جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۰۳Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروه های مسلح»

قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۰۱    
در حالی که هنوز یک روز از آغاز فعالیت کاری کابینه جدید رژیم صهیونیستی نگذشته، این دولت مراسم تحریک آمیز موسوم به راهپیمایی پرچم در قدس اشغالی را روز گذشته تصویب کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، گروه های مسلح غیرقانونی فعال در منطقه ادلب در حال اعزام نیروهای خود به دو روستای مجدلیا و سان هستند؛ جایی که حملات از آنها علیه مواضع نیروهای ارتش سوریه افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کمیته هماهنگی گروه های مسلح -نزدیک به معارضان سوری- از هلاکت ابو خالد الشامی سخنگوی رسمی شاخه نظامی هیئة تحریر الشام (جبهة النصره سابق) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در عراق بابت استفاده گروه های مسلح از پهپادهای کوچک در حملات خود به پایگاه های نظامی عراق ابراز نگرانی کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۵۵    
شفقنا- فرمانده فرماندهی مرکزی آمریکا با طرح ادعایی مبنی بر اینکه ایران بارزترین تهدید خاورمیانه به شمار می آید، اعلام کرد، نیروهای کشورش که در عراق حضور دارند آماده دفاع از خودشان علیه حملات گروه های مسلح هستند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بوکوحرام یکی از گروه های مسلح و افراط گرای اسلامی است که تلاش می کند مناطق بیشتری را در نیجریه، در سیطره خود بگیرد و قرائت سختگیرانه خود از قوانین اسلامی را اجرا کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۸    
دهلی نو- ایرنا- کودتای نظامی در میانمار این کشور را به تنش ها، اعتصاب ها و درگیری های روزانه کشانده و به رشد گروه های مسلح کمک کرده است. اکنون شیوع موج دوم کرونا نظام سلامت میانمار را که به شدت تحت تاثیر کودتا قرار گرفته، با خطر سقوط کامل مواجه ساخته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
این روزنامه روز جمعه به نقل از مسؤولان آمریکایی نوشت: گروه های مسلح مخالف واشنگتن طی دو ماه گذشته دست کم سه حمله با پهپادهای بمب گذاری شده در تاریکی شب به پایگاه های نظامی ترتیب دادند که آمریکا برای انجام عملیات ویژه از آنها استفاده می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح، تأکید کرد که در حوادث هفته گذشته و بازداشت فرمانده حشد و حضور گروه های مسلح در خیابان های بغداد هم دولت و هم حشد اشتباه کردند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اخبار حاکی از آن است که از ماه سپتامبر گذشته تاکنون، یعنی در مدت زمان حدود 9 ماه، دست کم 88 سیاستمدار مکزیکی یا کاندیدا های انتخابات به قتل رسیده اند. این 88 نفر بخشی از 565 نفری بودند که طی سال گذشته هدف خشونت های گروه های مسلح قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یکی از سخنگوهای دولت موازی میانمار هشدار داد، این کشور در آستانه وقوع جنگ داخلی جدید است و این در حالی است که جوامع برای حفاظت از خود در مقابل کمپین بی رحمانه خشونت ارتش میانمار، سلاح به دست گرفته اند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۳    
شفقنا- اعتراضات در میانمار برای چهارمین ماه پیاپی ادامه دارد، این در حالی است که تنش ها میان ارتش و گروه های مسلح ضد کودتا در مرزها ادامه دارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، با وجود سرکوب شدید از جانب نیروهای امنیتی، ارتش میانمار پس از دستگیری آنگ سان سو چی ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۲    
شفقنا- سخنگوی دولت موازی میانمار هشدار داده است که میانمار در آستانه یک جنگ داخلی جدید است زیرا مردم به طور فزاینده ای اسلحه برمی دارند تا خود را از یک کارزار بی امان خشونت نظامی محافظت کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
در ادامه ناامنی های سال های اخیر در نیجریه مرتبط با حملات گروه های مسلح، روز یکشنبه هم مهاجمان مسلح موتورسوار با حمله به یک مدرسه، ده ها دانش آموز را با خود بردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس گزارشی از سازمان ملل بیش از 120 هزار نفر در حال حاضر در بحبوحه درگیری فزاینده بین ارتش میانمار و گروه های مسلح قومی، آواره شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروهای موسوم به "ارتش ملی لیبی" خواستار برگزاری انتخابات سراسری و پارلمانی در موعد مقرر خود و انحلال گروه های مسلح مستقر در کشور شد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سازمان ملل به تازگی گزارشی منتشر کرده که بر اساس آن بیش از 120 هزار نفر در میانمار و در بحبوحه درگیری های فزاینده میان ارتش و گروه های مسلح در چهار ماه گذشته آواره شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر دفاع عراق با تأکید بر اینکه نحوه بازداشت قاسم مصلح اشتباه بوده نسبت به تکرار حضور گروه های مسلح در خیابان های بغداد هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۰۱:۰۳    
شفقنا- نخست وزیر عراق ضمن تاکید بر این که دولت وی، دولت انتقام جویی و تسویه حساب سیاسی به شمار نمی آید، اقدامات اخیر برخی گروه های مسلح در پایتخت کشورش را نقض خطرناک قانون اساسی برشمرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - با گذشت کمتر از 48 ساعت از اعلام گروه های مسلح عراقی مبنی بر پایان آتش بس با نیروهای آمریکایی در عراق، پایگاه هوایی عین الاسد عراق که تحت سیطره اشغالگران آمریکایی است مورد حمله راکتی قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروهای آمریکا در خاورمیانه تاکید کرد: توسعه شیوه های تعامل با حملات انجام شده با پهپادهای کوچک همچنان اولویت اولیه ماست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع عراقی گفت: گروه های مسلح شیعی عراق "کارشناسانی" را به غزه خواهند فرستاد تا به گروه های فلسطینی در جنگ با رژیم صهیونیستی کمک کنند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای ارتش میانمار با شبه نظامیان محلی در شمال غرب این کشور که مخالف کودتای نظامی و طرفدار دولت هستند، وارد درگیری خونین شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ارتش بورکینافاسو اعلام کرد در عملیات نیرو های مسلح این کشور بر ضد گروه های مسلح افراط گرا حدود بیست فرد مسلح کشته شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان افغانستانی معتقدند که یکی از دلایل اصلی افزایش سطح خشونت ها در این کشور تلاش گروه های مسلح مرتبط با کشورهای خارجی برای پر کردن خلاء قدرت در افغانستان است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
عراق که بیشتر به عنوان قربانی ستیزهای منطقه ای و نه عاملی برای فرونشاندن آنها دیده می شد، اکنون نقش میانجی را میان ایران و کشورهای عربی منطقه از جمله عربستان سعودی برعهده گرفته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای ریاستی لیبی اعلام کرد گروه های مسلح در طرابلس به هتلی که محل برگزاری جلسات این شورا بود، حمله کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع کلمبیا، گروه های مسلح غیرقانونی را مسئول و مقصر غارت و خرابکاری در جریان پنج روز اعتراضات خیابانی در این کشور می داند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – گروه موسوم به "ارتش استقلال کاچین" (KIA) یکی از نیرومندترین گروه های شورشی در میانمار که از گروه های مسلح قومی ضد کودتا در این کشور است، روز دوشنبه اعلام کرد که در پی تبادل ارتش با نیروهای ارتش یک بالگرد نظامی ارتش این کشور را سرنگون کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس جمهوری کنگو برای پایان دادن به اقدام های خشونت بار گروه های مسلح در کشتار غیر نظامیان در دو استان شرقی این کشور یعنی ایتوری (Ituri ) و کیوو شمالی (North Kivu) اعلام حکومت نظامی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دفاع ونزوئلا روز چهارشنبه از کشته شدن هشت سرباز این کشور در درگیری ارتش و عناصر گروه های مسلح مستقر در مرزهای کلمبیا خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه های مسلح همزمان با رشد بی قانونی، وارد ونزوئلا شده اند. با افزایش هرج ومرج در ونزوئلا، جنایتکاران و شورشیان در حال حاضر مناطق وسیعی از قلمرو این کشور را اداره می کنند. در این شرایط آنتولی کورمانئف، خبرنگار نیویورک تایمز به این مناطق پرخطر سفر کرده و گزارش تهیه کرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه هشدار داد که گروه های مسلح غیرقانونی در حال آماده شدن برای اجرای اقدامات تحریک آمیزی علیه نیروهای دولتی سوریه بوده و حدود 300 نیرو و تجهیزات نظامی خود را به مناطقی از استان ادلب انتقال داده اند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
بامداد دیروز جمعه 8 راکت به سمت پایگاه ویکتوریا تحت سیطره آمریکا در نزدیکی فرودگاه بغداد شلیک شد که فقط 3 راکت آن عمل کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که در دو هفته گذشته تنش سیاسی و نظامی میان گروه های مسلح و نظامیان آمریکا به شدت بالا رفته و مواضع آمریکایی ها بار ها مورد حمله گروه های مختلف قرار ...
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش دادند رییس جمهور چاد در پی مجروح شدن در جریان جنگ داخلی این کشور با شورشیان مسلح کشته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سیاستمداران اپوزیسیون میانمار می گویند، به رغم شکستهای اولیه، گروه های پراکنده در تلاش برای تامین سلاحهای بهتر، تقویت تاکتیکها، به اشتراک گذاری اطلاعات و دریافت آموزش از سمت دیگر گروه های مسلح قومی موجود در میانمار هستند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۳    
معاون رئیس مرکز روسی آشتی طرف های درگیر در سوریه: گروه های مسلح غیرقانونی برای ایجاد بی ثباتی در وضعیت کشور برنامه ریزی کرده اند.
نامه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۰    
به دنبال تقسیم قدرت و تسلط بر گذرگاههای غیر قانونی در منطقه عفرین در شمال غربی استان حلب، گروه های مسلح وابسته به گروه تروریستی به اصطلاح "سپاه شام" در شمال سوریه با هم درگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۰    
ارتش چاد از شکست گروه های مسلح که آنان را مزدور خواند، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۱    
مروری بر جدیدترین گزارش های خبرنگاران سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از سراسر جهان در 24 ساعت گذشته طی هفته های اخیر ونزوئلا صحنه حضور گروه های مسلح کلمبیایی در خاک این کشور بوده است. مشروح گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵    
طی هفته های اخیر ونزوئلا صحنه حضور گروه های مسلح کلمبیایی در خاک این کشور بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۱    
پس از اینکه یک پایگاه خبری اردنی اعلام کرد که مقامات امان از سرکرده های گروه های مسلح سوری خواسته اند که فعالیت های خود را متوقف کنند، دمشق ضمن استقبال، آنرا گامی درست دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
سفیر انگلیس در عراق مدعی شد که ضروری است از دولت مصطفی الکاظمی در برابر گروه های مسلح حمایت شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - یک کاروان پشتیبانی نظامی آمریکایی یکشنبه شب توسط گروه های مسلح مورد حمله قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - کاروان های پشتیبانی نظامی آمریکا در عراق بعدازظهر امروز (چهارشنبه) سه بار مورد حمله گروه های مسلح قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۶    
با پایان ضرب الاجل دولت عراق برای خروج گروه های مسلح از سنجار، حزب کارگران کردستان با انتشار بیانیه ای تأکید کرد که از این شهر خارج نخواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۴    
شفقنا- ونزوئلا از سازمان ملل برای پاکسازی مین های مرزی درخواست کمک کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، نیکلاس مادورو رییس جمهور ونزوئلا از سازمان ملل خواست در یافتن و خنثی نمودن مین ها در مرز این کشور با کلمبیا کمک کند ...
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا برای مین روبی از مرز این کشور و کلمبیا خواستار کمک سازمان ملل متحد شد. به گزارش شیعه پرس به نقل از اسپوتنیک، نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا، اعلام کرد که کاراکاس برای پاکسازی مین های به جا مانده از گروه های مسلح کلمبیا در منطقه مرزی به دنبال کمک سازمان ملل خواهد بود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ونزوئلا از درخواست از سازمان ملل برای پاکسازی مین های کارگذاری شده توسط گروه های مسلح در نزدیکی مرز کلمبیا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا اعلام کرد، کاراکاس برای پاکسازی مین هایی که توسط گروه های مسلح "چریکی" در نزدیکی مرز با کلمبیا کار گذاشته شده اند، از سازمان ملل درخواست کمک خواهد کرد.