یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۶:۴۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقام آمریکایی»

تیتر برتر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
واشنگتن، پکن را به استفاده از قدرت نفوذ خود برای تشویق پیونگ یانگ جهت بازگشت به میز مذاکرات فراخواند. وی گفت: متاسفانه جامعه بین الملل طی سال های گذشته نتوانسته است به صورت یک صدا فعالیت بی ملاحظه و بی ثبات کننده کره شمالی را محکوم کند . ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۶:۴۲    
یک مقام آمریکایی گفت که رئیس سیا، در تلاشی برای بهبود ارتباطات بین پکن و واشنگتن، ماه گذشته میلادی برای گفت وگو با با مقام های ارشد اطلاعاتی چین به این کشور سفر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی خبر داد ماه گذشته میلادی ویلیام برنز سفری مخفیانه به چین داشته است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۳۳    
شفقنا- یک مقام آمریکایی از تحریم برخی از نهادها و افراد دخیل در جنگ داخلی سودان خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی آمریکا در بیانیه ای گفت: ما اعمال تحریم های اقتصادی، اعمال محدودیت های ویزا علیه بازیگرانی که خشونت را تداوم می دهند، دنبال می کنیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۹    
یک مقام آمریکایی گفت: پهپاد مجهز به هوش مصنوعی که برای نابودی سامانه های دفاع هوایی دشمن طراحی شده بود، اپراتور انسانی خود را کشت.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام نیروی هوایی آمریکا مدعی شد که در یک شبیه سازی، پهپاد مجهز به هوش مصنوعی به هر چیزی که مانع دسترسی اش به هدف خود بود، حمله کرد؛ از جمله اپراتور خود و برج مخابراتی ؛ اما نیروی هوایی این ماجرا را تکذیب کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه آمریکا، گفت که عراق کشوری غنی از نظر انرژی و منابع انسانی است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی می گوید در جریان یک آزمایش مجازی که توسط ارتش این کشور انجام شده، یک پهپاد نیروهای هوایی که تحت کنترل هوش مصنوعی بوده، تصمیم گرفته اپراتور خود را بکشد تا از دخالت او در تلاش های این پهپاد برای رسیدن به ماموریت جلوگیری کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اسبق خزانه داری آمریکا گفت:از برگزیت به عنوان یک اشتباه تاریخی که به بریتانیا آسیب زد و به افزایش تورم کمک کرد، یاد خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
فردا نیوز - پایگاه آکسیوس به نقل از پنج مقام آمریکایی، اسرائیلی و اروپایی مدعی شده برت مک گورک ، مشاور ارشد بایدن در امور خاورمیانه در ماه جاری میلادی برای گفت وگو با مقام های عمان در خصوص امکان تعامل دیپلماتیک با ایران در خصوص برنامه هسته ای این کشور به آن کشور سفر کرده است.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سفر سلطان عمان به ایران در کنار اظهارات راب مالی، حل و فصل یکی از موارد اختلاف میان ایران و آژانس وسخنان مثبت گروسی همزمان با سفر محرمانه مقام آمریکایی به مسقط بار دیگر این گمانه را به وجود آورده که ممکن است برجام سرانجام احیا شود!
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
پایگاه آکسیوس به نقل از پنج مقام آمریکایی، اسرائیلی و اروپایی مدعی شده برت مک گورک ، مشاور ارشد بایدن در امور خاورمیانه در ماه جاری میلادی برای گفت وگو با مقام های عمان در خصوص امکان تعامل دیپلماتیک با ایران در خصوص برنامه هسته ای این کشور به آن کشور سفر کرده است.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۱    
عضو هییت رییسه کمیسیون امنیت ملی به ارزیابی نتایج سفر پادشاه عمان به تهران پرداخت و تاکید کرد: طبق پیگیری ما پادشاه عمان حامل های پیام هایی از اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی برای تبادل زندانیان و مسائل برجامی بوده و این دیدار هم پیامدهای مثبتی در خصوص برجام داشته است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۰    
خبرگزاری میزان - آکسیوس در گزارشی که به تازگی منتشر شده با استناد به آنچه 5 مقام آمریکایی، صهیونیستی و اروپایی، خوانده شده، ادعا کرده است که برت مک گورک ، مشاور ارشد جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا در خاورمیانه ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پایگاه آکسیوس به نقل از 5 مقام آمریکایی، اسرائیلی و اروپایی مدعی شده برت مک گورک ، مشاور ارشد بایدن در امور خاورمیانه در ماه جاری میلادی برای گفتگو با مقام های عمان در خصوص امکان تعامل دیپلماتیک با ایران در خصوص برنامه هسته ای این کشور به آن کشور سفر کرده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۱    
حمله صهیونیست ها به روستای جالود، اولویت آمریکا برای راه حل دیپلماتیک در قبال مسأله هسته ای ایران و سفر غیرعلنی مقام آمریکایی به عمان برای بررسی ارتباط دیپلماتیک با ایران از جمله مهم ترین اخبار جهان در دوازده ساعت گذشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
فارس : یک رسانه آمریکایی از سفر بی سر و صدای یکی از مقام های ارشد دولت جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا به عمان برای بررسی امکان توافق با ایران بر سر موضوعات هسته ای خبر داده است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری امریکایی اکسیوس افشا کرد: این مقام آمریکایی مخفیانه برای مذاکره درباره ایران به عمان سفر کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
پایگاه اکسیوس گزارش داد که مشاور ارشد رئیس جمهوری آمریکا در امور خاورمیانه، اوایل ماه جاری میلادی برای گفت وگو با مقام های عمانی در مورد ارتباط دیپلماتیک احتمالی با ایران در رابطه با برنامه هسته ای این کشور، سفری غیرعلنی به عمان داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مهر : در پی اظهارات جنجالی و تحریک آمیز اخیر لیندسی گراهام ، سناتور آمریکایی، وزارت کشور روسیه اعلام کرد این سناتور آمریکایی در فهرست تحت تعقیب قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی در وزارت دفاع گفت، تلاش های پنتاگون در ماه های اخیر برای برقراری تماس با ارتش چین ناکام مانده و این کشور توجهی به درخواست های آمریکا نداشته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که دیپلماسی بهترین روش برای جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات هسته ای است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مقام ارشد وزارت امور خارجه در امور چین، روز چهارشنبه و درمیان روابط پر تنش دو کشور اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۶:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی گفت که واشنگتن معتقد است دیپلماسی بهترین گزینه برای حل و فصل موضوع هسته ای ایران است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۲۹    
مارتین ایندیک متخصص سیاست خارجی و سفیر سابق آمریکا در اسرائیل در توییتی نوشت: یک مقام آمریکایی گفته است، کاخ سفید در حال تلاش برای عادی سازی کامل بین اسرائیل و عربستان سعودی در سال جاری است، اما شاید این تلاش شکست بخورد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به دنبال انتشار اخباری مبنی بر گفت وگو میان عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط و حاصل شدن پیشرفت در این زمینه، چند مقام آمریکایی وجود چنین پیشرفتی را تکذیب کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۲    
چند مقام آمریکایی انتشار اخباری مبنی بر مذاکره میان عربستان و رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط را رد کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
2 مقام صهیونیست قرار است برای گفت وگو درباره پیشرفت های هسته ای ایران و همچنین عادی سازی روابط میان تل آویو و ریاض به واشنگتن سفر کنند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از ایرنا؛ متیو میلر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز سه شنبه به وقت محلی در پاسخ به سوالی درباره واکنش به سفر رئیس جمهور ایران به اندونزی گفت: من نظر خاصی در خصوص این سفر ندارم. ...
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اسبق اداره مهاجرت آمریکا فاش کرد که تجاوز به دختران و زنان و مرگ آنان در مرزها به صورت روزانه اتفاق می افتد!!
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۶    
یک مقام آمریکایی از قصد رئیس جمهور این کشور برای اعلام بسته کمک نظامی 375 میلیون دلاری به اوکراین در نشست هیروشیما خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا قرار است بسته کمک نظامی جدیدی به ارزش 375 میلیون دلار برای ارائه به اوکراین ارائه کند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیس راس ، مشاور ارشد سه رئیس جمهور آمریکا از سیاست دولت فعلی این کشور در قبال ایران انتقاد کرد. راس در مصاحبه ای با سایت صهیونیستی اسرائیل هیوم گفت: ایران، آن طور که باید از ما نمی ترسد. آنها باید این را بفهمند که مسیری که در آن قرار دارند به ویژه مسیر هسته ای که داخلش هستند به شدت خطرناک است ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه سیاسی: وب سایت "اکسیوس" با استناد به اظهارات سه مقام آمریکایی و اسرائیلی گزارش داد که دولت جو بایدن طی چند هفته گذشته به اسرائیل پیشنهاد داده است برای مقابله با ایران برنامه ریزی نظامی مشترکی انجام دهند. ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی اعتراف کرده است که بخشی از سامانه دفاع هوایی پاتریوت این کشور در حمله روز سه شنبه روسیه در اوکراین آسیب دیده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نشریه آمریکایی اکسیوس می گوید دولت آمریکا اقداماتی را برای عادی سازی روابط بین عربستان سعودی و اسرائیل به جریان انداخته است. این نشریه در گزارشی با عنوان منابع دولتی می گویند که دولت بایدن برای توافق صلح عربستان و اسرائیل تا پایان سال فشار می آورد نوشته است که دو مقام آمریکایی آگاه گفته اند که کاخ ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: یک مقام آمریکایی اعتراف کرده است که بخشی از سامانه دفاع هوایی پاتریوت این کشور در حمله روز سه شنبه روسیه در اوکراین آسیب دیده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بهمن آرمان گفت: کاهش پول و سرمایه گذاری شدیداً از عوامل پیرامونی آن متاثر است. به طور مثال مشاهده شد، رفتن انتخابات ترکیه به دور دوم، عملا لیر ترکیه مقابل سایر ارزها سقوط کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۷:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سه مقام آمریکایی و صهیونیستی به آکسیوس گفتند که دولت بایدن چند هفته پیش ایده مشارکت در برنامه ریزی نظامی مشترک در مورد ایران را به تل آویو پیشنهاد کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۶:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری آکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی و اسرائیلی گزارش داد که دولت آمریکا چند هفته قبل پیشنهاد همکاری در خصوص برنامه نظامی مشترک درباره ایران را به اسرائیل ارائه داده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۰:۵۹   + ۲۷ سایت دیگر  
یک پایگاه خبری آمریکایی به نقل از منابع مطلع نوشت که واشنگتن پیشنهاد "طرح ریزی های نظامی مشترک" برای مقابله با ایران را به رژیم صهیونیستی داده است.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سه مقام آمریکایی و اسرائیلی در گفتگو با تارنمای آکسیوس مدعی شدند که دولت جو بایدن چند هفته پیش به اسرائیل پیشنهاد برنامه ریزی نظامی مشترک در رابطه با ایران را داده است
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گفته سه مقام آمریکایی در وزارت دفاع آمریکا، کالین کال سیاستگذار ارشد پنتاگون قصد کناره گیری از سمش را دارد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
یک رسانه عربی با اشاره به سفر مقامات آمریکایی به عربستان در هفته های اخیر نوشت که آمریکایی ها خواستار بازنگری سعودی ها در روابط جدید خود شدند، اما سعودی ها جواب رد دادند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۲    
شفقنا- آمریکا به هدف قرار گرفتن بخشی از سامانه دفاع موشکی خود در خاک اوکراین اذعان کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، دو مقام آمریکایی گفتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مقام آمریکایی می گوید واشنگتن در حال انجام ارزیابی های لازم برای مشخص کردن میزان خسارت وارده به سامانه پاتریوت ساخت این کشور در نتیجه حمله روسیه به اوکراین است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۸۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به اظهارات هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی آمریکا در خصوص امنیت دریانوردی در خلیج فارس و تنگه هرمز واکنش نشان داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۱۴    
سی ان ان : دو مقام آمریکایی گفتند روسیه هفته گذشته تلاش کرد تا یک سامانه دفاع هوایی پاتریوت ساخت آمریکا را در اوکراین با موشک مافوق صوت منهدم کند. این دو مقام گفتند که حمله مذکور شکست خورد و ارتش اوکراین در عوض این موشک روسی را با استفاده از سیستم پاتریوت رهگیری کرد و این اولین استفاده موفق اوکراین ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام آمریکایی آگاه نوشت، رهبران کشورهای گروه هفت قرار است در نشست شان که شش روز دیگر در هیروشیمای ژاپن آغاز می شود، در بیانیه مشترکی درباره استفاده چین از "فشار اقتصادی" در معاملاتش با خارجی ها اظهار نگرانی کنند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۷    
شفقنا- به گفته یک مقام آمریکایی آگاه، رهبران کشورهای گروه هفت (G7) قرار است درباره استفاده چین از تاکتیک اجبار اقتصادی در معاملات خود در خارج از کشور به عنوان بخشی از بیانیه مشترک خود در هفته آینده گفت وگو کنند. ...