جمعه ۰۸ اسفندساعت ۲۲:۰۷Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیکاران»

رویش زاگرس   ۳ ساعت پیش    
رویش زاگرس/ محمدرضا مکوندی : کرونای انگلیسی در خوزستان تاخت تاز می کند. مراکز درمانی مملو از بیمار و کادر درمان مجاهدین واقعی جبهه سلامت خسته و فرسوده از ماههای متوالی فعالیت سنگین درمانی هستند و دهها هزار شغل در این مدت در خوزستان از کرونا اسیب دیده یا از بین رفته است. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۰    
کرمان- کرونا طی یک سال اخیر 83 درصد اقتصاد استان کرمان را تحت تاثیر منفی قرار داده و هر روز بر تعداد بیکاران ناشی از رکود اقتصادی افزوده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: 135 هزار نفر بیکار در استان وجود دارد که حدود 46 درصد از آنان را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
به جوانان میدان بدهیم؛ وضعیت یک کشور از حال جوانان آن انعکاس می یابد ... سرپرست استانداری ایلام: ⭕️ نیروی پیش برنده جوانی یک فرصت است؛ از آن استفاده کنیم/آمار بیکاران تحصیلکرده استان بالا است/بایست نگاه به مقوله کار در جامعه عوض شود/ پرداخت 7 هزار و 138 فقره تسهیلات ازدواج در استان ... ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
بیمه بیکاری به جای ایجاد آرامش برای افرادی که متاثر از بحران اقتصادی برخاسته از اَبربحران کرونا بیکار شده اند، باعث درد و رنج آن ها شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، گفت: استان 135 هزار نفر بیکار دارد که حدود 46 درصد از آنان را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: حدود 46 درصد از بیکاران استان را فارغ التحصیلان دانشگاهی تشکیل می دهند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- فتحی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با ارائه آماری از بیکاران استان گفت: 46 درصد بیکاران آذربایجان شرقی فارغ التحصیلان دانشگاهی هستند.
برای دومین فصل متوالی روند نزولی نرخ بیکاری فرانسه ادامه یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
نرخ بیکاری هلند به زیر چهار درصد رسید. به گزارش ایسنا به نقل از تریدینگ اکونومیکس، مرکز آمار هلند اعلام کرد که شمار بیکاران این کشور تا پایان ماه ژانویه با 31 هزار نفر کاهش به 337 هزار نفر رسید تا بدین ترتیب نرخ بیکاری با 3/ 0درصد کاهش نسبت به ماه قبل به سطح 6 ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: یکی از طرح هایی که باید به عنوان یک نمونه اغتشاشات مدیریتی در دانشگاه ها تدریس شود طرح پالایشگاه ستاره خلیج فارس است که تحویل دولت یازدهم شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
بسیاری از متخصصان بر این باورند که دیر یا زود همه مشاغل در دنیای امروز به آموزش رشته های مهندسی نیازمند خواهند بود. این در حالی است که حداقل طی دو دهه اخیر با افت چشم گیر گرایش به رشته های مهندسی در کشور مواجه بوده ایم و دیگر اشتیاقی در بین دانش آموزان برای ادامه تحصیل در رشته ریاضیات نسبت به گذشته ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: نرخ بیکاری هلند به زیر چهار درصد رسید. مرکز آمار هلند اعلام کرد که شمار بیکاران این کشور تا پایان ماه ژانویه با 31 هزار نفر کاهش به 337 هزار نفر رسید تا بدین ترتیب نرخ بیکاری با 0.3 درصد کاهش نسبت به ماه قبل به سطح 3 ...
درحالی یک سال از شیوع کرونا می گذرد که هنوز تعدادی از افراد بیکارشده از سال گذشته مقرری بیمه بیکاری دریافت نکرده اند. مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی دراین باره گفته است: پیگیر پرداخت بیمه بیکاری کرونا هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تعداد درخواست ها برای دریافت مزایای بیمه بیکاری آمریکا به بالاترین سطح خود طی چهار هفته اخیر رسید و این نشان می دهد با وجود کاهش تعداد مبتلایان به کرونا در این کشور، بازار کار با شکست تازه ای روبرو شده است.
تعداد آمریکایی هایی که برای برخورداری از مزایای بیکاری ثبت نام کردند در هفته منتهی به 13 فوریه به 861 هزار نفر رسید که هفته پیش از آن 848 هزار نفر بودند که عمدتا به دلیل تعطیلی تعدادی از شرکت های خودرویی بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که در سال جاری از محل طرح اشتغال روستایی هفت هزار و 608 نفر از بیکاران روستایی شاغل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه شهرک صنعتی شمس آباد همه بیکاران دارای مهارت را جذب می کند، گفت: میانگین نرخ بیکاری در کشور 11 درصد و نرخ بیکاری شهرستان ری 5 درصد بوده که شهرستان ری 30 درصد انرژی برق استان تهران را در حوزه صنعت استفاده می کند و به دلیل وجود 17 شهرک صنعتی در این شهرستان بیکاری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بیکاران دانشگاهی، زخمی کهنه است که سروکار هر فارغ التحصیل دانشگاهی به آن افتاده و خیلی ها در منجلاب آن فرو رفته اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
دراهکی گفت: دوران سربازی، فرصت خوبی برای مهارت آموزی است که پس از دوران سربازی به خیل بیکاران اضافه نشوند و زمینه اشتغال آنان فراهم شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از انتشار آمارهای خروج مهاجران افغانستانی از ایران، برخی از کارشناسان دلیل آن را سقوط ارزش ریال و وضعیت بازار کار ایران دانستند. برخی بر این باورند با خروج مهاجران نه تنها بازار کار برای بیکاران ایران بهتر نمی شود بلکه بخشی از نیروی کار ایران خارج می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با بیان اینکه با روندهای موجود نمی تواند مشکل بیکاری را دراستان حل کنیم، گفت: بیشتر جویندگان و بیکاران استان را فارغ التحصیلان تشکیل می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۱    
ایسنا/زنجان یک کارشناس اقتصاد گفت: توسعه مشاغل خانگی، راهکاری برای اشتغال بیکاران دارای مهارت است.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی جزئیات آخرین پژوهش های انجام شده بر روی آمار بیکاران کرونایی را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۶:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
گزارش دولتی جدید کره جنوبی نشان می دهد تعداد افرادی که برای اولین بار در ماه ژانویه درخواست حمایت از بیکاری خود را ثبت کرده اند به علت تداوم تأثیرات منفی کرونا رشدی 2 رقمی داشته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
غلامی گفت: در سال های اخیر به لحاظ زیاد شدن آمار دانش آموختگان، بر میزان فارغ التحصیلان بیکار افزوده شده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: صنایع استان بویژه نیروگاه شهید محمد منتظری تا شعاع 50 کیلومتری حتی یک قطره مازوت مصرف نمی کنند، آلودگی هوا ناشی از اینورژن، مصرف سوخت فسیلی، خودروها و موتورسیکلت ها است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - استاندار یزد با بیان اینکه یکی از عمده مشکلات استان بیکاری بانوان تحصیلکرده است، گفت: برای رفع این مشکل و ایجاد اشتغال برای قشر با تحصیلات دانشگاهی، رویکردهای توسعه استان متناسب با ترکیب بیکاران بومی تدوین شده است.
جماران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از شبکه تونسی نسمه، گروهی از بیکاران در تونس تهدید کردند که دست به خودکشی دسته جمعی می زنند. بیکارانی که تهدید به خودکشی دسته جمعی کرده اند از تحصیلکرده ها و دارای مدارک بالای تحصیلی هستند و عمر آنها بالای 45 سال است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: بررسی تحولات بازار کار در پاییز امسال نشان می دهد با شیوع موج سوم کرونا، 7.8درصد از شاغلان و 2.3درصد از بیکاران کشور غیرفعال شده اند ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
نقدینه - مدیر کل دفتر سیاست گذاری و اشتغال وزارت کار گفت: در یک سال گذشته یک میلیون نفر بیکار شده اند، 730 هزار نفر از این تعداد بیمه بیکاری گرفته اند. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم صالحی عمران گفت: اگر حدود 42 درصد فارغ التحصیلان دانشگاهی جز بیکاران هستند، یعنی هدایت تحصیلی با مشکل همراه بوده، چرا که جای آموزش های فنی و حرفه ای خالی است.
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۱    
توجه به همین دهک های پایین جامعه و غربالگری بیکاران حاصل از کرونا توسط دولت یکی از نیاز های اصلی جامعه بوده و با توجه به ادامه روند این بیماری در آینده نیز این نیاز وجود دارد پس بهتراست دولتمردان در راستای شناسایی افراد بیکار شده حاصل از فراگیری کرونا تمهیداتی در حوزه زیرساخت های اطلاعاتی فراهم ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که تقریباً چهار فصل پس از شیوع ویروس کرونا درکشور، آمارها حاکی از کاهش تعداد بیکاران است، اما نگاهی به سایرشاخص های بازار مانند نرخ مشارکت اقتصادی، نسبت اشتغال و... نشان دهنده تداوم آسیب های پاندمی بر بازارکار ایران است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
ازوجی با بیان اینکه دو میلیون و 400 هزار نفر بیکار در کشور وجود دارد که 40 درصد آنها را فارغ التحصیلان دانشگاه ها شامل می شود، افزود: سالانه 600 تا 700 هزار نفر ورودی جدید به بازار کار داریم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرکل دفتر سیاست گذاری و اشتغال وزارت کار گفت: 2 میلیون و 400 هزار نفر بیکار در کشور وجود دارد که 40 درصد آن ها را فارغ التحصیلان دانشگاه ها شامل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۴۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و اشتغال وزارت کار گفت: 2 میلیون و 400 هزار نفر بیکار در کشور وجود دارد که 40 درصد آن ها را فارغ التحصیلان دانشگاه ها شامل می شود.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شمار بیکاران کشور انگلیس طی این مدت با 38 هزار نفر افزایش به یک میلیون و 591 هزار نفر رسید. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، مرکز آمار انگلیس اعلام کرد که نرخ بیکاری این کشور در 12 ماه منتهی به نوامبربا 0.1 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه ماه قبل به 5.0 درصد رسید که 0 ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۸:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در نشست شورای اداری صندوق سرمایه گذاری عمومی این کشور با ظاهری عجیب حضور یافت که همراه با واکنش های زیادی در رسانه ها و نیز شبکه های اجتماعی بود. ...
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۲۲    
کرونا به کسب و کارها آسیب زده. کرونا آمار بیکاران را بالا برده.کرونا کسب و کار آنلاین و فروش اینترنتی را افزایش داده، فروش رستوران هایی که غذا ارسال می کنند و فروش دستپخت های خانگی را افزایش داده و... اینها برخی از اخباری است که از سال قبل که کرونا شایع شد و همه دنیا را درگیر کرد، زیاد شنیده می شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شتاب پیشرفت علم و تکنولوژی مساله جدی برای دانشگاه ها است و عدم توجه به این مساله آسیب های زیادی از جمله ضعف آموزش، بی انگیزگی دانشجویان و ناکارآمدی فارغ التحصیلان دانشگاه ها را در بازار کار در پی دارد؛ بنابراین به روز رسانی سرفصل ها نیازمند پایش مداوم و همیشگی است.
خبرنما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، حجت الاسلام امیرقلی جعفری عصر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات استان، در خصوص وضعیت خودرو با بیان اینکه در حوزه خودرو رقابت وجود ندارد، گفت: برای ایجاد رقابت قرار نیست به تعداد بیکاران اضافه کنیم بلکه به دنبال این هستیم خودرو از انحصار دو [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۱    
بازی سه گانه شرارت برای بازگرداندن انفجار ها به عراق، تاکید بر خروج نیرو های آمریکایی از عراق و ترند شدن هشتگ گردهمایی بیکاران در عربستان سعودی از مهم ترین عناوین خبری 24 ساعت گذشته بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۱    
شهید سلیمانی فاتح قلب ها، بی سوادی میلیون ها کودک و نوجوان در جهان، گفتگوی تلفنی بایدن و مکرون، حمله اتیوپی به مواضع نیرو های سودان، ترند شدن هشتگ گردهمایی بیکاران در عربستان، از مهم ترین خبر های 14 ساعت گذشته بود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
هشتگ کاربران سعودی در اعتراض به بحران بیکاری در این کشور در توئیتر ترند شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان - گوردون براون، نخست وزیر اسبق انگلیس هشدار داد که مقیاس کامل بحران مشاغل در این کشور دست کم گرفته می شود، چرا که صد ها هزار نفر از افراد بیکار در گزارش های رسمی دولت لحاظ نشده اند. ...
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: افراد بیکار در عربستان با هشتگ تجمع افراد بیکار بر سوء مدیریت مقامات سعودی تاکید کردند. به گزارش اسپوتنیک به نقل از عربی 21 ، افراد بیکار در عربستان با هشتگ تجمع افراد بیکار بر سوء مدیریت مقامات سعودی تاکید کردند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
افراد بیکار در عربستان با هشتگ تجمع بیکاران بر سوء مدیریت مقامات سعودی تاکید کردند.