دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۱:۲۳Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه اصفهان»

حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار رئیس دفتر رئیس جمهور با نماینده ولی فقیه در اصفهان بر ضرورت حمایت از تولیدکنندگان، اصلاح گمرک، جلوگیری از رانت خواری و انتقال آب از خلیج فارس به اصفهان تاکید شد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
محمود واعظی، رییس دفتر رییس جمهور در نخستین روز سفر خود با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار کرد و در نشست شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی و مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان که شامگاه پنج شنبه 7 اسفند در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، حضور یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۲۰    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: عملکرد تیم درمان در این مدت یکساله در مقابله با بیماری کرونا قابل تقدیر است و امیدواریم این تلاش آنان تا پایان این شرایط ادامه یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۸    
گروه استان ها امام جمعه اصفهان گفت: کشور ما قبل از انقلاب جزو "ان پی تی" بوده اما فعالیت اتمی در دوره دولت اصلاحات تعطیل شد و همان زمان رهبر معظم انقلاب دستور به غنی سازی 20درصد دادند که محقق شد و در ادامه غربی ها اعلام آمادگی برای مذاکره کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- امام جمعه اصفهان گفت: تا تحریم ها به صورت کامل برداشته و پول ها عودت داده نشود هیچ مذاکره ای انجام نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری تمام تحریم ها یک جا باید برداشته شود، چرا که آمریکایی ها و غربی ها ثابت کردند با وجودی که ایران به تعهداتش عمل می کند آنان به تعهد خود عمل نمی کنند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۴    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: زمانی که جوان های ایرانی توانستند به غنی سازی 20 درصد دست یابند دشمنان تقاضای مذاکره کردند اما این مذاکرات نشان داد این افراد پلیدهایی هستند که هیچ گاه به پیمان خود پایبند نخواهند ماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان -ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: کادر پزشکی و پرستاری کشورمان در مقابله، کنترل و درمان بیماران مبتلا به کووید-19 عملکرد بهتری در مقایسه با بسیاری کشورهای مدعی جهان داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:در دولت اصلاحات فعالیت های اتمی ما تعطیل شد اما رهبر معظم انقلاب دستور به شروع فعالیت دادند و جوانان ما به غنی سازی 20 درصدی رسیدند، در این زمان بود که غربی ها به ما گفتند آماده مذاکره هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:در دولت اصلاحات فعالیت های اتمی ما تعطیل شد اما رهبر معظم انقلاب دستور به شروع فعالیت دادند و جوانان ما به غنی سازی 20 درصدی رسیدند، در این زمان بود که غربی ها به ما گفتند آماده مذاکره هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۰    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: تقویت وحدت و انسجام داخلی در شرایط سخت امروز وظیفه همگانی بوده و نباید آتش اختلافات برفروخته شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۰    
رئیس دفتر رئیس جمهور در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: سیاست دولت بر کاهش تصدی گری برای فعال سازی بخش خصوصی در راستای توسعه اقتصادی کشور است.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور از استان اصفهان به عنوان یکی از استانهای مهم و تاثیرگذار کشور نام برد و گفت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به استان اصفهان به عنوان یکی از قطب های گردشگری و صنعتی کشور دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۳    
عصر امروز همایش یاوران معروف، یاران خرازی به همت مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با حضور مسؤولان استانی و لشکری از جمله امام جمعه اصفهان و نماینده ولی فقیه در استان اصفهان، دادستان اصفهان و... برگزار شد.
فرمانداری شاهین شهر و میمه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۰    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان،؛ فرماندار شاهین شهر و میمه در اجلاس استانی ائمه جمعه با حضور امام جمعه اصفهان ، استاندار و رییس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور شرکت نمود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه اصفهان گفت: در بحرانی ترین زمان از نظر اقتصادی قرار داریم و تولیدکنندگان نیازمند حمایت بیشتر هستند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدارهای جداگانه، با آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و آیت الله سید ابوالحسن مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اصفهان – امام جمعه اصفهان گفت: خصوصی سازی بانک و برخی از شرکت های بزرگ کار درستی نیست، باید بر مسأله خصوصی سازی نظارت دقیقی صورت بگیرد و نیازمند کنترل خصوصی سازی ها هستیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماز جمعه امروز _01 اسفند 99_ بعد از چندین ماه تعطیلی به علت شیوع ویروس کرونا به امامت آیت الله طباطبائی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: فرقی نمی کند رئیس جمهور آمریکا بایدن باشد با ترامپ در هر صورت آمریکا دست از تحریم بر نمی دارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا: امام جمعه اصفهان گفت: گرانی ها تقصیر یک یا 2 نفر وزیر و وکیل نیست، نمی خواهم از شخص خاصی حمایت کنم، نه دشمن کسی هستم و یا پیمان با کسی نبستم، ولی باید منصف باشیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- امام جمعه اصفهان گفت: تغییر رئیس جمهور آمریکا هیچ تفاوتی برای ما ندارد و هیچ گاه دست از تحریم ها بر نمی دارند و ما نیز باید با ایستادگی آن ها را تسلیم خود کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۰    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: وضعیت فعلی کشور و گرانی ها تقصیر یکی دو نفر نیست و انتقادات تند به برخی اشخاص بی انصافی است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: وضعیت فعلی کشور و گرانی ها تقصیر یکی دو نفر نیست و انتقادات تند به برخی اشخاص بی انصافی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: آمریکا دشمن قسم خورده ایران است. آن ها دست از تحریم بر نمی دارند، اما ایران آن ها را مجبور به اطاعت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: وزیر امور خارجه بایدن گفته همه گزینه های ما روی میز است ولی مثل قبلی هایشان خودشان و گزینه هایشان با هم می روند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
هشتاد و ششمین نشست شورای فرهنگ عمومی استان اصفهان به ریاست آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و با حضور سید محمدرضا موالی زاده دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور در استاندرای اصفهان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- امام جمعه اصفهان با محکوم کردن توهین به رییس جمهوری در مراسم سالگرد انقلاب اسلامی گفت: پرداختن به برخی موضوعات به صلاح نیست و نباید اجازه دهید مسائل حاشیه ای اصل وحدت را زیر سووال ببرد و دشمن را شادکند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مسوول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اصفهان گفت: مراسم نماز جمعه شهرستان اصفهان فردا -یکم اسفندماه- به امامت آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس مجوز ستاد استانی مقابله با کرونا و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، نماز جمعه مورخ اول اسفندماه به امامت آیت الله سیدیوسف طباطبائی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مصلای امام خمینی(ره) اصفهان برگزار می شود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
انتخاب: یک نماینده استان اصفهان معتقد است که زنان باید دور از دید مردان دوچرخه سواری کنند. رحمت الله فیروزی پوربادی در پاسخ به پرسشی درمورد انتقاد امام جمعه اصفهان به دوچرخه سواری زنان گفت ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه شهدا صادق بودند و صادقانه حرف می زدند، گفت: شهدا صادقانه عمل و رفتار می کردند پس ما هم امروز باید این روحیه را داشته باشیم تا بتوانیم در مقابل دشمنان خارجی و داخلی یعنی هوای نفس و شیاطین بتوانیم مقاومت کنیم و مسیر الهی را به پایان برسانیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - پیکرهای مطهر 2 شهید گمنام دفاع مقدس روز دوشنبه همزمان با سالروز شهادت امام هادی(ع) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در اردستان تشییع و در آیینی با حضور آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در روستای ومکان به خاک سپرده شد. عکس: رحمت الله عامری نیا
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: شهیدان گمنام رهرو پیامبر مکرم اسلام و امامان معصوم، سرمایه معنوی انقلاب اسلامی و الگوی بشریت هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا- پیکرهای مطهر 2 شهید گمنام دفاع مقدس روز دوشنبه همزمان با سالروز شهادت امام هادی(ع) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در اردستان تشییع و در آیینی با حضور آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و جمعی از مسوولان و مردم در روستای ومکان به خاک سپرده شد.
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: غنی تر شدن سیمای شهری در اصفهان می تواند به ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی و تقویت باورهای اصیل مردم کمک کند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: امروز ایران اسلامی عزت دارد و تحریم های دشمن بهترین فرصت ها را برای ما به ارمغان آورده است، به طوری که امروز پالایشگاه های پیشرفته ای داریم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و استاندار اصفهان در بیانیه مشترکی با اشاره به اینکه عده ای قلیل قانون ستیز در مراسم روز 22 بهمن اقدام به هتاکی و حاشیه سازی کردند، رسیدگی دستگاه های ذیربط به وظایف قانونی و انقلابی خود در قبال خاطیان و هنجارشکنان جاهل را خواستار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۵    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: امروز به برکت خون شهدا و ایستادگی ملت ایران در 42 سال گذشته، انقلاب اسلامی ایران و اسلام ناب محمدی در اقتدار، پیشرفت و عزت در منطقه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان – امام جمعه اصفهان گفت: پس از گذشت 42 سال از پیروزی انقلاب اسلامی مردم پایبند به ارزش های این انقلاب هستند، ایمان دلیل اصلی این امر بوده و این ایمان است که به انسان رشد می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: پالایشگاه های کشور از جمله اصفهان بگونه ای کار خود را پیش ببرند که نیازهای کشور را از نظر فرآورده های نفتی و تولید نفت و گاز بطورکامل تامین کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۸    
ایسنا/اصفهان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: امروز ایران اسلامی عزت دارد و تحریم های دشمن بهترین فرصت ها را برای ما به ارمغان آورده است، به طوری که امروز پالایشگاه های پیشرفته ای داریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۲    
گروه استان ها- امام جمعه اصفهان گفت: در راه رفاه زئران تلاش کنید و حرم های مطهر را برای ایجاد فضای بهتر به منظور زیارت با معرفت بسازید، نباید در تزیین حرم های مطهر اسراف کرد چرا که ائمه اطهار(ع) اسراف را نمی پسندند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه صبار و شکور بودن ملت ایران دو عامل اصلی وقوع، تداوم و پیشرفت های انقلاب بوده است، گفت: مقاومت ملت ایران نباید باعث مغرور بودن مسئولان شود و تصور کنند چون مردم صبور هستند و اعتراضی نمی کنند نیاز به کار و تلاش ویژه نیست.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: اگر امام(ره) به کمک مردم پیروز شدند علتش این بود که ایشان در برابر سختی ها سستی به خود راه ندادند و به خداوند ایمان راسخ داشتند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دشمنان، امام خمینی(ره) را با این گمان که در صورت قرارگیری در کنار علمای نجف از قدر و منزلتشان کاسته می شود، از ترکیه به این شهر منتقل کردند؛ اما به محض ورود ایشان به نجف علمای شیعه و سنی به استقبال ایشان رفتند
ندای اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه تأکید رهبر انقلاب مبارزه با قاچاق کالا به صورت جزیی نیست گفت: اولویت دستگاه های مسئول باید مبارزه با قاچاق کالا به صورت گسترده و کلان باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۸:۳۱    
اولویت دستگاه های مسئول باید مبارزه با قاچاق کالا به صورت گسترده و کلان باشد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۸:۲۵    
حوزه/ امام جمعه اصفهان گفت: اگر امام(ره) با کمک مردم در مقابل دشمن ایستاد و پیروز شد، دلیل آن این بود که امام و مردم سستی نکردند و در مقابل سختی های فراوان ایستادند.