یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۳:۲۱May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیجان»

ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات دکتر رئیسی در بخش های مختلف بویژه در عرصه دیپلماسی و بین المللی ماندگار بوده و دولت رئیسی توانست باب جدیدی در روابط سیاسی با دنیا باز کند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۷:۳۴    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: اصلی ترین ویژگی شهدا، گمنامی و خدمت خالصانه بود.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین سعید جزائی رئیس کل دادگستری استان مرکزی در جریان سفر یک روزه به شهرستان کمیجان و در دیدار با قضات این دادگستری اظهار داشت: انتظارات مردم از دستگاه قضائی بالاست و مردم حق دارند که پرونده انها با سرعت و با صحت و در زمان کوتاه، با دقت و رعایت بی طرفی مورد رسیدگی قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
منتخب مردم شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب از اختصاص 3600 میلیارد ریال برای تکمیل فاز اول کنارگذر شمالی اراک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۵    
کارگاه آموزشی طرح جهاد میدانی محققان برای جهش تولید در دیمزار ها با حضور کشاورزانی از شهرستان های اراک، خنداب، آشتیان و کمیجان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم کمیجان درباره رئیس جمهور شهیدشان چه می گویند؟
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۱۰    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان با اشاره به اینکه رئیس جمهور شهید مدیریت علوی و سبک زندگی تراز انقلابی را برای آحاد مردم جامعه معنا بخشید، گفت: سبک و سیره عملی شهید رئیسی مزین به گوهر تقوا، اخلاص، ساده زیستی، عدالت طلبی، فساد ستیزی، توکل به خدا و ولایتمداری است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: سید شهیدان خدمت همیشه برای مردم قدم برمی داشت، هیچ وقت استراحت نکرد اولویتش باز کردن گره زندگی مردم بود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: دکتر رئیسی، رئیس جمهوری شجاع و انقلابی، فسادستیز، برخوردار از روحیه جهادی بود و مردمی بودن مهمترین ویژگی اخلاقی ایشان به شمار می رفت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۰    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: الگوگیری از راه و روش ائمه معصومین در زندگی، تاثیر بسزایی در زندگی افراد دارد و باعث کاهش آسیب های اجتماعی در جوامع بشری می شود.
موج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۱    
منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در دوازدهمین دروه انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: طرح نهضت ملی اراک یکی از ابرپروژه های مسکونی کشور محسوب می شود و چالش ها و مشکلات این طرح باید در سطح ملی پیگیری شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۸    
امام جمعه کمیجان گفت: سوم خرداد، سالروز حرکت غرورآفرین رزمندگان اسلام در فتح خرمشهر حماسه بزرگی است که باید زنده نگه داشته شود و ما موظف هستیم که این فرهنگ غنی را به نسل های جوان انتقال دهیم.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۲    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان با تاکید بر اینکه ایثارگری های والدین و همسران شهدا الگویی برای نسل جوان است، گفت: والدین شهدا، همسران شهدا در درجه ی اوّلِ جهادِ اکبر هستند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۲    
امام جمعه کمیجان گفت: گرامیداشت مسئله دفاع مقدس و خرمشهر دلیل بر عزت آفرین بودن این مسئله و یادآور زنده بودن مقاومت ملت ما است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعطای 4640 میلیارد ریال اعتبار فرهنگی این 3 شهرستان موافقت کرد تا پروژه های نیمه تمام در اسرع وقت تکمیل شود و در اختیار مردم قرار گیرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۲    
طی حکم از سوی سردار رفیعی کیا فرماندهی انتظامی استان مرکزی داود خسروبیگی به ریاست کلانتری 11 کمیجان منصوب و از زحمات امیر خسروبیگی تکریم به عمل آمد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۴۳    
نمایندگان مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان مرکزی با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که حقوق ماه های فروردین و اردیبهشت بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در نیمه اول خرداد ماه پرداخت خواهد شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۰    
منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری سهام پتروشیمی شازند به پالایشگاه تهران متوقف شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری سهام پتروشیمی شازند به پالایشگاه تهران در شرایط کنونی به صلاح پتروشیمی نیست و انتظار می رود متولیان امر این فرآیند را متوقف کنند تا در مجلس جدید با جدیت بیشتر و در نظر گرفتن تمامی جوانب پیگیری و ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه تغییر تعطیلات آخر هفته تاکنون به جایی نرسیده و باید بار دیگر در کمیسیون اجتماعی خانه ملت بررسی می شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۴    
منزل محروم با همت جهادگران پایگاه شهید بهشتی(ره) حوزه مقاومت بسیج شهید نبیری کمیجان ساخته شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۰    
خادمان حرم مطهر رضوی به همراه پرچم متبرک آستان قدس رضوی در بیمارستان امام علی علیه السلام کمیجان حضور پیدا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۲۷ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مابه التفاوت حقوق ماه های فروردین و اردیبهشت ماه بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی نیمه اول خردادماه پرداخت می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۶    
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان کمیجان برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه مرکزی اراک گفت: همه دستگاه های ذی ربط تلاش کنند تا با جذب اعتبارات لازم این کتابخانه به بهره برداری کامل برسد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۶    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: دشمنان به دنبال تضعیف انقلاب و نظام اسلامی هستند تا نسل ظهور را از ادامه راه بازدارند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۶    
بسیج سازندگی شهرستان کمیجان با هدف توسعه و آبادانی در بخش امنیت غذایی اقدام به اجرای طرح مزرعه مهربانی در مزارع این شهرستان کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۲    
منتخبین مردم شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بر تسریع در روند اجرای پروژه های "طرح اقدام ملی مسکن" تاکید کردند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان از آغاز اعزام کاروان راهیان نور این شهرستان به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس با بیان اینکه حوزه صنعت و معدن اولویت نخست استان مرکزی است، گفت: باید راهکاری برای تشویق و انگیزه سرمایه گذاران تدوین شود.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان به تشریح اقدامات انجام شده توسط بسیج سازندگی شهرستان پرداخت و گفت: سال گذشته 18سری جهیزیه به زوج های جوان در کمیجان اهدا شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۳:۲۳    
نماینده منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین چالشی که برای کلانشهر اراک وجود داشته و دارد جذب و انتقال سرمایه به این شهر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس دوازدهم گفت: یکی از مطالبات جدی مردم اراک و شازند گازسوزشدن دائمی فرایند نیروگاه شازنداست.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: جهادگران با حضور آگاهانه و متعهدانه خود؛ نماد ایثار و فداکاری هستند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: معلمان بسیجی ما در این زمانه در دو میدان مدرسه و اجتماع در حال مبارزه با جنگ شناختی هستند و با جهاد و تفکر انقلابی به دانش آموزان هویت می بخشد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۳    
برخورد سواری پژو پارس با یک دستگاه موتورسیکلت در محور کمیجان - ینگی ملک منجر به فوت راکب موتورسیکلت شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دسته عزاداری کاروان عاشقان ولایت و مکتب جعفری به مناسبت سالروز شهادت امام صادق(ع)، از شهرداری کمیجان به سمت مسجد صاحب الزمان(عج) با حضور اقشار مختلف شهرستان کمیجان برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان مرکزی در دیدار با نماینده منتخب شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خواستار همراهی نمایندگان در راستای توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۶:۲۱    
مردم شهرستان کمیجان از اجرای طرح نور در این شهرستان اعلام رضایت کردند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت: شهید مطهری از زمان خود قرن ها جلوتر بود لذا باتوجه به هجمه های دشمن و شرایط کنونی نسل جوانان باید با آثار و کتب شهید مطهری آشنا شود تا بتواند پاسخ بسیاری از سوالات خود را کسب کند.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
هرساله با فرارسیدن فصل بهار گیاهان خوراکی بی شماری در اقصی نقاط کشور از جمله شهرستان کمیجان رشد می کنند که دارای خواص دارویی متعددی هستند و همین امر موجب محبوبیت آن ها در بین مردم شده است. / زهرا خسروبیگی
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۶    
نماینده منتخب مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاهی مفید است که بتواند در حل مشکلات منطقه خود مفید واقع شود.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده منتخب مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر کل پست استان مرکزی گفت: شرکت ملی پست با به بهره گیری از فناوری های نوین ارتباطی، فصل جدیدی از خدمت رسانی را در بستر هوشمند سازی آغاز کرده است.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۳۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسبیج کمیجان با اشاره به نقش تربیتی مساجد در شکل گیری هویت اسلامی گفت: دشمن درصدد کمرنگ کردن حضور جوانان در مساجد است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عزم جزم برای تکمیل پروژه تعریض محور آهنگران - ساروق - کمیجان ، نوید مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی برای تحقق یک مطالبه دیرینه به مردم و کاربران جاده ای در سال جاری است.