یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۲:۲۸Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امور دانشجویان»

ایسکانیوز   ۹ ساعت پیش    
رئیس اداره دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان اعتقاد دارد که اشتغال به صورت پاره وقت مشکل جدی دانشجویان غیرایرانی است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۵    
مدیر کل دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی سازمان امور دانشجویان از صدور کارنامه سلامت روان دانشجویان هنگام فارغ التحصیلی از خرداد 1402 خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۰    
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در ایران تنها مراکز و موسسات اعزام دانشجویان ایرانی برای تحصیل به کشور های خارجی فعال بودند، اما در سال 1401 مجوز بیش از 45 موسسه جذب دانشجویان خارجی صادر شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۲    
رئیس سازمان امور دانشجویان اعتقاد دارد که مشکلات آموزشی و تحصیلی به صورت غیر مستقیم سلامت روان دانشجویان را تهدید می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۱    
مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان اعتقاد دارد که دانشجویان شاهد و ایثارگر در اولویت دریافت تسهیلات قرار دارند؛ اما تبعیضی بین آنان و سایر دانشجویان وجود ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: ورزش را با همکاری همه نهاد های علمی و مراکز آموزش عالی در همه سطوح دانشگاهی و تمامی لایه ها فعال خواهیم نمود و نگاه ملی به موضوع ورزش داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی سازمان امور دانشجویان با اشاره به طرح ملی پات برای جلوگیری از افت تحصیلی دانشجویان از اجرای این طرح در سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان گفت: در تابستان 1401 اولین المپیاد دانشجویان بین الملل و پس از یازده سال سومین دوره المپیاد شاهد و ایثارگر را برگزار کردیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: سازمان برنامه بودجه کسری بودجه دانشگاه ها در زمینه تغذیه در سال جاری را جبران خواهد کرد.
برترین ها / خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان از افزایش 15 درصدی تعداد دانشجویان مشروطی و آمار 12 درصدی افت معدل به زیر 14 در دانشگاه ها خبر داد و افزوده: تعداد دانشجویان مشروطی و افت تحصیلی در دانشگاه های مهندسی و صنعتی بیشتر از سایر دانشگاه ها است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی سازمان امور دانشجویان از افزایش 15 درصدی تعداد دانشجویان مشروطی و آمار 12 درصدی افت معدل به زیر 14 در دانشگاه ها خبر داد و گفت: تعداد دانشجویان مشروطی و افت تحصیلی در دانشگاه های مهندسی و صنعتی بیشتر از سایر دانشگاه ها است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۵۹    
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: هرچقدر ما بتوانیم در جذب دانشجوی بین المللی موفق عمل کنیم به همان اندازه به مرجعیت علمی نزدیک تر شدیم.
مدیرکل دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی سازمان امور دانشجویان در دیدار با هیئت رئیسه دانشگاه خلیج فارس گفت: 5 درصد از بودجه حوزه رفاهی و دانشجویی باید صرف مرکز مشاوره شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۶    
وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان در افتتاحیه جشنواره جذب دانشجویان بین المللی که به همت سازمان امور دانشجویان، در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شده بود، ازغرفه دانشگاه بناب بازدید به عمل آوردند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان غربی، در مراسم اختتامیه "نخستین جشنواره جذب دانشجویان بین المللی در ایران" از دانشگاه ارومیه به عنوان دانشگاه برگزیده کشوری در جذب دانشجویان بین المللی تجلیل و جایزه ملی ثریا به دکتر احمد علیجانپور رئیس این دانشگاه اهدا شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از افزایش 3 برابری ظرفیت ساخت خوابگاه های دانشجویان متاهل در کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: جشنواره جذب دانشجویان بین الملل با هدف ایجاد انگیزه و هم افزایی دانشگاه ها برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: جشنواره جذب دانشجویان بین الملل با هدف ایجاد انگیزه و هم افزایی دانشگاه ها برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: 60 درصد دانشجویان نمونه در سال های گذشته، اکنون در کسوت هیئت علمی و استاد هستند و 83 درصد نیز مدرک دکتری گرفته اند.
دیده بان علم ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
33 برگزیده سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه کشوری امروز طی مراسمی با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزرای علوم و بهداشت معرفی و تقدیر شدند. به گزارش دیده بان علم ایران، هاشم داداش پور ...
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان نخبگان را اتاق فکر دولت توصیف کرد و گفت: 60 درصد از دانشجویان نمونه کشور در حال حاضر در کسوت هیات علمی دانشگاه های کشور هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه 60 درصد دانشجویان نمونه کشور در کسوت هیات علمی قرار گرفتند، گفت: دانشجویان نمونه کشور از 10 دانشگاه برتر کشور از جمله دانشگاه های تهران، علوم پزشکی تهران، تربیت مدرس انتخاب شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: اکثر دانشجویان نمونه کشور از ده دانشگاه برتر معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۸    
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: 60 درصد از دانشجویانی که قبلا دانشجوی نمونه کشور بودند در حال حاضر عضو هیات علمی هستند و در خدمت دانش و کارآفرینی قرار می گیرند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: دانشجویان نمونه از10 دانشگاه برتر کشور انتخاب شدند.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۴    
جشنواره قرانی، فرهنگی و هنری شهید آوینی به همت سازمان امور دانشجویان در یازدهم آبان ماه سال جاری شروع بکار کرد، مدیر کل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان گفت: 750 نفر در نخستین جشنواره قرآنی، فرهنگی، هنری شهید آوینی شرکت کرده اند که 68 نفر درهر سه بخش موفق به کسب مقام برتر شدند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۷    
مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: فرزندان شهدای امنیت کشور می توانند از تسهیلات دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه ها استفاده کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون بورس و امور دانشجویان بین المللی سازمان امور دانشجویان با اعلام خبر معرفی و تقدیر از برترین های حوزه جذب دانشجویان بین المللی گفت: اولین جشنواره جذب دانشجویان بین المللی 15و 16 اسفند به میزبانی دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر هاشم داداش پور در گفت و گو با ایران اکونومیست ضمن بیان مطلب اظهار کرد: بودجه سال آینده حوزه رفاهی دانشجویان هنوز قطعی نشده است چرا که رقم این بودجه در کمیسیون تلفیق مدام تغییر می کند و نمی توان به طور دقیق در مورد آن اظهار نظر کرد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۰    
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: زمانی که تغذیه اولویت اصلی رئیس دانشگاه قرار می گیرد عملا از حوزه های دیگر غافل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: در مجموعه دانشگاه های کشور با اولویت دختران سعی می کنیم منظومه های ورزشی در خوابگاه ها شکل دهیم تا دختران دانشجو دسترسی بیشتر و نزدیک تری نسبت به مجموعه های ورزشی داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: مراسم تجلیل از ادوار و برترین های سی امین جشنواره دانشجوی نمونه در دو سطح دانشگاهی و کشوری 16 اسفند برگزار می شود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در اختتامیه جشنواره ملی سلامت ویژه دانشجویان سراسر کشور گفت: سال گذشته دستورالعمل پایه های تشویقی ویژه اساتید تصویب شد و این دستورالعمل برای یاوران علمی (کارکنان دانشگاه ها) نیز در دست اقدام است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: با توجه به علاقه مندان و مشتاقان به انقلاب اسلامی در سطح جهان و ظرفیت های دانشگاه های کشور، متاسفانه در جذب دانشجویان بین الملل کوتاهی صورت گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان از فرصت های تحقیقاتی داخل کشور بعنوان ظرفیت سازی برای دانشجویان دوره دکتری نام برد و گفت: ما امسال 1000 فرصت تحقیقاتی تعریف کردیم.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه در زمینه تنوع جذب دانشجو چندان موفق عمل نکرده ایم، گفت: در حال حاضر 90 هزار نفر از جمعیت دانشجویان خارجی ما را دانشجویان کشور افغانستان و عراق تشکیل می دهند، در حالی که کشور ترکیه از 261 هزار دانشجوی خارجی دارد که 37 هزار نفر آنها از کشور سوریه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۷    
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان از طراحی سامانه یکپارچه جذب دانشجویان بین الملل در تمام ابعاد خبر داد که در آینده ای نزدیک بهره برداری خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: حدود 25 درصد رفتار های خودآسیب رسان دانشجویان در سال 1400 نسبت به سال 99 کاهش پیدا کرده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۸   + ۳۹ سایت دیگر  
در زلزله ترکیه فقط یک دانشجوی ایرانی مشغول به تحصیل در یکی از دانشگاه های قبرس مهمان مناطق زلزله زده در ترکیه بوده است که متاسفانه در این حادثه جان خود را از دست داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۵    
رئیس سازمان امور دانشجویان کشور گفت: جشنواره ملی سلامت با شعار "سلامت برای همه دانشجویان کشور" مروج گفتمان سلامت محور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان از طراحی سامانه یکپارچه جذب دانشجویان بین الملل در تمام ابعاد خبر داد که در آینده ای نزدیک بهره برداری خواهد شد.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
آمار دقیقی از تعداد دانشجویان دانشگاه تهران که پرونده انضباطی در حوادث اخیر داشتند را نداریم چرا که اوایل کار، تعدادی از این دانشجویانی که تعهد دادند را بخشیدیم.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان گفت: توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی دانشجویان نیز جزو برنامه های مرکز مشاوره است
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۲    
مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: 750 نفر در نخستین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری شهید آوینی شرکت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی سازمان امور دانشجویان کشور گفت: 60 اثر در 5 محور اصلی منتخب اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان کشور شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: 750 نفر در نخستین جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری شهید آوینی شرکت کرده اند.
رئیس سازمان امور دانشجویان در نخستین جشنواره سلامت دانشجویان گفت: رویکرد وزارت علوم در بحث سلامت روان پیشگیرانه و توجه به کل زیست و سبک زندگی دانشجو است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور دانشجویان از احیای کانون های همیاران سلامت دانشجویان در دانشگاه ها خبر داد و گفت: این کانون ها فعال شدند تا در کنار مراکز مشاوره زیست سالم دانشجویی را در میان دانشجویان ترویج کنند.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
60 اثر دانشجویی در اختتامیه اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان معرفی و تقدیر شد. دکتر ابراهیم نعیمی مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سبک زندگی سازمان امور دانشجویان صبح امروز در مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی سلامت دانشجویان که با حضور وزیر علوم در دانشگاه تهران برگزار شد گفت ...