دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۰:۰۶Oct 2020 26

جدیدترین‌های «شهرستان دره شهر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فیلی گفت: از 16 هزار هکتار اراضی کشاورزی قابل کشت شهرستان دره شهر ، 6 هزار و 500 هکتار به سیستم آبیاری نوین تجهیز شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۶    
وجود طبیعت بکر وظرفیت بالاقوه کبیر کوه در شهرستان دره شهر باعث رشد گونه های گیاهی مختلفی شده که بیشتر آن ها دارای خواص خوراکی و دارویی هستند.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود سوپرفسفات تریپل در شهرستان دره شهر دراستان ایلام خبر داد . ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود اوره در شهرستان دره شهر دراستان ایلام خبر داد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا، شهرستان دره شهر از نظر تعداد مبتلایان به کرونا و فوتی های ناشی از آن در ردیف 45 شهر قرمز کشور قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۶    
این شهرستان بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا از نظر تعداد مبتلایان به کرونا و فوتی های ناشی از آن در ردیف 45 شهر قرمز کشور قرار گرفته است.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود اوره در شهرستان دره شهر دراستان ایلام خبر داد . ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود سوپرفسفات تریپل در شهرستان دره شهر دراستان ایلام خبر داد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۶    
بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا شهرستان دره شهر به لحاظ تعداد مبتلایان به کرونا و فوتی های ناشی از آن در ردیف 45 شهر قرمز کشور قرار گرفت.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
در پی تشدید وضعیت کرونا در شهرستان دره شهر اتفاق افتاد: ⭕️ ماموریت استاندار ایلام به معاون سیاسی و امنیتی استانداری و دانشگاه علوم پزشکی استان برای بررسی اوضاع منطقه/سفر معاون استاندار به شهرستان دره شهر ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دره شهر گفت: برای بستری کردن بیماران مبتلا به کرونا، 22 تخت از بیمارستان ولی عصر(عج) دره شهر به این بیماران اختصاص یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۹    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: تجمعات و مراسمات ختم در شهرستان دره شهر کنترل شود و تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا بر اساس شرایط و مقتضیات هر شهرستان اتخاذ گردد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تعداد بالای بیماران بستری سبب قرمز شدن وضعیت شهرستان دره شهر شده و این شهرستان طی 2 روز گذشته بیشترین بیمار بستری پس از ایلام را داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۷    
سرهنگ جمالوندی از توقیف 5 دستگاه موتورسیکلت در شهرستان دره شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۲    
تا کنون 6 هزارو پانصد هکتار از زمین های کشاورزی شهرستان دره شهر شهرستان به سیستم های آبیاری نوین تجهیز شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار شهرستان دره شهر از اختصاص 157 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های شهرستان دره شهر خبر داد و گفت: این میزان اعتبار در سفر معاون رئیس جمهور برای شهرستان مصوب شده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۳۴    
فرماندار شهرستان دره شهر گفت : در سفر اخیر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبوجه کشور 157 میلیارد تومان برای تکمیل پروژهای نیمه تمام شهرستان دره شهر اخصاص یافته است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
افشار خسروی زاد در گفتگو با میزان با اشاره به بازدید از کارخانه نازکام دره شهر، افزود: به منظور بررسی عملیاتی و عینی مشکلات این کارخانه و تلاش برای رفع آن مقرر شد سازمان صمت ایلام از طریق وزارت صمت و سازمان های صمت در محل کارخانه های روغنی کشور ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۱۸    
ایلام- شهرستان دره شهر در حالی یکی از مناطق اقتصادی و مهم استان ایلام به شمار می رود که دارای پروژه های نیمه تمام فراوانی بوده که سالهاست به حال خود رها شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-فرماندار دره شهر از اختصاص 157 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های شهرستان دره شهر خبر داد و گفت: این میزان اعتبار در سفر معاون رئیس جمهور برای شهرستان مصوب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر باستانی ماداکتو در شهرستان دره شهر با قدمتی 1400 ساله به اواخر دوران ساسانی و قرون اولیه اسلامی مربوط می شود؛ بزرگترین زمین لغزش جهان در این شهر به وقوع پیوسته و جزو نخستین آثار ثبت شده در فهرست آثار ملی کشور است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دره شهر گفت : اجرای همه مصوبات ستاد کرونا در شهرستان لازم اجرا است و همه دستگاه باید به این مهم توجه کنند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود اوره در شهرستان دره شهر واقع در استان ایلام خبر داد . آیت جمالی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا 7مهر ماه مقدار 1549 تن کود شیمیایی اوره در شهرستان دره شهر توزیع شده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۷    
ایلام- شهرستان دره شهر در حالی به عنوان قطب تولید خیار در استان ایلام شناخته می شود که بیشتر این محصول توسط دلالان از کشاورزان منطقه با قیمت های بسیار پایین خریداری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۵۶    
با توسعه سیستم های آبیاری تحت فشار در شهرستان دره شهر 200 هکتار دیگر از زمین های دیم این شهرستان به کشت آبی تبدیل شد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دره شهر گفت : از سال گذشته تاکنون بیش از 5میلیارد تومان برای آسفالت معابر روستای های این شهرستان هزینه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین دادستان استان ایلام، گفت: شهرستان دره شهر بیشترین سطح زیر کشت گل نرگس و رتبه نخست را در استان ایلام داراست و بایستی شرایط مناسبی برای تولید این محصول فراهم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دره شهر گفت: در سال زراعی جاری 400 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان زیر کشت دانه روغنی کنجد رفته است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: تاکنون از 16 هزارهکتار از اراضی شهرستان دره شهر 3 هزار 500 هکتار آن زیر پوشش آبیاری تحت فشار رفته که پیگیری برای مابقی اراضی در حال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ جمالوندی از کشف 7 هزار و 800 قطعه مرغ قاچاق و فاقد مجوز به ارزش یک میلیارد و 170 میلیون ریال در شهرستان دره شهر خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۶    
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان دره شهر، ازبرگزاری کارگاه آموزش فیلمسازی در شهرستان دره شهر خبر داد . به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان ایلام ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۱    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دره شهر گفت: دومین نشست شورای فرهنگ عمومی امروز به ریاست حجت الاسلام قنبربیگی امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی و با حضور فرماندار ، اعضای شورا و میهمانان ویژه در دفتر امام جمعه دره شهر برگزار شد.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر از مرگ جوان 29 ساله در رودخانه سیمره این شهرستان به علت غرق شدگی خبر داد. علی جمالوندی عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد غرق شدگی در روستای گرمیشه بخش ماژین ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۷    
توسعه سطح زیر کشت دانه های روغنی در شهرستان دره شهر باعث ایجاد انگیزه دربین جوانان برای اقتصادی کردن این محصولات شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۲:۲۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دره شهر، از نتایج داوری عکسواره فرهنگ عاشورایی در فضای مجازی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-معاون مدیریت بحران استانداری ایلام از پیشرفت 90 درصدی بازسازی مناطق سیل زده شهرستان دره شهر خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دره شهر گفت: طرح پوشش کانالهای سنتی دراراضی روستاهای دهستان زرین دشت اجرا میشود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اقدسی با بیان اینکه تجهیز زمین های کشاورزی به سیستم های آبیاری نوین نقش مهمی در راستای توسعه بخش کشاورزی در استان دارد، گفت: 100 هکتاردیگر از اراضی کشاورزی شهرستان دره شهر به سیستم های نوین آبیاری تحت فشار تجهیز شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع کود شیمیایی سوپرفسفات ساده در شهرستان دره شهر واقع در استان ایلام خبر داد . ...
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری کردپرس، کیانوش محمد نژاد با بیان اینکه 50 صندوق اخذ رای در این شهرستان برای اخذ رای شهروندان دره شهری دایر شده است، اظهار کرد: از این تعداد شعبه اخذ رای، 14 شعبه به صورت سیار و 36 شعبه نیز به صورت ثابت آماده اخذ رای مردم شریف شهرستان دره شهر است. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام : بازدید دوره ای از انبار کارگزاران شهرستان دره شهر در تاریخ 18 شهریور ماه سال جاری انجام شد. ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از تامین و توزیع مقدار انواع کود شیمیایی در شهرستان دره شهر واقع در استان ایلام از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد . ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۴    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دره شهر گفت: حقوق شهروندی در راستای تکری ارباب رجوع است و همه ما هم باید در راستای اجرای آن تلاش کنیم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام با اعلام این خبر اظهار کرد:شهرهای راه یافته از جمله شهرستان دره شهر به مرحله نهایی شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر مشخص شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- سه ویژگی فراهم شدن زیرساخت ها، استفاده از نیروی کار و نزدیکی به مرز عراق باعث رونق تولید در کارخانه کیک و کلوچه دره شهر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: بر اساس آخرین ارزیابی انجام شده 2 شهرستان دره شهر و ایوان این استان همچنان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار ایلام: به سراغ مشکلات مردم برویم قبل از اینکه مشکلات به سراغ ما بیاید/هر نقطه محروم در استان تحت پوشش قرارگاه سازندگی استان قرار می گیرد/همه نهادها و ارگانهای ذی ربط در رفع مشکلات سیکان تلاش کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
داودی گفت: شبکه توزیع آب شهرستان دره شهر به طول 1460 متر اصلاح شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۷:۵۱    
حبیب هاشمی از دبیران ریاضی شهرستان دره شهر در شانزدهمین مرحله جشنواره الگوهای برتر تدریس مقام دوم کشور را کسب کرد. در شانزدهمین مرحله جشنواره الگوهای برتر تدریس حبیب هاشمی از دبیران ریاضی شهرستان دره شهر مقام دوم کشور را کسب نمودند . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۷:۱۶    
بانوان بسیجی شهرستان دره شهر با پشتیبانی بسیج سازندگی این شهرستان یک کارگاه تولید لباس هایی با سبک ایرانی اسلامی راه اندازی کردند.