شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۴:۰۹Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عقرب»

برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ماه کامل خرداد که به نام های ماه توت فرنگی یا ماه رز شناخته می شود، شنبه شب در تاریخ 13 خرداد به بهترین شکل ممکن درآمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۲    
عقرب گزیدگی در بشاگرد به یک داستان پر تکرار تبدیل شده است که به دلیل امکانات محدود و کم در بیمارستان شه و زیرساخت های نامناسب شهرستان مرگ شهروندان را به همراه دارد.
لالی نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۹    
روز گذشته طی تماس اهالی منطقه عشایری و صعب العبور شیرکوه بختیاری با مرکز فوریتهای پزشکی 115 شهرستان لالی از نامناسب بودن وضعیت جسمانی کودک 3 ساله بدلیل عقرب گزیدگی خبر داده شد .در این خصوص دکتر اباذری اظهار داشت : با توجه به عدم دسترسی منطقه مذکور به جاده ؛ امداد هوایی در دستور [...]
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
موش ملخ خوار علیرغم جثه کوچکش شکارچی قهاری است و موجودات سمی خطرناکی چون عقرب را هم شکار می کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مجرمی که از سوی رسانه ها به عقرب سیاه معروف شد، مرد جوانی بود که با استفاده از چند خودروی سواری، به بهانه مسافرکشی، زنان را سوار خودروی خود می کرد و با تهدید چاقو یا شوکر برقی، آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۷    
مشخص نیست که آیا مرد پرتغالی در استقلال خواهد ماند یا اینکه فرد جدید جایگزین او در کادر فنی استقلال خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رضا محقق از پخش سریال عقرب عاشق به کارگردانی حسین سهیلی زاده از ابتدای تیر ماه در نماوا خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس کتاب مکتوف؛ قصه آدم های صوری و آدم های واقعی نوشته معصومه باقری به تازگی توسط نشر شانی منتشر و روانه بازار نشر شده است. این کتاب شامل 10 داستان است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۴    
رهاسازی عقرب سیاه در دل کویر شهرستان آران و بیدگل سوژه شهروند خبرنگار ما شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نخستین نشست رسانه ای مرضیه برومند به عنوان مدیر خانه سینما، پخش سریال عقرب عاشق با بازی محمدرضا فروتن در شبکه نمایش خانگی، جنگ جهانی سوم و برادران لیلا در جشنواره شانگهای چین، بازگشت اسکورسیزی به قلمرو مسیح، تخریب آخرین ساباط تاریخی شهرستان انار کرمان ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۵    
تهیه کننده فیلم های آه سرد ، درب و چرا گریه نمی کنی؟ با ارائه توضیحی درباره زمان بندی اکران این فیلم ها از پخش سریال عقرب عاشق با بازی محمدرضا فروتن در شبکه نمایش خانگی از تیرماه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم های آه سرد ، درب و چرا گریه نمی کنی؟ با ارائه توضیحی درباره زمان بندی اکران این فیلم ها از پخش سریال عقرب عاشق با بازی محمدرضا فروتن در شبکه نمایش خانگی از تیرماه خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
پیشگیری و اقدامات پس از عقرب زدگی
سلام نو / موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 8 خرداد ماه سال 1402 آیا امروز قمر در عقرب است ؟ ساعت های قمر در عقرب امروز دوشنبه چه ساعاتی هستند و ساعت خروج قمر در عقرب . هر ماه دارای چند روز قمر در عقرب یا سعد و نحس می باشد .
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۳    
تنش و درگیری اخیر طالبان و ایران سوژه کارتونی از محمدصالح رزم حسینی شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
عقرب گادین ، جان پسربچه بشاگردی را گرفت. یاسین شیهی 6 ساله اهل روستای ذهاب از توابع بخش گافر و پارامونت شهرستان بشاگرد صبح شنبه گذشته پس از بیدار شدن از خواب متوجه عقربی در لباسش شد ساعتی بعد به علت دیر رسیدن به مرکز درمانی و از دست رفتن زمان طلایی درمان ، جان خود را از دست داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۲    
کودک 6 ساله اهل روستای ذُهاب بخش گافر و پارامون شهرستان بشاگرد بر اثر عقرب گزیدگی جان باخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
کودک شش ساله اهل روستای ذهاب بخش گافر و پارامون بشاگرد بر اثر عقرب گزیدگی جان باخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان درباره فوت کودک بشاگردی در اثر عقرب گزیدگی توضیحاتی ارائه کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کودک 6 ساله اهل روستای ذهاب از توابع بخش گافر و پارامونت شهرستان بشاگرد که دچار عقرب گزیدگی شده بود حوالی عصر در بیمارستان شهرستان میناب جان باخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۵    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: بر اساس آمار، حدود یک و نیم درصد عقرب و مارگزیدگی ایران در این استان به ثبت رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: لازم است که آموزش های پیشگیری از عقرب گزیدگی و مواجه شدن با آن به مردم ارائه شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۲۳    
امدادگران اورژانس هوایی به یاری مادر باردار و کودک دچار عقرب زدگی در شیرکوه لالی شتافتند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۴۱ سایت دیگر  
مار و عقرب از مهم ترین جانوران زهرآگین هستند که گزش آنها از دلایل مهم مراجعه بیماران به بخش فوریت های پزشکی است؛ به شکلی که هر ساله شاهد بروز حوادث ناشی از مار و عقرب گزیدگی در مناطق مختلف کشور هستیم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
این گونه عقرب معمولا به رنگ زرد مایل به قهوه ای است و بدنی مسطح اما پهن دارد که به آنها اجازه می دهد تا به راحتی بین شکاف های صخره ها قرار بگیرند
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
گرگ های هندی، شباهت زیادی به گونه های گرگ اوراسیا دارند ولی به اندازه آنها بزرگ نیستند. در عین حال این گرگ ها در آب و هوایی گرم تر از همتایان اروپایی شان زندگی می کنند؛ موهای کوتاهتری دارند و به ندرت پوشش زیرین دیگری دارند.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
محققان چینی و بریتانیایی فسیل های جانوری موسوم به عقرب دریایی را کشف کرده اند که به عنوان یکی از مخوف ترین شکارچیان دریا در دورۀ پالئوزوئیک شناخته می شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان -رضا علی نسب در بازدید از موسسه تولید واکسن ضد عقرب زدگی این شهرستان، بر حمایت دستگاه قضایی از اشتغال و تولید، تاکید کرد و گفت: با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان مهار تورم؛ رشد تولید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: فسیل نادر یک عقرب دریایی متعلق به 450 میلیون سال پیش که در دوره اردویسین در استان ژجیانگ فعلی در جنوب چین می زیسته، کشف شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: عقرب سیاه لقب دزد سریالی خانه های پایتخت نشینان است که وقتی در دادگاه کیفری تهران پای میز محاکمه ایستاد، داستانسرایی عجیبی کرد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اپیزود این هفته شوی راو در آرنای Greensboro Coliseui کارولینای شمالی با حضور بیش از 20 هزار نفر برگزار شد. طرفداری | سمی زین یک پروموی پر حرارت راجع به رومن رینز کات کرد که درباره آنچه رومن قادر است در بهترین روزش انجام دهد بود ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۳    
همه جا هست؛ دارد از در و دیوار بالا می رود. در طی طریق، چابک است. گیرم گاهی دور خودش می چرخد اما راه را زود می یابد و خودش را می رساند به جایی که باید. با این همه عجیب است که نمی بینیمش؛ نه پنهان بوده که پیدایش کنیم و نه از دل رفته تا در تمنایش باشیم.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی نگاهی به زندگی دیوانه ترین دروازه بان دنیا ؛ هیگوئیتای، صاحب ضربه عقرب را مشاهده می کنید.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فیلم آواز عقرب ها با حضور گلشیفته فراهانی و عرفان خان، هنرپیشه سرشناس بالیوود از امروز در سینماهای هند اکران می شود. وقت صبح- این نمایش همزمان با سومین سالمرگ عرفان خان در 29 آوریل 2019 است که بر اثر سرطان در مومبای فوت کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از درختکاری 10 هزار مترمربع از اراضی اطراف شهرک رز با نهال های چریش، کهور و درمان عقرب خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته وب سایت بریتانیکا، زهر Deathstalker، یکی از خطرناک ترین مهاجمین روی سیاره زمین، قیمتی برابر با 39 میلیون دلار برای هر گالن دارد که آن را به گران ترین مایع روی سیاره زمین تبدیل می کند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عقرب یکی از بروج دوازدگانه آسمان است که بر منطقه البروج قرار دارد .
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۵    
بزرگ ترین و جذاب ترین تفریحش شکار عقرب است. او غلامعلی حسن زاده است، مرد میانسال گنابادی که با عقرب ها رابطه ای دوستان برقرار کرده، چرا که نیش عقرب ها به بدن او کارگر نیست. این مطلب عجیب، بازخوانی گزارشی است که سال 1389 در همشهری سرنخ منتشر شد.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اعلام رشد 2 برابری میزان عقرب گزیدگی در جنوب کرمان به علت تغییرات آب و هوایی و خشکسالی، اظهارداشت: از اواخر بهار میزان گزش عقرب در جنوب کرمان شروع می شود و در مهرماه فروکش می کند. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
این وزیر عزیزِ ما امروز از معلم دوباره مدرک خواست پرس وجو کن ببین کدام وزیر در کدامین اداره مدرک خواست؟ مدرک عده ای در این کشور درس در داخل کپر باشد گذر از رودخانه ای بی پل گذر از کوه پرخطر باشد مدرک عده ای در این کشور ترس از نیش عقرب و مار است نگرانِ دو چشم معصومِ ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به اعتقاد کارگران ، حالا که دولت در مهار تورم ناموفق بوده است باید نشست شورایعالی کار برای ترمیم مزد به سرعت برگزار شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۰:۰۸    
سریال عقرب عاشق به تهیه کنندگی رضا محقق و کارگردانی حسین سهیلی زاده به زودی پخش می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
یکی از پهپادهای مهم ارتش چین TB-001 است که برای پرواز در ارتفاع متوسط با مداومت پروازی بالا طراحی و ساخته شده است. این پهپاد را به نام عقرب دو دُم هم می شناسند.
فرهنگ امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۸    
زندگی سخت شده. این حرف را تقریبا از همه می شنویم. شرایط اقتصادی و اجتماعی ناگوار است، شکاف فقیر و غنی روز به روز بیشتر می شود، زیست بوم رو به اضمحلال است، سایه جنگ بر سر اکثر ابنای بشر سنگینی می کند، آزادی های فردی و امنیت اجتماعی از همه سو تهدید می شود و خلاصه اوضاع قمر در عقرب است ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
هزارپا غول پیکر آمازون یکی از بزرگترین نمایندگان سرده عقرب ها با طول تا 30 سانتی متر است که در آمریکای جنوبی و دریای کارائیب یافت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عقرب عاشق سریال جدید حسین سهیلی زاده از پلتفرم نماوا پخش می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با آغاز فصل گرما آمار عقرب گزیدگی نیز در استان هرمزگان افزایش می یابد و این استان یکی از استان های پرخطر در این زمینه است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جانی بِت اوشانا سرباز ایرانی تبار آشوری است که در یکی از زبده ترین یگان های عملیاتی ارتش، موسوم به تیپ 55 هوابرد خدمت می کرد. این تیپ چنان ترسی در دل دشمن ایجاد کرده بود که عراقی ها لقب عقرب سیاه را به آن داده بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
جانی بِت اوشانا سرباز ایرانی تبار آشوری است که در یکی از زبده ترین یگان های عملیاتی ارتش، موسوم به تیپ 55 هوابرد خدمت می کرد. این تیپ چنان ترسی در دل دشمن ایجاد کرده بود که عراقی ها لقب عقرب سیاه را به آن داده بودند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۷    
جست وجوگران گنج گرچه از تجهیزات جدیدی استفاده می کنند اما گاهی گرفتار حوادث مرگباری می شوند که جان آنها را می گیرد. هر کلنگی که آنها بر زمین می زنند به خیال خودشان به گنج میلیاردی نزدیک می شوند اما در واقعیت یک قدم به سمت مرگ پیش رفته اند ...