یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۳:۳۳Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات»

سیتنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان مازندران گفت: با ارتقاء برخی از سایت های موجود، پوشش اینترنت 11 منطقه گردشگری استان مازندران، با اعتباری بالغ بر 13 میلیارد تومان تامین شد و مسافران عزیز می توانند از اینترنت پر سرعت 4G در این مناطق بهره مند شوند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: دسترسی روستای قوشه دگرمان سمنان به زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات و اینترنت پهن باند سیار میسر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی از پایداری تمام سایت های اپراتورهای ارتباطی در مناطق زلزله زده خوی و سلماس خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی از پایداری تمام سایت های اپراتورهای ارتباطی در مناطق زلزله زده خوی و سلماس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان گفت: با توجه به گزارش های ارسالی تیم پایش شبکه، وضعیت ارتباطات در انبارالوم و سایر شهرهای استان گلستان، پایدار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از تامین پوشش ارتباطی 2 روستای دیگر شهرستان گلوگاه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از اتصال 183 خانوار روستایی ساری به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد: در عید نوروز، پوشش 4G در روستای خلیل آباد شهرستان اردکان برقرار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از ایجاد پوشش نسل چهارم موبایل (4G) در روستای خلیل آباد شهرستان اردکان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از تامین پوشش اینترنت بیش از 92 درصد از روستا های بالای 20 خانوار استان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی از تجهیز، نصب و راه اندازی سایت های ثابت و سیار محدوده حرم رضوی برای بهره مندی کامل مهمانان امام رئوف از فناوری های نوین ارتباطی خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: امسال حدود 13 هزار خانوار روستایی خراسان جنوبی در 159 روستا به شبکه ملی اطلاعات متصل و از اینترنت پرسرعت همراه بهره مند شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۲    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، از تجهیز، نصب و راه اندازی سایت های ثابت و سیار محدوده حرم رضوی برای بهره مندی کامل مهمانان امام رئوف از فناوری های نوین ارتباطی خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی گفت: ظرفیت و پوشش شبکه ارتباطی حرم مطهر رضوی 3.5 برابر نسبت به ایام مشابه سال های گذشته افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از افزایش سرعت توسعه ارتباطات مناطق روستایی و کمتر برخوردار استان در سال آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد: ترافیک پیام رسان های داخلی به مدت دو هفته رایگان شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- سرداری، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات اردبیل گفت: پروژه های ارتباطی بهره برداری شده از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون بالغ بر 975 میلیارد ریال بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان گفت: 60 روستای هرمزگان به شبکه ملی اطلاعات متصل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان از اتصال 73 روستای استان به شبکه ملی اطلاعات از ابتدای سال جاری تاکنون خبرداد و گفت: در حال حاضر 83 درصد روستا های بالای 20 خانوار استان به این شبکه متصل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۵۰    
بهی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از اتصال روستای گردشگری ازمیغان طبس به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان گفت: 60 روستای استان در سال جاری به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از آغاز عملیات اجرایی سایت تلفن همراه زیرکوه شیروان از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از آغاز عملیات اجرایی سایت تلفن همراه شناقی سفلی شهرستان شیروان از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با تهیه زیرساخت های لازم همه روستا های بالای 20 خانوار در کهگیلویه و بویراحمد در سال جدید به اینترنت پرسرعت متصل می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد:با اقداماتی که انجام شده، امیدواریم بتوانیم در سال جدید، صد درصد روستاهای بالای 20 خانوار را به اینترنت پرسرعت متصل کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان کرمان از افزایش پهنای باند20 ترابایتی شبکه انتقال زیرسخت در 18 ایستگاه تا پایان شهریور سال آتی خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۹    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان از اتصال چهار روستای شهرستان رودان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
آستارا- مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: بالاترین ضریب نفوذ تلفن همراه در این استان مربوط به شهرستان انزلی با 125درصد و آستارا با 114 درصد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد : تامین نیروی انسانی ماهر نیاز اصلی و اولویت دار زیست بوم فناوری اطلاعات استان یزد است.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات اصفهان گفت: 460 میلیارد ریال در قالب 28 فقره تسهیلات کم بهره به فعالان کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) در این استان پرداخت و موجب ارتقای اشتغال زایی در این عرصه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی از اتصال 15 روستای استان به شبکه ملی اطلاعات از ابتدای اسفند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از دسترسی 522 خانوار شهرستان بابلسر به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: در دو سال اخیر ضریب نفوذ استفاده از اینترنت پهن باند در استان سمنان 144 درصد رشد داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از بهره مندی 88 خانوار ساروی از اینترنت پرسرعت همراه خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با بیان این که در شرایط کنونی، فراتر از رزمایش سایبری، در مرحله جنگ سایبری هستیم گفت: هدف اصلی که در حملات سایبری دشمن دنبال می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: 20.4 درصد از خانوارا های استان تحت پوشش فیبر نوری هستند که از این نظر پس از قم و البرز رتبه سوم کشور را دارا هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از آغاز عملیات اجرایی سایت تلفن همراه جنجال آباد شهرستان فاروج از محل اعتبارات طرح خدمات عمومی اجباری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی از اتصال چهار سایت و مرکز مخابراتی روستاهای پرسه سو علیا و سفلی و سوخسوهاشم شهرستان راز و جرگلان و بهره مندی 650 خانوار روستایی از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از آمادگی کامل حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برای ارائه خدمات به مردم استان و مسافران نوروزی در تعطیلات نوروزی خبر داد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۶:۵۲    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت :مشکل خطوط ارتباطی روستای دوحصاران سرایان در سال 1402 با ایجاد و راه اندازی سایت به صورت کامل رفع می شود و بر اساس قول داده شده ابلاغیه راه اندازی سایت صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان شمالی گفت: طرح فیبر نوری به طول 295 کیلومتر با اعتبار 737 میلیارد در بجنورد اجرایی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۰    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: 1000 میلیارد تومان در پروژه فیبر نوری در گلستان سرمایه گذاری شد و این پروژه درماه های آینده در تمام استان اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: استان بوشهر رتبه نخست دسترسی خانوارها به اینترنت پرسرعت در کشور را دارد.
آناج   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی با اشاره به پوشش 81 درصدی اینترنت همراه در روستاهای کشور گفت: 73 درصد روستاهای استان تحت پوشش اینترنت همراه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کرمان گفت: از 82 روستای بالای 20 خانوار فهرج، 80 درصد دارای ارتباط مناسب و 97 درصد از ارتباط مکالمه ای خوب بهره مند هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم از آمادگی حوزه ارتباطات برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و استقرار ایستگاه های سیار در اطراف مسجد جمکران و حرم مطهر حضرت معصومه (س) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات مازندران از اتصال 72 روستای بخش بند پی شرقی بابل به اینترنت همراه خبر داد.
مرآت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان گفت: 123 دفتر پیشخوان خدمات دولت شهری و دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات روستایی در این استان ارایه دهنده خدمات تعریف شده به شهروندان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کهگیلویه و بویراحمد از رفع موانع اجرایی 10 پروژه ارتباطی روستایی این استان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رکنا : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات لرستان گفت: 151 خانوار روستایی شهرستان پلدختر با جمعیت 541 نفر به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.