شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۵۶Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری انتهاج (entehaj.ir)

پایگاه خبری انتهاج 1 فروردین 1398 پایگاه خبری انتهاج 31 فروردین 1399 پایگاه خبری انتهاج 31 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری انتهاج 29 خرداد 1399 پایگاه خبری انتهاج 30 تیر 1399 پایگاه خبری انتهاج 31 مرداد 1399 پایگاه خبری انتهاج 31 شهریور 1399 پایگاه خبری انتهاج 22 مهر 1399 پایگاه خبری انتهاج 2 آبان 1399 پایگاه خبری انتهاج 1 آذر 1399 پایگاه خبری انتهاج 2 آذر 1399 پایگاه خبری انتهاج 3 آذر 1399 پایگاه خبری انتهاج 4 آذر 1399 پایگاه خبری انتهاج 5 آذر 1399 پایگاه خبری انتهاج 7 آذر 1399 پایگاه خبری انتهاج 8 آذر 1399 پایگاه خبری انتهاج 9 آذر 1399 پایگاه خبری انتهاج 10 آذر 1399 پایگاه خبری انتهاج 11 آذر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
یزد- رئیس گروه مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای یزد از کسب رتبه دوم این شرکت در عملکرد برنامه های پاسخگویی بار سال 99 در گروه دوم شرکت های برق منطقه ای کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
یزد- ویدئوی منتشر شده مبنی بر رها شدن آب انتقالی در بیابان مربوط به خط انتقال زاینده رود نیست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یزد- شهردار یزد از مراحل بررسی مشکلات معبر هفت خوان برای پیاده روی معلولان و عابران پیاده بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یزد- معاون شهرسازی و معماری شهرداری یزد و معاون امور عمرانی و زیربنایی شهرداری یزد از طرح مناسب سازی شهری در برج ساعت و خیابان مسجد جامع یزد بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۴    
یزد- ما انسان ها برای انتقال مفاهیم و مقاصد و همچنین یادگیری و مستندسازی دانش، همراه از ابزار "زبان" استفاده کرده و "گفتگو" می کنیم اما "گفتگو" در معنای اصطلاحی آن ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۰    
هواشناسی یزد اعلام کرد: از چهارشنبه تا اواسط پنج شنبه هفته جاری، موج بارشی دیگری در استان یزد فعال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
زهرا زارعی مدرس حوزه علمیه و مسئول کانون دانش آموختگان حوزه علمیه در پی ترور شهید محسن فخری زاده یادداشتی را نوشته است که در ادامه می خوانیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۴۰    
یزد- تعمیرات اساسی مولد G14 آلستوم نیروگاه سیکل ترکیبی یزد از ابتدای آذر ماه 99 شروع گردید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
یزد- مدیر دفتر مهندسی طرح های شرکت برق منطقه ای یزد، عملیات اجرایی پروژه توسعه پست رستاق این شرکت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
یزد- دز پی شهارت دکتر محسن فخری زاده یزدی با اعتصاب در محل دفتر وزارت امور خارجه در یزد اعتراض خود را بیان کردند و خواستار پاسخ محکم ایران شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- در حاشیه بازدید معاون پژوهش و فناوری وزارت عتف از پارک یزد، نشستی با حضور مسئولین پارک به منظور بررسی پتانسیل های پهنه علم و فناوری اقبال برای صدور مجوز مربوطه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۱    
یزد- غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم تحقیقات فناوری (عتف) در سفر خود به استان یزد، روز پنج شنبه 6 آذر 99 در پارک علم و فناوری یزد حضور یافت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
یزد- استاندار یزد در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت رییس سازمان پژوهش، و فناوری وزارت دفاع، آورده: شهادت ناجوانمردانه دانشمند برجسته کشور شهید فخری زاده چهره خشن و کریه تروریسم بین المللی را به نمایش ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
یزد- هرچند تعطیلات در یزد باعث شده تا برخی از امار مبتلایان به کرونا کاسته شود ولی رعایت بهداشت و فاصله اجتماعی و سرپیچی نکردن از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا عامل بهبود روند و پیشگیری از شیوع بیشتر ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
یزد- مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور طی تقدیر نامه ای از زحمات بی شائبه و مساعدت های موثر مدیر مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی در رزمایش های دست یاریگر و کمک های مومنانه به معسرین و ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
یزد- این سایت مجازی با ایجاد فضای نمایشگاه مجازی برای معرفی تک تک کالا و محصولات مشاغل در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی فرصت رایگان فراهم کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
یزد- همزمان با هفته بسیج، سرپرست جدید مجتمع، مدیران و جمعی از اعضای پایگاه بسیج مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان بافق با حجت الاسلام و المسلمین سلیمانی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- نشست مشترک استاندار و مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد با مدیر عامل بانک تجارت در خصوص تامین مالی اجرای پروژه های آب شرب شهری و روستایی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
یزد- بررسی جامع برای تهیه لوازم یدکی و کالاهای استراتژیک با رویکرد صرفه جویی و اقتصاد مقاومتی در شرکت برق منطقه ای یزد انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
یزد- عملیات لوله گذاری خط انتقال آب به روستاهای قطروم و فاضلیه ی بافق با پیشرفت 95 درصدی در حال اجرا است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- جلسه شورای بسیج پایگاه شهید سامعی شرکت برق منطقه ای یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق یزد گفت: با همت و تلاش کارکنان نیروگاه یزد به میزان 353 هزار و 360 مگاوات ساعت برق تولید شد که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته، 12 درصد افزایش تولید را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد- رئیس ستاد مناسب سازی معابر یزد از اجرای طرح هفت خوان در راستای مناسب سازی معابر شهری شهر جهانی یزد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد از برگزاری نهمین جلسه شورای حکام مرکز بین المللی قنات به منظور پایش فعالیت ها و تصویب برنامه های آتی این مرکز خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یزد- مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد گفت: داوطلبان و متقاضیان عضویت در هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری استان یزد می توانند با مراجعه به سامانه تبادل اطلاعات نهادهای مالی (ستان) ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
یزد- رییس مجمع نمایندگان یزد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه به صورت جدی در دستور کارش و دیگر نمایندگان استان قرار دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اسفراین - رئیس میراث فرهنگی اسفراین از ثبت حمام یا گرمابه تاریخی باغشجرد در فهرست آثار واجد ارزش تاریخی و فرهنگی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۸:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
یزد- جشنواره ملی نیرو و رسانه (نور) که برای سومین دوره از سوی روابط عمومی وزارت نیرو برگزار می شود، به دلیل استقبال خبرنگاران و رسانه ها برای ارسال آثار علاقه مندان تا 20 آذرماه تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیر امور آبفای ابرکوه از توسعه شبکه آبرسانی به طول دو هزار و 487 متر در شهرستان ابرکوه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- با علام ستاد مقابله با کرونا در یزد، تردد خانوادگی و دسته جمعی از ساعت 18 شب ممنوع بوده و پلیس راهور نظارت و اعمال جریمه خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یزد- رییس شورای شهر یزد گفت: طرح هفت خوان با هدف دسترس پذیر کردن معابر شهری برای گروه های مختلف جامعه به ویژه معلولان در حال اجراست، طرحی که رویای توسعه یافتگی را در شهر جهانی یزد محقق می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیر مرکز دیابت یزد گفت: ممکن است سونامی و طوفان دیابت داشته باشیم زیرا نسل ما نسل چاق و همراه با استرس و کم تحرک است که باید برای آن تمهیداتی بیاندیشیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
یزد- روابط عمومی شرکت آبفای استان یزد در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور موفق به کسب رتبه دوم در رشته تبلیغات شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- مدیر امور آبفای میبد از پیشرفت 54 درصدی مخزن ذخیره آب شرب 10 هزار متر مکعبی شهرستان میبد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
یزد- کتابخانه مرکزی شهر یزد به عنوان بزرگترین پروژه فرهنگی چهل ساله جمهوری اسلامی به اتمام رسید و به زودی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیر کل میراث فرهنگی یزد گفت: باید در تبدیل روستاها به شهرها دقت شود تا هویت معنایی و تاریخ آن روستا حفظ شود، این اتفاق به هویت فرهنگی و تاریخی روستاها آسیب می زند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۰۶    
شیروان - کمبود بذر دولتی، گرانی بذر آزاد و عدم پاسخگویی مسئولین اداره جهاد کشاورزی شیروان دغدغه اصلی این روزهای طلایی کشاورزان این شهرستان شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- رئیس گروه تشکیلات و بهبود روش های شرکت برق منطقه ای یزد با بیان اینکه روش فراخوان عمومی به عنوان شیوه جدید انتخاب و انتصاب مدیران این شرکت برگزیده شده است، فرایند این روش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۵۸    
اسفراین - دکتر علی خرسند زاک بعنوان سرپرست جدید مجتمع آموزش عالی فنی مهندسی اسفراین معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد- سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در یزد گفت: امروز یک هزار و 124 مورد تعداد بستری ناشی از کرونا در استان داشتیم و روز گذشته یک هزار و 147 مورد بیمار مشکوک به کرونا بستری شدند که نشان از وضعیت رو به ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
یزد- مدیر حوزه مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد از طرح های اصلاح هندسی و مناسب سازی مسیر گردشگری معلولان و مناسب سازی معابر این مسیر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد- شهردار یزد: در شورای اجرایی شهر دوستدار کودک ایجاد پارک مهارتی در دستور کار است همچنین واحد حقوق کودک را هم اداره شهر دوستدار کودک راه اندازی خواهیم کرد که در دست بررسی برای مصوب شدن است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یزد- نشست کارگروه کتابخوانی شرکت برق منطقه ای یزد با حضور مدیرعامل شرکت و اعضای این کارگروه، به مناسبت هفته کتابخوانی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر خانه مطبوعات یزد گفت: حامی کارت مربوط به تمام اعضای خانه مطبوعات یزد و خبرنگاران یزدی است که فعالیت مستمر خبری آنها برای ما محرز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: تأمین خط دوم انتقال آب به استان یزد به طور مشترک با استان اصفهان از بهشت آباد انجام شود، اما منبع تأمین آب تغییر کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۲    
58٪ مردم ایران مطالعه غیر درسی دارند و سرانه مطالعه کشور حدود 7 - 2 دقیقه در شبانه روز است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
یزد- شهردار یزد با تاکید بر اینکه مناسب سازی معابر شهری برای معلولان را یک کار فانتزی و خارج از دستور کار شهرداری نمی دانم، گفت: این مهم به شکل ویژه در شهرداری شهر جهانی یزد پیگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۰۲    
اسفراین - دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت عصر امروز به اسفراین سفر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
یزد-مجری طرح تولید پراکنده شرکت برق منطقه ای یزد وضعیت نیروگاه های خورشیدی در استان یزد را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۱۷    
اسفراین - مراسم معارفه رئیس جدید پیام نور اسفراین باحضور دکتر فیضی ریاست محترم دانشگاه پیام نور استان و فرماندار شهرستان انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۲:۲۰    
یزد- مدیر امور آبفای شهرستان خاتم از نصب 101 فقره انشعاب آب در این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
گروه متقلب www.Aitrades.com و همچنین Exchange.Aitrades.com که با ارائه کوین تقلبی با نام ATC منتصب به افراد مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از جمله آقای ش-ا ساکن آمریکا و فعال در رسانه های معاند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یزد-معاون وزیر بهداشت در نشست بررسی وضعیت شیوع کرونا و ارائه خدمات به بیماران در استان یزد اظهار داشت: با توجه به اینکه آمار قابل توجهی از اتباع بیگانه در استان یزد حضور دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- با توجه به شیوع کرونا و لزوم گسترش خدمات غیرحضوری، سامانه تیکتینگ راه اندازی شد تا تمامی خدمات سازمان را در قالب یک درگاه اینترنتی به مردم و مهندسی ارائه شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یزد-مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد در مراسمی که در هفته پدافند غیرعامل در این شرکت و با حضور جمعی از کارکنان برگزار شد؛ به تشریح مانورهای انجام شده در زمینه پدافند غیرعامل پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
یزد- همزمان با میلاد با سعادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق (ع) و 13 آبان، اولین محصول گندله در کارخانه گندله سازی 5 میلیون تنی سه چاهون بدست آمد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یزد_ فرماندار یزد با اعلام اینکه بعد از ظهرها از ساعت 4و نیم هر روز تا پایان هفته شهر یزد تعطیل خواهد بود، گفت: پلیس راهور جرایم سنگین وضع کرده و با تردد در سطح شهر برخورد می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یزد-نشست هم اندیشی با رابطان خبری شرکت برق منطقه ای یزد با حضور مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد- شرکت آبفای استان یزد موفق به کسب گواهینامه اجرای برنامه ایمنی سامانه تامین آب آشامیدنی شهرابرکوه و مجتمع های روستایی فهرج و بفروئیه گردید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
یزد-مسئول واحد دفاتر مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: از تعداد 51 پرونده ارسالی به سازمان 40 پرونده مورد بررسی قرار گرفته که پرونده 20 دفتر آماده صدور مجوز فعالیت می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد_ همزمان با هفته وحدت و در سالروز میلاد امامزاده عبدالله علیه السلام, ثبت نام دومین مرحله مسابقه بزرگ تلفنی حفظ قرآن کریم آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر میدانشاهی مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در نشست خبری گفت: کشور ایران دومین تولیدکننده گاز و چهارمین مصرف کننده گاز جهان است که این مصرف بیشتر در حوزه خانگی و سوختن گاز انجام می شود و این در ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
یزد- دی ماه سال 1398 دکتر محمدحسین جعفری رئیس سابق و بنیانگذار کانون وکلای استان یزد با کسب 16 رای از 16 اراء ماخوذه در مجمع عمومی به عنوان رئیس جدید هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان یزد انتخاب شد و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یزد-مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد به همراه معاونین طرح و توسعه و بهره برداری این شرکت با امام جمعه و فرماندار شهرستان بافق دیدار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
یزد- مدیر دفتر برنامه ریزی فنی و برآورد بار شرکت برق منطقه ای یزد با بیان اقدامات انجام شده توسط این شرکت به عنوان مجری طرح ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
یزد- مدیر دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان بهاباد با اشاره به زلزله اخیر5.2ریشتری در این شهرستان گفت: زلزله خیز بودن بهاباد لزوم مهندسی ساختمان ها را دوچندان کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- جانشین ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در حال حاضر مشکل تخت و نیروی انسانی مراکز بهداشتی و درمانی استان یزد را از جمله چالش های این بخش ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- کارشناس انفورماتیک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: سامانه سینا فرایند های 54 گانه ارائه شده در 13 سامانه مجزا در نظام مهندسی را به صورت تجمیع شده و با کیفیت بهتر در اختیار مهندسان قرار ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
یزد- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: دکتر محمد آقایی خیری نیک اندیش و چهره ای خوش نام در حوزه بهداشت و درمان میبد بود که در طول عمر خود با در نظر گرفتن رضایت الهی خدمت صادقانه به مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
یزد- استاندار یزد در پیامی درگذشت پزشک خیر میبدی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
یزد- نشست کارگروه انرژی آب و پدافند غیر عامل استان یزد به مناسبت فرارسیدن هفته پدافند غیرعامل، به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد- مسئول کنترل و نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از نظارت بر کیفیت هزار و 358 نقشه با متراژ 997 هزار و 592 متر مربع خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
یزد- مسئول کارگروه و مدیر اجرایی مسابقه طاق خشتانه یزد گفت: 39 گروه متشکل از 16 تیم و 23 فرد در این مسابقه رقابت خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- دادستان عمومی و انقلاب بافق گفت: باید نسبت به آموزش زوجین قبل و حین ازداوج اهتمام داشت و با احیای باورهای دینی، در مسیر تحکیم بنیان خانواده گام برداشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- مسئول آمار و فناوری اطلاعات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، از الکترونیکی شدن بیش از یک میلیون و700 هزار برگ از اسناد سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
یزد- علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در نامه ای به محمدعلی استاندار یزد، مراتب ثبت هفت اثر میراث فرهنگی ناملموس استان یزد را به وی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
یزد- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان اینکه تست برخی فرایندها در سامانه یکپارچه نظام مهندسی"سینا" با موفقیت انجام شده است، گفت: فاز اول این سامانه بزودی رونمایی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یزد- فرماندار یزد گفت: در شرایط فوق بحران کنونی نیازمند کمک مردم به مردم و کمکرسانی محلات و بسیج، هنرمندان و همه به طور حداکثری هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد- نشست شورای فرهنگی شرکت برق منطقه ای یزد با حضور مدیرعامل این شرکت و رئیس ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اسفراین - صدور موافقت اولیه احداث بازارچه صنایع دستی در اسفراین انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
یزد- رئیس شوراهای حل اختلاف استان یزد از صلح و سازش در پرونده موضوع اختلاف بین سهامداران یک شرکت در ایران و کشور چین به ارزش قریب به 17 هزار دلاری از طریق ویدئو کنفرانس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
یزد- مدیر محیط زیست و کیفیت منابع آب شرکت آب منطقه ای یزد با تاکید بر این که منابع آبی تفت در معرض آلودگی قرار دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- نتایج سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه همکاران و همسران همکار صنعت آب و برق استان یزد اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مسئول کانون بسیج مهندسین و متخصصین پایگاه مقاومت شهید سامعی شرکت برق منطقه ای یزد با اشاره به ابلاغیه رئیس سازمان بسیج وزارت نیرو مبنی بر لزوم ایجاد کانون های بسیج مهندسین و متخصصین در وزارت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد_ مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد از اجرای طرح هادی در 110 روستا خبر داد و گفت: یک هزار و 500 قطعه واگذاری زمین جهت ساخت مسکن روستایی انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد_ شرکت برق منطقه ای یزد در سامانه تیکتینگ در عملکرد سه ماهه دوم سال 99 در بین شرکت های برق منطقه ای رتبه اول کشوری را داراست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان یزد گفت: نامگذاری 15 مهر ماه به عنوان روز ملی روستا فرصتی مغتنم است تا با بررسی و ارزیابی همه توانمندی ها و پتانسیل های مناطق روستایی بپردازیم که در حقیقت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- مدیر امور آبفای مروست گفت: در شش ماه اخیر ، 535 هزار و 693 مترمکعب آب شرب و بهداشت از چاه های شهرمروست استحصال و تولید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
یزد- رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان یزد از6400 مورد بازرسی و 63 فقره پرونده قاچاق به ارزش 2میلیارد و 973 میلیون و 345 هزار ریال در شش ماهه سالجاری در استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
یزد- نشست کارگروه انرژی و آب پدافند غیر عامل استان با موضوع تهدیدات سایبری در سامانه های اسکادا و کنترل صنعتی حوزه انرژی به میزبانی شرکت برق منطقه ای یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
یزد- نیکوکاران می توانند با مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین یتیم و یا فرزند نیازمند (محسنین) موردنظر خود را انتخاب کرده و ماهیانه حداقل 30 هزار تومان به آن ها کمک کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
یزد- مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: پویش مردمی" ایران همدل– همبازی" با همکاری کمیته امداد و شرکت ملی پست از نهم لغایت یازدهم مهرماه هم زمان با سراسر کشور در استان یزد اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
یزد- فرمانده انتظامی یزد از کشف 73 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان تفت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد- گزارش عملکرد بخش شستشوی خطوط و پست های انتقال و فوق توزیع شرکت برق منطقه ای یزد در شش ماهه اول 99 تشریح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی استان یزد از پرداخت 275 میلیارد ریال تسهیلات اجرای طرح های توسعه مکانیزاسیون کشاورزی به متقاضیان این بخش طی شش ماه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد- 2 پروژه شهرداری بافق شامل ساختمان جدید آتش نشانی و زمین چمن محله پیرمراد، عصر چهارشنبه با حضور معاون امور عمرانی استانداری یزد و جمعی از مسئولان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
یزد- نشست هماهنگی مباحث و موضوعات مرتبط با خطوط انتقال و فوق توزیع برق با حضور مدیر دفتر حقوقی شرکت برق منطقه ای یزد و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
یزد_مدیرعامل شرکت آبفا گفت : بیش از 30 درصد از شبکه آبرسانی یزد باید اصلاح و بازسازی شود
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد- میز خدمت و پاسخگویی شرکت آبفای یزد در محل نماز جمعه بر پا شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۹    
یزد- مدیرکل دامپزشکی استان یزد در دیدار با فرماندار بهاباد دیدار و ضمن تشریح جمعیت دام زنده این شهرستان، بر تشکیل ستاد شهرستانی مبارزه با بیماری آنفلوانزا تأکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...