سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۳:۰۷Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از افزایش 10 برابری پهنای باند اینترنت در ایام کرونا خبر داد و گفت: توانسته ایم پهنای باند اینترنت را برای دستیابی بهتر مشترکان به بیش از هزار و 70 گیگ افزایش دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
این روزها بچه های روستای چاله کند کبودراهنگ بر بام منازل درس می خوانند، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات نبود تجهیزات را مشکل اصلی می داند و رئیس شورای روستا هم از عدم توجه به حل مشکل با وجود نامه نگاری های مکرر گلایه می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از راه اندازی سامانه نوبت دهی آنلاین و برخط دفاتر پیشخوان خدمات دولت در یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: سمنان در میان استان های کشور موفق به کسب مقام اول در شاخص اینترنت ثابت شهری و روستایی (ADSL) شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از ابلاغ 100کیلومتر پروژه فیبر نوری روستایی (تار) خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: در هشت ماهه گذشته اوج پهنای باند مصرفی استان به 466 گیگا بایت بر ثانیه رسیده که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته، 50 درصد افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی از اتصال هشت روستای محروم به شبکه اینترنت 4G خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس از ارتقای سه سایت روستایی اپراتور اول در استان در راستای توسعه و تقویت ارتباطات سیار و رفع مشکلات پوشش آنتن دهی و برخورداری مشترکان از خدمات مطلوب و شبکه پرسرعت همراه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۱    
سنندج - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان با اشاره به پوشش 72 درصدی تلفن همراه در استان، گفت: در حال حاضر 558 روستای در مناطق مختلف این استان به اینترنت بی سیم روستایی (LTE) دسترسی دارند.
قم/ تعدادی از مدیران اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم از زیرساخت های فناوری اطلاعات مرکز خدمات حوزه های علمیه قم بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان با بیان اینکه مشکل اینترنت این روستاها تا پایان سال حل خواهد شد، گفت: از آنجایی که تدریس به صورت آنلاین شده است تقویت اینترنت در این روستاها برای ما مهم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزدگفت: در شرایط کرونایی کارشناسان ارتباطات و فناوری روزانه از سایر مراکز حوزه ارتباطات استان بازدید می کنند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۷    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: اجرای پروژه تغییرات سخت افزاری و نصب دکل های تقویت آنتن دهی علت اختلال خطوط همراه اول در ایلام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان گفت: از مجموع 1071 روستای استان حدود 110 روستا فاقد امکانات و زیرساخت های مناسب شبکه اینترنت پرسرعت هستند که با اقدامات انجام شده و رفع محدودیت ها، تجهیزات زیرساختی مناسب برای برقراری اینترنت پرسرعت دراین مناطق نیز تامین و راه اندازی می شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد: اتباع غیر ایرانی مجاز، شکایات از نحوه دریافت خدمات ارتباطی را در سامانه 195 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ثبت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه به تشریح چگونگی اجرای طرح "قرنطینه هوشمند" در سطح جامعه پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از ثبت رکورد حداکثر پهنای باند مصرفی استان در روز های وضعیت قرمز کرونایی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: با توجه به مخاطره آمیز بودن ویروس کرونا برای سالمندان، ارائه خدمات به افراد بالای 60 سال در دفاتر پیشخوان استان تسهیل و باجه ای مجزا برای ارائه خدمات بدون نوبت به این افراد ایجاد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: بزودی تجهیزات ارتقا 50 سایت تلفن همراه روستایی به 3G و 4G به این استان تحویل داده می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۸    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی بعد از بازدید از چندین دفاتر پیشخوان دولت اعلام کرد: محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی در دفاتر پیشخوان دولت اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خوزستان بیان کرد: وضعیت پوشش شبکه اینترنت 6 هزار و500 مدرسه استان از سوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در حال رصد مداوم و رفع اختلالات احتمالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه، از افزایش هفت برابری مصرف اینترنت در استان خبر داد و گفت: پهنای باند اینترنت نیز از زمان شیوع کرونا 10 برابر افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
شیراز – ایرنا – سه سایت مخابراتی در 2 روستا و یک شهرک در شهرستان مُهر در جنوب استان فارس با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه گفت: از تمام ظرفیت های ارتباطی و نظارتی برای رصد مبتلایان به کرونا و رعایت اصول قرنطینه در استان کرمانشاه استفاده می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها – مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان از اجرای طرح رومینگ بین اپراتوری در 28 روستای استان خبر داد و گفت: در یک ماه پیش رو 50 روستای دیگر از اینترنت باکیفیت بهره مند شوند تا مناطق تحت پوشش اینترنت در گلستان به 95 درصد برسد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین گفت: طی هفته گذشته 10روستا در مناطق مختلف استان شامل طارم، الموت، شهرستان آوج و آبیک به شبکه اینترنت متصل شدند.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۷    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ، در این جلسه مهدوی، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به آثار و برکات نماز جماعت و اثرگذاری آن در تمام مراحل زندگی فردی و اجتماعی انسانها ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام گفت: در حال حاضر 80 درصد روستاهای استان ایلام به شبکه ملی اطلاعات متصل هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از برقراری رومینگ بین اپراتوری در 30 روستای شهرستان نیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۶    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین گفت: تا یک ماه آینده اینترنت 50 روستا در استان از نسل دو به نسل سه ارتقا می یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی در نشست شورای مدیران حوزه فاوا اعلام کرد: 62 درصد از ظرفیت پهنای باند استان استفاده می شود و هریک از اپراتورها و یا شرکت های FCP می توانند در صورت بالا رفتن ترافیک مشترکین و یا بهبود کیفیت ارائه خدمات افزایش ظرفیت دهند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در جلسه ی شورای مدیران بخش ICT استان که به منظور بررسی مسائل و چالش های پیش رو در ایام تعطیلات و قرنطینه ی کرونایی برگزار شد، گفت: بسترهای خدمت رسانی الکترونیک به مردم در ایام پیش رو نباید قطع شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی طی بازدید میدانی از وضعیت مراکز مخابرات چندین روستای استان ،اعلام کرد: 50 درصد پهنای باند شبکه مخابراتی استان زیر بار است و در 10 روز اخیر 7 گیگ بر این ظرفیت افزوده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: با توجه به شرایط کنونی و نیاز حضور مردم در منازل ، اپراتورهای تلفن همراه و شرکت دارای پروانه ارتباطات سیار( FCP )باید تدابیر لازم برای پایداری حداکثری ارتباطات بویژه در سرویس های مرتبط با شبکه اینترنت و شبکه ملی اطلاعات را فراهم آورند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس اعلام کرد: ارتقای کیفیت ارتباطات سیار روستایی برای شهرستان های کازرون، ممسنی و رستم با برقراری سرویس رومینگ فراهم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 2 هزار و 578 روستای این استان در راستای تحقق دولت الکترونیک تحت پوشش شبکه های ارتباطی هستند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از واگذاری 19 پروانه دفتر پیشخوان دولت جدید خبر داد و گفت: خدمات الکترونیکی و حضوری توسط 245 دفتر خدمات دولت شهری و روستایی در استان ارائه می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۰    
سنندج - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: هزینه و سختی کار نصب و راه اندازی سایت تلفن همراه در این استان بدلیل شرایط جغرافیایی و توپوگرافی، هفت برابر دیگر مناطق کشور (استان های هموار) است.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: هزینه و سختی کار نصب و راه اندازی سایت تلفن همراه در این استان بدلیل شرایط جغرافیایی و توپوگرافی، هفت برابر دیگر مناطق کشور (استان های هموار) است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از برگزاری رویداد استارت آپی در حوزه طراحی اپلیکیشن تلفن همراه در چهار محور سلامت و فناوری پزشکی، تجارت الکترونیک، گردشگری در استان خبر داد .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام در خصوص خبر کوهپیمایی دانش آموزان شهرستان ملکشاهی برای دسترسی به اینترنت، گفت: امکان استفاده از اینترنت پرسرعت ای دی اس ال خانگی در روستای گنبد پیرمحمد ملکشاهی وجود دارد و هیچ گونه مشکلی آنتن دهی تلفن همراه ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از فعالیت 192 دفتر پیشخوان خدمات دولت و ICT روستایی در استان و ارائه 247 خدمت توسط این دفاتر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۵    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات هرمزگان گفت: باتوجه به گسترش حملات سایبری، باید شرکت های فعال در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برای دریافت گواهی نامه های مربوطه درحوزه خدمات و محصولات افتا (امنیت فضای تولید و تبادل اطالعات و ارتباطات) اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس گفت: با باز شدن رومینگ اپراتور دوم (ایرانسل) برای اپراتور اول (همراه اول) در 26 روستا و آبادی شهرستان مرودشت، کیفیت پوشش شبکه و اینترنت ارتقا یافت و مشکل آنتن دهی تلفن همراه نیز رفع شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۲۰    
بوشهر- سملیان، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: 64 درصد از دفاتر پیشخوان دولت استان بوشهر در روستاها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد بر اتصال تمامی دستگاه های اجرایی به سیستم الکترونیک با هدف حذف مراجعه حضوری مردم تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه می گوید روستای جلو در بخش سر فیروزآباد متصل به شبکه اینترنت همراه است و مشکل از سرعت کم نت در ارتباط دانش آموزان با شبکه شاد است
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از افزایش ارائه خدمات دستگاه اجرائی توسط دفاتر پیشخوان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر 65 درصد روستاهای بالای 20 خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات متصل هستند و تا پایان برنامه ششم توسعه در انتهای سال 1400 به ظرفیت 100 درصد خواهیم رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از پیشرفت 87 درصدی پروژه توسعه ارتباطات روستائی فیبر نوری (تار) در شهرستان شیروان خبر داد.