جمعه ۰۲ آبانساعت ۰۹:۵۳Oct 2020 23

جدیدترین‌های «کارجویان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۶    
حبیبی گفت: طرح تشویقی و حمایتی "یارانه دستمزد" برای کارفرمایان و کارجویان فعال در شهرستان رامهرمز اجرا می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت بازار کار وضعیت مناسبی نیست. یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که متقاضیان خدمات به ارائه دهندگان آن متصل نمی شوند. اما بیشتر از اینکه اقدامات جزیره ای در این زمینه مفید باشد، لازم است اقدام یکپارچه ای صورت گیرد. این کار را باید نهادی بکند که اطلاعات دقیق در زمینه بازار کار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۰    
این روزها که عواملی مانند فاصله گذاری اجتماعی، نبود امکان برگزاری رویدادها و نمایشگاه های فیزیکی و محدودیت استفاده از وسایل حمل ونقل عمومی، فرآیند استخدام را برای کارجویان و شرکت ها با مشکل مواجه کرده است که ضرورت وجود راهکاری که موجب تسهیل فرآیند استخدام شود بیش از پیش احساس می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۶    
گزارش نمایشگاه کار هفتم تلنت کوچ بعد از مشارکت شرکت های نام آشنا و ارسال رزومه توسط کارجویان منتشر شد.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۲    
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی از صدور مجوز دو مرکز کاریابی غیر دولتی الکترونیکی برای نخستین بار در اهواز خبر داد. به گزارش تابا , ارسلان غمگین گفت: برای رفاه حال مراجعان و کاهش تردد کارجویان و بیکاران به ادارات و اجرای دستورالعمل های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی برای تعهد به مسئولیت های اجتماعی و با هدف توانمندسازی کارجویان و شاغلان حوزه های مرتبط با صنعت نفت، تفاهم نامه همکاری با اداره کل فنی و حرفه ای استان فارس امضا کرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استانداری فارس، تفاهم نامه سه جانبه ای را با هدف توانمندسازی کارجویان و شاغلان حوزه های مرتبط با صنعت نفت در این استان امضا کردند.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، تقی غیاثی تبار روز دوشنبه در گفت و گو بار ایرنا افزود: پروژه اشتغال مهارت محور طرح ابتکاری استان البرز به عنوان الگو (پایلوت) در کشور است که با هدف ایجاد راه مطمئن برای اشتغال پایدار کارجویان و همچنین آموزش و تامین نیروی کار ماهر مورد نیاز واحدها و بنگاه های اقتصادی است را اندازی ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۴    
خدمات کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز به افراد مدد جویان مورد تأیید مراکز نیکوکاری ارائه می شود. شناسایی و معرفی آسیب دیدگان جویای کار توسط مراکز نیکوکاریبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز،شاهین رضایی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز با اشاره به مزایای پروژه اشتغال مهارت محور گفت: افزایش پایداری اشتغال، کیفیت بخشی خدمات دهی به مردم، کاهش آسیب های اجتماعی، تقویت اقتصاد خانواده، هدفمند شدن آموزشهای مهارتی و هدفمند شدن تسهیلات اشتغالزایی است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان البرز از راه اندازی و ارائه خدمات کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز به افراد نیازمند مورد تأیید مراکز نیکوکاری خبر داد. ...
روزنامه نوآوران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مصاحبه تخصصی شرکت صنایع شیر ایران برای کارجویان متخصص از یکشنبه 16 شهریور آغاز و تا 18 شهریور ادامه دارد.
وبنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۰    
چراغ سامانه آنلاین کاریابی است. سامانه کاریابی چراغ با توجه به رزومه کارجویان و توانایی آن ها از میان موقعیت های شغلی ثبت شده، کار پیدا می کند. در چراغ کارجویان به راحتی می توانند رزومه خود را در قالب محتوای متنی ساخته و برای معتبرترین شرکت ها و سازمان های کشور ارسال کنند. طراح و گرافیست ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار درباره نام نویسی در سامانه ملی اشتغال گفت: امیدوارم تا پایان شهریور ماه، از طریق اطلاع رسانی عمومی برای ثبت نام و تکمیل اطلاعات در این سامانه فراخوان عمومی اعلام شود. ...
روند بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کاریابی از طریق شبکه های اجتماعی عمومی و تخصصی، سال به سال رونق می گیرد و کمپ های بازاریابی دیجیتالی و تبلیغات شرکت ها در فضای مجازی نیز در معرفی بهتر و بیش تر فرصت های کسب و کار به کارجویان، تاثیر گذار بوده است. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۹    
موتور جستجوی کارپیشه همه آگهی های استخدام ایران رو در اختیار کارجویان قرار می ده و شما با جستجو در کارپیشه به تمام فرصت های شغلی در تمام شهرها و در تمام رده های شغلی دسترسی دارین . شهر مورد نظر و کار مورد نظرتون رو در کارپیشه به راحتی جستحو کنین و کار مناسبتون رو پیدا کنین. ...
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۴:۳۵    
گوگل به دنبال برگزاری دوره های حرفه ای برای آموزش افراد در جستجوی کار است و به آن ها مدرک می دهد. این برنامه می تواند در دنیای کار و تحصیلات تغییرات زیادی ایجاد کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: در اجرای دولت الکترونیک سامانه مکانیزه ثبت نام کارجویان این سازمان تا ماه آینده راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان از پیش بینی سه هزار و 475 فرصت شغلی برای مددجویان و کارجویان در سال جاری خبر داد.
اخبار رسمی   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۸    
چهارشنبه 99/5/22 ، تهران , (اخبار رسمی) : با نهایی شدن دستمزد در سال 99 و فراز و نشیب های آن و تورم مهار نشده نرخ یک زندگی شاهد یک تراژدی دوسر باخت برای کارجویان و کارفرمایان هستیم!
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بحث کیفیت به تولید محصول ختم نمی شود، حوزه های خدمات، آموزش و فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز از این قاعده مستثنی نیستند، رمز وفاداری مشتریان صنوف خدماتی و نهادهای آموزشی، رعایت اصول و استانداردهایی هستند که در نهایت به عرضه خدمات با کیفیت منجر می شوند، خدماتی که به رضایت مشتری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز گفت: پروژه اشتغال با استفاده از از سامانه اشتغال مهارت محور در این حوزه برای کارجویان از طریق مهارت در سه حوزه ایجاد شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۰    
عدم نظارت مناسب بر فعالیت دفاتر کاریابی و نارضایتی جویندگان کار، فعالیت آنها را زیر سوال برده است.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه آنلاین کار Quera Career Days بستری برای ایجاد ارتباط بهینه بین شرکت های برتر حوزه IT با دانشجویان و فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های ایران خواهد بود. در این نمایشگاه بیش از 20 شرکت معتبر حضور دارند و با کارجویان گفتگو می کنند. ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کمپ اشتغال کارنو عنوان یک برنامه آموزشی است که فرصت های شغلی ارائه شده از سوی کارفرمایان در آن تعریف شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای البرز گفت: پروژه اشتغال مهارت محور یکی از پروژه های محوری استان البرز در حوزه اشتغال است که مسیری جدید برای اشتغال کارجویان از طریق مهارت در سه حوزه استخدام محور، خوداشتغالی محور و کارآفرینی محور ایجاد می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با ارسال توییتی از آغاز ثبت نام متقاضیان استخدام در سازمان تامین اجتماعی از پس فردا (دوشنبه/13 مرداد) خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- چهارمحال و بختیاری از استان های با نرخ بیکاری بالا در کشور است که با وجود اقدامات قابل توجه دولت در مهار این معضل، وجود چالش های جدی نظیر نداشتن مهارت نیروی کار و نبود سازوکارهای موثر برای اتصال بین کارجویان و بازار تقاضا، رفع این معضل را همچنان دور از دسترس قرار داده است.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
به اعتقاد کارشناسان یکی از علل عمده بیکاری در کشور نبود مهارتهای مورد نیاز بازار کار از سوی جویندگان کار است و لازمه جذب فارغ التحصیلان به بازار کار، داشتن مهارت است. ...
الف   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی با اعلام اینکه تاکنون در این آزمون حدود 60 هزار نفر ثبت نام خود را قطعی کرده اند، از کارجویان و علاقه مندان به فرصت های شغلی بهتر خواست ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.
دبیر چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی با اعلام اینکه تاکنون در این آزمون حدود 60هزار نفر ثبت نام خود را قطعی کرده اند، از کارجویان و علاقه مندان به فرصت های شغلی بهتر خواست ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای فارس تاکید کرد که این سازمان کانونی است که در ایران به صورت رسمی و متعهدانه خلاء مهارتی کارجویان را برطرف می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۰    
مرکز فنی و حرفه ای البرز، بزرگترین مرکز استان است که در زمینه آموزش کارجویان و ارتقای مهارت شاغلان در صنایع و اصناف فعالیت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۰    
مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز با بیان اینکه پروژه اشتغال محور در البرز با پیشرفت همراه بود، گفت: تعاملات بین دستگاهی، برای اشتغال کارجویان از طریق مهارت و با هدف تقویت و توسعه اشتغالزایی پایدار در حال اجرا می باشد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
سمنان- مدیر کل کمیته امداد استان سمنان گفت: سه هزار و 475 فرصت شغلی امسال برای مددجویان و کارجویان با اعتبار 102 میلیارد و 880 میلیون تومان اعتبار در قالب تسهیلات اشتغال زایی پیش بینی شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
تعدادی از شرکت های بزرگ تفاهم نامه ای با دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی امضا کردند تا برای حفاظت از کسب و کار ها در دوران کرونا، 10 هزار نفر از کارجویان تحت آموزش های رایگان مهارت های دورکاری قرار گیرند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیرخانه چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از اضافه شدن 6هزار فرصت شغلی جدید به ظرفیت پذیرش این آزمون خبر داد و اعلام کرد، با توجه تقاضای کارجویان زمان ثبت نام آزمون تا ساعت 24روز یکشنبه 12مرداد 99تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
با توجه به استقبال گسترده کارجویان و تقاضاهای مکرر آنان برای تمدید مهلت ثبت نام، مهلت ثبت نام در چهارمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی تا ساعت 24 روز 12 مرداد 99 تمدید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۴    
مدیر روابط عمومی پالایشگاه نفت ستاره خلیج فارس گفت: آگهی های منتشر شده برای استخدام در این پالایشگاه جعلی است و کارجویان در دام سوجویان گرفتار نشوند.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۰۷:۲۰    
آموزش های فنی و حرفه ای با تربیت نیروی کار متخصص در بخش های مختلف و ارتقای مهارت های حرفه ای شاغلین و دانش آموختگان دانشگاهی و کارجویان نقش بسزایی در توسعه پایدار کشور دارد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت ، محمد حسینی صبح امروز در جلسه شورای مهارت استان گیلان در استانداری با اشاره به برنامه مهارت آموزی به دو گروه شاغلان و کارجویان در استان گیلان اظهار داشت: مهارت آموزی، تولید استانداردهای آموزشی براساس استاندارد بین المللی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۲۱:۵۵    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه به افزایش توان مهارتی کارجویان اشاره کرد و گفت : در ثلاث باباجانی در راستای اجرای طرح جهش مهارت اقدامات مناسبی صورت گرفته است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان گفت: با توجه به محدودیت منابع و سود پایین تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، باید با دقت نظارت کنیم تا این تسهیلات منتج به ایجاد شغل برای کارجویان یا تثبیت افراد شاغل در واحدها شود.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۲    
دقیقا به همان میزان که داشتن یک شغل خوب برای جویندگان کار مهم است، داشتن یک کارمند و همکار خوب نیز برای کارفرمایان و صاحبان کسب و کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در واقع کارجویان و کارفرمایان به یکدیگر وابسطه و رفع کننده نیازهای هم میباشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
داستان نبودن کار از زبان کارجویان و نبودن نیروی کار از زبان کارفرمایان، داستان مرغ و تخم مرغ شده و پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. این داستان چند سالی است در شرکت های فناوری محور به یک معضل تبدیل شده و ریشه در موضوعات مختلفی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یارا از اولین استارتاپ های ایرانی به حساب می آید که با گروهی از جوانان علاقه مند به دنیای تکنولوژی تاسیس شد.دانش محور و به روز بودن یکی دیگر از خصوصیت های یارا است که باعث شده این شرکت در روش های جدید کسب و کار و تجارت پیشگام باشد.
به گزارش اقتصادآنلاین ، شرکت صنایع تولیدی کروز، بزرگترین شرکت قطعه ساز داخلی که هم اکنون با بیش از 12 هزار نیروی کار در کشورپیشتاز داخلی سازی است به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در زمینه پژوهشی و مشاغل تکنسین و اپراتور خط تولید، تعداد 1000 نفر را طی ماه گذشته جذب کرده است. ...
عصر بانک   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
داستان نبودن کار از زبان کارجویان و نبودن نیروی کار از زبان کارفرمایان، داستان مرغ و تخم مرغ شده است و پیچیده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. این داستان چند سالی است در شرکت های فناوری محور به یک معضل تبدیل شده است و ریشه در موضوعات مختلفی دارد ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
موتورهای جستجوی شغل، وبسایت هایی هستند که همه فرصت های شغلی ثبت شده در سایت های کوچک و بزرگ استخدام و روزنامه ها را در یک سایت جمع آوری می کنند . موتورهای جستجوی شغل به کارجویان این امکان را می دهند تا به جای جستجو در منابع استخدامی گوناگون، تنها در یک سایت به دنبال شغل مورد نظر خود بگردند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان تاکید کرد که آتش سوزی خودرو حامل کارجویان افغانستان در یزد ایران از طریق مراجع دیپلماتیک به صورت جدی بررسی شود. صدیق صدیقی سخنگوی ریاست جمهوری در توییتر گفت: رییس جمهور غنی امروز دوشنبه در آغاز نشست کابینه، از سرپرست وزارت امور خارجه ...