یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۳:۳۶Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 شهریور 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 مهر 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 آذر 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 بهمن 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 بهمن 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 بهمن 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 بهمن 1399 
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس نرخ ارز تعیین نکرده و آن قدر نادان و ناشی نسبت به اقتصاد نیستیم که نرخ ارز تعیین کنیم.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، با اعلام اینکه از دیروز تا امروز، 6 هزار و 207 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شدند، گفت: در طول 24 ساعت گذشته، 69 بیمار کووید 19 جان خود را از دست دادند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
توسعه و تکمیل نیروگاه دوم سد گتوند، بختیاری، کارون 2 و سری خرسان می توانست ظرفیت تولید برق آبی کشور را افزایش بدهد و کمکی به ظرفیت نیروگاه های گازسوز و مازوت سوز کشور کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه گفت: امریکا ماهیت و هویتی دارد و ما هم هویتی داریم. این دو هویت با هم اختلاف های ذاتی دارند. ما نماینده یک تمدن هستیم ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه قیمت واقعی و بنیادی دلار براساس مطالعات انجام شده حوالی 20 هزار تومان است، گفت: صادرکنندگان، روی تنزیل ارز مقاومت می کنند و اجازه کاهش نمی دهند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات عامل و معاون شرکت ها و قیمت گذاری بنگاه ها سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه جلسه معارفه قبل از طرح در هیات پذیرش باشگاه پرسپولیس دوشنبه آینده در فرابورس برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به افزایش نگرانی ها در ژاپن هنوز مشخص نیست المپیک توکیو برگزار خواهد شد یا خیر.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه سعودی مدعی شد که کشورش به دنبال آتش بس فراگیر در یمن است و می تواند با دولت جدید آمریکا در این مسئله هماهنگ باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
بررسی مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس نشان می دهد این کمیسیون به وعده خود مبنی بر اصلاح اساسی لایحه بودجه 1400 تا حدود زیادی عمل کرده به گونه ای که علاوه بر اصلاح بسیاری از ایرادات این لایحه ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
خراسان شمالی از ظرفیت بسیار بالایی در حوزه صنایع دستی برخوردار است اما این پتانسیل اکنون مورد بهره برداری قرار نمی گیرد که بخشی از آن به دلیل مشکلات فراوان سر راه این حرفه است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوازدهم رقابتهای لیگ برتر روز شنبه با برگزاری دو دیدار مهم پیگیری می شود که در این دیدارها ابتدا گل گهر در سیرجان با تراکتور دیدار می کند و سپس استقلال در ورزشگاه آزادی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عوامل مامان ها از ویژگی های این برنامه تلویزیونی در پرداخت به دغدغه های مادران در تربیت فرزند و غفلت از نقش پدرها سخن گفتند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
آن گونه که هانا آرنت در کتاب آیشمن در اورشلیم می گوید آخرالزمان صهیونیستی که دادگاه آدولف آیشمن هم بخشی از آن بوده، با نجات یهودیان ذی نفوذ و قربانی کردن یهودیان معمولی ساخته شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه حجم اقتصاد زیر زمینی کشور 4 برابر اقتصاد شفاف است، گفت: مالیات علی الحساب بودجه را شفاف و با حذف اقتصاد زیر زمینی، بودجه دولت را تامین می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
وقوع دو انفجار مهیب در حالی روز گذشته پایتخت عراق را به لرزه درآورد که رد پای عربستان سعودی در این حادثه و نیز در پروژه ناامن سازی عراق به خوبی دیده می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یک وبگاه صهیونیستی گزارش داد که نخست وزیر این رژیم ماه فوریه در سفری سه روزه به امارات و بحرین می رود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
22 ژانویه سال 1901 میلادی ملکه ویکتوریا بالاخره مرد و عصر ویکتوریا در بریتانیا و اروپا به پایان رسید. این ملکه از آن ملکه ها بود؛ خورشید در مستعمراتش غروب نمی کرد و مامان بزرگ اروپا هم بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از دانش آموزان و دانشجویان عنوان کردند که قطع برق در زمان امتحانشان باعث شده است که نتوانند امتحانشان را به موقع بدهند و از طرفی معلم و استادشان هم این موضوع را نمی پذیرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رویکرد سعودی ها نشان می دهد که آنها دیگر امیدی به بازگشت سیاست های ترامپی در سطح دولت آمریکا ندارند و احتمالا شرایط برای افزایش قیمت نفت طی ماه های آینده مساعد شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
گزینه پیشنهادی رئیس جمهور آمریکا برای تصدی سمت وزارت خزانه داری این کشور سیاست واشنگتن درباره رفع احتمالی تحریم ها علیه ایران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عربستان سعودی گفته کشورش نسبت به داشتن روابط عالی با آمریکا در دوران رئیس جمهور جدید این کشور خوش بین است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اتهامات کشور های غربی در خصوص دخالت مسکو در حوادث سایبری را بی اساس توصیف کرد و گفت درباره این اتهامات هیچ مدرکی ارائه نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا گفت طرح استیضاح رئیس جمهور جدید این کشور را ارائه کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مجلس یازدهم از همان ابتدای شروع به کار خود مساله ازدواج جوانان، تقویت خانواده و بحران جمعیت را به عنوان یکی از اولویت های خود تعیین کرد و بر آن متمرکز شد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
انتشارات خبرگزاری فارس با بیش از 50 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب حضور دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مقام مسوول مرکز مدیریت را ه ها با بیان اینکه محورهای شمالی برفی و بارانی است، گفت: در حال حاضر بارش برف و باران در برخی از محورهای استان هایی نظیر آذربایجان های شرقی و غربی، خراسان های رضوی و شمالی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان در مصاحبه ای ابراز امیدواری کرد که جو بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا به توافق هسته ای ایران بازگردد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه در بدو ورود به فرودگاه سمنان گفت: سفرهای استانی باید با ضمانت اجرایی همراه باشد و این امر مهمی است که بدان توجه می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بازگشایی محور هراز که به علت برف و کولاک شدید مسدود شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضایی ایران گفت: ساخت ماهواره مخابراتی ناهید 2 و سامانه بلوک انتقال مداری سامان توسط پژوهشگاه فضایی به اتمام رسیده و فرآیند تحویل گیری آن تا پایان سال انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از وقوع دو انفجار انتحاری در مرکز بغداد خبر دادند و بر اساس آخرین آمار، در این انفجار 28 نفر کشته و 73 تن زخمی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: هرگونه ساده انگاری ما در مقابل این بیماری یک پیک سنگین از ابتلا و مرگ و میر را تحمیل می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از 90 درصد بودجه کشور در مرکز متمرکز است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس در بهمن ماه سال جاری مجبور به پرداخت تعهدات مالی خود در قبال قراردادهای ارزی است و باتوجه به مشکلات مالی، این موضوع ممکن است عملکرد باشگاه را تحت تاثیر قرار بدهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
در حال حاضر متوسط قیمت تمام شده هر کیلو شمش فولاد بین 9 تا 10 هزار تومان است در شرایطی که بارها برخی مسئولان رقم 4 هزار تومان را اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، با بیان اینکه نگرانی از آینده واقع بینانه است، گفت: بخش مهمی از این نگرانی متوجه کادر درمان است که تاب آوری اوج گیری دوباره بیماری را نداشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
دوره چهارساله ریاست جمهوری دونالد ترامپ جنجالی ترین رئیس جمهور نیم قرن اخیر آمریکا در حالی به پایان رسید که جامعه آمریکا آبستن شکاف های عمیق نژادی و اختلاف های سیاسی درون حزبی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۳۶ سایت دیگر  
آیین بهره برداری از پالایشگاه گازی بیدبلند خلیج فارس به عنوان بزرگ ترین پالایشگاه گازی غرب آسیا با حضور رئیس جمهور آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه دقایقی پیش در قالب سفر استانی خود وارد فرودگاه سمنان شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در اولین روز کاری خود در کاخ سفید، چندین دستور اجرایی شامل لغو ممنوعیت مهاجرتی مسلمانان و بازگشت به توافق اقلیمی پاریس امضا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سقوط یک فروند بالگرد نظامی در شهر مِندون واقع در ایالت نیویورک، حداقل سه کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۱:۲۰    
به نام خدا. خداوندی که بخشنده و مهربان است. خدایی که عدالت آن هم بر مبنای بخشندگی و مهربانی است. بخشندگی و مهربانی مبنای تمامی صفات دیگر اوست.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۲۰   + ۸۹ سایت دیگر  
دادسرای تهران پس از انتشار خبر احضار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و برخی خبرسازی ها در مورد علت احضار آذری جهرمی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
هشدارهای وزیر و معاونین وزارت بهداشت نسبت به تبعات بروز موج چهارم کرونا در کشور، کم کم دارد خودش را نمایان می سازد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، در ارتباط با تازه ترین اقدامات برای دسترسی به واکسن و شرایط کرونایی کشور، نکاتی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
در حالیکه ترامپ پایگاه اندروز را به مقصد فلوریدا تَرک کرد، بایدن در پیامی اعلام کرد: امروز روز جدیدی در آمریکاست.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
عبدالعلی علی عسکری طی جلسه ای از مشکلات سازمان صداوسیما سخن گفت و اینکه با وجود همه هجمه ها این سازمان همچنان در راس اعتماد مردم قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ملت ایران از آرمان های خود با قدرت دفاع می کند، گفت: ما جنگ طلب نیستیم اما به تحرکات احتمالی دشمن پاسخی به مراتب سخت تر و سنگین تر می دهیم.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
روز بیستم ژانویه که در ایالات متحده به پایان برسد افسانه ترامپ نیز در کاخ سفید تمام می شود؛ فردی که باعث شد جهانیان آمریکا را بهتر بشناسند و سیاست های کلی این کشور را بهتر درک کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مشاور نوسازی ناوگان فرسوده جاده ای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از آغاز صدور تأییدیه های بانک مرکزی برای تخصیص ارز جهت واردات کامیون های وارداتی دست دوم اروپایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۰   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون قضائی دادستان کل کشور در نامه ای به وزیر صمت با انتقاد از تداوم واردات گوشی های بالای 300 یورو، خواستار اعلام دلایل این اقدام غیرقانونی شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۰۷ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: دنیا باید از جمهوری اسلامی ایران الگو بگیرد و به آمریکای بحران زده باج ندهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مذاکرات میان مسئولان سی ونهمین جشنواره فیلم فجر و متولیان حوزه فروش بلیت و سینماداران، برای میزبانی ایمن از مخاطبان مردمی در این دوره از جشنواره، شرایط ویژه ای را رقم زده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۵   + ۸۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، ضمن اشاره به وضعیت شهرهای کرونایی کشور، آمار بیماران جدید را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه ترامپ مُرد و برجام زنده است، گفت: برجام امروز زنده و سرحال تر از دیروز است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۴۵    
در حالی که کسانی و محافلی و گروههایی زمزمه های ضرورت رییس جمهور شدن یک نظامی در ایران در سال 1400 را مطرح می کنند و معتقدند در 42 سال دوران جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گزینه پیشنهادی رئیس جمهور منتخب آمریکا برای تصدی ریاست وزارت خارجه این کشور سیاست های دولت آتی آمریکا در خصوص ایران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دو نیروی گارد ملی به دلیل ارتباط با گروه های مسلح افراطی از مراسم روز چهارشنبه تحلیف رئیس جمهور منتخب آمریکا کنار گذاشته شدند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گزینه پیشنهادی رئیس جمهور منتخب آمریکا برای تصدی سمت مدیر اطلاعات ملی سه شنبه گفت کشورش با بازگشت به برجام فاصله زیادی دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت فایزر تایید کرد روند توزیع واکسن کرونای خود را اواخر ماه ژانویه کند خواهد کرد تا در مورد اثرات استفاده از آن بررسی های دقیق تری انجام دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نتیجه یک نظرسنجی نشان می دهد اکثر مردم آمریکا خواستار جلوگیری از بازگشت دونالد ترامپ به قدرت هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۶:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس نمایندگان آمریکا در رشته پیام هایی به سلسله اقدامات دولت ترامپ پرداخت و نوشت که تحریم های وی و وزیر خارجه دولتش در دوران همه گیری کرونا باعث مرگ هزاران ایرانی شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۳۰    
بسیاری از منتقدان و مفسران فلسفه اسلامی بر این باورند که سنت فلسفه اسلامی باید با تمرکز بر بحث الوجود مورد مطالعه و بررسی قرار بگیرد ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۲۰   + ۱۲۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به پیروی کره از تحریم های ظالمانه آمریکا گفت: ما اعتقاد داریم که بانک های کره ای باید خسارت جمهوری اسلامی ایران در طی این 2 سال را جبران کنند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۱۵   + ۷۰ سایت دیگر  
گزارش 8 ماهه اجرای بودجه سال 1399 جهت بهره برداری در تصویب هرچه بهتر قانون بودجه 1400، برای نخستین بار همزمان با بررسی لایحه بودجه سال آینده، توسط دیوان محاسبات تدوین و به مجلس ارائه شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خداحافظی خود گفت که تنها رئیس جمهور چند دهه قبل آمریکا به شمار می آید که جنگ جدیدی را آغاز نکرده و ترور سردار سلیمانی را یکی از دستاوردهای دولتش توصیف کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معامله گران غیر رسمی ارز باقیمتی بیشتر از قیمت صرافی رسمی نسبت به خرید دلار اقدام کرده و همچنین از فروش دلار امتناع می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس با بیان اینکه مجلس وظیفه خود می داند که از مردم، سهامداران و افرادی که به بورس اعتماد کردند، حمایت کند، گفت: بی اعتمادی خسران بزرگی است و اگر در حال حاضر به مردم بگوییم که در بازار سرمایه ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
آمریکا یک دانشمند علوم سیاسی و مدرس دانشگاه بوستون را به اتهام تبلیغ مواضع ایران دستگیر کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۰   + ۷۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: از فردا اول بهمن، مدارس بازگشایی می شود و دانش آموزان در صورت صلاحدید خانواده ها در مدرسه حضور می یابند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۵:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 از مصوبه این کمیسیون برای شفافیت در پرداخت حقوق های مدیران شرکت های دولتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۴:۵۵   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه از تحریم ترامپ، پامپئو و چند نفر از مقامات ارشد آمریکا به خاطر نقش و دخالت در اقدامات تروریستی و ضد حقوق بشری علیه جمهوری اسلامی ایران و اتباع ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۴:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن گفت، اقدام آمریکا در تروریستی خواندن این جنبش، موید فرماندهی آمریکا در تجاوز علیه یمن است، اما یمنی ها آماده مقابله با هر اقدام خصمانه تروریست های جنایتکار هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۴:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو از آغاز آزمایش بالینی فاز دو واکسن تولید مشترک ایران و کوبا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که دولت در برابر بورس مسئول است، گفت: از اواخر مرداد شاهد افت یک میلیون واحدی شاخص بورس هستیم و این نوسان بالا نشانه ضعف در مدیریت این بازار است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اجرای واحدهای آبزی پروری در گلستان زمینه توسعه صادرات، درآمدزایی ارزی و توسعه استان را فراهم می کند تا بسترساز اشتغال نیروهای بومی و به کارگیری اراضی لم یزرع در حاشیه دریا باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
آقای خاوری دیرزمانی است دل در گرو تولید نهاده و لحظه ای از فکر و ذکرش باز نمانده، او سال 58 از کارگاه 15 متری بنای تولید را علم کرد و امروز توانسته سه مجموعه صنعتی در راستای تولید ماشین های کشاورزی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
یک منبع نزدیک به رئیس جمهور منتخب آمریکا توضیحات جدیدی درباره سیاست او در خصوص بازگشت به برجام ارائه کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور منتخب آمریکا بامداد سه شنبه با دستور رئیس جمهور مستقر این کشور برای برداشتن بخشی از محدودیت های سفر به آمریکا مخالفت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: مقاومت در جنگ 22 روزه شکست سختی را به صهیونیست ها تحمیل کرد و موفق به خلق قدرت بازدارندگی در برابر آنها شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص بورس با رشد 385 واحدی در پایان معاملات امروز سه شنبه 30 دی 1399، به یک میلیون و 150 هزار واحد رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، ضمن اشاره به وضعیت شهرهای کرونایی کشور، از فوت 87 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شما امروز نیازی به برجام نمی بینید چون حیات خود را بدون آن حفظ کرده اید، گفت: تکیه گاه ما آمریکا نیست و کلید رزق و روزی ما هم دست او نیست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
به رغم فراوانی، قیمت های میوه قصد پایین آمدن ندارند و مسئولانی که باید به مغازه های سطح شهر نظارت کنند نهاده ها ی گران را عامل بالا بودن قیمت عنوان می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
بار دیگر صحبت از بازگشایی مدارس و واکنش ستاد ملی کرونا فضا را مبهم و اولیا و مربیان را دچار چالش کرد؛ در حالیکه حضور در مدرسه اجباری نیست اما برخی مدارس توقف آموزش مجازی را اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
از آنجا که در ماه های منتهی به انتخابات هستیم، سوت قطار اصلاح طلبان با تشکیل نهاد اجماع ساز نیز به حرکت در آمده است، لذا به بررسی دیدگاه 12 حزب اصلاح طلب می پردازیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۸۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 از مصوبه این کمیسیون برای 70 میلیون تومانی شدن وام ازدواج برای هر زوج در سال آینده خبر داد و گفت: همچنین زوج های جوان که سن شان زیر 25 سال باشد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سوالی که از دانشگاه علوم پزشکی مازندران داریم این است آیا پروژه ای که در حال حاضر 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 11 سال از زمان کلنگ زنی آن می گذرد آیا نیازمند عزم راسخ استاندار ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات با اشاره به زیان 200 میلیارد یورویی صنعت نمایشگاهی جهان از شیوع بیماری کرونا گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس نتایج یک نظرسنجی اکثر مردم آمریکا از اقدام شبکه اجتماعی توییتر در مسدود کردن صفحه شخصی رئیس جمهور آمریکا اعلام حمایت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، میزگردی در مورد بررسی روند خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور علی فتح الله زاده و علی اکبر طاهری مدیران عامل سابق سرخابی های پایتخت و با حضور مجتبی توانگر نماینده ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرنگار المیادین از شنیده شدن صدای انفجار در جرف الصخر خبر داه است. گفته می شود این انفجار بر اثر حمله هوایی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سازمان نظام روانشناسی و مشاوره این روزها با چالش ها و مشکلات زیادی در مدیریت خود همراه است و اقدامات بعضا خلاف قانون این سازمان، اعتراض بسیاری از اعضای این سازمان را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر دفاع یمن ضمن تروریستی خواندن آمریکا، گفت که واشنگتن از این تجاوز دفاع کرده و ملتها را می کشد و گروههای تروریستی نیز ساخت آمریکا هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
خشنودی در جمع بندی نشست آلودگی هوا، گفت: حسب اعلام نماینده دادستان تهران متاسفانه در خصوص آلودگی هوا شکایتی از سوی دستگاه های متولی مطرح نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۳۰ سایت دیگر  
یک مقام کره جنوبی گفته در حال رایزنی با سازمان ملل درباره درخواست ایران برای پرداخت بدهی این کشور به سازمان ملل از محل دارایی های بلوکه شده ایران است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۵   + ۶۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: رزمایش اقتدار 99 این نیرو از فردا با حضور تیپ های هوابرد، نیروهای مخصوص و واکنش سریع در سواحل مکران آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۰   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: مذاکرات این وزارت خانه با مسئولان بانک مرکزی برای افزایش رقم تسهیلات ساخت مسکن ملی از 100 به 150 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت:ما خود را دستگاه قضایی موظف به دفاع از حقوق زنان می دانیم؛اقداماتی ازجنس تهیه لایحه تامین امنیت و ارتقای کرامت بانوان در سال گذشته با همین رویکرد تهیه و به دولت ارسال شد.
مشاهده نتایج بیشتر...