پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۲۰May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس»

نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات ارزنده مجموعه آموزش و پرورش استان در جذب نیروی انسانی؛ گفت: مجلس ضمن حمایت از اقدامات تحولی آموزش و پرورش؛ تاکید بر رعایت شیوه نامه بهداشتی در برگزاری امتحانات پایانی را مورد تاکید دارد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۷    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی به شلیک ده ها موشک به تل آویو ازسوی مقاومت فلسطین اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی به تصمیم غرب برای فرسایشی کردن مذاکرات اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری امتحانات در مدارس و دانشگاه ها تاکید کرد: ستاد ملی مبارزه با کرونا درخصوص رعایت دستورالعمل های بهداشتی در برگزاری امتحانات اهتمام لازم را داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پیگیری نمایندگان مجلس و نامه به دیوان عدالت اداری برای برقراری مجدد حق نوار مرزی فرهنگیان و کارمندان دولت خبر داد.
میگنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۵:۰۳    
متن سخنرانی دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در همایش بزرگ روز روان شناس و مشاور مورخ 9/2/1400
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی به حادثه تروریستی و شهادت شیعیان در غرب کابل اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان سال گذشته 200 هزار میلیارد تومان فروش محصول داشته اند، گفت: مجلس علاوه بر لایحه دولت؛ 4 هزارو 355 میلیارد تومان بودجه معاونت علمی رئیس جمهوری را افزایش داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سنگری، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی تاکید کرد که برای چرخش چرخ اقتصاد به خارج از مرزها چشم دوخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون بر روند برگزاری امتحانات نهایی و کنکور نظارت می کند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع کمبود معلم بر روی معلمان موجود هم فشار می آورد بر همین مبنا 197 هزار معلم در کشور کم داریم که باید ساماندهی شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، خواستار تسریع روند همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است که کرونا به هیچ وجه در میزان مشارکت در انتخابات تاثیر ندارد و روند رای گیری از صبح تا شب یعنی در زمان برگزاری، آن هم در چند دقیقه رای دادن هر شخص در حوزه انتخابیه موجب تجمع نخواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
آمل-عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت، که این کمیسیون درجلسات تخصصی و صحن علنی مجلس به طور جدی پیگیر پرداخت سریع تر مطابات معوقه معلمان وجامعه فرهنگیان کشور بوده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی مطرح کرد که سپاه قدس و وزارت امور خارجه هر دو در حوزه میدان و دیپلماسی مجری هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط کرونایی اگر بتوانیم سیستم آموزش آنلاین را با حمایت های مادی و معنوی دولت تقویت کنیم بدون شک انقلابی نو در آموزش کشور مشاهده خواهیم کرد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این مطلب که کسی حق ندارد آنچه که مصوب مجلس است را در آن دست ببرد و تغییر دهد، گفت: حتی اگر قرار باشد اصلاحاتی هم صورت بگیرد، به آسانی نیست و باید براساس یک سری از آیین نامه ها چنین اتفاقاتی بیفتد؛ بنابراین کسی حق ندارد سر خود بودجه تصویب شده را اصلاح کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی بر لزوم بهبود معیشت معلمان تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۷    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی تاکید کرد که رهبر فرزانه انقلاب معلمان را افسران جوان سپاه پیشرفت کشور می نامند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۶    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از زحمات فراوان معلمان در دوران کرونا، عنوان کرد: در این شرایط سخت معلمان با تدریس مجازی و با ابداع روشهای ابتکاری در قالب برنامه شاد اجازه ندادند امر مقدس آموزش، لحظه ای متوقف شود.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20و به نقل از افکارنیوز، محمدرضا احمدی سنگری ، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه خلاءهای مدیریتی در کنترل ویروس کرونا مشهود است و دولت می بایست قاطعانه تر تصمیم گیری کند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: تمامی نمایندگان به ویژه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهایت اهتمام خود را برای بهبود وضعیت معیشتی و پیگیری مطالبات معلمان و فرهنگیان و تعیین تکلیف لایحه رتبه بندی به کار خواهند برد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مشارکت حداکثری در انتخابات موجب اعتلای جایگاه و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل خواهد شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آموزش و پرورش دروازه رشد علمی کشور است و معلمان کلید این دروازه هستند.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
در روزهای گذشته دولت لایحه ای را با عنوان رتبه بندی معلمان به مجلس ارسال کرده است که این لایحه پس از اعلام وصول به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع شده است. ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۴    
آموزشیاران نهضت سوادآموزی 92-99 با ایجاد کارزاری، از رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خواستند که استخدام آنها را پیگیری کنند. به گزارش ایلنا؛ متن کارزار آموزشیاران نهضت سوادآموزی 92-99 که قابلیت امضا و پیوستن را دارد، به این شرح است: جناب آقای علیرضا منادی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت روز معلم گفت که حفظ منزلت و کرامت این عزیزان و رفع دغدغه هایشان، از اولویت های ⁧‫مجلس یازدهم‬⁩ است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی و چکش کاری لایحه رتبه بندی معلمان در اولین جلسه بعد از تعطیلات مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی روز معلم را به همه همکاران در مدرسه ،دانشگاه وحوزه، تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که پیشنهاد کمیسیون آموزش این است که امتحانات دانش آموزان در همه مقاطع به جز پایه دوازدهم به صورت غیرحضوری برگزار شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی پیشین کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در یاد داشتی در گرامی داشت روز معلم نوشت: کنون زمان آن فرارسیده است که ازواژه بحق و مقدس (معلم) به نحواحسن رونمایی گردد زیرا اگرمعلمی شغل نیست،عشق است و هنراست، ایثاراست و فداکاری.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متأسفانه میزان آموزش علمی و مهارتی از 40 درصد به 36 درصد رسیده در صورتی که باید 50 درصد باشد.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۹    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، علیرضا منادی رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در برنامه سلام صبح بخیر به بحث برگزاری آزمون های حضوری مدارس در پایه نهم و دوازدهم پرداخت و گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مجلس به دنبال حذف کنکور است گفت: جذب دانشجو بدون آزمون در رشته های کم متقاضی از اقدامات برنامه ریزی شده برای حذف کنکور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۷:۳۵    
گروه استان ها نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: 85 درصد صندلی دانشگاه می تواند بر اساس سوابق تحصیلی باشد اما در خصوص رشته های خاص افراد می بایست با یکدیگر به رقابت بپردازند تا قابلیت افراد مستعد مشخص شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رضا حاجی پورعضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم درباره تصمیم مجلس، برای برگزار شدن حضوری آزمون های دانش آموزان در مقاطع نهم تا دوازدهم به میزان گفت: تاکنون کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جلسه ای در این باره تشکیل نداده است ...
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۲    
به گزارش یزدفردا ، این مراسم که هر ساله به مناسبت میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در روز پانزدهم ماه مبارک رمضان برگزار می شود با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، مهرالله رخشانی مهر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی به کسانی که در کشور به دنبال مذاکره با آمریکا هستند،اشاره کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برگزاری علنی مذاکرات جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا را خواستار شد تا برای مردم مشخص شود ساکتین کرونا که خرد جمعی را نادیده می گیرند چه کسانی هستند.
علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در مراسم روز ملی تکریم خیّرین با تقدیر از اقدامات شایسته خیرین مدرسه ساز گفت: خیرین نیک اندیش مدرسه ساز با انفاق مال و دارایی خویش امکان تحصیل را برای بسیاری از دانش آموزان فراهم می کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۱:۰۵    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تشکیل کارگروهی برای بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در این کمیسیون خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره بودجه پیش بینی شده درباره نوسازی مدارس در لایحه بودجه سال 1400 توضیح داد. علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مراسم روز ملی تکریم خیرین مدرسه ساز کشور که عصر امروز 8 اردیبهشت ماه در اردوگاه ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۶    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: باید شرکت های دانش بنیان توسعه یابد و تعداد شرکت ها در کل کشور به 400 هزار مورد برسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به ارائه راهکاری برای استخدام معلمان پرداخت و گفت که این راهکار بدون تحمیل هزینه ای به دولت و ایجاد سهمیه جدید برای تامین برخی از نیروهای آموزش و پرورش است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: فاکتور شرط معدل برای استخدام ممکن است منجر به باز ماندن فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر در آزمون های استخدامی برخی سازمان ها شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۱:۵۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: نباید ازصبراستراتژیک مجلس سوء استفاده شود، مماشات با حرکات نفوذی برای ملک، میهن و نظام سم مهلک است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۴۱    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تشکیل کارگروهی برای بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در این کمیسیون خبر داد
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس با اشاره به اهمیت شرکت های دانش بنیان گفت: شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی را توانستیم با فشار وارد بودجه کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی به افشای فایل صوتی توسط یک جریان مشخص اشاره کرد.
سایت نماینده مجلس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
احمدحسین فلاحی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم و دوازدهم، عنوان کرد: تصمیم گیرنده در این خصوص ستاد ملی کرونا است و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این رابطه اظهار نظر نخواهد کرد. ...