سه شنبه ۰۱ خردادساعت ۱۴:۳۴May 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوطلب در آزمون»

حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آزمون اختصاصی دانشگاه باقرالعلوم(ع) در شهرهای قم، مشهد، تهران و شیراز با شرکت بیش از 700 داوطلب برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا)- 381 هزار و 246 متقاضی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز ثبت نام کردند که از این تعداد 68 درصد را بانوان و 23 درصد را مردان تشکیل دادند.
هزار ماسوله   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۳    
مدیر آموزش و پرورش از شرکت 630 داوطلب آزمون فردا جمعه 28 اردیبهشت ماه استخدامی دبیری آموزش و پرورش در شهرستان پاوه خبر داد.
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون متوسطه آموزش و پرورش گفت: 381 هزار و 264 داوطلب در آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی ثبت نام کرده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
حدود 160 هزار نفر داوطلب در آزمون دکتری 1403 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شرکت کردند که 130 هزار نفر آن ها مجاز به انتخاب رشته شده بودند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۵    
معاون آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قزوین، از برگزاری و رقابت 4 هزار و 855 داوطلب قزوینی در آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی وزارت آموزش وپرورش، که باهمت جهاددانشگاهی قزوین برگزار شد، خبر داد.
هزار ماسوله   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۲    
آزمون استخدامی رشته های کیفیت بخشی آموزش و پرورش با شرکت 961 داوطلب در 7 حوزه آزمون در روز جمعه 14 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از 89 هزار داوطلب در آزمون دکتری تخصصی 1403 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون آموزشی و کارآفرینی جهاد دانشگاهی مازندران از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش با حضور 13 هزار و233 داوطلب در مازندران خبر داد.
وزیر بهداشت از رقابت بیش از 12 هزار داوطلب در آزمون دستیاری پزشکی خبر داد و سهم شرکت کنندگان خانم و آقا در این آزمون را به ترتیب 52 و 48 درصد عنوان کرد.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: امسال در آزمون دستیار تخصصی پزشکی، 12 هزار و 358 داوطلب شرکت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۵    
ورامین - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش شهرستان ورامین گفت: در جریان آزمون سراسری سال 1403 تعداد سه هزار و 805 داوطلب در شهرستان های ورامین و پیشوا برای رسیدن به صندلی دانشگاه با یکدیگر رقابت می کنند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
کنکور سراسری همزمان با سراسر کشور با رقابت داوطلبان گروه علوم ریاضی و علوم انسانی از ساعت 8 صبح امروز در هرمزگان آغاز شد. نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در هرمزگان گفت: امسال بیش از 23 هزار نفر داوطلب در آزمون کنکور سراسری با هم به رقابت می کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مازندران و نماینده تام الاختیار آزمون سراسری گفت: در کنکور امسال 38 هزار و 510 داوطلب در آزمون سراسری نوبت اول به رقابت خواهند پرداخت که از این تعداد 24 هزار و 417 داوطلب زن و 14 هزار و 93 داوطلب مرد در 19 حوزه امتحانی هستند.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۵    
تهران (پانا) - رئیس سازمان سنجش و آموزش کشور از شرکت 660 هزار داوطلب در آزمون اختصاصی تربیت معلم سال 1403 خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه ایلام گفت : 14 هزار و 479 نفر داوطلب در آزمون سراسری نوبت اول اردیبهشت ماه 1403 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی شرکت می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۱    
کنکور سراسری سال 1403 با رقابت 57 هزار و 754 داوطلب در آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشورمان در این استان هم برگزار می شود.
پویشگران گیل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
27 هزار و 801 داوطلب در این استان برای شرکت در آزمون سراسری نوبت نخست سال 1403 نام نویسی کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه تبریز از رقابت بیش از 57 هزار داوطلب در آزمون سراسری 1403 در آذربایجان شرقی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مشاور استاندار و مدیرکل امور امنیتی و انتظامی استانداری تهران از رقابت 154 هزار و 58 داوطلب این استان در آزمون سراسری سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای آموزش و پرورش شادگان از شرکت یکهزار و 800 داوطلب در آزمون سراسری 1403 این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۴۳    
بیرجند- رییس دانشگاه بیرجند گفت: سهم خراسان جنوبی از تعداد داوطلبان شرکت کننده در نوبت اول کنکور سراسری 14900 داوطلب در 5 گروه آموزشی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
آزمون استخدامی اداره کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با حضور هزار و چهارصد داوطلب در مرکز آزمون جهاددانشگاهی اردبیل، برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت سازمان تامین اجتماعی گفت: آزمون تامین نیروی انسانی اداره کل و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان فارس همزمان با 30 استان کشور و با حضور 3500 داوطلب برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 6100 داوطلب در آزمون استخدام سازمان تأمین اجتماعی خوزستان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس جهاد دانشگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی با شرکت 1497 داوطلب در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد، از برگزاری آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی با شرکت یک هزار و 362 داوطلب در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون آموزش سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد از برگزاری آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی با شرکت 1362 داوطلب در این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۶    
آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: ما امسال در خصوص تکالیف عید، پیک نوروزی نخواهیم داشت و اصولاً هیچ گونه تکلیف واحدی که به استان ها ابلاغ شده، نداریم.
معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: همزمان با سراسرکشور 6007 داوطلب در آزمون ورود به حرفه مهندسان و کاردان ها استان اردبیل شرکت کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان گفت:در آزمون ورود به حرفه مهندسی سمنان، هزار و 91 داوطلب در روزهای پنج شنبه و جمعه به رقابت پرداختند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۵    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: آزمون جامع گردشگری صبح روز جمعه 18 اسفندماه به طور همزمان با سراسر کشور در استان گلستان برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان گفت: آزمون جامع گردشگری صبح روز جمعه 18 اسفندماه به طور هم زمان با سراسر کشور در استان گلستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
حافظی گفت: 5 هزار و 361 نفر داوطلب در آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و معماران تجربی کرمان با یکدیگر رقابت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
اراک- رییس مرکز وکلای قوه قضاییه استان مرکزی گفت: 1631 داوطلب در آزمون وکالت قوه قضاییه استان مرکزی مشارکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۲۰:۰۵    
مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از شرکت 13 هزار و 81 داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز همزمان با سراسر کشور با حضور بیش از 31 هزار داوطلب در آذربایجان غربی نیز برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۸:۲۴    
زنجان - ایرنا - رئیس مرکز وکلا قوه قضاییه استان زنجان با بیان اینکه یک هزار و 739 داوطلب در آزمون وکالت از این استان شرکت کردند گفت: در دور اول آزمون" شهریور امسال" یکهزار و 400 داوطلب از استان زنجان شرکت کرده بودند که این دوره 300 نفر افزایش نشان می دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از شرکت 13 هزار و 81 نفر داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور صبح جمعه 18 اسفند با حضور در حوزه دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی از روند برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و استثنایی سال 1403 بازدید کردند.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون رسانه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که نتایج آزمون استخدامی آموزگاری تا 40 روز دیگر اعلام خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۳:۴۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: 7 هزار و 911 داوطلب در آزمون استخدامی آموزگاری امروز صبح با هم به رقابت پرداختند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور بیش از هزار وچهارصد داوطلب در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در نقده شرکت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
سنندج_ رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان از شرکت بیش از 14 هزار و 800 داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
11 هزارو 156 داوطلب از خراسان جنوبی در آزمون استخدامی مشاغل آموزگاری آموزش و پرورش با هم به رقابت پرداختند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ایلام_ ایرنا _ آزمون استخدامی آموزگاری و آموزگار استثنایی آموزش و پرورش همزمان با سراسر کشور با رقابت 10هزار و 111 داوطلب روز جمعه در ایلام برگزار شد.
رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از آغاز رقابت هزار و 883 داوطلب آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردانهای فنی ساختمان و معماران تجربی در مرکز این استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا-رئیس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از آغاز رقابت یک هزار و 883 داوطلب آزمون ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و معماران تجربی در مرکز این استان همزمان با سراسر کشور خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش چهارمحال وبختیاری گفت: حدود 10 هزار داوطلب در آزمون استخدامی آموزش و پرورش استان شرکت کرده اند که پس از فرایند آزمون کتبی، مصاحبه علمی و گزینش تعداد 208 آموزگار ابتدایی و استثنایی جذب آموزش و پرورش استان خواهند شد.