شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۸:۵۷Apr 2019 20

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 فروردین 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1398 
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مساحت پوشش جنگلی کشور در حال حاضر حدود 14.2 میلیون هکتار است که متاسفانه بخشی از آن آلوده به بیماری و آفت شده است به عنوان مثال بر اساس اعلام سازمان جنگل ها ...
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
هیچ آشنایی ای با گذشته و ایدئولوژی منافقین نداشت و فریب روش های جدید و به روز شده آنان را در شبکه های اجتماعی را خورده بود، بدون اینکه برای چه گروهی و با چه سابقه ای کار می کند.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: طبق قانون اگر خودرو دارای شیشه دودی باشد و نتوان از فاصله سه متری سرنشینان و داخل آن را رؤیت کرد، مشمول اعمال قانون پلیس خواهد شد.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
جایزه بزرگ دهمین دوسالانه عکس مستند بلغارستان به عکاسی از کشورمان تعلق گرفت.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد که شورای فرهنگی این دانشگاه، مجدد بخشنامه حجاب و عفاف را برای دانشجویان و کارکنان ابلاغ کرده است و بر اساس آن همه ملزم به رعایت هستند.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در گفت وگویی با دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نجباء عراق، به بررسی وضعیت عراق پس از شکست نیروهای آمریکایی و تهدیدات گروه های تکفیری پرداخته است.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای نسبت به فعالیت سامانه بارشی در کشور و اختلال در ترددهای جاده ای به سبب کولاک برف و مه گرفتگی هشدار داده است.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
آمادگی برای شکست حصر آبادان از سیل؛ ناکامی امنیتی سیا؛ خواب آشفته تحریم نفتی؛ عمران خان فردا در ایران و شوک دوم به تراکتور؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز کشورند.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بعد از انتشار کامل و عمومی گزارش مولر از تحقیقات حول ارتباط تیم انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا با روسیه، محبوبیت ترامپ به پایین ترین حد خود در سال 2019 رسید.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایمنی غذایی، عنصر ذاتی امنیت غذایی است و دسترسی به موادغذایی سالم، نیاز اساسی انسان است. نتایج تحقیقی که توسط محققان کشور انجام شده ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا در واکنش به اقدام غیرقانونی آمریکا در تحریم بانک مرکزی ونزوئلا خطاب به واشنگتن گفت: تحریم های شما ما را قوی تر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه توسعه بندر جاسک گام بعدی در توسعه سواحل مکران است، از انجام مطالعات نحوه توسعه در این بندر خبر داد و گفت: جاسک ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و تجارت ژاپن با اشاره به اهمیت روابط میان تهران و توکیو تاکید کرد که کشورش تلاش می کند از تاثیرات مضر تحریمهای آمریکا علیه ایران بر اقتصاد ژاپن جلوگیری کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۹:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما از آخرین تغییرات برنامه های این شبکه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو قرارگاه جهادی موج الحسین درخصوص آخرین وضعیت حسین سازور گفت: حال عمومی وی خوب است و با تأیید پزشکان امشب به بیمارستان ولیعصر(عج) تهران منتقل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
یکی از مقام های وزارت خارجه آمریکا گفته است، ایالات متحده آماده است تا با کره شمالی حتی با وجود حذف وزیر خارجه از مذاکرات اتمی گفت وگو داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین این تیم در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت سرخ پوشان درباره جلسه امروز با مسئولان باشگاه گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پربارش ترین استان های کشور طی دو روز آینده گفت: بارش ها در اردیبهشت نیز در کشور ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
منابع نظامی یمن از انهدام یک فروند پهپاد جاسوسی متعلق به ائتلاف سعودی در مناطق مختلف استان صعده خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده دموکرات کنگره آمریکا با انتقاد از ارزیابی وزیر دادگستری از گزارش مولر تاکید کرد که پرونده بسته نشده است و این تازه اول کار است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی از راه اندازی مرکز فناوری تراریخته و واگذاری دستاوردهای تحقیقاتی این پژوهشگاه به بخش خصوصی در سال جاری با هدف تجاری سازی این یافته های علمی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
شهردار تهران در دیدار با استاندار و رئیس شورای استان بغداد از ظرفیت شرکت های ایرانی برای احداث مترو در عراق خبر داد و گفت: می توان این موضوع را از سوی کمیسیون های مشترک دو کشور پیگیری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
فرماندار آبادان گفت: در آبادان به دلیل پیش بینی مد بزرگ ، به مدت سه روز حالت فوق العاده اعلام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۳۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید محمود علوی گفت: در یک سال گذشته با 114 تیم تکفیری و 116 تیم مرتبط با منافقین، چهار تیم ضد انقلابی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از ارسال کانکس های کولردار به مناطق سیل زده خوزستان برای از سرگیری فعالیت های تحصیلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در سیلاب بزرگ امسال برای نخستین بار حجم زیادی از اطلاعات درباره نقش ارتباطات ماهواره ای در مدیریت بحران به مردم ارایه شد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گفت: گشت ارشاد همچون گذشته کار خود را انجام می دهد و پلیس با قاطعیت با هنجارشکنان برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
آمریکا در تلاش است تا پرواز مستقیم تهران- کاراکاس را به بهانه های مختلف متوقف کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ارشد ارتش در شمال شرق کشور با تاکید بر اینکه دستان ارتش و سپاه هیچ گاه از هم جدا نخواهد شد، گفت: وحدت بین ارتش و سپاه شعار نیست.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
در نخستین روز برگزاری سی وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر اکران سه فیلم بازمانده از بخش ملی جشنواره در بهمن ماه سال گذشته، با استقبال مخاطبان و اصحاب رسانه مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه امروز جمعه در اظهاراتی به آمریکا درباره تبعات سوءاستفاده از دلار برای رسیدن به اهداف خود هشدار داد و به انتشار گزارش نهایی رابرت مولر هم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: خطر هجوم شیاطین و مستکبران رفع نشده و نسبت به دوران جنگ تحمیلی تشدید شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون تخصصی کشاورزی، آب و منابع طبیعی شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بنا داریم از لحاظ علمی موضوع سیل را بررسی کنیم و برای جلوگیری از آسیب ها از انجمن های علمی بهره ببریم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۳۶   + ۳۵ سایت دیگر  
الهام غفوری تهیه کننده مجموعه تلویزیونی پایتخت اعلام کرد قسمت ویژه این مجموعه برای عید فطر تولید نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ضوابط و مقررات تغییر محل آزمون در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- روز برات از جهات مختلف چون یادآوری معاد، قرائت قرآن و فاتحه خوانی برای درگذشتگان بسیار ارزشمند است اما گاه برخی از رفتارهای ناپسند زیبایی این روز را کمرنگ می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اعضای تیم ملی تنیس روی میز بانوان به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان فردا عازم مجارستان می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۵۶ سایت دیگر  
به مناسبت روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی، سرلشکر جعفری با حضور در ستاد ارتش با امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ساری - رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت جوی محورهای هراز و کندوان را برفی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
شبکه های خبری از بمباران پایتخت لیبی توسط جنگنده های ناشناس خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - فرماندار کاشان از کمک بیش از 13 میلیارد و 998 میلیون ریالی مردم این شهرستان به مردم مناطق سیل زده کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۶    
دیدگاه های متعددی در خصوص علوم انسانی اسلامی و غیراسلامی وجود دارد. بسیاری بر این باورند که علم دستاورد بشر است و علوم دینی یا علوم انسانی طبق نظر اسلام وجود ندارد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
پسورد میلیون ها کاربر اینستاگرام به شکل فایل متنی در سرورهای شرکت ذخیره شده و کارمندان به آن دسترسی داشته اند، قبلا اعلام شده بود فقط پسورد چندهزار کاربر با این شیوه ذخیره شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: امروز آقای ظریف در بیان می گوید سفرا باید به موضوعات اقتصادی توجه کنند ولی در عمل نتیجه خاصی دیده نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش به کرانه باختری چهار فلسطینی را بدون تفهیم اتهام بازداشت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده ناجا گفت: هنگامی که دولت نادان آمریکا اسم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه های تروریستی قرار داد تمام مردم و سران قوا و ستاد کل نیروهای مسلح پشت سپاه در آمدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مرحوم خواجه نصیرالدین طوسی می فرماید و غیبته منا غیبت امام زمان از ناحیه ماست. این ما هستیم که در رفتار خود با امام مشکل داریم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن مواضع متجاوزان سعودی در شهر حجه را به وسیله موشک بالستیک زلزال 1 هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو ارشد حماس در سخنانی تأکید کرد که گروه های مقاومت اجازه تداوم محاصره غزه را به رژیم صهیونیستی نمی دهند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مشهد- تولیت آستان قدس رضوی گفت: برخی کشور ها موفقیت های ایران را نمی خواهند و به اجبار ما را به عنوان قدرت بزرگ منطقه پذیرفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
در حالی دولت بر ضرورت احیای وزارت بازرگانی تاکید دارند که این اقدام منجر به تامین غذای مردم با واردات جای تولید داخل در اوج تحریم ها خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
محمدعلی الحوثی رئیس کمیته عالی انقلاب یمن روز پنجشنبه در واکنش به اظهارات وزیر دفاع فرانسه مبنی بر اینکه تسلیحات فرانسوی عامل مرگ غیرنظامیان یمنی نبوده، گفت: این اظهارات قانع کننده نیست.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در راستای اجرای منویات رییس جمهور به مدیران کل دو استان ( لرستان و خوزستان) دستور داد، به سیل زدگان ساکن در اماکن این وزارت خانه خدمات ورزشی، فرهنگی و رفاهی ارایه دهند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی ضمن تبریک سالروز گرامی داشت ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرمانده کل ارتش تاکید کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت:در جریان سیلاب اخیر همه دستگاه های اجرایی ، نظامی و مردمی پای کار بودند و هیچ دستگاهی نسبت به این حادثه بی تفاوت نبود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اول دولت باراک اوباما عصر پنج شنبه در جمع کارگران اعتصاب کننده فروشگاه زنجیره ای استاپ اند شاپ گفت: ما کشور را پس می گیریم؛ دست از این کار نکشید و به حرکت ادامه دهید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
مرکزمدیریت راههای کشور اعلام کرد: در حال حاضر 8 محور شریانی و 13محورغیرشریانی کشور ( 21 محور) مسدود است و در سایر مسیرها تردد وسایل نقلیه به روال عادی در جریان است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
'میشل عون' رییس جمهوری لبنان روز پنجشنبه تاکید کرد، دفاع از لبنان در برابر تجاوزات رژیم صهیونیستی حق طبیعی ما است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه خطاب به دولت مستکبر امریکا که جلوی کمک رسانی به سیل زدگان کشورمان را گرفت بیان کرد: اخم و لبخند امریکایی ها هیچ اثری در روحیه ملت ایران ندارد و جوانان انقلابی و باشرافت ما همه گره ها ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیراقتصاد جمهوری آذربایجان گفت: ظرفیتهای زیادی برای توسعه روابط و همکاریهای اقتصادی جمهوری آذربایجان و ایران وجود دارد و باید از این ظرفیت ها بصورت مشترک استفاده کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندهان قرارگاه های ارتش و سپاه در آق قلا در گفت وگوهای جداگانه با خبرنگاران ایرنا اطمینان دادند که تا عادی شدن وضعیت و پایان کار امداد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
عمران خان نخست وزیر پاکستان روز پنجشنبه در آستانه دیدار رسمی از جمهوری اسلامی ایران، گفت که اسلام آباد اهمیت فراوانی برای روابط با تهران قائل است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عملیات مقابله با هجوم پرشمار و بی سابقه ملخ های صحرایی به برخی از استان های جنوبی کشور به طور جدی طراحی و آغاز شده، آفاتی که در صورت کنترل نشدن بخش کشاورزی و امنیت غذایی را به مخاطره خواهد انداخت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه جدیدی که به کنگره این کشور ارائه کرده ادعاهای تازه ای علیه ایران مطرح کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
یک تحلیلگر اقتصادی با تشریح نحوه کارکرد بازار متشکل ارزی و اثرگذاری آن بر کنترل نرخ در بازار ارز گفت: بازار متشکل ارزی این شانس را دارد که مرجعیت نرخ گذاری ارز را از دوبی به تهران منتقل کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، در سومین و آخرین روز از هفته بیست و ششم رقابتهای لیگ برتر امروز 4 بازی برگزار می شود که طی آن نساجی میزبان پدیده است، تراکتورسازی از پیکان پذیرایی می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
آبادان - فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران گفت: نیروهای مسلح در راه خدمات رسانی به مردم هر کاری که از دستشان بر می آید انجام می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: آل خلیفه بحرین را به آزمایشگاه بخش کثیف سیاست های کاخ سفید، تل آویو نامشروع و ریاض مبدل کرده است!
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان مبلغی از فروش منزل شخصی خود را برای کمک به سیل زدگان اهدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۲:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
سفیرسوئیس در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی کشورمان با بیان اینکه تحریم ها و محدودیت های آمریکا نباید موجب محدودیت روابط بانکی شود، گفت:به زودی شاهد افزایش تبادلات بانکی میان دوکشور خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی که جامعه جهانی یک صدا تجاوز نظامی فرمانده به اصطلاح ارتش ملی لیبی به طرابلس را محکوم کرده اند، عربستان، امارات و مصر هم چنان به حمایت خود از این جنایتکار ادامه می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در جریان رژه نیروهای ارتش در شهرهای مختلف، سه دستاورد مهم دفاعی که در ماههای اخیر رونمایی شدند، برای اولین بار در این مراسم حضور داشتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون امید با انتشار توئیتی در صفحه شخصی خود از ادامه حضور ایران در برجام انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۲۰:۲۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا روز پنجشنبه تصریح کرد این سازمان در سال گذشته سرمایه گذاری بیشتری برای مقابله با ایران و روسیه اختصاص داده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نوروز امسال یک مسابقه تلویزیونی توانست همه را پای تلویزیون بنشاند و نقد و نظر و صحبت در مورد این برنامه به سوژه اصلی مهمانی های نوروزی شد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۸:۰۸    
در روزهای آغازین سال 98 اخبار و تصاویر هولناک سیل، کام شیرین مردم را در فضای عطرآگین بهار به تلخی کشاند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سفیر ایران در ترکیه به تشریح دستاوردهای سفر ظریف به آنکارا و توافقات حاصله از جمله ایجاد سازوکار مالی شبیه اینستکس و استفاده از پول ملی و رایزنی درباره تحولات منطقه از جمله سوریه پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
شاید فکر کنید حمله قلبی در سن جوانی منجر به مرگ نمی شود چون یک بدن جوان به هر حال مقاوم تر است، این طور نیست؟ اما متأسفانه آمار نجات از حمله قلبی در جوانان بهتر از این آمار در میان افراد 50 ساله ای ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دفاع فرانسه استفاده از تسلیحات فرانسوی در تهاجمات ائتلاف سعودی علیه غیرنظامیان در جنگ یمن را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی با اشاره به این مطلب که باید روابط ما با همه دنیا بر اساس کرامت باشد و حق نداریم کرامت مان را مخدوش کنیم و در دنیا ذلیل شویم؛ بلکه در دنیا عزتمان باید حفظ شود گفت: هر امری، هر کاری ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم خرم آباد از برگزاری یک نشست ویژه برای بررسی مساله تعویق زمان کنکور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
صدوهشتادمین هفته نامه خط حزب الله با عنوان ارتش فدای ملت منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رژیم غذایی کتوژنیک این روزها شهرت زیادی میان افرادی دارد که سعی دارند وزن کم کنند. این سؤال ممکن است مطرح شود که آیا رژیم کتوژنیک در بلندمدت برای بدن مضر نیست؟
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۸    
طالب نوشت: هنگامی که می خواهند نشان دهند حزب شان تنوع دارد از تصاویر ما استفاده می کنند، اما زمانی که می خواهیم در مذاکرات حضور داشته باشیم یا درباره مسائلی هویتی که برای آن مبارزه می کنیم و آنچه ما ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۵۰ سایت دیگر  
مواقعی که الگوی تغذیه سالم را نادیده گرفته و پرخوری می کنید پس از آن بهتر است به جای استراحت روی کاناپه یا چرت زدن، تحرک داشته و برای جبران آن اقدام کنید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام شرکت تصفیه آسا، این شرکت از بزرگ ترین مجموعه های واردات و عرضه و فروش انواع دستگاه تصفیه آب و فیلتر تصفیه آب تایوانی در ایران بوده که خدمات سرویس و تعویض فیلتر آب تصفیه کن ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اگر قصد خرید تلفن بی سیم برای منزل یا دفتر خود را دارید و انتخاب از میان مدل های متنوع بی سیم برایتان مشکل است در ادامه با ما همراه باشید تا شما را در انتخاب تلفن بی سیم مورد نیازتان راهنمایی کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
در مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت روز ارتش با حضور رئیس جمهوری و فرماندهان عالی رتبه نیروهای مسلح برگزار شد، جنگنده بومی و تمام ایرانی کوثر به اجرای نمایش هوایی پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: ملخ های صحرایی که به 6 استان جنوبی کشور حمله کرده اگر کنترل نشوند امنیت غذایی کشور را به خطر می ا ندازد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
شورای نظامی سودان از آغاز طرح مبارزه با فساد چهره های رژیم سابق این کشور و بازداشت شماری از جمله دو برادر عمر البشیر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۴۸ سایت دیگر  
فیلم های سبز، سپید، سرخ ، قدمگاه ، خرگوش فضایی ، نود دقیقه زندگی ، عملیات مهد کودک ، من و جمعه ، پی 22 ، تعقیب کوبنده ، زیر نور ماه ، دوازدهمین مرد ، کشش ، پال هیزم شکن و بیب ، دوست من برنارد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
هفتاد و دومین دوره جشنواره فیلم کن، جایزه نخل طلای افتخاری امسال خود را به پاس حضور فوق العاده در تاریخ سینما به آلن دلون بازیگر نامدار فرانسوی اعطاء می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
آتش سوزی چادر عشایری در شهرک باغمیشه تبریز یک مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره جهانی فیلم فجر از شب گذشته رسماً سی وهفتمین دوره برگزاری خود را کلید زد تا از امروز به مدت 9 روز، میزبان طیف متفاوتی از علاقمندان سینما در ایران باشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۷ سایت دیگر  
پیونگ یانگ از عدم تمایل برای تداوم حضور وزیر خارجه آمریکا در مذاکرات هسته ای 2 کشور خبر داد و گفت: لطفاً فرد بالغ تری را برای گفتگو انتخاب کنید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
قم - اداره کل آموزش و پرورش استان قم مدارس شهر و روستاهای این استان در روز شنبه 31 فروردین ماه را تعطیل اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یک روزنامه روسی از سفر محرمانه یک هیأت بلندپایه آمریکایی به مسکو خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
کمپین درخواست تعویق کنکور سراسری ظرف سه روز 9500 امضا جمع کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
سردار غیب پرور در مورد ایجاد طرح جهاد همبستگی ملی گفت: این طرح ملی برای بازسازی و نوسازی مناطق مردم سیل زده کشور با همت مردم، هیات مذهبی و با محوریت مساجد انجام می شود
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
روسیه بامداد پنجشنبه گزارش های پیشتر منتشرشده در رسانه های صهیونیستی در خصوص تحویل جسد یک جاسوس شناخته شده صهیونیست به مسکو را رد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...