پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۴:۵۶Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سناتور دموکرات»

کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک سناتور دموکرات تاکید کرد بایدن در صورت پیروزی در انتخابات آمریکا به برجام برنخواهد گشت و این بندهای دیگر باید بر این توافق افزوده شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت کانکتیکات به شدت از عملکرد دولت ترامپ برای مقابله با شیوع ویروس کرونا انتقاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا در پیامی توئیتری اعلام کرد که با توجه به رکورد تازه موارد ابتلا به کرونا در ایالات متحده، دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور باید در انتخابات ریاست جمهوری شکست بخورد.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سناتور ایالت ورمونت آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری 2020 در کشورش تأکید کرد: با رکورد جدید کرونا در ایالات متحده ، ترامپ باید شکست بخورد. برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا در پیامی توئیتری نحوه مدیریت کرونا توسط ترامپ را آماج انتقاد خود قرار داد. ...
برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا در توییتی با انتقاد از ترامپ گفت: اگر به سخنان دانشمندان گوش فرا می داد، بسیاری از جان باختگان ناشی از کرونا در این کشور زنده می ماندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۳۰    
یک سناتور دموکرات آمریکایی مدعی شد در صورتی که دولت بایدن کمبود های برجام اصلی را رفع کند از او حمایت خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اد مارکی سناتور دموکرات خواستار بازگشت آمریکا به توافق برجام و توقف دائمی آزمایش تسلیحات هسته ای شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا گفت که انتظار داشت سناتور دموکرات ورمونت به جای جو بایدن در انتخابات با او رقابت می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سناتور دموکرات گفت در جریان گفتگوی تلویزیونی بایدن با مردم، شاهد تفاوت های وی با گفتگوی تلویزیونی ترامپ بودیم؛ رئیس جمهور آمریکا آشفته بود و دروغ گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا با انتشار پیامی در توئیتر اظهارات رئیس جمهور کشورش درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در کشور را دروغ خواند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رهبر اکثریت سنای آمریکا در پایان چهار روز جلسه استماع برای بررسی صلاحیت گزینه پیشنهادی رئیس جمهور برای پست خالی دیوان عالی این کشور گفت، او از رأی کافی برخوردار است. در حال حاضر در مجلس سنای آمریکا، 53 سناتور جمهوری خواه بوده، 45 سناتور دموکرات هستند و 2 سناتور نیز خود را مستقل می دانند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- معاون انتخاباتی بایدن و سناتور دموکرات با انتقاد از جمهوریخواهان برای تعجیل در تعیین قاضی دیوان عالی آمریکا که قصد حذف قانون بیمه همگانی را دارند، گفت: در آمریکا، دسترسی به مراقبت های بهداشتی نباید با توجه به میزان پول شما تعیین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا روز دوشنبه در پیامی در توئیتر با اشاره به وعده رئیس جمهور این کشور درباره فراهم کردن بیمه درمانی بهتر در دوره دوم ریاست جمهوری خود گفت که ترامپ یک دروغگوی بیمار است که فقط به تکرار حرف هایش می پردازد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۱۳    
برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا گفت: نیم میلیون نفر در آمریکا برای هزینه درمان ورشکست می شوند، این ساختار ناکارآمد و ستمگر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرنگار روزنامه واشنگتن پست به نقل از یک سناتور دموکرات آمریکایی مدعی شده جو بایدن در صورت پیروزی در انتخابات آمریکا به دنبال مذاکره بر سر توافقی بهتر با ایران خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
یک سناتور دموکرات و یک سناتور جمهوری خواه در نامه ای خطاب به وزیر خارجه این کشور، خواستار تحریم ترکیه به دلیل فعال کردن سامانه موشکی اس-400 شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یک سناتور جمهوری خواه به همراه یک سناتور دموکرات از دولت آمریکا خواستند، در واکنش به تدارک ترکیه برای اجرایی کردن سامانه پدافند موشکی اس-400 ، آنکارا را تحریم کند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۷    
ایسنا : یک سناتور آمریکایی با ابراز نگرانی درباره تاثیر سلامت جسمانی رئیس جمهور آمریکا بر امور داخلی این کشور و مواضع دیگر کشورها درباره آن، ادعایی را علیه ایران مطرح کرد ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
یک سناتور آمریکایی با ابراز نگرانی درباره تاثیر سلامت جسمانی رئیس جمهور آمریکا بر امور داخلی این کشور و مواضع دیگر کشورها درباره آن، ادعایی را علیه ایران مطرح کرد. ...
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بخش بین المللی سایت خبرمهم ، کریس مورفی، سناتور دموکرات آمریکایی در مصاحبه با سی ان ان گفت: باید در رابطه با شرایط کنونی رئیس جمهور شفافیت کامل وجود داشته باشد. اینکه فقط بگویند رئیس جمهور نشانه های کمی از مریضی دارد، کافی نیست. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یک سناتور دموکرات معتقد است ناتوانی و بیماری ترامپ، وضعیت نگران کننده ای را رقم زده چون ایران هنوز به دنبال انتقام سردار قاسم سلیمانی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا تصریح کرد: بر اساس شناختی که از رئیس جمهور وجود دارد، ترامپ تاجری زیان ده و متقلب مالیاتی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۷    
سناتور دموکرات آمریکایی گفت:ترامپ و متحدانش برای سرکوب رای دهندگان و تضعیف دموکراسی آمریکایی همه تلاش خود را انجام می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا اقدام رئیس جمهور آمریکا در فرار از پرداخت مالیات را منافق گونه توصیف کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۲:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
سناتور دموکرات آمریکایی از چند طرح برای تعامل با سناریویی که ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر شکست بخورد اما کناره گیری از قدرت را رد کند، نامبرد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکایی در مورد ایران گفت: ایران در زمان حاضر نسبت به دوران اوباما قوی تر شده است . آنها اکنون روابط نزدیک تری با انصارالله در مقایسه با چهار سال پیش دارند. آنها روابط نزدیک تری با قطری ها در مقایسه با چهار سال پیش دارند. متحد آنها در سوریه قوی شده است ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سنای آمریکا دو روز پس از خودداری رییس جمهوری این کشور از تعهد به تحویل مسالمت آمیز قدرت، قطعنامه ای را برای حمایت از روند قانونی انتقال قدرت تصویب کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا اعلام کرد: اولین بار با انتخاباتی روبرو هستیم که مشخص نیست رئیس جمهور کنونی در صورت شکست در انتخابات، داوطلبانه از سمت خود کنار برود.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رهبر اقلیت دموکرات ها در مجلس سنای آمریکا در واکنش به خودداری ترامپ از انتقال صلح آمیز قدرت اعلام کرد: ترامپ لیاقت ریاست جمهوری آمریکا را ندارد. به گزارش شیعه پرس ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۴۵    
سناتور دموکرات ایالت پنسیلوانیا در جلسه سنای آمریکا از اقدامات دولت در مدیریت بحران همه گیری ویروس کرونا انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت ورمونت نوشت به جای بازداشت سیاه پوستان به جرم حمل ماریجوانا، شیاد های وال استریت را محاکمه کنید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- چاک شومر سناتور دمکرات روز پنجشنبه با انتقاد از مدیریت دولت ترامپ در عدم مهار ویروس کرونا در آمریکا، اظهارات ترامپ در این خصوص را مضحک خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۳:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
برخی منابع مطلع از تلاش های برنی سندرز سناتور دموکرات برای پیروزی هم حزبی خود در انتخابات 2020 و تمرکز بیشتر بر اموری چون اشتغال زایی برای جلب آرای شهروندان آمریکایی خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
چهار سناتور دموکرات و جمهوری خواه در نامه ای به رئیس جمهور آمریکا از وی خواستند "پیمان کاهش سلاح های جدید استراتژیگ" یا نیو استارت را که اوایل سال آینده منقضی می شود، تمدید کند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مورفی سناتور دموکرات ایالت کنتیکت روز سه شنبه در پیام توییتری نوشت: خنده دار است اگر هدف این بود که ایران به محدودیت های موجود در توافق هسته ای پایبند باشد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا از اوضاع اسفبار اقتصادی اقشار کم درآمد و تشدید شکاف طبقاتی در این کشور طی سال های اخیر انتقاد کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
یکی از سناتور های دموکرات آمریکا که پیشتر قصد شرکت در انتخابات 2020 در این کشور را داشت نسبت به حفظ سلامتی شهروندان آمریکایی که قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری را دارند، هشدار داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا در پیامی در توئیتر هشدار داد که باید این موضوع در نظر گرفته شود در صورتی که ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری شکست بخورد و از قدرت کناره گیری نکند چه اتفاقی خواهد افتاد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
چاک شومر سناتور دموکرات نیویورک تاکید کرد بیش از چهل میلیون امریکایی در خطر بیرون رانده شدن از خانه های اجاره ای قرار دارند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۲۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت مینه سوتا اظهار داشت که مردم ایالات متحده در کشوری که ترامپ ریاست جمهوری آن را بر عهده داشته باشد در امان نیستند.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا امروز جمعه در پیامی توئیتری اعلام کرد: واقعیت های اقتصادی آمریکا در دولت ترامپ این است: 29 میلیون آمریکایی غذای کافی ندارد و 30 میلیون بیکار در آمریکا دریافت 600 دلار در ماه را از دست دادند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت آمریکا امروز جمعه در پیامی توئیتری اعلام کرد: واقعیت های اقتصادی آمریکا در دولت ترامپ این است: 29 میلیون آمریکایی غذای کافی ندارد و 30 میلیون بیکار در آمریکا دریافت 600 دلار در ماه را از دست دادند. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۱    
یک سناتور دموکرات مجلس نمایندگان ایالات متحده گفت: اگر قرار است یک جنگ طبقاتی در این کشور انجام شود، زمان آن است که طبقه کارگر در آن جنگ پیروز شود.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
الیزابت وارن سناتور دموکرات آمریکایی در توییتر در مورد اعمال تمام تحریم ها علیه ایران نوشت: تنها اعضای توافق هسته ای می توانند تحریم های سازمان ملل علیه ایران را اعمال کنند اما ترامپ از آن خارج شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - الیزابت وارن سناتور دموکرات آمریکا در توئیتی درخصوص ضرورت بازگشت آمریکا به برجام، با بیان اینکه سیاست های دونالد ترامپ باعث انزوا و تضعیف امنیت آمریکا می شود، تاکید کرد: بیایید دوباره به برجام برگردیم.
میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- سناتور دموکرات ایالت ورمونت، آمریکا در فضای مجازی نسبت به بی خانمان شدن آمریکایی ها و ثبت رکورد مالی بازار بورس آمریکا واکنش نشان داد. تاریخ انتشار: 21:19 - 31 مرداد 1399 - کد خبر: 649006
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۲۳:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: برنی سندرز سناتور دموکرات ایالت ورمونت در پیامی در توئیتر به بحران اقتصادی که مردم آمریکا با آن مواجه هستند اشاره کرد. وی در پیامی در توئیتر نوشت: در حالی که 40 میلیون آمریکایی با بی خانمان شدن مواجه هستند، وال استریت (بازار بورس آمریکا) از لحاظ سود در حال ثبت رکورد است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۸:۳۵    
یک سناتور دموکرات آمریکایی از دونالد ترامپ به شدت انتقاد و او را ترسوی کل به جای فرمانده کل خطاب کرد.
بیتوته   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سناتور دموکرات ایالت کالیفرنیا در اقدامی که به زعم خیلی ها تاریخی تلقی می شود؛ مقام معاونت نامزد حزب در انتخابات 2020 را پذیرفت.