پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۲۴Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصابت موشک»

رویداد ایران   ۵ ساعت پیش    
رسانه های صهیونیستی گفت: دو ساختمان در أفیفیم مستقیما مورد اصابت موشک های شلیک شده از لبنان قرار گرفتند. همچنین این رسانه ها تایید کردند که موشک شلیک شده از لبنان به شهرک زرعیت در الجلیل غربی اشغالی اصابت کرده است./دانشجو
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۸    
جنگنده های رژیم صهیونیستی ساعتی پیش به یک خانه در شهر حنین در جنوب لبنان یورش بردند. بنابر گزارش خبرنگار تابناک از جنوب لبنان، بلافاصله پس از این تهاجم آور برداری از محل اصابت موشک ها آغاز شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۶    
حزب الله لبنان در تداوم زد و خورد امروز با رژیم اسرائیل، به یک مرکز نظامی در شهرک برگلیوت حمله موشکی کرد و این مرکز را انهدام کرد. لحظه اصابت موشک برکان به این مرکز را می بینید.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر واضح از لحظه اصابت موشک یا پهپاد شلیک شده از سوی حزب الله به خلیج حیفا را دراین ویدئو ببینید.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
منابع اسرائیلی از اصابت موشک هایی به مناطق جدید در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
نورنیوز، تصاویری که بی بی سی از حمله ایران به پایگاه نواتیم اسرائیل منتشر کرده بود را بازنشر کرد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
آیا واقعا موشک به پایگاه هوایی اصفهان اصابت کرد؟ در ویدیو زیر به بررسی آن پرداخته ایم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۴    
سایت اصولگرای مشرق نیوز، در متنی با عنوان زوال معنای تاجزاده پس از اصابت موشک های ایران به اسرائیل در نقد تحلیل سیدمصطفی تاجزاده درباره ی تنش های اخیر میان ایران و اسرائیل نوشت: ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی از نوع هرمس450 را در آسمان مناطق مرزی لبنان سرنگون کرد. به گزارش صبح ساحل، مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد، یک فروند پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی از نوع هرمس450 را در آسمان مناطق مرزی لبنان سرنگون کرده است ...
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش رژیم اسرائیل تأیید کرد که پهپادش بعد از اصابت موشک زمین به هوا در داخل لبنان سقوط کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۴:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
یک پهپاد اسراییلی در مناطق جنوبی لبنان پس از اصابت موشک سقوط کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۰:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
یک دیپلمات پیشین رژیم صهیونیستی تأکید کرد: بازدارندگی اسرائیل که با حمله حماس در هفت اکتبر آسیب جدی خورده بود؛ با حمله 14 آوریل ایران از بین رفت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۱۰    
رژیم صهیونیستی در برابر حمله ترکیبی نیروی هوافضای سپاه پاسداران از چهار لایه پدافندی و نیز کمک 10 کشور از جمله آمریکا، انگلیس، فرانسه و اردن استفاده کرد؛ اما با وجود این، اهداف تعیین شده مورد اصابت موشک های ایرانی قرار گرفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمد ایمانی در کانال تلگرامی خود مطلبی با عنوان ابهام راهبردی ایران دردناک تر از اصابت موشک منتشر کرد و نوشت: جمهوری اسلامی ایران می توانست: به جای 400 صد موشک و پهپاد، 4000 فروند موشک و پهپاد شلیک کند؛ به جای تسلیحات متوسط، از موشک ها و پهپاد های فوق مدرن استفاده کند؛ ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۲    
تصاویر ماهواره ای منتشر شده توسط برخی رسانه های خارجی مدعی اصابت موشک اسرائیلی به اصفهان است. این تصاویر تا چه حد درست است؟
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف انتشار اخباری از یک رسانه صهیونیستی مبنی بر آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را کذب و آن را اقدامی خبیثانه در راستای عملیات روانی دشمن دانست. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وقتی بی بی سی (رسانه سلطنتی بریتانیا) تصویر معروف از قدس را با تیتر عبور موشک های ایرانی از فراز مسجدالاقصی در صفحه خود بازتاب داد و یورو نیوز (رسانه اتحادیه اروپا) تصویری از باران موشک های ایران با تیتر اصابت موشک به پایگاه هوائی نوآتیم اسرائیل را روی صفحه خود بارگذاری کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۵:۰۳    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری عملیات وعده صادق را عملیاتی موفق و بازدارنده دانست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال شنیده شدن صدای انفجار در آسمان اصفهان و ادعای برخی رسانه های خارجی مبنی بر اصابت موشک های اسرائیلی به برخی از مناطق مرکزی کشورمان، دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی با انتشار بیانیه ای وقوع هرگونه هجوم خارجی را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۷    
ایسنا/گلستان بدون شک موشک های ایران مراکز مهمی را هدف قرار داده اما مهمتر از اصابت یا عدم اصابت موشک ها، شکست هیمنه کذایی اسرائیل است که اتفاق افتاده و امیدوارم در آینده ما شاهد جرات و جسارت بیشتر دنیای اسلام و مسلمانان علیه این رژیم جعلی باشیم .
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۳    
با گذشت چند روز از حملات موشکی و پهپادی مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل، به رغم اینکه مقامات صهیونیستی و غربی تلاش گسترده ای برای ناموفق جلوه دادن عملیات وعده صادق انجام داده اند، با این حال، گزارش های منتشره در رسانه های اسرائیلی، حکایت از تلفات سنگین صهیونیست ها دارد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۷:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
بنابر اعلام منابع آگاه تا این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر اینکه انفجار بزرگی در اصفهان رخ داده و یا موشکی اصابت کرده باشد وجود ندارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۷:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: منابع آگاه به تسنیم گفتند که علیرغم شایعات تا این لحظه هیچ گزارشی مبنی بر اینکه انفجار بزرگی در اصفهان رخ داده و یا موشکی اصابت کرده باشد وجود ندارد.
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه نینوای استان گلستان، گفت: لایه هفتگانه گنبد آهنین عبری، غربی و عربی نتوانست مانع عبور و اصابت موشک های سپاه به اهداف صهیونیستی شوند.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۱:۲۴    
تهران تایمز: خبر برخی رسانه های اسرائیلی مبنی بر اصابت موشک های ایران به تاسیسات اتمی دیمونا کاملا کذب است، زیرا اساسا این موضوع جزو اهداف حمله ایران نبوده است. آیا اسرائیلی ها به دنبال زمینه سازی و مشروعیت بخشیدن به تجاوز احتمالی به تاسیسات هسته ای ایران هستند؟
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۲:۵۳   + ۶۴ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف انتشار اخباری از یک رسانه صهیونیستی مبنی بر آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را کذب و آن را اقدامی خبیثانه در راستای عملیات روانی دشمن دانست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۴۸    
با گذشت چند روز از حملات موشکی و پهپادی مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل، به رغم اینکه مقامات صهیونیستی و غربی تلاش گسترده ای برای ناموفق جلوه دادن عملیات وعده صادق انجام داده اند، با این حال، گزارش های منتشره در رسانه های اسرائیلی، حکایت از تلفات سنگین صهیونیست ها دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
سردار رمضان شریف انتشار اخباری از یک رسانه صهیونیستی مبنی بر آسیب دیدن ساختمان نیروگاه دیمونا در حمله تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را کذب و آن را اقدامی خبیثانه در راستای عملیات روانی دشمن دانست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت چند روز از حملات موشکی و پهپادی مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل، به رغم اینکه مقامات صهیونیستی و غربی تلاش گسترده ای برای ناموفق جلوه دادن عملیات وعده صادق انجام داده اند، با این حال، گزارش های منتشره در رسانه های اسرائیلی، حکایت از تلفات سنگین صهیونیست ها دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یک رسانه صهیونیستی با اشاره به جزئیات تازه از پاسخ موشکی و پهپادی ایران، اذعان کرد که تاسیسات هسته ای دیمونا و پایگاه های نواتیم و رامون در النقب مورد اصابت قرار گرفتند.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس لبنانی امور نظامی راهبردی گفت: عدم رصد و رهگیری پهپاد و موشک های مورد استفاده در حمله عرب العرامشه توسط اسرائیل به دلیل پرواز این سلاح ها در ارتفاع پایین و سرعت اصابت موشک ها به هدف است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
صحنه سازی ناشیانه صهیونیست ها در ماجرای اصابت موشک های ایرانی به پایگاه نواتیم رو شد.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی اصابت موشک های روسیه به مرکز شهر چرنیهیف در شمال اوکراین، دست کم 13 نفر کشته شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع رسانه ای عصر امروز (چهارشنبه) با انتشار تصاویری، لحظه اصابت موشک های حزب الله لبنان به پایگاه نظامی سری ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه عرب العرامشه در شمال فلسطین اشغالی را ثبت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۵    
دزفول – ایرنا – فرمانده تیپ 292 زرهی دزفول گفت: هواپیماهای جنگنده پنج ابرقدرت در هنگام آغاز پاسخ مشروع و انتقام سخت نیروهای مسلح، برای دفاع از اسراییل در حال گشت زنی هوایی بودند ولی این لایه های پدافندی فشرده نتوانستند جلوی اصابت موشک ها و پهپادهای ایرانی را بگیرند.
رجا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از اصابت موج جدید موشک های حزب الله به شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
در پی شلیک های موشکی از لبنان به منطقه العرامشه بخش امدادی رژیم صهیونیستی اعلام کرد: بر اثر اصابت موشک به ساختمانی در شهرک العرامشه در غرب الجلیل، چهارده نفر مجروح شدند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بعد از آنکه ارتش اسرائیل اعلام کرد 99 درصد پرتابه های ایران را مهار کرده، هر روز که می گذرد، برخی از اسرائیلی ها این آمار را زیر سوال می برند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- حزام محمد الاسد عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در گفت وگو با خبرنگار گروه بین الملل ایرنا تصریح کرد: پاسخ تنبیهی جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
برخی از اخبار حاکی از لاف زدن های جدید صهیونیست ها برای پاسخ به ایران دارد. صهیونیست ها که اصابت موشک های ایرانی به خاکشان آن هم پس از کمک های پدافندی چندین کشور، موجب تحقیر آنها شده است، حرف از پاسخ به ایران می زنند ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۶:۴۸    
صهیونیست ها سانسور شدید خبری در خصوص تعداد پرتابه های عبور کرده از پدافند انجام می دهند و شرکت های صاحب ماهواره های تجاری نیز حاضر به انتشار تصاویر با کیفیت از محل اصابت موشک های ایرانی نیستند ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
ویدئوهای دیدنی دیگر در کانال های آپارات و یوتیوب عصر ایران کانال 1 aparat.com/asrirantv کانال 2 aparat.com/asriran کانال 3 youtube.com/@asriran_official/videos کانال عصر ایران در تلگرام بیشتر بخوانید: نخستین تصاویر از اصابت موشک های ایرانی به اسرائیل (فیلم) ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز :عملیات وعده صادق در حالی رقم خورد که اهداف مهم از جمله پایگاه هوایی نواتیم در سرزمین های اشغالی مورد اصابت موشک های ایران قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - منابع خبری امروز (سه شنبه) از وقوع یک انفجار در غرب دریاچه طبریه در شمال سرزمین های اشغالی خبر دادند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری رویترز از واکنش پرشور مردم غزه به اصابت موشک های ایران به مقرر نظامی رژیم اسرائیل پرداخته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دریافت 240 KB به گزارش مشرق، منابع خبری در تحلیل هایی از فیلم اصابت موشک ایران به هدف خود در اسرائیل نوشتند، این فیلم شاهکار مهندسی کلاهک موشک بالستیک فراصوت ایران را به نمایش می گذارد که چند ثانیه قبل از برخورد یک مانور دقیق انجام می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در سایه تلاش ارتش رژیم صهیونیستی در مخفی نگه داشتن ابعاد نتیجه عملیات وعده صادق سپاه پاسداران، مقامات آمریکا اصابت حداقل 9 موشک بالستیک در دو پایگاه نواتیم و نقب را تایید کردند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۳    
از روزی که جنایتکاران تروریست صهیونیستی در خاک سوریه به اماکن کنسولی جمهوری اسلامی ایران حمله کردند و فرماندهان دلاور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به شهادت رساندند ...