یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۳۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات»

سیتنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین از اجرای طرح ملی آموزش برنامه نویسی و مهارت های دیجیتال تا پایان سال جاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 94 درصد از روستاهای بالای 20 خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین از تسریع در اجرای پروژه ملی فیبرنوری در استان خبر داد و گفت: با بهره برداری ارائه سرویس به مردم در سه شهر اقبالیه، مهرگان و الوند، اکنون تمام شهرهای استان با انعقاد تفاهم همکاری با اپراتور، آماده آغاز عملیات حفاری و داکت گذاری هستند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 94 درصد روستاهای بالای 20 خانوار این استان به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و امکان اتصال آنها به شبکه ملی اطلاعات فراهم شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از احداث 252 سایت جدید ارتباطی در راستای بهبود شرایط پوشش آنتن دهی و اینترنت تلفن های همراه در نقاط مختلف این استان در یک سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۲:۲۱    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: حمایت و راه اندازی پروژه فیبر نوری در استان گرگان از بزرگتربن پروژه های زیرساختی در گلستان بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از اجرای پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کار ها FTTx در شهر رستم کلای بهشهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۲    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: در اجرای طرح شبکه فیبرنوری در 10 شهر بزرگ استان، بیش از 480 کیلومتر حفاری و 280 کیلومتر فیبرکشی انجام شده است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات سمنان گفت مهاجرت از اینترنت نسل چهارم به به پنجم در 2 شهر این استان با ساخت 6 سایت این فناوری آغاز شد.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۱    
پیگیری طرح ملی FTTx در استان همدان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان هدف اصلی از اجرای فیبرنوری را بهره مندی شهروندان و کسب و کارها از سرعت بالاتر و توسعه اقتصاد دیجیتال عنوان کرد و گفت ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت ارتباطات، جواد غلام پور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم با اشاره به آیین امروز (سه شنبه) عصر تشییع پیکر آیت الله رئیسی، رئیس جمهوری در شهر مقدس قم گفت: باتوجه به محبوبیت حضرت آیت الله رئیسی ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان عنوان کرد که با توجه به شرایط جوی استان، شش ماهه اول سال فرصت طلایی برای حفاری فیبرنوری است، که امیدواریم با همکاری همه دستگاه های ذیربط از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از آمادگی مجموعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در مواجهه با شرایط جوی ناپایدار خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح توسعه ارتباطات روستایی، بیان کرد: با تحت پوشش قرار گرفتن روستای دورآباد شهر هرسین، 1608روستای بالای 20 خانوار در سطح استان تحت پوشش اینترنت همراه قرار گرفت.
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۲    
به مناسبت روز جهانی ارتباطاعات و روابط عمومی طی مراسمی از پیشکسوتان حوزه ارتباطات زیرساخت استان اردبیل تجلیل بعمل آمد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شهادت رئیس جمهوری اسلامی ایران، وزیر امورخارجه، در پی اعلام خبر به شهادت رسیدن رییس جمهوری اسلامی ایران و همرانش، هیات دولت ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش سمنان با حضور در دفتر مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، روز ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، از تلاش شبانه روزی مجموعه ارتباطی این استان، به منظور پایداری وضعیت شبکه ارتباطی در جریان سیل اخیر خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه از آغاز عملیات عمرانی پروژه فیبر نوری در شهرستان گیلانغرب و در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان شمالی از اتصال روستای غوزه زن ازتوابع شهرستان بام و صفی آباد به شبکه ملی اطلاعات و دسترسی به اینترنت پرسرعت همراه در قالب 45 خانوار و 149نفر جمعیت خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات همدان با اشاره به تلاش بی وقفه بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان خاطرنشان کرد: در راستای تحقق اهداف وزارت ارتباطات در اتصال روستاهای کم برخوردار و کمتر توسعه یافته، بیش از2000 خانوار روستایی طی ماه های اسفند1402 ...
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۲    
جواد غلام پور مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم از مرکز ارتباطات زیر ساخت استان بازدید کرد. در پی اعلام خبر به شهادت رسیدن رییس جمهوری اسلامی ایران و همرانش، هیات دولت هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران در شب میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت در ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از توسعه کیفیت ارتباطی در شهرستان علی آباد کتول خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان ...
شرکت ارتباطات زیرساخت   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۲    
به مناسبت روز جهانی ارتباطات فرهنگ سیف علیان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان از مدیریت ارتباطات زیرساخت استان مرکزی بازدید کرد. به مناسبت روز جهانی ارتباطاعات و روابط عمومی طی مراسمی از پیشکسوتان حوزه در روز جهانی فشار خون طرح غربالگری فشار خون برای کارمندان شرکت ارتباطات زیر ساخت ...
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان از تصویب 477 میلیارد ریال در قالب سهیلات بند الف تبصره 18 برای توسعه کسب وکارهای حوزه فاوا در استان و همچنین فراخوان سه گرنت حمایتی رشد از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان، به مناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات با حضور در شبکه خبری صدا و سیمای مرکز کردستان، ضمن اشاره به اینکه یکی از وظایف مهم کاری وزارت ارتباطات توسعه زیرساخت های ارتباطی است ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۸    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: ظرفیت اینترنت ثابت در کشور کمتر از 20 درصد و در استان کمتر از 10 درصد است و با توجه به اینکه برنامه دولت سیزدهم ارتقای اینترنت ثابت است، برنامه ما افزایش بار شبکه به سمت اینترنت ثابت است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی اظهار کرد: باید بار ترافیکی شبکه کشور بجای موبایل به اینترنت ثابت منتقل شود و براین اساس برنامه دولت ارتقای اینترنت ثابت است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: تا هفته دولت جشن اتصال روستاهای بالای 20 خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات را برگزار خواهیم کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۵    
سمنان- حسن پور، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان از راه اندازی شش سایت اینترنت پرسرعت 5G در این استان خبر داد و گفت: ارتقای کیفی اینترنت هدف این سایت ها است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان وجود دو میلیون کاربر اینترنت همراه در سطح استان همدان خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
هماهنگی برای شروع عملیات اجرایی طرح ملی فیبر نوری سرخه مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان از هماهنگی برای شروع عملیات اجرایی طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب و کارها به طول بیش از 15 کیلومتر در شهر سرخه خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: در حال حاضر از هزار و 310 روستای بالای 20 خانوار استان، هزار و 207 روستا، معادل 92 درصد به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
پیشرفت 20 درصدی پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارهای استان لرستان مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان در آستانه 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات با حضور در برنامه زنده گفت وگوی ویژه خبری از پیشرفت طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب و کارها در استان خبر داد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: با هماهنگی های انجام شده با مدیران ارشد استان و شهرداران، عملیات اجرایی فیبر نوری منازل و کسب وکارها با سرعت در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس گفت: برای اجرا و بهره برداری از طرح های ارتباطی فارس در سال گذشته بیش از 10 هزار میلیارد ریال هزینه شده است.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۳    
آغاز عملیات اجرایی طرح ملی FTTx در شهر شاهدیه یزد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به شروع طرح توسعه شبکه پرسرعت ثابت مبتنی بر فیبرنوری بعنوان یکی از طرح های مهم وزارت ارتباطات در دولت مردمی ...
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان از پایان 150 کیلومتر از عملیات اجرایی پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شش شهر استان سمنان خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه با اشاره به تاکید استاندار کرمانشاه برای رشد اقتصادی 7 تا 8 درصدی استان در سال جاری، گفت: مطالعات انجام شده نشان می دهد که توسعه و بهبود زیرساخت های ارتباطی، مقدمه ای حیاتی برای رشد اقتصادی استان است.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان از بهبود کیفیت ارتباطات 70 خانوار، با پوشش جمعیتی بیش از 200 نفر از مناطق روستایی بخش رانکوه شهرستان املش به اینترنت پرسرعت 4G خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین در برنامه گفتگوی ویژه خبری از پیشرفت طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب و کارها در استان خبر داد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمانشاه بیان کرد: با تلاش های همکاران مجموعه ارتباطات، پایش مسیر های راهپیمایی بازی دراز به صورت کامل صورت گرفت و در نهایت با احداث یک سایت سیار در انتهای مسیر 6 کیلومتری پیاده روی پوشش اینترنت و صوت در مسیر راهپیمایی توسط اپراتور همراه اول برقرار شد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان از شروع عملیات واگذاری سرویس FTTH در زون های 1 و 2 و 3 شهر دورود خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خوزستان اعلام کرد که سهم خوزستان از هدفگذاری ملی برای پوشش فیبرنوری منازل و کسب و کارها در حدود یک میلیون خانوار است.
سیتنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد با اشاره به شروع طرح توسعه شبکه پرسرعت ثابت مبتنی بر فیبرنوری به عنوان یکی از طرح های مهم وزارت ارتباطات در دولت مردمی، از آغاز عملیات اجرایی طرح ملی فیبرنوری منازل و کسب و کارها در شهر شاهدیه خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۶    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان عنوان کرد: یکی از اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات توسعه اقتصاد دیجیتال تا سقف 15 درصد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات اردبیل گفت: در مدت دو سال بیش از یک هزار و 300 کیلومتر فیبرنوری در استان اجرایی و عملیاتی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: با تکمیل زیرساخت فیبرنوری در شهر اردبیل تا آخر شهریورماه سرعت اینترنت در این شهر ارتقا می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی گفت: تا پایان امسال 74 روستا در استان به شبکه فیبرنوری متصل خواهند شد.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اینترنت پرسرعت فیبرنوری در مدارس استان قزوین مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین از پیشرفت طرح ملی فیبر نوری منازل و کسب و کارها در این استان خبر داد و گفت ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ایلام از اتصال کامل شهر ایلام و مهران به پروژه فیبر نوری منازل و کسب و کارها خبر داد.