چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۱۲May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقام ارشد آمریکایی»

تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در واکنش به سخنان وزیر خارجه آمریکا گفت : باورش سخت است که یک مقام ارشد آمریکایی بتواند چنین اظهارات گستاخانه ای را بیان کند.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۳    
اکوایران: وزیر امور خارجه ایالات متحده، روز سه شنبه در اولین سفر یک مقام ارشد آمریکایی به اوکراین از زمان تصویب بسته کمک نظامی 61 میلیارد دلاری به این کشور در ماه گذشته توسط کنگره، وارد کیف شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۶    
گروه بین الملل: یک مقام ارشد آمریکایی می گوید که ایالات متحده هفته گذشته پس از اینکه اسرائیل نتوانست به نگرانی های واشینگتن در مورد تهاجم برنامه ریزی شده به شهر رفح غزه رسیدگی کند، محموله بمب های ارسالی به اسرائیل را متوقف کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی گفت که ایالات متحده در بحبوحه ی نگرانی ها درباره ی رفح، ارسال سلاح به اسرائیل را موقتا متوقف کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، پایگاه خبری آکسیوس به نقل از مقامات صهیونیستی گزارش کرد که دولت جو بایدن رئیس جمهور آمریکا از شروط توافق آتش بس و آزادی اسرا که مصر و قطر پیشنهاد داده بودند، اطلاع داشته اما پیش از پذیرش این توافق توسط جنبش حماس، تل آویو را در جریان جزئیات قرار نداده بود. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گفته مشاور امنیت ملی کاخ سفید، کمک های میلیون دلاری آمریکا به اوکراین باعث می شود که این کشور بتواند سال آینده میلادی به روسیه ضدحمله بزند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی از چین و روسیه خواست تا مانند ایالات متحده تعهد کنند که تنها انسان ها کنترل سلاح های هسته ای را در اختیار داشته باشند د و هوش مصنوعی از فرآیندهای تصمیم گیری در این مورد حذف شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، وب سایت آکسیوس به نقل از 2 مقام ارشد آمریکایی و اسراییلی اعلام کرد که مقامات اسراییل به جو بایدن، رییس جمهور آمریکا هشدار دادند که اگر دادگاه بین المللی کیفری (لاهه) حکم بازداشت سران و مقامات ارشد اسراییل را صادر کند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رویترز در گزارشی به نقل از دو مقام ارشد آمریکایی نوشت که دولت بایدن در انتظار تایید لایحه کمکی به اوکراین توسط کنگره درحال آماده سازی بسته ای یک میلیارد دلاری برای به کی یف است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک مقام ارشد آمریکایی در آستانه سفر وزیر امور خارجه این کشور به چین، اظهار داشت: واشنگتن قصد دارد از پکن بخواهد حمایت نظامی خود را از مسکو محدود کند چون این امر بر ثبات روابط 2 کشور تاثیر خواهد گذاشت.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران به نقل از العالم، یک مقام ارشد آمریکایی پس از مقابله پدافند هوایی ایران در برابر ریزپرنده ها، به انتقاد از حمله خودسرانه تل آویو پرداخت و گفت: رئیس جمهور آمریکا کورکورانه به اسرائیل وفادار است. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی با انتقادهای تند از رژیم صهیونیستی به دلیل عدم توجه به درخواست ها و توصیه های آمریکا، رئیس جمهور آمریکا را به وفاداری کورکورانه از این رژیم متهم کرد.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۱    
اکوایران: یک مقام ارشد آمریکایی گفت: اما هیچ تضمینی وجود ندارد که آن ها به ما اخطار دهند. آن ها می دانند که وقتی به ما اطلاع دهند، احتمالاً دوباره نسبت به هر کاری که می خواهند انجام دهند، اعتراض می کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی به اصابت 9 موشک ایران به دو پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی در النقب اعتراف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی فاش کرد در جریان عملیات کوبنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به اراضی اشغالی، پنج موشک به مهمترین پایگاه هوایی رژیم صهیونیستی نواتیم اصابت کرده است.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
شهدای ایران : به نقل از تسنیم،شبکه خبری ای بی سی نیوز، در گزارشی به نقل از یک مقام ارشد آمریکایی که نامش را فاش نکرد، نوشت: حداقل 9 موشک ایران با شکستن پدافند هوایی اسرائیل به دو پایگاه هوایی اسرائیل ضربه زدند. بنا بر این گزارش، 5 موشک بالستیک ایران به پایگاه هوایی نواتیم برخورد کرده اند. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
شبکه سی بی اس به نقل از دو مقام مطلع آمریکایی گزارش کرده که اطلاعات نظامی ایالات متحده بیانگر اصابت چهار موشک بالستیک به پایگاه هوایی نواتیم در صحرای نگب است.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
المیادین: مقام ارشد آمریکایی به ای بی سی نیوز: 5 موشک به پایگاه هوایی نواتیم اصابت کرد و به یک هواپیمای ترابری C-130 آسیب رساند همچنین حداقل 9 موشک به پدافند هوایی اسرائیل نفوذ کرده و دو پایگاه هوایی را مورد اصابت قرار دادند. یک مقام ارشد آمریکایی نیز گفته: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی اعتراف کرده است که حداقل 4 موشک بالستیک ایرانی به پایگاه هوایی نقب اصابت کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۱:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک مقام ارشد آمریکایی یکشنبه شب به شبکه ای. بی. سی نیوز گفت، دستکم 9 موشک ایرانی که از سامانه دفاع هوایی اسرائیل عبور کردند به 2 پایگاه هوایی اسرائیلی اصابت و خسارت وارد کردند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۰    
یک مقام ارشد آمریکایی گفت که یک مقام اسرائیلی به ایالات متحده گفته است که به دنبال تشدید قابل توجه رویارویی با ایران نیست.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سی ان ان، به گفته یک مقام ارشد آمریکایی نوشت: بایدن در جریان تماس خود با نتانیاهو به صراحت اعلام کرد که واشنگتن در هیچ عملیات تهاجمی علیه ایران شرکت نخواهد کرد.
موج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی اعلام داشت که واشنگتن اعتقاد دارد در پی پاسخ ایران به حمله رژیم اسرائیل به کنسولگری اش در دمشق سوریه، 400 تا 500 پهپاد و موشک به اسرائیل پرتاب خواهد شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۱:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی عصر شنبه به وقت محلی به شبکه خبری ای بی سی نیوز آمریکا گفت که بین 400 تا 500 پهپاد و موشک از عراق، سوریه، جنوب لبنان و حوثی ها (انصارالله یمن) به سمت اسرائیل شلیک خواهد شد، اما بخش عمده آن از ایران پرتاب خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید از اظهار نظر درباره گزارش ها درباره احتمال حمله قریب الوقوع ایران به اسرائیل خودداری کرد اما گفت: این یک تهدید قابل اجرا است و به نظارت بر وضعیت ادامه می دهیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی در گفتگو با باراک راوید خبرنگار صهیونیست مدعی شد جو بایدن، رییس جمهور آمریکا با نگارش نامه ای خطاب به عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر و شیخ تمیم امیر قطر از آنها خواسته است تا حماس را برای قبول یک توافق با رژیم صهیونیستی به منظور آزادی اسرای صهیونیست دربند مقاومت در غزه تحت ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی هم گفت که با این حمله اسراییل، به احتمال زیاد درگیری بین اسراییل و ایران و "نیروهای نیابتی" آن تشدید خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرد که وقوع قحطی در برخی نواحی در شمال غزه بسیار محتمل است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۳:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
آنیل شیلین، مسوول روابط خارجی در دفتر دموکراسی، حقوق بشر و کار آمریکا در اعتراض به حمایت واشنگتن از رژیم صهیونیستی در جنگ غزه از سمت خود استعفا داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یک مقام ارشد آمریکایی با تاکید بر افزایش تولید داخلی سوخت هسته ای ایالات متحده، از مصرف کنندگان خارجی نیز خواست که وابستگی خود به روسیه در حوزه انرژی هسته ای را کاهش دهند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه سیاسی: گروه 7 در بیانیه ای به ایران هشدار داد که به روسیه موشک های بالستیک ندهد و در صورت تداوم کمک نظامی به مسکو، این گروه آماده اقدام هماهنگ و مهم علیه تهران است. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی گفت: گروه هفت در حال بررسی ممنوعیت پرواز شرکت هواپیمایی ایران ایر به اروپا در صورت انتقال موشک های بالستیک تهران به روسیه، هستند. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ارشد آمریکایی گزارش داد که کشور های گروه هفت آماده اند در صورت اقدام ایران در انتقال موشک های بالستیک به روسیه، این رفتار را با مجازات های شدید جدید مانند ممنوع کردن پرواز های ایران ایر به اروپا پاسخ دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرد که این کشور همچنان نمی تواند ارسال موشک های بالستیک از ایران به روسیه را تایید کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۸:۱۰    
4 مقام ارشد آمریکایی در گفتگو با خبرنگار نشریه پلیتیکو، ضمن اشاره به اختلاف فزاینده بین بایدن و نتانیاهو تاکید کردن و گفتند: در صورت حمله اسرائیل به رفح، کمک های نظامی به تل آویو شرطی خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام ارشد وزارت خزانه داری آمریکا در سفر اخیر خود به شهر بیروت مقام های لبنانی را تحت فشار قرار داده تا جلوی نقل و انتقال پول به حماس از طریق لبنان را بگیرند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز:شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد ویلیام برنز رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا قرار است به زودی به عنوان آخرین تلاش برای دست یابی به توافق آتش بس در غزه قبل از ماه رمضان، راهی اراضی اشغالی شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۸    
فرستاده آمریکا در منطقه امروز -دوشنبه- به بیروت سفر می کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۸    
شفقنا- یک مقام آمریکایی از انتظار برای پاسخ حماس به پیشنهاد آتش بس شش هفته ای خبر داده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، گاردین نوشت: یک مقام ارشد آمریکایی گفت ...
اکوایران: یک مقام ارشد آمریکایی ادعا کرد اسرائیلی ها با مفاد یک توافق آتش بس شش هفته ای موافقت کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با تشدید بحران انسانی در غزه منابع آگاه از سفر قریب الوقوع یک مقام ارشد آمریکایی به منطقه در روزهای آتی خبر می دهند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی تایید کرد که نیروهای آمریکایی امروز در عراق حملاتی را انجام دادند. به گزارش خبرآنلاین، این مقام آمریکایی به شبکه خبری الجزیره گفت نیروهای آمریکایی امروز به یک هدف ارزشمند در بغداد حمله کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مقام ارشد آمریکایی اعلام کرد که وزیر خارجه این کشور با ولی عهد عربستان سعودی درباره توافق عادی سازی روابط ریاض با تل آویو رایزنی کرد.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۲:۳۴    
اکوایران: تعجبی وجود ندارد که زالوژنی باید قربانی شود. کسی باید مقصر شکست ضد حمله کی یف و هدر دادن میلیاردها دلار تجهیزات و تدارکات ایالات متحده باشد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۷:۱۷    
اطلاعات نوشت: این رسانه ها در این رابطه به نقل از چند مقام ارشد آمریکایی اعلام کردند که برنامه ها و طرح حملات نظامی گسترده و چند لایه ارتش آمریکا علیه گروه های شبه نظامی مسلح مورد حمایت ایران در عراق و سوریه تهیه و تصویب شده است. سی بی اس نیوز در این رابطه به نقل [...]
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : لوید آستین، وزیر دفاع آمریکا روز پنج شنبه در یک نشست خبری گفت که آمریکا با ایران در جنگ نیست. این موضع گیری مقام ارشد آمریکایی بعد از حمله به پایگاه نظامی برج 22 در مرز سوریه و اردن انجام گرفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی به پایگاه ان بی سی گفت که اسرائیل پیشرفتی در جنگ علیه حماس نداشته است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
انتخاب نوشت: جان کربی، سخنگوی شورای امنیت ملی، گفت که دستگاه های اطلاعاتی آمریکا بر این باورند که مقاومت اسلامی عراق مسئول حمله روز یکشنبه به یک پایگاه آمریکا در اردن بوده است. جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، یک روز پیشتر گفت او در مورد اینکه واکنش آمریکا چه خواهد بود به تصمیم رسیده است و افزود: [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۰۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام ارشد آمریکایی اعلام کرد که آنتونی بلینکن، وزیر خارجه این کشور طی روزهای آینده بار دیگر به خاورمیانه باز می گردد تا از نزدیک روند مذاکرات آتش بس جدید و توقف جنگ در غزه را پیگیری کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جان کربی سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا با خبرنگار الجزیره درباره میزان محبوبیت اقدامات اخیر رئیس جمهور این کشور در خاورمیانه وارد درگیری شدید لفظی شد.