چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۲۹Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزادی زندانیان»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
کارآفرین یزدی مبلغ 70 میلیون ریال هزینه برگزاری یک دوره آموزشی خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایحان شرقی گفت: از ابتدای سال 1400 تا کنون بالغ بر هفت میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان هزینه شده است؛ اعطای این مبلغ با توجه به اوضاع فعلی اقتصادی در کشور، حرکتی عظیم و ستودنی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی گفت: با دیدارهای مستمر از زندان ها و ملاقات قضات با زندانیان در فارس می توان زندانیانی که فرایند اصلاح آنان تکمیل شده را شناسایی کرده و مطابق قانون، زمینه آزادی آنها را فراهم ساخت.
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان تهران در مراسم نذر هشتم گفت: از ابتدای شروع این طرح، تعداد 149 نفر زندانی نیازمند توسط نیکوکاران آزاد شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان یزد گفت: طرح ویژه ستاد دیه برای آزادی زندانیان در محرم و صفر امسال آزادی یک زندانی توسط یک هیئت در پویش نذر آزادی که از ابتدای محرم آغاز شد تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: صنایع و مجموعه های تولیدی در استان مسئولیت اجتماعی خود را در قبال مردم به آزادی زندانیان در راستای مسئولیت اجتماعی ورود کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۰    
حوزه / مسئول کمیته فرهنگی وآموزشی ستاد اربعین حسینی قزوین از آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و اجرای برنامه های فرهنگی برای مدد جویان در روز اربعین حسینی خبر داد.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۵    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا تعداد زیادی از شهروندان بحرین در روستای "أبو صیبع" با برپایی تظاهراتی خواستار آزادی بدون قید و شرط زندانیان سیاسی شدند. مردم همچنین با حمایت از اظهارات اخیر آیت الله شیخ قاسم خواستار آن شدند که ملت به عنوان منشأ قدرت توسط رژیم آل خلیفه به رسمیت شناخته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس قرار است در مجمع عمومی سازمان ملل با همتای ایرانی اش دیدار کرده و موضوع آزادی زندانیان انگلیسی، از جمله نازنین زاغری را با او مطرح کند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۰    
اتحادخبر: مسئولین شهرستانی برای عرض تسلیت و ادای احترام به روح ملکوتی پهلوان عباس شجاعی فرد با خانواده آن مرحوم دیدار کردند .به گزارش خبرنگار اتحادخبر، ظهر روز یکشنبه بیست و هشتم شهریور ماه به همت مرکز نیکوکاری حضرت رقیه (سلام الله علیها) ، رؤسای ادارات بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) دشتستان ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان کردستان با اشاره به فراهم شدن زمینه آزادی 12 زندانی غیرعمد و بدهکار مالی گفت: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در کردستان از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- کرونا گرچه در طول 1.5 سال گذشته عده زیادی را داغدار کرد، اما اقدامات خداپسندانه ای نظیر صرف هزینه عزاداری برای آزادی زندانیان مالی شکل گرفت که اثر آن تا سال ها ماندگار خواهد ماند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سه نیکوکار یزدی هزینه های مراسم سالگرد و خیرات اموات خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرنمایندگی ستاد دیه یزد گفت: سه خیر یک میلیارد ریال هزینه مراسم سالگرد مردگان خود را برای آزادی زندانیان جرایم غبرعمدمالی استان به این نهاد اهدا کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۰    
قرار نذر هشتم و آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد از دل مساجد جان می گیرد. طرحی که حالا در آستانه یک سالگی است و در همین مدت توانسته 400 زندانی را با همت مردم خیر و نمازگزاران آزاد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۴۱    
بسته ویژه خبر خوب لرستان با نگاهی متفاوت به برخی از خبرهای خوب و امید بخش استان در چند روز اخیر منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد گفت: پویش قدم قدم تا آزادی به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان آغاز شد.
بانک صادرات ایران با امضای یک تفاهم نامه سه جانبه با صندوق بازنشستگی کشوری و ستاد دیه کشور آزادی 100 زندانی غیرعمد را تسهیل کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت پیشنهاد کرد: جاماندگان این سفر می توانند هزینه سفر خود را برای کمک به نیازمندان و آزادی زندانیان اختصاص دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای محرم با کمک هئیت های مذهبی 30 زندانی جرائم مالی استان لرستان آزاد شدند
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس کل دادگستری کردستان گفت: افزایش بازدید قضات از زندان ها موجب افزایش ارفاق و بهره گیری از نهادهای قانونی و در نتیجه آزادی زندانیان شده که اکنون آمار زندانی های استان در مقایسه با سال گذشته 10 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۵۴    
مردم بحرین اقدام رژیم آل خلیفه در سازش با رژیم صهیونیستی را محکوم و خواهان آزادی زندانیان سیاسی این کشور شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
شهرری ایرنا مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ری گفت: 55 میلیارد و 434 میلیون و 461 هزار ریال کمک مردمی از خیران شهرستان ری و دستگاه های مختلف دولتی طی پنج ماه اول سال جاری برای آزادی زندانیان غیرعمد و خدمات رسانی به خانواده هایشان جمع آوری شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
موکب فردوس بچه های مسجد که به دلیل شرایط کرونایی امسال در راهپیمایی اربعین حضور ندارد، با شرکت موثر در نهضت مواسات از طریق ساخت و سازهای جهادی، آزادی زندانیان و اشتغال زایی توانسته معنویت و حال و هوای اربعین را به داخل کشور بکشاند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سلطه طالبان بر افغانستان، نتیجه تبانی مثلث آمریکا، اشرف غنی و طالبان در دوحه قطر بود. آن ها در قطر، دو توافق نامه امضا کردند که یکی آشکار بود و دیگری پنهان. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
موحد گفت: نام سردار سلیمانی موجب برکت در اجرای طرح آزادسازی زندانیان مالی و غیرعمد شده و برگزاری ویژه برنامه آزادی زندانیان در بیت الزهرا این پیام را دارد که فصل جدیدی در زندگی مددجویان آغاز شده و باید به یک زندگی شرافتمندانه فردی و اجتماعی برگردند.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به همت مدیر و موسئس گروه فولاد ارومیه و با تعاملات سازنده رئیس کل دادگستری و مدیرکل زندان های استان مبلغ 24 میلیارد ریال معادل دو میلیارد و چهارصد میلیون تومان برای آزادی زندانیان نیازمند و حمایت از خانواده زندانیان بی بضاعت اختصاص یافت .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان تهران طی بازدید از ندامتگاه زنان گفت: با تشکیل کمیته پایش در دادگستری اقدامات خوبی انجام شده اما لازم است قضات از تمام تخفیفات و ارفاقات قانونی برای کمک به آزادی زندانیان واجد شرایط استفاده کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مردم بحرین در پی شهادت علی ناس، چهارمین زندانی سیاسی در بحرین که قربانی سهل انگاری پزشکی در زندان های رژیم آل خلیفه شده است، علیه این رژیم تظاهرات کرده و خواستار آزادی زندانیان سیاسی شدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه استان زنجان در مورد اقدامات فرهنگی و اجتماعی در راستای اهداف کنگره 3535 شهید استان گفت: آزادی زندانیان جرایم غیرعمد به نیابت از شهدا انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۱۰    
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین گفت: با وجود اینکه امسال به خاطر کرونا مراسم حضوری نداشتیم، به همت خیران و رسانه ها 2 برابر سال قبل عواید مالی برای آزادی زندانیان جمع آوری کردیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از تارنمای اینترنتی روزنامه “القدس العربی”، محمد المنفی” ضمن تبریک این روز به تمام ملت لیبی از تمام تلاش هایی که برای روز آشتی ملی کشیده شده است، تشکر کرد ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل جمیاری روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان البرز افزود: یکی از بخش های فعال در کشور حائر رتبه شدیم م آزادی زندانیان با کمک ستاد دیه و انجمن حمایت از زندانیان و خیرین مرکز نیکوکاری است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال بازماندگان 28 نفر از درگذشتگان استان، هزینه برپایی مجالس ترحیم، یادبود، هفتم، چهلم و سالگرد اموات خود را صرف آزادی 53 تن از زندانیان جرائم غیرعمد کردند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - یکی از اعضای هیئت فداییان حضرت زینب (س) با حضور در دفتر ستاد دیه استان خراسان رضوی، مبلغ 200 میلیون ریال را برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اهداء و با این کمک به پویش هر هیئت، آزادی یک زندانی پیوست. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۸:۲۲    
گنبدکاووس- ایرنا - اقدام خداپسندانه نیکوکاران منجمله "حاج محمد شهرکی" که برای آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد در گنبدکاووس انجام می دهند به تحکیم خانواده و کاهش آسیب ها کمک می کند باید شمار آنان در جامعه افزایش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۷    
رئیس شعبه 11 صلح و سازش دادگستری گنبدکاووس گفت: هدف از آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک به حفظ بنیان خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل انجمن خیریه همت، بیشتر کمک ها در این خیریه به موضوعاتی چون درمان، کمک های ضروری، جهیزیه، کمک ودیعه مسکن، ارزاق و اطعام، آزادی زندانیان نیازمند و سایر نیازهای اعلام شده اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نیکوکار یزدی در روز فوت مادرش مبلغ 150 میلیون ریال را برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۵۹    
شمس گفت: در ایام محرم و صفر طرح آزادی هر هیات آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد اجرا می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۳۱    
تهران- ایرنا- هواداران و پیروان محمد مصدق در 1339 خورشیدی در میدان جلالیه تجمع کردند و خواستار رعایت آزادی های مندرج در قانون اساسی، حقوق بشر مطابق اعلامیه بین المللی، برقراری دموکراسی، آزادی زندانیان سیاسی و بازگشت آنان به زندگی عادی و فعالیت های حرفه ای شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نیکوکار یزدی مبلغ پنج میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه بسیج رسانه با ایجاد پویش نذر آزادی بستر گلریزان یک ماهه اصحاب رسانه را فراهم کرده، گفت: اصحاب رسانه و همه خیرین نیک اندیشی که می خواهند در این گلریزان رسانه ای شرکت کنند می توانند مبالغ نقدی خود را به شماره 6273817010122301 به نام گروه جهادی شهدای رسانه واریز ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۲:۰۲    
حوزه/ جمعیت وفاق اسلامی بحرین گفت: مقامات بحرین از ناپدید شدن اجباری به عنوان یکی از ابزار های ایجاد رعب و وحشت و انتقام سیاسی استفاده کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۶    
بذر افشان خیر شهرستان مروست مبلغ 200 میلیون ریال را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نیکوکار یزدی مبلغ 30 میلیون ریال هزینه مراسم سالگرد پدر خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد گفت: 6 خیر نوعدوست با اهدای 740 میلیون ریال زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمدمالی استان را فراهم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۱۲    
مدیر عامل ستاد دیه استان کرمان از کمک یک میلیاردو هفتصد و هفتاد میلیون ریالی بسیج اصناف با همکاری بسیج حقوق دانان برای آزادی زندانیان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۷:۵۹    
گروه جهادی رسانه روشنگری، یکی از 3 گروه فعال در شهرستان کوه چنار است که تا کنون اقدامات جهادی بسیار چشمگیری به ویژه برای آزادی زندانیان انجام داده است
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۳۹    
مرکز نیکوکاری یاشیل یول تبریز در راستای وظیفه اجتماعی و انسانی و در اقدامی خداپسندانه،موجبات آزادی 16 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد را فراهم کرد.