یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۱:۴۸Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته روابط خارجی»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر خارجه آمریکا در جریان جلسه پرسش و پاسخ کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا از جواب دادن به سوالاتی پیرامون خروج آشفته و پر هرج ومرج آمریکا از افغانستان طفره رفت و به عباراتی نظیر نمی دانم و به یاد نمی آورم بسنده کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گرگوری میکس از اعضای ارشد کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در پی فشار هم حزبی های خود در این نهاد قانونگذار، هنوز درخواست رژیم صهیونیستی برای خرید جنگنده های اف-15 را تائید نکرده است.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان – مایکل مکال، رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا روز چهارشنبه بار دیگر از بحران بشری در افغانستان و سوءاستفاده طالبان از کمک های خارجی ایالات متحده انتقاد کرد. ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۸:۲۸    
مایکل مک کال رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا با اشاره به زندانی بودن رایان کوربت، شهروند این کشور در زندان طالبان می گوید که این گروه علاوه بر افغان ها درد و وحشت را بر خانواده های امریکایی نیز تحمیل کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سفیر پیشین آمریکا در افغانستان به کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان این کشور گفت: از سوی دولت بایدن بدون هیچ برنامه ای در سال 2021 به افغانستان فرستاده شدم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد اظهارات جو بایدن رئیس جمهور این کشور درباره خروج آشفته از افغانستان نادرست و متناقض بوده است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۵    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ در این جلسه که عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران و قائم مقام دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی، مدیرکل صمت و نائب رئیس اتاق بازرگانی استان نیز حضور داشتند ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۲    
مایکل مک کال رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا می گوید که رایان کوربت شهروند امریکا در شرایط اسفناک در زندان طالبان به سر می برد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد دولت جو بایدن برای آزادی زندانیان آمریکایی در افغانستان کاری انجام نداده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۹    
مایکل مک کال رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا می گوید که خروج نظامی این کشور از افغانستان، امریکا را با خطر مواجه کرده است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مایکل مک کال رییس کمیته روابط خارجی مجل امریکا از اعطای ویزای مهاجرتی "اس آی وی" به 12 هزار افغان همکار با نیروهای امریکایی، ابراز خرسندی کرده است.
نخست وزیر رژیم اسرائیل گفت که برخی از نیروهای درون این رژیم با هدف ضربه زدن به وی با دولت آمریکا همدست شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی حکومت سرپرست افغانستان در واکنش به اظهارات رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا که گفته بود؛ هرگونه تعامل با طالبان به مثابه سیلی به صورت مردم افغانستان است، تصریح کرد: این اظهارات برخاسته از اختلاف دیدگاه میان مقامات واشنگتن درباره طالبان است.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۲    
مایکل مک کال رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا به جوبایدن رییس جمهور این کشور گفته که هیچ کس را برای تعامل با طالبان تشویق نکند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد آنتونی بلینکن با ارائه تمام اسناد مربوط به خروج آمریکا از افغانستان به مجلس نمایندگان موافقت کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
کمیته روابط خارجی کنگره آمریکا در ادامه بازخواست مقامات کاخ سفید بار دیگر درباره بررسی شکست استراتژیک این کشور در افغانستان نشست استماعیه برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سناتور باب منندز رئیس سابق کمیته روابط خارجی سنای آمریکا و همسرش در پرونده ای جدید به ممانعت از اجرای عدالت متهم شدند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۷    
مایکل مک کال رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا می گوید که نشستی را در مورد فاجعه خروج از افغانستان با دو مقام نظامی ارشد این کشور برگزار می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۰۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سوزان مالونی، مدیر سیاست خارجی در موسسه بروکینگز در سخنانی خطاب به اعضای کمیته روابط خارجی سنای آمریکا به تشریح و تبیین مسیر پیش روی ایران و شبکه نیابتی آن پرداخت ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۳:۱۵    
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا می گوید آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه را به دلیل پنهان کردن اسناد مربوط به خروج آشفته از افغانستان، مورد پیگرد قرار خواهند داد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسه کمیته روابط خارجی سنای آمریکا با طرح ادعاهای خطرناک علیه ایران همراه بود. در بخشی از این ادعاها با طرح ادعاها درباره گروه های نیابتی که اشاره به گروه های مستقل محور مقاومت داشت، ادعا شد تاکنون 186 سرباز آمریکایی به دست ایران کشته یا زخمی شده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک سناتور برجسته آمریکایی و عضو کمیته روابط خارجی مجلس سنا با انتقاد شدید از سیاست های رئیس جمهور پیشین آمریکا در قبال ایران، آن را یک فاجعه و شکست کامل توصیف کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۴۱    
اسپوتنیک مقاله ای منتشره در آسیا تایمز (هنگ کنگ) به قلم استفان براین، مدیر ارشد اسبق کمیته فرعی خاورمیانه زیرمجموعه کمیته روابط خارجی سنای آمریکا و معاون دستیار وزیر دفاع در امور سیاسی را، مورد توجه شما قرار می دهد. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر دفاع آمریکا در امور خاور نزدیک، روز سه شنبه گفت که ایالات متحده 230 هدف آنچه متعلق به جنبش انصارالله در یمن می خواند را بمباران کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا اظهار داشت دولت بایدن از درخواست های کنگره برای دریافت اسنادی درباره خروج فاجعه بار از افغانستان ممانعت می کند.
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۲    
مایکل مک کال رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا می گوید که انتونیو بلینکن وزیر خارجه این کشور از ارسال اسناد فاجعه خروج از افغانستان به کانگرس ممانعت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا- رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای پاکستان با تاکید بر اهمیت روابط دوجانبه با تهران و اهمیت رویدادهای منطقه ای برای اسلام آباد، از دولت آتی پاکستان خواست تا تکمیل طرح خط لوله انتقال گاز از جمهوری اسلامی ایران و پیوستن به سازمان بریکس را در اولویت اقدامات خود قرار دهد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مقام دولتی ارشد اسبق آمریکایی در مطلبی به متحدان غربی اوکراین هشدار داد برخلاف رویایی که برای رقم زدن تغییر رژیم ادعایی خود در روسیه با دامن زدن به جنگ در اوکراین در سر پروراندند، منتظر باشند برخلاف انتظارشان این تغییر رژیم در خود اوکراین اتفاق بیفتد. ...
خبرگزاری جمهور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۰:۵۷    
کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا اعلام کرده که زلمی خلیل زاد نماینده پیشین امریکا در امور صلح افغانستان را برای وضاحت در مورد ناکامی توافقنامه دوحه، فراخوانده است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۰۲    
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس با اشاره به جنایت های رژیم صهیونیستی در نوار غزه، گفت: سازمان ملل ابزارهای لازم را برای رسیدگی و توقف جنایت ها علیه فلسطینیان در اختیار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۷    
تهران - ایرنا - کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان مصر به دلیل موضع برلین در قبال حملات رژیم اسرائیل علیه نوار غزه، فعالیت های کمیته دوستی پارلمانی آلمان را متوقف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت تلاش ها برای آزادی اتباع آمریکایی در بازداشت طالبان ادامه دارد.
با گذشت بیش از 6 ماه از خداحافظی وندی شرمن از قائم مقامی وزارت خارجه آمریکا، کورت کمپبل نفر دوم این وزارتخانه شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ کورت کمپبل 66 ساله که در جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنای آمریکا، ایران را دشمن راهبردی و متخاصم خوانده بود، جایگزین وندی شرمن شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی پارلمان اتحادیه اروپا خواستار تولید بیشتر و سریعتر تجهیزات نظامی در اتحادیه اروپا برای ارسال کمک های بیشتر به اوکراین شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی پرتاب موفقیت آمیز سه ماهواره بر سیمرغ را نشان از اقتدار فناوری جمهوری اسلامی دانست و گفت: پرتاب سه گانه ماهواره با یک ماهواره بر تکنولوژی پیچیده ای می خواهد که ایران به آن دست پیدا کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در واکنش به کشته شدن سه نظامی این کشور در حمله به پایگاه آمریکا در اردن، گفت که سیاست شکست خورده دولت، بازدارندگی ما در برابر دشمن را نابود کرده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک در بیانیه کمیته روابط خارجی سنای آمریکا آمده است: "بن کاردین، رئیس کمیته روابط خارجی سنا امروز از تصویب عضویت سوئد در ناتو توسط ترکیه استقبال کرد و اعلام کرد که حالا اجازه فروش جنگنده های F-16 به ترکیه را خواهد داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۰۹:۵۰    
رئیس کمیته روابط خارجی سنای ایالات متحده در بیانیه ای فروش هواپیما های F-16 به ترکیه را تایید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیته روابط خارجی سنای آمریکا پیش نویس قانون مصادره دارایی های فدراسیون روسیه به نفع اوکراین را تصویب کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سیاست توسعه روابط همسایگی ایران گفت: ما و کویت همسایه هستیم و لاجرم باید روابطی صمیمی داشته باشیم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۷    
عباس گلرو، رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه یکم بهمن ماه با رئیس گروه دوستی پارلمانی کویت و ایران دیدار و گفت و گو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۲۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – رئیس کمیته پارلمانی روابط خارجی انگلیس، سخنان جنجالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه شناسایی کشور مستقل فلسطین را خطرناک توصیف و محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۵    
کمیته روابط خارجی پارلمان جمهوری آذربایجان روز پنجشنبه قطع تمامی روابط اقتصادی با فرانسه و اخراج شرکت های فرانسوی از جمله توتال را خواستار شد، اتفاقی که نشانه ای جدید از بدتر شدن روابط پاریس و باکو است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۰:۲۳    
فرارو- جان کی ریاکو، نویسنده، روزنامه و افسر سابق اطلاعاتی امریکایی است. او پیش تر تحلیلگر افسر پرونده برای آژانس اطلاعات مرکزی (سیا)، بازپرس ارشد کمیته روابط خارجی سنا، ضد تروریسم و مشاور شبکه خبری ای بی سی بود ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: حضور روئسای مجالس در اجلاس تهران طی هفته گذشته باعث شد یک تحرک جدی در حوزه پارلمانی برای دفاع از آرمان فلسطین ایجاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
در پی ابراز تمایل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا برای ارتباط با مخالفان مسلح طالبان، نماینده کنگره آمریکا اظهار داشت افغانستان تحت حاکمیت طالبان یک زخم باز و غیرقابل ترمیم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مسئول روابط خارجی جبهه مقاومت ملی افغانستان در واکنش به اظهارات رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا اظهار داشت: نیروهای دموکراتیک مخالف طالبان آماده تقویت روابط با آمریکا هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۳    
رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان امریکا گفت بایدن در تلاش بیرون کردن طالبان از فهرست گروه های تروریستی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
فارس : براساس اطلاعیه ماه نوامبر شورای امنیت ملی آمریکا به کمیته روابط خارجی سنا، دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در اصل از لایحه ای که به آن اجازه می دهد این بودجه را مصادره کند، استقبال می کند.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عباس گلرو رئیس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تصویب کلیات طرح تأسیس سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه، اظهار کرد: این طرح چندین ماه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف، مورد بحث و بررسی قرار گرفت ...