چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۷:۱۳Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امور دانشجویان»

خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۴    
محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، پس از بازدید از سازمان امور دانشجویان در نشستی که با مدیران این سازمان برگزار شد، ضمن تبریک ایام ولادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت مقام مادر گفت ...
دولت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از سازمان امور دانشجویان با اشاره بیه اینکه برخی محورهای سند اسلامی شدن دانشگاه ها هم اکنون در حال اجراست گفت: اقدامات راهبردی سند اسلامی شدن دانشگاه ها در اولویت برنامه های وزارت علوم قرار دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: بر اساس آمار حدود 19 هزار دانشجو، یکی از عزیزان خود را به دلیل کرونا از دست داده اند. این دانشجویان زمانی که وارد دانشگاه شوند با مسائل و مشکلاتی مواجه خواهند شد؛ مراکز مشاوره در دانشگاه ها باید برنامه ای برای آن ها در نظر بگیرند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: مهلت ثبت نام در آزمون زبان msrt تا دوم بهمن ماه تمدید شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: پیشنهاد داریم در جهت تقویت جایگاه دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) 20 درصد از سهم جذب دانشجویان بین المللی به این دانشگاه اختصاص یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: مهلت ثبت نام در آزمون زبان ام اس آر تی(msrt) تا دوشنبه آینده (دوم بهمن ماه) تمدید شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون سازمان امور دانشجویان از تسهیل شرایط میهمانی خبر داد و گفت: از روسای دانشگاه ها در خواست کرده ایم که شوراهای صنفی دانشجویی را فعال کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در دوره پسا کرونا دانشگاه ها باید مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه و توسعه محلی گسترش دهد.
دولت   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان کشور گفت: امنیت امروز ما و جهان، مدیون مجاهدت های شهید سلیمانی بوده و این مهم در جهان به خوبی قابل دیدن است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: آزمون زبان ام اس آر تی( msrt ) روز جمعه 15 بهمن ماه برگزار می شود.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: آزمون زبان msrt در روز جمعه 15 بهمن ماه 1400 برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۲    
رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به موافقت ستاد ملی کرونا با بازگشایی دانشگاه ها گفت: دانشگاه ها برای از سرگیری آموزش حضوری خود را آماده کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان از برنامه این سازمان برای برگزاری جشنواره مهارتی برای دانشجویان دو دانشگاه علمی کاربردی و فنی و حرفه ای تا شهریور ماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: با موافقت ستاد ملی کرونا و تاکید رئیس جمهور، اولویت وزارت علوم حضوری شدن دانشگاه ها از اول نیمسال دوم تحصیلی است.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ابراهیم نعیمی با اشاره به ابلاغ دستورالعمل ویژه ایام امتحانات توسط دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان به دانشگاه ها گفت: هرساله ایام امتحانات مراکز مشاوره دانشگاه ها طرحی را تحت عنوان خدا قوت چند دوره برای دانشجویان برگزار می کنند. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: کمتر از 15 درصد جامعه دچار اختلالات و آسیب های روانی هستند. به اعتقاد من این آمار در جامعه دانشجویی بسیار کمتر است و بیش از 90 درصد جامعه دانشجویی دارای سلامت عمومی هستند
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه رئیس دانشگاه زنجان امروز با حضور معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار و جلال بازرگان با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان هفدهمین رئیس دانشگاه زنجان معارفه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: وضعیت مهاجرت نخبگان در شبکه های اجتماعی در فضایی مبهم سیاه نمایی می شود؛ در حالی که داده ها و آمار نشان دهنده این نیست.
موج رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه تا زمانی که نتوان ابزار علمی، آموزشی و پژوهشی کشور را به اندازه نیاز نیروی نخبه، تامین کرد با مشکل مهاجرت نخبگان مواجه هستیم، گفت: به عبارت دیگر، نیروی نخبه باید به اندازه کاری که انجام می دهد، تامین مالی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان – ایرنا – معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: موضوع و وضعیت مهاجرت نخبگان، در شبکه های اجتماعی در فضای بسیار مبهم، تاریک و سیاه نشان داده می شود درحالیکه بر اساس داده ها، چنین اطلاعاتی درست به نظر نمی رسد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۷    
آیین افتتاح اتاق تندرستی دانشگاه زابل، همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و با حضور برخط معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان گفت: دانشجویان ایرانی خارج از کشور که در دانشگاه خارجی تحصیل کرده اند در مقطع دکتری می توانند درخواست بورسیه دهند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۷    
معاون بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان گفت: دانشجویان بین المللی برای کشور خودشان یک سرمایه هستند و می توانند برای ما هم یک سرمایه و قدرت نرم باشند
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان از تحصیل بیش از 93 هزار دانشجوی خارجی در ایران خبر داد و گفت: باید امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متناسب با این جمعیت را فراهم کرده و قوانین و ضوابط تسهیل کننده حضور این دانشجویان را در کشور را به کار بگیریم.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۵:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و سازمان امور دانشجویان گفت: افزایش امکانات ورزشی برای دانشجویان دختر از اولویت های ورزشی وزارت علوم است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
سامانه الکترونیکی سازمان امور دانشجویان با عنوان سامانه سجاد به زودی به سامانه خدمات الکترونیک نظام وظیفه تحت عنوان سایت ای پلیس و سامانه پلیس گذرنامه متصل خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۹:۴۳    
تهران- ایرنا- معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان گفت: با ورود دانشگاه ها به وضعیت کرونایی فرصت و امکانی پیدا شد تا دانشگاه ها برای بهسازی و بازسازی زیرساخت های رفاهی مانند خوابگاه ها آماده شوند؛ بر این اساس، اکنون خوابگاه ها به ویژه خوابگاه های متاهلی آماده پذیرایی از دانشجویان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۶    
تهران- ایرنا- هاشم داداش پور، معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان در استودیو ایرنا گفت: دانشجویان خارجی مشغول به تحصیل در ایران علاوه بر اینکه می توانند آورده های خوبی در زمینه فرهنگی و اقتصادی برای کشور ما داشته باشند، سفیران ایران در کشور خود هستند.
سرپرست معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان خاطرنشان کرد: همین طور مطلبی که می توانم به خانواده های ایرانی عرض می کنم این است که در ارزیابی های ما 80 درصد افرادی که با هزینه شخصی اعزام می شوند، دچار مشکلاتی می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان با حضور در ایرنا، از مواردی همچون تلاش برای افزایش جذب دانشجویان خارجی، افزایش 30 درصدی وام و آمادگی خوابگاه های متاهلی دانشجویی خبر داد و گفت: تاکید بر حضوری شدن دانشگاه ها با اطمینان از حفظ سلامتی دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه ها باید همراه باشد.
اقتصاد آنلاین / مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بورس امور دانشجویان وزارت علوم درباره نحوه تامین ارز برای دانشجویانی که عازم بورس کوتاه مدت هستند توضیح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: اگر امتحانات دانشگاهی حضوری باشد، حتماً باید خوابگاه و غذا در اختیار دانشجویان غیر بومی قرار داده شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۱:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه پرداخت مبلغ پژوهانه جزو برنامه های دولت است، گفت: در حوزه پژوهانه قرار بود که دانشجویان حقوق ثابتی را از وزارت علوم دریافت کنند، اما به دلیل اینکه منابع مالی لازم برای تامین اعتبار آن فراهم نشد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا_ معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم با اشاره به نقش مهم دانشگاه ها در سطوح جهانی، ملی و محلی گفت: دانشگاه ها باید جامعه محور باشند و بتوانند نیازهای محلی را تشخیص داده و برای رفع آنها گام بردارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شت - ایرنا - مراسم معارفه دکتر فرید نجفی سرپرست جدید دانشگاه گیلان امروز سه شنبه با حضور دکتر هاشم داداش پور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان در تالار حکمت این دانشگاه برگزار شد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان ، ازمهلت ثبت نام بیست و نهمین و سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه تا 11 دی ماه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان از تسهیل فرایند تامین ارز دانشجویی برای دانشجویانی که عازم فرصت تحقیقاتی کوتاه مدت خارج یا همان بورس کوتاه مدت هستند، خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
شفیق دیوب، سفیر جمهوری سوریه در ایران امروز با هاشم داداش پور، معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان دیدار و گفتگو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان به همراه داداش پور معاون وزیر و رییس سازمان امور دانشجویان در سفر خود به استان آذربایجان غربی از وضعیت زیرساخت های رفاهی دانشگاه های ارومیه و صنعتی ارومیه بازدید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۶:۴۵    
مسئولان سازمان امور دانشجویان از امکانات دانشگاه صنعتی ارومیه بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون وزیر و رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری با بیان اینکه مولفه های بین المللی شدن دانشگاه های کشور ایجاد نشده است، گفت: هنوز زیرساخت علمی، آموزشی و مدیریتی که یکی از بزرگترین مولفه های بین المللی شدن است، را آماده نکرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ - ۱۸:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: آزمون زبان msrt در روز جمعه 10 دی ماه 1400 و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۳:۳۶    
رئیس سازمان امور دانشجویان امروز با حضور در دانشگاه علامه طباطبایی از امکانات رفاهی و دانشجویی این دانشگاه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی از بخش های مختلف این رسانه بازدید کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه سیاست کلی وزارت علوم برای نوع آموزش از ترم اینده ادامه آموزش ترکیبی(حضوری و مجازی) است، گفت: ما تقریبا براساس سیاستی که ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: بخشی از دانشجویان ما حضور کاملی در دانشگاه ها نخواهند داشت، با کاهش کرونا می توانیم از حوزه مجازی به سمت حضور کامل حرکت کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۳۷    
همزمان با گرامیداشت روز دانشجو (16 آذر) معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)بازدید کرد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
1400-09-16 12:11 به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، در مراسمی که با حضور مسوولان دستگاه های اجرایی، روسای مراکز تحقیقاتی و آموزش عالی استان فارس و اعضای هیات علمی دانشگاه شیراز در مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز برگزار شد ...
رئیس سازمان امور دانشجویان کشور در آیین معارفه سرپرست دانشگاه شیراز با بیان اینکه در هدایت تولیدات علمی و پژوهشی به سمت حل مسائل کشور ضعف داریم گفت: دانشگاه های کشور باید ماموریت گرا بشوند تا بتوانند مشکلات منطقه ای و محلی خود را حل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به برگزاری جشنواره دانشجوی نمونه در سال 1400 گفت: دانشجویان متقاضی می توانند از 20 آذر در سامانه ثبت نام کنند.