چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۰:۴۲May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استخدام آموزش و پرورش»

سلام نو / اندیشه معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش - ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال 1403 می توانند کارت ورود به جلسه خود را از امروز دریافت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور زنان گفت: در سال گذشته 70 هزار نفر جذب و استخدام آموزش و پرورش شدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
آزمون استخدام جذب مشاور و مربی تربیت بدنی برگزار شد که نتایج اولیه نیمه خرداد اعلام می شود همچنین آزمون استخدامی دیگر آموزش و پرورش، 28 اردیبهشت برگزار خواهد شد.
اول فارس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
اول فارس استخدام آموزش و پرورش معلمان خرید خدمات، پیش دبستانی، نهضت سوادآموزی و... را فراموش نکنیم نماینده جمعی از معلمان غیر رسمی گفت: معلمانی که قرارداد مستقیم با آموزش و پروش ندارند و حقوقشان آنقدر ناچیز است که حتی خرجِ تأمین هزینه های رفت و آمد آن ها به محل کار هم نمی شود. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
نصر: وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه در بحث پرورشی مشکل اصلی تامین نیروی انسانی است، گفت: در سال های گذشته جذب نیروی پرورشی جز از طریق دانشگاه فرهنگیان نداشتیم اما امسال در آزمون استخدامی 19 هزار پرورشی و تربیت بدنی را جذب می کنیم.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
محقق به دلیل داشتن تجربه معلمی و سابقه فعالیت های فرهنگی و مطبوعاتی، 13سال سردبیری ماهنامه رشد معلم را به عهده داشت. او بعدها سردبیری ماهنامه های رشد نوجوان و رشد کودک و فصلنامه های جوانه و رشد آموزش هنر را هم به عهده گرفت ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی و فرهنگی جهان صنعت نیوز، اسامی پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام آموزش و پرورش سوم اردیبهشت 1403 اعلام شد. مقرر شده بود که پذیرفته شدگان، 3 روز پس از اعلام نتایج یعنی از چهارشنبه 5 اردیبهشت به درگاه my.medu ...
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۰:۴۱    
شهید حشمت اله قاسمی سال 1358 به استخدام آموزش و پرورش درآمد، معلم روستای هزار خانی بود و همواره به شاگردانش درس مقاومت و ایثار می داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۲۰:۰۶   + ۱۴۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با اعلام این خبر که 72 هزار معلم در سال 1403 استخدام می شوند، گفت: مهر 1403 در پایه اول دبستان کتاب های درسی جدید خواهیم داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۴۴ سایت دیگر  
زمان برگزاری آزمون استخدامی معلم ورزش، پرورشی و مشاوره تغییر و تاریخ جدید برگزاری این آزمون، چهاردهم اردیبهشت 1403 اعلام شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سن بازنشستگی معلمان 48 تا 50 سالگی است. معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل آنکه اغلب فرهنگیان از مقطع دیپلم به استخدام آموزش و پرورش درمی آیند، معمولاً در سنین 48 تا 50 سالگی بازنشسته می شوند. باشگاه خبرنگاران +
طلا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: به دلیل آنکه اغلب فرهنگیان از مقطع دیپلم به استخدام آموزش و پرورش درمی آیند، معمولاً در سنین 48 تا 50 سالگی بازنشسته می شوند.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ بیش از 9700 داوطلب در استان قم، امروز در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کردند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
تمام موارد مربوط به اعتراضات، انصرافی ها و تعیین نیروهای جایگزین آزمون استخدام سال 1401 و 1402 در قالب کارنامه نهایی به روزرسانی شده و از طریق سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است.
آزمون استخدامی برای جذب 28 هزار معلم در پایان هفته برگزار می شود و منابع آزمون استخدامی در سه بخش عمومی، اختصاصی و تخصصی قابل تفکیک است.
کارت شرکت در آزمون استخدام، آموزگار ابتدایی و استثنایی روز سه شنبه 15 اسفند 1402 قابل دریافت است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۰۰   + ۶۹ سایت دیگر  
زمان توزیع کارت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1403اعلام شد.
سلام نو / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
ثبت نام شرکت در آزمون استخدامی معلم ورزش و مشاور مدارس از عصر امروز سه شنبه 17 بهمن آغاز می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری 500 برنامه در هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی خبر داد و گفت: در آزمون استخدام آموزش و پرورش امسال 282 نفر مربی پرورشی و مشاور در استان بوشهر جذب می شوند.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مجوز جذب حدود 72 هزار نفر از طریق آزمون استخدامی ماده 28 از سازمان اداری استخدامی و برنامه و بودجه اخذ شده است گفت: نیاز واقعی آموزش و پرورش 3 برابر این تعداد است که مابقی از طریق اضافه تدریس جذب می شوند ...
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مجوز جذب 1000 کاردرمان گر و گفتاردرمان گر از تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش صادر شد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از استخدام هزار مشاور برای مدارس در قالب آزمون استخدامی جدید این وزارتخانه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
بنابر اظهارات مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در راستای جبران و تامین نیروی انسانی، امسال 5042 تن از طریق آزمون استخدامی ماده 28 جذب آموزش و پرورش می شوند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی این وزارتخانه تا روز شنبه 28 بهمن 1402 خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۰۷    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: بیش از 70 هزار نفر در سطح کشور برای سال تحصیلی آینده استخدام آموزش و پرورش خواهند شد که در این میان سهم استان قزوین 740 نفر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تداخل آزمون استخدام آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی با آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
صحرایی، وزیر آموزش و پرورش گفت: بیش از یک میلیون نفر برای آزمون استخدام در آموزش وپرورش ثبت نام کرده اند.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۳    
سازمان سنجش با انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب حدود 72 هزار معلم، شرایط عمومی و اختصاصی برای شرکت در این آزمون را اعلام کرد.
صبح کیش   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۲۳:۳۳    
در مجموع 47 نفر آموزگار ابتدایی و دبیر در جزیره کیش در صورت قبولی در آزمون به استخدام آموزش و پرورش در می آیند. به گزارش پایگاه خبری صبح کیش،پس از مروری کوتاه بر دفترچه انتشار یافته استخدامی آموزش و پرورش سهم مدارس کیش از استخدامی ها مشخص می شود. 1. آموزگار ابتدایی 26 نفر (زن و مرد) ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۰۸:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
داشتن حداقل سن بیست (20) سال تمام و حداکثر چهل (40) برای ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال 1403 الزامی عنوان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- از مجموع رشته شغل محل های مندرج در مجوز استخدامی وزارت آموزش و پرورش، تعداد 18 هزار و 500 نفر سهمیه برای ایثارگران با حداقل 25 درصد جانبازی اختصاص یافته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش برای جذب حدود 72 هزار معلم آغاز شد و داوطلبان باید حداقل 20 و حداکثر 40 سال سن داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب حدود 72هزار معلم آغاز شد و داوطلبان باید حداقل 20 و حداکثر 40 سال سن داشته باشند.
وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی ماده 28 برای جذب 72 هزار معلم در اسفند ماه سال جاری خبر داد و اعلام کرد که اینگونه بیشترین استخدام تاریخ کشور رقم می خورد.