چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۵:۳۳Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت حقوق»

عضو کارگری شورای عالی کار گفت: دیروز جلسۀ کمیتۀ مزد با موضوع مزد منطقه ای برگزار شد و نظرات اعضا جمع بندی شد. بحث مزد منطقه ای هرساله با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال مطرح می شود و موافق و مخالف خود را دارد ...
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از نیروهای شرکتی در سازمان های موختلف منتظر سال جدید هستند تا از وضعیتی که دارند خارج شوند. بسیاری از نیروهای خرید خدمات و شرکتی در سازمان ها از عدم پرداخت حقوق خود گله دارند جدا از بحث خقوق اتین افراد اطمینان خاطر از ادامه کار ندارند و وضعیت ناامیدی نسبت به فعالیت خود دارند ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۲۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- رئیس فراکسیون جنبش نسل نو در مجلس عراق، رای اخیر دادگاه عالی فدرال عراق درخصوص پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بغداد را جسورانه و شجاعانه توصیف کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۰    
خبر ساماندهی زباله گردها در تهران توسط شهرداری چندروز یش در رسانه ها منتشر شد. طبق این خبر قرار است به این افراد دستمزد ماهانه پرداخت شود. کیهان در این زمینه نوشت:خبر خوشحال کننده ای از زبان مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند تهران شنیدیم. ایشان گفته است ما همه زباله گردها را استخدام می کنیم ...
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۳    
راه مردم آنلاین _امیر علی نقی دهقی:آیا مردم برای پرداخت حقوق کارکنان شهرداری تهران که با سوءمدیریت شهرداران از زاکانی گرفته تا شهرداری چون علی اصغر کمالی زاده در منطقه 4 تهران انواع مشکلات را به آنها تحمیل می کنند ،نذر کرده اند! ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۳۸ سایت دیگر  
عیدی سال جاری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری و لشکری و همچنین خویش فرمایان تحت پوشش این صندوق که مبلغ 2 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده، واریز شد و بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان منتظر واریز عیدی خود هستند. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت گفت: یک هزار واحد کارگری مشمول طرح طبقه بندی مشاغل در عدالت پرداخت حقوق شده اند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
عیدی سال جاری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری و لشکری و همچنین خویش فرمایان تحت پوشش این صندوق که مبلغ 2 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده، واریز شد و بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان منتظر واریز عیدی خود هستند ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس طبق این خبر قرار است به این افراد دستمزد ماهانه پرداخت شود. کیهان در این زمینه نوشت:خبر خوشحال کننده ای از زبان مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند تهران شنیدیم. ایشان گفته است ما همه زباله گردها را استخدام می کنیم ...
55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۰:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان منتظر واریز عیدی خود هستند.با پایان پرداخت حقوق و مستمری بهمن ماه بازنشستگان تامین اجتماعی در انتظار اعلام مبلغ و زمان دقیق واریز عیدی هستند. اعلام مبلغ دقیق عیدی بازنشستگان کارگری، برعهده سازمان تامین اجتماعی است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
قبل از پایان سال دو تا سه ماه حق التدریس معلمان واریز و تمام آن بعد از پایان سال تحصیلی یعنی خرداد ماه واریز می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش درخصوص پاداش پایان خدمت بازنشستگان 1401 و نیز پرداخت حقوق معوقه معلمان حق التدریس تا پایان سال توضیح داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۲    
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور عنوان کرد: قطعه سازان به دلیل مشکلات نقدینگی برای پرداخت حقوق و عیدی و تسویه مطالبات بانکی و مالیاتی خود با مشکلات بسیاری مواجه هستند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-نماینده پیشین اتحادیه میهنی کردستان بر اهمیت انجام اقدامات فنی برای هماهنگی بین بغداد و اربیل درخصوص پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بغداد و گشایش شعبه های بانک های دولتی عراق در اقلیم تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۱۴   + ۶۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه 70 درصد پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1401 به حساب آنها واریز شده است گفت: اعتبار 30 درصد باقی مانده نیز تامین شده و سازمان برنامه و بودجه آن را تخصیص داده و اکنون در خزانه داری کل است که مقرر شده بعد از حقوق بهمن و قبل از واریز حقوق اسفند پرداخت شود.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، طبق اعلام آموزش و پرورش، اکنون نزدیک به 5 ماه حقوق نیروهای خرید خدمات پرداخت نشده است و در این هفته فقط حقوق دو ماه آنها پرداخت خواهد شد. علی فرهادی سخنگوی وزارت آموزش و پرورش معتقد است: اگر منع بکارگیری آنها ایجاد نمی شد، اکنون بدهی به این گروه از معلمان نداشتیم. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سخنگوی آموزش و پرورش گفت: 2 ماه از حقوق معوق نیروهای خرید خدمات این هفته پرداخت می شود. علی فرهادی روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره پرداخت حقوق معوق نیروهای خرید خدمات اظهار کرد: نیروهای خرید خدمات در سال گذشته که به کارگیری آنها هیچ منعی وجود نداشت، در اردیبهشت سال بعد [...]
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان-نماینده پیشین استان بصره در مجلس عراق ضمن هشدار درخصوص عواقب عدم اجرای رای اخیر دادگاه عالی فدرال عراق در خصوص حقوق کارکنان اقلیم کردستان، از دولت فدرال خواست تا بخشی از سهم اقلیم کردستان از بودجه عمومی عراق را برای پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کسر کند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۲۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو پیشین کمیسیون اقتصادی مجلس عراق، گفت: پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بغداد، مستلزم تفاهم و انجام دیدارهایی بین هیئت های دولتهای فدرال و اقلیم کردستان به منظور رفع موانع و دستیابی به توافق در خصوص درآمدها است.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ احمد حاج رشید نماینده اسبق مجلس عراق اعلام کرد زمانیکه در دوره قبلی مجلس عراق فعالیت داشته است به منظور پرداخت حقوق کارمندان اقلیم کردستان از سوی بغداد اقدام به جمع آوری 167000 امضاء کرده اند اما به گفته وی احزاب حاکم کردستان این اقدام را باطل کردند.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- یک کارشناس مسائل اقتصادی عراقی با بسیار مهم خواندن پرداخت حقوق کارمندان اقلیم کردستان توسط بغداد، گفت: کارکنان سلیمانیه در دعوی خود علیه اربیل درداگاه عالی فدرال عراق، پیروز شده اند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش گفت: 2 ماه از حقوق معوق نیروهای خرید خدمات این هفته پرداخت می شود. به گزارش صبح ساحل و به نوشته ایرنا، علی فرهادی درباره پرداخت حقوق معوق نیروهای خرید خدمات اظهار کرد: نیروهای خرید خدمات در سال گذشته که به کارگیری آنها هیچ منعی وجود نداشت، در اردیبهشت سال بعد حقوق گرفتند. ...
اقتصاد آنلاین / نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اعلام خبر واریز دو ماه از 5 ماه حقوق معوقه معلمان خرید خدمات آموزشی در این هفته گفت: در مرحله مصاحبه آزمون استخدامی برای معلمان خرید خدمات امتیاز در نظر می گیریم.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۳    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو حزب دمکرات کردستان بر پایبندی حزب خود به همه تصمیمات دادگاه عالی فدرال عراق در خصوص مدیریت و پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان تاکید کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حقوق و دستمزد برای این است که منابع انسانی بتوانند برای زندگی خود برنامه ریزی کنند. پس در حوزه مبلغ و همچنین زمان پرداخت حقوق و دستمزد با افراد شفاف و به آن پایبند باشید؛ این مساله با زندگی افراد ارتباط دارد؛ با آن بازی نکنید!
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۵۷    
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضوکمیته اعتراضات در سلیمانیه، گفت: پس ازرای دادگاه فدرال درخصوص پرداخت حقوق کارکنان اقلیم کردستان توسط بغداد، اراده معترضان پیروز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
یک پژوهشگر اقتصادی گفت: عدالت بر نظام پرداخت حقوق باید مستمر باشد یعنی سیاست کلی کشور باید حمایت بر اساس معیشت کارمند و کارگر باشد.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
عیدی سال جاری بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری و لشکری و همچنین خویش فرمایان تحت پوشش این صندوق که مبلغ 2 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده، واریز شد و بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان منتظر واریز عیدی خود هستند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان - ایرنا- حمیدرضا حاجی بابایی نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه همدان و فامنین گفت: بهبود حقوق کارگران و بازنشستگان، افزایش رفاه و قدرت خرید مردم، تقویت بخش خصوصی و مقابله با رانت و فساد را در صورت انتخاب و اعتماد مجدد مردم به خود به عنوان اولویت هایم دنبال و پیگیری می کنم .
گیل خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ سهراب علیزاده در گفت وگو با خبرنگارگیل خبر، با بیان اینکه حدود 100 کارآموز در مرکز اشتغال لنگرود در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: با همکاری دادستان شهرستان لنگرود این مرکر را به مرکز اشتغال شرق گیلان تبدیل کردیم. ...
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- دادگاه عالی فدرال عراق روز چهارشنبه 2 اسفند1402 با برگزاری نشستی، رای خود را در خصوص دعوی مربوط بر الزام دولتهای فدرال و اقلیم کردستان به پرداخت حقوق کارمندان اقلیم کردستان توسط بغداد صادر کرد.
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرویس عراق و اقلیم کردستان- عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عراق در واکنش به رای دادگاه فدرال در خصوص پرداخت حقوق کارمندان اقلیم کردستان توسط بغداد، این رای به سود شهروندان اقلیم کردستان و در راس آنها کارمندان اقلیم دانست .
کرد پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۲    
سرویس عراق و اقلیم کردستان_ بر اساس حکم دادگاه فدرال عراق هر وزارتخانه یا ارگان دولتی از اقلیم کردستان می تواند از هم اکنون به صورت مستقیم با وزارت دارایی عراق مبادلات خود را بدون بازگشت(مراجعه) به دولت اقلیم کردستان به منظور انتقال حقوق کارمندان این منطقه به بانکهای عراقی انجام دهند ...
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۲    
برخی از اعضای شورا به جای چاره اندیشی برای تکمیل پروژه ها و ساماندهی به وضعیت شهر، این روزها درگیر امور مرتبط با انتخابات مجلس هستند!
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: هیچ مانعی برای پرداخت حقوق زندانی که در کارگاه های بنیاد تعاون زندانیان مشغولند، به خانواده اش وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: هیچ مانعی برای پرداخت حقوق زندانی که در کارگاه های بنیاد تعاون زندانیان مشغولند، به خانواده اش وجود ندارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۷:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تیتربرتر، دو منبع آگاه از تولیدکننده خودروهای الکتریکی گفتند که این شرکت قادر به پرداخت حقوق کارکنان خود در ماه ژانویه نبود. یکی از کارمندان که نخواست نامش فاش شود، گفت که تولیدکننده برند پریمیوم های فای در شانگهای تولید خود را به حالت تعلیق درآورد و کارگران را از ورود به کارخانه خود منع کرد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۳:۴۹    
به گزارش زیرنویس، با این حال، تا ظهر 29 بهمن ماه، هنوز پرداخت حقوق این بازنشستگان آغاز نشده است. به گفته ی رییس کانون بازنشستگان انتظامی، افزایش حقوق 10درصدی بازنشستگان، ظرف امروز یا فردا همراه با حقوق بهمن ماه واریز خواهدشد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره زمان پرداخت عیدی به بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: پس از اتمام پرداخت حقوق بهمن ماه بازنشستگان عیدی واریز می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره زمان پرداخت عیدی به بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: پس از اتمام پرداخت حقوق بهمن ماه بازنشستگان عیدی واریز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۴    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از نارضایتی کارگران شرکت حفاری شمال به جهت تاخیر در پرداخت حقوق خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، واریز حقوق بازنشستگان از شنبه آغاز خواهد شد. گفتنی است افزایش حقوق بازنشستگان از بهمن 1402 اجرایی می شود. طبق هماهنگی های بعمل آمده به استناد تبصره 3 ماده 117 قانون مدیریت خدمات کشوری ، و لزوم اجرای تبصره مذکور برای مشترکین صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
واریز حقوق بهمن بازنشستگان آغاز شد. واریز حقوق بازنشستگان از شنبه آغاز خواهد شد. گفتنی است افزایش حقوق بازنشستگان از بهمن 1402 اجرایی می شود.
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور درباره اینکه عدم پرداخت مزایای شغلی غیرقانونی است گفت: به صورت حدودی 35درصد از 96درصد قراردادهای موقت، از مزایای شغلی بهره مند نیستند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۴۸    
نواندیش : از ساعتی قبل، واریز حقوق بهمن ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری و معلمان و فرهنگیان بازنشسته با ارسال پیامک از سوی بانک صادرات آغاز شد. این روند تا پایان امشب ادامه خواهد داشت. خبرمرتبط : زمان پرداخت حقوق بهمن ماه و عیدی فرهنگیان مشخص شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، با تایید ستاد کل نیروهای مسلح، حقوق بهمن ماه بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق لشگری 10 درصد افزایش می یابد. با این حال، تا ظهر 29 بهمن ماه، هنوز پرداخت حقوق این بازنشستگان آغاز نشده است ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش : واریز حقوق بهمن ماه 1402 و عیدی به حساب بازنشستگان لشکری آغاز شد. با بارگذاری فیش حقوقی بازنشستگان بر روی سایت سابا ، از لحظاتی پیش طی پیامکی پرداخت حقوق و مزایای بهمن ماه 1402 و عیدی بازنشستگان، وظیفه بگیران و مستمری بگیران نیروهای مسلح از طریق بانک های عامل سپه واریز شد. ...