چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۷:۳۷Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امام جمعه اصفهان»

آیین اختتامیه هفته صنایع دستی اصفهان با حضور معاون وزیر میراث فرهنگی و نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان و معرفی برترین های صنایع دستی به کار خود پایان داد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با اشاره به خطبه 141 نهج البلاغه در شناخت حق و باطل گفت: باطل آن است که بگوییم شنیدیم و حق آن است که بگوییم دیدیم و اگر به همین توصیه عمل کنیم، ده ها قدم از مسیر تمدن اسلامی را برداشته ایم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تاکید بر ضرورت انتخاب نامزد اصلح در انتخابات پیش رو گفت: یک مساله رأی دادن و مهمتر از آن انتخاب نامزد درست است، زیرا ما حق نداریم به فرد اشتباه رأی بدهیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۱۹    
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: دشمن با مشارکت مردم در انتخابات مایوس خواهد شد، لذا همگان باید پای صندوق های رای حاضر شوند.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: انتخاب اصلح مثل مشارکت حداکثری در انتخابات حائز اهمیت بوده تا فرد توانمند و متعهد برای مدیریت کشور انتخاب شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۸:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری، تصریح کرد: شورای نگهبان بر اساس فرآیندهای قانونی، صلاحیت 6 داوطلب را تأیید کرده که باید این 6 داوطلب خودشان را در معرض رای و انتخاب مردم قرار دهند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: با مشارکت در انتخابات دشمنان مایوس خواهند شد، شورای نگهبان طبق قوانین صلاحیت 6 کاندیدا را برای انتخابات تایید کرده و در این راستا باید فردی را انتخاب کنیم که بین این کاندیداها از کارایی بیشتری برخوردار است و کارنامه عملکرد بهتری نسبت به بقیه داشته باشد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۹    
امام جمعه اصفهان : گشت ارشاد با قدرت کارش را شروع کند/ مجوزها را لغو کنند/ نباید یک خانم و آقا در یک مغازه با هم کار کنند امام جمعه اصفهان گفت: کسبه ای که یک دختر و یا یک خانم را کنار خودشان گذاشتند و کار می کنند به هیچ وجه نباید مجوز این کار را داشته باشند حتی اگر بگویند خواهرم هست ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: وجود تنوع در تولید صنایع دستی ضروری است تا بتوان به کمک آن نیاز طیف وسیعی از مشتریان را جوابگو بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۲    
نماز عبادی سیاسی جمعه اصفهان به امامت آیت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مصلی امام خمینی این شهر اقامه می شود.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۸:۵۷    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: مساجد برای شور و حماسه انتخاباتی و دعوت برای حضور مردم در این صحنه مهم فعال شوند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان به ائمه جمعه استان توصیه کرد تا در انتخابات ریاست جمهوری، همه تمرکز خود را بر روی حضور و شرکت مردم قرار ندهید و بیشتر، شرایط انتخاب گزینه فرد اصلح را تبیین کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با اشاره به عدم توزیع درست برخی از رشته های تحصیلی در دانشگاه ها و مطابقت نداشتن آنها با نیازهای کشور و جامعه گفت: در برخی از رشته های تحصیلی به خصوص در بین رشته های مربوط به بانوان کمبودهایی به چشم می خورد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۵۴    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: ما وظیفه داریم اصلح از نظر کارایی را انتخاب کنیم، چرا که متدین بودن و انقلابی بودن را همه نامزدها در ویژگی های خود دارند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ؛ حضرت آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با حضور در یکی از کشتارگاه های طیور اصفهان با مدیران، مسئولین و تولیدکنندگان حوزه دام و طیور استان دیدار نمودند. ...
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:تخت فولاد، تفرجگاه معنوی اصفهان است لذا نیاز به تامین زیرساخت و رفاه، فضاسازی و نورپردازی مناسب دارد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان با اشاره به نامزدهای نهایی انتخابات ریاست جمهوری 1403 گفت: این هایی که معرفی شدند، همه در این کشور بودند و همه شان در مملکت کار کردند، هرکدام شان که بیشتر کار کردند، فعال تر بودند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت:حضور گسترده مردم در مراسم تشیع شهید رئیسی و بدرقه ای که از رئیس جمهور شهیدشان انجام دادند، دنیا را به حیرت انداخت و این حماسه با مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری تکمیل می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با اشاره به اهمیت و جایگاه تحقیق و تفکر در زندگی بشر گفت: کار انسان تحقیق است و انسانی که تحقیق نداشته باشد، درواقع انسانیت خود را تعطیل کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان–ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: فاصله گرفتن از پژوهش، ما را در مسیر اشتباه قرار می دهد، در حالی که اساس کار بشر، تحقیق و پژوهش است و این امر، هم در دین و هم در دنیا وجود دارد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه اصفهان شهادت انسان های بزرگی همانند سیدالشهدا(ع) و امام رضا(ع) را زمینه و نقطه عطف حرکت های عظیم در تاریخ شیعه عنوان کرد و گفت: تبعید حضرت امام رضا(ع) به ایران و شهادت ایشان، شهدای دفاع مقدس، شهادت مردم غزه و شهادت بزرگانی چون شهید بهشتی و .. ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۷    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: ترک گناهان، نور هدایت را در انسان زنده می کند و مسیر سعادت را می گشاید.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: انصافاً آیت الله رئیسی پیرو اهلبیت (ع) و ولایت زندگی کرد و در راه خدمت به مردم به شهادت رسید، عملکرد ایشان موجب شد، رئیس جمهور بعد از ایشان مسیر سختی برای ادامه راه ایشان داشته باشد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۶:۰۶    
امام جمعه اصفهان با اشاره به ویژگی های رئیس جمهور شهید گفت: آیت الله رئیسی همواره اخلاق مدار بوده و ما نیز باید روحیات این شهید را در خود پرورش داده و در انتخابات پیش رو اخلاق مدار باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد گفت: شهید آیت الله رئیسی کوچکترین انحرافی از خط ولایت، امامت و اسلام نداشت و همواره تابع امام راحل(ره)، انقلاب و مقام معظم رهبری بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: تهمت ها، تخریب ها، بدگویی ها و بداخلاقی ها کارهایی هستند که فضای کشور را مسموم می کنند و مانع از انتخاب اصلح می شوند، لذا باید از شهادت شهدای خدمت استفاده کرده و اخلاق خوب آن شهدا را فرا بگیریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت آیت لله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مصلی امام خمینی (ره) اقامه می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت آیت لله طباطبایی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در مصلی امام خمینی (ره) اقامه می شود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
چهلمین سال تأسیس باغ رضوان با آیین بهره برداری از پروژه های جدید عمرانی، زیست محیطی و فرهنگی در قالب سی وچهارمین ویژه برنامه به احترام مردم اصفهان با حضور مدیران شهری و استانی و نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه اصفهان در باغ رضوان برگزار شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت هفتمین روز شهادت رئیس جمهور و یاران شهیدش با سخنرانی آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان و منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور در اصفهان برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه اصفهان گفت: خداوند متعال در آیه دیگری می فرماید " وَأَنْفِقُوا مِنْ مَا رَزَقْنَاکُمْ مِنْ قَبْلِ أَنْ یَأْتِیَ أَحَدَکُمُ الْمَوْتُ فَیَقُولَ رَبِّ لَوْلَا أَخَّرْتَنِی إِلَیٰ أَجَلٍ قَرِیبٍ فَأَصَّدَّقَ وَأَکُنْ مِنَ الصَّالِحِینَ" یعنی یکی از راه هایی که انسان می تواند جزء صالحین ...
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت هفتمین روز شهادت سیدالشهدای خدمت و یاران شهیدش زمان : پنجشنبه 10 / 3 / 1403 ؛ ساعت 17 الی 19 مکان : سالن گلستان شهدای اصفهان سخنران : نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۱    
اصفهان – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: هر کشوری که جوانان و جمعیت آن اندک باشد، بدست دشمن می افتد بویژه کشور ما که همواره در برابر دشمنانش ایستاده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴    
امام جمعه اصفهان گفت: هر کشوری که جوانان و جمعیت آن اندک باشد به دست دشمن می افتد به خصوص کشور ما که همواره در برابر دشمن است و باید این را دانست که خداوند برای همه انبیا دشمنی قرار داده است و این امتحان خداوند است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: پرهیز از غیبت و تهمت در فرایند انتخابات، درسی بود که آیت الله رییسی شهید به نامزدهای انتخاباتی آموخت و این موضوع باید در انتخابات پیش رو نیز جدی گرفته شود.
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه شهید رئیسی تابع محض، ولی فقیه بود، گفت: اگر از شهید رئیسی درس گرفته باشیم دیگر اتفاقات گذشته انتخاباتی تکرار نخواهد شد.
پایگاه خبری همراز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۱    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه شهید رئیسی تابع محض ولی فقیه بود، تصریح کرد: آیت الله رئیسی اعتقاد واقعی به نقش و جایگاه ولی فقیه و هوشمندی و درایت رهبر معظم انقلاب داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۰    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با بیان اینکه شهید رئیسی تابع محض ولی فقیه بود، تصریح کرد: آیت الله رئیسی اعتقاد واقعی به نقش و جایگاه ولی فقیه و هوشمندی و درایت رهبر معظم انقلاب داشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: از مردم ایران می خواهم خیرخواه یکدیگر باشند و از کاندیداها می خواهم در انتخابات علیه یکدیگر صحبت نکنند. اگر از شهید رئیسی درس گرفته باشیم، دیگر اتفاقات گذشته انتخاباتی تکرار نخواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان و استاندار اصفهان درپی شهادت خادم صدیق و رئیس جمهور شهید حضرت آیت الله رئیسی و جمعی از خادمان مرد در سانحه هوایی سقوط بالگرد پیامی مشترک صادر کردند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: شهادت خادم جمهور در مسیرخدمت ، گواهی صادق بر پیوند عمیق روح بلند ایشان با واژه مقدس خدمت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان شهادت آیت الله رییسی و همراهان وی را تسلیت گفت.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: باید از ظرفیت مساجد در محله ها نیز استفاده شود و شهرداری ها با امور مساجد همکاری داشته و با رابط آنها در ارتباط باشند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۹    
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در خطبه های نماز جمعه روز گذشته از اصفهان به عنوان جلوه گاه اصلی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور یادکرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق مانند آزادی خرمشهر، صحنه جنگ را تغییر داد. چرا که این عملیات باعث تثبیت اقتدار هرچه بیشتر ایران در جهان شد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق صحنه جنگ را تغییر داد و همانطور که فتح خرمشهر موجب شد هیچیک از کشورهای منطقه جرأت رویارویی با ایران را نداشته باشند، عملیات وعده صادق نیز توان نظامی جمهوری اسلامی را به دشمنان نشان داد ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: عملیات وعده صادق مانند آزادی خرمشهر صحنه جنگ را تغییر داد، فتح خرمشهر موجب شد که هیچ کدام از کشورهای منطقه جرات رودررویی با ایران را نداشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان در مصلی امام خمینی این شهر اقامه می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: از نظر اسلام خوش خلق یعنی خلقت درونی در مقابل خَلق که خلقت برونی است و زمانی که انسان صفات بد را کنار بگذارد به همان میزان صفات خوب به دست می آورد.