پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۰:۲۶Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی امیرکبیر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
باتوجه به گسترش فعالیت های دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دانشگاه آدانا آلپارسلان ترکیه، دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به دریافت امتیاز مالی (گرنت) آراسموس شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش وفناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر از اخذ مجوز تبدیل مرکز نوآوری این دانشگاه به پارک علم و فناوری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: برنامه داریم تا پایان سال جاری 6 مرکز نوآوری جدید در دانشکده های این دانشگاه ایجاد کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: به زودی فعالیت پارک علم و فناوری این دانشگاه آغاز می شود.
روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دکتر فتح الله مضطرزاده عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و استاد دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به مقاله اخیر نیچر در خصوص تقلبات علمی 3 کشور ایران، چین و روسیه، گفت: وقتی مدرک گرایی رویکرد اصلی باشد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مسئول خوابگاه های دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: فاز بعدی اسکان در خوابگاه های این دانشگاه پس از عبور از موج چهارم کرونا و تثبیت شرایط انجام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی امیرکبیر با صدور اطلاعیه ای از تعطیلی حضور فیزیکی در این دانشگاه از امروز، 21 فروردین 1400 خبر داد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۳    
اقبال شاکری متولد سال 1336 در تهران است. وی دکترای مهندسی عمران و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عطاءالله عبدالغفاری دانش آموخته مدیریت کسب وکار از دانشگاه صنعتی امیرکبیر سال 1399 نسبت به سال 1398 و سال های قبل، سال بسیار عجیبی برای استارت آپ ها و شرکت ها از حیث توسعه یا کوچک سازی آنها در ایران و جهان بود که در ایران بخشی از این تفاوت تحت تاثیر همه گیری ویروس کرونا و بخش دیگر تحت تاثیر نوسانات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به طراحی سامانه هوشمندی شدند که قابلیت ارائه شاخص های بین المللی وضعیت روسازی راه ها را دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۷    
به همت انجمن اسلامی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، شماره جدید نشریه ناد منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر درباره نقش دانشگاه ها در تحقق شعار سال، گفت: با افزایش میزان قراردادهای صنعتی دانشگاه ها می توانیم بگوییم در جهت رفع مشکلات و ارتقای آن اقدام کرده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۰۲    
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دانشگاه ها نباید تک بعدی باشند بلکه باید در حوزه تولید علم و رفع نیاز های جامعه بکوشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به ساخت زخم پوش هایی به روش شیمی سبز شدند که خاصیت آنتی باکتریال دارد و امکان مشاهده روند ترمیم زخم به دلیل شفاف بودن مشخص می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
30 نفز از دانشجویان عضو گروه جهادی روح اللهِ بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حضور در روستای چمن گلین شهرستان سرپل ذهاب به مدت یک هفته به محرومان و نیازمندان این منطقه خدمات رسانی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه امیرکبیر با اشاره به برنامه های این دانشگاه در سال 1400، گفت: بازنگری برنامه های آموزشی در این دانشگاه از سال های گذشته آغاز شده است و امیدواریم امسال بازنگری برنامه های آموزشی مقطع کارشناسی این دانشگاه به اتمام برسد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سلسله کارگاه هایی با عنوان معنای زندگی چیست؟ از سوی سازمان دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ثبت نام دکتری بدون آزمون در دانشگاه صنعتی امیرکبیر از امروز 15 فروردین آغاز شد و تا 15 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ثبت نام تعداد محدودی از فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد برای ورود به دوره دکتری سال 1401-1400 بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر از امروز آغاز می شود.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گزارش اقدامات انجام شده در فاز اول پروژه پایش و راهبری طرح ابررایانه سیمرغ و انجام مطالعات تحقیقاتی جهت توسعه آن ارائه شد. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، احسان آریانیان مجری پروژه ابررایانه سیمرغ گفت: طرح ابررایانه سیمرغ شامل دو پروژه پژوهش ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: هدف اصلی ما برای سال 1400 تمرکز بر مهارت افزایی دانشجویان است به اینصورت که هر دانشجوی ما بتواند در زمان دانش آموختگی در هر مقطعی که هست یک مهارت را داشته و آن را با جدیت دنبال کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر فناوری و توسعه نوآوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه مهارت و اشتغال برای ورود به دانشگاه نسل سه از شاخصه های بسیار مهم است، گفت: به همین منظور باشگاه مهارت و اشتغال دانشگاه سال گذشته راه اندازی شد و با وجود شیوع بیماری کرونا تاکنون دوره های خوبی در این زمینه برگزار شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: متاسفانه جوانان در کشور ما زمانی که شغل و بازار کار مناسبی در مقطع کارشناسی پیدا نمی کنند به سمت تحصیلات تکمیلی می روند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: از آنجایی که هزینه مربوط به آموزش و پژوهش دانشجویان از محل بودجه دولتی تامین می شود، پیوند آن ها ضعیف است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دانشگاه در زمینه ظرفیت پذیرش دانشجو به حالت پایدار رسیده بنابراین میزان پذیرش ما در سال 1400 همانند سال گذشته بوه و تغییری ندارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر درباره پیشنهاد ارائه فهرستی از نیاز های صنایع به دانشگاه ها برای تعامل و پیوند بیشتر آن ها با یکدیگر توضیح داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۶    
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر برنامه های سال 1400 این دانشگاه را برای جذب پروژه های صنعتی تشریح کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: هرچند که برگزاری امتحانات پایانی دانشجویان به صورت مجازی کیفیت لازم را ندارد، اما به دلیل شیوع کرونا در کشور مجبور هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: درحال حاضر دانشگاه برای نسل سوم شدن 50 درصد راه را رفته است و برای ادامه راه در تلاش است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مراسم تقدیر از بانوی دانشجوی دکتری دانشگاه صنعتی امیرکبیر که توانسته است با وجود سه فرزند به دستاوردهای علمی و آموزشی دست یابد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خانم فاطمه پرستش دانشجوی دکتری دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر باوجود آنکه مادر سه فرزند است، اما توانسته علاوه بر انجام وظایف مادری در زمینه تحصیل و علم نیز بسیار موفق باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده فناوری های نو دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به انعقاد 9 قرارداد صنعتی طی دو سال گذشته در این پژوهشکده گفت: پژوهشکده فناوری های نو در راستای رفع نیاز صنعت و جامعه درحرکت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی امیرکبیر تعداد محدودی از فارغ التحصیلان و دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد را برای ورود به دوره دکتری سال 1401-1400 بدون آزمون پذیرش می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به ارائه مدلی برای جایگزین بافت های زنده استخوانی انسان شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
هیأتی از دانشگاه دولتی دمشق سوریه از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و برج فناوری این دانشگاه بازدید کردند که در این بازدید زمینه های همکاری علمی، آموزشی و تحقیقاتی مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۲    
چهارمین شماره نشریه دانشجویی وستا به صاحب امتیازی کانون نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت الکترونیکی منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۶:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: بنا داریم ارتقای دانشگاه را تا سال 1404 داشته باشیم و بتوانیم جزو 100 دانشگاه برتر شویم و همچنین به سمت دانشگاه نسل سوم برویم که سه محور نوآوری، کارآفرینی و افزایش قراردادهای صنعتی و مهارت افزایی را برایش در نظر گرفته ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در طرح هم کاشت 500 نهال توسط اساتید، کارکنان و دانشجویان در محیط دانشگاه، خوابگاه ها و حتی منازل اساتید، کارکنان و دانشجویان کاشته خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۰۱    
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به طراحی، توسعه و راه اندازی دستگاه پرداختکاری خودکار پروتز های مفصل ران در صنعت پزشکی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به طراحی، توسعه و راه اندازی دستگاه پرداختکاری خودکار پروتز های مفصل ران در صنعت پزشکی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
محققان دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به ساخت هیدروژل هایی با قابلیت کاربرد در صنعت پزشکی و تصفیه پساب های صنعتی شدند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
یزدفرا:صبح امروز با امضای تفاهم نامه سه جانبه میان شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ، دانشگاه صنعتی امیر کبیر و دانشگاه اردکان ، مرکز نوآوری، تحقیق و توسعه این شرکت در برج فناوری و نو آوری دانشگاه صنعتی امیر کبیر راه اندازی شد . ...
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۹    
پایگاه خبری معدن نیوز -سید احمد معتمدی رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم نامه سه جانبه دانشگاه امیرکبیر، چادرملو و دانشگاه اردکان به معدن نیوز گفت: در چارچوب همکاری های برنامه های دانشگاه جهت ارتباط با صنعت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی امیرکبیر با صدور اطلاعیه ای از تعطیلی خوابگاه های دانشجویی این دانشگاه از 24 اسفندماه تا 16 فروردین ماه خبر داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۶    
دوره مجازی حفظ قرآن کریم از سوی کانون قرآن و عترت دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای معرفی دریچه های بیولوژیکی با طول عمر بالاتر از 10 سال نسبت به تحلیل خواص مکانیکی و ساختار بافت پرکاربرد در ساخت دریچه های بیولوژیکی از جمله پریکارد اسب، خوک و خر اقدام کردند و در نهایت راهکاری برای افزایش مقاومت دریچه های قلبی که در برابر آهکی شدن مقاوم باشد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دوازدهمین دوره جشنواره لینوکس و نرم افزارهای آزاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر به صورت مجازی در دانشکده مهندسی کامپیوتر این دانشگاه برگزار شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر پروژه ای در راستای افزایش ظرفیت سلول های خورشیدی رزانه حساس (DSSC) طراحی کردند.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: ابررایانه ایرانی سیمرغ اردیبهشت 1400 به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۰    
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از زمان برگزاری دروس عملی دانشجویان در ترم جاری خبر داد.