پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۹:۳۰Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات مشاغل خانگی»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل بهزیستی فارس از پرداخت 133 میلیارد ریال تسهیلات با اولویت مشاغل خانگی و آسیب دیده از کرونا به مددجویان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۱۱    
بجنورد - ایرنا - فرماندار اسفراین گفت: عملکرد دستگاه های اجرایی این شهرستان در جذب تسهیلات مشاغل خانگی ضعیف است و نبود اختیارات برای بررسی طرح های اشتغال زا، جذب تسهیلات را کند کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی کرمان از تصویب چهار طرح صنایع دستی در رشته های پته دوزی، گلیم بافی، میناکاری و فیروزه کوبی برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی در استان کرمان خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ترابی نژاد، فرماندار چگنی گفت: ایجاد شعبه تامین اجتماعی در شهرستان چگنی ضروی است و نبود این شعبه برای افراد تحت پوشش مشکلاتی را ایجاد کرده است.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
استاندار مازندران در حاشیه نشست با معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تهران که مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز حضور داشتند ...
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از تخصیص 50 میلیارد ریال اعتبار برای حمایت از مشاغل خانگی در استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۵    
زنجان- یوسفی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان از شناسنامه دار کردن 15 هزار زنجانی در حوزه مشاغل خانگی خبر داد و گفت: تا به امروز در این زمینه بیش از 48 میلیارد تومان تسهیلات چهار درصد ارزان قیمت به متقاضیان پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از معرفی 80 صنعتگر در بخش صنایع دستی استان برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی طی سه ماهه تابستان سال جاری خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهناز امامدادی در گفت وگو تلویزیونی درباره روند ثبت نام برای اخذ مجوز و درخواست دریافت تسهیلات مشاغل خانگی گفت: متقاضیان باید با مراجعه به آدرس اینترنتی mashaghelkhanegi.ir اطلاعات مورد نیاز را با توجه به دستورالعمل ها و راهنمایی های و متناسب با حوزه فعالیت خود وارد کنند ...
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۲    
جلسه بررسی آخرین وضعیت عملکرد تسهیلات بند الف تبصره 18 و طرح های تسهیلات روستایی و عشایری به ریاست حسن خیریانپور - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در محل دفتر کار ایشان برگزار گردید . ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۱    
زنجان- ارجمند، مدیرکل میراث فرهنگی زنجان گفت: طی سال گذشته بیش از 30 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان برای طرح هایی که قابلیت اجرا دارند پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای حمایت از تولید و اشتغال زایی، در چهار ماهه اول سال جاری بیش از 133 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی پرداخت کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در راستای حمایت از تولید و اشتغال زایی، در چهار ماهه اول سال جاری بیش از 133 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی پرداخت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۶    
سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: نیمه نخست امسال در این استان 56 میلیارد و 420 میلیون ریال تسهیلات در قالب ایجاد مشاغل خانگی به 632 متقاضی پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به تسهیلات مشاغل خانگی و روستایی، گفت:: قصد پول پاشی در استان را نداریم و انتظار داریم که در معرفی طرح ها کیفیت و میزان اشتغالزایی آن مورد توجه قرار گیرد تا از انحراف آن جلوگیری شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۳    
یزد- استاندار یزد فلسفه تسهیلات مشاغل خانگی را ارائه تسهیلات برای ایجاد اشتغال در روستاها و مناطق کمتر برخوردار دانست و گفت: مدیران اجرایی همه مراجعه کنندگان را به سمت دریافت وام مشاغل خانگی سوق ندهند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان گفت: بیش از 20 میلیارد ریال از طرحهای متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی به بانکهای عامل استان معرفی شدند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل حداکثر پرداخت تسهیلات به متقاضیان مشاغل خانگی بر اساس رشته فعالیت تا 50 میلیون تومان اعلام کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: بالغ بر 81 درصد تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و 97.7 درصد تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان جذب شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل- فرماندار اردبیل از اعطای تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: امسال برای این طرح سهم شهرستان یک میلیارد و 600 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار زاوه در استان خراسان رضوی از اختصاص 10 میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد و توسعه مشاغل خانگی در این شهرستان خبر داد.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۶    
رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اسلامشهر از پرداخت تسهیلات بانکی مشاغل خانگی مستقر در روستاها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۲:۵۳    
سیریک - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سیریک گفت: 70کارگاه تولید لباس بومی درسیریک تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از آمادگی برای اعطای تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان مشاغل خانگی در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی با اشتغالزایی 150 نفر به مددجویان کمیته امداد این شهرستان امسال پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرکرد گفت: از ابتدای امسال تاکنون 44 هنرمند صنایع دستی این شهرستان از تسهیلات اشتغال زایی مشاغل خانگی بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
2هزار و 549نفر از سال96 در صف انتظار تسهیلات مشاغل خانگی هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از پرداخت 9018 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی بر اساس تخصیص اعتبار به بنگاه های آسیب دیده از ویروس کرونا به هنرمندان صنایع دستی استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۷:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: 46 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی برای این استان در سال جاری ابلاغ شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۷:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: امسال هفت میلیارد ریال تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی به این استان اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت : خراسان جنوبی با اولویت پرداخت تسهیلات به پشتیبانان و بنگاه های پیشرو در بین 5 استان برتر کشور قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، از 7میلیارد ریال اعتبار در حوزه مشاغل خانگی به این استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: 8 هزار متقاضی پشت نوبت تسهیلات مشاغل خانگی نیازمند 2 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه جهت تثبیت و ایجاد اشتغال جدید هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۶:۵۶    
شهرکرد- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار شهرکرد گفت: تاکنون 62 درصد تسهیلات مشاغل خانگی این شهرستان به بانک های عامل معرفی شده و در حال پرداخت است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
در سال گذشته 100درصد اعتبارات تسهیلات مشاغل خانگی توسط این بانک جذب استان شد و امیدواریم در سال جاری نیز که سهم بانک 21 میلیارد ریال است، این مبلغ جذب و به متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی پرداخت گردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۸:۲۶    
نشست هماهنگی برگزاری مراسم عزاداری اقبالیه، افزایش 10 درصدی جوجه ریزی و جلسه بررسی تسهیلات مشاغل خانگی آبیک را در این بسته خبری ببینید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با اشاره به اختصاص 42 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی استان یزد در سال جاری، گفت: تاکنون سه هزار و 363 طرح مشاغل خانگی در صف دریافت این تسهیلات هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی البرز از کاهش محسوس تسهیلات مشاغل خانگی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری تربت حیدریه گفت: این شهرستان با دریافت بیش از 11میلیارد ریال از تسهیلات مشاغل خانگی رتبه دوم خراسان رضوی را دارا است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از اختصاص 50 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به بخش مشاغل خانگی در این استان خبر داد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شیرقاضی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران دراین خصوص گفت: به فعالان و تولید کنندگان حوزه هنر صنعت فرش دستباف استان تهران از سوی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی تسهیلات با نرخ 4 درصد اختصاص یافته است . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر مازندران با اشاره به تلاش برای افزایش سهم بیمه شدگان استان در این صندوق، گفت: امسال تسهیلات مشاغل خانگی به بیمه شدگان بیمه اجتماعی مازندران پرداخت می شود.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا آمیان روز پنجشنبه در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بوکان اظهار داشت: تاکنون برای دریافت 2 هزار و 200 میلیارد ریال از این تسهیلات درخواست ارایه شده است که شامل 12 درصد افراد واجد شرایط در سطح استان را شامل می شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: امسال 55 میلیارد ریال تسهیلات مربوط به ایجاد اشتغال در زمینه مشاغل خانگی به متقاضیان در شهرهای مختلف استان پرداخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: سال گذشته 7 میلیارد تومان تسهیلات در قالب مشاغل خانگی پرداخت شد و هزار 600 نفر نیز در گیلان از آن بهره مند شدند.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۶    
فرماندار بندرگز گفت: 3 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در سال گذشته به 25 متقاضی این شهرستان پرداخت شد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرگز؛ "حسین احمدی" در جلسه هماهنگی توسعه مشاغل خانگی در شهرستان افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون برنامه ریزی فرماندار ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: پنج میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات در قالب مشاغل خانگی امسال به این شهرستان اختصاص یافته است.
ایرانگرد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد بختیاری با اشاره به اینکه 12 دفتر کاریابی فعال در قم وجود دارد گفت: یکی از این دفاتر در حوزه کاریابی بین المللی فعالیت می کند و 11 دفتر دیگر در حوزه داخل کشور فعال هستند که بر اساس مهارت های فردی و متناسب با بازار، افراد را معرفی می کنند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- پناه، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر از پیش بینی اشتغال 600 نفر در نقاط روستایی و عشایری استان با پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی طی سال جاری خبر داد.