یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۳:۲۵Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس»

خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی انفجارهای اخیر را بهانه ای برای ناامن جلوه دادن افغانستان و زمینه ساز دخالت آمریکا در منطقه دانست.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۳    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی وجود رشته داروسازی را از امتیازات شاخص دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی برای جذب دانشجوی خارجی عنوان کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نظر نهایی در رابطه با بازگشایی مدارس به صورت حضوری را ستاد ملی کرونا می دهد و در این رابطه باید احتیاط رعایت شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تعطیلی مدارس آسیب های جسمی و روحی را به همراه دارد و دانش آموزان بدون کنترل در فضای مجازی رها شده اند، ادامه تعطیلی مدارس به ویژه در مناطق محروم و حاشیه شهرها منجر به آن می شود که دانش آموز وارد بازار کار شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به فعالیت 6 هزار شرکت دانش بنیان در کشور گفت: شرکت های دانش بنیان در سال گذشته با اشتغال زایی 400 هزارنفری، توانسته اند از محل فروش محصولات دانش بنیان 20 هزار میلیارد ریال درآمد کسب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به فعالیت 6 هزار شرکت دانش بنیان در کشور گفت: شرکت های دانش بنیان در سال گذشته با اشتغال زایی 400 هزارنفری، توانسته اند از محل فروش محصولات دانش بنیان 20 هزار میلیارد ریال درآمد کسب کنند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
فهرست انجمن مدیریت تحول مهندسی در انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان تهران منتشر شد فهرست انجمن مدیریت تحول مهندسی در انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی استان تهران منتشر شد ...
اقتصاد آنلاین / راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی گفت که یکشنبه هفته آینده لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۷    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی به ارتباط عربستان سعودی با اسرائیل و جریان تکفیری اشاره کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبر آنلاین: عضو هیات رئیسه مجلس گفت: با توجه به طولانی شدن بررسی طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار، اولویت رسیدگی به لایحه رتبه بندی در جلسه امروز قرار نگرفت، ولی طبق وعده رئیس مجلس روز یکشنبه هفته آتی این لایحه در صحن مجلس بررسی خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قانونی نوشتیم که مشکلات معیشت معلمان را برای همیشه حل می کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تصویب کلیات طرح رتبه بندی فرهنگیان خواستار رأی نمایندگان به در اولویت قرار گرفتن این طرح برای بررسی جزئیات آن شد که مشکل معیشتی معلمان را برای همیشه برطرف خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: روز یکشنبه درخواست نمایندگان برای اولویت بررسی طرح رتبه بندی نمایندگان در دستور قرار می گیرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز مجلس گروهی از نمایندگان متقاضی بررسی طرح رتبه بندی معلمان با اولویت، در جایگاه هیات رئیسه تجمع کردند. چندی پیش کلیات این طرح در صحن مجلس به تصویب رسید و جهت بررسی جزئیات آن به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع شد. اکنون این طرح آماده رسیدگی در صحن مجلس می باشد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۱    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: قصد داریم به تخلفات و شکایت از روند جذب اعضای هیئت علمی در وزیرهای علوم دولت های یازدهم و دوازدهم رسیدگی کنیم.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس یازدهم یکپارچه از طرح رتبه بندی معلمان کشور حمایت می کند، گفت: این طرح در کمیسیون آموزش نهایی شده است. علی کریمی فیروزجایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار‬ داشت: مجلس یازدهم یکپارچه از اجرای طرح رتبه بندی معلمان کشور حمایت می کند. ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۲۸    
دستاوردهای جهاددانشگاهی موجب امید برای آینده کشور است/ تاکید بر حمایت بیشتر از این نهاد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود گفت: در نشست امروز تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی از سال 91 تاکنون مورد بررسی قرار گرفت.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
جماران: نماینده مردم خرم آباد و از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می گوید: طرح صیانت در صورت رأی آوری به صورت آزمایشی اجرا می شود. ویس کرمی: * بخاطر صحبت ها و نقدهایی که شد این طرح به مرکز پژوهش برگشت و بررسی شد و در این فاصله در عنوان آن و در متن آن تغییراتی رخ داد و تقریبا نام این طرح ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۴۸    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی مطرح کرد ضرر کسری بودجه، مستقیم به جیب مردم وارد خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج – ایرنا – رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحقیقات و تولیدات موسسه رازی در تولید واکسن های مختلف انسانی، دامی و بیماری های مشترک گفت که این موسسه مادر بهداشت ایران به شمار می رود.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: واکسن های کرونای رازی کووپارس در انبارها مانده است و ما اکنون از کشورهای دیگر واکسن وارد می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۳    
ایسنا/البرز روز دوشنبه 19 مهرماه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده کرج با همراهی رئیس جهاد دانشگاهی کشور از مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی در کرج بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به آزمون اخذ شده از آموزشیاران نهضت سوادآموزی برای ورود به دانشگاه فرهنگیان جهت طی فرآیند استخدام، گفت: آموزشیاران مردودی این آزمون نیز نگران نباشند، زیرا می توانند به فعالیت حق التدریسی خود ادامه دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تداوم همکاری با آموزشیاران نهضتی که در آزمون اول مردادماه پذیرفته نشدند، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس ضمن تشریح بررسی های امروز کمیسیون متبوع خود، از بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی در این جلسه خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نامه ای به سرپرست وزارت آموزش و پرورش خواستار ایجاد تمهیدات لازم برای ادامه تحصیل اتباع خارجی و رسیدگی به تحصیل اتباع خارجی بدون مدرک تحصیلی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در نامه ای به سرپرست وزارت آموزش و پرورش خواستار ایجاد تمهیدات لازم برای ادامه تحصیل اتباع خارجی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی مطرح کرد؛فقط چند گام تا تصویب نهایی قانون تسهیل مجوزهای کسب وکار باقیمانده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۲۶    
نائیب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: میزان نارضایتی از سازمان سنجج بسیار زیاد است؛ بنابراین زمان پایان تفحص از این سازمان، مشخص نیست.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رضاحاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت وگو با میزان در مورد لایحه رتبه بندی معلمان گفت:طرح رتبه بندی در کارتابل نمایندگان بارگذاری شده است و تا کنون نیز بیش از 400 پیشنهاد از سوی اعضا ارائه شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به بیان توضیحاتی درباره بودجه در نظر گرفته شده برای طرح رتبه بندی معلمان و میزان افزایش حقوق معلمان پرداخت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد مهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان و زمان تصویب آن توضیحاتی ارائه کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون آموزش موضوع سهمیه فرزندان هیئت علمی را به طور جدی پیگیری خواهد کرد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون آموزش مجلس از ارسال درخواست 200 نماینده برای بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان در صحن خبر داد و گفت: رتبه بندی معلمان از 31 شهریور سالجاری بوده و برای آن بودجه 30 هزار میلیارد تومان تخصیص پیدا کرده است. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص ممنوع شدن تأسیس مدارس غیردولتی برای مسئولان با علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفت وگو کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت: سالهاست که فرهنگیان چشم به راه اجرای طرح رتبه بندی هستند، لایحه ای که توسط دولت ارایه شد دارای اشکالاتی بود، با وجود اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برخی از این اشکالات را برطرف کرد، اما این لایحه همچنان دارای ایراداتی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بی تردید ایران یکی از کشورهای زلزله خیز جهان است، گفت: ایران در حوزه حادثه های طبیعی آسیب های فراوانی دیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: صنعت تولید مواد اولیه دارویی در کشور وضعیت مطلوبی ندارد و سیاستگذاران باید توجه ویژه ای به سند توسعه این صنعت حیاتی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود گفت که بر اساس مصوبه امروز کمیسیون، تأسیس و اداره مدرسه غیردولتی توسط مسئولان و بستگان درجه یک آنان ممنوع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: به دلیل شبهاتی که در سازمان سنجش وجود دارد، تحقیق و تفحصی در این سازمان، آغاز شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۴    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی به رزمایش " فاتحان خیبر" از انتخاب نامش تا زمان و مکان همگی هشداری به صهیونیست ها است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد به جای افزایش شهریه، مراکز خود را ساماندهی کند؛ زیرا برخی از واحدهای آن با کمبود دانشجو مواجه بوده که باید برخی نیروهای خود را ساماندهی کند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس درباره وجود انحصار در حوزه وکالت گفت: معمولا برای آن که یک صنف بتواند به راحتی فعالیت کند، می گویند که افراد بالادستی در آن صنف تصمیم گیر صنف شان باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نگاه جامعه فرهنگی به لایحه رتبه بندی فرهنگیان همراه با امید باشد، گفت: عزیزان فضای تعلیم و تربیت را آرام نگه دارند تا ما بتوانیم در فرصت ماسبی که در صحن علی ایجاد می شود، توجه لازم را به بررسی این لایحه داشته باشم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اظهار تمایل برخی کشورها برای تبادلات تجاری با ایران اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۰۸:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه تعیین تکلیف معلمان غیرانتفاعی نیز در دستور کار کمیسیون آموزش است، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نظر دارد تا طی یک برنامه تخصصی و کارشناسانه تمام گروه های غیررسمی آموزش وپرورش را تعیین تکلیف کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: معلمان عزیز نگران نباشند، لایحه رتبه بندی در دست بررسی است و بند های آن از جمله ماده 7 و به طور کلی هر کجای متن پیش نویس، نیاز به اصلاح و یا حذف داشته باشد، بررسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تأکید بر تدوین سازوکار لازم برای ساماندهی نانوایی ها و توزیع آرد، خواستار ورود جدی دستگاه های نظارتی به حوزه توزیع آرد و نان شد.