یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۴:۳۱Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوطلب در آزمون»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون آموزش سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه از برگزاری آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی با حضور 526 داوطلب و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
رقابت بیش از 72 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال 1400 صبح امروز با برگزاری آزمون در 18 رشته آغاز شد.
رقابت بیش از 72 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد رشته ھای گروه پزشکی سال 1400 صبح امروز با برگزاری آزمون در 18 رشته آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رقابت بیش از 72 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 1400 صبح امروز با برگزاری آزمون در 18 رشته آغاز شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اولین روز آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی از امروز 31 تیر آغاز شد و تا فردا جمعه اول مرداد ادامه دارد. اولین روز آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال 1400 از صبح امروز پنجشنبه، 31 تیر آغاز شد و تا فردا جمعه اول مردادماه 1400 ادامه دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی گلستان گفت: آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی روز جمعه یکم مردادماه با حضور 473 داوطلب در گلستان برگزار می شود.
خبرگزاری ایسنا: کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 از روز یکشنبه سوم مرداد ماه جاری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 در نوبت صبح روزهای چهارشنبه 6 ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از شرکت بیش از 634 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 خبر داد و گفت: حدود 53 درصد داوطلبان امسال زن و 47 درصد نیز مرد هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از شرکت بیش از 634 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 خبر داد و گفت: حدود 53 درصد داوطلبان امسال زن و 47 درصد نیز مرد هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) با اشاره به افزایش 20 درصدی ظرفیت پذیرش آزمون وکالت گفت: 81 هزار داوطلب در آزمون وکالت سال 1399 شرکت کردند و بیش از سه هزار نفر پذیرفته می شوند و در سال 1400 حدود چهار هزار نفر جذب خواهند شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار آزمون وکالت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان از رقابت 336 داوطلب در آزمون سراسری وکالت سال 99 به میزبانی این دانشگاه خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۶    
آزمون وکالت با حضور 250 نفر از داوطلبان دختر و پسر و با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضایی مناسب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ممسنی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
آزمون کارآموزی وکالت 1399 کانون های وکلای دادگستری، امروز جمعه 25 تیرماه با شرکت 81508 داوطلب در سراسر کشور برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از رقابت چهار هزار و 615 داوطلب این استان در آزمون ورودی دوره دوم دبیرستان های نمونه دولتی خبر داد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۰۴    
بیش از 2000 داوطلب آزمون سراسری سال 1400 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول همزمان با سراسر کشور از نهم تیرماه لغایت دوازدهم تیرماه جاری به رقابت پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر آموزش وپرورش ابرکوه گفت: هزار و 137 داوطلب در آزمون سراسری سال 1400 از این شهرستان متقاضی تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی هستند که این تعداد نسبت به آزمون سال 1399، 6 درصد افزایش دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار آزمون های سنجش در دانشگاه زنجان از حضور 2241 داوطلب در آزمون رشته زبان های خارجی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در استان قزوین گفت: در دومین روز از برگزاری آزمون سراسری در استان 7 هزار و 733 نفر در دو رشته علوم انسانی و ریاضی با هم به رقابت می پردازند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا - سرپرست آموزش و پرورش شوش گفت: 2 هزار و 469 داوطلب در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی سال 1400 در شهرستان شوش با یکدیگر رقابت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/تهران فرماندار قرچک از رقابت 3203 شرکت کننده در آزمون سراسری سال 1400 این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
هاشمی نظری با اشاره به زمان انتشار کلید اولیه آزمون دستیاری پزشکی گفت: 2782 داوطلب چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی غایب بودند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۵۲    
شهرکرد - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه شهرکرد با اشاره به اینکه 22 هزار و 847 داوطلب در آزمون سراسری امسال در این استان شرکت می کنند، گفت: این آزمون از صبح چهارشنبه با رقابت یک هزار و 731 نفر در گروه آموزشی هنر کار خود را آغاز کرد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه کاشان از رقابت پنج هزار و 954 داوطلب در آزمون سراسری کارشناسی سال 1400 با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در این دانشگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی امروز سه شنبه 8 تیر ماه با حضور 12 هزار داوطلب آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
18 هزار و 672 داوطلب در استان بوشهر در آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با هم رقابت می کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امیر رضا امیرمیجانی گفت: بیش از 5 هزار داوطلب مرد و زن در آزمون سراسری 1400 در شهرستان جیرفت به رقابت می پردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
آزمون سراسری در آذربایجان غربی با رقابت علمی 63 هزار و 56 داوطلب ورود به مراکز اموزش عالی، برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: 255 داوطلب در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) گروه علوم پزشکی سال 1400 در استان باهم به رقابت پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به ثبت نام و انتخاب رشته بیش از 44 هزار داوطلب در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی سال 1400 گفت: داوطلبان تا آخر وقت امروز فرصت دارند در این دوره ها ثبت نام کنند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور بیان کرد: 52 هزار و 440 داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام کرده اند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۴    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 36 هزار داوطلب در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400 خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام در این آزمون 26 خرداد به پایان می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 36 هزار داوطلب در آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400 خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام در این آزمون 26 خرداد به پایان می رسد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رشت ( پانا) - آزمون ورود به مدارس استعدادهای درخشان طی دیروز و امروز جمعه همزمان با سراسر کشور با رقابت پنج هزار و 658 داوطلب تحصیل در این مدارس در استان گیلان برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۵    
مطابق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی 260 داوطلب شرکت کننده در آزمون پذیرش دستیاری فوق تخصصی بهمن ماه 99 پذیرفته شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به ثبت نام پنج هزار و 658 داوطلب در آزمون پایه های هفتم و دهم استعدادهای درخشان در این استان گفت: حدود هفت نفر برای هر صندلی 11 مرکز استعدادهای درخشان گیلان رقابت می کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه مهلت مجدد برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد سال 1400 امروز پایان می یابد، گفت: این آزمون مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام 596 هزار نفر داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آنا نوشت: فاطمه زرین آمیزی درباره آمار داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد اظهار کرد: مهلت ثبت نام مجدد در آزمون کارشناسی ارشد امروز 25 اردیبهشت ماه به پایان می رسد. داوطلبان برای ثبت نام جدید و ویرایش اطلاعات قبلی باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۲:۰۱    
کنکور دکتری (Ph.D) سال 1400 در حوزه های امتحانی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۱    
همزمان با سراسر کشور آزمون دکتری با حضور پنج هزار و 174 داوطلب در آذربایجان غربی نیز برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۵:۰۳    
معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از حضور 324 داوطلب در آزمون دکتری تخصصی در این واحد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۷    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: حدود 10 هزار و 300 داوطلب در آزمون دکتری در استان خوزستان شرکت کردند که از این تعداد 2 هزار و 600 نفر در دانشگاه شهید چمران اهواز آزمون دادند.
برترین ها / میگنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار نتیجه اولیه آزمون دکتری 1400 در هفته آخر فروردین ماه خبر داد و گفت: کارنامه خام شامل تراز و نمره کل نیز دهه آخر فروردین از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان سنجش آموزش کشور از پذیرش حدودا 12 هزار داوطلب در آزمون دکتری سال 1400 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی خبر داد. دکتر ابراهیم خدایی ضمن بیان این مطلب به ظرفیت پذیرش داوطلب در آزمون دکتری سال 1400 دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی خبر داد و اظهار کرد ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر از رقابت 239 داوطلب آزمون دکتری تخصصی هم زمان با سراسر کشور در این واحد دانشگاهی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
3 هزار و 738 داوطلب امروز همزمان با سراسر کشور در آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات درمانی شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
864 داوطلب در آزمون استخدامی متمرکز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اسفراین با یکدیگر به رقابت پرداختند.