چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۱:۳۵Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات مشاغل خانگی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سقز از اعطای تسهیلات مشاغل خانگی به صنعتگران این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی قم از کسب رتبه برتر این استان در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از معرفی 216 نفر از صنعتگران استان برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در صورتی که شهرستانها بتوانند 80 درصد از سهمیه تسهیلات مشاغل خانگی خود را به طرحها تا پایان آذرماه پرداخت کنند بلافاصله درخواست آنها مبنی بر افزایش سهمیه تحقق می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان به اعتقاد یک فعال حوزه مشاغل خانگی، تنها پرداخت تسهیلات برای توسعه این مشاغل کافی نیست و در ازای پرداخت اعتبار افراد باید تولید محصول داشته باشند؛ البته دوره های آموزشی در حوزه مشاغل خانگی ضرورت دارد، اما پرداخت تسهیلات باید منجر به تولید شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: طرح پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی از ابتدای مهرماه امسال آغاز شد و تا کنون متقاضیان دریافت 36 میلیارد تومان تسهیلات با سود 4 درصد به بانک ها معرفی و 7 میلیارد تومان از این مبلغ پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۷    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 9 میلیارد و 300 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی به خانواده مددجویان زندان های استان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۱    
بیش از 29 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی امسال در آذربایجانغربی پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: بیش از 83 درصد سهمیه 354 میلیارد ریالی تسهیلات مشاغل خانگی استان در سال جاری به متقاضیان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با اشاره به اینکه امسال حدود 400 میلیارد ریال اعتبار برای تسهیلات مشاغل خانگی استان در نظر گرفته شده است، گفت: از این میزان اعتبار فقط حدود 6 درصد یعنی 25 میلیارد ریال از سوی گروه هدف جذب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
امسال 29 میلیاردو 500 میلیون تومان تسهیلات برای مشاغل خانگی در آذربایجان غربی پرداخت شده است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از پرداخت سه و نیم میلیارد تومان وام مستقل و پشتیبان مشاغل خانگی در حوزه فرهنگ و هنر و رسانه استان قزوین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بردسکن از معرفی 21 طرح صنایع دستی با اعتبار 6 میلیارد و 100 میلیون ریال برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های عامل خبر داد.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در بخش راین از معرفی 40 هنرمند صنایع دستی برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی در این بخش خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۱    
77 فرصت شغلی جدید از محل پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان جنوبی در 100 روز گذشته ایجاد و تثبیت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون برنامه ریزی فرماندار شهرکرد با اشاره به لزوم حمایت از سرمایه گذاران و تامین امنیت طرح های سرمایه گذاری گفت: تاکنون 75 درصد سهمیه تسهیلات مشاغل خانگی این شهرستان در سال جاری جذب و پرداخت شده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سرپلذهاب گفت: در حوزه تسهیلات مشاغل خانگی در سالجاری تاکنون 11 طرح به مبلغ 565 میلیون تومان جهت دریافت تسهیلات به بانک های عامل شهرستان معرفی شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وحید انتظاری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود: از این تعداد مجوز 305 مورد در بخش مستقل و 107 مورد در بخش پشتیبان بوده است. معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین اضافه کرد: تاکنون 327 متقاضی دریافت تسهیلات مشاغل خانگی [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۱    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر ، لیلا رحیمی افزود: این تسهیلات در همه رشته های بومی و غیر بومی استان در دو حوزه مستقل و پشتیبان به متقاضیان پرداخت شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش سهمیه تسهیلات و اعتبارات مشاغل خانگی از طریق بنیاد برکت در حال پیگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: سهمیه تسهیلات کم بهره برای مشاغل خانگی و فرش خراسان شمالی نسبت به سال گذشته 5 برابر افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت – ایرنا – معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی گیلان اعلام کرد: بیشترین سهم تسهیلات مشاغل خانگی نصیب هنرمندان صنایع دستی شده است و این موضوع بیانگر لزوم اهمیت حمایت از این قشر و تأثیر این بخش بر ایجاد اشتغال مؤثر و پایدار است.
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از پرداخت مبلغ 100میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی به سربازان ماهر که خدمت آن ها از سال 97 تا سه ماهه ابتدایی سال 1400 تمام شده است خبر داده بود.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان سمیرم از جذب بیش از دو سوم اعتبارات مشاغل خانگی درسال جاری این شهرستان خبرداد. پیام فوری: سعیدسلمانیان گفت:با اعلام شروع ثبت نام و پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی درجلسه کارگروه اشتغال ، این موضوع در دستور کار این اداره قرار گرفت. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از پرداخت مبلغ 100میلیون تومانی خبر داده، وامی که اقساط آن 2٫5 میلیون تومان برآورد می شود. به گزارش تجارت نیوز ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی استان بوشهر از پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به متقاضیان استان خبر داد. به گزارش دیارجنوب ، لیلا رحیمی روز چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: این تسهیلات در همه رشته های بومی و غیر بومی استان در دو حوزه مستقل و پشتیبان به متقاضیان پرداخت شده است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۳    
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان مه ولات، نشست هم اندیشی با انجمن خوشنویسان و بازدید از طرح های متقاضی تسهیلات مشاغل خانگی از برنامه های فرهنگی هنری شهرستان مه ولات در چند روز گذشته بود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۵    
همدان- قلمنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کبودراهنگ از اعطای 5.12 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی و افزایش 8 برابری تسهیلات مشاغل خانگی در حوزه صنایع دستی در شهرستان کبودراهنگ خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۲۰:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از پرداخت مبلغ 100میلیون تومان تسهیلات در قالب مشاغل خانگی به سربازان ماهر و منقضی از خدمت خبر داد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از پرداخت 3/5 میلیارد تومان وام مستقل و پشتیبان مشاغل خانگی در حوزه فرهنگ و هنر و رسانه البرز خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۱۶    
رئیس اداره صنعت،معدن وتجارت شهرستان تنگستان از پرداخت مبلغ 25 هزارو 500 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی و روستائی با اشتغال 46 نفر در این شهرستان خبرداد.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی قم از پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان صنایع دستی در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: میزان سهمیه تسهیلات مشاغل خانگی این شهرستان امسال 24 میلیارد و 500 میلیون ریال بود که با پیگیریهای انجام شده 56 طرح برای دریافت 50 میلیارد ریال تسهیلات جهت بررسی به مسوولان ذیربط ارسال شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۰:۴۸    
اردبیل- فرماندار شهرستان اردبیل گفت: تسهیلات پرداختی برای مشاغل خانگی در شهرستان اردبیل سه برابر افزایش یافته است.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل از اشتغال زایی برای 293 نفر از محل تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۹:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی البرز گفت: از ابتدا ی سال تا کنون 110 میلیارد ریال تسهیلات در اختیار واجدین شرایط قرار گرفته که این میز ان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 900 در صد رشد داشته است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از جذب 86 درصدی تسهیلات اشتغال روستایی در قالب 953 طرح در استان تهران خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
آشتاب گفت: 20 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان لرستان پرداخت شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۹    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: با پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی و حمایت از بنگاه های اقتصادی کوچک زمینه ایجاد اشتغال برای افراد بومی فراهم می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان استانداری تهران از افزایش تسهیلات مشاغل خانگی به 62 میلیارد تومان در سال 1400 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۰    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گناباد از تخصیص 14 میلیارد ریال تسهیلات به هنرمندان صنایع دستی شهرستان از محل تسهیلات مربوط به مشاغل خانگی شهرستان خبر داد و گفت ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تخصصی کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: سال گذشته 6 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی به استان تخصیص یافت که با همکاری بانکهای عامل و دستگاه های اجرایی بخش قابل توجه این تسهیلات به متقاضیان پرداخت شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی شهرستان نایین از اعطای تسهیلات مشاغل خانگی کم بهره در رشته های صنایع دستی در راستای حمایت از هنرمندان صنایع دستی شهرستان نایین خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون اشتغال و کارآفرینی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین بر تشکیل تعاونی و یا انجمن صنفی برای مشاغل خانگی در عرصه خیاطی تأکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی پیشران های فعال که شرایط دریافت تسهیلات مشاغل خانگی دارند را به سازمان صمت معرفی کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد از معرفی 19 طرح صنایع دستی برای دریافت 10 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در این شهرستان خبر داد.
صدراله بابلی با اشاره به اعطای تسهیلات مشاغل ویژه فعالیت های فرهنگی و هنری گفت: این تسهیلات با هدف حمایت از مشاغل خانگی به متقاضیان ارائه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
برای دریافت 20میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی 22طرح صنایع دستی به بانک های عامل معرفی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشهد از معرفی 22 طرح صنایع دستی برای دریافت 20 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در این شهرستان خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خنداب از اختصاص 7 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سال تولید، پشتیبانی و رفع موانع تولید به این شهرستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی آمل از پرداخت 12 میلیارد ریال اعتبار به مشاغل خانگی بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.