شنبه ۱۸ مردادساعت ۰۹:۵۳Aug 2020 8

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

 
پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 مرداد 1399 
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
یکی از بزرگترین اعیاد شیعیان عید غدیر است که روایت تاریخی آن را بارها و بارها شنیده ایم. گرچه کلیت این روایت در اذهان اکثر شیعیان جهان ثبت شده است اما برای درس گرفتن از این حادثه عظیم باید از کلی ...
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس به رئیس جمهور ضرورت جلوگیری از افزایش لجام گسیخته قیمت مصالح ساختمانی را متذکر شد.
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
دستگاه اطلاعاتی آمریکا در بیانیه ای بار دیگر چین، روسیه و ایران را به تلاش برای دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ماه نوامبر متهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سال روایت رنج و درد و آلام مردم؛ سال سختی برای خبرنگاران بود، آنها بر اصول حرفه ای و اخلاقی حرفه خود ایستادند و امروز روز تجلیل از آنهاست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل منطقه گفت: ایران ضمن اینکه خود می تواند در اعطای کمک به لبنان پیشقدم باشد، باید یک باشگاه کمک رسانی به این کشور را نیز ایجاد کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
جدی تر شدن ایده شهاب حسینی برای برنامه سازی در فضای مجازی، ممیزی عجیب آقازاده ، بازتاب گسترده یک مستند تلویزیونی و حواشی توقف تولید امشو از مهمترین رویدادهای این هفته سیما بود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی درباره کناره گیری برایان هوک نوشت: برایان هم مثل جان ناکام از کاخ سفید رفت، شاید مایک هم قبل از رفتن دونالد مجبور شود چمدانهایش را ببندد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی لبنان از تلاش نافرجام برای ترور عضو جنبش مقاومت اسلامی حماس در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا رکورد تاریخی جدیدی ثبت کرد و حرکت به سوی ثبت نهمین هفته رشد متوالی خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، از فوت 156 بیمار مبتلا به کرونا ظرف شبانه روز گذشته در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
خبرنگار سوری شبکه تلویزیونی العالم عنوان کرد که نسبت به حاج قاسم سلیمانی احساس دین می کرده و به عنوان یک شهروند سوریه سردار سلیمانی را هم وطن خود می داند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۹۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ارج نهادن به خبرنگار را پاسداشت حقیقت دانست و گفت: تعهد بدون مرز به حقیقت، از خبرنگاران مرزبانانی ساخته که افکار عمومی را در برابر تحریف محافظت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
پروفسور شیرین هانتر معتقد است مایک پمپئو با استعفای برایان هوک قصد داشت مسئولیت شکست سیاست فشار حداکثری علیه ایران را متوجه او کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۱۶   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در حالی تخصیص سهام عدالت جدید را امکان ناپذیر می داند که مجلس بر تدوین طرح جاماندگان سهام عدالت قصد در ارائه این سهام به اقشار جا مانده دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کمتر از 100 روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، بحث برگزاری بخش بزرگی از آن به روش پستی به خصوص با توجه به موضع دولت این کشور بحث برانگیز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
محققان پژوهشگاه رویان و دانشگاه علوم پزشکی با استفاده از سلول های بنیادی مزانشیمی به بهبود عملکرد فیبروبلاست ها در فرد مبتلا به دیابت دست پیدا کرده اند که در نتیجه باعث درمان سریع تر زخم ها و بازسازی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دادگاه نظامی لبنان از صدور قرار توقیف برای 16 کارمند شاغل در بندر بیروت در ارتباط با انفجار روز سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۲۸ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی وزارت بهداشت ظرف 24 ساعت گذشته 2624 مبتلای جدید به ویروس کرونا شناسایی شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور سابق ولی عهد سعودی، با حضور در دادگاهی در آمریکا رسماً از او به دلیل تلاش برای ترور شکایت کرد و خواستار پرداخت غرامت شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین بار دیگر بر مخالفت این کشور با تلاش آمریکا در شورای امنیت جهت تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا طی سخنرانی در جمع هوادارانش در اوهایو، مجدداََ ویروس کرونا را ویروس چینی توصیف کرده و از اعمال تعرفه 10 درصدی بر واردات آلومینیوم از کانادا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس، امروز قیمت نفت برنت در بازارهای جهانی 43 سنت افزایش یافت و هر بشکه از این نوع نفت به قیمت 45.60دلار معامله شد. ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کمی هم مجال تأمل لازم است تا جوانان این نکته سهل و ممتنع را دریابند که شیخ عبدالکریم حائری و سیّد ابوالقاسم خویی هر کدام یک انسان هزارساله اند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مذاکره کننده هسته ای سابق آمریکا استدلال دولت فعلی این کشور برای تمدید تحریم ها علیه ایران را رد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فناوری اطلاعات در راستای فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال از موضوعات مهمی است که باید با قدرت و سرعت زیادی برای رساندن ایران به پرچم داری علمی جهان پیش رود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
بررسی های یک رسانه آمریکایی نشان می دهد حساب های کاربری مرتبط با رژیم عربستان سعودی در توئیتر به فاصله کوتاهی بعد از انفجار بیروت تلاش کرده اند حزب الله را عامل این انفجار جلوه دهند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۹:۴۶   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از پرداخت حقوق بازنشستگان همراه با همسان سازی حقوق طی روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مجلس به زودی طرح الزام دولت به جلوگیری از واردات کالاهای غیرضروری را در جهت تحقق شعار سال تهیه می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اوزدمیر آکبال معتقد است با پیروزی احتمالی جو بایدن تغییری در سیاست آمریکا مقابل ایران ایجاد نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه امسال 17 طرح پتروشیمی را به افتتاح می رسانیم، گفت: به وزیر ارتباطات دستور می دهم مثل سال گذشته به مناسبت روز خبرنگار، هدیه ای تقدیم خبرنگاران بشود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت جهانی طلا امروز پنج شنبه با تضعیف دلار و امید به بسته های کمک مالی نزدیک به رکورد تاریخی خود باقی ماند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۶   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه کمیته های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: مردم با رعایت مقررات بهداشتی، ضمن تسریع در عبور از موج دوم کرونا، مانع بروز موج جدید شوند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۶   + ۹۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اعلام می کنیم که تمام ظرفیت های ما برای امداد و کمک به ملت لبنان بسیج شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، آمار جان باختگان کرونا در کشورمان را تا ظهر پنج شنبه 16 مرداد 99، 17 هزار و 976 نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر ورزش با تاکید بر اینکه مبارزه با فساد به طور جدی پیگیری خواهد شد گفت: محکم در این مسیر ایستاده ایم و با قوت و قدرت تا زمانی که هستیم، در زمینه مبارزه با فساد در ورزش تلاش می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۸۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: برخی از کسانی که ارز ناشی از صادرات را برنگرداندند شرکت های صوری و کاغذی بودند که در دادن مجوز صادرات به آنها دقت لازم نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
بابلسر- نماینده تام الاختیار وزارت بهداشت در امور پیشگیری از کرونا در مازندران و گلستان گفت: کنترل شیوع بیماری کرونا با همکاری مردم و رعایت پروتکل های بهداشتی محقق خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ با دستور ترور سردار سلیمانی قهرمان بین المللی مبارزه با تروریسم، ماهیت شیطانی کاخ سفید را بخوبی به جهان نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد، طی بخشنامه ای، بانک های دولتی را موظف کرد، اطلاع رسانی لازم را در مورد پذیرش سهام عدالت به عنوان وثیقه صدور کارت اعتباری انجام دهند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: ناآرامی و بی ثباتی، مهمترین هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است و نباید اجازه داد این فاجعه به بی ثباتی لبنان منجر شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا همزمان که ادعای باز بودن درهای دیپلماسی به سوی تهران را دارد، خواستار تمدید تحریم تسلیحاتی و افزایش فشارها بر ایران است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۲۹ سایت دیگر  
استاندار بیروت در اظهاراتی میزان خسارت ناشی از انفجار بندر بیروت را بین 10 تا 15 میلیارد دلار برآورد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تهاجم باعث تغییرات ژنتیکی و رفتاری در جمعیت بومی می شود و می تواند به کاهش تنوع زیستی و تغییر کارکرد یک اکوسیستم و به دنبال آن تبعات زیست محیطی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
باقری کنی گفت: من یک بار به یکی از دیپلمات های غربی گفتم برای من روشن است که چرا شما درباره نقض حقوق بشر در عربستان حرف نمی زنید؟ دلیلش این است که آنجا اصلاً حقوقی برای بشر وجود ندارد که بخواهد نقض ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
پژوهشگاه رویان و دانشگاه علوم پزشکی تهران در پژوهشی روی آسیب های وارده به نورون های گره بینایی متوجه شدند که اثر ریز کیسه های ترشحی سلول های بنیادی مزانشیمی در درمان آسیب های شبکیه و عصب بینایی موثر ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مسؤول بخش حقوقی در پرونده اسرا در صنعاء جزئیات توافقی را که قرار است طی روزهای آینده میان دولت نجات ملی و دولت مستعفی یمن نهایی شود، تشریح کرده از آزادی برادر رئیس جمهور دولت مستعفی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور صبح امروز در حاشیه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 99 ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور با انتقاد از برخی دستگاههای دولتی گفت: اگر برخی از دستگاه ها و ارگان های دولتی موانع و مشکلاتی را پیش روی تولید کنندگان ایجاد نکنند، در کشور شاهد رونق تولید خواهیم بود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: مشکلات کارگران شرکت هفت تپه با حضور نایب رئیس و جمعی از نمایندگان ملجس و همچنین نمایندگان کارگران این شرکت و نمایندگان سازمان بارزسی، دیوان محاسبات و سازمان خصوصی سازی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کارکنان کاخ سفید گفت که واشنگتن احتمال حمله بودن انفجار مهیب بیروت را رد نمی کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اگرچه نتیجه مسابقه پرسپولیس و ذوب آهن هیچ اهمیتی برای سرخپوشان تهرانی در جدول لیگ ندارد و آنها دو هفته پیش قهرمانی خود را در لیگ برتر نوزدهم قطعی کرده اند اما ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق اعلام دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته با ابتلای 52 هزار و 467 مورد جدید، مجموع مبتلایان به کرونا در ایالات متحده آمریکا به چهار میلیون و 821 هزار و 296 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: 2 نرخی بودن ارز خود باعث ایجاد رانت و فساد در کشور می شود و باید جلوی این مسئله را گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول جمعیت امام رضایی های چهارمحال و بختیاری با اشاره به تهیه و توزیع یک هزار بسته غذایی برای نیازمندان در قالب کمک مؤمنانه گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مقامات چینی امروز اعلام کردند: مراکز آزمایش ویروس کرونا از اواخر ماه میلادی جاری قادر به انجام روزانه 4.84 میلیون تست کووید 19 هستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
شامگاه چهارشنبه 99/5/15 برج آزادی تهران در پی انفجار بندر بیروت و به نشانه همدردی مردم ایران با مردم لبنان، به رنگ پرچم این کشور درآمد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی طی پیامی در پی فاجعه دردناک بندر بیروت تاکید کردند: در فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم و خسارات شدید شده با شهروندان عزیز لبنانی ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و یکصد و سی و پنج تن از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضائی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور و نخست وزیر لبنان در جلسه هیأت وزیران این کشور بر لزوم پیگیری هر چه سریع تر تحقیقات در خصوص حادثه روز گذشته در بیروت تأکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت علمی دانشگاه امام صادق(ع) که درباره موضوع NEETها پژوهش و تحقیقات خوبی انجام داده، معتقد است NEETها نقش موثری در آشوب های اخیر در کشور داشته اند و بسیاری از خشونت ها توسط این گروه صورت گرفته ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مرحله دوم کمک های مؤمنانه با توزیع سبدهای معیشتی و اطعام به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
یک پایگاه خبری آمریکایی مدعی است به نسخه ای از پیش نویس جدید قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران توسط واشنگتن دست یافته که نشان می دهد کاخ سفید تمایلی به در نظر گرفتن تغییرات مورد نظر متحدانش ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم در گزارشی موضوع بلاتکلیفی 4.8 میلیارد دلاری ارز دولتی سال 97 را مورد بررسی قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره بر اینکه پرس تی وی توانسته در طی سال های فعالیتش نگاه واقع بینانه از جمهوری اسلامی ایران به دنیا ارائه کند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
با وجود اینکه حناچی تیر ماه خبر عدم حضورش در جلسات هیات دولت را رد کرد اما یک ماه بعد این خبر را تایید کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در سال های اخیر مقامات آمریکایی گاه و بیگاه از پیش بینی تابستان داغ برای ایران سخن می گفتند؛ به مناسبت خروج آمریکا از برجام یا سخت شدن تحریم ها ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدارهای هفته بیست و هشتم روز پنجشنبه با انجام دو مسابقه آغاز می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
صادق زیبا کلام نوشت: مدت هاست هرگاه که درباره اصلاح طلبان می نویسم، به جز انگشت گذاردن بر ضعف ها، متأسفانه مطلب دیگری ندارم ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: ایران مثل همیشه، آماده هر گونه همکاری و کمک انسان دوستانه به لبنان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان در راستای اجرای توصیه شورای عالی دفاع این کشور، در لبنان اعلام حالت فوق العاده کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۲۱ سایت دیگر  
در انفجارهای مهیب عصر روز سه شنبه در بیروت کارمندان چند سفارت خانه در بیروت کشته و مجروح شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
طرح ترافیک در تهران لغو شد. مدیران شهری می گویند لغو طرح تاثیری در کاهش مسافر نداشته اما عضو شورا می گوید که مسافران کمتر شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رتبه یک دانشگاه تهران، در شیراز فوت شدگان کرونایی را غسل می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
طبق اعلام دانشگاه جانز هاپکینز ، در 24 ساعت گذشته، با مرگ یکهزار و 373 مورد جدید، مجموع فوتی های ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به 156 هزار و 771 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
حزب الله لبنان بامداد چهارشنبه طی بیانیه ای با ابراز همدردی با خانواده شهدا و مجروحان از همه لبنانی ها و گروه های سیاسی خواست تا با همبستگی و یکپارچگی به عبور از این شرایط سخت کمک کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت لبنان شامگاه سه شنبه اعلام کرد که قربانیان انفجار بیروت به 78 کشته و 4000 مجروح رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در پیامی به دو زبان عربی و انگلیسی برای شهدای حادثه بیروت طلب رحمت و برای خانواده های آنها آرزوی صبر و آرامش کرد و گفت که ایران همانند همیشه آماده کمک به لبنان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری خود در کاخ سفید گفت به نظر می رسد که انفجارهای بیروت یک حمله وحشتناک باشد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، باشگاه پرسپولیس طبق حکم کمیته انضباطی فیفا تا 16 مرداد مهلت دارد مطالبات برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش را پرداخت کند. ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۰:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
کارگران کارخانجات سراسر کشور با برگزاری شیفت ایثار به یاری نیازمندان شتافتند و کارفرمایان متعهد نیز با اهدای سبدهای معیشتی مانع خالی ماندن سفره هم وطنان خود شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی می گوید: تلقی شده که فرهنگ یک بخش صرفا یارانه بگیر و نیازمند حمایت است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سروش طاهری کارگردان تئاتر عنوان کرد: تصور می کنم این نخستین نمایش داستانی درباره زندگی و شخصیت امام موسی صدر است که بزودی قرار است روی صحنه تماشاخانه سرو بیاید.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
تارو پود قالی را بیشتر از حساب و کتاب دوست داشت به همین خاطر تحصیل در رشته حسابداری را رها کرد و به سراغ دار قالی رفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید گفت: مسؤولان سلامت جامعه باید برنامه ریزی کنند که عزاداری انجام بگیرد و سلامت جامعه نیز محفوظ بماند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
یک کارشناس مسکن تاکید کرد اگر وزارت خانه های نفت و نیرو اطلاعات و شناسه های کنتورهای آب، برق و گاز را در اختیار سامانه ملی املاک و اسکان قرار ندهند و قبض ها بر اساس این سامانه صادر نگردد ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۸۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرکز پژوهش های مجلس می تواند چالش های پیش رو را به فرصتی در جهت تحول و ارتقاء کشور تبدیل کند، از این مرکز به عنوان مغز متفکر و رصدخانه مجلس شورای اسلامی یاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۱۵۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2751 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور خبر داد و گفت: 26 استان در وضعیت هشدار و قرمز قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: قطعا ما انتقام خون سردار سلیمانی را خواهیم گرفت و این راه مقدسی را که او بخشی از آن را پیمود تا انتهای کار که انشاءالله آزادی قدس شریف و مرگ دشمنان اسلام و بیرون راندن آنها از ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان با اشاره به صدور کیفرخواست 21 متهم پرونده اداره کل غله استان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
افسانه بایگان با اشاره به هجمه هایی که به خاطر حضور در پیاده روی اربعین به او شده بود، گفت: من اصلا فکر نمی کنم این هجمه از سمت مردم باشد بلکه به نظرم این حرف ها و برخوردها تا حدودی برنامه ریزی شده ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از آغاز سومین پویش ملی مشق احسان و ارسال یک میلیون بسته کیف و نوشت افزار ایرانی برای توزیع در مناطق محروم کشورخبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۲۶   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اطلاعات سپاه از اقدام مقتدرانه وزارت اطلاعات در دستگیری جمشید شارمهد سرکرده گروهک تروریست تندر قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: وزیر پیشنهادی صمت بزودی به مجلس معرفی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار واحد متخلف آبکاری زیرزمینی در تهران فعال هستند. کارشناسان می گویند یک لیتر پساب آغشته به سه فلز سنگین و سمی این کارگاه ها می تواند تا 300 سال آب زیر زمینی را در آن نقطه آلوده کند ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد مرکزی هیأت رزمندگان اسلام با اشاره به اینکه در استان تهران 400 جشن خیابانی توسط 40 کاروان شادی برپا خواهد شد، تصریح کرد: این کاروان ها در مناطق مختلف کلانشهرها و شهر تهران حاضر خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سیاست گذاری ستاد تنظیم بازار به واسطه قیمت گذاری تثبیتی و اختصاص غیرکارشناسی سهمیه به صنایع پایین دستی، آشفتگی بازار فولاد را تشدید کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۳:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس برای تقویب طرح اصلاح ماده 54 مکرر قانون مالیات های مستقیم (مالیات بر خانه های خالی)، 4 پیشنهاد ارائه کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
امروزدردفتر شهرداردرچه طی مراسمی با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از حسینعلی اکبری پاک بان ،پاک دست قدردانی به عمل آمد .
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
دونالد ترامپ که چندی پیش بدون اطلاع از جزئیات یک پرونده برای ایران نسخه اعدام نکنید پیچیده بود خواستار اجرای سریع متهم دیگر در آمریکا شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۸:۴۹   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:روزنامه آمریکایی یو اس ای تودی به نقل از اندیشکده آمریکن اینترپرایز می نویسد ...
مشاهده نتایج بیشتر...