چهارشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۶:۰۷Sep 2020 23

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

 
پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 شهریور 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 مهر 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 مهر 1399 
  ۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
میزان عرضه ارز در سامانه نیما در شهریورماه به یک میلیارد و 628 میلیون یورو رسیده که از خردادماه سال 98 تاکنون بی سابقه است.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
میرزایی داستان یکی از اهالی کرمان را بازگو می کند که هر ماه با وانت اش فاصله1500کیلومتری کرمان-اهواز را برای رساندن جیره غذایی و لباس هایی که با هزینه شخصی اش تهیه کرده بود، می پیمود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تنکابن - شهید علی اکبر شیرودی، خلبانی بود که با انجام عملیات های سخت و ناممکن، خواب رژیم بعث را در سال های آغازین جنگ برآشفته و رویای دشمن را به کابوس مبدل کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کارگردان مستند عبیر با تشریح روند انتخاب سوژه و ساخت آن با محوریت سرگذشت زنی که 85 روز در اسارت داعش بود، از پخش این مستند از تلویزیون در آینده نزدیک خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
صادق ورمزیار در گفت وگو با خبرنگار مهر در مورد تساوی یک بر یک آبی پوشان برابر الشرطه عراق اظهار داشت: نقاط ضعف گذشته استقلال در مقابل الشرطه باز هم دیده و مشخص شد این ضعف ها هنوز برطرف نشده است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشاور عالی فدراسیون فدراسیون کشتی به عنوان یکی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس از روزی گفت که تشک کشتی در منطقه جنگی شلمچه پهن شد و رزمندگان دفاع مقدس در مصافی نمادین، پهلوانی را معنا کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به سخنان ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور ایران در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل واکنش نشان داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، هزینه روزانه بستری بیماران کرونا در بیمارستان های دولتی و خصوصی را از 450 هزار تا 800 هزار تومان اعلام کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
همیشه گفته شده گردشگران خارجی مشتاق دیدن ایران فرهنگی هستند اما آنچه که تورهای گردشگری به گردشگران نشان می دهند؛ هنر ایرانی است نه فرهنگ آن.
  ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نیروهای عراقی طی عملیاتی در استان الانبار ضمن کشف یکی از مخفیگاه های اصلی بقایای داعش مقادیری از تسلیحات این گروه تروریستی از جمله 5 فروند موشک را ضبط کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان اینکه معطل لایحه مالیاتی دولت ماندن کار اشتباهی است،گفت: برای افزایش درآمدهای دولت باید اصلاح معافیت های مالیاتی غیر ضرور ومالیات بر دارایی را مورد توجه قرار داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با وجود مشکلات فراوان حوزه زنان و لزوم رسیدگی دستگاه ها به دغدغه های اصلی بانوان، معاونت زنان رئیس جمهور طی اقدامی تبلیغاتی، وقت و پول کشور را درگیر درج نام مادر در کارتهای ملی کرده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا ضمن تاکید بر برخورد قاطع و سخت ناجا با شایعه پراکنان اربعینی، گفت: کشور عراق تا به امروز رسمی و قاطع اعلام کرده است که پذیرای زائران نیست.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تحقق ادبیات اقتدار و استقلال در دفاع مقدس، امروز نیز با تکمیل شبکه ملی اطلاعات به عنوان محمل دفاع مقدس سایبری امکان پذیر است و خدمات و پلتفرم های بومی می توانند اقتدار ملی ما را تضمین کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول توسعه پژوهش و فناوری دبیرخانه شورای عالی عتف آمار قراردادهای پژوهشی منعقد شده میان دانشگاه ها و شرکت های تابعه دستگاه ها را اعلام کرد و گفت: 10 دانشگاه بیشترین تعداد قرارداد را داشتند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کمال قلیچداراوغلو رهبر حزب جمهوریخواه خلق ترکیه معتقد است روابط تهران و آنکارا در مسیر مثبتی قرار دارد و برای تامین امنیت و ثبات منطقه ضروری است که ایران، ترکیه، عراق و سوریه همکاری کنند.
  ۶ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
حضور وزیر پیشنهادی صمت در جلسه علنی امروز مجلس با حاشیه هایی همراه بود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
اعطای خودروی دنا پلاس به نمایندگان مجلس آنهم با شرایطی بسیار ویژه و با قیمتی ویژه تر بمب خبری دوشنبه بود که با اعلام انصراف یکی از نمایندگان مجلس به صدر اخبار رسانه ها تبدیل شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
وزارت کشور عربستان سعودی اعلام کرد که برگزاری عمره برای زائران خانه خدا از سیزدهم مهر ماه به طور تدریجی و طی چهار مرحله از سر گرفته می شود که مراحل نخست برای عمره گزاران داخل این کشور است و سپس عمره ...
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
در شرایطی که بازدهی مصرف انرژی باید در دستور کار قرار گیرد، انرژی تلف شده نیروگاه های گازی کشور معادل مصرف گاز سالانه 5 میلیون نفر ایرانی است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه جوان نوست: امام سال 1362 از ارتباط مهدی هاشمی با بیت آیت الله منتظری از اطلاعات سپاه سؤال می کند و توصیه به برخورد می کند ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
آژیر خطر هشدار حمله راکتی، شامگاه سه شنبه در سفارت آمریکا در بغداد به صدا در آمد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم منتخب هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد و بر این اساس بازیکن شهرخودرو در این تیم حضور دارد. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه در سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد بر رعایت منشور این سازمان و تلاش برای رفع مشکلات جهان معاصر از جمله بیکاری تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه در سخنرانی خود در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت پاریس و شریکان اروپایی این کشور خود را ملزم به اجرای برجام می دانند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
نماینده دولت انگلیس طی سخنرانی در کنفرانس عمومی آژانس اتمی، ضمن تکرار حمایت این کشور از توافق هسته ای ایران، خواستار بازگشت تهران به پایبندی به تعهدات برجامی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۱   + ۸۸ سایت دیگر  
حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت گفت: جهش ژنتیکی اخیر ویروس کرونا و افزایش قدرت سرایت پذیری آن نگران کننده است و با افزایش قدرت سرایت پذیری ویروس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
عبدالرحیم سعیدی راد، شاعر پیشکسوت دزفولی در خلال یاددداشتی که بر کتاب دزفول در مجموعه جنگ شهرها نوشته، از ترفند مردم این شهر برای گیرانداختن دشمن در جنگ شهری سخن گفته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ریچارد نفیو معمار تحریم های ایران در دولت اوباما اخیرا در مقاله ای ادعا کرده است که مکانیزم ماشه فعال شده و تحریم های شورای امنیت بازخواهند گشت اما پیامدهایی این اقدام دولت ترامپ در بلندمدت به نفع ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۲۱   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه برخلاف آن چیزی که دشمن نشان می دهد مردم یمن بسیار فرهیخته و دانشمند هستند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس توضیحاتی درباره درباره خودروی دناپلاس نمایندگان ارائه کرد و گفت: برخی نمایندگان بر اثر فضایی که ایجاد شده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری روسی به نقل از دو استاد برجسته ایرانی و انگلیسی، به بررسی نتیجه تلاش های آمریکا برای اعمال تحریم های جدید ضد ایرانی و همچنین بازگرداندن تحریم های سازمان ملل پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
احتمال تشکیل یک لخته خون حین یا پس از انجام یک عمل جراحی بیشتر می شود. دوره های طولانی مدت بی تحرکی به واسطه دراز کشیدن در اتاق عمل و باقی ماندن در تخت طی روند بهبودی از دلایل بروز این شرایط است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دروغگویی، غیبت، ترک واجبات و انجام محرمات دیگر هیچ کدام مشمول این حکم نمی شوند و پلیس متعرض مرتکبین این گناهان نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
باربادوس رسانه های متنوع و واقعی دارد. رسانه ها از آزادی فعالیت برخوردارند. دولت تنها یک رسانه در مالکیت خود دارد که نظرات مختلف را پوشش می دهد. بقیه رسانه ها عمومی یا خصوصی اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۹۹ سایت دیگر  
باید مردم مدافع نمایندگان باشند و بگویند این نماینده سرش کلاه رفته چرا باید هم پول بدهد و هم فحش بخورد و هم ماشین اش بعد از 4 سال مستهلک شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عصرایران؛ احسان محمدی- یک شکست خفیف با یک ضربه پنالتی مشکوک مقابل یکی از گران ترین تیم های آسیا کافی بود تا حمله ها به یحیی گل محمدی و تیم او در شبکه های هوادارای دوباره اوج بگیرد. ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
از وزارت ارشاد یک سوال دارم. اگر یک گروه تئاتری بخواهند داستان اصحاب کهف را اجرا کنند، با سگ قصه چه می کنید؟ آیا این قصه قرآنی به خاطر داشتن سگ، دچار ممیزی می شد؟
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
31 شهریور ارتش بعثی با تمام قوا وارد ایران شد و ایران در پاسخ فقط 2 حمله هوایی به پایگاه های نظامی عراق انجام داده بود. روز دوم جنگ، نگاه دوست و دشمن در دنیا به ایران بود که چه می کند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۱   + ۷۹ سایت دیگر  
وزیر دفاع با بیان اینکه هدف دشمن از ترور شهید سلیمانی جلوگیری از تحقیر بیشترآمریکا در منطقه بود، گفت: حق تعقیب قاتلین شهید سلیمانی به قوت خود باقیست و این لرزه همواره بر تن جنایتکاران خواهد ماند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سردار محمدرضا نقدی مهمان بدون توقف است و قرار است تا به شبهات و سوال های این 5 مهمان درباره عملکرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ دهد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان درباره خطر تحریف ارزش های دفاع مقدس گفت: اقتدار و شکوفایی مادی و معنوی ملّت ایران ناشی از حضور در صحنه آن هم با روحیه جهاد و شهادت طلبی است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۴۹ سایت دیگر  
ایرانیایی هستند که به دلیل جاسوسی نکردن برای آمریکا زندانی شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کل کشور در شرایط قرمز است. در یک دریای مواج هستیم و چند ماه است که مرگ بالای صد نفر را بر اثر کرونا تجربه می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
"وزارت آموزش و پرورش در قبال این جمع کمترین مسئولیت را متوجه خود می داند"/ تعداد زیادی هم می شناسم که چند سال با مدرک دکترا و دانشجوی دکترا با حقوق کمتر از 500هزار تومان در مدارس مشغول کار بوده و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
قاری، حافظ و معلم قرآن بود، هنگام پرواز با نوای قرآن به نبرد با دشمن می رفت و صوت تلاوتش پس از عملیات نشانه موفقیت عملیات و سلامتش بود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه دیگر رسانه های خبرگزاری فارس: انتشار سندی مبنی بر همکاری فرح پهلوی با صدام در زمان جنگ با واکنش فعالان شبکه های اجتماعی مواجه شده و هشتگ رژیم بعث پهلوی را به یکی از پرتکرارهای این شبکه ها تبدیل ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 31 شهریور 1399 یک فروند بوئینگ 747 باری متعلق به ناوگان هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پس از دو ماه تعمیرات اساسی (اورهال) ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
این روزها کافی است کمی چشم بچرخانیم تا ببینیم آنچه را نباید دید. هر گوشه از شهر شاهد ماسک و دستکش هایی هستیم که توسط افراد بی مبالات در پیاده رو، خیابان و پارک ها رها شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
این روزها شاهد واقعه ای ناگوار از سوی مسوؤلان محیط زیست استان زنجان و کشاورزان منطقه روستای سهرین زنجان هستیم که در سایه همین بی تدبیری و لجبازی جان هزاران ماهی گرفته شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
همایون سامه یح گفت: هر گونه کرنش و مذاکره با آمریکا اشتباه محض است و ملت و مسئولین ایران در شرایط حساس کنونی باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس طرح نظام رتبه بندی معلمان دولت مکلف است از طریق وزارت آموزش و پرورش نظامنامه مورد نیاز را برای استقرار نظام رتبه بندی معلمان براساس احکام قانونی مندرج در سیاست های کلی آموزش و پرورش تهیه و ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر آمریکایی فرمان اجرایی رئیس جمهور این کشور برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران را تماماً نمایشی توصیف کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، افشین پیروانی درباره اتفاقات بازی مقابل الدحیل اظهار داشت: بازی با الدحیل قطر با سوت داور سریلانکایی آغاز نشد بلکه از 2 ساعت قبل از مسابقه و با بخشیده شدن مهدی بن عطیه شروع ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
طبق جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز، در 24 ساعت گذشته با ابتلای 30 هزار و 580 مورد جدید، مجموع مبتلایان به کروناویروس در آمریکا به 6 میلیون و 835 هزار و 394 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
میدان قجری حسن آباد تیر سال گذشته در آتش سوخت. مدیران وعده بازسازی سریع دادند اما 13 ماه از این حادثه می گذرد و همچنان بازسازی این بنای تاریخی در بلاتکلیفی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۴۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مصاحبه ای گفت که واشگتن از کشورهای اروپایی درباره اعمال تحریمهای تسلیحاتی علیه ایران ناامید شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۵۹ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تفکر انتقام سخت که از مدرن ترین پایگاه نظامی شروع شد تا اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: در حال حاضر 67 روستای سروآباد از نعمت گاز برخوردارند که با گازدارشدن 3 روستا تا دهه فجر امسال ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
40 سال از آن روزها می گذرد؛ روزهای موشک و دود، اشک و آه و خون، درگیری در مجنون و... آن روزها با همه آلامی که برای ملت ما بر جای گذاشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در گفت وگو با یک شبکه سعودی تأکید کرد، آمریکا درک نمی کند که امکان بازگرداندن تحریم ها علیه ایران وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
گرامیداشت چهلمین سال آغاز دفاع مقدس. جنگ تحمیلی عراق علیه ایران به طور رسمی در 31 شهریور 1359 با هجوم سراسری ارتش عراق به شهرهای جنوبی و غربی و حمله هوایی به فرودگاه مهرآباد تهران آغاز شد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
غزل کیانی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد شرایطی که طی سالهای اخیر برایش رقم خورد و در نهایت منجر به حضورش در تیم ملی فلسطین شد گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی گمرک گفت: با استقرار گمرک هوشمند در 6 ماهه نخست سال 98 کشفیات قاچاق با رشدی 264 درصدی به بیش از 29 هزار میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دولت آمریکا که به شدت از عدم همراهی شورای امنیت با خواسته این کشور برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران و فعال کردن مکانیسم ماشه عصبانی است، قصد اعمال تحریم های جدید علیه جمهوری اسلامی را دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، پس از تغییرات اساسی و بنیادین فدراسیون کشتی بعد از انتخاب علیرضا دبیر به عنوان رئیس، ساختار این مجموعه بزرگ به کلی دچار تغییر و دگرگونی شد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: ورود پروژه های احداث پتروپالایشگاه به بازار سرمایه به اجرایی شدن این پروژه ها کمک می کند و برای سرمایه گذاران نیز تضمین کننده سودهای مناسبی در آینده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
محققان کشور موفق به تولید بستری از ماتریکس خارج سلولی قلب، چیتوزان و آلژینات برای استفاده در مهندسی بافت قلب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دونالد ترامپ با هدف کارآمد جلوه دادن سیاست خارجی خود در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و نیز خروج موفقیت آمیز از رقابت نفتی با عربستان، همچنان بر غارت ذخایر نفتی سوریه اصرار می ورزد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
دولت به تولیدکنندگان وعده داده نهاده های مورد نیاز آنان را از اول مهرماه تامین می کند تا نرخ مصوب 12 هزارتومان برای هرکیلو تخم مرغ منجر به زیان تولیدکنندگان نشود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: متاسفانه دولت در اجرای لایحه بودجه هیچ توجهی به قوانین مصوب مجلس ندارد و اجرای بودجه در کشورمان کاملاً غلط است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت:ممکن است برخی به لفظ نگویند ولی عملاً امیدشان به نتیجه انتخابات فلان کشور باشد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
آمریکا که هنوز از شکست برنامه های خود در سازمان ملل برای بازگردادن تحریم های ایران عصبانی است، ادعای جدیدی را درباره برنامه هسته ای جمهوری اسلامی مطرح کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، عیسی آل کثیر به دلیل ترک خوردگی انگشت پای خود قادر به همراهی پرسپولیس در دیدار امروز مقابل الدحیل قطر نیست. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس لحظاتی قبل با ثبت جمعا 52 هزار واحد افت در معاملات امروز، به کانال 1.5 میلیون واحد سقوط کرد و روی 1 میلیون و 599 هزار واحد ایستاد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۱   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: 90 درصد ابتدا به آنفولانزا در نیمکره جنوبی زمین به دلیل رعایت بهداشت و شست و شوی دست ها کمتر شده است اما هنوز نمی شود از وضعیت آنفولانزا در کشور حرفی زد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از هنرمندان عرب، کشور امارات را به دلیل عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تحریم کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: سازمان حمایت مصرف کنندگان موافقت کرده تعرفه کمیسیون مشاوران املاک به 0.3 درصد از هر یک از طرفین معامله، بدون در نظر گرفتن سقف قیمت افزایش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۱   + ۷۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت:آمریکا از درون پوسیده است و در بیرون هم منزوی است ، ملت عزیز ایران هیچ نگران نباشند و با آرامش زندگی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از تایید صحت انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده معظم کل قوا فرمودند:برخی با استناد به خطایی که در بخشی انجام گرفته یا جمعی انجام دادند، مجموعه دفاع مقدس را به بی تدبیری متهم می کنند؛ دفاع مقدس از اول تا آخر مدبرانه و عقلایی بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه آمریکایی با اشاره به مخالفت اغلب کشورهای جهان با بازگرداندن تحریمهای بین المللی علیه ایران نوشت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سناتور ارشد آمریکایی با اشاره به ادعاهای ترامپ در زمینه تقلب در انتخابات تاکید کرد که باید برای این واقعیت آماده باشیم که ترامپ هر کاری می کند تا قدرت را حفظ کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
خواهر مرضیه یا خواهر طاهره او هر آنجا که هست خیال همه راحت است. او حتی زیر بدترین شکنجه ها دم نمی زند. او یک رزمنده کامل است. یک زن چریک و مبارز، یک فرمانده سپاه قدرتمند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیته مرکزی جنبش فتح با بیان اینکه فلسطین به اراده ملت ها برای بازگرداندن رژیم های سازشگر از صلح با رژیم اشغالگر امیدواراست ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۵:۰۱   + ۵۰ سایت دیگر  
ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در بیانیه ای آمادگی خود را برای جان فشانی و دفاع از استقلال، تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
لحظاتی قبل مادر سردار شهید محمد ابراهیم دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون مسکن وزارت راه و شهرسازی، گفت: انتشار آمار بخش مسکن شهریور ماه با سر و شکلی جدی در چند روز آینده از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۵۱   + ۳۱ سایت دیگر  
نمایندگان روسیه و چین طی نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل تاکید کردند که اقدام آمریکا در بازگرداندن تحریم های سازمان ملل علیه ایران غیر قانونی بوده و معافیت تهران از تحریم ها همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: شهر کوت عبدالله از مناطق مورد تاکید مقام معظم رهبری است که برای این نقطه طراحی و برنامه ریزی خوبی انجام شده تا بتوانیم شاهد توسعه و اشتغال پایدار باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سفیر ایران در عراق گفت: نپذیرفتن زائران غیرعراقی در اربعین، جنبه سیاسی ندارد و فقط برای سلامت زائران به ویژه زائران ایرانی است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور کنترل تسلیحات گفت که قصد دارد به روسیه پیشنهاد تمدید پیمان استارت جدید را برای بازه زمانی کمتر از پنج سال بدهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
هزاران نفر شنبه شب با وجود قرنطینه سراسری در سرزمین های اشغالی، در قدس اشغالی علیه نتانیاهو تظاهرات برگزار کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
یک قاضی آمریکایی جلوی تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای ممنوع کردن بارگذاری برنامه وی چت در آمریکا را گرفت تا این تصمیم اجرائی نشود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم اشغالگر قدس در همراهی با سیاست های ضد ایرانی کاخ سفید، تداوم فشار بر ایران را لازم برشمرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو پارلمان عراق درباره تلاش مجدد عربستان سعودی و امارات برای بازگرداندن بی ثباتی و هرج و مرج به استان های جنوبی عراق هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس موسسه کنترل سلاح آمریکا می گوید واشنگتن بعد از شکست امروز در شورای امنیت، اگر بخواهد از تحریم های ثانویه علیه شرکت های طرف قرارداد با ایران استفاده کند موجب انزوای بیشتر خود می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۷   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، ساعت رسمی کشور از ساعت 24 امشب سی ام شهریور یک ساعت به عقب کشیده می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۷   + ۶۶ سایت دیگر  
برخی کارشناسان اقتصاد مسکن معتقدند با توجه به تحولات اخیر و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، از شیب قیمت مسکن در ماه های پایانی سال کاسته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ ارتش رژیم بعث که در عملیات محرم تسلیم شده بود به شهید صیادشیرازی در مورد انقلاب اسلامی در عراق می گوید: جان مردم به لب آمده ولی به علت خفقان و ...، هنوز این انقلاب شکوفا نشده است.
مشاهده نتایج بیشتر...