جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۴Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات مشاغل خانگی»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان گفت: از سال 90 تا پایان سال گذشته 120 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۴:۱۷    
لرستان- باباحسینی، معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: تسهیلات مشاغل خانگی پشتیبان با نرخ سود 4 درصد به فعالان صنایع دستی در لرستان پرداخت می شود.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
جلیل جباری در گفت وگو با خبرنگار هه وال موکریان ، گفت: در سال گذشته از محل اعتبارات جهش تولید برای سه پروژه شامل یک مرکز گردشگری سلامت، یک مجتمع گردشگری و یک مجتمع خدمات بین راهی هم تسهیلاتی بالغ بر 710 میلیارد ریال تصویب شد. مشاغل خانگی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: 8 میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات مربوط به مشاغل خانگی (مستقل و پشتیبان)، سال گذشته و در راستای تحقق شعار جهش تولید به متقاضیان این استان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به افرادی که مشاغل خانگی ایجاد کنند تسهیلات کم بهره دریافت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از پرداخت 18 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان صنایع دستی این استان در یک سال گذشته خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال 90 تا پایان سال گذشته بیش از 519 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با بیان اینکه مشاغل خانگی ظرفیتی بسیار مهم در رشد اشتغالزایی است بر لزوم افزایش سهمیه تسهیلات مشاغل خانگی تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
زنجان- یوسفی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: از سال 90 تا پایان سال گذشته بیش از 519 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردستان گفت: سال گذشته 81 درصد تعهد سهمیه این شهرستان در سامانه رصد اشتغال محقق شد. مهدی خانی افزود: تعهد سهمیه اشتغال شهرستان در سامانه رصد سال گذشته یک هزار و 288 نفر بود که تاکنون یک هزار و 44 نفر آن محقق شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: سال گذشته 80 صنعتگر در بخش صنایع دستی این استان تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، گفت: 72 درصد تسهیلات مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از پرداخت بیش از شش میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: امسال شش میلیارد و 200میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی به 490 نفر از متقاضیان از محل اعتبارات سال 99 پرداخت شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از جذب صد درصدی تسهیلات مشاغل خانگی برای دومین سال متوالی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۷    
معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار: استان قم با اعطای 5 میلیارد تومان تسهیلات با بهره 4 درصد رتبه اول را در اعطای تسهیلات مشاغل خانگی کسب کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۹    
سمنان- غنیان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان با بیان اینکه سهم استان از تسهیلات مشاغل خانگی 50 میلیارد ریال است، گفت: نزدیک به 95 درصد از این سهمیه جذب شده است.
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: بیش از 4 میلیارد و 90 میلیون تومان تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی استان پرداخت شده است .
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۵    
مدیر صمت شهرستان فاروج گفت: از 448 مجوز مشاغل خانگی صادر شده این دستگاه 145 مورد تسهیلات پرداخت شده و 141 پرونده هم در صف دریافت تسهیلات است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: 93.5 درصد از سهمیه استان در بخش تسهیلات مشاغل خانگی از ابتدای امسال تاکنون پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون امور اقتصادی استانداری همدان گفت: 250 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت در راستای حمایت از مشاغل خانگی استان همدان پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی از پرداخت تسهیلات صد میلیون ریالی به روستائیان عقدا در استان یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری چهارمحال و بختیاری با اشاره به اختصاص 60 میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی استان در سال جاری گفت: تاکنون بیش از 80 درصد از این تسهیلات جذب شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: چهار هزار و 200 نفر در حوزه تولید فرش استان برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی ثبت نام کردند.
رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت : تا کنون در استان همدان به تعداد 444 نفر از متقاضیان به مبلغ 56 هزار و 760 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: تاکنون 5 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در لرستان به 200 طرح پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: امسال 200 کردستانی با استفاده از تسهیلات مشاغل خانگی مصوب دولتی توانستند برای خود شغل ایجاد کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – معاون اشتغال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری 41 میلیارد و 30 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی برای اشتغال 178 نفر در استان قزوین پرداخت شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: تاکنون 80 درصد از تسهیلات مشاغل خانگی اعتبار سال جاری در استان هزینه شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گرگان از پرداخت یک میلیارد و 900 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان صنایع دستی شهرستان در نه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۸    
تربت حیدریه- ایرنا- معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری تربت حیدریه گفت: میزان تسهیلات مشاغل خانگی امسال در این شهرستان 13 میلیارد ریال است که تاکنون حدود 10 میلیارد ریال آن جذب شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بیرجند- محمد قربانی : مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی گفت: از محل اعتبارات مشاغل خانگی در سال جاری تاکنون به66طرح 33 میلیارد و 40 میلیون ریال با پیش بینی اشتغال412نفر تسهیلات پرداخت شده است ...
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون،کارو رفاه اجتماعی گفت: در سال جاری ، بسترهای لازم برای بهره مندی متقاضیان مشاغل خانگی از مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایرفراهم شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۰    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان گفت: در 9 ماهه امسال 30 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی و روستائیان به صنعتگران استان پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
زنجان-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان از صدور بیش از 15 هزار و 500 مجوز مشاغل خانگی در استان زنجان خبر داد و گفت: تسهیلات مشاغل خانگی با کارمزد چهار درصد است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۶    
فرماندار بروجن گفت: امسال برای توسعه مشاغل خانگی این شهرستان شش میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات اختصاص یافته که 93.5 درصد آن تا کنون جذب شده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مراد ناصری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین در سال جاری 600 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی برای این شهرستان اختصاص یافته که 300 میلیون تومان سهم جهاد کشاورزی، 150 میلیون تومان سهم بازرگانی و 150 میلیون تومان سهم میراث فرهنگی است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری کبودراهنگ گفت: مشاغلی مانند خیاطی، سفالگری، قالیبافی و دامداری بیشترین تسهیلات اشتغال خانگی کبودراهنگ را به خود اختصاص داده اند اما اعتبارات تخصیص یافته جوابگوی استقبال کبودراهنگی ها از اشتغال خانگی نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خمین گفت: 400 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی امسال به تعدادی ازهنرمندان صنایع دستی این شهرستان پرداخت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون 5 میلیارد و 900 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به فعالان مشاغل خانگی در استان کرمانشاه پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: 70 درصد تسهیلات مشاغل خانگی در استان سمنان در مناطق شهری و 30 درصد در مناطق روستایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- سرپرست فرمانداری شاهرود با اشاره به معرفی طرح های مشاغل خانگی این شهرستان به بانک های عامل گفت: تاکنون 65 درصد از تسهیلات مشاغل خانگی در شاهرود جذب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۵    
سمنان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: 100 درصد سهمیه استان از تسهیلات مشاغل خانگی در بخش شهری و روستایی با اشتغالزایی برای 296 نفر جذب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در سطح استان اردبیل به 273 نفر تسهیلات مشاغل خانگی به ارزش 38 میلیارد و 500 میلیون ریال پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از پرداخت چهار میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی به هنرمندان با هدف ترویج و توسعه صنایع دستی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شیروان گفت: در 9 ماهه امسال، سه میلیارد و 300 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی به صنعتگران و هنرمندان حوزه صنایع دستی شهرستان پرداخت شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خوشاب از پرداخت 870 میلیون ریال تسهیلات مشاغل خانگی به متقاضیان این شهرستان خبر داد.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مهدی روشنفکر در نشست با مدیرعامل بانک توسعه تعاون کشور اظهار داشت: سهم تسهیلات روستایی بانک توسعه تعاون استان کهگیلویه و بویراحمد 667 میلیارد ریال بوده که تاکنون فقط 450 میلیارد ریال پرداخت شده است. وی خواستار افزایش سهم تسهیلات مشاغل خانگی در این استان شد و افزود: 21 میلارد ریال برای این بخش در
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۲۳    
فرماندار اردبیل گفت: یکی از اولویت ها در راستای توسعه اشتغال، اعطای تسهیلات مشاغل خانگی است که در این راستا اعطای تسهیلات در شهرستان به طور کامل محقق شده و برای 211 نفر شغل ایجاد شده است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۲:۰۶    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم از بهره مندی هفت هنرمند دیلمی از تسهیلات طرح ملی مشاغل خانگی در رشته های فرهنگی هنری در این شهرستان از اول سال جاری تاکنون خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در جمع خبرنگاران از اقدامات حمایتی ارشاد در سال جاری برای بهبود شرایط فعالان عرصه فرهنگ و هنر استان و تداوم فعالیت های این قشر سخن گفت و سهم 211 میلیارد ریالی اصحاب فرهنگ و هنر استان در قالب پرداخت تسهیلات به چاپخانه های استان، سامانه کارا ...