دوشنبه ۰۸ آذرساعت ۱۵:۱۶Nov 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه اصفهان»

جماران   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: امام جمعه اصفهان و نماینده استان اصفهان در مجلس خبرگان رهبری علت عمده کمبود آب در این استان را خشکسالی و کاهش بارندگی دانست و گفت: آقای رئیس جمهور دستور داده وزیر نیرو و وزیر جهاد بررسی کنند که چه کار می توانند بکنند اما من به عنوان کسی که 20 سال است در جریان مشکلات اصفهان هستم ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: امربه معروف و نهی از منکر باید همگانی شود و صرف اینکه سیاست گذاری شود ولی در جامعه کار عملی انجام نشود تأثیری ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
پوستر اولین همایش ملی شیوه ها و راهکارهای ترویج قرآن کریم در فرهنگ عمومی، با حضور امام جمعه اصفهان رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: بجای مشاوره رایگان وکلا در دادگستری ها و محاکم قضایی، کارشناس حقوقی استخدام شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: در توزیع کتاب باید هدف، تحصیلات، سن و شغل در نظر گرفته شود و در روستا، شهرستان، حاشیه شهر و مرکز شهر توزیع کتاب عدالانه و مطابق نیاز و سلائق باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با 5 آذر سالروز تشکیل بسیج، بسیجیان استان اصفهان در همایشی در قالب همایش اقتدار در نماز جمعه اصفهان حضور پیدا کردند و به امامت آیت الله طباطبایی امام جمعه اصفهان اقامه نماز کردند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۰۳    
نماز جمعه اصفهان ظهر امروز_ جمعه 5 آذر 1400 _ به امامت آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان اقامه شد. علی مقواساز، جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) به مناسبت هفته بسیج در خطبه های پیش از نماز سخنرانی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه اصفهان با بیان اینکه اتفاقات امروز اصفهان کار کشاورزان نیست، گفت: ادامه تجمع فرصت را برای منافقان و ضدانقلاب فرصت فراهم کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۰    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تظاهرات که ادامه پیدا کند، منافقان وارد می شوند، زیرا ما دشمن داخلی و جاسوس داریم که به دنبال فرصت هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نباید از آموزش همه جانبه دینی، اخلاقی، فرهنگی و سایر موارد برای جوانان و نوجوانان کشور غافل شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: امام جمعه اصفهان با بیان اینکه عزیزان ما در جمعه قبل تجمع کردند و همه متوجه کمبود آب شدند، گفت: اما طبیعی است ادامه دادن کار برای منافقان و ضدانقلاب فرصت فراهم می کند و نباید ادامه پیدا می کرد، مشخص است که اتفاقات امروز کار کشاورز نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه عزیزان ما در جمعه قبل تجمع کردند و همه متوجه کمبود آب شدند، گفت: اما طبیعی است ادامه دادن کار برای منافقان و ضدانقلاب فرصت فراهم می کند و نباید ادامه پیدا می کرد، مشخص است که اتفاقات امروز کار کشاورز نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: ستاد اجرایی فرمان امام جلودار کمک های خیرانه در راستای احسان و همدلی به نیازمندان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۳    
نماز جمعه به امامت آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مصلی امام خمینی این شهر اقامه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: تشکیل بسیج در ایران برای دیگر کشور های منطقه و سایر کشور های اسلامی الگو شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۸:۳۷    
اصفهان - ایرنا - مسوول روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان روز سه شنبه با صدور پیامی، درگذشت زنده یاد امیرحسین اکبری خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان اصفهان را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:روحیه قهرمانی و پهلوانی در ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی وجود دارد که باید این روحیه همچنان در این ورزش ها حفظ شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۸    
نماز جمعه امروز اصفهان به امامت آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان اقامه شد. حجت السلام والمسلمین حاج شیخ مرتضی آقا تهرانی، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس خطبه های پیش از نماز جمعه اصفهان را خواند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: نظر من این است تا وقتی که بتوانند از جایی آب بیاورند به عزیزان کشاورزی که راه دیگری برای امرار معاش ندارند کمک مالی بلاعوض دهند، ثانیاً تسهیلات بانکی به آنها داده شود تا بتوانند کاری را شروع کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان – امام جمعه اصفهان گفت: همه نگران بحران آب هستند اما آب به اندازه نیازمان نیست و کشاورزان باید در حال حاضر به فکر دریافت خسارت و کمک بلاعوض باشند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
عصر ایران: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: همه ما همراه کشاورزان هستیم و معتقدم در شرایط فعلی باید خسارت کشاورزان به شکل بلاعوض جبران شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه توصیه می کنم تا زمانی که منابع آبی زاینده رود تامین شود، دولت به کشاورزان همه جانبه کمک کند، گفت: دولت بدون اینکه سخت بگیرد باید تسهیلات بدهند و ادارات جوانان کشاورز را در استخدام اولویت قرار بدهند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۵    
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه توصیه می کنم تا زمانی که منابع آبی زاینده رود تامین شود، دولت به کشاورزان همه جانبه کمک کند، گفت: دولت بدون اینکه سخت بگیرد باید تسهیلات بدهند و ادارات جوانان کشاورز را در استخدام اولویت قرار بدهند
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ چند روز گذشته برخی از رسانه اقدام به انتشار خبری مبنی بر تخریب خانه تاریخی و میراثی امام جمعه اصفهان توسط حوزه علمیه کرده بودند، درحالی که واقعیت چیز دیگری بود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۴:۳۱    
نماز جمعه به امامت آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مصلی امام خمینی (ره) این شهر اقامه می شود. بنابر اعلام ستاد برگزاری نماز جمعه اصفهان قبل از خطبه ها حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی سخنرانی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - امام جمعه اصفهان گفت: ارتقای فرهنگی با حرف زدن میسر نمی شود و نیازمند تصمیمات و اقدامات اساسی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: شایسته است که کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از شورای فرهنگی عمومی مراکز استان ها بخواهد که مصوبه های خود را برای این کمیسیون ارسال کنند و بر این مصوبه ها نظارت داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۰    
نماز جمعه به امامت آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مصلی امام خمینی (ره) این شهر اقامه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۸:۴۴    
امام جمعه اصفهان گفت: گل سرسبد عبادت فردی نماز و گل سرسبد عبادت اجتماعی زکات و کمک به محرومین است و لذا در آیات بسیاری از قرآن این دو عبادت فردی و اجتماعی با همدیگر ذکر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - امام جمعه اصفهان گفت: نماز نردبان ترقی انسانیت است و باید هر روز در جامعه بیشتر ترویج شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - اصفهان - چگونگی تخریب بخشی از خانه تاریخی امام جمعه اصفهان در حریم ثبت جهانی مسجد جامع عتیق هنوز روشن نیست؛ کارشناسان میراث فرهنگی می پرسند با کدام توجیه، در شهری که ادعای پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی را دارد باید یک اثر فرهنگی از دم تیغ بگذرد؟!
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از پایش دائمی خانه تاریخی امام جمعه اصفهان در راستای حفاظت از این اثر تاریخی خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با تأکید بر گسترش ورزش های باستانی و پهلوانی گفت: ورزش های باستانی در اصفهان کمرنگ شده و کمتر اهمیت داده می شود و باید به آن اهمیت و کمک شود .
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۲    
فرارو- روز جمعه دوباره اظهارات برخی امامان جمعه حاشیه ساز شد. کاظم صدیقی امام جمعه تهران با اظهاراتش درباره تاثیر گناهان مردم بر وضعیت معیشتی آنها انتقادات زیادی برانگیخت. این چندمین بار است که اظهارات صدیقی خبرساز و بحث برانگیز می شود ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: احمد زیدآبادی در یادداشتی نوشت: امام جمعۀ موقت اصفهان در این وضعیت بغرنج، ظاهراً مهمترین مسئلۀ کشور را حدود و ثغور ریشِ مردان می داند و در حالی که حتی طالبان هم در دور تازۀ حکومتداری خود دست از سر اندازۀ ریش برداشته اند ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مهر نوشت: امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به کم آبی گفت: آنچه که باید انجام شود مدیریت واحد در حوضه آبریز زاینده رود است. آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در خطبه های عبادی، سیاسی نماز جمعه این هفته اصفهان با بیان اینکه برخی نمی خواهند حدود الهی را رعایت کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، با توجه به برچیدن قسمتی از دیوارهای خانه تاریخی امام جمعه که شب گذشته انجام شده بود و نگرانی دوستداران میراث فرهنگی استان، این اتفاق را صرفا رفع خطر عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۳:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا -اصفهان - سرپرست اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از تخریب دیوار شمالی خانه تاریخی امام جمعه این خطه متعلق به دوره قاجاریه شامگاه چهارشنبه گذشته خبر داد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار با مدیر کل پست استان اصفهان گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا و افزایش مرسولات، زیر ساخت های شبکه پستی کشور متحول شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت:حل مساله آب مهمترین وظیفه استاندار، فرماندار و همه مسوولان این استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- امام جمعه اصفهان گفت: مشکلات کم آبی در اصفهان پابرجاست اما کشاورزان محرکی دارند وگرنه آنها می دانند با شکستن در و پنجره آب پیدا نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان امام جمعه اصفهان گفت: مهم ترین مشکل اصفهان مسئله کم آبی است که همه باید تحمل خود را برای حل این مشکل بالا ببریم و کشاورزان نیز در این زمینه عاقلانه رفتار می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مساله آب مهمترین موضوع پیش روی مدیران استان است که باید برای آن اقدم کنند و امیدوارم فرماندار جدید به این شهر علم و هنر خدمت کنند و موفق باشند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان مهمترین کار در اصفهان برای مسئولان پیگیری مسئله آب است، گفت: اینکه کشاورزان معترض شیشه یا پنجره اداره آب را بشکنند، قطعاً محرکی در کارشان بوده، چراکه کشاورزان عاقل تر از آن هستند که دست به این گونه اقدامات بزنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: توجه به اجرای سیاست کاهش جمعیت کیفری زندان ها در قوه قضاییه از جمله مهمترین مطالبات است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان خواستار تداوم فعالیت های فرهنگی در مراکز و باشگاه های ورزشی شد و افزود: ماندگاری و ارزش افتخارات ورزشکاران و باشگاه های ورزشی به فعالیت های دینی و فرهنگی آنان است.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان بر لزوم رفع مسائل این بافت های فرسوده با مشارکت شهروندان و همراهی مدیران و استفاده از ظرفیت های دستگاه های دولتی تأکید کرد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۳    
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در دیدار هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان با اشاره به نیاز جامعه امروز به تحرّک و فعالیت گفت: در کنار ورزش های تخصصی باید برای تحرک و تندرستی عموم مردم هم برنامه ریزی شود. ...