پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۳:۴۶May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب موتلفه»

رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: در دولت قبل یک ارز ترجیحی معروف به ارز جهانگیری را تصویب کردند که طبق آن حیف و میل وسیعی در استفاده از آن در منابع کشور صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی استانداری؛ حسین مدرس خیابانی در دیدار اعضای حزب موتلفه اسلامی استان افزود: معاونان استاندار براساس معیارهای دولت سیزدهم مبنی بر شایسته گزینی و کارآمدی گزینش شدند و برای انتصاب فرمانداران علاوه بر کارآمدی ...
خلیج فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خلیج فارس: عضو حزب موتلفه و فعال و تحلیلگر سیاسی خواستار تاب آوری مردم برای جراحی اقتصادی دولت رئیسی شد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۲:۵۲    
دبیر حزب موتلفه استان همچنین با اشاره به اجرای سیاست های اقتصادی دولت رییسی خاطرنشان می کند: دولت به دنبال حل معضلات قدیمی و مزمن شده اقتصادی دهه های گذشته برآمده و با جسارت و صداقت در پی جراحی اقتصادی است و می خواهد مردم از وضعیت اقتصادی که در طول چهار دهه گذشته داشته اند نجات پیدا کرده و به ثبات ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۲    
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مذاکرات همچنان معطل تصمیم جدی ایالات متحده برای تأمین منافع ایران است، بنابراین آمریکا مقصر عدم دستیابی به توافق خوب در مذاکرات است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۲    
همزمان با هفته کارگر، معاون سازماندهی و آموزش حزب موتلفه اسلامی به همراه مدیریت جوانان و گروه های اجتماعی این معاونت در جمع کارگران چند مجموعه صنعتی واقع در شهر صنعتی پرند حضور پیدا کردند.
خبر روز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۸:۱۰    
درنشستی که به همت حزب موتلفه اسلامی استان فارس در دفتر این حزب برگزارگردید ضمن برپایی دعای روح بخش ندبه از زحمات وخدمات صادقانه و خالصانه معلمان، کارگران و کارآفرینان متعهد و انقلابی پیشکسوت قدردانی به عمل آمد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه اقناع مردم می تواند آنها را در اجرای سیاست اصلاح نظام یارانه ای همراه کند، گفت: رئیس جمهور با تبیین برنامه دولت توانست افکار عمومی را آرام کند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۲    
در مسائل روزمره اقتصادی نیاز است که درباره بانیان مشکلات موجود که هنوز در کار تخریب و اجرای سیاست های غلط هستند و نیز افراد سالم ولی ناکاربلد در برخی وزارتخانه ها و دستگاهها چاره ای بیندیشند تا گرانیهای بی رویه و بلاجهت مردم را ناراضی نکند
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقیTفعال سیاسی و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی دگفت: جراحی اقتصادی که امروز دولت میراث دار آن است و در اثر کوتاهی های دولت های گذشته به دوش او افتاده ضرورتی اجتناب ناپذیر در مسیر تحقق عدالت اجتماعی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: توزیع عادلانه یارانه ها با نظارت دقیق انجام شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۷    
دبیر کل حزب موتلفه اسلامی گفت: باید از همین امروز برای آینده برنامه ریزی کرده و منطبق با پیشرفت زمان، تکامل تمام امور و همراستا با نوآوری و حوزه دانش بنیان پیش رفت، تا به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنیم.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل انجمن های اسلامی اصناف و بازار با بیان اینکه از سال 92 تاکنون 163 درصد بر حقوق کارمندان افزوده شد، اظهار کرد: با وجود این افزایش حقوق، نرخ تورم چند برابر بیشتر بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مرحوم حائری زاده از پیشگامان و مبارزین انقلاب اسلامی بوده است که تا پایان حیاتش به کار حزبی مشغول بود لذا خدمت به انقلاب و مردم بارزترین ویژگی شخصیتی او بود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات داوری حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت می خواهد شعار سال را تحقق ببخشد، اما در بدنه دولت این دستورات اجرا نمی شود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه ریل اقتصاد ایران در حال تغییر به نفع مردم است،نتیجه این اصلاح اقتصادی، عدالت اجتماعی است،گفت:دولت با شهامت و جسارت اصلاح ساختارهای اقتصادی را از کالاهای اساسی آغاز کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۹    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: یکی از دلایل هدفمندی یارانه ها توسط دولت افزایش چندبرابری کالاهای اساسی از جمله غلات در سطح جهان است و دولت تصمیم دارد از این طریق جلوی قاچاق کالاهای اساسی به کشورهای همسایه را بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۸    
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه گروه های تکفیری بزرگترین تهدید برای مقدسات و تمدن جهان اسلام هستند گفت: تفکر اسلام ستیز وهابیت و آل سعود، عامل تخریب قبور بقیع هستند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: کسانی که رقیب یا بدخواه دولت هستند پشت نقدهای تند و اعتراضات به دولت قرار دارند، همین افراد در دولت آقای روحانی مهر سکوت بر لب زده بودند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه اسلامی کرمان گفت: استاندار جدید باید در تصمیم گیری ها مستقل عمل کرده و درعین حالی که از نظرات همه بهره مند می شود، تحت تأثیر سهم خواهی های هیچ جناح و گروهی قرار نگیرد و لازم است برای شفافیت عملکرد، چنانچه از طرف هر جناح و یا شخصی تحت فشار قرار گرفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
فردا نوشت : عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: چشم بر همه موفقیت های دولت می بندند و فقط روی چند اشکال تکیه می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی از بدقولی دولت برای دادن کارت کالابرگ به مردم انتقاد و نسبت به پیامدهای ادامه این تاخیر هشدار داد که مبادا این تاخیرها مردم را عاصی کند .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۰۷:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه دانشجو در مطالبه گری نباید بازیگر زمین دشمن شود، گفت: نقد مسئولان باید منصفانه، منطقی و خالی از سوءظن و در جهت پیشرفت کشور باشد نه با غرض ورزی و برای تخریب اشخاص.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
نامه نیوز نوشت : عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت : افکارعمومی مردم سرگرم یک مناظره و دعوای بین رئیس جمهور فعلی و قبلی شود نفعی برای کشور ندارد و افکارعمومی جامعه را تحت تأثیر قرار می دهد و مسائل اصلی کشور فراموش می شود. فعال سیاسی اصلاح طلب : به رئیسی گفتم، آمار محبوبیت خود را باور نکنید
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: روز کارگر باید تلنگری به مسئولان مربوط باشد تا حقوق از دست رفته آنها احیا شده و از حقوق، مزایا و جایگاه اجتماعی متناسب با شأن خود برخوردار شوند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۲    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: معلمان در تحقق تمدن نوین اسلامی بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مثل گذشته پیش قدم باشند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت اعلام فهرست بدهکاران بانکی و رفع تبعیض های ناروا از جمله اقدامات مثبت دولت بوده و امیدواریم دولت همچنان بتواند با پاکدستی و تلاشگری و باور به ظرفیت های مردمی به اهداف خود دست یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: برای افزایش سواد رسانه ای دانش آموزان و خانواده ها به برنامه ریزی دقیق و قدم های جدی تری نیاز داریم و این مهم مصداقی از مصادیق جهاد تبیین است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: نباید تولید خودرو در داخل کشور در انحصار چند کارخانه باشد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۲    
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: تبیین مسئله فلسطین و روز جهانی قدس به ویژه توسط فعالان رسانه ای در شبکه های مجازی وظیفه اصلی است چرا که دشمن از هیچ تلاشی برای وارد کردن هجمه و بمباران تبلیغاتی دریغ نمی کندو ما موظفیم در این میدان نیز با هوشیاری و صلابت به مقابله و جهاد علیه دشمن ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۲    
سیدمصطفی میرسلیم رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با اشاره به مقاومت مردم فلسطین گفت: به کوری چشم صهیونیستهای اشغالگر و متجاوز، مردم فلسطین بعد از75سال مظلومیت، سرزنده تر و قوی تر از همیشه در مبارزه برای احقاق حق خود استوار است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۲    
مرحوم طالب زاده، از پیشگامان جهاد تبیین و جنگ رسانه ای با آمریکا و رژیم صهیونیستی بود و درگذشت ایشان در روز قدس نشان از روح بزرگ و درهم تنیده وی با آرمان های فلسطین دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: مقابله رسانه ای با رژیم صهیونیستی نیازمند انسجام بین رسانه های اسلامی است که متاسفانه محقق نشده اما باز هم می توان با یک همگرایی رسانه ای پیام مشترک و روشنی به مردم دنیا از ظلم رژیم صهیونیستی مخابره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: هرگونه توافق، تعامل و عادی سازی روابط از سوی برخی کشورهای عربی با رژیم اسرائیل خیانت و خنجر از پشت سر، نه فقط به ملت مظلوم فلسطین که به امت اسلام است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۲    
همزمان با فرارسیدن روز قدس، حزب موتلفه اسلامی خراسان رضوی در پیامی از مردم همیشه در صحنه این استان دعوت کرد تا در این راهپیمایی باشکوه حضور به هم رسانند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: تبیین مسئله فلسطین و روز جهانی قدس به ویژه توسط فعالان رسانه ای در شبکه های مجازی وظیفه اصلی است چرا که دشمن از هیچ تلاشی برای وارد کردن هجمه و بمباران تبلیغاتی دریغ نمی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۸:۲۱    
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه آزادسازی فلسطین اشغالی، حق قانونی مسلمانان بوده و روز قدس، روز آزادی اسلام است گفت: رسیدگی به حقوق مسلم ملت فلسطین، باید داعیه جهانی شود.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۲    
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در نشست مجاهدان رسانه جبهه انقلاب مشهد گفت: در جنگ ترکیبی و نرم دشمن نقش اصحاب رسانه در روشنگری و تبیین حقایق و رفع شبهات از افکار عمومی و مقابله با پمپاژ دروغ و شبهه و تهمت از سوی دشمن ،بسیار خطیر و سرنوشت ساز است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
درآستانه روز جهانی قدس به فرمان امام خمینی(ره) کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی با دستور جلسه چرایی عدم رویارویی ورزشکاران ایران با نمایندگان رژیم صهیونیستی برگزار شد .
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: انزجار ملت های جهان از رژیم صهیونیستی باعث شده که هر سال روز جهانی قدس پرشورتر از سال های قبل در دنیا برگزار شود و تداوم این امر زمینه محو و نابودی غده سرطانی صهیونیستی را فراهم خواهد کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مذاکرات همچنان معطل تصمیم جدی ایالات متحده برای تأمین منافع ایران است، بنابراین آمریکا مقصر عدم دستیابی به توافق خوب در مذاکرات است.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان گفت: یادآوری این ایام الله مهم تاریخی و روشنگری ابعاد آن، برای نسل جوان ما بسیار ضروری است چرا که نسل آینده باید به دشمنی این شیطان بزرگ آگاهی داشته باشد تا فریفته سخنان و سیاست دروغین و بدعهد دشمنان نشوند لذا بصیرت افزایی و بیان حقانیت جمهوری اسلامی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: وقتی با حرف های فائزه هاشمی برخورد نمی کنیم، علی مطهری هم به خود اجازه می دهد به قصد دیده شدن، حرف های چرندی درباره صنعت هسته ای کشور بزند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، حزب موتلفه اسلامی ضمن گرامیداشت سالروز تاسیس هوشمندانه، الهی و پر خیر و برکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که برآمده از بصیرت الهی و ابتکار امام کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) بود، این نهاد مقدس را موجب خنثی سازی نقشه ها، توطئه ها و تهدیدات دشمنان داخلی و خارجی ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۳:۵۳    
نایب رییس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت:معتقد هستم سیاستمداران بلندپایه باید بیشتر از سایر افراد جامعه بر رفتار و گفتار خود نظارت کنند. قطعا سیاستمداری که خود را بی نیاز از هرگونه نظارت درونی و حتی بیرونی می داند، به راحتی می تواند زمینه ساز رفتارهای نابهنجار در جامعه شود.
سراج24   ۱۴۰۱/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: خانم هاشمی منافع کشور و سپاه که ضامن امنیت و آرامش و موجب افزایش هژمونی جمهوری اسلامی در منطقه است را به آمریکا می فروشد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: ارتش جمهوری اسلامی با این اعتقادات که در ایمان و تدین جلوه های درخشنده بسیاری دارد، تفاوت ماهوی بسیار زیادی با ارتش دوران ستم شاهی دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای جنایت اخیر رژیم صهیونیستی را در حمله به نمازگزاران در مسجد الاقصی محکوم کرد.