دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۲۴Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حاکمیتی»

تیتر برتر   ۸ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در این بازدید با اشاره به بازدید از خطوط تولید شرکت ایران خودرو دیزل گفت : توان ساخت خودروهای با کیفیت و خوب در کشور وجود دارد و حمایت حاکمیتی وزارت صمت در مقام سیاستگذار این حوزه مستمر و جدی خواهد بود.
فرهنگ وهنر   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل حوزه ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: در رویکرد جدید مدیریتی از تمام ظرفیت های مردمی، غیرمردمی، دولتی و حاکمیتی که وجود دارد استفاده می کنیم. باید اینها را تجمیع کنیم تا بتوانیم ماموریت های فرهنگی خود در منطقه را به درستی انجام بدهیم.
دنیای معدن   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور با بیان اینکه استفاده کننده نهایی از محصولات اکتشافی این سازمان بخش خصوصی است، گفت: این سازمان به عنوان سازمانی حاکمیتی خروجی های به دست آمده از اکتشافات را به پروانه های اکتشافی، تبدیل و در نهایت برای آن گواهی کشف صادر می کند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس بر ضرورت توجه هرچه بیشتر نهادهای حاکمیتی به موضوع فشارافزایی و نگهداشت تولید از میدان پارس جنوبی تأکید کرد و گفت: امیدواریم بخشی از فشارهای ناشی از افزایش مصرف، از طریق اصلاح الگوی مصرف، از بخش تولید برداشته شود.
فودنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
افزوده شدن عبارت راهبری به شورای عالی نظارت بر اتاق و همچنین تغییر ترکیب آن که 6 به 4 به نفع دولت و بخش های حاکمیتی است، فعالان بخش خصوصی را نگران استقلال اتاق ایران کرده است.
آنا / معدن نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا شهیدی گفت: بر اساس مجوزی که از شورای عالی معادن به ما داده شده، گواهی کشف های خود را به صورت مزایده در اختیار بخش خصوصی قرار می دهیم، زیرا ما سازمانی اقتصادی نیستیم و هیچ وقت به دنبال بهره برداری از معادن نبوده و نیستیم.
نیوز فلاورجان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۳۵    
فرماندار شهرستان فلاورجان مهمترین راهبردهای قرارگاه عفاف و حجاب را مسئولیت پذیری و پاسخگویی مسئولین دستگاههای اجرایی و نهادهای حاکمیتی در حوزه عفاف و حجاب و به فعلیت رساندن ظرفیت ها در راستای ارتقای وضعیت عفاف و حجاب برشمرد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر این که هیچ دلیلی برای نتوانستن در امر ایجاد اشتغال وجود ندارد، گفت: اشتغال زایی یک تکفل اجتماعی و از رسالت های حاکمیتی است اما در این حوزه محدودیت هایی داریم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شورای حاکمیتی و ائتلاف آزادی و تغییر سودان به طور رسمی اعلام کردند: توافقنامه ای در روز دوشنبه هفته جاری امضاء می کنند که انتظار می رود با امضای آن نهادهای قدرت به طور کامل در اختیار سیاستمداران مدنی قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شورای حاکمیتی و ائتلاف آزادی و تغییر سودان به طور رسمی اعلام کردند: توافقنامه ای در روز دوشنبه هفته جاری امضاء می کنند که انتظار می رود با امضای آن نهادهای قدرت به طور کامل در اختیار سیاستمداران مدنی قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفت: باید بازی گاه های ما به عنوان محیطی فرهنگی مورد توجه قرار گیرند و دستگاه های حاکمیتی و خانواده ها در شکل گیری این اتفاق نقش بسیار موثری دارند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مفاهیم بسیار پر کاربرد در ساحت سیاست و اجتماع که به منظور درک کیفیت حکومت داری و انطباق آن با الگوهای مطلوب حاکمیتی می توان از آن بهره گرفت، مقوله حکمرانی مطلوب است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: طرح اصلاح الگوی کشت یک طرح فرابخشی و فرادستگاهی است و به عنوان برنامه حاکمیتی مطرح می شود که کلیه قوای مملکت در اجرای آن اهتمام کرده و مصوبات لازم برای اینکه تمامی قوا پای کار باشند انجام گرفته است.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی مدیریت ریسک عملیاتی در صنعت بیمه با هدف آشنایی با مفاهیم ریسک عملیاتی، اصول و چارچوب حاکمیتی مدیریت ریسک عملیاتی، روش های شناسایی، آرایه بندی، انواع روش های اندازه گیری، کنترل، کاهش، پایش و گزارش گری ریسک عملیات برای دانشجویان رشته های مدیریت مالی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۱    
به گزارش ایران اکونومیست از القدس العربی، روزنامه عبری زبان هاآرتص در گزارشی فاش کرد: محمد حمدان دقلو (حمیدتی) معاون شورای حاکمیتی و فرمانده نیروهای واکنش سریع سودان، تجهیزات جاسوسی پیشرفته ای را به دست آورده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: آموزش و پرورش امری حاکمیتی و سیاست گذاری و حکمرانی بر عهده حاکمیت است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدارس غیردولتی در هرمزگان گفت: آموزش و پرورش امری حاکمیتی و سیاست گذاری و حکمرانی بر عهده حاکمیت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) در خوزستان با اشاره به بحث اشتغال ورزشکاران، گفت: از آقای فتوحی معاون استاندار می خواهم که پیشنهاد خود را برای اشتغال قهرمانان در شرکت های خوزستان به شورای تامین بیاورد و این موضوع مصوب و ابلاغ حاکمیتی شود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دیوان عدالت اداری در رأیی اعلام کرده که شاپرک اجازه ابلاغ مقررات قانونی و قواعد رگولاتوری را ندارد و برمبنای موازین قانونی بانک مرکزی ایران عهده دار سیاستگذاری در حوزه پولی و بانکی کشور است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان آبان سال جاری، معادل 142 میلیون و 768 هزار و 983 تن بوده که در قیاس با مدت مشابه سال گذشته، رشد 8 درصدی را نشان می دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳    
بیرجند- اکثر معادن خراسان جنوبی با مشکل فرسودگی ماشین آلات و کمبود نقدینگی دست و پنجه نرم می کنند که به گفته یکی از فعالان این بخش برای رفع مشکلات نیاز به حمایت ویژه حاکمیتی وجود دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۷    
میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان آبان سال جاری، معادل 142میلیون و 768 هزار و 983 تن بوده که در قیاس با مدت مشابه سال گذشته، رشد 8 درصدی را نشان می دهد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان آبان سال جاری، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، رشد داشته است .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: شهرداری بیشترین سهم را در اقدامات عمرانی مشهد به ویژه در حاشیه شهر خواهد داشت و دستگاه های دولتی و حاکمیتی فعال خواهند شد.
میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان آبان سال جاری، معادل 142میلیون و 768 هزار و 983 تن بوده که در قیاس با مدت مشابه سال گذشته، رشد 8 درصدی را نشان می دهد.
حجت الاسلام والمسلمین مبلغی گفت: ممکن است برخی از روحانیون و طلاب از بیم و ترس اینکه خدای نکرده به لباس شان بی احترامی و توهین شود با لباس شخصی بیرون بیایند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
هاشمی گلپایگانی، روحانیون را موتور محرک مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر دستگاه های اجرایی و حاکمیتی دانست و خواستار تشکیل هیأت اندیشه ورزی دستگاه های اجرایی از سوی این افراد برای احیاء و نظارت بر اجرای فریضتین واجب شد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سمیه قاسمی طوسی با اعلام این خبر گفت: رویداد تحول آفرین در راهبری بحران جمعیت با حضور مدیران کل دفاتر امور بانوان استانداری های کشور، نمایندگان دستگاه های حاکمیتی و اساتید برجسته حوزه خانواده به میزبانی استانداری یزد برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۵    
رئیس مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق کمک به ایجاد شغل و کارآفرینی برای نسل جوان را یک واجب شرعی دانست و گفت: از سیستم های حاکمیتی انتظار می رود فرایند ایجاد شغل را آسان تر کنند، قانون کار جمهوری اسلامی نیازمند به روزرسانی و افزایش سرعت ایجاد شغل برای نسل جوان است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۱    
شفقنا- محمد حمدان دقلو (حمیدتی)، نایب رئیس شورای حاکمیتی سودان، حمایت خود را نسبت به توافق مورد انتظار میان ائتلاف آزادی و تغییر و ارتش ابراز و تأکید کرد که آنها نمی پذیرند این کشور به قبل از انقلاب دسامبر/آذر 2018 بازگردد . ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به تمدید اعتبار کارت های ملی هوشمند تا سال 1405 از احتمال اعمال تغییر در کارت های ملی هوشمند خبر داد و گفت: دریافت کپی کارت ملی و شناسنامه از سوی دستگاه های خدمات رسان بر خلاف قانون است. ...
زومیت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دیوان عدالت ادارای اعلام کرده است شرکت شاپرک صرفاً بخشی از اختیارات بانک مرکزی در حوزه نظارت، فنی و زیرساخت را بر عهده داشته و در حوزه حاکمیتی وظیفه ای ندارد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس رای دیوان عدالت اداری، شرکت شاپرک صرفاً بخشی از اختیارات بانک مرکزی در حوزه نظارت، فنی و زیرساخت را بر عهده دارد و به همراه شرکت های زیرمجموعه خود، هیچ گونه اختیارات حاکمیتی ندارند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۳:۴۴    
بیشتر خودروهای محیط بانان فرسوده هستند رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بابیان اینکه بیشتر تجهیزات به خصوص وسایل نقلیه محیط بانان وضعیت خوبی ندارند و طول عمر آن ها بیش از 10 سال است ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی: پست با نگاه نوین، حاکمیتی و خدماتی خود نقش مهمی درتوسعه و آبادانی کشور ایفا کرده است.
تبریزمن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مجید کیانی :باید برای استفاده از توانمندی منطقه آزاد ارس در تولید و صادرات و اشتغالزایی و افزایش تولید ناخالص استان از سهم کشوری، همدلی بین نهادها و همچنین انجام به وظایف حاکمیتی اداره های دولتی مستقر در این منطقه و شهرستان مورد توجه قرار گیرد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: هدف مهم کالای استاندارد تولید کردن است و علاوه بر مدیران مراکز تولیدی، سازمان استاندارد به عنوان یک مرجع حاکمیتی و دستگاه نظارتی موظف است بر کیفیت کالا نظارت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه بیشتر تجهیزات به خصوص وسایل نقلیه محیط بانان وضعیت خوبی ندارند و طول عمر آن ها بیش از 10 سال است، گفت: این وضعیت برای سازمان حاکمیتی و نظارتی که باید در زمینه اجرای قانون هوای پاک الگو باشد جای تاسف دارد بنابراین طی برنامه سه ساله 3000 وسیله نقلیه در اختیار ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان تهران با اشاره به تدبیر صورت گرفته در دولت سیزدهم و استفاده از ظرفیت داخلی برای صدور کارت ملی هوشمند گفت: تمام کارت های ملی هوشمند تهرانی ها تا پایان سال صادر خواهد شد و در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فعال اصولگرا و عضو پیشین شورای شهر تهران با انتقاد از عملکرد دولت سید ابراهیم رییسی می گوید: فرد را اعدام می کنند به این دلیل که سکه طلا از 800 تومان به یک و نیم میلیون افزایش یافت. همین که داشتید آن شخص را اعدام می کردید به 5 میلیون تومان رسید ...
شیوا بیان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۱:۲۶    
به گفته مسئولان بهداشت و درمان استان اردبیل، در این آزمایشگاه، کلیه آزمایش های حاکمیتی در بحث ازدواج، غربالگری نوزادان و بیماری های خونی و آزمایش کنترل کیفی آب و فاضلاب، آزمایش سل، تشخیص مولکولی انجام می شود.
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در گردهمایی بسیج تجار و فعالان اقتصادی کشور با بیان اینکه اقتصاد عامل نفوذناپذیری و سلطه ناپذیری کشور است، گفت: می طلبد تا کلیه دستگاه های حاکمیتی در نحوه برخورد با فعالان اقتصادی به نحوی عمل کنند تا موجب ناامیدی و یاس فعالان اقتصادی نشود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۴    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با تأکید بر بازسازی مدیریت فرهنگی کشور گفت: روش درست کار فرهنگی این است که مردم یکدیگر را به سمت خوبی ها دعوت کنند و دستگاه حاکمیتی فقط باید برای حمایت از این کنش ها وارد عمل شود.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
راکعی، نایب رییس جبهه اصلاحات گفت: میزبانان این نشست نیز خواستار ارایه پیشنهادات مصداقی از سوی اصلاح طلبان شده اند. اصلاح طلبان نیز در بیانیه خود تاکید کرده اند که پیشنهادات اصلاحی خود را در آینده ارایه می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نشست بررسی جنبه های فردی و اجتماعی حجاب در جامعه با حضور ابراهیم فیاض، استاد دانشگاه تهران و جامعه شناس و حجت الاسلام جلیل محبی به میزبانی خبرگزاری مهر برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۹    
اصفهان - ایرنا - رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: کارهای فرهنگی اقناعی اگر از بالا یا دستگاه حاکمیتی انجام شود، موثر نخواهد بود بلکه باید توسط مردم انجام شود و حاکمیت از آن حمایت کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف گیلان پیشرفت جامعه اسلامی را در گرو خانواده سالم دانست و گفت: خلأ یک نهاد ملی حافظ منافع نهاد خانواده که تنظیم گر همه سیاست ها و مقررات و رویه های حاکمیتی در راستای خانواده باشد عمیقاً محسوس است.
سلامت نیوز / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هوشنگ پوربابایی، حقوقدان و وکیل پایه یک دادگستری گفت:در تمام کشورهای دنیا برای رعایت بهداشت روانی و جسمانی بیماران چنین ممنوعیت هایی تدوین شده است؛ بنابراین زمانی که پروتکل های بهداشتی اجازه ورود افرادی که صرفا برای دلجویی از بیماران به بیمارستان ها مراجعه می کنند و نه قصد برهم زدن نظم و امنیت ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
یک هیئت سودانی در دیدار با نخست وزیر اتیوپی بر حمایت خارطوم از "توافق تیگرای" تأکید کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، ابراهیم جابر ابراهیم، فرستاده عبدالفتاح البرهان، رئیس شورای حاکمیتی سودان به همراه هیئتی در دیدار با آبی احمد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عبدالفتاح البرهان رئیس شورای انتقالی حاکمیتی نظامی در سودان بار دیگر مدعی شد که قدرت را واگذار خواهد کرد.