سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۱۹:۲۲Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قسد»

جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ارتش ترکیه اکتبر 2019 (مهر 1398) پس از بیرون راندن شبه نظامیان کُرد تحت حمایت آمریکا موسوم به قسد از این منطقه، بر آن سیطره یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شبه نظامیان گروه موسوم به سوریه دموکراتیک قسد ، تعدادی از غیرنظامیان را در حومه الحسکه ربودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۱    
یکی از عناصر ”قسد“ به ضرب گلوله افراد ناشناس در حومه الحسکه کشته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شبه نظامیان قسد تحت حمایت آمریکا به مناطقی در الحسکه و دیرالزور حمله کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
صدها نفر از ساکنان حومه شرقی دیر الزور سوریه همزمان با مانور مشترک نیروهای دموکراتیک سوریه با ائتلاف بین المللی علیه آنها تظاهرات کردند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : برخی منابع گزارش دادند که ارتش ترکیه ساخت یک پایگاه نظامی در نزدیکی جاده بین المللی در شمال غربی شهر عین عیسی در ریف الرقه (استان رقه) در شمال سوریه را آغاز کرده است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، گروه مسلح موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه(تحت حمایت آمریکا) دیروز 10 نفر از غیرنظامیان سوری را در حومه دیرالزور و الحسکه ربوده و به مکان نامعلومی منتقل کردند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شبه نظامیان وابسته به آمریکا موسوم به قسد به زور اهالی مناطقی از الحسکه را از خانه هایشان اخراج می کنند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، شبکه الاخباریه سوریه شنبه شب از وقوع انفجار در شهر الحسکه واقع در شمال شرق این کشور خبر داد. بر اساس این گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
اعتراضات مردمی در حومه استان الحکسه شمال شرق سوریه علیه اقدامات نیرو های قسد و برای درخواست اخراج نیرو های آمریکایی از این مناطق همچنان ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نیرو های موسوم به سوریه دموکراتیک و گروه های مسلح مورد حمایت ترکیه در روستا های العمیانه، الحجیله و الصیاده در غرب شهر منبج در حومه حلب درگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۵    
عشیره البوخطاب در استان الحسکه در شمال شرقی سوریه به عناصر مسلح قسد (نیرو های سوریه دموکراتیک) برای آزادی یکی از شیوخ این عشیره 48 ساعت فرصت دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عناصر مسلح وابسته به ارتش آزاد سوریه تحت حمایت ترکیه و شبه نظامیان کُرد قسد تحت حمایت ایالات متحده صبح امروز (چهارشنبه) در شمال شرقی سوریه به شدت با یکدیگر درگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش منابع محلی سوری، افراد مسلح وابسته به گروهک قسد چندین منزل مسکونی را در غرب شهر رقه تخریب کرده و تعدادی از جوانان را به منظور آموزش نظامی و ارسال به خطوط جنگی برای مقابله با ارتش سوریه به مکان های نامعلوم انتقال دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۱    
تهران-ایرنا- ساکنان شمال سوریه امروز (چهارشنبه) در محکومیت جنایت های شبه نظامیان نیروهای دموکراتیک سوریه موسوم به قسد و همچنین نظامیان اشغالگر آمریکا در حومه استان الحسکه تظاهرات کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۶    
صدها تن از ساکنان منطقه الشدادی در حومه استان حسکه سوریه با شرکت در تظاهراتی اعتراض آمیز، جرائم نیروهای قسد و اشغالگران آمریکایی در حق خود را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵    
مردم منطقه الشدادی در حومه جنوبی الحسکه سوریه در اعتراض به اقدامات نیرو های سوریه دمکراتیک تحت حمایت نیرو های آمریکایی، تظاهرات کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۱    
شبه نظامیان قسد چندین جوان سوری را از روستای المدینه در شرق منطقه الشدادی حومه الحسکه ربودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۰    
بر اثر حملات افراد ناشناس به شبه عناصر گروه موسوم به نیرو های سوریه دموکراتیک مورد حمایت آمریکا در حومه الحسکه و دیرالزور سه نفر از آن ها کشته شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شبه نظامیان قسد مورد حمایت نیرو های اشغالگر آمریکایی به شهرک و اردوگاه الهول در حومه الحسکه یورش بردند و 6 پناهنده را ربودند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۱    
پس از کشته شدن چهار تن از اعضای گروه موسوم به نیرو های سوریه دمکراتیک به دست افراد ناشناس، نظامیان اشغالگر آمریکایی به منطقه ذیبان در دیرالزور سوریه یورش بردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۴۵    
در حملات جداگانه در حومه های رقه و دیرالزور علیه شبه نظامیان قسد که با نظامیان اشغالگر آمریکایی در ارتباط هستند، چهار تن از آن ها کشته و شماری دیگر زخمی شدند.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۴    
منابع محلی منطقه الشرقیه در سوریه اعلام کردند که قسد "روان عمران علیکو" را در روستای الدرباسیه در شمال حسکه برای خدمت اجباری بازداشت کرد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان دیدبان حقوق بشر قسد را متهم کرده که از میان کودکان آواره در اردوگاههای آوارگان به اجبار سربازگیری می کند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شبکه خبری العالم از کشته شدن 11 نیروی مسلح قسد و زخمی شدن شماری دیگر در حمله افراد مسلح ناشناس در استان های رقه و دیرالزور در 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
یک مسوول در نیروهای سوریه دموکراتیک "قسد" اعلام کرد، هزاران سوری حاضر در اردوگاه الهول که در میان آنها خانواده های نظامیان داعشی نیز هستند اجازه خواهند یافت به مناطق خود بازگردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان آمریکایی شب گذشته با حمایت شبه نظامیان قسد مورد حمایت خود به شهرک ذیبان در حومه شرقی دیرالزور یورش بردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه ترکیه تاکید کرد، کشورهای عضو ناتو باید از حمایت از حزب کارگران کردستان و نیروهای سوریه دموکرات دست بردارند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- منابع محلی سوریه اعلام کرده اند که ساعاتی پیش چندین فرد ناشناس با به رگبار بستن محل تجمع تروریست های قسد موفق شدند یک تن از آنان را در اردوگاه الهلول واقع در حومه حسکه شرقی به هلاکت برسانند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دو فرد مسلح دیگر از شبه نظامیان کرد مورد حمایت آمریکا موسوم به قسد دیروز در حمله افراد ناشناس در استان دیر الزور سوریه کشته شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شماری از افراد مسلح شبه نظامیان قسد در حمله ای که به مقر اقامت شان در الحسکه و دیرالزور شمال سوریه شد، کشته و زخمی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۷    
منابع کردزبان از مخالفت پ.ک.ک با عقب نشینی از مناطق تحت سیطره نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) در شمال شرق سوریه خبر دادند و تاکید کردند این حزب قطع ارتباط با قسد را به چند مسئله از جمله حذف نامش از لیست تروریسم بین المللی مشروط کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۱    
پس از درگیری هایی میان عشایر و نیروهای قسد که به کشته شدن دو جوان در روستای التروازیه منجر شد و نیروهای قسد تجهیزات نظامی خود را به پیش راندند، شدت تنش ها میان دو طرف در حومه شمالی رقه بالا گرفته است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
6 تن از عناصر قسد در استان های رقه، حسکه و دیر الزور کشته شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
منابع محلی سوریه در تازه ترین گزارش های خود از هلاکت 6 تن از عناصر گروهک تروریستی قسد در حومه سه استان رقه،حسکه و دیر الزور خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری در استان رقه از کشته شدن دو جوان سوری و ربوده شدن عده ای دیگر توسط تروریست های مورد حمایت آمریکا موسوم به قسد اطلاع دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۰:۵۴    
اهالی چندین روستا در حومه حسکه سوریه با برگزاری تظاهرات در مرکز شهر الشدادی جنایات نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) و نیروهای اشغالگر آمریکا را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شماری از ساکنان روستا های الحسکه با برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز در مرکز شهر الشدادی، جنایت های شبه نظامیان قسد و نیرو های اشغالگر آمریکایی علیه آن ها را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در حملات افراد ناشناس به مراکز عناصر قسد در حومه دیرالزور و الحسکه سوریه پنج نفر از آن ها کشته شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه بار دیگر امروز ( سه شنبه ) برای متقاعد کردن مقامات آلمانی جهت مشارکت در جنگ سوریه و آنچه وی از آن مبارزه با داعش و حمایت از کردهای قسد ( نیروهای کرد دموکرات سوریه ) خواند به برلین سفر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
شبه نظامیان قسد تحت حمایت آمریکای اشغالگر در ادامه تجاوزگری های خود، با یورش به مناطق دیگری از حومه رقه، شماری از غیر نظامیان را ربودند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
عناصر مسلح تحت حمایت آمریکا در شمال شرق سوریه اقدام به ربودن دهها غیر نظامی سوری کرده اند. به گزارش شیعه پرس به نقل از سانا، نیروهای کرد سوریه دموکرات موسوم به قسد که تحت حمایت ارتش آمریکا قرار دارند به تازگی اقدام به ربودن دهها غیر نظامی سوری کرده اند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۱    
شفقنا-خبرگزاری رسمی سوریه به نقل از منابع مطلع اعلام کرد که نیروهای سوریه دموکراتیک ده ها نفر از شهروندان غیر نظامی را در استان رقه در شمال کشور ربوده اند. ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۴    
شبه نظامیان قسد با یورش مجدد به حومه رقه، ده ها شهروند این شهر را با خود بردند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۴    
برای دومین بار طی ده روز گذشته، زندان مرکزی "غویران"، که تحت کنترل و مدیریت شبه نظامیان قسد در شهر الحسکه است، شاهد شورش عناصر گروه تروریستی داعش بوده است ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۲    
یکی از شیوخ قبیله العکیدات از اقدام آمریکا در استقرار تجهیزات نظامی جدید در شرق سوریه با هدف حمایت از عناصر قسد خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از اسپوتنیک ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
6 عضو قسد در استان های دیرالزور و رقه کشته شدند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
منابع سوری از کشته شدن 6 نفر از شبه نظامیان وابسته به آمریکا در سوریه خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از سانا، منابع سوری از کشته شدن 6 نفر از شبه نظامیان وابسته به آمریکا در سوریه خبر دادند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۰    
در حملاتی جداگانه در دو استان دیرالزور و الرقه شش عضو نیرو های سوریه دموکراتیک کشته شدند.