پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۵:۰۵Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت حقوق»

در جلسه روز یکشنبه مجلس قرار است گزارش کمیسیون برنامه و بودجه درباره تحقیق و تفحص از پرداخت و دریافت حقوق های نامتعارف در دستگاه های اجرایی به رأی گذاشته شود.
روزنامه همشهری - حامد هادیان: همزمان با پایان بازی فوتبال، تیم های استقلال و پرسپولیس در جام حذفی و پیروزی استقلال در ضربات پنالتی، فراخوانی در شبکه های اجتماعی خوزستان منتشر شد. در این فراخوان آمده بود با توجه به اهمیت این بازی، می توان به این بهانه به خیابان رفت و به بی آبی اعتراض کرد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۱:۲۶    
شاهرود_نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس گفت: عدم تأمین حقوق کارکنان اگر به خاطر کمبود منابع مالی است، باید معوقات در تمام استان یکسان باشد؛ اما گزارش ها حاکی از تبعیض و بی عدالتی است.
کاوش خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۸:۴۱    
استاندار خوزستان گفت: مبلغ 500 میلیارد ریال از منابع پیش بینی شده برای تنش آبی کشور با موافقت سازمان برنامه و بودجه کشور، برای پرداخت حقوق معوق آبداران خوزستان اختصاص یافت.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: مبلغ 500 میلیارد ریال از منابع پیش بینی شده برای تنش آبی کشور با موافقت سازمان برنامه و بودجه کشور، برای پرداخت حقوق معوق آبداران خوزستان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۹:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: مبلغ 500 میلیارد ریال از منابع پیش بینی شده برای تنش آبی کشور با موافقت سازمان برنامه و بودجه کشور، برای پرداخت حقوق معوق آبداران خوزستان اختصاص یافت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری منجیل از تاخیر در پرداخت معوقات مزدی خود انتقاد دارند. به گفته کارگران، پرداخت حقوق کارگران این مجموعه از دی ماه سال گذشته به تاخیر افتاده است.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۵۱    
شوشان - دکتر حسن دادخواه : آوردن نفت بر سفره شهروندان فرودست و خالی تر شدن سفره آنان، مدتی دستاویز جدال های سیاسی و طرفداران و مخالفان این و آن دولت بود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
گروهی از بازنشستگان اعلام کردند که قصد دارند از قانون وضع شده در مجلس در زمینه ی تعیین ساز و کار پرداخت حقوق بازنشستگان متوفی به دخترانشان به دیوان عدالت اداری شکایت کنند.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر دولت سیزدهم علاوه بر چالش کمر شکن کسری و ناترازی بودجه 1400 با چالش هایی همچون کاهش ارزش پول ملی، گرانی بی سابقه مخصوصاً در بحث کالاهای اساسی، از بین رفتن امید و انگیزه در سطح جامعه، کاهش اعتماد عمومی مردم به نظام حکمرانی نیز مواجه است ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۲۰    
اداره ورزش و جوانان ورامین تعطیل است، کارمندان در اعتراض به مشکلات پیش آمده از سوی مدیریت، از انجام خدمات خودداری می کنند. طبق شنیده ها و اخبار ارسالی از اداره ورزش و جوانان ورامین، کارمندان در اعتراض به مشکلات پیش آمده از سوی مدیریت ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۲۱    
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در واکنش به خبری درباره پرداخت حقوق نجومی در نظام مهندسی استان تهران توضیحاتی ارسال کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۳:۴۴   + ۴۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: احکام فوق العاده ویژه معلمان اصلاح و در سقف مصوب از ابتدای سال جاری محاسبه و با حقوق مردادماه پرداخت خواهدشد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
شفقنا- فرماندار شوش با اشاره به اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه گفت: قرار است کارفرما حقوق معوق کارگران نیشکر هفت تپه را به زودی به آن ها پرداخت کند. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، روز گذشته خبری به نقل از سایت مشرق با عنوان پرداخت حقوق های فوق نجومی در شرکت های زیرمجموعه شستا در جهان منتشر شد. شرکت کارخانجات داروپخش جوابیه ای برای جهان نیوز ارسال کرده است. دریافت نسخه PDF جوابیه داروپخش
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارگران نیشکر هفت تپه با تجمع در میدان اصلی شهرستان شوش خواستار تسریع در اجرای حکم خلع ید مالک شرکت، پرداخت حقوق های معوقه و بازگشت کارگران اخراجی شدند.
سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در واکنش به خبری درباره پرداخت حقوق نجومی در نظام مهندسی استان تهران توضیحاتی ارسال کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری، محمود مرتضایی فرد که همزمان با هفته خانواده و تکریم بازنشستگان در منزل عبدالجبار کاکایی شاعر و ترانه سرا حضور یافته بود، گفت: از نظر ما، مسئولیت صندوق بازنشستگی کشوری ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
طاهری با یادآوری اینکه افزایش حقوق کارکنان دولت نمی تواند مشکلات تورم را کاهش دهد، گفت: بخش عمده ای از بودجه دولت صرف پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - باشگاه خبرنگاران نوشت: رضا فرخی زاده، مسئول هماهنگی امور ایثارگران سازمان حفاظت محیط زیست، در خصوص تعداد محیط بانان شهید و جانباز گفت: 148 محیط بان جانباخته و 308 محیط بان مجروح داریم که تا این لحظه از جانباختگان، 47 نفر احراز شهادت شده و از مجروحان ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران با اعلام زمان پرداخت حقوق اردیبهشت و خرداد نیروهای اورژانس اجتماعی گفت: براساس دستور رییس جمهور پرسنل سازمان بهزیستی از جمله نیروهای اورژانس اجتماعی در اولویت تزریق واکسن قرار گرفته اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهر گفت: اولین حقوق پاکبانان این شهر با پیمانکار جدید، بر اساس حقوق اعلام شده از سوی وزارت کار قبل از پرداختی حقوق کارکنان شهرداری انجام شد و بنا داریم این وضعیت را در ماه های آینده نیز ادامه دهیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۶:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد در شرکت های زیرمجموعه شستا، حقوق هایی پرداخت می شود که باید آنها را حقوق های فوق نجومی نامید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۶:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
بررسی فیش حقوقی مسئول دفتر رئیس نظام مهندسی ساختمان استان تهران از دریافت حقوق ناخالص نجومی 43.7 میلیون تومانی در خردادماه خبر می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۲۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شفقنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور با اشاره به پیگیری ها برای حل مشکلات شرکت نیشکر هفت تپه گفت: قرار است در بحث تامین منابع موردنیاز برای پرداخت حقوق کارگران نیشکر هفت تپه، وزارت اقتصاد و دارایی و وزارت تعاون پیگیری های لازم را برای پرداخت حقوق کارگران انجام دهند. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بررسی خالص دریافتی برخی مدیران دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نشان می دهد حداقل 9 نفر از آن ها بیش از رقم سقف حقوق در قانون بودجه سال 1400 دریافتی داشته اند و حتی دریافتی 3 نفر از افراد مذکور بالای 50 میلیون تومان در ماه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد به جای شفاف سازی در مورد حقوق نجومی مدیرانش ترجیح داد صرفا با پاک کردن صورت مسئله، از ارائه توضیح درباره این ناهنجاری و شکاف عمیق به وجود آمده خودداری کند.
پیش از ورود سیمان به بورس کالا، قیمت گذاری که روی محصولات سیمان انجام می شد به هیچ وجه مطلوب کارخانه های سیمان نبود. سیمان توسط عوامل معدودی توزیع می شد و رانت قابل توجهی نصیب دلالان می کرد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، ناصر محمودی روز چهارشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود: راه اندازی پنجره فیزیکی کسب و کار و شروع فعالیت این حوزه در مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در دستور کار و اولویت قرار گرفته است. وی با اشاره به پرداخت حقوق و پاداش کارکنان ادارات خاطرنشان [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
طرح سوال از وزیر اقتصاد در مورد پرداخت حقوق های نجومی به مدیران سازمان بورس در مجلس کلید خورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل تامین اجتماعی گیلان، با بیان اینکه سال گذشته حدود 400 میلیارد تومان به صورت ماهانه حقوق بازنشستگی پرداخت کردیم، گفت: امسال نیز میزان پرداختی ما به بازنشسته ها به 600 میلیارد تومان در ماه رسیده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
جلیل مختار در گفتگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با اشاره به مشکلات جدی ایجاد شده برای پرداخت حقوق آبداران اهواز و شهرستان های خوزستان اظهار کرد: متأسفانه به دنبال ادغام شرکت های فاضلاب شهری و روستایی در استان، حقوق نیروهای آبدار و عملیاتی آبفای روستایی خوزستان با مشکل مواجه شد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رسیدگی به امور معلمان حق التدریس و حل مشکلات آنها از جمله وعده های وزیر آموزش و پرورش بود که با قرار گرفتن دولت در آستانه پایان عمر، تحقق این وعده ها به محل چالشی میان دولت و منتقدان تبدیل شده است.
اندیشه کیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس خبر مندرج در سایت سازمان منطقه آزاد کیش، اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جوابیه ای خطاب به خبرگزاری فارس صادر و پرداخت حقوق های نجومی در مناطق آزاد را تکذیب کرده است. ما به عنوان یک رسانه مستقل جزیره کیش بر اساس ماده دوم [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در واکنش به خبر منتشر شده درباره پرداخت حقوق های نجومی اعلام کرد: کارکنان دبیرخانه شورایعالی و سازمانهای مناطق آزاد کشور مشمول قانون کار بوده فلذا تمامی پرداخت های حقوق و دستمزد کاملا منطبق با قوانین انجام شده و می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
فارس: بررسی خالص دریافتی برخی مدیران دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نشان می دهد حداقل 9 نفر از آنها بیش از رقم سقف حقوق در قانون بودجه سال 1400 دریافتی داشته اند و حتی دریافتی 3 نفر از افراد مذکور بالای 50 میلیون تومان در ماه بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: 500 میلیارد ریال از محل سازمان هدفمندی یارانه ها برای پرداخت حقوق کارکنان و آبداران آبفای روستایی خوزستان اختصاص یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: انجام مزایده و دریافت اعتبارات از سازمان هدفمند سازی از جمله اقدامات و پیگیری های انجام شده جهت پرداخت حقوق کارگران آبفا است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از کارگران شهرداری شهر رودبار در استان گیلان، صبح امروز در اعتراض به چند ماه معوقات مزدی خود دست از کار کشیده و در محوطه ساختمان موتوری شهرداری این شهر تجمع کردند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمد باقر قالیباف آغاز شد. سؤال مجتبی یوسفی نماینده اهواز، باوی، حمیدیه و کارون و تعدادی دیگر از نمایندگان از وزیر کشور ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عاطفه رشنویی گفت: برای امسال حدود 8 میلیارد تومان اعتبار درخواست کردیم که تاکنون فقط به اندازه پرداخت حقوق کارکنان و کارگران اعتبار اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی سازمان امور استخدامی به پرداخت حقوق های نامتعارف و برخلاف قانون شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۴    
قلم | qalamna.ir : نقش وکیل این است که بتواند به تعهدات خود عمل کند، نه اینکه پس از صرف هزینه وقت و انرژی، باعث ضرر و زیان بیشتر به موکل خود گردد. البته موکل نیز نسبت به وکیل خود تعهداتی دارد که پرداخت حقوق وکیل و صادق بودن با او مهم ترین آنهاست. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اهتمام شهرداری در پرداخت حقوق کارگران و کارکنان قابل تقدیر است و آنچه انجام شده، مایه سرافرازی است زیرا مدیریت شهری درحالی تحویل داده می شود که معوقه ای در پرداخت حقوق و مزایای کارگران و کارکنان شهرداری نداشته ایم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرهاد مجیدی با وجود اینکه باشگاه استقلال حتی در پرداخت حقوق بازیکنان این فصل نیز با مشکل مواجه است، در اقدامی از مدیریت باشگاه استقلال خواسته قرارداد بازیکنان را تمدید کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
رسیدگی به تقاضای تفحص از پرداخت حقوق های نامتعارف در دستگاه های اجرایی یکی از دستورکارهای نمایندگان در جلسات هفته آینده صحن علنی است.
اقتصاد آنلاین / دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۶۴ سایت دیگر  
وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و ارتباطات و فناوری اطلاعات برای پاسخ به سوالات نمایندگان، هفته آینده به جلسات علنی مجلس شورای اسلامی دعوت شده اند.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بررسی تقاضای تفحص از پرداخت حقوق های نامتعارف در دستگاه های اجرایی و تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس درباره رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی بخشی از دستورکارهای صحن مجلس است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۱    
یک مقام وزارت نفت: دولت سقف جنوب را 30 درصد بالاتر از شمال در سال 99 تعیین کرد که نشان از اهتمام دولت برای تفاوت است اما این مجلس بود که در سال 1400 سقف شمال و جنوب را برابر کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، مجلس شورای اسلامی در هفته آینده، در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه (4 تا 6 مرداد)، جلسه علنی دارد که در مهم ترین بخش ها قرار است گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از پرداخت حقوق های نامتعارف در دستگاه های اجرایی مورد بررسی قرار ...