پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۱۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آزادی زندانیان»

پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهدی رحمتی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در یک برنامه تلویزیونی درخواستی را از مردم مطرح کرد. رحمتی که در یک برنامه تلویزیونی به نام ماه من حاضر شده بود گفت: توصیه می کنم در برنامه آزادی زندانیان غیر عمد بدهی مشارکت کنید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۹    
13 هزار زنجانی ، نزدیک به 5 میلیارد تومان برای آزادی زندانیان غیرعمد در قالب پویش زنجان همدل کمک کردند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
ربیعی گفت: یکی از اقداماتی که بسیج مداحان در راستای نهضت کمک مومنانه انجام می دهد کمک به آزادی زندانیان مالی جرائم غیر عمد است که خوشبختانه در ماه رمضان امسال 3 زندانی در اراک آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
پرداخت زکات فطره از جمله اعمال واجب پایان ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر است و مؤمنان پس از یک ماه روزه داری با پرداخت زکات فطره مستضعفان را هم در شادی عید فطر سهیم می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد گفت: چهار شرکت تولیدی و صنعتی با اهدای 200 میلیون تومان زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمدمالی استان را فراهم کردند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲    
نصف جهان: مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان اصفهان در خصوص آمار آزادی زندانیان غیرعمد در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان بیش از 172 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در استان جمع آوری شده که زمینه ساز آزادی حدود 128 نفر از زندانیان استان اصفهان شده ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه استان اصفهان گفت: تاکنون بیش از 200 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان اصفهان جمع آوری شده است که سهم فولاد مبارکه بیش از 10 درصد بوده است و این کمک خیران فولاد مبارکه تحسین برانگیز است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۶    
با کمک نیکوکاران 37 زندانی جرائم غیر عمد در خوزستان از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به آزادی 11 زندانی گفت: آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در ماه رمضان برکت کار را صد چندان می کند چرا که بازگشت زندانی به آغوش خانواده شادی توصیف ناپذیری برای خانواده زندانی و خیران به همراه دارد.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان با اشاره به فتوای مراجع عظام تقلید گفت: امکان تخصیص فطریه برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد وجود دارد و ستاد دیه استان، آماده دریافت زکات فطره برای کمک به این زندانیان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
با کمک مردم نوعدوست گلستان، 40 زندانی بدهکار و جرایم غیرعمد، عید فطر را کنار خانواده های خود جشن می گیرند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۵    
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه فجر فارس با اعلام آزادی 6 زن زندانی در دوماه اول سال جاری، از رتبه اول فارس در آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در کشور خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان - عبدالسحین سجادی، مدیرنمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در ستاد دیه استان سیستان و بلوچستان از بدو تاسیس تاکنون بیش از هزار و 100 نفر از سطح زندان های سیستان و بلوچستان آزاد شده اند ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در یزد با کمک شرکت ها و کارخانجات صنعتی رقم خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۶    
در بیست ونهمین شب ماه مبارک رمضان حدود 27 میلیارد و 500 میلیون ریال کمک های مردمی وخیران برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد از زندانیان استان اصفهان جمع آوری شد.
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایراسین، شرکت فولاد مبارکه عصر دیروز سه شنبه (21 اردیبهشت ماه) با مشارکت شرکت های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه و با حمایت خیران این مجموعه 20 میلیارد ریال کمک کرد تا زمینه آزادی زندانیان محکومان مالی از زندان های استان اصفهان فراهم شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد مبارکه با حضور در برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت از حمایت و مشارکت شرکت فولاد مبارکه و شرکت های زیرمجموعه آن و همچنین حمایت خیران این مجموعه برای کمک 20 میلیارد ریالی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان اصفهان خبر داد ...
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت فولاد مبارکه با حضور در برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت شبکه اصفهان گفت: فولاد مبارکه با مشارکت شرکت های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه و با حمایت خیران این مجموعه 20 میلیارد ریال کمک کرد تا زمینه آزادی زندانیان محکومان مالی از زندان های استان اصفهان فراهم شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۳    
از طرف هیئت رزمندگان اسلام خمینی شهر جهت آزادی زندانیان 200میلیون ریال جمع آوری و تحویل ستاد دیه استان گردید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۶    
روژان کریمی دانش آموز 17 ساله مریوانی با فروختن طلا و اهدای پول توجیبی خود به آزادی زندانیان غیر عمد در قالب جشن گلریزان کمک کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از مریوان ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: با فروش پیراهن های استقلال و پرسپولیس مبلغی برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد جمع آوری شد. عصر امروز با حضور امید روانخواه و محسن خلیلی مراسمی برای فروش پیراهن های استقلال و پرسپولیس برگزار شد تا با درآمد حاصله، تعدادی زندانیان جرایم غیر عمد استان البرز آزاد شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه کردستان گفت: تاکنون مبلغ دو میلیارد 365 میلیون تومان با مشارکت گسترده و بی سابقه خیرین استان جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد جمع آوری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۱۵    
زولفی بخاری، مشاور ارشد نخست وزیر پاکستان در امور پاکستانی های مقیم خارج از امضای توافقنامه آزادی زندانیان میان ریاض و اسلام آباد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۵    
درجشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در مه ولات مبلغ 243 میلیون تومان برای آزادی برای آزادی 35 زندانی جرائم غیرعمدجمع آوری شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲    
مبلغ 130میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد با همکاری محسن چاوشی خواننده مطرح کشور تامین شد.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
کارکنان همراه اول با پویش درون سازمانی آزادی زندانیان جرائم غیرعمد ، امید را به دل 15 خانواده هدیه کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خیران شهرستان زاهدان یک میلیارد و 600 میلیون تومان بصورت نقد و تعهد برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان کمک کردند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۱    
امام جمعه دولت آباد گفت: در آئین گلریزان مردم برخوار برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد، خیران تعهد پرداخت 700 میلیون تومان را دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- خیران شهرستان زاهدان یک میلیارد و 600 میلیون تومان بصورت نقد و تعهد برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد سیستان و بلوچستان کمک کردند.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت: 18 زندانی جرائم غیرعمد با محکومیت بیش از 3 میلیار ریال در اردبیل آزاد می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
طبق استفتائات به عمل آمده از مراجع عظام تقلید، اختصاص زکات فطریه به منظور آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مغایرتی با متون فقهی ندارند.
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدعلی نظری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جشن گلریزان در اهر، افزود: خیریان و نیکواران این شهرستان تاکنون به میزان 4 میلیارد و 500 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد جمع آوری کرده و زمینه برای آزادی 24 نفر از محکومان مالی و جرایم غیرعمد ایجاد شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور اعضای شورای شهر یزد از نیکوکاران و خیرین نوجوان که در زمینه آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مشارکت کرده بودند تقدیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت اصفهان در ماه ضیافت الهی چهار میلیارد ریال برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا کرد.
فرمانداری برخوار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان برخوار با حضور ائمه محترم جمعه شهرستان، عبداله بنهری فرماندار شهرستان، احمدی رئیس دادگستری، ایزدپناه دادستان، هاشم زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از صاحبان و مدیران صنایع کارخانجات و خیرین شهرستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول شورای هماهنگی کانون های خدمت رضوی استان سمنان گفت: زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد ندامتگاه سمنان باید با همت خیران فراهم شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۴    
مدیر کانون فرهنگی هنری تربیت طبس گفت: کانون فرهنگی هنری تربیت طبس در راستای اجرای پویش قاصدک مهربانی جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد متعهد شده است تا 120 میلیون تومان کمک مردمی تا پایان ماه مبارک رمضان جمع آوری کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
19 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد گیلان امروز با کمک خیران آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
نوزدهمین جشن گلریزان ستاد مردمی دیه با حضور رئیس کل دادگستری استان هرمزگان و با مشارکت جمعی از خیرین برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
آمل- گروه جهادی تلاشگران ظهور نور (عج) از زمان شیوع کرونا تا کنون با توزیع بسته های معیشتی و آزادی زندانیان به یاری نیازمندان در آمل شتافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل زندان های استان همدان گفت: 238 زندانی جرائم غیرعمد در زندان های این استان حضور دارند که آزادی آنها نیازمند 95 میلیارد تومان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ایرنا_ رئیس حوزه قضایی بخش خورش رستم به مرکزیت شهر هشجین خلخال گفت: مردم این منطقه در جشن گلریزان امسال برای آزادی زندانیان مالی و غیر عمد 2.5 میلیارد ریال کمک کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۱    
با موافقت رئیس دادگستری و دادستان قم، 40نفر از زندانیان جرایم سبک در قم، به آغوش گرم خانواده هایشان بازگشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۶    
امسال در جشن گلریزان مجازی در نقده، خیران نزدیک به 300 میلیون تومان کمک نقدی برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اهدا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۰    
رئیس امنیت ملی افغانستان اعلام کرد که زندانیان آزاد شده طالبان در گذشته به میدان های جنگ بازگشته اند بنابراین درباره ادامه آزادی زندانیان این گروه تصمیمی گرفته نشده است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۳۷ سایت دیگر  
نقدینه - همزمان با سالروز شهادت مولی الموحدین علی (ع) بانک ملی ایران دو میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم مالی غیر کلاهبرداری و غیر عمد ناشی از تصادفات(دیه) اهدا کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه کارخانه جات شیشه اردکان مبلغ 2 میلیارد و 700 میلیون ریال را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد گفت: سه فرد نیکوکار با اهدای 67 میلیون تومان زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمدمالی استان را فراهم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
هیئت عزادارن حسینی فدائیان ابوالفضل ” باغ گندم ” یزد با اهدای مبلغ 20 میلیون تومان جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به پویش ” سهم من آسمان ” پیوست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر موسسه خیریه نبی اکرم (ص) اصناف خاش گفت: این موسسه در راستای انجام وظایف محوله و مشارکت در امور خداپسندانه در ماه مبارک رمضان مبلغ 500 میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمدی به ستاد دیه استان کمک کرده است.