شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۲:۰۹Oct 2020 24

جدیدترین‌های «نیروهای یمنی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۳:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارتش و کمیته های مردمی یمن روز یکشنبه با دفع حمله مزدوران سعودی، ده ها نفر از آنان را کشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن ائتلاف سعودی را تهدید کرد که چنانچه که نیروهای یمنی را آزاد نکند، باید منتظر اقدامات غافلگیرکننده صنعاء باشد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی امور اسرا در دولت نجات ملی یمن فاش کرد، نیروهای مسلح یمن هزاران اسیر از مزدوران سعودی و سودانی در اختیار دارد و برای آزادی همه اسرای خود تلاش می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته اسرا و آزادگان دولت نجات ملی در صنعا گفت: هزاران جنگجوی سعودی و سودانی در اسارت نیرو های یمنی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - عملیات آزادسازی و انتقال بیش از هزار نیروی به اسارت درآمده طی جنگ علیه یمن زیر نظر دفتر کمیته بین المللی صلیب سرخ در تهران آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن گفت 240 نفر از یمنی ها به صنعا بازگشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
یک فرمانده ارتش یمن با تاکید بر ادامه مبارزه نیروهای یمنی برای آزادسازی مناطق اشغالی از چنگ ائتلاف سعودی و مزدورانش از تدارک برای انجام یک عملیات بزرگ در مناطق مرکزی یمن گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده سازمان ملل در امور یمن خواستار توقف جنگ و درگیری بین نیروهای یمنی و شبه نظامیان وابسته دولت مستعفی یمن در استان الحدیده واقع در غرب این کشور شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی می داند اگر مواضع اشغالی را در جنوب استان الجوف از دست دهد، راه برای پیشروی سریع نیروهای یمنی به سمت شهر مارب باز می شود و به همین دلیل دست کمک را به سمت داعش و القاعده دراز کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۶    
ارتش یمن با حمایت کمیته های مردمی حمله موشکی تلافی جویانه ای را علیه یک پایگاه نظامی در نزدیکی مرز سعودی انجام داده و دست کم ده نفر را به هلاکت رسانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
آمریکایی ها پس از اینکه بر طبل حمایت از غیر نظامیان یمنی می کوبیدند، این بار، حمایت نیروهای خود در برابر انصار الله را بهانه ای برای مداخلات خود در یمن و توقف عملیات نیروهای یمنی در مأرب عنوان کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای یمنی در مرکز یمن علیه ائتلاف سعودی طوفان پیروزی به پا کرده اند و سرعت پیشروی ها به حدی افزایش یافته که سرود آزادی شهر مارب که قلب یمن خوانده می شود آرام آرام به گوش می رسد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
موج شکست های سهمگین سعودی ها فقط به استان مارب خلاصه نشده و نیروهای یمنی در تلاش هستند با ورود به شهر مهم و راهبردی نجران ، سرنوشت جنگ را به طور کامل تغییر دهند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در سخنانی اعلام کرد که نبرد مأرب ادامه می یابد و نیروهای یمنی خود را به آزادسازی هر وجب از خاک این کشور ملزم می دانند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره، جلال الرویشان معاون نخست ویر دولت نجات ملی یمن بر تداوم نبرد مأرب تا آزادسازی کامل آن تأکید کرد. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۷    
به گزارش جام نیوز ، نیروهای متحد ارتش و کمیته های مردمی یمن در پیشروی قابل توجهی، به شهر "مأرب" نزدیکتر شدند. منطقه هفتم نظامی در اطراف مأرب به کنترل نیروهای یمنی در آمده و مزدوران ائتلاف سعودی به ناچار از منطقه عقب نشینی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای ارتش یمن در نبرد با مزدوران سعودی پیشروی های چشمگیری در نزدیکی شهر مأرب داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی شیوع ویروس کرونا و ایجاد محدودیت تردد برای شهروندان بسیاری از کشور ها به روسیه، حضور تجار و بازرگانان ایرانی و روسی نیز با موانع بسیاری مواجه شد.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همانطور که صنعا پیشتر نیز بارها درباره توسل به گزینه های بسیار دردآور هشدار داده بود، به نظر می رسد اینک این تهدیدها، با توجه به حملات پی در پی نیروهای یمنی علیه عربستان، عملی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش یمن اعلام کرد نیروهای یمنی بار دیگر توانستند فرودگاه ابها عربستان را این بار با پهپاد های قاصف کی2 هدف قرار دهند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله مجدد به فرودگاه بین المللی جنوب عربستان خبر دادند. به گزارش شیعه پرس به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که مقاومت یمن بامداد امروز چهارشنبه موفق شد بار دیگر فرودگاه بین المللی أبها واقع در جنوب عربستان را هدف قرار دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های ارتش و کمیته های مردمی یمن از حمله پهپادی به فرودگاه اب ها در عربستان سعودی خبر داد و اعلام کرد این حمله باعث تعطیلی چند ساعته فرودگاه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن اعلام کرد پهپاد های نیروی هوایی این کشور فرودگاه ابها در خاک عربستان را با دقت هدف قرار دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۳:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ائتلاف سعودی مدعی شد که یک فروند پهپاد بمب گذاری شده از سوی نیروهای یمنی را قبل از رسیدن به هدف در آسمان یمن منهدم کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع انگلیس گفت کشورش از عربستان سعودی در مقابل حملات نیروهای یمنی دفاع خواهد کرد و مجوز فروش تسلیحات بیشتر را به ریاض خواهد داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- ترکش های پهپاد نیروهای یمنی که برای انجام عملیات وارد خاک عربستان شده بودند، به فرودگاه شهر ابها اصابت کرد. تاریخ انتشار: 08:58 - 10 شهریور 1399 - کد خبر: 651491
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۲۰:۱۱    
شفقنا- منابع خبری به نقل از سخنگوی وزارت کشور دولت صنعا امروز (شنبه) از دستگیری سرکرده ارشد القاعده در استان صنعاء خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ وی گفت این سرکرده تروریست، فرمانده نیروهای القاعده در منطقه قیفه در استان البیضاء بوده که پس از شکستی که در برابر نیروهای ارتش یمن داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت کشور یمن از بازداشت یکی از رهبران القاعده در استان صنعا و پیش از انجام عملیات تروریستی خبر داد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رزمندگان یمنی پس از فرار مزدوران سعودی از اردوگاه راهبردی الخنجر در استان الجوف، اقدام به پاکسازی این اردوگاه و مناطق اطراف آن کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۲:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیم ا به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره؛ نیروهای یمنی حملات شدید مزدوران سعودی را در منطقه مریس در استان الضالع دفع کردند. این عملیات هفت ساعت به طول انجامید و بر اثر آن دهها نفر از مزدوران کشته و زخمی شدند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع یمن به ائتلاف تحت سرکردگی آل سعود هشدار داد که در صورتی که جنگ علیه این کشور را متوقف نکنند، با شرایط دردناکی روبرو می شوند و رزمندگان یمنی جنگ را به نفع خود رقم خواهند زد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های مسلح یمن با اشاره به عملیات نیروهای یمنی علیه تروریست های تکفیری تاکید کرد که آمریکا، عربستان و امارات حامی القاعده و داعش در یمن هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۰    
نیروهای یمنی پس از درگیری سنگین در شمال غرب استان البیضاء و جنوب غرب استان مارب به پیروزی های چشمگیری دست یافتند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری الصحافة یمن اعلام کرد، در کمینی که نیروهای انصارالله علیه عناصر تشکیلات تروریستی داعش در هنگام فرار آنها در منطقه الظهره در رداع واقع در شمال غرب البیضاء ترتیب دادند، ابوالولید العدنی، "امیر داعش در ولایت یمن" کشته شد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پیروزی های شیرین نیروهای یمنی تمامی ندارد و حالا راه برای پیشروی های جدید در چند محور باز شده تا نیروهای ائتلاف سعودی در استان های الجوف و مارب در شوک کامل فرو روند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف عربی متجاوز علیه یمن مدعی شد که چهار پهپاد نیروهای یمنی ها را که از صنعاء برخاسته بود، توانسته است که بر فراز آسمان یمن منهدم کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ارتش و کمیته های مردمی یمن موفق شدند در منطقه قَیفَه در استان البیضاء مرکز این کشور بطور قابل توجهی پیشروی کنند. در این عملیات ده ها تروریست که میان آن ها اتباع خارجی نیز دیده می شود کشته و زخمی شدند ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۶    
شفقنا- در پی درگیری میان ارتش و انصارالله یمن در جنوب این کشور، عناصر القاعده مجبور به خروج از یک منطقه و عقب نشینی شدند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، نیروهای یمنی صبح امروز با عناصر القاعده در منطقه قیفه در استان البیضاء درگیر شدند و توانستند ضمن آزادسازی این منطقه ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز ( دوشنبه) طی عملیاتی توانستند مناطق تحت اشغال تروریست های داعش در استان بیضاء را به کنترل خود در آورند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ نیروهای یمنی با حمله به منطقه قیفه در استان بیضاء موفق شدند، بلندی های جبل نوفان و منطقه صفوان را آزاد کنند. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
پدافند هوایی ارتش یمن توانسته یک فروند پهپاد جاسوسی از نوع آر.کیو 20 را بر فراز آسمان منطقه حرض در نزدیکی مرز عربستان منهدم کند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
نیروهای مقاومت یمن موق شدند یک فروند پهپاد جاسوسی ساخت آمریکا از نوع (آر کیو 20) را منهدم سازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، یک منبع نظامی یمنی اعلام کرد نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن حمله ائتلاف سعودی از سه محور در منطقه مرزی الصوح بین نجران و صعده را دفع کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- رهبر انصارالله یمن ضمن تبریک عید قربان به مردم یمن و نیروهای دلاور مستقر در جبهه ها و امت اسلامی، اقدام عربستان در تعطیلی و برگزاری محدود مناسک حج سال جاری را محکوم کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای یمنی گزارش دادند که طی 24 ساعته گذشته ائتلاف متجاوز سعودی 90 بار توافقنامه آتش بس الحدیده را نقض کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مشاور نخست وزیر یمن از انجام عملیات قریب الوقوع و بزرگ همراه با تغییر تاکتیک موشکی نیروهای یمنی در عمق خاک عربستان خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه البیان امارات و یک کارشناس نظامی سعودی به طور جداگانه خواستار توقف درگیری ها و مذاکره با نیروهای یمنی شدند. این روزنامه امروز در گزارشی با اعضای یمنی تیم مشورتی مارتین گریفیتس نماینده سازمان ملل در یمن، به گفت وگو نشست و از زبان این افراد نوشت که بهترین راه برای تحقق صلح در یمن ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عبدالکریم الحوثی وزیر کشور دولت نجات ملی یمن روز یکشنبه گفت که ائتلاف سعودی از عناصر داعش و القاعده برای جنگ علیه نیروهای یمنی استفاده می کند.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مبادله اسیر میان ارتش یمن و شبه نظامیان دولت منصور هادی وابسته به ائتلاف سعودی صورت گرفت.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مناطق مرکزی یمن در ماه ها و هفته های گذشته صحنه درگیری سنگین و نفس گیر بوده و در این میان رزمندگان یمنی دست برتر را در میدان نبرد دارند و در مقابل نیروهای ائتلاف سعودی متحمل شکست های کم سابقه ای شده اند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
حزام الاسد عضو دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن از تداوم عملیات راهبردی نیروهای یمنی در عمق خاک عربستان سعودی خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بهمن ماه سال 98 رزمندگان یمنی در میدان نبرد شروع طوفانی داشتند و در یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند به اشغال مناطق شرقی پایتخت (استان صنعاء) پایان دهند و از سویی دیگر مناطقی از جنوب غرب استان الجوف را به همراه بخش هایی از غرب استان مارب به کنترل دربیاورند. ...