چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۷:۴۱Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته روابط خارجی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا اظهار داشت که ترکیه لیاقت برخورداری از جنگنده های پیشرفته اف-16 را ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۱۵    
کمیته روابط خارجی پارلمان ترکیه امروز عضویت فنلاند در سازمان پیمان آتلانتیک شمالی را تایید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا هشدار داد اگر اسناد درخواستی درباره خروج از افغانستان به این مجلس ارائه نشود، آنتونی بلینکن احضار خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۴۰    
جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنای آمریکا پیرامون استرداد بولسونارو و لنگر انداختن ناو های ایرانی در برزیل برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا اظهار داشت وزارت خارجه این کشور افکار عمومی را درباره خروج از افغانستان گمراه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مایک مک کال، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، در مصاحبه با شبکه سی بی اس، خواستار دریافت اسناد وزارت خارجه در مورد خروج فاجعه بار از افغانستان شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی به دیدارهای حاشیه ای مجمع 146 اتحادیه بین المجالس (IPU) اشاره کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات خود را در مورد خروج فاجعه بار بایدن از افغانستان آغاز کرده است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۲۶    
در سایه جنگ اوکراین نشست کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا در حالی برگزار شد که...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفرش به بحرین برای شرکت در مجمع عمومی ⁧اتحادیه بین المجالس جهانی⁩ (IPU) گفت که افق های روشنی بین دو کشور دیده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۶:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی سنای آمریکا در ادعایی مداخله جویانه برخی درخواست های خصمانه علیه ایران را مطرح کرده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا می گوید وزیر امور خارجه دولت بایدن به درخواست کنگره مبنی بر ارائه اطلاعات در مورد نحوه خروج از افغانستان پاسخ کامل نداده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه طالبان در واکنش به نامه مایک مک کال، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، اعلام کرد که زمان اعمال فشار گذشته است و سخنان این چنینی مقام های آمریکایی نتیجه مثبت نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان در دیدار با اعضای کمیته روابط خارجی پارلمان آلمان نسبت به تشدید اوضاع در مرزهای کشورش با جمهوری آذربایجان هشدار داد و گفت که باکو در حال آمادگی برای حمله گسترده به ارمنستان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان امروز در نشستی با اعضای کمیته روابط خارجی پارلمان آلمان گفت: جمهوری آذربایجان در صدد تجاوز گسترده به ارمنستان است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا قرار است به زودی نخستین جلسه استماع برای بررسی خروج نیروهای نظامی این کشور از افغانستان را برگزار کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مایکل مک کال ، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا روز پنجشنبه در نامه ای به وزیر خارجه آمریکا از واکنش ضعیف کاخ سفید در قبال رفتار مقامات ارشد طالبان انتقاد کرد و خواستار تشدید برخورد با مقامات کابل شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که در صدر هیأتی پارلمانی به سوریه سفر کرده ، در دیدار با حموده صباغ رییس مجلس شعب سوریه بر ارتقای سطح روابط دو کشور در همه زمینه ها به ویژه در حوزه پارلمانی تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که در صدر هیأتی پارلمانی به سوریه سفر کرده اند، در دیدار با نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی سوریه، با اشاره به کمک های انسان دوستانه صورت گرفته به زلزله زدگان سوری بر تداوم این حمایت ها تأکید کرد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۰    
کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا با رای خود به جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، قدرت آن را داد تا تیک تاک را که یک رسانه اجتماعی چینی است، ممنوع کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۰    
رئیس کمیته روابط خارجی کمیته مرکزی چین بر ضرورت آتش بس و خاتمه یافتن بحران اوکراین تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیته مرکزی حزب کمونیست چین تاکید کرد که بحران اوکراین نباید ادامه یابد و فکر کردن درباره پایان جنگ و آتش بس ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی پارلمان فنلاند گفت: پارلمان فنلاند 28 فوریه (9 اسفند) به تصویب قوانین لازمی رای خواهد داد که به این کشور اجازه می دهد به عضویت ناتو درآید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تنش ها بین پرو و کلمبیا پس از آن شدت گرفت که کمیته روابط خارجی کنگره پرو با تایید پیشنهادی، رئیس جمهوری کلمبیا را "عنصر نامطلوب" اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: سیاست خارجی ما از حالت تک موضوعی و تک بعدی خارج و چندجانبه شده است که قطعاً این رویکرد گشایش هایی را برای کشورمان ایجاد خواهد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا مدعی شد بالون چینی برفراز 3 پایگاه هسته ای آمریکا پرواز کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۵    
سخنگوی وزارت خارجه چین از سفر رئیس دفتر کمیته روابط خارجی حزب کمونیست به چند کشور اروپایی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مایکل مک کال (از ایالت تگزاس)، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان کنگره ایالات متحده، مطمئن است که قانونگذاران آمریکایی به ارائه کمک به اوکراین ادامه خواهد داد، علیرغم قطعنامه ای که این هفته توسط گروهی از هم حزبی هایش برای پایان دادن به حمایت نظامی و مالی از کی یف ارائه شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۲:۵۱    
ایلهان عمر نماینده زن سیاهپوست کنگره امریکا از کمیته روابط خارجی به دلیل انتقاد از اسرائیل اخراج شد تا آزادی بیان به سبک امریکایی را به تصویر بکشد. مجلس نمایندگان امریکا ایلهان عمر، نماینده دموکرات را به دلیل اظهارات او درباره اسرائیل از عضویت در کمیته امور خارجی اخراج کرد ...
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز با استناد به اظهارات منابع مطلع، در گزارشی مطرح کرد که دولت برزیل به منظور هم زمان نشدن موعد پهلو گرفتن دو ناو ایرانی در بنادر این کشور با زمان دیدار رییس جمهور برزیل و رییس جمهور آمریکا، تحت فشار واشنگتن، تاریخ آن را تغییر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
مایکل مک کاول، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز شنبه در بیانیه ای نوشت: این غیرقابل قبول است که رئیس جمهور لولا دا سیلوا علی رغم درخواست کاخ سفید، بازدید دو ناو جنگی ایرانی از برزیل را پیش از دیدار با بایدن به جای لغو کردن، صرفا به تاخیر بیاندازد. ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک نماینده پارلمان حزب محافظه کار انگلیس معتقد است مردم باید اپ چینی تیک تاک را از موبایل هایشان پاک کنند تا از داده هایشان در برابر تهدیدهای تهاجمی محافظت شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل آمریکا گفت: به علت حمایت ایلهان عمر نماینده ایالت مینه سوتا از حقوق مردم فلسطین، بخشی از دموکرات های مجلس نمایندگان نیز با اخراج وی از کمیته روابط خارجی مخالف نبودند.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۳:۵۲    
ابراهیم سعیدی، خبرنگار و فعال رسانه ای در یادداشتی تحت عنوان اخراج ضدآزادی یک زن، به دلیل حمایت از زندگی! پیرامون اخراج ایلهان عمر از کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا، نوشت: ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اخراج نماینده مسلمان آمریکا از کمیته روابط خارجی کنگره این حقیقت را بیان کرد که ادعای حقوق بشری آمریکا دروغی بیش نیست و این مسئله تنها در برابر کشور های متخاصم برنده است و در برابر جنایات رژیم صهیونیستی کند است
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۵۰    
رییس کمیته روابط خارجی کنگره از دولت بایدن خواسته است اربیل و بغداد را برای توافق بر سر اختلافات تحت فشار قرار دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم در توئیتی از اخراج "ایلهان عمر" از کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا،انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اخراج "ایلهان عمر" عضو مجلس نمایندگان آمریکا از کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اخراج"ایلهان" از کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا به دلیل انتقاد از رژیم صهیونیستی،اشاره کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۸    
به گزارش مشرق ، یک فعال رسانه ای در توئیتر نوشت: جمهوری خواهان به اخراج ایلهان عمر، نماینده کنگره آمریکا از کمیته روابط خارجی رای مثبت دادند. آن ها عمر را به دلیل انتقاد از رژیم صهیونیستی به یهودی ستیزی متهم کردند. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۸:۲۸    
آمریکا حمایت همه جانبه خود را از جنایات رژیم صهیونیستی ادامه می دهد و حتی انتقادهای یک عضو کنگره را نیز برنتابید. خبرگزاری میزان – رسانه های آمریکا به تازگی گزارش دادند که در جریان یک رای گیری، ایلهان عمر ، نماینده مسلمان کنگره از ایالت مینه سوتا ، به دلیل انتقاد از رژیم صهیونیستی ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس نمایندگان که از صهیونیست ها انتقاد کرده بود، پس از بارها تهدید شدن، سرانجام از کمیته مهم روابط خارجی مجلس نمایندگان این کشور اخراج شد تا دنیا، معنای آزادی بیان در آمریکا را با چشم ببیند! ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مسلمان زن حزب دموکرات از کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا که جمهوریخواهان در آن اکثریت را در اختیار دارند، به دلیل انتقاد از رژیم اسرائیل اخراج شد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: کنگره آمریکا یک زن مسلمان را به دلیل انتقاد از رژیم صهیونیستی از کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا اخراج کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عضو کمیته روابط خارجی سنا آمریکا، طرحی را برای منع دولت بایدن از ارایه معافیت تحریم های کنگره آمریکا که همکاری در مورد برنامه هسته ای ایران را ممنوع می کند، ارایه کرده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۹    
کیوین مک کارتی رئیس مجلس نمایندگان گفت که با توجه به اظهارات یهودی ستیزانه ایلهان، او از کمیته روابط خارجی اخراج شده است. این سخن در حالی است که رهبر اقلیت دموکرات مجلس نمایندگان گفته است که این رأی گیری یک انتقام گیری سیاسی بود.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بهادری جهرمی در ادامه با اشاره به رفتار دوگانه غرب تاکید کرد: نماینده مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا را روز گذشته به خاطر یک سئوال درباره اسرائیل از کمیته روابط خارجی اخراج کردند اما در کشور ما القای بسته بودن فضا می کنند.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا با اشاره به محاصره منطقه کوهستانی قره باغ توسط جمهوری آذربایجان خواستار منع ارسال اسلحه کشنده به این کشور شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلهان عمر از منتقدان رژیم صهیونیستی است و اخراج او از این کمیته در حکم یک پیروزی برای کوین مک کارتی ، رئیس جمهوری خواه مجلس نمایندگان قلمداد می شود که از مدت ها پیش وعده داده بود برای اخراج عمر از کمیته مذکور تلاش خواهد کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۰۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای اطلاع رسانی دولت به اخراج نماینده زن مسلمان کنگره آمریکا از کمیته روابط خارجی کنگره واکنش نشان داد. سپهر خلجی با انتشار تصویری از ایلهان عمر در توییتر نوشت: زن، زندگی، آزادی بدون روتوش؛ نماینده زن مسلمان کنگره آمریکا از کمیته روابط خارجی اخراج شد ...