سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۷:۵۸Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زوج های جوان»

110 دست جهیزیه با اجرای طرح شهید سلیمانی در اختیار زوج های جوان سیستان و بلوچستان قرار گرفت.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 320 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 170 میلیارد ریال به زوج های جوان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
به همت خیران نیکوکار ده فقره جهیزیه به زوج های جوان در جزیره بوموسی اهدا شد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/همدان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اسدآباد گفت: اسدآباد از جمله شهرستان هایی است که از موقوفات در زمینه مسکن زوج های جوان محروم بوده و نیاز است واقفان با وقف های هوشمند و مشارکتی نسبت به این امر مهم خداپسندانه نیز براساس نیاز جامعه امروز توجه ویژه داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - با همت سپاه ثارالله کرمان و در راستای کمک مومنانه، جهیزیه تعدادی از زوج های جوان در کرمان اهدا شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۴    
معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: با کمک خیرین و افراد نیکوکار، پویش تهیه جهیزیه جوانان ورزشکار نیازمند در قزوین راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
99/9/9 آخرین تاریخ رُند قرن بود. این تاریخ از دو جنبه دارای اهمیت است. رویکرد منفی، که بسیاری برای به دنیا آوردن فرزند خود در این تاریخ تقلای بسیار کردند و رویکرد مثبت، که بسیاری از زوج های جوان در این روز مراسم عقد و آغاز زندگی مشترک خود را البته با شرایط خاص کرونایی برگزار کردند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۴۷    
توزیع1000 بسته معیشتی بین نیازمندان/اهداء23 مورد جهیزیه کامل به زوج های جوان دربندرخمیربه روایت تصویر
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۱۱    
شش سری جهیزیه به زوج های جوان در برخوار اهدا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام گفت: با هدف کمک مومنانه تعداد160 سری جهیزیه به ارزش 15 میلیارد ریال به زوج های جوان و 3 هزار و 250 بسته معیشتی به ارزش 10 میلیارد ریال به نیازمندان این شهرستان اهدا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۲    
فرمانده حوزه بسیج مساجد و محلات حمزه سیدالشهدا منطقه کلاته خیج به برنامه لبخند نو عروس اظهار کرد: در این برنامه 5 سری جهیزیه به زوج های جوان منطقه کلاته خیج شاهرود اهدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۵    
در اجرای دومین مرحله طرح مهرکریمانه، 28 سری جهیزیه به زوج های جوان خمینی شهری اهدا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۲    
19 سری جهیزیه در قالب طرح مهرکریمانه 2 به مناسبت هفته بسیج، به زوج های جوان نیازمند در شهرستان مبارکه اهدا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۶    
آموزش و توانمندسازی موضوعی مهم برای کاهش آسیب ها و مشکلات و افزایش کیفیت در هر حوزه ای است که این دو سرفصل نقش کارآمدی در زندگی زوج های جوان دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۰    
فتوحی گفت: 130 بسته معیشتی در این مرحله بین نیازمندان و بیماران کرونایی و 11 سری کمک جهیزیه که تماماً از کالا های ایرانی استفاده شده در بین زوج های جوان و نیازمند شهرستان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۰    
همزمان با هفته بسیج 130 بسته معیشتی بین نیازمندان و بیماران کرونایی و 11 سری کمک جهیزیه که تماماً از کالا های ایرانی استفاده شده در بین زوج های جوان و نیازمند شهرستان توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۱    
مرحله چهارم طرح مهر کریمانه با اهدای 6 سری جهیزیه همزمان با سالروز صدور فرمان تشکیل بسیج مستضعفین توسط امام خمینی (ره)، انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۰    
ایرنا- یزد- در جریان رزمایش کمک های مومنانه در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، توسط خیران 11 سری جهیزیه و 400 بسته معیشتی به ارزش هشت میلیارد ریال به زوج های جوان و نیازمندان مهریز اهدا شد.عکس: کاظم سبحان زاده
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۱    
در راستای فرمایش مقام معظم رهبری برای محرومیت زدایی، 6 سری جهیزیه هریک به مبلغ 400 میلیون ریال، توسط ناحیه مقاومت بسیج چادگان تهیه و در هفته بسیج به زوج های جوان اهدا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهریز گفت: به همت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و بسیج سازندگی، 11 سری جهیزیه شامل یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، سرویس چینی، آب میوه گیری و کالای خواب به ارزش سه میلیارد ریال در اختیار زوج های جوان نیازمند این شهرستان گذاشته شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۴    
حجت الاسلام دانشی از اهدای کتاب هایی با موضوع خانواده و قرآن کریم به زوج های جوان همزمان با هفته کتاب در استان مرکزی خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
در دوره علم، دانش و تحصیل زندگی می کنیم. بیشتر جوان ها به دنبال تحصیلات دانشگاهی رفته و مدارک رنگارنگ به دست آورده اند. هر کس تخصص و هنری پیدا کرده و می تواند در زمینه ای ابراز وجود کند، اما خلأ دانش عاطفی هنوز وجود دارد ...
شاهین پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر و میمه گفت: همزمان با هفته بسیج به منظور ترویج ازدواج آسان جوانان در طرح کریمانه 9 سری جهیزیه به ارزش تقریبی 400 میلیون تومان برای زوج های جوان کم بضاعت تهیه و اهدا شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه دامغان گفت: در مرحله جدید رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه،2000 بسته معیشتی بین نیازمندان،57 دستگاه تبلت به دانش آموزان و هفت سری جهیزیه به زوج های جوان اهدا می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته گرامیداشت بسیج مستضعفین، تامین بخشی از جهیزیه تعدادی از زوج های جوان در دستور کار قرار گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرحله اول پویش اهداء جهیزیه به زوج های جوان با توزیع ده سری جهیزیه به زوج های کم برخوردار شهرستان ساوجبلاغ در هفته بسیج با همکاری جهادگران مرکز نیکوکاری سپاه ناحیه این شهرستان، خیرین و کمیته امداد آغاز شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶    
مرحله دیگری از رزمایش مواسات با توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان، اهداء تبلت به دانش آموزان نیازمند و جهیزیه به زوج های جوان نیازمند حمایت، به همت قرارگاه مواسات و همدلی شهرستان اجراشد. / عکاس: جواد رمضانیان
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۳۹    
تعداد 12 دست جهیزیه به همت خیرین ٬بسیج سازندگی سپاه ناحیه امام هادی (ع) و پایگاه های بسیج مهرشهر و کمالشهر تهیه و بین زوج های جوان این دو منطقه توزیع شده است.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
طرح های عمرانی و خدماتی با حضور سردار اباذرسالاری فرمانده سپاه امام سجاد(ع)، و مسئولان شهرستان شهرستان خمیر افتتاح شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج تعداد 6 سری جهیزیه که هر کدام به ارزش 150 میلیون ریال که درمجموع 900 میلیون ریال توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه تهیه و بین زوج های جوان توزیع خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۸    
100 جهیزیه هدیه رهبر انقلاب به زوج های جوان مناطق محروم توسط سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تحویل وبیش از3000بسته معیشتی به آسیب دیدگان ازکرونا توزیع خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار از اهدای 6 سری جهیزیه به زوج های جوان برخواری خبرداد و گفت: این جهیزیه ها با 22 قلم کالای عمدتا تولید داخلی اهدا می شوند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
در نخستین روز از هفته بسیج پایگاه کوثر النبی حوزه زینبیه ناحیه مرکزی به فرماندهی "باغیانی" مزون عروس با کلیه ملزومات عقد و عروسی افتتاح کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۰    
فرمانده سپاه ناحیه خلخال از توزیع 70 سری جهیزیه دربین زوج های جوان این شهرستان خبرداد
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۸    
به همت بسیج سازندگی سپاه فتح و کمیته امداد 62 سری جهیزیه به زوج های جوان بهمئی اهدا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۷    
100 جهیزیه هدیه رهبر انقلاب به زوج های جوان مناطق محروم توسط سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام تحویل وبیش از3000بسته معیشتی به آسیب دیدگان ازکرونا توزیع خواهد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۲    
در راستای طرح ازدواج آسان جوانان و همزمان با ششمین روز از هفته بسیج، اهدای 50 سری جهیزیه به خانواده رزمندگان بسیجی معسر به همت سپاه ثارالله در استان کرمان انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود – ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه شاهرود گفت: 50 سری جهیزیه شامل 21 قلم کالای اساسی بین زوج های جوان مناطق کم برخوردار توزیع می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- با حضور نماینده ولی فیقه در خوزستان و فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) 100 سری جهیزیه به نوعروسان اهوازی اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
یک هزار بسته معیشتی و 30 سری جهیزیه برای زوج های جوان شهرستان زرندیه با مشارکت خیرین و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در نظر گرفته شده بود که در اختیار جامعه هدف قرار گرفت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
در چهارمین روز از هفته بسیج 715 سری جهیزیه به زوج های جوان مددجوی کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
با مشارکت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد، قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه و قرارگاه جهادی سردار سلیمانی در سپاه فتح استان، 715 سری جهیزیه به زوج های جوان مددجوی کهگیلویه و بویراحمد اهداء شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۴    
715 سری جهیزیه به زوج های جوان مددجوی کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
با مشارکت قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه، کمیته امداد استان و قرارگاه جهادی سردار سلیمانی در سپاه فتح 715 سری جهیزیه به زوج های جوان مددجوی کهگیلویه و بویراحمد اهدا شد.
هورگان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۲    
همزمان با هفته مقدس بسیج طرح توزیع 33 سری جهیزیه به زوج های جوان شهرستان نی ریز توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه نی ریز انجام گرفت .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۹    
گروه استان ها- مدیر امور مجاورین آستان قدس رضوی از توزیع بیش از 200 هزار بسته معیشتی توسط این نهاد از ابتدای شیوع کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۷    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: 715 سری جهیزیه تا پایان هفته بسیج امسال به زوج های جوان زیر پوشش کمیته امداد این استان اهدا می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به مناسبت هفته بسیج 715 مورد جهیزیه به زوج های جوان تحت حمایت این نهاد با مشارکت این نهاد و سپاه فتح استان اهداء می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
غلامی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 395 سری جهیزیه شامل 10قلم کالای ایرانی را به زوج های جوان کم بضاعت اهدا کرده ایم، گفت:210 هزار بسته معیشتی از ابتدای شیوع کرونا بین نیازمندان توزیع شده است.