جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۳:۵۵Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروهای یمنی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای یمنی با تلاش مزدوران سعودی و نیروهای منصور هادی برای نفوذ به منطقه صرواح در مأرب مقابله کردند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۸    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم تشییع پیکر شماری از نیروهای یمنی که در جبهه های جنگ با مزدوران ائتلاف سعودی به شهادت رسیده اند در صنعاء برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای یمنی هر روز بیش از پیش به پیش روی های خود برای آزادی کامل استان مأرب ادامه می دهند. در جدیدترین خبر، یمنی ها موفق شدند منطقه راهبردی "الزور" را در جنوب غرب شهر مأرب آزاد کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی آخرین تحولات میدانی و نظامی در نبرد مأرب بیانگر آن است که این نبرد در شرایط نهایی شدن به نفع نیروهای مقاومت یمن قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عربستان سعودی برای جلوگیری از آزادی مأرب یمن، سرکرده های القاعده، داعش و سایر گروههای سلفی را به خدمت گرفته، ولی موفق نشده است مانع پیشروی نیروهای یمنی شوند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بررسی آخرین تحولات میدانی و نظامی در نبرد مأرب بیانگر آن است که این نبرد در شرایط نهایی شدن به نفع نیروهای مقاومت یمن قرار دارد. شیعه پرس، گروه بین الملل – فاطمه صالحی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
زارعی با اشاره به عملیات نیروهای یمنی در استان مارب، آزادسازی این استان را از نظر راهبردی بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: به نظر می رسد در طی روزها و یا هفته های آینده نیروهای مقاومت یمن موفق به آزادسازی این استان مهم شوند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای یمنی پس از 6 سال در آستانه فتح مارب هستند و پس از درگیری های چند روزه خود را به دروازه های غربی و جنوبی این شهر رسانده اند و رژیم سعودی را در شوک عمیق فرو برده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مجتهد افشاگر اسرار آل سعود در فضای مجازی در جدیدترین توئیت خود شکست ائتلاف سعودی و مزدورانش در جبهه مأرب را قطعی دانست و از تحولاتی قابل توجه در این جبهه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رهبر جنبش أنصارالله یمن در سخنانی با بیان اینکه هدف از عملیات نظامی نیروهای یمنی در مأرب بیرون راندن متجاوزان سعودی است، گفت: نمی خواهیم که تحت قیمومیت عربستان، آمریکا یا اسرائیل باشیم.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
فارس: به گفته منابع نظامی دولت مستعفی در یمن، ارتش و کمیته های مردمی یمن به طور بی سابقه ای از سال 2014 به این سو نیرو و تجهیزات روانه منطقه عملیاتی مأرب کرده اند. همزمان در عرض ده روز فرودگاهها و پایگاههای نظامی رژیم سعودی در خاک عربستان چهار بار هدف حمله پهپادی قرار گرفت. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۳    
شفقنا- سرتیب یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز(چهارشنبه) از هدف قرار دادن دوباره فرودگاه ابها در عربستان سعودی توسط نیروهای یمنی خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت یمن در ادامه پیشروهای خود در جبهه مأرب موفق شدند خود را به سد راهبردی مأرب برسانند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المیادین، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن موفق شدند بعد از به دست گرفتن کنترل روستای الزور در منطقه صرواح ، خود را به سد راهبردی مأرب برسانند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه پیشروی ها، خود را به سد بزرگ مأرب رساندند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی انصارالله یمن به بیانیه وزارت خارجه آمریکا که در آن خواستار توقف پیش روی نیروهای یمنی و توقف عملیات نظامی علیه عربستان سعودی شده بود، واکنش نشان داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع میدانی گزارش داد که درگیری های خشونت آمیزی میان نیروهای یمنی و عناصر اوتلاف متجاوز سعودی در نزدیکی جبل البلق در صرواح واقع در مأرب رخ داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یک منبع یمنی گفت که پس از آزادسازی روستای الزور در اطراف مأرب، دهها مزدور به اسارت نیروهای یمنی درآمدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مقامات نظامیان مزدور سعودی در استان مأرب در شمال شرقی صنعا (پایتخت یمن) از شکست در برابر نیروهای یمنی ابراز نگرانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن، از حمله دو فروند پهپاد به مواضع رژیم سعودی در فرودگاه های جده و أبها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ارتش و کمیته های مردمی یمن موفق شدند در جبهه های مختلف شهر مأرب پیشروی کنند و به ساکنان این شهر اطمینان داده اند که هدف قرار نخواهند گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۵    
برگزیده اخبار جالب و خواندنی بین الملل را در این بسته خبری بخوانید.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان - یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن با انتشار توییتی، از عملیات تلافی جویانه موفقیت آمیز علیه اهدافی در خاک عربستان خبر داد. سریع ، نوشت نیروی هوایی یمن موفق شد یکشنبه بعدازظهر با پهپاد های صماد 3 و قاصف کِی 2 فرودگاه بین المللی ابها را هدف قرار دهد. ...
محمدعلی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن گفت در صورتی که بمباران یمن توسط ائتلاف سعودی متوقف شود حملات موشکی و پهپادی نیروهای یمنی هم متوقف خواهد شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از لحظه هدف قرار گرفتن پهپاد سعودی در یمن که شب گذشته توسط نیروهای الاعلام الحربی یمن در استان مأرب سرنگون شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان - یحیی سریع ، سخنگوی نیرو های مسلح یمن روز شنبه، 25 بهمن، درباره جدیدترین عملیات نیرو های یمنی گزارشی را ارائه کرد. به گفته وی، یک فروند پهپاد صماد 3، هدفی مهم را در فرودگاه بین المللی ابها هدف قرار داده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
برخی رسانه های یمنی از عقب نشینی تدریجی نیروهای عربستانی از شهر مأرب همزمان با پیشروی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن به سمت این شهر خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن پایگاه هوایی ملک خالد در خمیس مشیط عربستان را با یک فروند موشک بالستیک هدف قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
منابع نظامی یمنی از تسلط ارتش و کمیته های مردمی بر پایگاه مهم کوفل در غرب استان مارب یمن خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- نیروهای ارتش یمن وکمیته های مردمی بر اردوگاه راهبردی کَوفَل که یکی از بزرگترین اردوگاه نظامی ائتلاف سعودی در غرب شهر مأرب محسوب می شود، مسلط شدند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
محمد البخیتی روز چهارشنبه در توئیتی نوشت: به شرکت های هواپیمایی توصیه می کنیم از فرودگاه های عربستان استفاده نکنند زیرا از این فرودگاه ها برای اهداف نظامی در حمله به یمن و محاصره آن استفاده می شود. وی همچنین هشدار داد که این فرودگاه ها هدف قانونی و مشروع حمله نیروهای یمنی هستند ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های سعودی پس از ادعای انهدام دو فروند پهپاد یمنی اعتراف کردند فرودگاه أبها در جنوب عربستان هدف حملات نیروهای یمنی قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ائتلاف متجاوز سعودی مدعی سرنگونی دو فروند هواپیمای بدون سرنشین نیروهای یمنی در جنوب عربستان شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع آگاه از آشفتگی مقامات انگلیسی و آمریکایی در سایه پیشروی های نیروهای مقاومت یمن در جبهه مأرب خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از الاخبار، پیشروی نیروهای مقاومت در جبهه مأرب هم چنان ادامه دارد به طوریکه بر اساس گزارش های خبری منتشر شده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز جمعه در گزارشی درخصوص عملیات نیروهای ارتش و کمیته های مردمی در ماه گذشته میلادی (ژانویه) گفت: در عملیات نیروهای یمنی 74 سرباز سعودی و 75 مزدور یمنی کشته شدند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از سرنگونی 6 هواپیمای جاسوسی ائتلاف سعودی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن گفت: نیروهای یمنی در ماه گذشته 6 فروند هواپیمای جاسوسی مزدوران سعودی را سرنگون کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی متجاوز به یمن شامگاه شنبه ادعا کرد که یک فروند پهپاد متعلق به نیروهای یمنی را رهگیری و منهدم کرده است.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
افراد مسلح ناشناس یک مسئول نظامی در نیروهای یمنی طرفدار امارات را در استان تعز ترور کردند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تلویزیون رسمی عربستان سعودی شامگاه شنبه مدعی شد یک فروند پهپاد متعلق به نیروهای یمنی در حال پرواز به سوی اراضی این کشور سرنگون شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از نیروهای یمنی تحت حمایت امارات (که زیر نظر طارق صالح، پسر علی عبدالله صالح فعالیت می کنند) در ساحل غربی یمن جدایی خود را از این نیروها و پیوستن به ارتش یمن در صنعا با تمامی تجهیزات نظامی شان اعلام کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ستاد تبلیغات جنگ جنبش انصارالله یمن تصاویری از سیطره نیرو های یمنی بر ارتفاعات المطابق در نجران پخش کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ائتلاف متجاوز سعودی مدعی شد که یک فروند هواپیمای بدون سرنشین و یک فروند قایق نیروهای یمنی را منهدم کرده است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
پس از این که ارتش و کمیته های مردمی یمن فاش کردند، موشک های بالستیک و بالداری در اختیار دارند که می توانند بخش بزرگی از تاسیسات حیاتی رژیم صهیونیستی را هدف قرار دهند سوالات زیادی درباره واکنش اسرائیلی ها به این توانمندی نیروهای یمنی و نگرانی تل آویو از این موضوع مطرح شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای یمنی موفق شدند تلاش مزدوران متجاوز ائتلاف سعودی را که سعی داشتند به مواضع آنها در استان الحدیده نفوذ کنند ناکام بگذارند.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۲    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا رزمندگان انصارالله یمن با ایجاد کمین برای نیروهای نظامی سعودی در محور نجران شماری از آنان را به هلاکت رساندند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عملیات گسترده در بخش های جبل مراد و العبدیه علیه ائتلاف سعودی در جریان است و نیروهای یمنی در تلاش هستند خود را به دروازه های جنوبی شهر مارب برسانند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن امروز دوشنبه با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی به تشریح دستاوردهای نیروهای این کشور در نبرد با متجاوزان سعودی در سال 2020، می پردازد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که تنها در صورتی دو خلبان سعودی به اسارت گرفته شده توسط نیروهای یمنی را آزاد خواهد کرد که مقامات ریاض نیز اسرای فلسطینی بازداشت شده در عربستان را آزاد کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت اطلاعات نظامی یمن تاکید کرد برنامه هایی که نیروهای یمنی برای سال 2021 دارند دشمن را غافلگیر خواهد کرد و این برنامه ها بسیار بزرگتر از اقدامات در سال 2020 است.