بین الملل: مدتی می گذرد که فراری پورسانگ را در سال 2018 معرفی کرد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پزشکان، دانشمندان، مأموران سازمان های اطلاعاتی و مقامات دولتی مدت هاست در تلاش اند تا علت آنچه که سندروم هاوانا خوانده می شود را پیدا کنند. سندروم هاوانا بیماریِ مرموزی است که دیپلمات ها و جاسوسان آمریکایی را درگیر کرده است. علت این پدیده واقعاً چیست و چه کسی مسئول آن است؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۱    
جنگ های آمریکا در عراق و افغانستان به بزرگ شدن دستگاه امنیتی در آمریکا و جاسوسی از شهروندان دنیا منجر شد و ادعاهای پوشالی آمریکا در زمینه تروریسم را زیر سوال برد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۲    
گروه بین الملل: عکس های جاسوسی جدید به ما نشان می دهند که آیونیک 6وقتی وارد مرحله تولید می شود، اصل کلی آن را حفظ می کند. اما آن نسخه ای نخواهد بود که بسیاری از ما امیدوار بودیم.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۰    
"ما از این دیدار بسیار خوشحال شدیم و همچنان که شما از دیگران اطلاع دارید، ایرانیها هم خوشحال شدند" این متن گوشه ای از گفت و گوهای محرمانه در لانه جاسوسی آمریکا است.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۷    
گروه بین الملل: این خودرو از زمانی که اولین بار چند ماه پیش آن را با پنل های بدنه خود دیدیم، روکش استتاری خود را از دست نداده است و مجموعه جدیدی از عکس های جاسوسی از والتر ویر در فیس بوک نشان می دهد که مازراتی در حفظ ظاهر خودرو بسیار جدی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شبکه خبری المسیره، دوشنبه شب به نقل از یک منبع نظامی، 10 مورد حمله هواپیماهای جاسوسی به مناطق الفازه، الجاح و الجبلیه و نیز تلاش برای نفوذ به منطقه حیس و ایجاد استحکامات جنگی در مناطق الجبلیه و الجاح را از جمله موارد نقض آتش بس برشمرد. منبع مزبور همچنین گفت که در این مدت [...]
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۵    
گروه بین الملل: شورولت فقط کوروت Z06 را در پیست نوربرگ آزمایش نمی کند و در این ویدئو چهار خودروی دیگر که از پارکینگ هتلی در نزدیکی کلمبوس، اوهایو خارج می شوند.
شبکه دو سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نام فیلم: مردی شبیه باران خلاصه فیلم: منصور قاسمی یکی از فرماندهان برون مرزی سپاه در جریان حمله نیروهای دشمن موجی و دستگیر می شود. عراقی ها برای شناسایی فرمانده اسرا (منصور قاسمی) فردی را به جاسوسی در میان آن ها اجیر می کنند ...
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۸    
تصاویر جاسوسی هیوندای آیونیک 6 بالاخره به دست رسانه ها رسید. سدان الکتریکی جدید هیوندای قرار است محصولی استراتژیک برای خودروساز بزرگ کره ای باشد. برای آن دسته از کسانی که به معرفی یک سدان کانسپت جذاب از سوی هیوندای امید بسته اند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۰    
سریال سرجوخه به کارگردانی احمد معظمی اثر امنیتی - جاسوسی است که برای ادامه فیلمبرداری به گرجستان رفت.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰    
گروه بین الملل: اشکودا اسکالا یک خودرو نسبتاً جدید است که به خط تولید این برند در سال 2019 پیوست و جایگزین اشکودا رپید شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۵    
گروه بین الملل: به نظر می رسد فورد اکسپدیشن مدل بعدی در خط تولید این برند است که نشان ST را بر تن می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۲    
کتاب توطئه سازمان های جاسوسی در شرق قسطنطنیه روایتی تاریخی از قیصر آلمان است که سعی کرد به دلیل اشتباه خود با متحد کردن شرق از قدرت بریتانیا بکاهد.
برترین ها / روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مهر نوشت: دنیل کریگ با ایفای نقش برای پنجمین و آخرین بار در یکی از فیلم های جیمزباند ، از رسیدن به آخر راه گفت. دنیل کریگ که در فیلم های کازینو رویال ، ذره ای آرامش ، اسکای فال ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تمامی شهروندان بالای 18سال می توانند از فردا بدون دریافت نوبت با مراجعه به مرکز واکسیناسیون شهید کسری اسمعیلی واقع در لانه جاسوسی سابق آمریکا واکسن دریافت کنند.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: یورونیوز نوشت: شبکه تلویزیونی سی ان ان آمریکا به نقل از سه منبع اعلام کرد درست پس از آن که ارتش آمریکا موشک هل فایر را به سمت خودرو تویوتا کرولا سفید رنگی در کابل شلیک کرد که تصور می شد تهدیدی قریب الوقوع برای سربازان آمریکایی در حال انتقال از فرودگاه کابل است، سازمان جاسوسی آمریکا ...