پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۶:۰۶Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عملیات مرمت»

میلاد لارستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۲    
مسئول واحد آب و خاک معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی لارستان از پایان عملیات مرمت قنات هزاره به طول 5 کیلومتر در بخش علی آباد مرکزی این شهرستان خبر...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گلپایگان از آغاز عملیات مرمت پل تاریخی قاضی زاهدی این شهرستان خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر مجموعه تاریخی فرهنگی و مذهبی تخت فولاد از پایان عملیات مرمت آرامگاه میرفندرسکی خبر داد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۴۵    
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قم از اجرای عملیات مرمت و روکش محوطه پایانه مرکزی این سازمان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک وامور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از تخصیص 5 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای فاز دوم عملیات مرمت و بهسازی قنات باورس از توابع شهرستان البرز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۰۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه گفت: قسمتی از این قلعه ، به دلیل بارش های اخیر تخریب شد که به زودی عملیات مرمت اضطراری آن آغاز می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۶    
شهردار منطقه 2 تهران از اجرای طرح جهادی در حوزه نگهداشت شهر در سطح نواحی 9گانه در راستای آغاز عملیات مرمت و رنگ آمیزی مخازن و زیرمخزنی و تعویض چرخ های مخازن خبرداد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: عملیات اجرای مرمت و لایروبی قنات در شش روستای این شهرستان اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۸    
شهردار گرگان گفت: اکیپ های استقبال از بهار فعالیت خود را آغاز کردند و آراستگی شهر را در دستور کار دارند و به مناسبت این ایام 30 المان نوروزی در گرگان نصب می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه از آغاز عملیات مرمت و احیای هتل ایران رشت خبر داد، گفت: هتل ایران یکی از مکان های تاریخی رشت است که در سال 1314 با زیربنای 1800مترمربع احداث شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
پارسا، با اشاره به تکمیل مرمت یال شرقی بلدیه، گفت: آگهی مناقصه اجرای عملیات مرمت فاز دو عمارت شهرداری رشت، در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بارگذاری شده است.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: هم اکنون عمارت تاریخی ملی "ملک" بندر بوشهر به پناگاهی برای شماری از خانوارهای بی سرپناه و فاقد مسکن تبدیل شده است که باتوجه به پیشرفت 65 درصدی عملیات مرمت این بنا، تخلیه آن ضروری است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از انجام عملیات مرمت اضطراری سقف بازار تاریخی نجارهای اصفهان پس از دو روز بارش مداوم باران در ضلع شرقی مجموعه جهانی میدان امام(ره) (نقش جهان) خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خاکریزآب، از تلاش برای بهره برداری از فاز نهایی پروژه مرمت کانال قلقلی تا پایان سال جاری خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از آغاز عملیات مرمت بقعه سید شمس الدین خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از آغاز عملیات مرمت و استحکام بخشی 10 پل تاریخی استان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۲    
مدیر بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای مرکزی، از اتمام عملیات مرمت و بازسازی کانال سراب شبکه آبیاری دشت ساوه با اعتباری بالغ بر 11 هزار میلیون ریال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان گفت: عملیات مرمت سقف مجاور تیمچه دال خدجه در امتداد بازار قیصریه اصفهان پس از طی مراحل قانونی و دریافت مصوبه لازم آغاز شد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ارسنجان از اتمام عملیات مرمت و بهسازی کانال آبرسانی باغ های منطقه عایشه واقع در بخش مرکزی این شهرستان که در تابستان 1401 دچار خسارت سیل شده بود، خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دریاقدرتی پور: عملیات مرمت بخش آسیب دیده از سقف بازار تاریخی قیصریه آغاز شده است. این خبر به تازگی از قول مدیر مجموعه فرهنگی و تاریخی بازار اصفهان در صدر خبرگزاری ها منتشر شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، گفت: عملیات مرمت روکش آسفالت بزرگراه آزادگان، به صورت مقطعی در حال اجرا است و به یکسال زمان نیاز دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 9 تهران از انجام عملیات مرمت و نگهداری گاردیل های مسیر بزرگراه متوسلیان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مجموعه فرهنگی و تاریخی بازار اصفهان گفت: عملیات مرمت بخش آسیب دیده از سقف بازار تاریخی قیصریه که بر اثر بارندگی های اخیر به وجود آمده توسط مرمت گران آغاز شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۳:۰۲    
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از عملیات اجرای تعمیرات و مرمت اساسی پل هوایی محور پر تردد عباس آباد به کلاردشت با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان کرمانشاه از شروع عملیات مرمت تکیه بیگلربیگی شهر کرمانشاه با اعتبار 300 میلیون تومان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 22تهران از مرمت 4 زمین چمن مصنوعی در این منطقه خبر داد و گفت: عملیات مرمت و تعویض 12 زمین چمن مصنوعی تا پایان سال جاری مورد اجرا قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 17 گفت: در راستای افزایش ایمنی، آرامش بیشتر، تسهیل در عبور و مرور شهروندان به ویژه توانیابان، عملیات مرمت و مناسب سازی معابر و بوستان ها در حال اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: عملیات مرمت و ساماندهی بنای تاریخی مدرسه سردار قزوین آغاز شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان گفت: مسجد مدرسه محمدیه دژگان که جزو نخستین مدرسه های کشور است مرمتِ اضطراری شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ابرکوه از آغاز عملیات مرمت خانه تاریخی امیر عظیمی ابرکوه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۰    
ایسنا/خوزستان عملیات مرمت بقعه محمودعلی در اندیمشک به دست خیران و با نظارت اداره میراث فرهنگی این شهرستان انجام شد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کوار از اتمام عملیات مرمت و بازسازی قنات آرین واقع در روستای خرمایی دهستان فرمشکان این شهرستان خبر داد و گفت: اعتبار این طرح عمرانی از محل اعتبارات استانی سیل امسال تامین و پرداخت شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گلپایگان از آغاز عملیات مرمت امام زادگان هفده تن در این شهرستان خبر داد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۰    
ظهر امروز سقلی، فرماندار شهرستان گمیشان با همراهی رضوی، مدیر آب و فاضلاب شهرستان از عملیات مرمت شبکه آبرسانی شهرستان گمیشان بازدید نمودند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان، در این بازدید سقلی، پس از استماع گزارش رضوی از روند اجرای عملیات و عرض خدا قوت به پرسنل و کارگران زحمتکش ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی راین گفت: عملیات مرمت پشت بام تکیه روستای تاریخی گزک با همکاری خیران این روستا در حال انجام است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گلپایگان از آغاز عملیات مرمت اضطراری و استحکام بخشی بقعه متبرکه و تاریخی امام زاده ابوالفتوح روستان وانشان از توابع این شهرستان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۲:۵۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فسا از آغاز عملیات مرمت و لایروبی 6رشته قنات این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح های عمرانی با اعتبار 15میلیارد و 550 میلیون ریال شروع شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۲    
رییس اداره میراث فرهنگی اندیکا گفت: عملیات مرمت سه اثر تاریخی و ثبت ملی اندیکا از محل اعتبارات زلزله در حال انجام است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 تهران از مناسب سازی 5 بوستان برای تردد آسان و ایمن معلولین خبر داد و گفت: عملیات مرمت و مناسب سازی معبر اصلی و منتهی به بوستان ها و فضا های کاربردی این منطقه با پیشرفت فیزیکی بیش از 70 درصد انجام شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گلپایگان از پایان عملیات مرمت و بازسازی بنای تاریخی امامزاده کرار واقع در روستای وانشان از توابع این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از پایان 25 درصد از عملیات مرمت گنبد مسجد شیخ لطف الله اصفهان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی استان مرکزی با اشاره به اینکه عملیات مرمت اضطراری سرای کتاب فروش ها در بازار تاریخی اراک به ارزش ریالی 900 میلیون ریال به پایان رسیده است، افزود: مرمت چندین سرای بازار تاریخی از آن جمله سرای نبی زاده و کاشانی در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی استان مرکزی از آغاز مرحله چهارم اجرای عملیات مرمت بنای تاریخی امامزاده محمد فم در شهرستان تفرش خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اردستان از پایان عملیات مرمت مسجد جامع تاریخی شهر زواره از توابع این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۲    
معاون میراث فرهنگی استان مرکزی از آغاز عملیات مرمت اضطراری تیمچه نوذری در سرای نوذری بازار تاریخی اراک خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کاشان از برنامه ریزی های لازم به منظور آغاز عملیات مرمت و سامان دهی تیمچه تاریخی صباغ در بازار کاشان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۰    
مدیر پروژه های صندوق احیاء در استان آذربایجان شرقی از تصویب طرح مرمت و احیای خانه ناصح زاده تبریز و شروع عملیات مرمت آن خبر داد.