دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۰:۴۱Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بشاگرد»

خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بشاگرد گفت: 14 سد سنگی ملاتی شهرستان بشاگرد با پیشرفت 60 درصدی درحال ساخت است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر در ششمین اردوی جهادی در منطقه بشاگرد، نوروز و سیزده بدری متفاوت را در کنارمردمان مهربان ونجیب یکی از دور افتاده ترین روستاهای ایران در بشاگرد سپری کرد در حالی که آقازاده ها در اوج شیوع بیماری کرونا در کشورهای خارجی به نوروز خود پایان دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۷    
بیش از 30 روستای شهرستان بشاگرد با مشکل جدی کم آبی مواجه هستند و همین مسئله امرار معاش مردم این منطقه را تحت تاثیر قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
با تلاش دادگستری و شورا های حل اختلاف استان هرمزگان و با هماهنگی ستاد ملی صبر و برنامه مثل ماه و به برکت ماه مبارک رمضان، درگیری 70 ساله ی سه طایفه در استان هرمزگان، به سازش منجر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: هفته گذشته، میزان بیماران بستری مبتلا به کرونا در شهرستان رودان 167 درصد و در شهرستان بشاگرد 475 درصد افزایش داشته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین قسمت از برنامه رمضانی مثل ماه با اجرای رسالت بوذری شب گذشته روی آنتن شبکه سه رفت. عوامل مثل ماه در این قسمت مراسم آشتی کنان بین سه طایفه را فراهم کرده بودند. مهمانان شب گذشته مثل ماه اهالی بشاگرد استان هرمزگان بودند و طی آن نماینده سه طایفه اختلافات را از نگاه خودشان روایت کردند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان، از بهره مندی 66 خانوار روستای "زمین حسن" بشاگرد از آب پایدار خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
برنامه مثل ماه در دومین قسمت خود در اقدامی نوآورانه با میانجی گری بین سه طائفه از شهرستان بشاگرد استان هرمزگان به جنگ 70 ساله میان آنها پایان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۵    
رئیس فدراسیون ووشوی آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون ایران از طرح خانه ووشو برای امید در بشاگرد حمایت کرد.
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ایلنا: با وساطت دستگاه قضایی استان هرمزگان درگیری 75 ساله میان سه طایفه بزرگ از شهرستان های سیریک و بشاگرد در ویژه برنامه تلویزیونی مثل ماه پایان یافت. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ووشو آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون کشورمان حمایت خود را از طرح خانه ووشو برای امید در بشاگرد اعلام کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای عدالت آموزشی و بهره مندی دانش آموزان از آموزش های غیر حضوری 11 دستگاه تبلت به همت اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان و اداره آموزش و پرورش استثنایی استان هرمزگان به دانش آموزان با نیاز های ویژه از آموزشگاه استثنایی شهید حججی شهرستان بشاگرد اهداء گردید. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۴    
ساختمان دبستان موحد عزت آباد جگین در بخش گوهران شهرستان بشاگرد توسط یک گروه جهادی تعمیر و بازسازی شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورشی استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بشاگرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۰    
بمناسبت ماه مبارک رمضان 15 تن برنج و 16 تن شکر تنظیم بازار در شهرستان بشاگرد در حال توزیع است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۹    
مرضیه سی سی پور گفت: عصر دیروز در منطقه سردشت شهرستان بشاگرد 8 میلی متر باران بارید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بشاگرد گفت: صد دستگاه تنورگازی، رایگان بین اهالی شش روستای این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۱    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد از ارائه خدمت به بیماران تالاسمی در بیمارستان بقیة الله این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بشاگرد گفت:برداشت سیر از 90 هکتار از زمین های کشاورزی این شهرستان آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۷    
برداشت سیر از 90 هکتار از زمین های شهرستان بشاگرد آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۰    
گروه استان ها-با آبی در سال جدید گریبان بسیاری از روستاهای استان هرمزگان را گرفته است و عدم بارش نزولات آسمانی هم بر این مشکل افزوده است، روستاهای مختلف در بشاگرد از عدم وجود آب خبر می دهند و منابع آبی کوه حیدر نیز به طور کلی خشک شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: خشکسالی سال زراعی 1399-1400 بر منابع تامین آب برخی از روستاها بویژه بشاگرد تاثیر گذاشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۱۱    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد گفت: به 27 بیمار تالاسمی در بشاگرد خدمات سلامت ارائه شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۲:۳۱    
اکثریت مردم بشاگرد به دوگویش مارزی گالی و ملکی گالی مکالمه می کنند. گویش مارزی گالی مشابه گویش بندری بوده و فقط در تلفظ بعضی کلمات و افعال اختلافاتی جزئی با آن ها دارد. گویش ملکی گالی دارای دستور منحصر به فردی بوده و علاوه بر گرامر خاص، لغات و اصطلاحات آن نیز کاملا منحصر به فرد هستند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۱۰    
مرادی از تلاش و برنامه ریزی کانون فرهنگی هنری روستای چهواز شهرستان پارسیان در راستای دستگیری از فقرا و نیازمندان خبرداد و گفت: به همت بچه های کانون، بسته های معیشتی در مناطق محروم بشاگرد و پارسیان توزیع شد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
زارعی گفت: مرخصی رفتن کارگران و تعطیلی کشتارگاه ها، علت نبود مرغ و بسته شدن مرغ فروشی های برخی شهرهای استان از جمله بندرعباس، رودان، بشاگرد و بندرلنگه بود.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۱    
گام خبر: ششمین مرحله اردوی گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر هم زمان با روزهای نوروز از امروز به مدّت 2 هفته در روستای شمسون شهرستان بشاگرد استان هرمزگان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان از آمادگی برای افتتاح فاز نخست آبرسانی از سد سهران بشاگرد به گوهران با دستور رئیس جمهور از طریق ویدیو کنفرانسی و با حضور استاندار هرمزگان در روزهای آتی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) دربازدید از خط اصلی آبرسانی سهران تا گوهران در بشاگرد گفت: با بهره برداری از این طرح، تعداد روستاهای آبرسانی شده با مشارکت بنیاد به 700 روستا درکشور رسیده وتا پایان شهریور این تعداد به هزار روستا باجمعیتی افزون بر یک میلیون نفر می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) کشور از مرحله نخست خط اصلی آبرسانی سد سهران بشاگرد به گوهران بازدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۹:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
ششمین مرحله اردوی گروه جهادی ایثارگران بدون مرز استان بوشهر هم زمان با روزهای نوروز از امروز به مدّت 2 هفته در روستای شمسون شهرستان بشاگرد استان هرمزگان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: 205سری جهیزیه کالایی به زوج های جوان نیازمند در مناطق محروم شهرستان بشاگرد اهدا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- فرماندار بشاگرد به پروژه های قابل توجه این شهرستان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: افتتاح آبرسانی از سد جگین به مرکز شهرستان از شاخص ترین پروژه های این منطقه در سال گذشته بوده که با دستور ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری به بهره برداری رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم میناب در مجلس ضمن قدردانی از اقدامات گروه های جهادی برای حل مسائل مناطق کم برخوردار گفت: حضور جهادگران در مناطق روستایی در ایام تعطیلات نوروز، سبک زندگی جدیدی را در ایجاد تحول در مناطق کم برخوردار ارائه می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۳:۳۲    
دکتر حسن روحانی در ارتباط تصویری با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان در سایت نمک زدائی, ضمن قدردانی از اقدامات شرکت آب و فاضلاب هرمزگان در بخش احداث پروژه های نمک زدایی اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مسئول گروه جهادی شهید شاطری از اقدامات عمرانی و اقتصادی به عنوان مهمترین فعالیت گروه جهادی شهید شاطری در روستای بلبل آباد بشاگرد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۱    
در مراسمی با حضور نماینده، ولی فقیه سپاه در امام سجاد (ع) هرمزگان از 13 نفر از فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج، مسئولان قرارگاه های طرح تحول محلات و فرماند هان گردان های بیت المقدس سپاه بشاگرد تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۲:۵۱    
به مناسبت اعیاد شعبانیه و با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه، به سه روستای گوئن، سرزه چارکان و کروچ کلن بخش گافر و پارامون آب رسانی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد ازدواج آسان شهرستان بشاگرد گفت: از ولادت امام علی علیه السلام تاکنون 205نفر در طرح ازدواج آسان شرکت کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون رفاه وزارت کار گفت: طرح حمایت از کودکان بازمانده از تحصیل با همکاری بنیاد احسان در شهرستان های بهارستان خرشمهر و بشاگرد اجرا شده است.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: دکتر فاطمه نوروزیان افزود: رنگ بندی جدید کرونایی کشور و از جمله استان هرمزگان از سوی وزارت بهداشت (اپلیکیشن ماسک) اعلام شد که بر این اساس تنها شهرستان بندرخمیر در وضعیت نارنجی قرار دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۶:۵۸    
بندرعباس- شهرستان بشاگرد که با محرومیت دست و پنجه نرم می کند این روزها شاهد تحولاتی در حوزه راه است و به نظر می رسد اوضاع ساکنان این مناطق تا حدودی بهبود یافته است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
آنچه تحت عنوان مقابله با این فناوری ابتدا در مجلس مصوب شده بود، نیز پس از ایراد شورای نگهبان، در قانون بودجه مجددا توسط مجلس محترم از قانون حذف شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۸    
رئیس فدراسیون ووشو طی پیامی از خانواده بزرگ این رشته ورزشی خواست تا در ساخت خانه ووشو برای امید بشاگرد مشارکت نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
وب سایت حمایت مالی از ساخت خانه ووشو بشاگرد با حضورنماینده مردم محترم بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی راه اندازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۹    
ساخت 12 سازه آبخیزداری در شهرستان بشاگرد آغاز شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۲:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
ایرانسل، با مشارکت استانداری هرمزگان، 10 زمین چمن مصنوعی در منطقه بشاگرد احداث می کند. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این خبر، طی مراسم افتتاح پروژه های ارتباط روستایی ایرانسل در استان هرمزگان اعلام شد. ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
برترین ها: آذری جهرمی در مراسم افتتاح پروژه های ارتباطی حوزۀ روستایی استان هرمزگان،ایرانسل را پرچمدار توسعۀ ارتباطات روستایی در هرمزگان برشمرد و از تحول ارتباطی ایجاد شده توسط ایرانسل تقدیر کرد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: بیش از 85 درصد روستاهای شهرستان بشاگرد به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات متصل شدند. محمد جواد آذری جهرمی در دیدار با مردم شهرستان بشاگرد با بیان اینکه برنامه ریزی مناسبی برای اتصال روستاهای شهرستان بشاگرد به شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پرسرعت انجام شد ...