یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۸:۱۸Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک رسانی»

بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۳    
به مناسبت ماه مبارک رمضان، پویش همدلی رمضان با هدف کمک رسانی به نیازمندان، مددجویان و اقشار آسیب پذیر جامعه هدف بهزیستی خوزستان در حال اجرا است .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی بهزیستی خوزستان گفت : همزمان با ماه مبارک رمضان، پویش همدلی رمضان با هدف کمک رسانی به نیازمندان، مددجویان و اقشار آسیب پذیر جامعه هدف بهزیستی اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون مشارکت های مردمی بهزیستی کردستان گفت: پویش "ضیافت همدلی" با هدف کمک رسانی و ارائه خدمات به خانوارهای بی سرپرست و ایتام، نیازمندان و توانخواهان توسط این سازمان در ماه مبارک رمضان اجرا می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۰    
توسط معاونت مشارکتهای مردمی با هدف کمک رسانی وارائه خدمات به خانوارهای بی سرپرست وایتام ونیازمندان ومعلولین درماه مبارک رمضان برگزار میشود.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۷    
دادستانی دانمارک سه نفر را به کمک رسانی مالی و تبلیغ تروریسم در ایران با همکاری سازمان اطلاعات عربستان متهم کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین رونمایی از سامانه حمایت به منظور خدمات رسانی بهتر به خانواده زندانیان در محل سازمان زندان ها و با حضور غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضائیه، حاج محمدی رییس سازمان زندان ها و مدیران کل زندان های کشور به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: پویش بیرلیک زمانی به منظور کمک رسانی و حمایت از خانواده هایی که کسب و کارشان با شیوع ویروس کرونا آسیب دیده، در آذربایجان غربی آغاز به فعالیت کرد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
میرمحمدعلی حسینی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت که با توجه به اوج گرفتن دوباره بیماری کووید19، کمک رسانی به بیماران نیازمند به خون و فرآورده های حیات بخش ضروری است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ماموران اورژانس گیلان که برای کمک رسانی به یک مصدوم راهی یکی از محلات شهر رشت شده بودند، مورد ضرب و شتم اوباش قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
موسی رمضانی نژاد گفت : به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، پویش ضیافت همدلی به منظور کمک رسانی به مددجویان تحت حمایت بهزیستی استان هرمزگان اجرا خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در شهر وورستر در ماساچوست آمریکا ، جمعیت مسلمانان با آغاز ماه مبارک رمضان، اقدام به کمک رسانی غذایی به نیازمندان کرده و می خواهند اطمینان حاصل کنند که در ایام رمضان هیچ همسایه مسلمانی گرسنه نماند.
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون حوزه های علمیه سراسر کشور از بازگشت طلاب جهادی به مراکز درمانی و بیمارستانی برای کمک رسانی به کادر بهداشت و درمان خبر داد و گفت: 250 طلبه جهادی برای حضور در بیمارستان ها اعلام آمادگی کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
محمدی ، گفت : طرح پویش ضیافت همدلی از 25 فروردین همزمان با حلول ماه مبارک رمضان در استان شروع و تا پایان ماه مبارک و قبل از عید سعید فطر جهت کمک رسانی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی ادامه دارد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ درحالی که مسلمانان سرتاسر جهان خودشان را برای آغاز ماه مبارک رمضان آماده می کنند، یک موسسه خیریه اسلامی در ساکرامنتو، دست کمک به سوی نیازمندان دراز کرده و جعبه های غذایی و بهداشتی به آن ها اهدا می کند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی دفتر آیت الله فاضل لنکرانی با بیان این که سیره علما همواره کمک رسانی به نیازمندان است از اهدای بسته های معیشتی به 15000 خانواده نیازمند خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع عمومی سازمان ملل از شورای امنیت خواست تا ادامه ورود کمک های انسانی از طریق مرزهای ترکیه و سوریه را تضمین کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از خیران به نیازمندان آسیب دیده از کرونا در دهستان منگشت کمک رسانی کردند .
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
حمید اعتباریان تهیه کننده سینما گفت: کمک به سینما در شرایط بحرانی امروز در همه جای جهان جزو اولویت ها بوده، ولی در ایران این اتفاق نیفتاد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
داوطلبان و امدادگران جمعیت هلال احمر با تمایل به مشارکت در اهداف انسان دوستانه در این سازمان جذب می شوند و در کمک به نیازمندان با مشارکت در پروژه های داوطلبانه، حضور در بحران و مناطق آسیب دیده در کمک رسانی بیشتر به نیازمندان و آسیب دیدگان یاری می دهند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۱۹    
در همان اوایل زلزله مهیب بهمن ماه شهرسی سخت نیروهای بسیجی و جهادی با تمام قوت پای کار آمدند و در صدد برطرف کردن مشکلات مردم این شهر برآمدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۵    
گروه های مختلف جهادی و فرهنگی به منظور کمک رسانی و روحیه بخشی به آسیب دیدگان در منطقه سی سخت حاضر می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شوشتر- معاون درمان دانشکده علوم پزشکی شهرستان شوشتر، از گروه های جهادی برای کمک رسانی به کادر درمانی این شهرستان دعوت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
یک ربات در مراسم حمل مشعل المپیک به کمک یکی از حمل کنندگان مشعل آمد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
فارس: علی اکبر محرابیان، وزیر اسبق صمت و رئیس هیات مدیره مرکز عمرانی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، در حاشیه بهره برداری از 30 هزار واحد مسکن محرومان که صبح امروز انجام شد، گفت: باید شبیه هلال احمر که متولی کمک رسانی در بحران هایی نظیر سیل و زلزله است، در زمینه ساخت مسکن پلتفرم مشابهی ایجاد شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه های جهادی از سراسر کشور در حال کمک رسانی به مردم زلزله زده سی سخت هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ با افزایش مهاجران کم سن و سال، مسلمانان ال پاسو در ایالت تگزاس آمریکا دست کمک به سوی مهاجران دراز کرده و در خیریه های مردمی برای اسکان پناهجویان به ویژه تعداد زیادی خردسال مشارکت می کنند.
برترین ها / روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
برترین ها: چند هفته قبل یک سارق در مقابل دوربین های مداربسته یک کوچه در قم، 10 کیسه برنج را که برای کمک رسانی به محرومین تهیه شده بودند در 40 ثانیه دزدید.
معاون اول رییس جمهور ظهر شنبه و پس از زیارت مرقد مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حجت الاسلام و المسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفت وگو کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۲    
عرب مارکده گفت: کانون نیکان مارکده از ابتدای راه اندازی رزمایش کمک مومنانه در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب پا به میدان گذاشت و در این راستا در چند مرحله با تهیه بسته های معیشتی به کمک رسانی و حمایت از خانواده های نیازمند پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دبیرخانه هماهنگی تشکل های جهادی کمیته امداد با بیان اینکه 800 گروه جهادی در کمک رسانی به نیازمندان حضور دارند، گفت: در نوروز 1400 حدود 350 گروه جهادی در کشور فعالیت کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فروتن با بیان اینکه هم اکنون 800 گروه جهادی در کمک رسانی به نیازمندان و مددجویان با کمیته امداد همکاری می کنند، گفت: در ایام نوروز 1400، 350 گروه جهادی در کشور فعالیت کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۶    
حجت الاسلام بی آزارتهرانی با اشاره به خدمات صورت گرفته از سوی آستان امامزاده صالح(ع) در کمک رسانی به محرومین گفت: تولید و توزیع 140 هزار ماسک و 5 هزار سبد معیشتی از جمله اقدامات انجام شده از سوی این آستان مقدس در ماه های گذشته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ماهواره Kaofen-12-02 با موشک Long March-4C پرتاب شد و با موفقیت وارد مدار برنامه ریزی شده خود شد. چین تصمیم دارد از این ماهواره برای نقشه برداری زمین، برنامه ریزی شهری، طراحی شبکه جاده ای و برآورد عملکرد محصولات و همچنین کمک رسانی درحوادث و بلایای طبیعی استفاده کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - کرمان - طرح نوروزی 1400 از 25 اسفند آغاز و تا 15 فروردین ادامه خواهد یافت و در قالب این طرح نیروهای هلال احمر استان کرمان برای امدادگری و کمک رسانی به مردم در هرگونه حوادث طبیعی و غیرطبیعی در حالت آماده باش قرار دارند.5054
فرهنگ سدید   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۱    
وقتی در کشورمان فرهنگ انفاق و احسان به عنوان یکی از سنت های حسنه در اسلام نهادینه شود و روحیه تعاون و مشارکت عمومی گسترش یابد؛ مردم ما با حضور در عرصه کمک رسانی ذیل هرکدام از نهاد های خیریه ای و یا عام المنفعه، نقش بزرگی در کاهش فاصله طبقاتی و رفع فقر خواهند داشت.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۳:۲۳    
گروه جهادی افسران ولایت استان بوشهر بمنظور کمک رسانی و آموزش های مختلف کاری و فرهنگی، تعدادی از خواهران و برادران بسیجی را به روستای رَوَنی از توابع بخش ارم دشتستان اعزام نموده است. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۱    
در ایام نوروز سال 1400 پنجمین مرحله از ارسال کمک های مردمی و خیرین استان مرکزی و شهر اراک به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان انجام شد.در این مراحل مجموعا بیش از 6میلیارد تومان به مردم محروم این منطقه کمک شده است. خدمات فرهنگی، پزشکی، عمرانی و معیشتی عمده فعالیت جهادگران را تشکیل می دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۹    
پس از وقوع زلزله سی سخت بانوان بسیجی شهرستان دنا همپای سایر دستگاه ها پای کار کمک رسانی به مردم زلزله زده بودند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ؛ روز 28 اسفند ماه جلسه ای با حضور مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان زنجان ، نماینده صندوق خیریه تخصصی جهاد کشاورزی و جمعی از کارکنان در سالن جلسات شرکت جهت کمک رسانی به نیازمندان برگزار گردید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: از ابتدای سال جدید تاکنون 7 ماموریت حوادث ثبت و 30 کشته و مصدوم نیز توسط کادر درمان اورژانس کمک رسانی شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – طی سالهای اخیر شاهد تحولات در حرکت های جهادی هستیم که از رشد و شتاب خوبی نیز برخوردار هستند ، قرارگاه جهادی شهید مدافع حرم حجت اسدی نیز در یک اردوی جهادی 14 روزه به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده تا به مردم محروم این منطقه کمک رسانی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دفتر هماهنگی کمک های سازمان ملل گفت بدون تامین مالی کافی ادامه ماموریت کمک رسانی به مردم یمن امکان پذیر نیست.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر غلامرضا حاجیانی مدیرعامل سازمان هلال احمر استان بوشهر با برنامه جای پای دوست درمورد طرح شهید سلیمانی و مبارزه با کرونا گفتگوی تلفنی کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رودسر- مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به طغیان رودخانه روستای پلام بخش رحیم آباد رودسر، گفت: 10 امدادگر برای کمک به حادثه دیدگان احتمالی به منطقه اعزام شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۲    
200 نفر از جهادگران و فعالان فرهنگی، اجتماعی خراسان شمالی هم زمان با ایام نوروز با حضور در منطقه محروم کالشور از توابع شهرستان مانه و سملقان به کمک رسانی و ساخت منازل مردم منطقه پرداختند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۰    
حوزه/ درحالی که سیل در سواحل شرقی استرالیا، یکی از بدترین سیل ها در دهه های گذشته بوده، جمعی از کودکان مسلمان، مسیحی و یهودی در استرالیا برای کمک رسانی به قربانیان با هم متحد شده و به پختن غذا مشغول شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
روایت خدمات رسانی دوران کرونایی کانون خیریه نهال علوم پزشکی مازندران، روایتی متفاوت از کمک رسانی با چاشنی تعهد و مسؤولیت اجتماعی در کنار نیازمندان است تا ضمن عمل به وظیفه انسانی؛ تعهد و مسؤولیت پذیری در راستای رفع مشکلات گره گشایی و دستگیری شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در کردستان گفت: جایگاه امدادگران هلال احمر در کمک رسانی به مردم در حوادث مختلف، ارزشمند و ستودنی است و همه باید قدردان زحمات آنان باشند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
ایوب کرد از آمادگی نیروهای پایانه مرزی میلک برای مقابله با حوادث احتمالی با توجه به آتش سوزی در یکی از مراکز تجاری در هیرمند افغانستان خبر داد.