شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۵:۲۷Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک رسانی»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد-مدیر تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد گفت: در راستای اجرای پویش چله خدمت در این شهرستان دو سری جهیزیه تهیه و تحویل زوجین جوان شد.
شفقنا   ۵ ساعت پیش    
شفقنا- آمریکا یک گروه افراطی اسرائیلی را به دلیل جلوگیری از روند کمک رسانی به مردم غزه تحریم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ گاردین نوشت: وزارت امور خارجه آمریکا تحریم هایی را علیه Tsav 9 بعنوان یک گروه خشن و افراطی اسرائیلی به دلیل مسدود کردن کاروان هایی که کمک های بشردوستانه به غزه می برند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه هفت در بیانیه ای خواستار آزادی عمل نهادهای وابسته به سازمان ملل در کمک رسانی به مردم غزه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۳۴    
معاون اقتصادی ریاست الوزراء در سفر به ولایت سیلاب زده غور، بر کمک رسانی به آسیب دیدگان تأکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: یک فروند هواپیمای آب پاش برای خاموش کردن جنگل های شهرستان های گیلانغرب و پاوه به کرمانشاه اعزام شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شهید اسماعیل احمدی که در جریان سانحه هوایی سال 1401 و در حین انجام خدمت آسمانی شد، جهادگری بود که در راه کمک رسانی به مناطق محروم سر از پا نمی شناخت و قرابتی ممتد با قرآن و فعالیت های قرآنی داشت.
اخبار رسمی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۰:۳۷    
پنج شنبه 03/3/24 ، (اخبار رسمی) : دلایل مختلفی می توانند باعث شود دستگاه اتومبیل شما از کار بیافتد و شما نیاز داشته باشید که از کمک رسانی های این مراکز در شرق تهران استفاده کنید.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس کارگروه بهداشت، درمان، امداد و نجات اتاق وضعیت فلسطین گفت: سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی باید به طور جدی به موضوع مجروحان و زخمی ها در غزه بپردازند تا مسئله کمک رسانی به مردم این منطقه جنبه عملیاتی به خود بگیرد و اوضاع بهداشتی و درمانی در این جغرافیای محدود، سامان یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در نشست کمک رسانی اضطراری به نوار غزه در اردن اعلام کرد که حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه ضعف و ناتوانی نظام بین الملل در انجام وظایف و مسئولیت هایش را آشکار کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۶    
محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق در نشست کمک رسانی انسانی به غزه گفت جهان در برابر حوادث غزه ناتوان است .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پادشاه اردن و رئیس جمهور مصر در کنفرانس بین المللی کمک رسانی اضطراری به غزه، خواستار توقف فوری جنگ و ارسال کمک ها به این باریکه شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اردن امروز سه شنبه میزبان یک کنفرانس بین المللی در زمینه کمک رسانی اضطراری به نوار غزه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل در کنفرانس کمک رسانی انسانی به غزه گفت: هشت ماه از جنگ غزه می گذرد و سطح کشتار مردم در غزه به حدی است که در طول زندگی خود مشابه آن را ندیده بودم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه جهانی غذا در افغانستان برای ادامه کمک رسانی بودجه درخواست کرد.
برنامه جهانی غذا در افغانستان از نیاز به 650 میلیون دلار بودجه برای ادامه کمک رسانی به افراد نیازمند در 6 ماه آینده خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۵    
شفقنا- جمعیت هلال احمر فلسطین استفاده نیروهای اسرائیلی از یک کامیون کمک رسانی در عملیات دو روز پیش برای بازیابی چهار اسیر در نوار غزه را محکوم کرد و آن را جنایت جنگی دانست که می تواند امنیت امدادگران را به خطر بیندازد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردن امروز (سه شنبه) میزبان یک نشست بین المللی درباره وضعیت انسانی در نوار غزه و کمک رسانی به مردم این منطقه است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در اردیبهشت ماه امسال مرکز اورژانس 115 این استان به 9 هزار و 600 بیمار و مصدوم حوادث امدادرسانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امروز سه شنبه برای مشارکت در یک کنفرانس بین المللی درباره کمک رسانی به غزه، بغداد را به مقصد امان ترک کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
بیمارستان هلال احمر کشورمان در مکه مکرمه از چند سال قبل فعالیت خود را آغاز کرده است، اوج کار این بیمارستان در زمان انجام حج تمتع است، وقتی همه زائران به مکه می رسند؛ هر سال علاوه بر این که بخشی از کادر درمان بیمارستان به صورت ثابت به زائران کمک رسانی می کنند ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر برنامه جهانی غذا ضمن ابراز نگرانی از اوضاع امنیتی در نوار غزه اعلام کرد که فعالیت و کمک های این نهاد بین المللی در این منطقه از طریق اسکله شناور آمریکایی، متوقف شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سیما فراهانی| هلال احمر در همه این سال ها همیشه در کنار فعالیت های امدادی و کمک رسانی هایش، فعالیت های اجتماعی و بشردوستانه را نیز سرلوحه اقداماتش قرار داده است. این جمعیت توانمند، در هر زمینه ای سعی دارد به مردم یاری برساند ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رهبر کاتولیک های جهان در یک سخنرانی ضمن حمایت از طرح های پیشنهادی برای آتش بس در جنگ غزه، خواستار اقدام جامعه جهانی برای به سرانجام رسیدن این طرح و کمک رسانی سریع به مردم غزه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در سرزمین های اشغالی گفت: آزادی اسرای اسرائیلی نباید به قیمت کشتن بیش از 200 فلسطینی و زخمی کردن بیش از 400 نفر دیگر منجر و از کامیون کمک رسانی برای این جنایت استفاده شود.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۷    
ارتش آمریکا اعلام کرد که ارسال کمک های بشردوستانه به ساکنان غزه را از طریق اسکله موقتی که این کشور در سواحل نوار غزه ساخته بود و در اواخر ماه مه بر اثر طوفان آسیب دیده بود، از سر گرفته شده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۰۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
الجزیره تصاویری به دست آورده که نشان می دهد نیروهای ویژه اسرائیل از یک کامیون کمک رسانی و یک خودروی غیرنظامی برای اجرای عملیات آزادسازی اسرای اسرائیلی در النصیرات استفاده می کنند./الجزیره - آخرین خبر
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون هیئت نمایندگی سازمان ملل در کابل با معاون اداری نخست وزیر طالبان دیدار و گفتگو کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- پاپ فرانسیس با ابراز تأسف از نفرتی که جنگ غزه در خاطره نسل های آینده می افکند، خواستار آتش بس و آزادی گروگان ها در نوار غزه و کمک رسانی به فلسطینی ها شد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سرگرد مصطفی عباسی فرمانده پلیس راه درگز روز پنجشنبه افزود: شب گذشته یک خودرو سواری در محدوده روستای “جان آباد” در جاده چاپشلو به درگز با یک پسر 13 ساله تصادف کرد و متواری شد. وی ادامه داد: در این سانحه، راننده از کمک رسانی به مصدوم خودداری کرد و در نهایت مجروح [...]
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، یوری پوپوف معاون مرکز هماهنگی روسیه در پایگاه حمیمیم سوریه اعلام کرد، مانورهای مشترکی با ارتش سوریه در آسمان و برخی مناطق این کشور و در شرق دریای مدیترانه آغاز شدند که هدف از آنها اجرای اقداماتی با هدف حمایت از تمامیت ارضی سوریه است. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وام ازدواج یکی از تسهیلاتی است که دولت برای جوانان کشور در نظر گرفت تا در هزینه های امر ازدواج به جوانان کمک رسانی کند. اما برخی از زوج های جوان در میانه راه با مشکلاتی مواجه شدند و آن با ما در میان گذاشتند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۲    
آکسفام اعلام کرد: اسرائیل مانع کمک رسانی به غزه می شود و خطر قحطی را افزایش می دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا طرح و پیشنهادی را ارائه کرده مبنی بر این که آتش بس فراگیر در نوار غزه حاکم شود، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی از این منطقه خارج شوند، علاوه بر این آزادی اسرا ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۵    
شفقنا- در حالی که عملیات رفح تهدید قحطی در غزه را هشدار می دهد، کودکان بر اثر سوء تغذیه جان خود را از دست می دهند. با تشدید گرسنگی در جنوب غزه، ورود سربازان اسرائیلی به شهر مرزی جنوبی، کمک رسانی را متوقف کرده است. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
که مصر، قطر و ایالات متحده از تل آویو و جنبش حماس خواسته اند تا توافقنامه ای را که شامل اصول مطرح شده توسط جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا برای آتش بس است، نهایی کنند.
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۷    
به مناسبت شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی آیت الله شهید رئیسی، نگاهی کوتاه به مجموعه اقدامات آن شهید و دولت سیزدهم در عرصه مدیریت بلایای طبیعی، حوادث غیرمترقبه و بحران های اجتماعی انداخته ایم. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست وزارت امور خارجه با تاکید بر اقدام اضطراری و مشترک کشورهای اسلامی برای توقف جنایات رژیم اشغالگر علیه مردم فلسطین و افزایش کمک رسانی به غزه، از پیشنهاد ایران برای برگزاری نشست فوق العاده سازمان همکاری اسلامی و خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، باقری کنی، سرپرست وزارت امور خارجه در توئیتی درباره تماس تلفنی با وزیر خارجه الجزایر نوشت: در گفتگوی تلفنی با احمد عطاف، وزیر امور خارجه الجزایر پیرامون آخرین تحولات جنگ غزه و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و رفح و همکاری های دوجانبه ایران و الجزایر گفتگو و رایزنی کردم. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۹:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
آمریکا در نظر دارد یک پیمان امنیتی دو جانبه با اوکراین امضا کند که هدف آن کمک رسانی به کی یف پس از روابط تنش آلود با غرب است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
جامعه ایران، به خصوص بعد از انقلاب اسلامی، طلبه جهادی کم به خود ندیده و طلاب در حوادث و وقایع مختلف امتحان خود را به خوبی پس داده اند؛ از کمک رسانی به سیل زدگان و زلزله زدگان در مناطق مختلف گرفته تا حضور فداکارانه در ایام کرونا.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان های بین المللی با هشدار درباره بحران انسانی فجیع در سراسر نوار غزه به ویژه رفح در سایه تداوم وحشی گری صهیونیست ها اعلام کردند از زمان اشغال گذرگاه رفح توسط اسرائیل، ورود کمک ها به غزه 67 درصد کاهش یافته و امکان کمک رسانی به آوارگان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک مقام ارشد جنبش حماس امروز (چهارشنبه) ایجاد اسکله شناور توسط آمریکا با ادعای تسهیل در روند کمک رسانی به نوار غزه را اقدامی در راستای تدوام کمک تسلیحاتی به رژیم صهیونیستی ارزیابی کرد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۳    
عضو هئیت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان خراسان رضوی، تاکید کرد: ایجاد زیرساخت های فناورانه برای بکارگیری حداکثری توان لندتک ها در کمک رسانی و هم افزایی با بانک های ایرانی برای ارائه خدمات بهتر و مناسب تر، یک توصیه موکد و صد البته راهبرد استراتژیک در تحقق و توسعه اقتصاد دیجیتال است.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۳    
گروه بین الملل:پیشروی نیروهای روسیه در منطقه خارکیف باعث شده تا ارتش اوکراین بیش از پیش تحت فشار قرار گیرد. همزمان متحدان اروپایی کی یف، تلاش ها برای کمک رسانی به اوکراین را افزایش دادند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : جریان کمک ها به غزه در ماه مه به حدی کاهش یافته است که مقامات بشردوستانه می گویند عملیات های آنها در خطر تعطیلی قرار دارد و اینکه خطر قحطی گسترده تر از همیشه است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۲    
پنتاگون از آسیب به اسکله موقت آمریکا در سواحل غزه و توقف کمک رسانی ها از طریق دریا به این باریکه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۲    
رکنا: مأموران گشت یگان امداد شهرستان شوش حین گشت زنی یک دستگاه خودرو که به دلیل نقص فنی در کنار جاده پارک شده بود را مشاهده و برای بررسی موضوع و کمک رسانی وارد عمل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی با استناد به اطلاعات ارائه شده از سوی مقامات نهادهای امدادی و نهادهای وابسته به سازمان ملل گزارش داد که پس از تشدید عملیات رژیم صهیونیستی در شهر جنوبی رفح و بسته شدن گذرگاه مهم مرزی این منطقه، کمک رسانی به فلسطینیان جنگ زده که در معرض خطر جدی قحطی و گرسنگی قرار دارند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه ایران اکونومیست به نقل از پایگاه خبری النشره، آنروا افزود که طی سه هفته اخیر و همزمان با حملات رژیم صهیونیستی علیه شهر رفح که آوارگان فلسطینی از مناطق مختلف نوار غزه به این شهر رفته بودند، تقریبا یک میلیون نفر آواره شده و به مناطق دیگری رفته اند. ...