شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۷:۵۹Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان امور دانشجویان»

خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۷    
سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اطلاعیه بورس تحصیلی کشور قطر در مقاطع تحصیلات تکمیلی را اعلام کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه علمی: داره کل دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان با همکاری رایزنی علمی ایران در اروپا کتاب راهنمای تحصیل در کشورهای اروپایی را منتشر کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
با همکاری اداره کل دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان و رایزنی علمی ایران در اروپا، کتاب راهنمای تحصیل در کشورهای اروپایی منتشر شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - غلامرضا غفاری سرپرست سازمان امور دانشجویان در مورد سامانه صحت سنجی و دریافت تاییدیه تحصیلی گفت: سامانه ای که تحت عنوان کی آر کد تعریف شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرپرست سازمان امور دانشجویان گفت: در صورت واکسیناسیون دانشجویان علیه کرونا، خوابگاه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی در اختیار آنها قرار می گیرد.
تفاهم نامه مشترکی مابین معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، سازمان امور دانشجویان و معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امور دانشجویان گفت: در سال های اخیر توجه زیادی به رشد سرانه ورزشی در دانشگاه ها شده است و به دلیل اهمیت این امر، ان شاءالله این مسیر تدوام خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرکل امور دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان گفت: دانشجویان خارجی که در دانشگاه های داخل کشور تحصیل می کنند و هم اکنون در ایران حضور دارند به همراه سایر دانشجویان واکسینه می شوند.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان در اطلاعیه ای اعلام کرد: به علت محدودیت های جدید اعمال شده از سوی ستاد ملی کرونا، آزمون زبان msrt مورخ 18 تیرماه 1400 لغو شد .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۹:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان گفت: رصد وضعیت سلامت دانشجویان از نظر سلامت جسمی در دستور کار وزارت علوم است و پایش سلامت دانشجویان در سالیان اخیر به شکل جدی دنبال شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امور دانشجویان گفت: رعایت اصول بهداشت و ایمنی (HSE) نقش مهمی در کاهش مخاطرات محیط دانشجویی و افزایش کیفیت زندگی پایدار دانشجویی دارد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، غلامرضا غفاری سرپرست سازمان امور دانشجویان در هشتمین و نهمین گردهمایی روسای مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها در دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت ...
خوابگاه موقوفه حسین ناصر اسلامی دانشگاه صنعتی امیر کبیر، با حضور دکتر غفاری، سرپرست سازمان امور دانشجویان و معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، با ظرفیت اسکان 400 دانشجو افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
خوابگاه موقوفه پسرانه دکتر حسین ناصر الاسلامی با حضور معاون فرهنگی و سرپرست سازمان امور دانشجویان و رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر افتتاح شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۱۷   + ۴۳ سایت دیگر  
ایسنا: در پی خودکشی دکتر سعید قلی بیگلو پژوهشگر پسا دکتری دانشگاه فردوسی مشهد، دکتر محمدرضا غفاری معاون فرهنگی، اجتماعی وزارت علوم و سرپرست سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه بخش های دانشجویی دانشگاه فردوسی هیچ مسئولیتی در قبال پژوهشگران پسا دکتری ندارد گفت ...
شیوه نامه اجرایی فرصت تحقیقاتی کوتاه مدت دانشجویان در داخل و خارج کشور با تصویب شورای مرکزی بورس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم به دانشگاه ها ابلاغ شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اسامی موسسات لغو مجوز اعزام دانشجو را اعلام کرد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۲۱:۴۷    
رئیس مرکز مشاوره دانشگاه شهید بهشتی از تشکیل کارگروه تخصصی پیشگیری از اعتیاد در دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۴    
سرپرست سازمان امور دانشجویان گفت: حضور تمامی دانشجویان در دانشگاه، به روند واکسیناسیون در کشور بستگی دارد و مسلم است باتوجه به زمان و فرصتی که تا شروع سال تحصیلی در پیش داریم، امکان واکسیناسیون تمام دانشجویان در یک بازه زمانی کوتاه وجود ندارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سرپرست سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه دانشجویان در محل سکونت خود واکسن کرونا دریافت می کنند، گفت: ملاک اولویت تزریق واکسن به دانشجویان، مقطع تحصیلی و سال ورود است و دانشجویانی که واکسن دریافت کنند در خوابگاه اسکان می یابند. ...
سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: افزایش شدید قیمت ارز از اواسط سال 97 تاکنون باعث کاهش جدی متقاضیان و افت جدی پرداخت ارز دانشجویی به دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های خارج شده است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۵    
سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اسامی 144 موسسه مجاز اعزام به دانشجو را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان وزارت علوم اسامی 144 موسسه مجاز اعزام به دانشجو را اعلام کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۳    
سرپرست اداره کل دانشجویان غیرایرانی سازمان اموردانشجویان گفت: دانشجویان غیرایرانی هیچ تفاوتی با دانشجویان ایرانی ندارند و واکسیناسیون آن ها نیز طبق برنامه انجام خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره امور کنسولی دانشجویان غیرایرانی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: مجموع دانشجویان خارجی کنونی در ایران، 57هزار نفر است که توانایی افزایش آن تا 90 هزار نفر نیز در دانشگاه های ایران وجود دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، براساس اعلام سازمان امور دانشجویان تعداد دانشجویان شرکت کننده در آزمون زبان msrt تا سال 1397 روندی افزایشی داشته و پس از آن کاهش یافته است به طوری که تعداد شرکت کنندگان از 24750 نفر به 70000 نفر در سال 1396 افزایش یافته و پس از آن روندی کاهشی را تجربه کرده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان گفت: این اداره کل در راستای دسترسی سریع و آسان به پرونده تحصیلی دانش آموختگانی که از ابتدای شکل گیری وزارت عتف تا ابتدای سال 1390 تشکیل شده است اقدام به تهیه آرشیو الکترونیکی از طریق اسکن مدارک نموده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۴    
سرپرست جدید سازمان امور دانشجویان از آغاز واکسیناسیون دانشجویان و دانشگاهیان از شهریور ماه خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سرپرست جدید سازمان امور دانشجویان گفت: واکسیناسیون دانشجویان و دانشگاهیان از شهریور ماه سال جاری آغاز می شود و تا مهر و آبان ادامه دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۷:۱۳    
تهران-ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معاون فرهنگی و اجتماعی خود را با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید سازمان امور دانشجویان منصوب کرد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم را با حفظ سمت به عنوان سرپرست سازمان امور دانشجویان ایران منصوب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل تربیت بدنی سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: حوزه ورزش و تربیت بدنی به لحاظ توسعه زیرساخت ها و مشارکت بیشتر دانشجویان کارنامه موفقی در 8 سال گذشته داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان با اشاره به تجربه موفق استفاده از شیوه های آنلاین ارائه خدمات مشاوره در ایام کرونا بر توسعه استفاده از این روش تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: بحران کرونا نه تنها موجب کاهش فعالیت مراکز مشاوره نشد بلکه باعث افزایش تلاش و فعالیت در این مراکز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۰    
اولین نشان حامی مراکز مشاوره به رئیس سازمان امور دانشجویان به دلیل سال ها تلاش در زمینه سیاستگذاری و برنامه ریزی برای رشد و تعالی مراکز مشاوره اعطا شد.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 19 خرداد 1400 - 09 June 2021 مرکز مشاوره دانشگاه تهران طبق ارزیابی های به عمل آمده در سال 1399 موفق به کسب عنوان مرکز مشاوره ممتاز کشوری شد. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مراکز مشاوره ممتاز، برتر، نمونه و فعال دانشگاهها در مراسم سی و دومین نشست رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه های سراسر کشور معرفی شدند. به گزارش خبرنگار مهر، سی و دومین نشست رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه های سراسر کشور به میزبانی دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان وزارت علوم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس سازمان امور دانشجویان گفت: هزار و 529 دانشجوی ایرانی که در دانشگاه های خارج از کشور تحصیل می کردند، در فاصله سال های 92 تا 99 به کشور بازگشتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون بورس و امور دانشجویان خارج سازمان امور دانشجویان گفت: در نتیجه افزایش تعداد دانش آموختگان دوره دکتری داخل کشور و وضعیت علمی مناسب، تعداد احکام بورس خارج از 967 مورد در سال 92 به عدد صفر در سال 99 و تعداد احکام بورس داخل از 967 مورد به 9 مورد در سال 99 کاهش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان در واکنش به مصرف سیگار در میان جوانان به ویژه دانشجویان بیان کرد: مطالعات نشان داده که در مصرف دخانیات و سیگار نقش دوستان بسیار مهم است و 30 درصد افرادی که اولین بار سیگار را مصرف کردند در جمع دوستانشان بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان امور دانشجویان از آمادگی کشور چین برای تخصیص بورس تحصیلی با کمیت بالا و تسهیلات ارائه ویزا به دانشجویان ایرانی خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: آزمون زبان msrt در روز جمعه 18 تیرماه 1400 و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان msrt از سوی سازمان امور دانشجویان اعلام شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدارک مورد نیاز جهت دریافت نامه خروج از کشور صرفاً ویژه دانشجویانی که از معافیت تحصیلی خارج استفاده می کنند، اعلام شد. سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: بنا بر دستور سازمان وظیفه عمومی ناجا ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۷    
فرصت مطالعاتی در هیچ جای دنیا با تعهد مالی یا تعهد خدمت همراه نیست؛ اما دانشجویان بورسیه وزارت علوم مجبورند مبلغ بورسیه را به وزارتخانه برگردانند؛ دانشجویان بورسیه معترض اند که سازمان امور دانشجویان زیر بار قانون نمی رود و به رغم رای دیوان عدالت اداری ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۸:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، این مصوبه امروز یکشنبه در جلسه مجازی شورای سیاستگذاری همکاری های بین المللی دانشگاه الزهرا(س) که با حضور مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان و افشین آخوند زاده مدیر کل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان اموردانشجویان وزارت علوم تحقیقات وفناوری ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۷    
مدیرکل امور دانش آموختگان سازمان امور دانشجویان از تصویب الزام تمام دانشگاه ها به صدور مدرک فارغ التحصیلی با امضای الکترونیکی در کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی کشور خبر داد.
مدیرکل دانشجویان شاهد و ایثارگر سازمان امور دانشجویان گفت: فهرست 15 برگزیده پنجمین دوره جشنواره ملی جایزه ایثار به بنیاد شهید و امور ایثارگران ارسال شد.