پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۲:۰۶Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت حقوق»

رئیس جمهور به معاون اول ماموریت داد، با تشکیل کارگروهی متشکل از وزارت اقتصادی و دارایی، سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی، ضمن رصد تصمیمات دستگاه های اجرایی، از هر گونه تصمیمی که منجر به افزایش تورم شود، جلوگیری کنند.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پیرو دستور رئیس جمهور به معاون اول برای بررسی علل بروز مشکلات پرداخت حقوق اسفندماه و امتیازات قانون رتبه بندی معلمان، مخبر در نامه ای به رئیسی نتیجه پیگیری های انجام شده در این زمینه را اعلام کرد.
شمال نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پیرو دستور رئیس جمهور به معاون اول برای بررسی سریع و دقیق علل بروز مشکلات پرداخت حقوق اسفند دکتر مخبر در نامه ای به دکتر رئیسی نتیجه بررسی ها و پیگیری های انجام شده در این زمینه را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان، عادل خالقی، گفت: پس از پیگیری ها و جلسات متعددی که برگزار شد مقرر گردیده تا پایان روز پنجشنبه دهم فروردین ماه حق الزحمه چهار ماه حق التدریس همکاران پرداخت گردد. ...
مرآت   ۹ ساعت پیش    
رئیس جمهور تعدادی از اعضای دولت را مأمور کرد راهکارهای پرداخت حقوق بر اساس میزان بهره وری و کیفیت کار و ارائه خدمت را تهیه کنند.
چند ثانیه   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پیرو دستور رئیس جمهور به معاون اول برای بررسی سریع و دقیق علل بروز مشکلات پرداخت حقوق اسفندماه و امتیازات قانون رتبه بندی معلمان و فرهنگیان و رفع مشکل و شناسایی و برخورد با قصور و تقصیرهای احتمالی، مخبر عصر امروز در نامه ای به رئیسی نتیجه بررسی ها و پیگیری های انجام شده در این زمینه را اعلام کرد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۳:۴۹    
رئیس جمهور تعدادی از اعضای دولت را مامور کرد راهکارهای پرداخت حقوق بر اساس میزان بهره وری و کیفیت کار و ارائه خدمت را تهیه کنند تا در ...
سلام نو / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیگیری موضوع معوقات فرهنگیان با جدیت ادامه دارد و نتایج آن به فرهنگیان اعلام می شود.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۹۲ سایت دیگر  
پیرو دستور رئیس جمهور به معاون اول برای بررسی سریع و دقیق علل بروز مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه و امتیازات قانون رتبه بندی معلمان و فرهنگیان و رفع مشکل و شناسایی و برخورد با قصور و تقصیرهای احتمالی ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۵۵    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون فیلمی از شلیک های بی رحمانه یک مهاجم در مدرسه نشویل؛ 6 دانش آموز جان باختند ، واکنش سازمان برنامه و بودجه به تأخیر در پرداخت حقوق معلمان ، طرز تهیه آش کشک ساده و فوری برای افطار ، جاذبه های گردشگری و دیدنی آذربایجان شرقی ...
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اخبار منتشر شده از کمیسیون تلفیق حاکی از آن است که حقوق بازنشستگان بالاخره امسال افزایش و همسان سازی اجرایی خواهد شد.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
عدم پرداخت حقوق اسفند ماه به موضوع جنجالی امروز تبدیل شده است و نمایندگان مجلس تذکرات بسیاری به آموزش و پرورش درباره این دم واریز حقوق دادند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه درباره نحوه اجرای قانون نظام رتبه بندی معلمان و اشکالات ایجاد شده در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان ادارات کل آموزش و پرورش استان ها در اسفندماه سال 1401، مهم ترین علت بروز مشکل، افزایش هزینه ها بالاتر از سقف قانونی و تأخیر در صدور احکام و مشکلاتی از این قبیل بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شازند در توئیتی در پاسخ به اظهارات اخیر میرکاظمی این سوال را مطرح کرد که وقتی نمی توانید پرداخت حقوق معلمان را مدیریت کنید چگونه می توانید تورم را به زیر 30 درصد برسانید.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه جلسات متعددی با حضور مقامات ارشد برای بررسی علت تأخیر پرداخت حقوق شب عید معلمان تشکیل شد و نتیجه این جلسات نشان می دهد با توجه به رعایت نشدن آیین نامه اجرایی رتبه بندی و عبور هزینه ها از سقف قانونی، حل مشکل نیاز به اصلاح قانون دارد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۲۵ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: در روزهای اخیر جلسات متعددی با حضور مقامات ارشد برای بررسی علت تأخیر پرداخت حقوق شب عید معلمان تشکیل شد و نتیجه این جلسات نشان می دهد با توجه به رعایت نشدن آیین نامه اجرایی رتبه بندی و عبور هزینه ها از سقف قانونی، حل مشکل نیاز به اصلاح قانون دارد.
مرآت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از بررسی علت تاخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان در نشست هفته آینده مجلس با حضور وزرای آموزش و پرورش، اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۴:۲۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خواستار پاسخگویی مسئولان برای تاخیر در پرداخت حقوق خانواده عظیم معلمان شد و گفت: در گفت وگو با رئیس مجلسبر این نکته تاکید کردم که ما به شدت از نحوه عملکرد وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه در پرداخت حقوق معلمان گلایه مند هستیم.
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز فرهنگیان در برخی شهرها در اعتراض به عدم پرداخت معوقات و همچنین شیوه نادرست اجرای رتبه بندی تجمع صنفی برگزار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از بررسی علت تاخیر در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان در نشست هفته آینده مجلس با حضور وزرای آموزش و پرورش، اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
اصلاحات نیوز با انتشار تصاویری از تجمع صنفی فرهنگیان در اعتراض به عدم پرداخت معوقات و شیوه اجرای رتبه بندی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: بنای وزارت آموزش و پرورش بر این است که تا قبل از پرداخت حقوق فروردین، به اعتراض های فرهنگیان درباره رتبه بندی رسیدگی شود تا آن ها به حق خود برسند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۹    
تسنیم نوشت: فروردین 1402 – 10:48 اخبار اجتماعی اخبار فرهنگیان و مدارس در صورت ناتوانی شخص وزیر آموزش و پرورش در سامان دادن، تامین و پرداخت حداقلی مطالبات به حق فرهنگیان عزیز کشورمان و وضعیت افتضاحی که در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان ایجاد شد، باید از مقام خود به عنوان سکاندار این وزارتخانه بزرگ ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: اعضای این کمیسیون از نحوه رتبه بندی معلمان و محاسبه پرداختی های این طرح و نیز تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان تا پیش از پایان سال گله مندی زیادی دارند، اما به طور جدی پیگیر این دو موضوع مهم در شروع کاری مجلس خواهند شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۳    
عملکرد ضعیف وزارت آموزش و پرورش در پرداخت حقوق فرهنگیان پایان کار یوسف نوری در این وزارت خانه را رقم می زند؟
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست بانک ملی گفت: با دستور رئیس جمهور و پیگیری های معاون اول دولت سیزدهم با همکاری بانک مرکزی، باقیمانده حقوق اسفندماه فرهنگیان پرداخت شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اختلاف در مبنای محاسباتی باعث تاخیر در پرداخت این بخش بوده است، نه اختلاف با سازمان برنامه و بودجه.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
در صورت ناتوانی شخص وزیر آموزش و پرورش در سامان دادن، تامین و پرداخت حداقلی مطالبات به حق فرهنگیان عزیز کشورمان و وضعیت افتضاحی که در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان ایجاد شد، باید از مقام خود به عنوان سکاندار این وزارتخانه بزرگ، استعفا دهد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: رئیس جمهور تحول را مهم ترین محور بیانات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال 1402 عنوان و تاکید کرد: دولتمردان تلاش خواهند کرد، با تقویت نقاط قوت و شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف وضع موجود را اصلاح و مطالبه تحول رهبری را محقق کنند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در خصوص مشکل بوجود آمده در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان در روزهای پایانی سال گذشته: اجرای نادرست طرح خوب رتبه بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۸   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اجرای نادرست طرح خوب رتبه بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد، اما موضوع باید تا حصول نتیجه با جدیت بررسی و پیگیری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون به درستی زمان اجرای رتبه بندی معلمان را روشن و شفاف کرده است گفت: هرگونه تقلیل یا تغیر زمان در اجرای رتبه بندی معلمان خلاف قانون مجلس است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: یک فعال حوزه کار بر لزوم پیگیری ساخت مسکن کارگری تاکید کرد و گفت: انتظار جامعه کارگری این است که در سال جدید بنگاههای تولیدی ضمن پرداخت حقوق و دستمزد مکفی، امنیت شغلی نیروهای کار را حفظ کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۴:۱۰    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر 6 ماهه پرداخت حقوق معلمان حق التدریس خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بایرن مونیخ در یک اقدام شوکه کننده یولیان ناگلزمان را برکنار و توماس توخل را جایگزین او کرد. با این حال باواریایی ها تا زمانی که مربی سابق شان تیم جدیدی پیدا نکرده باشد، ملزم به پرداخت حقوق دو مربی هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار بر لزوم پیگیری ساخت مسکن کارگری تاکید کرد و گفت: انتظار جامعه کارگری این است که در سال جدید بنگاههای تولیدی ضمن پرداخت حقوق و دستمزد مکفی، امنیت شغلی نیروهای کار را حفظ کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد یکی از عوامل اصلی تورم را اقتصاد دولتی، افزایش هزینه ها، و ناترازی عملیاتی برشمرد و گفت: کوچک کردن دولت به معنای اخراج یا کاهش حقوق کارکنان نیست بلکه منظور پرداخت حقوق عادلانه است و اصلاح ساختار دولت با حقوق کاملاً متفاوت خواهد بود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
با توجه به قول های مکرر فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مبنی بر پرداخت حقوق معوق داوران در اسفندماه اما متاسفانه این معوقات پرداخت نشده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۱۱    
برخورد قاطع با اخلالگران امنیت و آسایش مردم، توافق ایران با عربستان تلاش آمریکا را ناکام گذاشت، برگزاری مراسم تحویل سال طلاب اردبیلی در کنار امدادگران هلال احمر، تحقق شعار سال وظیفه مسئولین پای کار است، برگزاری محفل جزء خوانی قرآن در مهدیه اردبیل، اجرای پویش بهار قرآن ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق رتبه بندی معلمان بر اساس رتبه پایه افراد در سال 1401 پرداخت شده است؛ اختلاف در مبنای محاسباتی باعث تاخیر در پرداخت این بخش بوده است، نه اختلاف با سازمان برنامه و بودجه.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
واردات خودروی آمبولانس در سال آینده از پرداخت حقوق ورودی و عوارض گمرکی معاف است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۴    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ، تاخیر در پرداخت حقوق پایان سال معلمان یکی از چالش های جدی در وزارت آموزش و پرورش تبدیل شده بود. پیگیری ها برای پرداخت حقوق معلمان حتی به برنامه های تحویل شب سال هم کشیده بود و مجریان نسبت به تاخیرهای انجام شده انتقاداتی را به صورت لحظه ای مطرح می کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۵    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیام از نحوه پرداخت حقوق معلمان خرید خدمت شهرستان چاراویماق در استان آذربایجان شرقی گلایه کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۶    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، کارشناس مسائل آموزشی در این رابطهمی گوید: طبق روال سنوات گذشته حقوق تا 20 اسفند واریز می شد ولی سال گذشته تا 29 اسفند ماه هنوز واریزی حقوق فرهنگیان انجام نشده بود و همه منتظر پرداخت حقوق با احکام واقعی رتبه بندی بودند ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
امام جمعه اردبیل گفت: تأخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان آن هم به صورت ناقص در 29 اسفند عیب و ضربه بزرگی به دولت محترم است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در حالیکه اول فروردین ماه، سرپرست بانک ملی اعلام کرد که “باقیمانده حقوق اسفند ماه فرهنگیان پرداخت شده است” اما بر اساس اعلام فرهنگیان هنوز بخش زیادی از معلمان در استان های مختلف کشورمان حقوق اسفند ماه خود را به صورت کامل دریافت نکرده اند!
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۴۴    
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال پیش از دیدار ایران و روسیه به صحبت پرداخت و در خصوص عدم پرداخت حقوق کارکنان فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۰۴    
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر در پرداخت حقوق اسفند ماه بازنشستگان آموزش و پرورش خبر داد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بهنام صحرانورد؛ بازار: انگیزه نگارش این تحلیل، مانع تراشی سازمان مدیریت و برنامه ریزی در پرداخت حقوق اسفند ماه جامعه فرهنگیان می باشد. بر طبق قوانین جاری کشور، پرداخت حقوق کارمندان، از بدیهی ترین حقوق کارمندان می باشد ...
شانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه پتروپارس در بازدید از پروژه های در حال اجرا، وضع پروژه ها و نحوه فعالیت شرکت های پیمانکار در ایام نوروز را بررسی و بر ضرورت پیشرفت پروژه ها همزمان با توجه شرکت های پیمانکار به معیشت کارگران و پرداخت حقوق معوقه آنها تأکید کرد.