پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۲:۲۴Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور ایران»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در سفر به کشورهای ارمنستان، آذربایجان و گرجستان در منطقه قفقاز، درباره نقش ایران در منطقه با مقامات این کشورها گفت وگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون نماینده ویژه وزارت خارجه آمریکا در امور ایران از سفر به منطقه قفقاز جنوبی برای رایزنی درباره ایران خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۴:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور امریکا و همسرش جیل بایدن در بیانیه ای که کاخ سفید آن را منتشر کرد، فرا رسیدن نوروز را به کسانی که این عید را جشن می گیرند تبریک گفتند و نوروز را زمانی برای تأمل، تجدید و تولد دوباره خواندند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- مقامات آمریکایی ساعاتی پیش از فرا رسیدن سال نو شمسی 1403 در پیامهایی نوروزی، بار دیگر به بهانه حمایت از مردم ایران در امور داخلی جمهوری اسلامی ایران بصورت آشکار مداخله کردند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
موسسه صیانت از حقوق زنان در جریان پنجاه وپنجمین نشست شورای حقوق بشر در واکنش به گزارش های ادعایی جاوید رحمان، به اصطلاح گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در امور ایران و به اصطلاح هیئت حقیقت یاب بین المللی درباره ایران از بی توجهی ها به مکاتبات سمن های ایرانی انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
قطعا فراموش نشده که شخصا این جانب در سال 1944 با تقاضایی که در خصوص امتیاز نفت شمال از طرف دولت اتحاد جماهیر شوروی به عمل آمده بود مخالفت کردم و قانون تحریم اعطای امتیاز نفت بنا به پیشنهاد این جانب از تصویب مجلس گذشت و همیشه در این عقیده استوار بوده ام که مخصوصا با اوضاع حاضر دنیا عدم مداخله ی ...
کارشناس مسائل بین الملل گفت: پاناما اجازه دارد پرچم خود را در اختیار کشورهای دیگر قرار دهد و مقامات کاخ سفید با پاسخ منفی این کشور برای تحریم ایران مواجه خواهند شد. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کد خبر: 921890 / دیروز, 11:39 / ایران عضو حزب موتلفه اسلامی گفت: آمریکا باید مراقب باشد چرا که جمهوری اسلامی سکوت نمی کند و درباره تنگه هرمز تصمیم های جدی خواهد گرفت. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه وزارت امور خارجه آمریکا در امور ایران گفت ایالات متحده از پاناما خواسته است تا مانع از استفاده کشتی های ایرانی تحت تحریم واشنگتن از پرچم این کشور شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۹:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
واشنگتن با اعزام نماینده خود به پاناما تلاش کرده است تا به مقامات این کشور آمریکای مرکزی فشار آورده تا به ایالات متحده در اجرای تحریم های ضدایرانی کمک کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق در دیدار با معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور ایران و عراق بر لزوم توقف جنایت های صهیونیست ها در غزه و باز کردن کریدورهای انسان دوستانه تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- معاون نماینده ویژه آمریکا در امور ایران همزمان با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در ایران و مشارکت ایرانیان در اظهاراتی مداخله جویانه، تلاش کرد مشروعیت این انتخابات را زیر سوال ببرد و از جانب مردم ایران سخن بگوید.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سابق در وزارت خارجه آمریکا بار دیگر اتهاماتی علیه ایران مطرح کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۶:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- معاون نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اشاره تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه به مناسبت دومین سالگرد جنگ روسیه و اوکراین و با تکرار ادعاهای ضد ایرانی اعلام کرد که این تحریم ها حمایت ایران از روسیه در جنگ اوکراین را هدف قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس حقوق بشر گفت: مصاحبه اخیر جاوید رحمان گزارشگر ویژه حقوق بشر در امور ایران سناریو آشنایی است که در راستای هجمه حقوق بشری دشمن در فاصله یک هفته ای به انتخابات در ایران تدارک و تهیه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۱:۲۷   + ۵۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در پی دیدار معاون نماینده ویژه این کشور در امور ایران با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین اعلام کرد که واشنگتن نگران گسترش برنامه هسته ای ایران و غنی سازی اورانیوم است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- متیو میلر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره آغاز تحقیقات بازرس کل این وزارتخانه درباره دلایل تعلیق از کار رابرت (راب) مالی نماینده ویژه سابق آمریکا در امور ایران گفت که با این تحقیقات همکاری می کنیم.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
بازرس کل وزارت خارجه #آمریکا تحقیقات خود را درباره تعلیق از کار رابرت مالی ، نماینده آمریکا در امور ایران آغاز کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بازرس کل وزارت امور خارجه ایالات متحده در حال بررسی تعلیق سال گذشته رابرت مالی، فرستاده ویژه این کشور در امور ایران است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
امریکا با خروج از برجام، وضع تحریم های غیرقانونی و غیرانسانی و عدم جدیت و صداقت در مذاکرات رفع تحریم ها به دنیا نشان داد با اصول و نرم های بین المللی فاصله زیادی دارد. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده : هفدهمین وبینار طوفان الاقصی تحت عنوان فلسطین محور اتحاد جهان اسلام به همت معاونت امور ایران مجمع تقریب و با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پور ذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، ماموستا سید عبدالقادر حسینی امام جمعه سروآباد ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وبینار "طوفان الاقصی؛ نقش بانوان در مقاومت اسلامی و فلسطین" به همت معاونت امور ایران مجمع تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزرای امور ایران و الجزایر بر لزوم توقف فوری جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه و برقراری آتش بس فوری تاکید کردند.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
با خروج نام ایران از ذیل توصیه شماره هفت FATF با نامه اعتراضی ایران احتمال می رود؛ سنگ بنای احیای روابط ایران با این نهاد بین الدولی باشد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۴:۰۱    
چهاردهمین وبینار طوفان الاقصی به همت معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: دیپلماسی علمایی جهان اسلام را در موضوع فلسطین با برگزاری همایش طوفان الاقصی و بیداری وجدان بشری دنبال می کنیم.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون امور ایران مجمع تقریب مذاهب اسلامی در وبینار طوفان الاقصی 13 با عنوان "فلسطین محور اتحاد جهان اسلام" به تحلیل اوضاع فعلی فلسطین از جمله دستاوردهای عملیات طوفان الاقصی پرداخت.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر علمی کنگره بین المللی علامه بهابادی یزدی با معاون امور ایران و دستیار عالی دبیرکل مجمع تقریب مذاهب دیدار و گفت وگو کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۰:۱۲    
معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی جلسه هفتم از سلسله کارگاه های آموزشی "فرهنگ تقریب" را برگزار می کند.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
وبینار طوفان الاقصی 13 با عنوان "فلسطین محور اتحاد جهان اسلام" به همت معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: دولت جو بایدن بار دیگر طرح حفاظت از مایک پومپئو، وزیر خارجه پیشین آمریکا، و برایان هوک، یکی از دستیارهای ارشد او را به خاطر تداوم تهدیدات جمهوری اسلامی ایران تمدید کرد. ...
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دوازدهمین وبینار طوفان الاقصی با عنوان فلسطین محور اتحاد جهان اسلام روز دوشنبه 12دی به همت معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
آذربایجان غربی - سرپرست بنیاد ایران شناسی آذربایجان غربی گفت: محمد حسین رجبی، رئیس بنیاد ایران شناسی کشور و دستیار ویژه امور ایران شناسی و هویت ملی وزیر کشور 10 دی ماه به آذربایجان غربی خواهد آمد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۷    
جلسه ششم از سلسله کارگاه های آموزشی "فرهنگ تقریب" با موضوع" گفتمان سازی تقریب و وحدت" به همت معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با حضور دکتر محمد علی آذرشب محقق، مترجم و ادیب برجسته معاصر برگزار شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی جلسه ششم از سلسله کارگاه های آموزشی "فرهنگ تقریب" را برگزار می کند.
تقریب   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۳:۲۹    
معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، وبینار طوفان الاقصی10 با عنوان نقش بانوان در مقاومت اسلامی و فلسطین را روز دوشنبه 4 دی ماه برگزار می کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
علی اکبر ولایتی، مشاور مقام معظم رهبری در واکنش به اجلاسی که در مراکش برگزار شد گفت: این اجلاس با حضور بعضی از عرب های بی اعتنا به سرنوشت فلسطینیان و کارشناسان روسی در مراکش برگزار شد و بیانیه ای را صادر نمود که دارای اشکالات متعددی است که مهمترین آن دخالت در امور ایران تلقی می گردد که این اقدام را ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نوشت: وقاحت و نفاق در سیاست آمریکا نسبت به ایران به نحو بیمارگونه ای نهادینه شده است، مردم ایران نیازی به تبریک و دلسوزی دروغگویان و منافقان ندارند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۰۸:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: علی اکبر ولایتی؛ مشاور مقام معظم رهبری در واکنش به اجلاسی که در مراکش برگزار شد گفت: این اجلاس با حضور بعضی از عرب های بی اعتنا به سرنوشت فلسطینیان و کارشناسان روسی در مراکش برگزار شد و بیانیه ای را صادر نمود که دارای اشکالات متعددی است که مهمترین آن دخالت در امور ایران تلقی می گردد که ...
مشاور رهبر معظم انقلاب ضمن محکوم کردن بیانیه نشست مراکش با حضور برخی کشورهای عربی و کارشناسان روسی، تاکید کرد که ایران اجازه دخالت در امور داخلی خود را به هیچ طرف خارجی نمی دهد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: ابرام پیلی، معاون نماینده ویژه در امور ایران در وزارت امور خارجه آمریکا در این ویدیو با اشاره به اهمیت شب یلدا برای مردم ایران می گوید: یلدا زمانی برای شادی و جشن است. اما متاسفانه مردم ایران همچنان با سختی ها و رنج های وصف ناشدنی مواجه هستند. ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۰۸:۱۵    
آبرام پیلی، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با مقامات رژیم اسرائیل درباره ایران گفت وگو کرد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
محمد حسین رجبی دوانی طی حکمی توسط احمد وحیدی وزیر کشور، به عنوان دستیار وزیر کشور در امور مرتبط با ایران شناسی و هویت ملی منصوب شد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۲:۵۷    
معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، وبینار طوفان الاقصی8 با عنوان نقش بانوان در مقاومت اسلامی و فلسطین روز چهارشنبه 22 آذرماه برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از اهدای جایزه صلح نوبل به خانواده نرگس محمدی دو سفارتخانه استرالیا و سوئد در پستی مشترک و با اظهاراتی دخالت آمیز او را مدافع حقوق بشر خواندند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۷    
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: پرونده دخالت های آمریکا در امور ایران برای براندازی در دادگاه های بین المللی مفتوح است
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; این وبینار به همت معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با سخنرانی دکتر نیره قوی رئیس پژوهشکده فرهنگ و دین پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی، دکتر معصومه جعفری مدیر جامعة الزهرا(س) شهر اسکردو بلتستان پاکستان، دکتر صدیقه مهدوی کنی عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق(ع) ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آینده ; این وبینار به همت معاونت امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان، دکتر عثمان سالاری استاد دانشگاه مذاهب اسلامی، آیت الله علی اکبر رشاد رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
یک تحلیلگر سیاسی عرب در اظهاراتی به اهمیت دیدار روسای جمهور ایران و مصر در حاشیه نشست سران کشورهای عربی و اسلامی در ریاض پرداخت. به گزارش ایسنا، هانی سلیمان، تحلیلگر سیاسی و کارشناس امور ایران در اظهاراتی گفت که دیدار عبدالفتاح السیسی و ابراهیم رئیسی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، وبینار " فلسطین محور اتحاد جهان اسلام " با حضورجمعی از علمای اهل سنت و شیعه کشورمان چهارشنبه 24 آبان ماه برگزار می شود. دراین وبینار مولوی نذیر احمد سلامی نماینده مجلس خبرگان رهبری، حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه ...