یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۳۷May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قسد»

تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از سانا، اهالی روستای عجاجه با برگزاری تظاهرات در حومه جنوبی حسکه جنایات شبه نظامیان قسد مورد حمایت آمریکا را محکوم کردند. منابع محلی به خبرنگار سانا گفتند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای سوریه دموکراتیک(قسد) از آغاز عملیات گسترده امنیتی و نظامی برای نابودی گروهک های داعش در شمال شرقی سوریه خبر دادند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
آنچه که از مجموع اقدامات آمریکا به دست می آید این است که حضور نظامی این کشور در خاک عراق مسئله ای پیچیده تر از آنست که با یک بیانیه بتوان بر آن فائق شد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه ( سانا )، ارتش ایالات متحده آمریکا بار دیگر مقادیر قابل توجهی از گندم موجود در سیلوهای سوریه را به غارت برد و از طریق گذرگاه غیرقانونی الولید به عراق منتقل کرد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
افزایش تنش نظامی در قامشلی میان نیروهای قسد و دفاع الوطنی را می توان آغازگر مسیری قلمداد نمود که در آن دولت دمشق پس از یک دهه مماشات با شبه نظامیان کُرد؛ در پی آزاد سازی سایر مناطق سوریه و استیلای کامل بر شرق و شمال این کشور برآمده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه ( سانا )، نظامیان ارتش ایالات متحده آمریکا امروز (شنبه) در تازه ترین غارتگری های خود از منابع طبیعی خاک سوریه 10 دستگاه کامیون حامل گندم و دیگر غلات این کشور را از سیلوهای تل علو در منطقه الیعربیه القامشلی به تاراج بردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- یک گروه ناشناس محلی در شرق سوریه کاروان شبه نظامیان نیروهای دموکراتیک سوریه (قسد) را هدف قرار داد که در پی آن سه نفر کشته و یکی از فرماندهان این گروه شبه نظامی وابسته به آمریکا نیز زخمی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مردم سوریه در منطقه الزهور در شهر الحسکه علیه شبه نظامیان قسد تظاهرات کردند و خواستار توقف اقدامات جنایتکارانه آنها شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - با ادامه مداخلات نظامی آمریکا به بهانه حمایت نظامی و تسلیحاتی از کردهای سوریه موسوم به قسد ، شمال سوریه همچنان ناآرام است و در همین چارچوب منابع سوری از زخمی شدن تعدادی از شبه نظامیان کرد در جریان حمله افراد ناشناس در جنوب استان الحسکه در شمال سوریه خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۱    
شیوخ و بزرگان قامشلی بر مقاومت مردمی علیه اشغالگران آمریکایی و شبه نظامیان قسد وابسته به آنها تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندهان ارتش سوریه و شبه نظامیان قسد با وساطت روسیه و در راستای فرونشاندن درگیری ها در شهر قامشلی، با یکدیگر دیدار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مرکزی تروریست های آمریکایی در غرب آسیا (سنتکام) پس از اذعان چند روز پیش خود به از دست رفتن برتری هوایی ارتش آمریکا در برابر ایران، اکنون اعتراف کرده که دقت موشک های ایرانی در هدفگیری، بهتر از گذشته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۱    
سه تن از نیرو های سوریه دمکراتیک تحت حمایت نیرو های آمریکایی در الحسکه سوریه کشته شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۶:۰۵    
منابع خبری در شهر قامشلی سوریه خبر دادند در درگیری مسلحانه میان نیرو های دفاع ملی سوریه و نیروهای قسد مورد حمایت آمریکا 10 نفر کشته شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) که تحت حمایت آمریکا هستند، در اقدامی تلافی جویانه به منطقه ای در حومه رقه سوریه یورش برده و چندین منزل را آتش زده و غیرنظامیان را بازداشت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
منابع از ربودن 4 غیرنظامی سوری در حومه شرقی دیرالزور به دست نیروهای قسد تحت حمایت اشغالگران آمریکایی خبر دادند.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
بالگردهای آمریکایی شماری از زندانیان داعش از دو استان حسکه و دیرالزور را به سمت مرزهای مشترک سوریه و عراق منتقل کردند. به گزارش شیعه پرس، منابع محلی به المیادین اعلام کردند: افراد مسلح ناشناس به یک زندان قسد که در آن زندانیان داعشی نگهداری می شدند در الکبیبه در جنوب حسکه حمله کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - افراد مسلح ناشناس دیشب (سه شنبه شب) به زندان محل نگهداری عناصر گروه تروریستی داعش در جنوب الحسکه در شمال سوریه که تحت کنترل شبه نظامیان قسد (کردهای سوری مورد حمایت آمریکا) قرار دارد، حمله کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
دولت الجزائر با درخواست سازمان ملل مبنی بر پذیرش اتباع این کشور که به صفوف داعش در سوریه پیوسته اند، مخالفت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع سوری اعلام کردند: نیروهای اشغالگر آمریکا ده ها تروریست داعشی را با استفاده از بالگردها از زندان های تحت کنترل شبه نظامیان قسد در حسکه به میدان نفتی العمر در دیرالزور منتقل کرده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه از اقدام نیروهای آمریکایی به انتقال ده ها عنصر تروریستی داعش از زندان های تحت سیطره قسد در استان السحکه به دیر الزور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
نظامیان اشغالگر آمریکایی، 60 داعشی دیگر را از زندان های تحت کنترل قسد به بزرگترین میدان نفتی سوریه منتقل کردند.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : پرونده سربازگیری از کودکان هنوز بسته نشده است و نیروهای آمریکایی به عنوان بخشی از طرح خود برای احیای گروه تروریستی داعش ، کودکان را استثمار می کنند کودکانی که به آنها "فرزندان خلافت ادعایی" گفته می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تداوم جنایات شبه نظامیان قسد و ربودن سه نفر از سوی این شبه نظامیان وابسته به واشنگتن و ورود یک کاروان لجستیک آمریکا به حسکه سوریه از مهمترین اخبار این کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شبه نظامیان موسوم به نیرو های سوریه دموکراتیک، قسد حملات خود را ضد غیرنظامیان در اردوگاه الهول در حومه الحسکه ادامه دادند و 70 غیرنظامی را ربودند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ارتش اشغالگر آمریکا برای بار دوم طی یک هفته اخیر، چندین کامیون حامل بار گندم سرقتی از اراضی حسکه سوریه را به شمال عراق منتقل کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۲    
حمله به شبه نظامیان قسد وابسته به اشغالگران آمریکایی در استان الرقه سوریه منجر به کشته و زخمی شدن سه نفر از آنها شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) اردوگاه "الهول" واقع در شمال سوریه را با هدف آماده سازی برای یورش به آن محاصره کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
منابع سوری از تداوم سرقت گندم سوریه و انتقال آن به عراق از سوی اشغالگران آمریکایی خبر دادند و اینکه این اقدام با همسویی شبه نظامیان قسد انجام گرفته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۳:۰۵    
خبرنگار شبکه خبری العالم در سوریه از فرار زندانیان داعشی از زندان قسد در سوریه خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع سوری از کشته شدن فرمانده ارتش شبه نظامیان قسد در حومه دیرالزور، تداوم عملیات پاکسازی مین های داعشی در دل صحرای سوریه و آتش سنگین ارتش سوریه علیه مواضع تروریست ها در حومه حلب خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۰:۰۶    
حمله هوایی ترکیه به مواضع نیروهای قسد در شمال سوریه، انفجار بمب در مسیر کاروان لجستیک ائتلاف بین المللی در عراق و ادامه تظاهرات علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دیده بان حقوق بشر سوریه (وابسته به معارضان) از حمله هوایی ترکیه به یک منطقه تحت کنترل نیرو های موسوم به قسد در شمال سوریه خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد که موشک هایی از سمت سوریه شهر کیلیس در جنوب ترکیه را هدف قرار دادند. به گزارش شبکه خبری تی آر تی، این حمله هیچ گونه تلفاتی را در پی نداشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اقدامات شبه نظامیان قسد وابسته به آمریکا سخت ساکنان را به ستوه آورده است و آنها دست به اعتراضات گسترده در شمال سوریه زده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
در پی حملات افراد ناشناس به پایگاه های نظامی شبه نظامیان قسد (نیرو های سوریه دمکراتیک) در حومه الرقه و حومه دیرالزور 6 تن از آنان کشته و زخمی شدند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- در یک حمله که منبع آن نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) بودند، یک زن و کودک در حومه شرقی حلب سوریه کشته شدند. به گزارش ایسنا، به نقل از رسانه های سوری، در حمله راکتی قسد که روستای الحمران در حومه جرابلس را هدف گرفت یک زن 48 ساله به همراه کودک 12 ساله کشته شدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یک روزنامه عربی با اشاره به وضعیت وخیم اردوگاه الهول در شمال شرق سوریه، درباره خارج شدن کنترل این اردوگاه از دست نیروهای مسلح کُرد (قسد) و وقوع قتل ها و جرایم متعدد روزانه در آن هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تداوم بازداشت معلمان از سوی شبه نظامیان قسد ، نشست افسران روس و ترک در مرز سوریه و ترکیه و بمباران مخفیگاه های داعش در سوریه از مهم ترین تحولات امنیتی سوریه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تداوم اقدامات ظالمانه شبه نظامیان قسد در حسکه و الرقه و غارت آثار باستانی به دست آنها، ادامه عملیات ارتش سوریه علیه تروریست ها در صحرا و حمله تروریست ها به تظاهرات زنان در ادلب از مهمترین اخبار سوریه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۱    
اقدامات شبه نظامیان وابسته به آمریکا مردم شمال سوریه را به ستوه آورده است و در این میان سران قبایل از موج مقاومت مردمی علیه نیروهای قسد با توجه به اینکه همه خطوط قرمز را زیر پاگذاشته اند، خبر می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی سوریه از جنایت جدید شبه نظامیان کُرد تحت حمایت آمریکا (قسد) در شرق سوریه و ربودن بیش از 200 غیرنظامی در چارچوب طرح سربازگیری اجباری خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۰:۵۰    
برخی منابع آگاه تاکید کردند زندان های قسد محل بازداشت افراد مسلح داعش در فوریه 2021 شاهد دیدارهای هیات های نظامی بریتانیا با مدیریت این زندان ها یعنی فرماندهان گروه قسد بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ادامه عملیات ارتش سوریه علیه داعش، آتش سنگین نیروهای سوری علیه تروریست های جبهه النصره در جنوب ادلب و تداوم رنج مردم در مناطق تحت کنترل شبه نظامیان قسد وابسته به آمریکا از مهمترین اخبار سوریه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
منابع سوری از کشته شدن دو نفر از شبه نظامیان قسد وابسته به آمریکا در حومه جنوبی شرقی دیرالزور خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
منابع سوری از ادامه نبرد ارتش سوریه با داعش در صحرای شرقی حماه به منظور نابودی تکفیری ها بازمانده و تداوم اقدامات شبه نظامیان وابسته به آمریکا در حسکه علیه ساکنان این استان در شمال سوریه خبر دادند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۵۴    
منابع سوری از ادامه اقدامات سرکوبگرانه شبه نظامیان وابسته به آمریکا در شمال سوریه و کشته شدن دو جوان سوری به دست آنها خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از سانا، شبه نظامیان قسد مورد حمایت آمریکا در حومه حسکه دو جوان را کشتند و یک جوان دیگر را زخمی کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کشته شدن یک جوان 25 ساله سوری بر اثر مین برجای مانده از تروریست ها و ادامه اقدامات ظالمانه شبه نظامیان قسد وابسته به اشغالگران آمریکایی علیه مردم الحسکه از جمله مهمترین اخبار سوریه است.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سه تن از عناصر قسد در حمله افراد مسلح ناشناس، کشته شدند.