دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۴۴Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیجان»

خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از افتتاح بازارچه دائمی صنایع دستی شهرستان های کمیجان و نیم ور در دهه فجر امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان از کاهش 25 درصدی تصادفات فوتی و متوفیان ناشی از حوادث رانندگی در 10 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از تصمیم مجلس برای افزایش سهم یارانه مردم از منابع هدفمندی یارانه ها برای سال آینده خبر داد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۵    
در اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی در شهرستان کمیجان، 2 واحد صنفی متخلف شناسایی و پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: ارتقای جهش تولید در واحدهای صنعتی که به دلایلی کمتر از ظرفیت اسمی فعالیت می کنند از اهداف سفر اعضای کمیسیون صنایع مجلس به استان مرکزی بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: 20 واحد صنعتی این استان مورد بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: بورس کالا که باید محلی برای تامین نیاز واحدهای صنعتی باشد، به محلی برای رانت و فساد تبدیل شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: فراهان- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس بر لزوم پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان مرکزی و راهکارهای تحقق شعار جهش تولید توسط کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: کاستی های بسیاری در حوزه صنعت خودرو وجود داردکه کمیسیون صنایع به دنبال رفع این کاستی ها است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس از نظارت میدانی کمیسیون صنایع و معادن از واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
2جوانی که در یکی از محله های شهرستان کمیجان، ضمن بر هم زدن نظم و آرامش عمومی، با چاقو اقدام به درگیری و قدرت نمایی کرده بودند، در عملیات پلیس این شهرستان دستگیر شدند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب به عنوان رئیس هیات تحقیق و تفحص از خودروسازان انتخاب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه و پنج شنبه یکم و دوم بهمن ماه به استان مرکزی سفر می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۹    
گروه استان ها- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از سفر 2 روزه اعضای کمیسیون صنایع به استان مرکزی خبر داد و گفت: مشکلات صنایع استان مرکزی به صورت میدانی بررسی می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۰:۲۵    
مراسم شهادت حضرت بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا (س) در بیت امام جمعه کمیجان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۲۵    
مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه الزهرا (س) در مسجد حضرت زین العابدین (ع) کمیجان برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در پی آلایندگی ناشی از مازوت سوزی در نیروگاه حرارتی شازند و آلودگی هوای اراک در تذکری خطاب به رئیس جمهور خواستار اقدام فوری برای توقف استفاده این نیروگاه از سوخت مازوت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۴    
اراک - ایرنا- فرماندار شهرستان کمیجان گفت : هشت میلیارد و 760میلیون ریال تسهیلات در سال جاری با هدف حمایت از واحدهای صنفی آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا به 142متقاضی در این شهرستان پرداخت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۴    
گروه استان ها مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: کاروان غم شهادت حضرت زهرا(س) در اراک، خنداب و کمیجان برپا می شود.
کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت فردی در کمیجان برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: افزایش تصاعدی خودرو به صورت هر سه ماه یکبار پذیرفتنی نیست.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۰:۴۵    
روستای سمقاور استان مرکزی با 80 کارگاه و 350 هنرمند فعال در رشته منبت چوب به عنوان پایتخت منبت ایران ثبت ملی شد. 90 درصد مردم روستای سمقاور در شهرستان کمیجان غیر از کشاورزی به تولید آثار صنایع دستی مشغول هستند و از ویژگی های این روستا مهاجرت معکوس از شهرهای اطراف به این منطقه است ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۰:۴۳    
نشست صمیمی جمعی از بانوان هنرمند کمیجان با مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری مرکزی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر 150 شرکت زیان ده زیرمجموعه ایران خودرو هستند که گفته می شود این تعداد به 105 شرکت کاهش یافته است، گفت: اعضای هیات مدیره این 150 شرکت زیرمجموعه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک،خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استان مرکزی به قطب قالب سازی صنعت خودرو تبدیل شود، گفت: مطالبات است. سالانه مبالغ زیادی ارز کشور برای واردات قالب خارج می شود و اگر بتوان از ظرفیت های موجود در حوزه قالب سازی در قطعات بزرگ و کوچک حمایت کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
90 درصد مردم روستای سمقاور در شهرستان کمیجان غیر از کشاورزی به تولید آثار صنایع دستی مشغول هستند و از ویژگی های این روستا مهاجرت معکوس از شهرهای اطراف به این منطقه است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
روستای سمقاور در شهرستان کمیجان استان مرکزی 80 کارگاه و 350 هنرمند فعال در رشته منبت چوب دارد و 90 درصد مردم این روستا غیر از کشاورزی به تولید آثار صنایع دستی مشغول هستند و از ویژگی های این روستا مهاجرت معکوس از شهرهای اطراف به این منطقه است ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی سید علیرضا موسوی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی از حمل و تحویل مقدار 54 تن کود اوره در نیمه اول دیماه ماه سال جاری به کارگزاران شهرستان کمیجان خبر داد . ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۱    
اقتصاد ایران: گروه استان ها نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس با بیان اینکه "تهاتر بدهی های شرکت هپکو با بانک ها تسریع می شود" از حل مشکل سرمایه در گردش هپکو خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آصفری نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره ممنوعیت واردات واکسن آمریکایی و انگلیسی گفت: آمریکا حتی در حد دریافت یک واکسن هم قابل اعتماد نیستند تا چه رسد که سر مسائل استراتژیک دلخوش وعده های کدخدا باشیم ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: گواهی روستای ملی صنایع دستی سمقاور توسط وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استاندار مرکزی اعطا و این روستا به عنوان پایتخت منبت ایران ثبت شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس با بیان اینکه "تهاتر بدهی های شرکت هپکو با بانک ها تسریع می شود" از حل مشکل سرمایه در گردش هپکو خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۴۲    
اراک - ایرنا - رئیس اداره پست کمیجان گفت: شیوع ویروس کرونا و کاهش رفت و آمد مردم، حجم مراسلات پستی در این شهرستان را نسبت به پارسال، 100 درصد افزایش داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۶    
در مرمت و بازسازی مدرسه علمیه میرزا اصغر رجیل از ظرفیت هنرمندان شهرستان و کارشناسان میراث فرهنگی استفاده شود.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
روستای سمقاور از توابع شهرستان کمیجان استان مرکزی به عنوان پایتخت منبت ایران ثبت ملی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین مانع برای تحقق رونق تولید از پیش پای هپکو برداشته می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس با بیان اینکه "بودجه پیشنهادی دولت کسری بالای 300 هزار میلیارد تومانی دارد" از رشد 9درصدی بودجه شرکت های دولتی خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس گفت:هنر منبت کاری روستای سمقاور کمیجان به عنوان اولین روستای استان مرکزی در حوزه صنایع دستی ثبت ملی شد.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: اظهارات عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا درباره اضافه شدن رنگ آبی به رنگ بندی های کرونایی با واکنش کاربران فضای مجازی مواجه شده است. دکتر مسعود مردانی، عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۷    
عملیات اجرایی ساخت 4 واحد مسکونی محرومین با حضور معاون سیاسی استانداری مرکزی در شهرستان کمیجان اغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اراک- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان با بیان اینکه بودجه 1400 آموزش و پرورش کاهش پیدا نمی کند، گفت: طی 8 ماه امسال، 155 هزار میلیارد تومان از بودجه 460 هزار تومانی دولت محقق نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - فرماندار شهرستان کمیجان گفت: عملیات اجرایی چهار واحد مسکن محرومان روز پنجشنبه با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در شهر میلاجرد آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۰:۵۹    
اراک - ایرنا - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی تصمیمی بر کاهش بودجه آموزش و پرورش برای سال آتی ندارد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۶    
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی ، حجت الاسلام رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس نظارت و ارزیابی در محل دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی با ایشان دیدار کردند . ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
این مقام مسوول، خروج کامل نظامیان آمریکایی از منطقه را خونبهای سردار سلیمانی عنوان کرد و افزود: شهادت حاج قاسم سلیمانی علاوه بر اینکه انقلاب اسلامی و دستاوردهای عظیم آن را بیمه کرد، روح مقاومت و شهادت طلبی را در دل های ملت شهیدپرور کشورمان و سایر ملت های اسلامی زنده کرد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۵    
گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها شهید قاسم سلیمانی در شهرستان کمیجان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۵    
تقویت زیر ساخت های فرهنگی و هنری شهرستان، توقع بحق اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان کمیجان است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۱۵    
نمایشگاه عکس با عنوان مرد میدون در شهرستان کمیجان دایر شد.
ستاد اقامه نماز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان کمیجان ، درابتدای این جلسه موسوی مدیرآموزش وپرورش ضمن عرض تبریک فرا رسیدن هفته قرآن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۱    
در سفر معاون امور اقتصادی استانداری به کمیجان، مشکلات چند واحد تولیدی این شهرستان بررسی شد.