جمعه ۱۱ فروردینساعت ۱۷:۵۴Mar 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوکراینی»

خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
موشک بالستیک تاکتیکی گروم - 2 را می توان معادل اوکراینی موشک بالستیک اسکندر روسیه دانست.
عصر ایران   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بورل گفت: قرار است که 30 هزار سرباز اوکراینی تا پایان سال جاری آموزش ببینند. در حال حاضر یک گام بزرگ دیگر در حال انجام است: با هم برای مجهز کردن اوکراین به تمامی مهماتی که شدیداً به آن نیاز دارد، تلاش کنیم.
عصر ایران   ۲ ساعت پیش    
نیروهای روسی با استفاده از سلاح های سبک موفق شدند یک کواد کوپتر اوکراینی را هدف قرار بدهند. به نظر می رسد که کواد اوکراینی حاوی مواد منفجره بوده است.
پارسینه   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه؛ در این ویدئو استفاده از ماکت های فریب توسط اوکراینی ها برای سوخت کردن پهپاد های انتحاری و به شک انداختن روس ها در انتخاب هدف را مشاهده کردید.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ورزشکاران اوکراینی در مسابقات انتخابی بازیهای المپیک که روس ها حضور داشته باشند شرکت نخواهند کرد.
فرادید   ۸ ساعت پیش    
برخی منابع اوکراینی با انتشار تصاویری از نیروهای این کشور،مدعی شدند که ارتش اوکراین در حال آماده سازی جهت حمله گسترده به نیروهای روسی است.
اقتصاد نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا در تشریح دوره ای سیاست خارجی کاخ سفید افزود آمریکا مصمم به تجهیز کی یف به موشک های پاتریوت (SAM) در آینده نزدیک همزمان با پایان کسب مهارت نظامیان اوکراینی در استفاده از سامانه پاترویوت طی هفته اخیر است.
خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش    
برخی منابع اوکراینی با انتشار تصاویری از نیروهای این کشور،مدعی شدند که ارتش اوکراین در حال آماده سازی جهت حمله گسترده به نیروهای روسی است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۴۳    
وزارت دفاع روسیه از انهدام شماری از تسلیحات نظامی ارتش اوکراین در درگیری های شبانه روز گذشته خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
روسیه مدعی رهگیری و انهدام یک موشک گروم 2 اوکراینی شده است. موشک مرموزی که گفته می شود با سرمایه گذاری عربستان سعودی ساخته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه از انهدام شماری از تسلیحات نظامی ارتش اوکراین در درگیری های شبانه روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
سیصد و نود و هفتمین روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه از انهدام شماری از تسلیحات نظامی ارتش اوکراین در درگیری های شبانه روز گذشته خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: هکری اوکراینی با همسر یکی از جنایتکاران جنگ روسیه تماس برقرار و از طریق او افسران واحد شوهر نظامی اش را شناسایی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات اداره آمار فدرال آلمان شمار پناهجویان خارجی ثبت نام شده در آلمان در سال گذشته به دلیل جنگ اوکراین و افزایش پناهجویان اوکراینی به طرز بی سابقه ای افزایش پیدا کرده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل: ارتش اوکراین یک انبار راه آهن در شهر ملیتوپول، واقع در استان زاپوریژیا در عمق مناطق اشغالی، را منهدم کرد. گزارش شده که بر اثر این حمله برق در شهر ملیتوپول و اطراف آن قطع شده است. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور اوکراین به راهبان کلیسای ارتدکس اوکراینی در صومعه پچرسک لاورا کیف با ادعای حمایت از روسیه دستور داد آنجا را ترک کنند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از عربی 21 ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۵:۰۹    
اطلاعات نظامی انگلیس اعلام کرد که سربازان اوکراینی با موفقیت نیروهای روس را از مسیر اصلی تدارکات به باخموت عقب راندند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۱:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
اوکراینی ها این روزها روی پهپاد بومی خود که به مقابله با پهپاد روسی لنست به کار گرفته اند ، حسابی ویژه باز کرده اند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
در هفته های اولیه تهاجم روسیه به اوکراین، یک موزیک ویدئو در فضای مجازی دست به دست می شد که نشان می داد موشک ها و تانک های روسی در تیررس پهپادهایی قرار می گیرند و مردانی با صدای بلند فریاد می زنند: بیرق دار . ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
از آغاز تهاجم روسیه، اوکراین که توسط بیشتر کشورهای غربی پشتیبانی می شود جهان را با قدرت ایستادگی اش در مقابل ارتش بزرگ تر و مجهزتر روسیه شگفت زده کرده است. نیروهای اوکراینی کی یف، پایتخت خود را حفظ کرده و نیروهای روس را از باقی مناطق مهم استراتژیک بیرون راندند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۵    
هویترز اوکراینی توسط پهپاد لانست3 هدف گرقته و منهدم می شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح از صدور رای پرونده هواپیمای اوکراینی خبر داد و گفت: رای این پرونده تا پایان فروردین اعلام خواهد شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از صدور حکم رای پرونده هواپیمای اوکراینی خبر داد و گفت: این رای تا پایان فروردین اعلام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از صدور رای پرونده هواپیمای اوکراینی خبر داد و گفت: رای این پرونده تا پیش از پایان ماه فروردین اعلام و ابلاغ خواهد شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دستگاه خودروی زرهی ریکاوری Bergerpanzer 2 و یک دستگاه توپخانه Krab اوکراینی ها توسط مهمات هدایت لیزری کراسنوپل هدف قرار گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اوکراین از این مسئله ابراز نگرانی کرد که کی یف در صورت شکست ارتش در نبرد آرتموفسک (به نام اوکراینی باخموت) با اعمال فشار جامعه بین المللی و مردم این کشور برای سازش با روسیه مواجه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح از صدور رای پرونده هواپیمای اوکراینی خبر داد و گفت: رای این پرونده تا پایان فروردین اعلام خواهد شد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۵۸    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه ، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است یک مقام نظامی اوکراینی را در حال توضیح در مورد یک پهپاد انتحاری ساقط شده شاهد 136 نشان می دهد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
یک قبضه هویتزر اوکراینی از نوع نامشخص توسط آتش توپخانه روس ها در منطقه آودیوکا نابود شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۸    
این سومین جنگنده اوکراینی است که در تلاش برای سرنگونی پهپادهای روسی سرنگون می شود؛ پیش از این دو فروند جنگنده میگ29 نیروی هوایی اوکراین نیز به علت مشابه سقوط کرده بودند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۶    
شفقنا- ولودیمیر زلنسکی ، رئیس جمهوری اوکراین تصریح کرد: در صورت شکست نیروهای اوکراینی در باخموت، کییف در معرض فشارهای سنگین جامعه جهانی قرار خواهد گرفت و ناچار به صلح با روسیه خواهد شد. ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
انتشار تصویری از یک سرباز زن در ارتش اوکراین که گل هایی با رنگ های پرچم کشورش را به موی خود متصل کرده است و قرار است در جنگ با روسیه شرکت کند مورد توجه قرار گرفت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دفاع آمریکا: اوکراینی ها تلفات قابل توجهی به روس ها وارد کرده اند و آنها موجودی خودروهای زرهی روسیه را به گونه ای که هیچ کس تصورش را نمی کرد به اتمام رسانده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۰:۳۷    
یک تک تیرانداز اوکراینی فیلمی از شکارهای خود منتشر کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
حامد اسماعیلیون از خانواده جانباختگان هواپیمای اوکراینی اخاذی کرد و حالا از پشت پرده چهره شیطانی خود را رونمایی کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حامد اسماعیلیون از خانواده جانباختگان هواپیمای اوکراینی اخاذی کرد و حالا از پشت پرده چهره شیطانی خود را رونمایی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس طوماری که جمعی از اوکراینی ها در تارنمای ریاست جمهوری این کشور به ثبت رسانده اند، از رئیس جمهور اوکراین خواسته شده تا استفاده از مهمات حاوی اورانیوم ضعیف شده، ممنوع شود.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه ، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه هدف قرارگرفتن دو سرباز روسی توسط یک کوادکوپتر اوکراینی را به تصویر می کشد. در این ویدئو این دو سرباز با پرتاب بمب از بالا مورد هدف قرار گرفته و زخمی می شوند. انتهای پیام/
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید در واکنش به گزارش وال استریت ژورنال درباره همکاری های ایران و روسیه گفت: این گونه گزارش ها نگران کننده هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ورزشکاران اوکراینی از از اظهارات مشاور سازمان ملل درباره بازگشت روس ها به عرصه ورزش بین المللی خشمگین شده اند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر دفاع اوکراین روز دوشنبه در پستی در فیسبوک اعلام کرد که چلنجرهای بریتانیایی، کوگار های آمریکایی و ماردر های آلمانی به ارتش اوکراینی اضافه شده اند.
برترین ها / اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور سابق گفت: اداره کشور علم، تجربه و عقلانیت می خواهد، با شعار، سخنرانی و ادعا که کشور اداره نمی شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
وزارت دفاع آلمان اعلام کرده است که اولین محموله تانک های لئوپارد 2 تحویل اوکراین شده است. به گزارش ایسنا، تحویل هجده تانک جنگی پیشرفته پس از آموزش خدمه اوکراینی انجام شد. بوریس پیستوریوس، وزیر دفاع آلمان گفت که مطمئن است این تانک ها می توانند نقش تعیین کننده ای در خط مقدم جنگ داشته باشند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مربیان انگلیسی نیروهای اوکراینی را برای استفاده از گلوله های اورانیوم ضعیف شده آموزش داده اند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
در مورد هواپیمای اوکراینی و شبی که به ما خبر دادند که آمریکایی ها حاج قاسم را در عراق ترور کرده اند خیلی شب سختی بود. بعد سقوط هواپیمای اوکراینی خیلی سخت بود ...
محمود واعظی گفت:در دولت هیچ کس اطلاع نداشت نه اینکه من ندانم، ظریف نمی دانست، اسلامی به عنوان وزیر راه و شهرسازی که هواپیمایی زیر نظر او بود نمی دانست ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نیروهای اوکراینی دوباره با پهپاد توپولف تو 141 به خاک روسیه حمله کردند و توانستند منطقه ای در 300 کیلومتری مرز اوکراین را هدف قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۴۰    
یورونیوز: تصاویری که از گیر افتادن تانک های لئوپارد 2 در گل و لای ناهمواری های اوکراین در فضای مجازی منتشر شده ساختگی است و بررسی ها نشان می دهد اقدامی گمراه کننده دارد اتفاق می افتد!
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۹:۲۷    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، روز گذشته ویدئویی از هتک حرمت قرآن و آتش زدن صفحات قرآن کریم توسط نظامیان اوکراینی در فضای مجازی منتشر شد. در واکنش به این رفتار، رمضان قدیروف، رئیس جمهور چچن، برای دستگیری و مجازات عاملان این بی حرمتی به قرآن کریم جایزه تعیین کرد. ...