جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۸:۴۰Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

ندای اصفهان 29 اسفند 1394 ندای اصفهان 1 فروردین 1395 ندای اصفهان 29 اسفند 1396 ندای اصفهان 28 اسفند 1397 ندای اصفهان 29 اسفند 1398 ندای اصفهان 30 اسفند 1399 ندای اصفهان 31 فروردین 1400 ندای اصفهان 31 اردیبهشت 1400 ندای اصفهان 31 خرداد 1400 ندای اصفهان 30 تیر 1400 ندای اصفهان 31 مرداد 1400 ندای اصفهان 1 شهریور 1400 ندای اصفهان 2 شهریور 1400 ندای اصفهان 3 شهریور 1400 ندای اصفهان 4 شهریور 1400 ندای اصفهان 5 شهریور 1400 ندای اصفهان 6 شهریور 1400 ندای اصفهان 7 شهریور 1400 ندای اصفهان 8 شهریور 1400 ندای اصفهان 9 شهریور 1400 ندای اصفهان 10 شهریور 1400 ندای اصفهان 11 شهریور 1400 ندای اصفهان 12 شهریور 1400 ندای اصفهان 13 شهریور 1400 ندای اصفهان 14 شهریور 1400 ندای اصفهان 15 شهریور 1400 ندای اصفهان 16 شهریور 1400 ندای اصفهان 17 شهریور 1400 ندای اصفهان 18 شهریور 1400 ندای اصفهان 19 شهریور 1400 ندای اصفهان 20 شهریور 1400 ندای اصفهان 21 شهریور 1400 ندای اصفهان 22 شهریور 1400 ندای اصفهان 23 شهریور 1400 ندای اصفهان 24 شهریور 1400 ندای اصفهان 25 شهریور 1400 
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: ظرفیت پالایش نفت و میعانات گازی را باید افزایش دهیم و در این زمینه 2 برنامه ارتقای کمی و کیفی پالایشگاه های کنونی و ایجاد ظرفیت پالایشی جدید با ساخت پتروپالایشگاه را در برنامه داریم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران مکانیسمی دقیق برای ادامه مذاکره با غرب به طرف اروپایی اعلام کرده است، کارگردان آمریکایی از مهره های خود می خواهد نمایش انگلیسی را دوباره بازسازی کنند!
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکتی که آپارات و فیلیمو متعلق به آن است، از وزارت خارجه و وزارت ارتباطات کشور خواسته است تا با انجام مکاتبه به این اتفاق واکنش نشان دهند؛ اما جالب اینجاست که چند وقت قبل ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
شکست طلسم واردات خودرو و متهم جدید برای افزایش قیمت مسکن، سایر عناوین اقتصادی مهم امروز روزنامه ها هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
این روزها ما از تجمعات ضدواکسن در خیابان ها و معابر تعجب می کنیم، اما یادمان نرفته تخم این بی اعتمادی ها و این نه گفتن ها را چه کسانی کاشتند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: نمونه های نقض معاهده NPT از سوی آمریکا، انگلیس، فرانسه و ... فهرست بلند بالایی است و مخصوصاً طی دو دهه اخیر موارد فراوان دیگری هم به آن افزوده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
برخلاف ادعای برخی که می گفتند زبان دیپلماسی را به خوبی بلدند و فقط آن ها زبان دنیا را می دانند، استقبالی که از آقای رئیسی خواهد شد خیلی ها را مبهوت خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از بندر امیرآباد بهشهر بر لزوم تسریع در تخلیه کالا در بنادر تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: گره هایی که بر سر مجوزها ایجاد می کنیم، متاسفانه یک تحریم درونی است که باید در این اوضاع احوالی که مشکل اشتغال و رکود و موانع مختلف اقتصادی داریم کنار ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس از اتمام بررسی طرح مقابله با مفاسد اقتصادی در این کمیسیون خبر داد و گفت:با مصوبه اعضای کمیسیون دارایی های اخلال گران اقتصادی به عنوان جریمه مالی محاسبه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۶۱ سایت دیگر  
در این گزارش به بررسی قیمت محصولات سری 13 آیفون که به تازگی رونمایی شده اند، پرداخته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
در نشست مسئولان حوزه حج و زیارت اعلام شد؛ هماهنگی با سفارت عراق در تهران برای صدور ویزای زائران اربعین حسینی صورت گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
جامعه اطلاعاتی آمریکا در گزارش سال 2021 خود اذعان کرد: اگر تهران کاهش تحریم ها را دریافت نکند، احتمالاً مقامات ایرانی گزینه هایی از غنی سازی بیشتر تا طراحی یک رآکتور جدید آب سنگین را در نظر می گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
این دولت به جای اصلاح ساختار اقتصادی، دنبال اصلاح روی کاغذ بود و هیچ اصلاح واقعی صورت نداد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با کلیات طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار موافقت کرند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
طرح ساماندهی بازار خودرو در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت به تصویب نمایندگان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
وزارت بهداشت غزه از تحویل 50هزار دز واکسن فاسدشده توسط رژیم صهیونیستی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
واحد تصفیه آب D (مقطر) شرکت پالایش نفت اصفهان با رویکرد افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت بخار تولید و بامحوریت کاهش آلاینده های محیطی راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه صاحب الزمان (عج) از کشف 30هزار لیتر نفت گاز قاچاق توسط سربازان گمنام سپاه فلاورجان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
واردات انبوه واکسن کرونا در دولت مستقر ثابت کرد دولت دوازدهم برای فرار از سیل ناکارآمدی ها، روی FATF و تحریم ها موج سواری کرده است، در حالی که کافی بود تمرکز خود را از غرب به شرق تغییر دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
در این مطلب به شما یاد می دهیم چگونه عکس هایتان را در گوگل فوتو پنهان و رمزگذاری کنید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر کمیته اسکان و تغذیه ستاد اربعین با اشاره به موافقت دولت عراق با ارسال تجهیزات موکب ها از طریق مرز زمینی، گفت: داشتن گواهی واکسیناسیون و جوابیه منفی آزمایش PCR برای اعزام کافی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در آموزش مجازی، دانش آموزان فقط برای نمره گرفتن در کلاس ها حضور می یافتند و آموزش ها کیفیت بالایی نداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
جستجو در اینستاگرام نسبت به گذشته، هوشمندتر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اشاره به اینکه اعزام 60 هزار زائر به مراسم اربعین قطعی شده است گفت: زائران می توانند از مرز مهران به صورت زمینی بازگردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش آخرین روند ابلاغ تغییرات کنکور 1402 را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۹   + ۱۱۷ سایت دیگر  
در اولین جلسه شورای عالی فضای مجازی در دولت سیزدهم، سازمان برنامه و بودجه مکلف شد تا بودجه ای را برای کمک مالی و تسهیلات ارزان قیمت بانکی جهت تامین تجهیزات برای معلمان و دانش آموزان کمتر برخوردار ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور درباره امکان لغو منع تردد شبانه گفت: باید به شرایط بهتری برسیم و هنوز عدد و شرایط بیماری هنوز قابل توجه است، بنابراین منع تردد ادامه خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان طی حکمی حجت الاسلام محمدجواد شفیعیان را به عنوان رئیس مؤسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی(ره) منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: برای واکسیناسیون کرونای کارکنان برخی از صنایع بزرگ مانند فولاد مبارکه هزینه دریافت کردیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج گفت: بر اساس سخنان رهبر انقلاب، بسیج و سپاه همه توانایی های خود را برای حل مسئله اصلی کشور یعنی بیماری کرونا به میدان آورده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رسانه های معاند در ادامه پروژه زنده نگهداشتن پرونده نوید افکاری بر ای فشار به ایران، این بار دست به فتوشاپ زدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با اشاره به سوابق مدیریتی رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: خوشبختانه آقای اسلامی با توانایی مدیریتی خود می تواند دستاوردهای جدیدی را در حوزه صنعت هسته ای برای کشور رقم بزند و مردم شاهد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
عبدالله عبداللهی نوشت: این روزها که در افغانستانم به نحو ناخودآگاه اما مداوم این مفهوم از سفرنامه جانستان کابلستان رضا امیرخانی در ذهنم تکرار می شود که مهمترین مشکل افغانستانی ها این است که هنوز یک ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مهمترین شرط برای یک مبلغ این است که آنچه را که می خواهد برای مردم بگوید را در ابتدا خودش انجام داده باشد. در واقع یک مبلغ باید در ابتدا خودش عامل باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس خانه فنّاوری های فرهنگی اصفهان از مرحله سوم پذیرش تیم ایده ها در پاییز سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: در دیدار رئیس و مدیران دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان با فرزند مرحوم آیت الله سید کمال فقیه ایمانی رحمة الله علیه با بیان تسلیت مجدد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۹    
با ویدئو مارکتینگ نه تنها کاربران زیادی را در زمانی کوتاه جذب خواهید کرد، بلکه می توانید بدون هیچ دردسر و هزینه ای برای کسب و کار خود برند سازی کنید ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
تصاویری جدید از میلاد حاتمی، قمار بازی که خود را صاحب استانبول می دانست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
در این مرحله از فروش فوق العاده، سه محصول پژو 207 دستی سقف شیشه ای، پارس TU5 و پارس بنزینی عرضه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
حضرت رقیه (س)، به تنهایی سندی بر مظلومیت خاندان پاک امامت و ولایت است که بی هویتی بنی امیه را بیش از پیش، نمایان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند که مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی برای اقناع ایران جهت بازگشت به مذاکرات برجام و تعهدات برجامی به ایران آمده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۳۱ سایت دیگر  
از صبح روز دوشنبه از طریق سامانه سماح به آدرس samah.haj.ir و به صورت غیرحضوری، پیش ثبت نام اعزام به اربعین حسینی انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور صبح امروز به صورت رسمی از نخست وزیر عراق در ساختمان اجلاس سران کشورهای اسلامی استقبال کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
2 نفر دیگر از مدافعان سلامت استان اصفهان به جمع شهدای مدافع سلامت استان اصفهان پیوستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم استقبال و قدردانی ازهفتاد و پنجمین ناوگروه اطلاعاتی ونظامی نیروی دریایی ارتش با حضور فرمانده کل ارتش ، فرمانده نیروی دریایی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۹    
این ایام فرصت هایی است که می توان در جمع خانواده به بلندخوانی کتاب پرداخت. تیم تولید محتوای ندای اصفهان بر آن شده است که بسته پیشنهادی کتاب با نیم نگاهی به مناسبت های این ایام معرفی کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۹   + ۱۱۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با تبریک بازگشت مقتدرانه و عزت آفرین ناوگروه 75 نیروی دریایی ارتش از مأموریت تاریخ سازِ دریانوردیِ پهنه ی اقیانوس اطلس، از فرمانده و یکایک کارکنان آن قدردانی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در روش تحریمی آمریکایی ها مردم تحت فشار قرار می گیرند تا از این راه به مسئولان حکومتی برای پذیرش خواسته های غرب فشار وارد کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان گفت: با شرایط فعلی و تا زمانی که وضعیت بهتر و الزامات شرایط ترکیبی مهیا شود بازگشایی مدارس به شکل مجازی خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
یک منبع دولتی در عراق گفت که نخست وزیر این کشور در سفر روز یکشنبه خود به تهران، چند پرونده مهم را پیگیری خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل گفت: تاکنون هیچ خبر رسمی از سوی شیائومی درباره غیرفعال شدن گوشی های شیائومی اعلام نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران بدون تعارف های دیپلماتیک با تروریست ها و عوامل مخل امنیت ملی برخورد کرده و خارج از مرزهایش ضربه پیش دستانه می زند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
حاج حسن جمالی، مداح و ذاکر اباعبدالله الحسین(ع)، شب گذشته بر اثر تصادف در جاده راوند کاشان درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق روز پنجشنبه دستور افزایش دوبرابری زائران ایرانی اربعین را صادر کرد تا بدین ترتیب 60 هزار زائر ایرانی با توجه به شرایط اعلام شده توسط عراق امکان حضور در زیارت اربعین را پیدا کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۷۸ سایت دیگر  
در رده بندی جدید فیفا، تیم ملی ایران در رده اول قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر رسانه ها و محافل سیاسی، گزینه های مختلفی را برای استانداری اصفهان معرفی می کنند اما فارغ از اینکه کدام یک از چهره های مطرح شده در جریان انقلاب این مسؤولیت مهم را تحویل می گیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سومین هفته شهریور با افزایش نرخ ارز و سکه همراه بود و شاخص بورس نیز نسبت به هفته گذشته اندکی رشد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی گفت: جهاد سازندگی با دستور رئیس جمهور احیا می شود و برنامه ویژه ای در این خصوص پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه وضعیت کنونی کشور و شهر ها با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست، گفت: فعالیت هایی در جهت رفع مشکلات شهر و روستا صورت گرفته اما همچنان شاهد مشکلاتی هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان پیشنهاد کرد یک تیپ از مدعیان اصلاحات تشکیل شود و مدعیان اصلاحات جهت اعزام به افغانستان در آن ثبت نام کرده و برای مبارزه به پنجشیر و یا هر نقطه دیگر افغانستان اعزام شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله طباطبایی نژاد گفت: نباید در ادارات به دنبال تجمل و خرج های اضافی برویم؛ حفظ ارزش ها با ساختمان ساختن نیست و ساختمان های مربوط به این آثار نباید لوکس ساخته شود؛ اگر بنا است خرجی شود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
چرا هالیوود می تواند برای سیاست های آمریکایی ها و صهیونیست ها ماله کشی کند اما برخی فیلمسازان ما حتی توانایی بیان واقعیت های موجود در کشورمان را، که مایه افتخار ما است، ندارند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
این طیف ترجیح می دهند همواره سوی مخالف امریکا نباشند. اگر امریکا مخالف بشار اسد است، آن ها هم مخالف باشند و اگر موافق اشرف غنی است، آن ها هم موافق باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران در نشست همسایگان افغانستان تاکید کرد که تهران از ایجاد دولت فراگیر، گفت وگو و توافقات بین الافغانی حمایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: قطع و وصل شدن زاینده رود سبب بروز تنش در ساختمان ها به ویژه به میراث فرهنگی اصفهان می شود و سازه های تاریخی و پل ها را تحت تاثیر قرار می دهد
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
دکتر عین اللهی گفت: تا پایان این ماه 40 میلیون دوز واکسن و شاید هم تا 50 میلیون دوز در اختیار داریم و از این نظر خیالمان راحت است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس گفت: پرونده هشت شهریور سال 60 به دلایل نامعلوم رسیدگی نشد و هیچ محاکمه ای هم صورت نگرفت که آقای موسوی خویینی ها در این قضیه مسئول هستند گرچه آقای موسوی رئیس دادگاه کل کشور از دنیا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کارگاه گرافیکِ مطالبه گر از کارگاه های نخستین سوگواره بین المللی ملت امام حسین علیه السلام در اصفهان برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۷۹ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت مرحوم آیت الله حکیم از طرف رهبر معظم انقلاب در مدرسه مبارکه فیضیه قم برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
فعال شدن سلبریتی ها به عنوان افرادی که مخاطبان بالایی در جامعه دارند می تواند پازلی از یک سناریوی خطرناک و منفی اما با ویترین مثبت باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن گفت: تسهیلات خرید مسکن جوانان در تهران 1 میلیارد تومان، در شهرهای بزرگ 850 میلیون و در سایر شهرها 700 میلیون تومان شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شیوه حکمرانی حسن روحانی در هشت سال مدیریت دولت در مواجهه با بحران ها و ارتباط او با مردم در بزنگاه های خاص کشور، همواره مورد نقد کارشناسان و سیاستمداران قرار داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی اصفهان گفت: از 268 طرح افتتاحی تعاونی در سراسر کشور، 52 طرح مربوط به استان اصفهان است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با بیان اینکه نگاه منفی به شبکه های اجتماعی ندارم، در پاسخ به اینکه چرا در شبکه های اجتماعی عضویت ندارد، گفت: ترجیح می دهم وزیر برقراری ارتباطات باشم تا وزیر رسانه!
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
میدانی که روزی کاسبی در آن از پربرکت ترین مشاغل شهر بود، حالا گویی به خواب عمیق فرو رفته؛ زیرگذر و میدان ذوزنقه ای شکل گویا باران رحمت را از سبزه میدان اصفهان برده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
فردا روز اول ماه صفر است. صَفَر، صفرالمظفّر یا صفرالخیر دومین ماه قمری است. صفر به معنی تهی و خالی است.محدث قمی درباره نحوست ماه صفر و راه رفع آن در کتاب مفاتیح الجنان اعمالی نقل کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تهیه کننده و کارگردان مستند امیرکبیر در خون از پایان تصویربرداری این مستند در کاشان خبر داد و اعلام کرد که فاز دوم تصویربرداری در تهران انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۱۳۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: همه باید حامی حقوق و حافظ کرامت زنان باشند. لازم است در برخی رویکردها، رفتار ها و قوانین به نفع زنان و خانواده بازنگری و تغییر ایجاد شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در این گزارش چند نکته برای بهتر دیدن شدن صفحه اینستاگرامتان توضیح داده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۸   + ۵۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در پی درگذشت رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان پیام تسلیتی صادر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مهدی جمشیدی در سلسه درس گفتارهای مجازی "جمهوریت در آراء و اندیشه علامه مصباح"، نمایی دقیق و موشکافانه از تفکّر سیاسی علامه مصباح در اختیار مخاطب قرار می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
در این گزارش با نحوه ارسال پیام متنی بدون تایپ کردن آشنا شوید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۸   + ۸۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: من هر روز شخصاً حداقل 10 درخواست مردمی را تا حصول نتیجه پیگیری می کنم و پیام هایی که به صورت مکتوب ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۳۸   + ۴۷ سایت دیگر  
مسعود خاتمی نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی، در صفحه اینستاگرامی خود با انتشار پستی نسبت به مطالب مطرح شده در مصاحبه اخیر خود واکنش نشان داد و از مردم عذرخواهی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اخلاق خوب شهرها را آباد و بدی ها را ذوب می کند، گفت: فرد دارای اخلاق خوب عمر زیادی می کند و روزی زیادی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۱۰۳ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: پرونده شرکت بازرگانی پتروشیمی در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی رسیدگی و منجر به صدور حکم شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اعتماد برخی دولتمردان افغانستانی به آمریکا جهت به ارمغان آوردن پیشرفت و امنیت برای کشورشان خطایی راهبردی بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سردبیر فصلنامه علمی ترویجی اخلاق وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: شماره 62 پیاپی فصلنامه علمی ترویجی اخلاق منتشر و در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
در این گزارش درباره اینکه شیعیان بر چه اساس و ملاکی وارد بهشت می شوند بخوانید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر تا ساعت 9 صبح امروز شنبه با میانگین 138 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه پنجم توسعه به سهم 25 درصدی تعاون در اقتصاد تاکید شده بود که تا کنون محقق نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۸:۰۹   + ۴۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در پیامی درگذشت سید حسن فیروزآبادی،مشاور عالی نظامی فرماندهی کل قوا را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
هر اندیشمند مسلمانی که با تاریخ عاشورا سر و کار داشته است به فراخور فهم و برداشت خویش از این واقعه، درباره قیام کربلا و اهداف آن سخن گفته است.
مشاهده نتایج بیشتر...