جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۸:۰۴Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور ایران»

فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی پیامی توئیتری، نوروز را تبریک گفت. به گزارش فکرشهر به نقل از ایلنا، وی در این پیام توئیتری نوشت: برای همگان نوروزی شاد را آرزو می کنم. امیدوارم امسال، سالی روشن تر و مملو از شادی باشد .
آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا به بهانه پیام نوروزی ادعاهای مداخله جویانه ضد ایرانی خود را تکرار کرد و مدعی حمایت از مردم ایران شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا در پیامی که به مناسبت نوروز 1402 منتشر کرد به اظهارت مداخله جویانه در امور داخلی ایران ادامه داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی پیامی توئیتری، نوروز را تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در ادامه سیاست های ضد ایرانی و دوگانه خود پیام تبریک نوروز با محتوای دخالت در امور داخلی ایران صادر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران، با انتشار تصویری از سفره هفت سین وزارت خارجه آمریکا رونمایی کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اسرائیل با در نظر گرفتن سرنگونی نظام سیاسی ایران به عنوان یک اولویت در ماه ژانویه سرلشکر “ایال ضمیر” را که در امور ایران تخصص دارد به عنوان مدیرکل وزارت امنیت آن کشور منصوب کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
میخائیل اولیانوف، دیپلمات ارشد روسیه به عدم اشاره رابرت مالی، نماینده آمریکا در امور ایران به موضوع برجام در دیدار با رافائل گروسی انتقاد وارد کرده است. اولیانوف در توییتر با مخاطب قرار دادن توییتی از رابرت مالی نوشت: حتی یک کلمه به برجام اشاره نشده است. ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین، از عدم اشاره به برجام در دیدار مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با نماینده آمریکا در امور ایران انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران در دیدار با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از تلاش های گروسی برای تعامل با ایران در مورد موضوعات هسته ای استقبال کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رابرت مالی (راب ملی) نماینده ویژه آمریکا در امور ایران از دیدار خود با "رافائل گروسی" مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد و گفت که نشست "سازنده ای" با او داشتم و درباره دیدار های اخیرش در تهران گفتگو کردیم.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی و نماینده ویژه آمریکا در امور ایران طی دیدار درخصوص مسائل هسته ای ایران و دیدارهای گروسی در تهران به گفت وگو پرداختند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز پنج شنبه در توییتی نوشت: دیدار سازنده ای با رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی داشتم و انتصابش به دوره دوم ریاست آژانس را تبریک گفتم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۶:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران از دیدار خود با "رافائل گروسی" مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد و گفت که نشست "سازنده ای" با او داشتم و درباره دیدارهای اخیرش در تهران گفتگو کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۵:۲۸   + ۳۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران با بیان اینکه درباره نشست های اخیر مدیرکل آژانس اتمی در ایران با او صحبت کرده، گفت که تهران باید تعهدات داده شده به آژانس را کاملا اجرا کند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۴    
ماموستا مامد کلشی نژاد امام جمعه اهل سنت ارومیه با محسن مسچی معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی دیدار کرد و به ارائه نظراتی در خصوص کنفرانس های منطقه ای پرداخت.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۹    
محسن مسچی معاون امور ایران و مشاور عالی دبیرکل مجمع تقریب در سالگرد شهادت شیخ عبدالله دهدوه از روحانیون و مبلغان شیعه در بلژیک، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تقریب، به ذکر ویژگی های شخصیتی و خاطراتی از ایشان پرداخت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
دنی سیترینوویچ مسئول سابق امور ایران در سازمان اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی (موسوم به امان) در اعلام توافق ایران و عربستان گفت که در نهایت این توافق، پایانی بر رویای اتحاد منطقه ای علیه ایران است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
دنی سیترینوویچ مسئول سابق امور ایران در سازمان اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی (موسوم به امان) در اعلام توافق ایران و عربستان گفت که در نهایت این توافق، پایانی بر رویای اتحاد منطقه ای علیه ایران است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۱۵    
کتاب تاریخ روابط ایران و آمریکا: توافق انگلیسی روسی 1907 نیاز به حضور یک نیروی سوم در امور ایران را افزایش داده بود. در گذشته، بریتانیا و روسیه همیشه به صورت طبیعی مانند وزنه هایی مقابل هم بودند ...
پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سومین تصویری که از فرآیند سفر کاری و فشرده مدیرکل آژانس به دست می آید، نتایجی است که دارای آثار و پیامد بر روابط ایران و غرب و به ویژه مساله بازگشت دوباره به میز مذاکره است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۷:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه ایران : رابرت مالی، نماینده ویژه امریکا در امور ایران با اشاره به سفر رافائل گروسی به ایران عنوان کرد: بگذارید ببینیم که آژانس اتمی چه چیز (پایبندی یا عدم پایبندی ایران به ان.پی.تی) گزارش می دهد و سپس زمان برای اتخاذ گام های مناسب بعدی فرا می رسد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران اکونومیست ، رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز پنجشنبه به سفر قریب الوقوع رافائل ماریانو گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران اشاره کرد و گفت که گروسی هنوز گزارش خودش را در خصوص پایبندی یا عدم پایبندی ایران به ان پی تی منتشر نکرده ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران عنوان کرد که این کشور پیش از تصمیم گیری درباره گام های بعدی، منتظر دریافت نتایج سفر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعا کرد ایالات متحده قبل از تصمیم گیری درباره اقدامات و گامهای بعدی درباره ایران منتظر نتایج سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مقامات آمریکایی موضوع مسمومیت دانش آموزان دختر را مستمسکی برای دور جدید دخالت در امور ایران یافته اند و با ابراز نگرانی، خواستار تحقیقات در این زمینه شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۶:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد برای گام های بعدی درباره ایران منتظر نتایج سفر گروسی مدیرکل آژانس انرژی اتمی به ایران خواهد ماند.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۱    
محسن مسچی معاون امور ایران و مشاور عالی دبیرکل مجمع تقریب، با اعضای شورای اخوت و علما و نخبگان افغانستان دیدار و در خصوص برنامه فرهنگی و تقریبی مجمع بحث و گفت وگو کرد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۶    
علما و مسئولین استان گلستان با صدور پیامهایی از دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و معاون امور ایران این مجمع، به خاطر برگزاری موفق دومین اجلاس منطقه ای وحدت اسلامی در گلستان قدردانی کردند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
این در حالی است که رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که اخیرا سفری به عمان داشته، روز 26 بهمن گفت: دیدار عالی با شیخ خلیفه الحارثی معاون وزیر خارجه عمان داشتم.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۵:۰۰   + ۱۵۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا به صدور حکم اعدام برای یک محکوم ایرانی- آلمانی اعتراض کرد. به گزارش ایسنا، رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم. دولت با تک تک این گام ها خود را بیش از پیش از سایر جهان جدا می کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران روز جمعه در توییتی مدعی شد: ما قویا صدور حکم اعدام برای جمشید شارمهد، شهروند ایرانی-آلمانی پس از ربایش و برگزاری دادگاه ساختگی را محکوم می کنیم. دولت با تک تک این گام ها خود را بیش از پیش از سایر جهان جدا می کند.
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، به ادعای نماینده مجلس ایران درباره سفر سلطان عمان به تهران برای انتقال پیام آمریکا واکنش شنان داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در بررسی دوران حکومت رضاشاه که سرآغاز و سرانجام آن با دو مرحله از حضور و دخالت قدرتهای خارجی خصوصاً استعمار انگلستان در امور ایران همراه بود سیر تحولات آن در شکل گیری تاریخ این دوران از اهمیت فراوانی برخوردار است./تسنیم
اخبار بانک   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
فواد حسین، وزیر خارجه عراق که اخیرا در راس هیأتی به واشنگتن سفر کرده بود و با مقامات این کشور دیدار و رایزنی کرد در گفت وگو با شبکه رووداو در پاسخ به این سوال که در دیدار با رابرت مالی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مورد چه چیزی رایزنی کردید؟ گفت: در خصوص روابط ایران و عراق نبود ...
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
با حضور استاندار گلستان و محسن مسچی مشاور عالی دبیر کل و معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از رؤسای کمیته های 15 گانه دومین اجلاس منطقه ای وحدت شمال کشور در گرگان تقدیر به عمل آمد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان و بدر الوسعیدی وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و عمان امشب (پنجشنبه) 27 بهمن ماه تلفنی گفتگو کردند. گفتنی است که رابرت مالی نماینده آمریکا در امور ایران دیروز چهارشنبه در پیامی توییتری از دیدار با معاون وزیر خارجه عمان و رایزنی با وی در خصوص ایران خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران گفت: در خصوص طیف وسیعی از موضوعات مرتبط با ایران با مقامات عمانی گفتگو کردیم.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا ضمن متهم کردن تهران به حمایت از اقدامات ثبات زدا در غرب آسیا، مدعی شد که سرکرده جدید سازمان تروریستی القاعده در ایران حضور دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در امور ایران ادعای استفاده روسیه از پهپادهای ساخت ایران در حملات علیه اوکراین را تکرار کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که کشورش از ماهها پیش در حال فضاسازی علیه تهران با ادعای استفاده از پهپادهای ایرانی در جنگ اوکراین از سوی روسیه است، ادعا کرد شواهد درباره بکارگیری پهپادهای ایران در منطقه و اوکراین در حال افزایش است.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس امور ایران در واشنگتن می گوید: دلایل مختلف موجب دوام و پایداری جمهوری اسلامی با وجود اغتشاشات شده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد: شواهد درباره کاربرد پهپاد های ایران در منطقه و اوکراین رو به افزایش است.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
"ند پرایس" سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پی انتشار گزارش یک رسانه آمریکایی درباره گفتگوهای غیرمستقیم برای تبادل زندانیان میان تهران - واشنگتن، بطور ضمنی کلیت آن را تایید کرد اما گفت که در موقعیتی نیست که تمام جزئیات این گزارش را تایید کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی شد که شواهد و مدارک حضور پهپادهای ساخت ایران در جنگ اوکراین هر روز بیشتر می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران ادعای آژانس اطلاعات دفاعی درباره استفاده روسیه از پهپاد های ایران در جنگ اوکراین را بازنشر و مدعی شد: حکومت ایران همچنان انکار می کند، اما شواهد در حال افزایش است. پهپاد های ایران هم در منطقه و هم در جنگ بیرحمانه روسیه علیه اوکراین استفاده می شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به رغم موضع گیری پی درپی وزیر خارجه ایران درباره تداوم پیغام و پسغام های امریکا درباره مذاکرات احیای برجام، سخنگوی وزارت امور خارجه امریکا یک بار دیگر بر این موضع دولت بایدن پای فشرد که برجام در دستور کار واشنگتن قرار ندارد ...