جمعه ۰۷ آذرساعت ۱۰:۱۷Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه صنعتی امیرکبیر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر بیستمین دوره مسابقات بین المللی برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر (ACM) را در بین دانشگاه ها و مدارس کشور، مجازی برگزار می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۹    
اقتصاد ایران: محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به تحلیل تصویر چهره با استفاده از فناوری هوش مصنوعی شدند که می تواند حالت چهره را به صورت مستقل از شخص در تصاویر کنترل نشده شناسایی کند و به گفته آنها این روش می تواند محققان را در ساخت ربات های با قابلیت تشخیص حالت چهره انسان و ارتباط انسان با ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
کانون نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر به بررسی موضوع طالع بینی؛ افسانه یا واقعیت؟ می پردازد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به تحلیل تصویر چهره با استفاده از فناوری هوش مصنوعی شدند که می تواند حالت چهره را به صورت مستقل از شخص در تصاویر کنترل نشده شناسایی کند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - کتابخانه عمومی منطقه مارالان تبریز توسط استاد خیر بازنشسته دانشگاه صنعتی امیرکبیر ساخته می شود.
مدرسه کسب و کار اتاق بازرگانی تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان اولین دانشگاه نسل چهارم در ایران، وبینار کسب و کار خانوادگی: چالش ها و راهکارها را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر کاتالیست مورد استفاده برای صنایع احیای مستقیم آهن و صنعت پتروشیمی ساختند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۴:۳۷    
دانشگاه صنعتی امیرکبیر به لحاظ حضور فیزیکی از یکم آذر ماه 99 تا پایان وضعیت فوق العاده اعلام شده توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا تعطیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
2 عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در لیست پراستناد ترین دانشمندان جهان در سال 2020 قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۳    
انجمن علمی دانشکده ی مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه صنعتی امیرکبیر کلاس آموزش انتگرال از پایه تا مسائل پیشرفته را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۰    
کانون شعر و ادب دانشگاه صنعتی امیرکبیر کارگاه جریان شناسی شعر معاصر از مشروطه تا امروز را برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: ثبت نام 185 نفر از پذیرفته شدگان دوره دکتری این دانشگاه در زمان مقرر انجام شده است و 49 نفر بدلیل عدم پذیرش ابتدایی توسط اعضای هیأت علمی به دانشکده ها ارجاع شدند تا زمینه پذیرش فراهم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از افتتاح برج فناوری شماره 2 این دانشگاه تا پایان سال خبر داد و گفت: در حال حاضر مراکز رشد دانشگاه از مرز 288 واحد عبور کرده است و تا پایان سال به 350 واحد رشد خواهیم رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر اقدامات این دانشگاه را در راستای مهارت افزایی و ارتقای توان اشتغال پذیری دانشجویان و همچنین جذب فارغ التحصیلان در بازار کار تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کانون شعر و ادب دانشگاه صنعتی امیرکبیر نشست تاثیر کتاب در متن زندگی از سری سلسله جلسات زنده اینستاگرام را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
بیستمین دوره مسابقه بین المللی برنامه نویسی دانشگاه صنعتی امیرکبیر 7 آذرماه به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۵    
مهندس فریدون سروشیان دانش آموخته دانشگاه صنعتی امیرکبیر در رشته تکنولوژی نساجی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد گفت: الیاف طبیعی به هر دسته از الیاف طبیعی اطلاق می شود که از دسته های گیاهی(پنبه،کتان، جوت) حیوانی(پشم،ابریشم) یا بعضا در برخی تقسیم بندی ها معدنی(فلزی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون پژوهش وفناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه برای فعالیت های فناورانه و پژوهشی خود اولویت های خاصی را تعیین کرده که توسعه حوزه هوشمندسازی در ایران یکی از این اولویت ها بشمار می رود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به بهبود کارآیی روش های حفظ حریم خصوصی در حوزه سلامت محور مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا شدند که به گفته آنها می توان از آن برای تشخیص زودهنگام بیماری بهره برد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به بهبود کارایی روش های حفظ حریم خصوصی در حوزه سلامت محور مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا شدند.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۴۱    
مدرسه کسب و کار اتاق بازرگانی تهران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر وبینار دوره توسعه ویژگی های رهبری برای مدیران را برگزار می کند، وبیناری که درگاه ورود یه یک دوره شش ماهه رهبری و مدیریت پیشرفته است.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۴    
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی روشی دوستدار محیط زیست برای تصفیه و بی خطرسازی لجن های نفتی موجود در مخازن پالایشگاه ها ارائه کردند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۲۷    
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر جاذبی پلیمری را طراحی کردند که به واسطه آن میتوان پساب های رنگزای سانست یلو را تصفیه و از آن نیز حسگری را برای شناسایی این ماده رنگ زا تهیه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر جاذبی پلیمری را طراحی کردند که به واسطه آن می توان پساب های رنگزای سانست یلو را تصفیه و از آن نیز حسگری را برای شناسایی این ماده رنگزا تهیه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۲۱    
انجمن علمی معدن دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری مجموعه معدن آنلاین، هفتمین دوره مجموعه معدن آنلاین با موضوع؛ ایمنی در معادن روباز ویژه مسئولان HSE را برگزار می کند.
نواندیش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۵۵   + ۶۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی درگذشت. به گزارش ایسنا؛ محمدرضا نجفی نماینده مردم تهران در دوره دهم مجلس شورای اسلامی روز گذشته شانزدهم آبان ماه به دلیل عارضه قلبی درگذشت. محمدرضا نجفی 51 ساله و جانباز شیمیایی جنگ هشت ساله ایران و عراق بود. ...
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدرضا نجفی نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی به دلیل عارضه قلبی درگذشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۹:۰۷    
تهران-ایرنا- عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر معتقد است: برای گسترش ارتباط صنعت و دانشگاه نیاز است سه ضلع دولت، صنایع و دانشگاه در رویکرد خود تغییرات اساسی ایجاد کنند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۹    
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی روشی دوستدار محیط زیست برای تصفیه و بی خطرسازی لجن های نفتی موجود در مخازن پالایشگاه ها ارائه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی روشی دوستدار محیط زیست برای تصفیه و بی خطرسازی لجن های نفتی موجود در مخازن پالایشگاه ها ارائه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کانون فیلم با همکاری کانون زبان های خارجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر فیلم Dead Poets Society به صورت انلاین اکران و تحلیل می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۱:۲۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر درباره دریافت جایزه کامستک توضیحاتی را ارائه کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۰۸:۰۷    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: در خیلی از صنایع کشور رقیب وجود ندارد، آن چیزی که در دنیا ارتباط بین صنعت و دانشگاه را قدرت می بخشد، وجود رقابت در صنعت و تجارت است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۲۰    
کانون تئاتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، کارگاه آشنایی با تئاتر تجربی برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران قرارداد پژوهشی درخصوص بررسی علل و منشاء ژئوشیمیایی افزایش سولفید هیدروژن در مخازن گازی جنوب ایران و ارائه راهکارهای اجرایی کاهش آن امضا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۰    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: از طریق صندوق نیکوکاری دانشگاه قصد ارائه 500 تا 1000 بورس تحصیلی به دانشجویان نخبه را داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: خوابگاه ها به منظور حفظ شیوه نامه های بهداشتی به صورت دو بار در روز ضدعفونی می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشگاه صنعتی امیرکبیر به روشی برای از بین بردن تاثیرات مخربِ لجن های نفتی بر محیط زیست دست یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به منظور شناسایی و معرفی بهترین نوع هدهای چاپگر دیجیتال در صنعت، محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر روشی را برای ارزیابی فنی این هدها ارائه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۶    
کانون قرآن و عترت (ع) دانشگاه صنعتی امیرکبیر به مناسبت هفته وحدت در برنامه زنده اینستاگرام به بررسی سبک زندگی الهی با الگوگیری از رسول اکرم (ص) می پردازد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۰    
کانون نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر با حمایت علمی گروه بین المللی آیوتا خاورمیانه، دومین جلسه باشگاه مقاله خوانی را با موضوع برای نگارش یک مقاله علمی چه باید کرد؟ برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر با در نظر گرفتن اتصالات مغزی میان افراد مختلف به مطالعه ارتباط آن با تفاوت های میان گروه های افراد پرداختند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: سال گذشته حدود 190 میلیارد تومان قرارداد صنعتی به امضا رسانده ایم، این قرارداد ها بسیار بزرگ بودند به همین دلیل در هر کدام از آن ها می توانستیم 10 یا 15 عضو هیئت علمی جوان را مشارکت دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۵    
کانون قرآن و عترت (ع) دانشگاه صنعتی امیرکبیر جلسه مجازی انس و تدبر در سوره مبارکه تکویر را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۵    
دوره آنلاین اخترفیزیک به همت کانون نجوم دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۵۹    
کانون شعر و ادب دانشگاه صنعتی امیرکبیر حلقه مطالعاتی مجازی حافظ خوانی برگزار می کند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی نمک زدایی و تصفیه آب بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد. به گزارش ایسنا، کنفرانس بین المللی با عنوان نمک زدایی و تصفیه آب (ICDWP2021) در تاریخ 27 بهمن 1399 تا 29 بهمن 1399 در پردیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر شهر بندرعباس برگزار می شود. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر در پاسخ به این سوال که آیا آماری از ابتلا و مرگ دانشجویان و اساتید این دانشگاه در پی شیوع کرونا ویروس دارید؟ گفت: تعداد محدودی از دانشجویان شاید مبتلا شده باشند. ما با دانشجویان ارتباط داریم، اما از وضعیت ابتلای آنها اطلاع دقیقی نداریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر اساس رتبه بندی جهانی NTU، جایگاه خوبی در رشته های مختلف کسب کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۰    
کانون فلسفه و دین دانشگاه صنعتی امیرکبیر حلقه کتابخوانی تسلی بخشی های فلسفه را برگزار می کند.