دوشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۱:۱۴Feb 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی امیرکبیر»

پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو اجرائی هیئت مدیره بانک صادرات ایران در همایش ملی اقتصاد دیجیتال در انقللاب صنعتی چهارم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تشریح مهمترین دغدغه ها و راهبردهای نظام بانکی در سند نظام اقتصاد دیجیتال ایران پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کتاب تنش های حرارتی در صفحه ها و پوسته ها تالیف استاد پیشکسوت دانشگاه صنعتی امیرکبیر در دانشگاه ام آی تی( MIT) آمریکا تبلیغ شد. این کتاب توسط انتشارات اسپرینگر نیچر در فوریه 2024 به چاپ رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو اجرائی هیئت مدیره بانک صادرات ایران در همایش ملی اقتصاد دیجیتال در انقللاب صنعتی چهارم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تشریح مهمترین دغدغه ها و راهبردهای نظام بانکی در سند نظام اقتصاد دیجیتال ایران پرداخت.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۵۵ سایت دیگر  
عضو اجرائی هیئت مدیره بانک صادرات ایران در همایش ملی اقتصاد دیجیتال در انقللاب صنعتی چهارم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به تشریح مهمترین دغدغه ها و راهبردهای نظام بانکی در سند نظام اقتصاد دیجیتال ایران پرداخت.
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تراکنش های مرکز تبادل اطلاعات به 10میلیارد می رسد منبع: مهر معاون امور دولت، مجلس و استان های وزارت ارتباطات گفت: بیش از هفت و نیم میلیارد تراکنش در مرکز ملی تبادل اطلاعات شکل گرفته است که پیش بینی می شود تا آخر سال به بالای 10میلیارد تراکنش می رسد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۵    
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: رشد فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی، موجب ایجاد مزیت های رقابتی جدید و فرصت های تجاری نوین شده است و دانشگاه امیرکبیر می تواند از جنبه های مختلف به توسعه اقتصاد هوشمند کمک کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همایش ملی اقتصاد دیجیتال در انقلاب صنعتی چهارم با حضور مسئولان، دانشجویان، اساتید و شرکت های دانش بنیان در سالن اجتماعات دانشکده مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
با حضور وزیرعلوم؛ تحقیقات و فناوری، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی دیگر از مسئولان کشوری، از دو کتاب جدید عضو هیات علمی دانشگاه امیرکبیر رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اساتید دانشگاه الوارث عراق ضمن بازدید از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با دانشکده نفت تفاهم نامه همکاری های علمی و پژوهشی امضا کردند.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر نقش این دانشگاه در توسعه فناوری های نوظهور و دیجیتال در کشور را کلیدی توصیف کرد و گفت: دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان یکی از قطب های مطرح هوش مصنوعی و همینطور مدیریت فناوری در کشور، می تواند از جنبه های مختلف به توسعه اقتصاد دیجیتال کمک کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
گروهی از محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در راستای کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری موتور های صنعتی و کاهش مخاطرات پرسنل، دستگاهی را مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۹    
در راستای حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و پتروشیمی اروند تفاهم نامه مشترک علمی و فناوری امضا کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
انجام کارآموزی دانشجویان در پتروشیمی و استفاده از تجهیزات آزمایشگاه از تعهدات دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شرکت ره آوران فنون پتروشیمی است که طی انعقاد تفاهم نامه ای طرفین متعهد به اجرای آن شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۵    
تفاهم نامه همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر با واحد های تولیدی پتروشیمی در نخستین همایش و نمایشگاه بین المللی ایران پتروکم به میزبانی کیش امضا شد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۶    
همایش ملی اقتصاد دیجیتال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود همایش ملی اقتصاد دیجیتال در انقلاب صنعتی چهارم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
همایش ملی اقتصاد دیجیتال در انقلاب صنعتی چهارم در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مجله دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر AUT Journal of Mathematics and Computing موفق به نمایه در پایگاه اطلاعاتی بین المللی انگلیسی زبان DOAJ شد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۵    
رئیس دانشکده مدیریت، علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: کارویژه اساسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تعیین نقشه راه برای فناوران است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه در امور اجرایی و فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: هر چیزی که دشمنان ما را ناخوشنود کند یک عمل صالح است و شرکت در انتخابات به این معنی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: هدف اصلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ترویج مشارکت حداکثری در انتخابات است و در این راستا دانشگاه از هیچ جریان سیاسی در انتخابات جانبداری نخواهد کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر نقش دانشجویان ممتاز (تدریس یاران) در ارتقای کیفیت آموزشی دانشجویان را موثر توصیف کرد و گفت: کلاس های تدریس یاران ما باید با یک نظم و برنامه مشخصی ارائه شود و تلاش شود تا کمبود های درسی برخی از دانشجویان در این کلاس ها جبران شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر نقش استاد مشاور در کاهش آسیب های اجتماعی بین دانشجویان را مهم ارزیابی کرد و گفت: نقش استادان مشاور در آسیب هایی نظیر افت تحصیلی، مشروطی متوالی چند ترم و ... بسیار کلیدی است که می تواند به کاهش این مشکلات بیانجامد.
پول پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۶۱ سایت دیگر  
همزمان با امضای تفاهم نامه بانک صادرات ایران با دانشگاه صنعتی امیرکبیر، معاونت فناوری اطلاعات و اداره کل هوشمندسازی و نوآوری این بانک نیز با پارک علم و فناوری این دانشگاه تفاهم نامه تأسیس آکادمی بانکداری هوشمند امضا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۴۸    
ارتباط صنعت و دانشگاه که روزی به عنوان یک رویا و هدف دوردست مطرح می شد، امروزه جزء اهدافی است که توسط وزارت علوم و جامعه دانشگاهی همواره در حال پیگیری است، درباره این مسأله با سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت وگو کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۰    
هوش مصنوعی صنعتی جدید را به روی دنیا باز و همه افراد را از پیر و جوان درگیر خود کرده است، از این رو با دانشجویان رشته هوش مصنوعی در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به گفت وگو پرداختیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی امیرکبیر و بانک صادرات تفاهم نامه همکاری مشترک در راستای اجرای طرح های پژوهشی و آموزشی با محوریت بانکداری هوشمند، علم داده، هوش مصنوعی امضا کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر به اولویت بخشی موضوعات فناورانه و اقتصاد دیجیتال با توجه به ظرفیت ها و بستر های موجود در دانشگاه ها اشاره و تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین رویداد نکست شیفت با موضوع نوآوری در صنعت لجستیک در تاریخ 25 بهمن 1402 برگزار می شود. امروزه با بالا رفتن انتظارات مشتریان و سازمان ها از مدیران ارشد عملیات، لجستیک، و زنجیره تأمین و همچنین چالش های متعدد زیرساختی، عملیاتی و استراتژیک ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۲   + ۶۹ سایت دیگر  
عضو اجرایی هیئت مدیره بانک صادرات ایران در مراسم امضای تفاهم نامه بین بانک و دانشگاه صنعتی امیرکبیر، از بورس تحصیلی دانشجویان نخبه خبر داد. به منظور توسعه همکاری و تعامل در زمینه حمایت از طرح ها و فرآیندهای دانشگاهی، کمک به دانشجویان و تأمین مالی تولید دانش ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کتاب استاد دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر در چهل و یکمین دوره جایزه کتاب سال، شایسته تقدیر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت سامسونگ با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر پروژه Solve for Tomorrow خود را برای رشد مهارت ها و توسعه تفکر دیزاین دانشجویان، در ایران برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۶    
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه انتخابات یک واقعه مهم برای کشور است، گفت: با شروع نیمسال دوم تحصیلی بحث انتخابات را داریم که برای ایجاد فضای فعال در دانشگاه برنامه ریزی کردیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در راستای اجرای آن ها ماموریت داریم تا طرح هایی نظیر طرح ملی ترویج کارآفرینی را با حمایت دانشگاه برای دانشجویان سال سه و چهار دوره کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی اجراکنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر ضمن ابراز خوشحالی از همکاری موفق با صنایع بزرگ از علاقمندی دانشگاه به توسعه همکاری های بین المللی خبر داد و گفت: دانشجویان اگر می خواهند در دنیای صنعت موفق باشند باید به تکنیک های جدید علمی مسلط شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: رویداد AUT THINK برای نخستین بار در سطح کشور به این روش پشتیبانی توسط خیرین انجام می شود و حل مشکلات جامعه از طریق طرح های کاربردی ارائه شده در رویداد را در پی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رویداد AUT THINK از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد، در پایان این رویداد 16 طرح وارد مرحله تجاری سازی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به جزئیات برگزاری رویداد فناورانه این دانشگاه گفت: با همکاری خیرین فناوری از 16 طرح منتخب حمایت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: مشکلات پیچیده ای که در جامعه وجود دارد می توانیم با تحقیقات پشتیبانی کنیم که این مسأله سبب گشایش در صنعت هم شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۸    
رئیس اداره انجمن های علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به رویداد فناورانه این دانشگاه گفت: با انتخاب 16 طرح اقدام به تجاری سازی آنها در مدت 9 ماه خواهیم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۶    
رویداد AUT THINK در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار شد و در این رویداد رئیس انجمن علمی دانشگاه امیرکبیر از حمایت طرح های فناورانه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
حسب منویات مقام معظم رهبری در دیدار با تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی بمنظور توجه به صنایع کوچک و متوسط و با هدف رفع مسائل و نیازهای بخش های صنعت و تجارت تفاهم نامه همکاری مشترک آموزشی و تحقیقاتی بین دانشگاه صنعتی امیرکبیر و یک شرکت نساجی به امضا رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر به استقلال کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: نزدیکی ما به انقلاب اسلامی موجب می شود گاهی به این عظمت بی توجه شویم؛ به گونه ای که این عظمت را با برخی عظمت های خیالی مقایسه می کنیم و از عظمت انقلاب اسلامی غافل می شویم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر با تاکید بر اینکه اسفند ماه با آزمون جدید انتخابات مجلس شورای اسلامی مواجه هستیم، گفت: بسیاری از اقشار مردم به نخبگان جامعه نگاه می کنند و رای آن ها را برای خود حجت می دانند دانشگاهیان باید در این آزمون مشارکت حداکثری داشته باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نسبت به نشست داخلی اعلام موجودیت سازمان جوانان جبهه پایداری انقلاب اسلامی که در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد با انتشار پیامی واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر از آمادگی این دانشگاه برای همکاری اجرایی و مطالعاتی با دانشگاه کربلا به منظور رفع مشکلات راهپیمایی اربعین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۸:۰۸    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در دیدار رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر عزم راسخ و اهتمام جدی برای حمایت از صنایع کوچک و متوسط در راستای عمل به منویات رهبر انقلاب تأکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر ضرورت همکاری و تعامل مسؤولان فرهنگی دانشگاه های استان تهران با سایر دانشگاه های کشور به منظور بهره گیری از تجارب و ایده های یکدیگر تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه صنعتی امیرکبیر از متخصصان و صاحبنظران کشور برای همکاری با این دانشگاه در حوزه فناوری های نوظهور تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی تخصصی برگزار شده توسط دانشجوی دکتری دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر، به عنوان کارگاه آموزشی برتر، معرفی و تقدیر شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: باید شاخص های انتخاب را برای مردم تبیین کنیم تا انتخابات با مشارکت خوب و با دیدگاه و انتخاب درست همراه شود لذا باید به انتخاب جامعه کمک کرد.