جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۰:۱۴Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رأی الیوم»

سردبیر روزنامه رأی الیوم بزرگترین برنده در قضیه واردات سوخت به لبنان را حزب الله و محور مقاومت در لبنان، یمن، فلسطین، ایران، سوریه و عراق عنوان کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ورود نفتکش ایرانی حامل مازوت به بندر بانیاس سوریه و آغاز عملیات بارگیری و انتقال محموله آن به لبنان از طریق تانکرها شکست بزرگی برای آمریکا و رژیم صهیونیستی و هم پیمانانشان در لبنان و شکستن محاصره اعمال شده از سوی آن ها علیه این سه کشور است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۵    
سردبیر روزنامه رأی الیوم فرار اسرای فلسطینی از زندان جلبوع را نشانه شکست کامل دستگاه های امنیتی این رژیم دانست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، عبدالباری عطوان تحلیلگر مشهور جهان عرب با انتشار مطلبی در روزنامه رأی الیوم درباره فرار 6 اسیر فلسطینی از زندان جلبوع رژیم صهیونیستی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۵    
سردبیر رأی الیوم با اشاره به شکست بزرگ رژیم صهیونیستی و دستگاه امنیتی آن با فرار اسرا، این اقدام را موجب تجدید همکاری گروه های فلسطینی عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه عربی رأی الیوم ، کمک اخیر و بزرگوارانه دمشق به لبنان را شکست مقدماتی آمریکا توصیف کرد و نوشت که به زودی شکست بزرگتر آن در منطقه روی خواهد داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
منابع امنیتی عالی رتبه در تل آویو اعلام کردند که در جنگ آتی فلسطینی ها ظرف 11 روز 4500 موشک به اراضی اشغالی شلیک نمی کنند بلکه بسیار بیشتر از این تعداد خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سردبیر روزنامه الکترونیکی رأی الیوم نوشته است که هر اتفاقی برای نفتکش های ایرانی بیفتد، حزب الله و سید حسن نصرالله پیروز این ماجرا خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه رأی الیوم نوشت که نفتکش های ایرانی چه به لبنان برسند و چه مورد هدف قرار گیرند، نشانه عزت و محبوبیت حزب الله لبنان و شخص نصرالله هستند و آمریکا و رژیم صهیونیستی از هم اکنون در این ماجرا شکست خورده محسوب می شوند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا – عطوان در مقاله جدید خود با اشاره به اینکه اولین کشتی حامل سوخت ایران به زودی به بنادر لبنان می رسد تأکید کرد که حزب الله و سید حسن نصرالله بزرگترین برنده این پرونده هستند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از رأی الیوم ، عبدالباری عطوان تحلیلگر مشهور و برجسته جهان عرب مطلبی را در خصوص ارسال کشتی سوخت از سوی جمهوری اسلامی ایران به لبنان منتشر کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به نوشته روزنامه رأی الیوم پس از شکست ذلت آور آمریکا در افغانستان، ائتلاف واشنگتن و تل آویو جرأت تجاوزگری علیه نفتکش های ایرانی را نخواهند داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۲۰    
روزنامه رأی الیوم با اشاره به خواری جدید محمود عباس در برابر صهیونیست ها نوشت نبرد شمشیر قدس-2 شاید همزمان علیه تشکیلات خودگردان و تل آویو باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه رأی الیوم در مقاله ای به متلاشی شدن دولت تحمیلی آمریکا در افغانستان و شکست الگوی مداخله های نظامی واشنگتن در سایر کشور ها پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم چاپ لندن نوشت: اجازه ندادن به آمریکا برای سوء استفاده کردن از تحول ایجاد شده در افغانستان هوشیاری همه طرف ها چه طالبان و چه ائتلاف نوظهور روسیه و چین را می طلبد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رأی الیوم با هوشمندانه توصیف کردن حرکت حزب الله لبنان در قضیه واردات نفت از ایران که دولت آمریکا را مجبور کرد موضع خود را در قبال صدور برق اردن به لبنان تغییر دهد، نوشت اردن و سوریه بیشترین سود را از این موضوع می برند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از مخالفت شدید رهبر جریان المستقبل لبنان با خرید سوخت از ایران، سردبیر روزنامه رأی الیوم خطاب به رهبر جریان المستقبل گفت که چرا که آمریکا در ماه های گذشته برای لبنان نفت نیاورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه رأی الیوم در یادداشتی نوشت: رژیم صهیونیستی و هم پیمانانش بزرگترین بازندگان تحولات اخیر افغانستان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۰    
رأی الیوم نوشت برخی سیاستمداران لبنانی که آب به آسیاب طرح آمریکا و رژیم صهیونیستی می ریزند، نمی دانند که در آینده به سرنوشت مزدوران افغان و چه بسا سرنوشت بدتری مواجه خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رأی الیوم با برشمردن دروغ های بایدن در سخنرانی خود درباره افغانستان نوشت: اتفاق هایی که در فرودگاه کابل روی داد، لکه ننگی است که در تاریخ غرب و به طور مشخص آمریکا باقی خواهد ماند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان تحلیلگر مشهور جهان عرب و سردبیر روزنامه الکترونیکی رأی الیوم تأکید کرد که الجزایر در حال نزدیک شدن به ایران است و همین مسئله، ترس صهیونیست ها را به همراه داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۱    
سردبیر روزنامه رأی الیوم در مطلبی علل نگرانی و خشم رژیم صهیونیستی از نزدیک شدن الجزایر به جمهوری اسلامی ایران را بررسی کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
تحلیلگر برجسته جهان عرب و سردبیر روزنامه رأی الیوم : رژیم صهیونیستی اکنون دو امتیاز مهم خود را از دست داده است که واقعیت بحران نظامی و سیاسی اسرائیل و نیز تضعیف عمیق روحیه شهرک نشینان را فاش می کند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، عبدالباری عطوان تحلیلگر مشهور جهان عرب با انتشار مطلبی در روزنامه رأی الیوم نوشت: نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی به وجود شکاف های امنیتی بزرگ در ساختار این رژیم اذعان کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه رأی الیوم با تاکید بر شکست سخت آمریکا در افغانستان، معتقد است این کشور در عراق و سوریه نیز با همین سرنوشت مواجه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه رأی الیوم در سرمقاله ای به بررسی ابعاد ناتوانی مثلث آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در برابر جنبش انصار الله یمن پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه رأی الیوم تاکید کرد پاسخ مقاومت به رژیم صهیونیستی، روحیه صهیونیست ها را از بین برد و گواهی بر تغییر معادله قدرت در منطقه است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، عبدالباری عطوان تحلیلگر برجسته جهان عرب با انتشار مطلبی در روزنامه رأی الیوم نوشت: کسانی که به سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت سالگرد پیروزی مقاومت در جنگ 33 روزه گوش داده باشند به خوبی به پیام مهم او خطاب به صهیونیست ها پی برده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سردبیر روزنامه رأی الیوم و تحلیلگر عرب در پیامی به سخنرانی سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان واکنش نشان داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، عبدالباری عطوان تحلیلگر برجسته جهان عرب مطلبی را درباره تحولات اخیر لبنان در روزنامه رأی الیوم منتشر کرد. این تحلیلگر عرب زبان در مطلب خود آورده است: سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان اخیراً با شماری از ذاکران و مداحان حسینی (ع) دیدار کرده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به نوشته نشریه رأی الیوم تحریم های آمریکا علیه پکن موجب شد چین کالا های تحریمی را در کشورش بسازد همان کاری که ایران انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یک روزنامه عربی در تحلیلی با تمجید از اقدام تاثیرگذار ورزشکاران عربی که از رقابت با ورزشکاران صهیونیست خودداری کردند، نوشت سلاح رد عادی سازی روابط با اسرائیل دردناک ترین سلاح علیه این رژیم غاصب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سردبیر رأی الیوم در یادداشتی ضمن بررسی و موشکافی تحولات اخیر تونس به دلیل تصمیمات غافلگیر کننده رئیس جمهور آن، به توضیح در خصوص سناریوهای فراروی این کشور در مرحله متفاوت کنونی پرداخت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، عبدالباری عطوان تحلیلگر معروف جهان عرب در مطلبی در رأی الیوم درباره تحولات لبنان آورده است: عدم تشکیل دولت لبنان و انصراف حریری از مأموریت تشکیل کابینه با تحریک آمریکا در راستای بحرانی تر کردن اوضاع لبنان و تسریع انفجار جنگ داخلی برای فرسوده کردن مقاومت است و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۵    
سردبیر رأی الیوم با اشاره به رسوایی پگاسوس و هدف قرار گرفتن خریداران این برنامه جاسوسی و احتمال اقدام رژیم صهیونیستی به افشای اسرار آن ها تاکید کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه رأی الیوم به نقل از منابع دیپلماسی آمریکایی نوشت که این دیدار علاوه بر بخش رسمی، بخش خانوادگی نیز دارد و اظهارات مشترک رسانه ها در پروتکل آمریکایی نشان دهنده اهمیت ویژه به این دیدار است و بایدن و عبدالله دوم در برابر اهل رسانه کلمات گرمی را به زبان آوردند.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی مدعی شد که این رژیم در حال بررسی و برنامه ریزی برای اقدام احتمالی علیه تأسیسات هسته ای ایران است. به گزارش ایسنا، روزنامه رأی الیوم به نقل از یدیعوت آحارنوت می نویسد که نهادهای نظامی رژیم صهیونیستی اخیراً امکان حمله تل آویو به سایت های هسته ای ایران در آینده نزدیک را مورد ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۴    
به گزارش جماران ، عبدالباری عطوان نویسنده و تحلیلگر مشهور عرب در تحلیلی در روزنامه فرامنطقه ای رأی الیوم نوشت: سخنرانی بشار اسد رئیس جمهور سوریه به مناسبت سوگند یاد کردن پس از پیروزی اش در انتخابات ریاست جمهوری سوریه برای چهارمین بار و به مدت هفت سال دیگر در انتخاباتی که شاهد حضور مردمی چشمگیر در ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نشریه رأی الیوم در مطلبی طرح آمریکا، رژیم صهیونیستی و فرانسه برای روشن کردن آتش جنگ در لبنان را شکست خورده ارزیابی کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر رأی الیوم ادامه داد: آیا ترکیه نماینده جدید آمریکا در کابل پس از عقب نشینی خواهد شد؟ چگونه طالبان به سرعت تهدید کرد این اقدام عواقب وخیمی خواهد داشت؟ آیا هدف بعدی آمریکا مثلث چین-روسیه-ایران است و در این راه دوباره از اسلام سیاسی کمک می گیرد؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سردبیر رأی الیوم در یادداشتی به خروج آمریکا از افغانستان و تنها گذاشتن ارتش این کشور در مقابل هجوم طالبان اشاره کرد و از کردهای سوریه خواست تا روی حمایت آمریکا قمار نکنند.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۱:۴۰    
سردبیر روزنامه رأی الیوم در یادداشتی به بررسی افزایش حملات به پایگاه های نظامی آمریکایی ها در عراق و سوریه پرداخت.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، روزنامه رأی الیوم مطلبی را در خصوص فروپاشی قریب الوقوع توافقات سازش رژیم صهیونیستی با کشورهای عربی به ویژه با عربستان سعودی و امارات، نوشت. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، عبدالباری عطوان تحلیلگر برجسته جهان عرب با انتشار مطلبی در روزنامه رأی الیوم به بررسی تحولات اخیر در سوریه و عراق و حمله به مواضع ایالات متحده آمریکا در این کشورها پرداخت. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
عصر امروز (چهارشنبه)، به نقل از برخی منابع عربی که آن ها را بلندپایه خواند، خبر داد که به یک باره و پس از چند سال تعلیق، تحولی در ارتباط با پرونده مذاکرات میان تشکیلات خودگردان و تل آیو ایجاد شده است و آمریکا سعی دارد به رغم فراهم نبودن شرایط، این پرونده را احیا کند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، رأی الیوم در مطلبی با اشاره به سخنرانی اخیر سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در کنفرانس تجدید گفتمان رسانه ای و مدیریت رویارویی ، آورده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه رأی الیوم دبیرکل حزب الله لبنان را بزرگترین نخبه رسانه ای محور مقاومت دانست و تاکید کرد که جنگ احتمالی آینده نیازمند حفظ و ارتقاء سطح برتری رسانه ای مقاومت است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، برخی منابع آگاه عربی گزارش دادند که دولت آمریکا در تلاش برای احیای مذاکرات سازش به هیأت امنیتی و سیاسی عالی رتبه آمریکا برای سفر به منطقه و دیدار با مقامات اسرائیلی، فلسطینی و عربی ، چراغ سبز نشان داده است. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه رأی الیوم علنی شدن اختلافات عربستان و امارات را بر سرنوشت ائتلاف میان دو کشور و ائتلاف چهار جانبه در جریان تحریم قطر تاثیر گذار دانست.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر برجسته جهان عرب با انتشار مطلبی در روزنامه رأی الیوم به بررسی اختلافات میان عربستان سعودی و امارات پرداخت.