چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۷:۰۸May 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات مشاغل خانگی»

منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا ، اسدالله عباسی روز چهارشنبه در ستاد جمعیت و جوانی خانواده گیلان اظهار کرد: گرایش بانوان به اشتغال باید از طریق ایجاد زمینه های خوداشتغالی و ارائه تسهیلات مشاغل خانگی به آنان مورد توجه مسئولان قرار داشته باشد. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه حمایت از کارگاه های زود بازده و مشاغل خانگی یکی از راه های ایجاد شغل و رفع بیکاری می باشد گفت :سال گذشته با توجه به اعتبارات تخصیص یافته مبلغ 125 میلیارد و 315 میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از اعطای دو هزار و 262 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی طی یک سال در این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان تهران از پرداخت 221 میلیارد و 500 میلیون تومان وام و تسهیلات مشاغل خانگی در استان تهران طی سال گذشته خبر داد و گفت: استان تهران در 3 سال گذشته بالاترین مبلغ پرداختی را در میان استان ها در زمینه مشاغل خانگی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار گفت: 83 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی این شهرستان پارسال در این شهرستان پرداخت شد.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از رشد 78 درصدی سهم اعتبار و تحقق عملکرد 102 درصدی در پرداخت تسهیلات به مشاغل خانگی در استان تهران خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در سی و پنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان اصفهان بر توسعه مشاغل خانگی تأکید کرد
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اشرفی گفت: در قالب 641 طرح، 89 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی پرداخت شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در سال گذشته در مشهد 64 نفر در حوزه مشاغل مستقل، توانستند تسهیلات دریافت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان-معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان از پرداخت 120 درصدی تسهیلات مشاغل خانگی شهر همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۲    
ساری - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران شمار مجوز مشاغل خانگی صادر شده از ابتدای فعالیت دولت مردمی سیزدهم تاکنون در این استان را 12 هزار و 600 مورد ذکرکرد و گفت: در این مدت یکهزار و 540 میلیارد ریال تسهیلات نیز در این بخش به متقاضیان واجد شرایط پرداخت شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : استاندار آذربایجان شرقی با اهدای لوحی از خدمات ارزشمند و اهتمام ثمر بخش رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در راستای پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی سال 1402 تجلیل کرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا : معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: 2 درصد نرخ بیکاری بانوان کشور با توجه بیش از پیش به مشاغل خانگی در سال 1402 کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور از کاهش دو درصدی نرخ بیکاری بانوان در کشور خبر داد و گفت: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به بانوان در این کاهش اثر گذار بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
53 میلیارد ریال تسهیلات دولتی جهت ایجاد اشتغال و حمایت از مشاغل خانگی به حوزه فرهنگ و هنر نیشابور پرداخت گردید.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۷    
مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شیروان گفت: 12 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی سال گذشته به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه این شهرستان خراسان شمالی پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: سال گذشته بیش از هزار و 80 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره برای راه اندازی مشاغل خانگی در این استان به متقاضیان پرداخت شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ایلام: روز سه شنبه 21فروردین ماه 1403 حبیب درخشان نیا مدیر عامل بانک رفاه کارگران استان ایلام با نورالدین الیاسی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ایلام دیدار کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه اولویت اصلی استان توجه به بحث اشتغال است، گفت: سال گذشته 100 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و 136 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: پرداخت تسهیلات بانکی به مشاغل خانگی در سال 1402 منجر به ایجاد 12 هزار و 413 شغل در این استان شد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۲۲    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شیروان گفت: سال گذشته 64 فقره تسهیلات به ارزش 47 میلیارد ریال به هنرمندان صنایع دستی این شهرستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۷    
بجنورد-ایرنا- سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شیروان گفت: 47 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی و تبصره 18 سال گذشته به هنرمندان صنایع دستی این شهرستان پرداخت شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
همدان-فرماندار همدان گفت: جذب 114 درصدی تسهیلات مشاغل خانگی شهرستان همدان با پرداخت حدود 24 میلیارد تومان اعتبار از اقدامات مهمی بود که باید برای تحقق شعار سال 1403 نیز توجه ویژه ای صورت گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان گفت: 510 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی و تبصره 18 سال گذشته به هنرمندان صنایع دستی استان پرداخت شده است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۸    
در راستای اجرای قانون ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی در سال 1402 با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط در معرفی متقاضیان تسهیلات و همچنین پرداخت تسهیلات توسط بانک های عامل تا کنون 100 درصد سهمیه مرحله اول استان سمنان پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان شبستر با تاکید بر جذب تسهیلات مشاغل خانگی گفت:در طول سال جاری 6 میلیارد و 440 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان شبستر به متقاضیان اعطا شده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۷    
سپهرغرب، گروه خبر - سمیرا گمار: استاندار همدان گفت: تسهیلات مشاغل خانگی برای افرادی است که بنیه مالی قوی ای ندارند و غالباً هم بانوان هستند که به نحوی سرپرست خانوار محسوب می شوند و نیاز است با سهولت و سرعت بیشتری در این بخش تسهیلات پرداخت شده و حتی یک ریال از این تسهیلات هم برگشت نخورد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۹    
همدان-ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: هزار و 70 میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی (مستقل و پشتیبان) از ابتدای امسال تاکنون در این استان پرداخت شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی استان کرمانشاه از پرداخت 47 میلیارد تومان تسهلات مشاغل خانگی به هنرمندان و صنعتگران استان در سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: هزار و 65 میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد مشاغل خانگی (مستقل و پشتیبان) از ابتدای امسال تاکنون در این استان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در دولت سیزدهم موجب اشتغالزایی برای سه هزار و 670 نفر در استان شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۴:۱۸    
نصیرنیوز، محمدعلی آقازیارتی افزود: 91 نفر از طریق سامانه رصد متقاضی تسهیلات خانگی در اراک بودند که 74 نفر آنان واجد دریافت این تسهیلات شدند. وی اظهار داشت ...
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی از کسب رتبه اول این بانک در شبکه بانکی استان در شاخص پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
باِلغ بر چهار میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی در آبادان پرداخت شد.
بانک توسعه تعاون   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سید اکبر غلامیان معاون اقتصادی استاندار قم و دبیر کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان قم در این جلسه اظهار داشت: بانک توسعه تعاون با پرداخت 101 میلیارد ریال تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی، تعهدات حداکثری در حوزه تسهیلات مشاغل خانگی را در استان قم ایفا نموده است. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، جلسه کارگروه اشتغال با حضور محمد بزرگی مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان املش ، مختار رضایی فرماندار شهرستان و دستگاه های اجرایی، دستگاه های متولی و بانک ها در محل فرمانداری املش برگزار شد . ...
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان از پرداخت 107 میلیارد تومان تسهیلات به یک هزار و 488 طرح مشاغل خانگی طی سال جاری توسط بانکهای این استان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۷    
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، محمدباقر اسفندیاری اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون 22 طرح مشاغل خانگی در شهرستان میاندورود شناسایی و برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از کاهش نرخ بیکاری استان خبر داد و گفت: براساس مرکز آمار ایران نرخ بیکاری استان همدان در فصل پاییز 1402، هفت درصد بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 9.6 درصد بوده، کاهش 2.6 درصدی دارد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از پرداخت 34 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در حوزه صنایع دستی به صنعتگران شهرستان آبدانان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به توجه دولت به سیزدهم به اشتغال و به خصوص اشتغال خُرد و خانگی گفت: در سال جاری 35 هزار میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی و خرد پرداخت شده است.
جام جم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، سعید صمدی زرینی اظهار کرد: برای حمایت و توسعه مشاغل خانگی و افزایش تولیدات بخش کشاورزی، 5 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی بخش کشاورزی در شهرستان نکا پرداخت شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
کاشان _ ایرنا _ رییس اداره توسعه کارآفرینی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان گفت:در سال جاری هزارو 640 میلیارد میلیاردریال تسهیلات مشاغل خانگی به استان اصفهان اختصاص یافت و واجدان شرایط به بانک های عامل معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بهشهر گفت: از ابتدای امسال تاکنون به 19 طرح مشاغل خانگی در این شهرستان 16 میلیارد و 992 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از پرداخت150 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی (مستقل- پشتیبانی) به هنرمندان صنایع دستی در قالب تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار املش گفت: بیش از 30 متقاضی مشاغل خانگی یک میلیارد و 410 میلیون تومان تسهیلات بانکی در این شهرستان دریافت کردند.
بافق فردا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۴    
در نشستی که در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان و با حصور مدیران تعدادی از بانک های عامل و نمایندگانی از دستگاه های اجرائی تشکیل گردید آخرین روند پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی ابلاغی سال جاری شهرستان بررسی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: 67 درصد از تسهیلات مصوب اشتغالزایی مشاغل خانگی در این استان در سال جاری پرداخت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از پرداخت بیش از 74 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در حوزه کشاورزی استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۴    
امسال هزار و 32 میلیارد ریال برای مشاغل خانگی کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است.