سه شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۲:۲۰Apr 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوکراینی»

اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در گفتگوی اختصاصی با پرس تی وی گفت: یکی از منابع اصلی برای تهیه گزارش نهایی گروه های بررسی کننده حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی درتهران، اطلاعات جعبه های سیاه بوده است.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۹   + ۲۷ سایت دیگر  
کیوان خسروی در گفت و گوی اختصاصی با پرس تی وی با اشاره به همکاری همه جانبه ایران با اوکراین برای روشن شدن ابعاد حادثه سقوط هواپیمای مسافربری این کشور در تهران گفت: از ابتدای وقوع این حادثه تلخ همه درخواست های دولت اوکراین که در برخی موارد فراتر از ضرورت های معمول بود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سیاسی کاری اوکراین درباره پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران در حالی صورت می گیرد که جزئیات جدید افشاء شده از سوی یک مقام ایرانی اهداف آن ها را بر ملا کرده است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ماشا تلنا مدل اوکراینی است که بخاطر چشمانی بیش از حد درشت و بزرگ، به شهرت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای سرویس امنیتی روسیه یک دیپلمات کنسولگری اوکراین را در شهر سن پترزبورگ به اتهام جاسوسی، بازداشت کردند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری نورنیوز: اوکراین بدنبال خارج کردن پرونده سقوط هواپیمای این کشور از مسیر فنی و استفاده سیاسی از آن برای وارد کردن فشار به روسیه بوده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۲۷    
دنیای اقتصاد : سخنگوی وزارت امورخارجه اظهارات دبیر شورای امنیت ملی اوکراین را در مورد عمدی بودن سانحه هواپیمای اوکراینی در مصاحبه با رسانه کانادایی قویا رد کرد ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۳:۴۵    
در ادامه تنش ها میان کی یف و مسکو، یک مقام اوکراینی از احتمال تجهیز این کشور به سلاح هسته ای برای مقابله با روسیه خبر داد.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: وزارت خارجه اوکراین اعلام کرد، دیپلمات عالی رتبه سفارت روسیه در کی یف ظرف 72 ساعت از تاریخ 19 آوریل درخصوص بازداشت کنسول این کشور در سن پترزبورگ باید خاک این کشور را ترک کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه تنش های کی یف و مسکو، یک مقام ارشد اوکراینی از احتمال استفاده این کشور از سلاح هسته ای برای مقابله با روسیه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه امروز اعلام کرد که دیپلمات ارشد کی یف در مسکو را احضار و اخراج جاسوس اوکراینی را به وی ابلاغ کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد، دیپلمات اوکراینی که به اتهام جاسوسی از سوی سرویس امنیت فدرال این کشور بازداشت شده بود، از خاک روسیه اخراج شده است.
وزارت خارجه روسیه امروز اعلام کرد که دیپلمات ارشد اوکراین در مسکو را احضار کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای سرویس امنیت فدرال روسیه یک دیپلمات کنسولگری اوکراین را در شهر سن پترزبورگ در حین دریافت اطلاعات محرمانه از یک شهروند روس بازداشت کردند، در این رابطه وزارت خارجه اوکراین تهدید کرد یک دیپلمات روس را اخراج خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرویس امنیتی فدرال روسیه (FSB) روز شنبه اعلام کرد، یک دیپلمات اوکراینی حین ارتکاب جرم در سن پترزبورگ و در حالی که سعی داشته اطلاعات طبقه بندی شده را از یک شهروند روس کسب کند، دستگیر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سرکنسول اوکراین در شهر سن پطرزبورگ روسیه به اتهام تلاش برای دستیابی به اطلاعات محرمانه بازداشت شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس امنیت فدرال روسیه امروز - شنبه- اعلام کرد که یک دیپلمات اوکراینی را در شهر سنت پترزبورگ بازداشت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام کنسولگری اوکراین در روسیه حین تلاش برای دستیابی به اطلاعات محرمانه، توسط نیروهای سازمان امنیت داخلی روسیه بازداشت شد.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست تیم دادستان های اوکراینی روز پنج شنبه به یک رسانه فارسی زبان خارج از کشور مدعی شد که ایران به رغم وعده های پیشین از ارائه مدارک مربوط به سرنگونی پرواز 752 امتناع کرده و پنهان کاری می کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مقام اوکراینی مدعی شده ایران به عمد هواپیما را سرنگون کرد تا از بالاگرفتن تنش با امریکا پس از حمله موشکی به عین الاسد جلوگیری کند اما تهران این ادعا را رد می کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه اظهارات دبیر شورای امنیت ملی اوکراین در مورد عمدی بودن سانحه هواپیمای اوکراینی در مصاحبه با رسانه کانادایی را قویا رد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۱۰۸ سایت دیگر  
سخنگوی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی اظهارات منتسب به اولکسی دانیلوف، دبیر شورای دفاع و امنیت ملی اوکراین را رد کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران صراحتا اعلام نموده که حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی غیر عمدی و ناشی از خطای انسانی بوده است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
یک مقام سفارت واشنگتن در کی یف اعلام کرد که در صورت نیاز آمریکا نظامیان بیشتری به اوکراین اعزام خواهد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اوکراین خواهان دریافت اطلاعات افراد متهم در حادثه هواپیمای اوکراینی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد: پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) سیاستمداران اوکراینی را برای متشنج تر کردن اوضاع منطقه دونباس تحریک می کند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۵    
رئیس جمهوری اوکراین حین بازدید از مناطق مرزی گفت که سربازان اوکراینی باید بدانند من آنان را فراموش نکرده ام و آنان از حمایت سیاسی برخوردار هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۳    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه به مسئولان شبکه تلویزیونی سی.ان.ان آمریکا توصیه کرد، به جای پخش تصاویری از تانک های اوکراینی برای اثبات آماده شدن روسیه برای جنگ، مسئولانه واقعیات را به اطلاع مردم برسانند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۵    
وزارت خارجه آمریکا از تصمیم وزیر خارجه این کشور برای دیدار با همتای اوکراینی در حاشیه سفر به بروکسل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در تبادل آتش با جدایی طلبان مورد حمایت روسیه امروز، دوشنبه یک سرباز اوکراینی در منطقه دونباس در شرق اوکراین کشته شد، این در حالی است که روابط اوکراین و روسیه در میدان، شاهد تنش هایی است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۴۵    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، پس از دیدار با همتای اوکراینی خود، خواستار پایان یافتن درگیری ها در منطقه دونباس در جنوب شرق اوکراین شد؛ اردوغان تأکید کرد که دولت ترکیه آماده حمایت از تلاش های صلح در مناطق دونتسک و لوهانسک (مشهور به مناطق دونباس) است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفت: سفر مستشار نظامی آمریکا به منطقه دونباس اوکراین خبر جدیدی نیست و مسکو از ارتباط نزدیک نمایندگان کشورهای عضو ناتو با نیروهای تندرو و نئونازیست های اوکراینی اطلاع دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین ضمن محکوم کردن تلاش های مقامات اوکراینی برای برچسب زدن به توافقات مینسک به عنوان توافقاتی "بی فایده" در سخنرانی هایشان، تاکید کرد که نه تنها کرملین بلکه متحدان اروپایی اوکراین نیز از شنیدن این اظهارات متحیر و بهت زده می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مقامات دونتسک به نقل از منابع اطلاعاتی اعلام کردند گروهی از افراط گرایان حزب راستگرای تندروی اوکراین برای اجرای اقدامات تحریک آمیز در خط تماس، وارد دونباس شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ارتش اوکراین با بالا گرفتن تنش ها در شرق این کشور با روسیه اعلام کرد که یک نظامی بر اثر حمله توپخانه ای جدایی طلبان کشته و یک تن دیگر زخمی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه در دیدار با همتای اوکراینی خود خواستار حل تنش روسیه و اوکراین از طریق دیپلماتیک شد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
همشهری آنلاین: یکی از مدیران باشگاه مطرح اوکراین از تصمیم قاطع این تیم برای خرید صیادمنش خبر داد. پالکین، رئیس بخش اجرایی باشگاه شاختاردونتسک در خصوص جذب صیادمنش گفت: جذب صیادمنش فعلا در حد رایزنی است و مذاکرات ادامه دارد؛ به هیچ عنوان هیچ قطعیتی وجود ندارد. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما به نقل از آناتولی، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در نشست خبری مشترک با ولادیمیر زلنسکی، همتای اوکراینی خود گفت: همکاری های راهبردیمان را بیش از پیش تقویت خواهیم کرد و هدف اصلی ما این است که دریای سیاه همچنان یک دریای صلح، آرامش و همکاری باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری ترکیه و همتای اوکراینی او در جریان مذاکراتی در استانبول، برای حمایت از قطعنامه خاتمه درگیری در جنوب شرق اوکراین (دونباس) بر پایه توافقات صلح مینسک تاکید کردند.
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه از توافق آنکارا و کی یف برای تداوم بخشیدن به مشارکت راهبردی میان دو کشور خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از اسپوتنیک، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه پس از دیدار با ولادیمیر زلنسکی همتای اوکراینی خود اعلام کرد که آنکارا و کی یف با ادامه دادن به مشارکت راهبردی میان دو کشور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۰۱    
رئیس جمهور ترکیه در دیدار با همتای اوکراینی خود گفت ترکیه از تمامیت ارضی اوکراین قویا حمایت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با اعلام ارسال نیروهای جدید روسیه به شبه جزیره کریمه، ارتش اوکراین اعلام کرد که در درگیری با شبه نظامیان طرفدار روسیه، یک نیروی اوکراینی زخمی شده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۱:۵۷    
شفقنا- رئیس جمهوری ترکیه پس از دیدار با همتای اوکراینی خود، بر لزوم یکپارچگی این کشور و عدم جدایی شبه جزیره الحاق شده به روسیه تاکید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عرب خبرگزاری آناتولی ترکیه (AA)، رجب طیب اردوغان ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رجب طیب اردوغان، رییس جمهور ترکیه با ولادیمیر زلنسکی همتای اوکراینی خود در استانبول دیدار و گفت و گو کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
خلیج فارس:گروهی از زنان جوان به خاطر گرفتن عکس دسته جمعی عریان از دبی اخراج می شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۴    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. اخراج دختران اوکراینی از دبی به اتهام برهنگی زنی که همزمان با عادت ماهیانه، خون می گریست! 5 قسمت از بدن که نباید هر روز شسته شوند جدال بر سر شکار + عکس آتش تقی پور در کنار همسرش + عکس ...
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : کشور های غربی طی روز های اخیر به استقرار ارتش روسیه نزدیک به محل درگیری ها در شرق اوکراین و شبه جزیره کریمه، واکنش نشان داده اند. به گزارش مسکو تایمز ، درگیری در شرق اوکراین، که در سال 2014 پس از اعتراضات اوکراینی های طرفدار غرب در اوکراین و الحاق شبه جزیره کریمه به روسیه آغاز شد ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
2 مدال طلا رهاورد جودوکاران کم بینا در رقابت های بین المللی ترکیه بود. در این رقابت ها، وحید نوری در وزن 90- کیلوگرم در دور اول حریفی از ترکیه را شکست داد و در دور دوم با پیروزی برابر حریف اوکراینی وارد فینال شد، وی در این مرحله حریف قزاقی خود را ضربه فنی کرد و به مدال طلای این وزن دست یافت.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در پی افزایش تنش میان روسیه و اوکراین بر سر تجمع نظامیان روس در مرزهای شرقی این کشور، رئیس جمهور آمریکا طی تماس تلفنی با همتای اوکراینی خود از حمایت بی دریغ واشینگتن از کی یف خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۲۸    
ایسنا : معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه خطاب به مقامات اوکراینی گفت: ایران ضمن احترام به روابط دو جانبه خود با سایر کشورها، در چارچوب حاکمیت ملی خود هیچگونه فشار و تهدیدی را نپذیرفته و در مقابل هر اقدام غیر منطقی و غیر معقولی در رابطه با خود متناسب عمل خواهد کرد و کوچک ترین اقدام ...