دوشنبه ۰۳ آذرساعت ۲۳:۴۰Nov 2020 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سپیدان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۳۲    
با تلاش نیرو های منابع طبیعی شهرستان سپیدان یک دستگاه بیل مکانیکی غیر مجاز در اراضی ملی پلاک کله گاه این شهرستان توقیف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۵    
دو طرح کمیته امداد امام خمینی (ره) در شهرستان سپیدان افتتاح شد .
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۹    
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان فارس از برگزاری دوره تخصصی جستجو و نجات در حوادث جاده ای و حمل و نقل برای 20 نفر از نجاتگران این جمعیت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
800 واحد مسکن مددجویی با حضور رئیس کمییته امداد کشور در شهرستان سپیدان افتتاح شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان فارس و نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس صیانت از جنگل ها و مراتع زاگرس را نیازمند عزم ملی و همگانی دانست و گفت: بی گمان وجود این همه موهبت الهی دارایی ارزشمندی است که همه را به صیانت و حفاظت از آن وا می دارد.
قالب آثار همایش شعر کلاسیک و شعر نو با محور اشعار در مدح و ستایش امیر المومنین (ع) و ولایت مداری بوده است که به برگزیدگان جشنواره با اهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی برگزار گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شریف سپیدان و بیضاء با بیان اهمیت پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان سپیدان گفت: به دلیل مسائل امنیتی و بهداشتی لازم است هر چه زودتر این پروژه به بهره برداری برسد.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۴    
تنگ خرم ناز ،دره ای است با رودخانه خروشان و طبیعتی خرم و زیبا که مابین سپیدان و یاسوج و بعد از گردنه ماه پرویز قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۱    
در بازدید معاون قضایی دادگستری فارس مشکلات 9 واحدی تولیدی و صنعتی سپیدان بررسی شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ، کورش زارعی معاون قضائی رئیس کل دادگستری فارس از واحد های تولیدی و صنعتی فراسان، آران گستر، اخشان، آب معدنی آنو، شرکت کابل شیراز، شرکت فوم سازی و تیرچه بلوک میگلی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
در بازدید معاون قضایی دادگستری فارس مشکلات 9 واحدی تولیدی و صنعتی سپیدان بررسی شد.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بحران استانداری فارس گفت : بارندگی ها طی سه روز در حد مطلوب بو؛ بود؛ به گونه ای که در سپیدان 80 میلی متر، درودزن 50 میلی متر و شیراز 44 میلی متر بارندگی را شاهد بوده ایم.
رادیو پیام   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاونان این وزارت خانه، موضوع ساماندهی وضعیت معلمان حق التدریسی در جلسه روز (یکشنبه) این کمیسیون بررسی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۷    
در سومین روز از ورود سامانه بارشی پاییزه به فارس،، ابر های باران زا، آسمان پرسخاوت فارس را سخاوتمندتر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۹:۰۲    
با تلاش به موقع نیروهای یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان سپیدان متخلف قطع درختان بید جنگلی در اراضی ملی رودشیر این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش نیرو های یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان سپیدان از ساخت و ساز غیر قانونی متخلفان در عرصه های منابع طبیعی این شهرستان جلوگیری به عمل آمد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رئیس اداره پیش بینی و صدور پیش آگاهی های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی فارس، پنجشنبه 22 آبان با اشاره به بارش باران طی 24 ساعت گذشته در نقاط مختلف این استان گفت: طی این مدت در اردکان سپیدان با 37 میلیمتر بیشترین و در خفر با یک دهم میلیمتر کمترین میزان بارش ها را شاهد بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستانهای سپیدان و بیضاء با برخورداری از پتانسیل بالای کشاورزی ، شرایط مناسب آب و هوایی همچنین موقعیت استراتژیک، یکی از پرظرفیت ترین مناطق کشور در جذب سرمایه گذاران داخلی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نخستین باران پاییزی در سپیدان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۴۱    
طرح بند سنگی ملاتی زیر حوزه آخیز منطقه ریگان شهرستان سپیدان با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش نیرو های منابع طبیعی محموله 500 کیلوگرمی چوب بلوط قاچاق در شهرستان سپیدان کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۸:۴۶    
در اجرای طرح بیولوژیک با روش بذرکاری و کپه کاری در سطح 400 هکتار از اراضی مرتعی شهرستان سپیدان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۵۱    
سه هزار و 360 کیلوگرم جو از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی تهیه و در بین بهره برداران مراتع شهرستان سپیدان توزیع شد.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سپیدان گفت: گسترش فرهنگ کتابخوانی در همه سال با برگزاری رویدادهای گوناگونی چون نمایشگاه های کتاب، حمایت از نویسندگان و ناشرین، نقد کتاب، رونمایی کتاب، تجلیل از تلاشگران این عرصه، مسابقات کتابخوانی، پویش ها ...
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار سپیدان با بیان اینکه کتاب و کتاب خوانی نقش مهمی در پیشرفت و بالندگی جامعه دارد، بیان داشت: متاسفانه امروزه در کشورمان با وجود درصد بالای باسوادی، کمتر به کتاب خوانی پرداخته می شود و سرانه مطالعه کشور در آمار جهانی پایین است؛ از این رو باید تلاش های بیشتری در این زمینه روی دهد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
برترین ها: نماینده ی سپیدان و بیضاء در مجلس، رائفی پور را عمار صاحب الزمان(عج) خطاب کرد. محسن علیزاده در صفحه ی توییتر خود نوشت: در دیدار با برادر رائفی پور به مباحثی از جمله ترویج مهدویت، تقویت جبهه مقاومت، مبارزه با صهیونیسم جهانی ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۳۶    
عطا الله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان و محرومان یک مسوولیت اجتماعی است اظهار داشت : بنیاد مسکن دراین حوزه از همه ظرفیت های قانونی بهره گیری می کند و امسال ساخت 3500 واحد مسکونی در استان ویژه مددجویان نهادهای حمایتی را در برنامه دارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۹    
مشکلات فوریت های پزشکی شهرستان های داراب و سفیدان در جلسه ای با حضور نمایندگان این شهرستان ها و رییس اورژانس کشور بررسی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت اجداد سپیدان کوثر گفت: احیای نژاد های بومی گوسفندی، خونی تازه در رگ های دام پروری کشور خواهد بود، چراکه می تواند با شکوفایی این ظرفیت اقتصاد خرد روستایی و عشایری منجر به افزایش بهره وری و جهش تولید شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۰۱    
4 دستگاه مانیتورینگ علایم حیاتی به چرخه درمان شهرستان سپیدان افزوده شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۲۵    
دنیای اقتصاد : شرکت اجداد سپیدان کوثر با توجه به مساله شناسی توسعه صنعت دام سبک و برای تقویت ظرفیت های داخلی اقتصاد کشور، چندی است که روی زنجیره دام سبک و مخصوصا ارتقای ظرفیت ژنتیکی دام های بومی تمرکز کرده است ...
در هفته گرامیداشت نیروی انتظامی، لایه ای دیگر از خدمات مدافعان امنیت و سلامت را که شاید تا کنون کمتر دیده شده در یکی از بیمارستان های ناجا به تصویر کشیدیم/ عکاس : محمد نسیمی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دو واحد صنفی متخلف در سپیدان در راستای مقابله با کرونا تعطیل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
یک دستگاه موتورسیکلت در شهرستان سپیدان استان فارس به داخل چال تعویض روغنی سقوط کرد.
اقتصاد آنلاین / راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
محسن علیزاده از برگزاری جلسه فوق العاده شورای عالی بورس طی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری برای بررسی چرایی افت شدید شاخص بازار سرمایه خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۴    
علیزاده، نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی مصادیقی از ظرفیت های راکد صنعتی در حوزه انتخابیه خود را تشریح کرد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۷    
نماینده مردم سپیدان و بیضا با مدیرکل نظارت و بازرسی بهداشت و درمان سازمان بازرسی کل کشور کرد به گزارش اول فارس ، محسن علیزاده نماینده مردم سپیدان و بیضا در دیدار با دکتر ضرغام صادقی در خصوص مسائل بهداشت و درمان و همچنین کمبود تجهیزات پزشکی ، اداری ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سپیدان و بیضاء با انتقاد از روند پرداخت وام های خُرد و انجام برخوردهای سلیقه ای از سوی بانک ها، گفت: نمی توان شرایط پرداخت تسهیلات در کشور را منصفانه دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد- شیراز - محمد صداقت : با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهوری و وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، چهار طرح گردشگری با سرمایه گذاری اولیه بیش از 124 میلیارد ریال در شیراز، مرودشت، سپیدان و کوار افتتاح شدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سپیدان- جاده روستای قنات در شهرستان سپیدان همچنان خاکی است و بارش برف هم به زودی این مسیر را مسدود می کند اما مسئولان هنوز چاره ای برای آسفالت کردن این مسیر800 متری نکرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۳۶    
110 بسته حمایتی در شهرستان سپیدان بین نیازمندان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
پیش بینی می شود بیش از 20 هزار تن پیاز در سپیدان برداشت شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تور آشنایی اصحاب رسانه با جاذبه های گردشگری شهرستان سپیدان استان فارس به روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، اعضا کارگروه پایش، کنترل و نظارت بر فرآیند توزیع و فروش کودهای شیمیایی یارانه ای از چند فروشگاه عرضه و فروش انواع کودهای کشاورزی و چند کارگزاری کود در شهرستان سپیدان بازدید و نسبت به بررسی و کنترل اقدام شد و ضمن تکمیل فرم های مربوطه و ...