پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۳:۴۴May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شبکه ارتباطی»

سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد از اتصال و بهبود کیفیت بیش از 200 روستای بالای بیست خانوار و تعداد زیادی روستای زیر بیست خانوار استان به شبکه ارتباطی در 33 ماه خدمت دولت سیزدهم خبر داد و گفت: این مهم جز با کار جهادی مجموعه وزارت ارتباطات میسر نمی شد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: همانطور که به مردم قول داده بودیم داشبوردی برای آگاهی مردم از وضعیت سرعت اینترنت در نظر گرفته شده است و چند روز پیش هم گزارشی از کیفیت شبکه ارتباطی اپراتورهای همراه منتشر شد که مطابق آن یکی از اپراتورها روند افزایشی داشت و روند یکی دیگر تقریبا ثابت و اندکی کاهشی ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان کرمان با اشاره به اتصال 35 روستای این استان به شبکه ارتباطی پایدار و باکیفیت در دو ماهه گذشته، گفت: در این مدت 2878 خانوار روستایی با مبلغ اعتباری 672 میلیارد ریال از پوشش ارتباطی مناسب برخوردارشدند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
روسیه 40 سال است که یک سیگنال رادیویی مرموز مخابره می کند و هیچ کس نمی داند چرا؟
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سیستم های انتقال پرظرفیت مخابراتی dwdm در شهرستان های شوشتر، گتوند و دزفول نصب و راه اندازی و وارد مدار شبکه ارتباطی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با نصب و راه اندازی دکل مخابراتی و سایت پر سرعت در روستای گردشگری خائیز بهبهان شبکه ارتباطی همراه اول توسعه و ارتقا یافت.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، از تلاش شبانه روزی مجموعه ارتباطی این استان، به منظور پایداری وضعیت شبکه ارتباطی در جریان سیل اخیر خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان گفت: در راستای تحقق اهداف وزارت ارتباطات در اتصال روستاهای کم برخوردار و کمتر توسعه یافته، بیش از 2000 خانوار روستایی طی ماه های اسفند 1402، فروردین و اردیبهشت 1403 در 20 روستا به اینترنت پرسرعت و شبکه ارتباطی متصل شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در امور زنان و خانواده از تشکیل شبکه های دانشجویی دختران این دانشگاه خبر داد و گفت: این شبکه های ارتباطی با هدف ایجاد یک شبکه ارتباطی و تعاملی بسیار خوب بین امور زنان و دختران دانشجو شکل گرفته است.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۱۱    
در عصر کنونی ارتباطات اولین عنصر و اساسی ترین اصل مورد نیاز بشر است و روابط عمومی و ارتباطات می تواند تاثیرات شگرف و بی مانندی در جامعه اطلاعاتی و ارتباطی پدید آورد، هرچند برخی صاحبنظران معتقدند چالش ها و دغدغه های افراد فعال در این حوزه باعث شده آنها نتوانند به رسالت اصلی خود بپردازند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بر اساس مصوبه امروز هیات وزیران ، دستگاه ها باید بخشی از بودجه خود را برای امن سازی زیر ساخت های ارتباطات تخصیص دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایلام با اشاره به ایجاد 13 سایت جدید در بخش ارتباطات در سال گذشته، گفت: طی سال جاری نیز 34 سایت دیگر اضافه خواهد شد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بر اساس مصوبه امروز هیات وزیران ، دستگاه ها باید بخشی از بودجه خود را برای امن سازی زیر ساخت های ارتباطات تخصیص دهند.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: مجموعا از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون 90 درصد به ظرفیت شبکه مادر ارتباطی کشور افزوده شده که باعث می شود هر چقدر در لایه های دسترسی که در اختیار اپراتورهای ثابت و همراه است، افزایش تقاضا داشته باشیم در لایه های دیگر افت کیفیت نداشته باشیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده حوزه انتخابیه اصفهان و ورزنه و کوهپایه و جرقویه و هرند در مجلس گفت: در لایحه حجاب و عفاف که در حال نهایی شدن است، به مقوله تسهیل اقتصاد حجاب و دسترسی راحت تر مردم به کالا های حجاب توجه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاکنون بیش از 96 درصد روستاهای بالای 20 خانوار از نظر تعداد و حدود 99 درصد روستاها از نظر جمعیت متصل و تحت پوشش اینترنت قرار گرفتند. البته در کنار این 7500 روستای متصل شده به شبکه ارتباطی، بیش 3000 روستای زیر 20 خانوار هم به اینترنت متصل شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۱    
سیستم انتقال مخابراتی SDH در شهیون شهرستان دزفول نصب و راه اندازی و وارد مدار شبکه ارتباطی شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۳:۲۶    
مدیرعامل خبرگزاری بسیج گفت: با راه اندازی 32 دفتر استانی و بیش از 540 دفتر شهرستانی، به سمت رونمایی از بزگترین شبکه ارتباطی رسانه ای تا سطح همه شهرستان های کشور در حرکت هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرمنطقه مخابرات لرستان از برخط و آنلاین بودن حدود 100 درصد شعب اخذ رای استان خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران گفت: ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 134 روستای استان مازندران به اینترنت پرسرعت و شبکه ارتباطی متصل شده و در تلاش هستیم تا با ادامه پروژه های توسعه زیرساخت های ارتباطی، اتصال و بهبود ارتباطات کلیه روستاهای بالای 20 خانوار استان را به شبکه ارتباطی محقق کنیم.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۶    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ در این نشست که مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نمایندگان دستگاه های مربوطه هم حضور داشتند، موضوعات مختلفی از جمله پایداری و توسعه شبکه ارتباطی در ایام اربعین حسینی ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عیسی زارع پور روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: در حوزه ارتباطات ثابت پروژه فیبر نوری را دنبال می کنیم، انشاالله فردا شاهد افتتاح پروژه فیبر نوری کسب و کارهای استان قم خواهیم بود، شهر قم و 6 شهر استان قم تحت پوشش کامل فیبر نوری قرار می گیرد ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان غربی با اشاره به شروع عملیات اجرایی اتصال مدارس استان به فیبرنوری، گفت: تا پایان دولت سیزدهم، تمامی مدارس شهری بر بستر شبکه ارتباطی کشور از طریق فناوری فیبرنوری به اینترنت پرسرعت متصل خواهند شد.
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مهندس ملک جعفریان در این جلسه، توسعه شبکه فیبرنوری را اولویت اصلی مخابرات منطقه تهران در سال جاری دانست و بر نظارت فنی بر کیفیت شبکه و تجهیزات مورد استفاده و همچنین عملکرد نمایندگان فروش در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان تاکید کرد. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۲    
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با اشاره به بارش های سیل آسای روزهای اخیر و هشدارهای هواشناسی، گفت: شبکه ارتباطی مخابرات در مناطق سیل زده کشور، پایدار و با هماهنگی بین بخش های فنی و پشتیبانی، ارتباطات ثابت، دیتا و سیار، به صورت عادی برقرار است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۷:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ظرفیت شبکه ارتباطی کشور یکی از موضوعات مورد توجه در پروژه شبکه ملی اطلاعات است که 4 لایه دارد و به گفته رئیس شرکت ارتباطات زیرساخت در سالی که گذشت شاخص های شبکه مادر مخابراتی به عنوان هسته شبکه ملی اطلاعات بهبود قابل توجهی یافت.
شرکت مخابرات ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با اشاره به بارش های سیل آسای روزهای اخیر و هشدارهای هواشناسی، گفت: شبکه ارتباطی مخابرات در مناطق سیل زده کشور، پایدار و با هماهنگی بین بخش های فنی و پشتیبانی، ارتباطات ثابت، دیتا و سیار، به صورت عادی برقرار است. ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر ارتباطات از راه اندازی اتاق وضعیت و رصد لحظه ای وضعیت شبکه ارتباطی کشور برای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد. امیر لاجوردی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفتگو با خبرنگار علم و پیشرفت خبرگزاری فارس ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
برق و شبکه ارتباطی منطقه امامزاده ابراهیم شفت کاملا قطع شده و تلاش ها برای برقراری آنها ادامه دارد.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۶:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از اسپیس، قرار است طی ماموریت IM-2 شرکت Inituitive Machineسخت افزاری برای یک نسخه ساده از شبکه ارتباط اینترنتی به فضا پرتاب شود و روی قطب جنوب ماه فرود بیاید. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هرچند وقت یک بار گزارشی از ضریب نفوذ اینترنت ثابت، سیار و تلفن همراه در کشور منتشر می کند و در گزارشی که به تازگی توسط این سازمان منتشر شده، به بررسی وضعیت اینترنت ثابت و سیار وضعیت شبکه ارتباطی کشور پرداخته شده است. ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس از توسعه ارتباطات روستایی و اتصال 44 روستای استان فارس به شبکه ارتباطی کشور و اینترنت پرسرعت در بازه زمانی دو ماهه بهمن و اسفند ماه سال 1402 با اعتبار 147 میلیارد تومان از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد که 350 روستای بالای 20 خانوار استان با اعتبار هفت هزار میلیارد ریال در دولت سیزدهم به شبکه ارتباطی کشور متصل شدند.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
محمدجواد آذری جهرمی، خواستار تجدیدنظر در سیاست های ضداینترنت توسط مسئولان دولت سیزدهم شد. وی در کانال تلگرامی خود نوشت: اینکه پس از یک رویه سراسر اشتباه و ناکارآمد که در سال های 1400 و 1401 و 1402 و با استدلال حفظ امنیت کنکور طی دستورالعمل مصوب شاک دنبال می شد ...
اقتصاد آنلاین / فوت وفن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۶   + ۶۸ سایت دیگر  
کیوسک های دیجیتال پایش سلامت توسط همراه اول رونمایی و در تعدادی از مراکز بهداشت شهر تهران نصب شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: گستره پوشش شبکه ارتباطی و اینترنتی روستاهای خوزستان در دولت مردمی سیزدهم به 95 درصد رسیده است.
نسیم خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۳    
مدیر مخابرات منطقه گیلان از پایداری شبکه ارتباطی تلفن ثابت در مرکز مخابراتی لوشان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد گفت: به زودی 6 مرکز نوآوری تخصصی راه اندازی خواهد شد. قرار است در مشهد دبیرخانه مرکزی نوآوری و خلاقیت و همچنین شبکه ارتباطی جهت ارتباط با نخبگان راه اندازی کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان شبکه ارتباطی همراه اول با نصب و راه اندازی دکل مخابراتی و سایت پرسرعت جدید در پارک دانشجو شهرستان بهبهان توسعه و تقویت شد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
جانشین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعلام کرد: برای مقاوم سازی شبکه ارتباطی استان سیستان و بلوچستان در مقابل سیل، امسال برنامه ای جامع در چهار سطح مختلف داریم.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
او در ویراستی نوشته بود: باوجود افزایش سطح حملات منع خدمت توزیع شده (DDoS) در یک هفته اخیر، شبکه ارتباطی کشور پایدار است؛ اگرچه یکی از اپراتورها دارای افت ترافیک بود که باید اطلاع رسانی و جبران کند. ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات خراسان رضوی، از پایان عملیات ارتقاء تکنولوژی سایت همراه اول روستای محروم زالوغال در شهرستان سرخس و اتصال کامل اهالی این روستا به اینترنت پرسرعت و شبکه ارتباطی کشور خبر داد و گفت: با تکمیل این پروژه، 166 خانوار ساکن در این روستا، با جمعیتی معادل 620 نفر ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۵۴    
دیسکورد به عنوان یک پلتفرم ارتباطی بین المللی، با هدف ایجاد یک شبکه ارتباطی برای افراد مختلف، به ویژه گیمرها، گروه های تولید محتوا و توسعه دهندگان طراحی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: یکی از برنامه های مهم دولت سیزدهم اجرای پروژه فیبر نوری به عنوان یک شبکه ارتباطی پرسرعت و باکیفیت پایدار در 33 شهر استان تا پایان سال جاری است.
اقتصاد آنلاین / ایستنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: فعالیت برخی از مراکز معاینه فنی به علت اختلال در شبکه ارتباطی با سامانه ملی معاینه فنی وزارت کشور غیر فعال بوده که با پیگیری های صورت پذیرفته از دستگاه های مسئول این مشکل بزودی مرتفع خواهد شد.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۷    
لاجوردی: با وجود حملات DDoS شبکه ارتباطی کشور پایدار است معاون وزیر ارتباطات در ویراستی با اشاره به افزایش سطح حملات (DDoS) در یک هفته اخیر گفت شبکه ارتباطی کشور پایدار است. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
امیر لاجوردی؛ قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در شبکه اجتماعی ویراستی نوشت: با وجود افزایش سطح حملات منع خدمت توزیع شده (DDoS) در یک هفته اخیر، شبکه ارتباطی کشور پایدار است ...
معاون ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: مدیریت کرمان به لحاظ پهناور بودن کار و اهمیت جایگاه شبکه ارتباطی و حمل و نقل این استان بسیار خاص است و کرمان حلقه واسط بنادر جنوبی با هسته مرکزی کشور و 25 پایانه مرزی صادراتی ایران به شمار می رود.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: با وجود افزایش سطح حملات منع خدمت توزیع شده (DDoS) در یک هفته اخیر، شبکه ارتباطی کشور پایدار است، اگرچه امروز یکی از اپراتورها دارای افت ترافیک بود که باید اطلاع رسانی و جبران کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درخصوص برخی اظهارنظرها دربارۀ بروز اختلال در شبکۀ کشور گفت: شبکه ارتباطی کشور پایدار است؛ اگرچه اپراتوری که دارای افت ترافیک شده بود باید اطلاع رسانی و جبران کند.