یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۲:۰۷Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حزب موتلفه»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: بنا بر فرمایش رهبر انقلاب، امیدآفرینی و تقویت ایمان برای داشتن ایرانی قوی، بهبود اوضاع اقتصادی و عزت ملی لازم است. لذا می توان گفت که ایمان و امید، دو بال رسیدن کشور به پیشرفت و اقتدار ملی و جهانی است.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۵۳    
به گزارش نوید تهران،دکتر رحیم جهانی نایب رییس خانه احزاب ،عضوشورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی در پیامی از مردم ولایتمدار استان دعوت کرد تا در مراسم دیدار مردمی باحضرت آیت الله رئیسی حضور بهم رسانند. متن این پیام به شرح زیر می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: رهبری انقلاب با بیانات خود در مراسم سالگرد امام خمینی (ره) خواستند تصویر واقعی استکبار جهانی را که به دنبال نابودی و تجزیه کشور است، نشان دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۴    
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: امام اثبات کردند که اسلام یک دین فردی نیست، بلکه یک دین اجتماعی وسیاسی است که نسبت به سرنوشت کشور و جامعه، اهل نظر است.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر حزب موتلفه اسلامی گلستان گفت: دشمن در مقابل ناکامی هایی که انقلاب اسلامی به او تحمیل کرده بدنبال خدا فراموشی و ایجاد یاس است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۴۰    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره بهترین راه شناخت و تبیین راه امام (ره) به نسل جوان، گفت: در این راستا باید تحولی در امر آموزش، مدارس، دانشگاه ها و حوزه های علمیه رخ دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۵۵    
قزوین- دبیر حزب موتلفه استان قزوین گفت: در نگاه امام خمینی (ره) که برگرفته از تعالیم دینی و سیره بزرگان بود، حکومت رانی بدون نظر و مشارکت مردم ولو به نفع آنان را بیهوده و غیرشرعی می دانست.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۳    
به گزارش نویدتهران،رحیم جهانی عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان با اشاره به شخصیت والا و عرفانی حضرت امام راحل گفت:ایشان را باید احیاگر عرفان اصیلی نامید که سرچشمه اش امیر العارفین، علی بن ابی طالب علیه السلام بود. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۹    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: سرنوشت محتوم سوسیالیسم و لیبرالیسم ، حاصل تحول خواهی امام خمینی (ره) است که به واسطه اسلام، قرآن و بالا بردن پرچم اهل بیت(ع) در منطقه و جهان بدست آمد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ماجرای بازگشت میرسلیم به کانون توجهات در یک ساعت مچی نهفته شده بود. ساعتی با برند پَتِک فیلیپ که منجر شد تا نگاه ها به سوی چند ماه جنجال سازی بی وقفه این عضو حزب موتلفه معطوف شود.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نویدتهران،دکتر رحیم جهانی دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی در پیامی سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت به این شرح می باشد؛ باسمه تعالی مقام معظم رهبری: امام خمینی(ره)یک حقیقت همیشه زنده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دشمن در انتخابات شیطنتش بیشتر از هر زمان خواهد بود، مخصوصا با شکستی که در اغتشاشات 1401 خورد، لزوم حفظ امنیت در انتخابات را بیشتر کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
مصطفی میرسلیم، عضو حزب موتلفه و نماینده تهران در مجلس، در توئیتر به انتقادات از ساعت 100هرار دلاری اش پاسخ داد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: سید حسن خمینی گفت: پیش از انقلاب اسلامی هرکس مدعی روشنفکری بود باید حرف کمونیستی می زد ولی موتلفه با این جریان خط کشی داشت و نقطه اتکای آن مرجعیت شیعه بود. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
سید حسن خمینی در جمع اعضای حزب موتلفه تاکید کرد: مردم را بیدار ساخته و جذب کنید.مشکلات مردم زیاد است، اما راه از همان مردم میگذرد؛ یعنی کار تشکیلاتی.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۵۵    
به گزارش جماران، به مناسبت شصتمین سالگرد تاسیس حزب موتلفه اسلامی، و در آستانه سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، اعضای این حزب با حضور در حسینیه جماران، ضمن تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام خمینی (س) با حجت السلام و المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم شصتمین سالگرد تاسیس حزب موتلفه اسلامی با حضور شخصیت های داخلی و بین المللی عصر امروز(پنجشنبه 4 خرداد) در حسینیه جماران برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز گفت: باید افسوس بخوریم که نتوانستیم حرکت امام خمینی را جهانی کنیم. در این زمینه کم کاری داریم. به گزارش شفقنا از ایسنا ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۰    
مراسم شصتمین سالگرد تاسیس حزب موتلفه اسلامی عصر پنجشنبه در حسینیه جماران برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: شصت سال مبارزه انقلابی کردیم، زندان رفتیم و در همه صحنه ها حاضر بودیم اما هیچ گاه به دنبال کسب پست و قدرت نبوده ایم.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سید حسن خمینی در جمع اعضای حزب موتلفه تاکید کرد: مردم را بیدار ساخته و جذب کنید.مشکلات مردم زیاد است، اما راه از همان مردم میگذرد؛ یعنی کار تشکیلاتی.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با اشاره به توجه امام خمینی به نقش بانوان در پیروزی انقلاب، گفت که به همین دلیل هم است موتلفه توجه ویژه ای به بانوان دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
محسن رفیق دوست در مراسم سالگرد شصتمین سالگرد تاسیس حزب موتلفه اظهار کرد: امام خمینی در ابتدای حرکتش موتلفه را تاسیس کرد تا اسلام سیاسی را به مردم بشناساند. موتلفه معنی تقیه را در جامعه آشکار کرد که تقیه این نیست که در کنج خانه بنشینیم بلکه یعنی مخفیانه مبارزه کنیم ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مراسم شصتمین سالگرد تاسیس حزب موتلفه با حضور شخصیت های داخلی و خارجی در حسینیه جماران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۵    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی: ما در محضر این امام با او دوباره بیعت می کنیم که در همان مسیر و در همان راه نسل جوان ما که هم اکنون نسل سوم و چهارم حزب را تشکیل می دهد بتواند با همان استواری در خط ولایت و خدمت به ملت و عبادت الهی انجام وظیفه کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: فتح خرمشهر نماد ملی اقتدار و پایداری ملت غیور کشورمان است.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نوید تهران ،رحیم جهانی دبیر حزب موتلفه اسلامی در پیامی حماسه سوم خرداد را تبریک گفت متن پیام تبریک به این شرح می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم مقام معظم رهبری: ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۱    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه در گفتگویی با اصلاحات نیوز می گوید: مقام معظم رهبری نیز این مسئله را بارها مطرح کردند و اعلام کردند که حضور مردم در صحنه انتخابات مهم است. حتی چندسال قبل اعلام کردند که اگر به من هم اعتقاد ندارید، برای سرنوشت خودتان رای بدهید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی موتلفه اسلامی گفت: مراسم شصتمین سالگرد تاسیس حزب موتلفه با سخنرانی سید حسن خمینی و یکی از مسئولین ارشد دولتی در حسینیه جماران برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی گفت: باید جامعه را برای ورود نیروهای جوان، جدید و کارآمد آماده کنیم.
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۱    
به گزارش نویدتهران،دکتر جهانی زودتر از مسئولین استانی، به کسب مقام بین المللی دانش آموزان مرندی با صدوربیانیه ای تبریک گفته و از آنان تجلیل کرد. دکتر جهانی عضو شورای مرکزی و دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی با صدوربیانیه ای موفقیت ومقام آوری جهانی دانش آموزان شهرستان مرند را تبریک ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه بیداری و اتحاد اسلامی، بزرگترین دستاورد موسم حج است، گفت: حج؛ موثرترین قدرت نمایی مسلمانان برای مبارزه با استکبار جهانی است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: یکی از مسائلی که انقلاب را استحکام می بخشد و از تزلزل ها بیمه می کند این است که نگاه، حرکت و تفکرات امام در نسل جوان توسعه و گسترش پیدا کند تا ذهن ها به جای اینکه به مسائل جزئی و کوچک معطوف شود و به اختلاف نظر، جنگ، نزاع ...
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نویدتهران،دکتر رحیم جهانی در پیامی انتصاب فرمانده جدیدنیروی انتظامی استان آذربایجان شرقی را تبریک گفت. متن تبریک دبیر حزب موتلفه اسلامی استان آذربایجان شرقی به این شرح می باشد: بسم الله الرحمن الرحیم سردار سرتیپ دوم ستادعلی محمدی فرماندهی محترم انتظامی استان آذربایجان شرقی ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۴۶ سایت دیگر  
در فضای گمانه زنی ها درباره اعلام داوطلبی بسیاری از چهره ها و نمایندگان فعلی در انتخابات مجلس دوازدهم، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از انصراف خود در انتخابات پیش رو خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اعتدالی ها و اصلاح طلبان به دنبال چهره ای می گردند تا بتواند آنان را مجدد به عرصه سیاسی برگرداند و در این راستا می خواهند از لاریجانی استفاده کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۸    
اخیراً فرهیختگان در مطلبی به احتمال حمایت حزب موتلفه از چهره هایی چون میرسلیم پرداخته است. مصطفی میرسلیم عضوی از جریان اصولگرایی است و با توجه به نوع اظهارنظر و فعالیت هایش، می توان او را یکی از وفادارن خطِ فکری اصولگرایان دانست.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۲    
حمیدرضا ترقی، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی درباره اینکه این حزب با ارائه یک لیست مستقل در انتخابات حضور پیدا کرده یا رویکرد ائتلاف با سایر احزاب را ترجیح می دهد می گوید ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: حمیدرضا ترقی درباره احتمال حمایت مجدد حزب موتلفه از افرادی همچون مصطفی میرسلیم در انتخابات 1402 اظهارنظر کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۱    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با رئیس جمهور دیدار کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی امسال سال انتخابات است. رقبای ما از نگاه مردم و نخبگان، گرفتار بحران گفتمانی ، اندیشگی و بی آیندگی هستند. داوری جامعه نسبت به آنها در طول سال هایی که مسئولیت پذیرفتند، ناکارآمدی، ناکاربلدی و برباددادن تجربیات مفید انقلابی است . ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
محمدکاظم انبارلویی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی 1 - آمریکایی ها تمرکز خود را از روی اقتصاد و نظامیگری برده اند روی اطلاعات ، ارتباطات و سازماندهی ! ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مهدی عرب صادق معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی رئیس کمیته مطالعات و تحقیقات خانه احزاب ایران نگارنده خواهان توجه بیشتر به احزاب بوده و معتقد است تاکنون احزاب عملکردی مطابق انتطار قانون اساسی نداشته اند و به دلیل شکل گیری از بالا به پایین، اغلب باندی و غیرحزبی هستند ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶    
حسن علیرضایی عضو کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی فوتبال را ورزشی میداننند جذاب، پرطرفدار و پر حاشیه. اما چرا در فوتبال ما تقریبا این حواشی همیشه روی منفی و بد اخلاقی را داشته باشد. در همه جای دنیا نگرانی و استرس از مستطیل سبز گرفته تا نیمکت مربیان و سکوهای تماشاگزان وجود دارد ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نصر عزیزی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی چهارقالب برای واکاوی و بررسی و تحلیل حجاب : 1- اصل معرفت ؛با ملاحظه سطوح معرفت و تجزیه و تحلیل آن. 2- اصل غفلت؛ اطلاعات لازم، سطوح مرتبط، آگاهی، تحلیل اطلاعات، آموزش و تربیت. 3- اصل حقارت ؛خلأهای حقارتی، برای دیده شدن ، ارضاء خودنمایی . ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
حمیدرضا ترقی قائم مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره موضوع عدم رعایت حجاب و نوع مواجه حاکمیت با آن، به رویداد24 می گوید: مسئله عدم رعایت قانون حجاب باید دسته بندی شود و برخورد یکنواخت نسبت به همه درست نیست ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رویداد24 نوشت: عضو شورای مرکزی موتلفه می گوید: برخی از بازیگران خودشان مروج و منشا بی حجابی هستند و نباید هیچ مسامحه ای در خصوص آن ها صورت بگیرد. حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه درباره موضوع عدم رعایت حجاب و نوع مواجه حاکمیت با آن می گوید ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۷:۱۰    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه مسئولان باید حس مبارزه با فساد داشته باشند، گفت: مطالبه سران سه قوه درباره مفساد اقتصادی از سه نهاد نظارتی باید یک مطالبه مستمر و دائم باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: پس از شکست فتنه پاییز 1401، اوضاع اپوزیسیون به هم ریخت، آنها ائتلافی را با تبلیغات بسیار به راه انداختند اما امضای ائتلاف خشک نشده بود که متلاشی شدند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام حزب موتلفه اسلامی گفت: در سفر رئیس جمهور به دمشق می توان با تنظیم توافقات مختلف اقتصادی با سوریه، زمینه ی صادرات خدمات فنی و مهندسی، تکنولوژی و زمینه های مختلف توسعه ای و صادرات تولیدات را گسترش داد.