یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۰۰Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری تحلیلی حرا (haraa.ir)

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1396 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1397 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 اسفند 1399 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 فروردین 1400 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 فروردین 1400 
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در ده های اخیر تحقیقات علمی متعددی بر روی تاثیرات روزه بر روی بدن انسان صورت گرفته است. پایگاه اطلاعات سلامت healthline آمریکا به گزیده هایی از فواید روزه اشاره کرده که در تحقیقات علمی ثابت شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پس از حمله تروریستی در سایت هسته ای نطنز، یک خبرنگار نزدیک به رژیم صهیونیستی درباره جزئیات این حادثه نوشت: حمله با ورود مخفیانه مواد منفجره به سایت و فعال سازی آن از راه دور اتفاق افتاد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رژه خدمت ارتش با شعار مدافعان وطن، یاوران سلامت در روز ارتش برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: مذاکرات برای رفع تحریم ها اگر برای مردم آب ندارد برای تیم مذاکره کننده نان دارد چرا که مأموریت می روند، سفر خارجی می روند و حق مأموریت دریافت می کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه وکالت، دفاتر اسناد رسمی، دفاتر پیشخوان خدمات دولت، داروخانه ها و .. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
بررسی قیمت کالاهای اساسی مانند برنج، گوشت قرمز، شکر و مرغ نشان می دهد که قیمت این کالاها در اسفند ماه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال 98 بین 40 تا 113 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۶   + ۵۰ سایت دیگر  
وزارت کشور اعلام کرد: پس از بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها در هیئت های اجرایی، صلاحیت بیش از 90 درصد از داوطلبان بر اساس مواد 30 تا 34 و 52 قانون انتخابات، تأیید شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه موج چهارم موج بلندتر و سخت تری نسبت به موج های قبل است، گفت: رعایت پروتکل ها باید به 90 درصد برسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
بررسی قیمت کالاهای اساسی مانند برنج، گوشت قرمز، شکر و مرغ نشان می دهد که قیمت این کالاها در اسفند ماه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال 98 بین 40 تا 113 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که تشکل های بخش کشاورزی با وزارت جهادکشاورزی درباره نرخ جدید خرید تضمینی گندم به توافق رسیده اند و قرار است وزیر جهاد رضایت رئیس جمهور را روی این نرخ جلب کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت،تازه ترین آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۸۱ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری سی وچهارمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور، رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ 500 میلیون تومان به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
با وجود آنکه پیش از سفر نخست وزیر کره جنوبی به ایران اعلام شده بود به دلیل روند انتخاباتی این کشور از سمت خود کنار خواهد رفت، برخی تلاش دارند تا این جابجایی را نتیجه سفر وی به تهران بدانند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۶   + ۲۱۷ سایت دیگر  
فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه امروز ارتش در صحنه و آماده ی انجام مأموریت است فرمودند: این آمادگی ها را همچنان تا سر حد نیاز افزایش بدهید و نقش آفرینی کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصاد ایران گفت: بدترین تصمیم اقتصادی دولت تخصیص ارز 4200 بود که خود موجب جهش در قیمت ارز بازار آزاد و تشدید انتظارات تورمی شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه شامگاه جمعه در سخنانی از سلسله اقداماتی علیه مقامات و دیپلمات های آمریکایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۶۸ سایت دیگر  
در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سفیر آمریکا در اوکراین گفت در صورت نیاز، حضور نظامی آمریکا در اوکراین برای مقابله با روسیه افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
با آغاز موج چهارم کرونا و روند رو به افزایش بیماران نیازمند به خدمات بستری در استان فارس، بیمارستان پشتیبان شهید آیت الله دستغیب علاوه بر پشتیبانی از بخش های بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
با شروع ماه مبارک رمضان، زمانی که همه روزه داران در کنار خانواده های خود هستند امدادگران اورژانس و فوریت های پزشکی و بسیاری از مشاغل دیگر بودن در کنار خانواده را فدای آسایش دیگران می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بومی سازی 85 درصد از تجهیزات موردنیاز صنعت نفت در دل تحریم های نفتی آمریکا یک سوال جدی را پیش روی مخاطبان قرار می دهد که اساسا دلیل جهش تولید و رونق بازار تجهیزات نفتی در سال های اخیر چه بوده است؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۵   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در کنفرانس خبری گفت که آغاز غنی سازی 60 درصد توسط ایران بر خلاف توافق هسته ای است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
در بررسی شاخص های راستی آزمایی رفع تحریم ها در حوزه فناوری هوایی، ضرورت دارد الزام مجوز اوفک در خرید هواپیما و قطعه بلافاصله برای ایران برداشته شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۵۵ سایت دیگر  
بنابر تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، محدودیت های در نظر گرفته شده برای شهرهای قرمز و نارنجی، در هفته آینده تمدید شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری هنوز در شورای نگهبان تایید نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال ایران موفق شد در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بامداد امروز با نتیجه 5 بر 2 مقابل الاهلی عربستان به پیروزی برسد. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۷۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام تبریکی به مناسبت روز ارتش، ارتش و سپاه را ضامن امنیت پایدار کشور و آرامش کم نظیر ملت ایران دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه دام سبک گفت: عده ای در برخی از نواحی مرکزی کشور، بره ها را به قیمت های نازل می خرند و آنها را به استان های جنوبی منتقل می کنند تا در زمان مناسب این دام ها را قاچاق کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، روز گذشته خبر شکایت فدراسیون فوتبال هند از باشگاه پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا رسانه ای شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن رد ایجاد ترافیک مصنوعی از سوی شهرداری اعلام کرد: زمان طرح ترافیک باید افزایش پیدا کند و برای مهار کرونا باید تقاضای سفر را از بین ببریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
محققان در یک شرکت دانش بنیان واکسن آبزیان را برای جلوگیری از بیماریهای برخی ماهی ها همچون قزل آلا به تولید رساندند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۴۸ سایت دیگر  
در ماه های اخیر حتی کارشناسان رمزارز به کاهش سهم سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال به منظور مصونیت از تکانه های قیمتی،کلاهبرداری وسرقت یا مسدودی احتمالی کیف پول های دیجیتال توصیه می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: امنیت کشور ابزار چانه زنی در مذاکرات نیست، بلکه عامل اقتدار است و پاسخ ما به دشمنان و عوامل حادثه نطنز باید محکم و دردآور باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
سال 1400 هم نتوانست رختی سبز بر تن شاخص بورس بپوشاند و بسیاری از روزهای شاخص را همچنان قرمزپوش نگاه داشته؛ اگرچه 300 سهم همچنان در صف فروش هستند و اکنون امیدها به 24 هزار میلیارد اوراق است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
آمار غیررسمی از وجود بیش ازیک میلیون سلاح غیرمجاز در کشور حکایت دارد
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات برجامی ایران و کشورهای 4+1 در حالی امروز انجام می شود که خرابکاری صهیونیست ها در نطنز و آغاز غنی سازی 60 درصدی از سوی ایران فضای جدیدی را در پایتخت اتریش رقم زده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۱۱۴ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام در وین دقایقی پیش پایان یافت و مقرر شد گفتگوهای فنی در نشست های کارشناسی ادامه یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۵   + ۶۶ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: ما مصمم هستیم امری که رهبر انقلاب فرمودند و نیاز راهبردی کشور است، یعنی حمایت از تولید تحقق پیدا کند و تحقق هم پیدا خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نتایج یک بررسی علمی نشان می دهد توئیت های سیاسی محبوب، بیشتر با مضامین منفی همراه هستند و ارسال توییت های مثبت و خوشبینانه چندان با اقبال همراه نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- پروژه موزه بین المللی شکست استکبار در صحرای طبس بیش از 12سال است که تصویب شده اما به دلیل تزریق قطره چکانی اعتبارات سالهاست که در رکود و توقف به سر می برد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دهه 90 دهه ای بود که دو بار ما در دنیای سیاست و دیپلماسی به دنیا آمدیم و دشمن را شکاندیم و این دهه دهه پیروزی، نجات ملی و جهش در تولید و توسعه کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تولید و فنی سیما از تمهیدات گسترده این مرکز برای انتخابات خرداد 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن ابراز امیدواری از حصول پیشرفت در مذاکرات امروز وین تأکید کرد که ایران آژانس را در جریان غنی سازی 60 درصد قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین با تأکید بر این که تحریم های ضدروسی آمریکا، امکان دیدار رؤسای جمهور دو کشور را از بین می برد، گفت که روسیه با اقدام متقابل به این تحریم ها پاسخ می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۸۷ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا را اعلام کرد
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
استاد دانشگاه آنکارا معتقد است که هدف آمریکا از ورود به مذاکرات صلح افغانستان، کنترل روسیه، ایران و چین بوده و نشست استانبول تاثیر مطلوبی در روابط آمریکا و ترکیه خواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس گفت: هیچ فردی دست رئیس جمهور را برای تلاش و پیگیری در راستای برداشته شدن تحریم ها نبسته است و اگر بتواند این کار را انجام دهد،به وی مدال افتخار هم می دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر اجرایی پروژه واکسن داخلی COVID-19 گفت: چهار واکسن ایرانی کرونا مراحل خوبی را طی می کنند و واکسن مشترک پاستور و کوبا هفته آینده وارد فاز 3 بالینی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور بین الملل وزارت کار ضمن تشریح جزئیات همکاری با عراق، گفت: اسناد برای همکاری با 12 کشور همسایه همچون ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان و ... نیز آماده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که ارتش این کشور با 11 پهپاد و موشک عملیات گسترده ای را علیه اهداف حساس و راهبردی عربستان سعودی انجام داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
حمید همتی کارگردان فیلم سینمایی سیاه باز که داستانی مرتبط با تاثیر بیت کوین بر روابط اجتماعی دارد، عنوان کرد که این فیلم قرار است به صورت اینترنتی اکران شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال از اولین دقایق بامداد جمعه 27 مهر رقابتش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را با دیدار مقابل الاهلی آغاز می کند و این آغاز راه دشوار این تیم برای صعود به مرحله ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۹۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: صادرکنندگان سال 1398 تا پایان تیر و سال 1399 تا پایان شهریور 1400 مهلت خواهند داشت تا با ایفای تعهدات ارزی صادراتی خود از معافیت های مربوطه بهره مند شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران از ورود 400 هزار دوز واکسن چینی به فرودگاه امام خمینی (ره) در بامداد امروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
سال گذشته با وجود شرایط سخت کرونا برای حوزه علمی جمهوری اسلامی ایران سال پر باری بود، محدودیت ها روند تولید علم را کاهش نداد و گروه های علوم فیزیکی و پزشکی سهم عمده ای در این رشد داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مرتضی فرشباف کارگردان فیلم سینمایی تومان با اشاره به وضعیت وحشتناک اکران در سینماها و فضای آنلاین، تاکید کرد فرهنگ در اولویت صدم مسئولان هم قرار ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
فعالان اقتصادی با اظهار نگرانی از قطع ارتباط سامانه جامع تجارت و قوه قضائیه ، معتقدند عدم حل این مساله، یک مانع بزرگ پیش روی فعالیتهای تولیدی و تجاری کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: تعرفه برق واحدهای صنعتی پرمصرف اصلاح می شود؛ البته از تولید برق در محل این واحدها استقبال می کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: غنی سازی اورانیوم 60 درصد توسط دو زنجیره سانتریفیوژ IR-4 و IR-6 در نطنز انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور خطاب به غربی ها، گفت: استفاده از IR6 و اینکه می بینید غنی سازی را به 60 درصد رساندیم پاسخ خباثت های شماست، نمی توانید در نطنز جنایت کنید و ما ساکت باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
آن طور که دست اندرکاران نظام سلامت کشور عنوان می کنند، اگر یک سوم جمعیت علیه کرونا واکسینه شوند، می توان امیدوار بود مرگ های روزانه تک رقمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید دستگاه جداسازی آب از مشتقات نفتی با استفاده از غشا نانو شده که می تواند تصفیه پساب را به طور کامل انجام دهد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ستاد کرونا برگزاری جلسات ماه رمضان را ممنوع اعلام کرد اما وزیر بهداشت برگزاری جلسات شب های قدر را مجاز اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
در روزهای اخیر خبر نصب سامانه ایرانی تصفیه آب در مزرعه پیشرفته پرورش میگو و ماهی امارات در رسانه ها منتشر شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
جدیدترین آمار دانشگاه جانز هاپکینز حاکی از آن است که در 24 ساعت گذشته با مرگ دست کم 919 مورد جدید، شمار کلی تلفات کرونا د ر آمریکا از مرز 563 هزار نفر عبور کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پاسخ به توضیحات ایران درباره جزئیات غنی سازی 60 درصدی تأکید کرد که ایران همواره در گام های برجامی خود شفاف عمل کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه از آغاز غنی سازی 60 درصدی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، تازه ترین آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد و گفت: در شبانه روز گذشته 24760 بیمار جدید شناسایی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی به منظور حمایت از کسب و کارها در مقابل تبعات اقتصادی کرونا، بخشودگی جرائم قابل بخشش موضوع قانون مالیات های مستقیم و قانون مالیات بر ارزش افزوده را در 10 بند ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران با بیان اینکه در حال حاضر حدود یک میلیون واحد صنفی مشمول تعطیلی کرونایی شده اند، گفت: حمایت از صنوف در دوره شیوع کرونا در قالب های مختلف در دستور کار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران توضیحاتی را درباره همکاری مسکو با تهران درباره نیروگاه بوشهر و مذاکرات وین ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۵   + ۱۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه امنیت منطقه باید توسط کشورهای خود منطقه تامین شود، گفت: باز کردن پای رژیم صهیونیستی به عنوان یک عنصر بی ثبات کننده و تنش زا در منطقه خلیج فارس، اقدامی خطرناک است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۵   + ۱۰۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با بیان اینکه بر عزم خود برای نامزد نشدن استوارم،نوشت: سیاست خارجی نباید موضوع دعوای جناحی و انتخاباتی باشد، هر دستاورد سیاست خارجی، دستاورد مردم، کشور و رهبری است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه حمله عامدانه به تأسیسات هسته ای نطنز را جنایت جنگی توصیف کرد و گفت: کوته فکرترین جنایتکاران نیز به زودی درخواهند یافت که هرگز نباید ایرانی ها را تهدید کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ستاد استهلال دفتر رهبر معظم انقلاب گزارش استهلال ماه مبارک رمضان 1442 را منتشر کرد و بر این اساس، غرّة ماه رمضان 1442 روز چهارشنبه 25 فروردین ماه خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: اختیارات بودجه ای وزارت دفاع که در قوانین بودجه به مرور مستهلک و به بقیه سازمان ها واگذار شده، به وزارت دفاع برگردد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
صادق رشیدی معتقد است یکی از دلایل مهم وضعیت فعلی بازار ترجمه و تالیف کتاب در کشور ناشی از وابستگی فکری و فرهنگی ما به خارج است؛ ضمن اینکه در برهه ای مترجمان مانند فلاسفه به مردم معرفی شدند .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
محمود غفاری کارگردان سینما بیان کرد که در حال حاضر یک سانسور هوشمند بر ما حاکم است که در قالب آن صاحبان سرمایه پیش از وزارت ارشاد دست به سانسور فیلم ها می زنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از فردا چهارشنبه برگزار می شود. این دور از مسابقات، در هر گروه به صورت متمرکز در یکی از کشورهای همان گروه برگزار خواهد شد. ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اعلام برخی نکات مثبت طرح جهش تولید دانش بنیان، گفت: ممکن است در ماه رمضان این طرح تصویب و 4ماه بعد به دستگاهها ابلاغ شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۵۷ سایت دیگر  
اهداکنندگان خون در تهران که در ماه رمضان تا نیمه شب خون اهدا کنند، مشمول جریمه منع تردد شبانه نمی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
قانون جدید چک می تواند با احیا اعتبار چک در مبادلات به تأمین سرمایه در گردش بنگاه های اقتصادی کمک شایانی نماید و به این ترتیب تأمین نقدینگی در محیط کسب و کار ایران را تسهیل کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت تازه ترین آمار مربوط به شناسایی بیماران کرونایی را تشریح کرد و گفت: در شبانه روز گذشته 23311 بیمار جدید شناسایی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بازنگری در چارچوب قبلی دستور کار مذاکراتی ایران و به روزرسانی مؤلفه های تک بعدی پیشین و قرار دادن مذاکره در یک بسته سیاستی جامع و سازگار با امنیت ملی، تنها راه تأمین منافع ملی ایران است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
درحالیکه شرایط فعالیت پلتفرم های خارجی در کشور در مصوبه شورای عالی فضای مجازی به امضای رئیس جمهور رسیده اما این مصوبه رئیس دولت برای وزارت ارتباطات با ضمانت اجرایی همراه نبوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
نخست وزیر کره جنوبی امروز اعلام کرد که کشورش باید 7 میلیارد دلار دارایی های مسدود شده ایران را به سرعت به تهران بازگرداند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: وزیر امورخارجه کشورمان معتقد بود خرابکاری نطنز با هدف اثرگذاری بر روند مذاکرات برجامی وین انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از صدور موافقت اصولی برای تزریق 24 هزار میلیارد تومان نقدینگی ظرف 48 ساعت آینده به بورس خبر داد و گفت: حجم بازار بدهی به 200 هزار میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی با بیان اینکه در جلسه عصر امروز شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک، مسئولان برای اصلاح نرخ خرید گندم متقاعد شدند، گفت: تعیین قیمت جدید به هفته آینده موکول شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۱۰۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با نخست وزیر کره جنوبی، گفت: انتظار ما از شما این است که راه حل های فوری و عملی برای حل مشکل منابع ارزی ایران ارائه و پول های بلوکه ما آزاد شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی از دستگیری عواملی که در شهادت شهید رجایی، شهید پاسگاه کورین زاهدان، دخیل بودند خبر داد و گفت این افراد به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر کشور فرانسه به دستگاههای اجرای قانون در این کشور دستور داده تدابیر اطراف مساجد و عبادتگاههای مسلمانان را افزایش داده و در ارتباط با اقدامات علیه مسلمانان هوشیار باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در گزارش اندیشکده آمریکایی ویلسون درباره توافقنامه ایران و چین آمده است: در مقیاس خرد به نظر می رسد که ایران به چین وابسته است، اما در مقیاس و دامنه کلان، این وابستگی بسیار محدودتر از حد تصور است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
آن روز حنانه یا کنار آقابود یا با ایشان بازی می کرد و هر از گاهی در گوش آقا چیزی می گفت و هر دو با هم می خندیدند، اصلا احساس غریبی نمی کرد، انگار که در خانه خودمان هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به جزئیات طرح اصلاح نظام بانکی گفت: استقلال بانک مرکزی جزو مواردی است که در این طرح مدنظر قرار گرفته و وزیر اقتصاد نمی تواند بر تصمیمات رئیس کل بانک مرکزی تاثیر ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: در پیک چهارم کرونا اوضاع بدتر از قرمز و به سیاه نزدیک است ولی دل و دماغ بسیاری از مردم هنوز آبی باقی مانده! تعطیلی ها عمدتا کلامی است و عملیاتی نیست و نظارت ضعیف است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه سعی دولت بر این است تا موانع رشد بازار سرمایه را مرتفع کند، گفت: حمایت از بازار سرمایه به معنی هدایت دستوری نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۵    
سخنگوی وزارت بهداشت، آمار کرونا در شبانه روز گذشته را اعلام کرد و گفت: 258 نفر دیگر از هموطنان در اثر ابتلا به کرونا فوت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به وضعیت خطرناک کرونا در کشور، گفت: منتظر خیز سنگین تر کرونا در هفته آینده هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
محمد دلاوری ضمن تأکید بر لزوم نقد دلسوزانه همه بخش های جمهوری اسلامی برای جلوگیری از عفونت های بعدی، از نبود تمرین لازم در زمینه برگزاری مناظره و گفتگوی صریح در فضای رسانه ای انتقاد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...