شنبه ۰۵ خردادساعت ۱۱:۵۵May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس»

اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان 1400 در روزهای آتی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان 1400 در روزهای آتی خبر داد.
سایت نماینده مجلس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گزارش نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد حسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس: از تسویه حساب کامل پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا فردا خبر داد و گفت: ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۱    
تهران (پانا) - نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش یک دستگاه بسیار بزرگ و حساس است، گفت اواخر سال تحصیلی قرار گرفته ایم و لزوما باید به حوزه آموزش و پرورش توجه بیشتری شود.
سایت نماینده مجلس   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۳:۴۲    
گردهمایی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهر همدان با حضوروسخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر احمد حسین فلاحی؛ نماینده مردم شریف همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی به مناسبت دهه کرامت / روابط عمومی و دفتر ارتباطات مردمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد حسین فلاحی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: بازار تجاری شرکت های دانش بنیان بسیار قوی است و می تواند اقتصاد را شکوفا کنند.
نصر نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نصر: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نخبه ها در کشور ما مورد بی مهری قرار می گیرند و مجبور به خروج از کشور می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن حمایت از خیزش دانشجویی ضدصهیونیستی از مسئولین دانشگاه های آمریکا درخواست کرد تا رسالت علمی و اخلاقی خود را فراموش نکرده و دست از سرکوب دانشجویان بردارند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شیوا قاسمی پور دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زیرنویسدرباره جاماندگان از تحصیل گفت: وزارت آموزش و پرورش برای جاماندگان از تحصیل حدود دو سال پیش یک سامانه ای طراحی کرد که براساس آن جاماندگان از تحصیل شامل یک مورد خاص نمی شوند و شرایط خاصی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : با تعطیلی شنبه به جای پنجشنبه، می توانیم ارتباطات خود با مجموعه کشور های اسلامی و حوزه اکو و حوزه خاورمیانه یا کشور های همسایه را، در حوزه های مختلف اقتصادی، فرهنگی و سیاسی تسهیل کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از مهم ترین عرصه های مشارکت مردم در حوزه جهش تولید موضوع دانش بنیان هاست، گفت: بازار دانش بنیان ها داینامیک و پویا است و ایستا نیست .
بلاغ مازندران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از کمبود 100 هزار معلم در کشور خبر داد و گفت: احکام صادر شده در رتبه بندی باید تجدیدنظر شود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۸    
دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است؛ احیای بن نمایشگاه کتاب برای دانش آموزان یک اقدام فرهنگی است و به نوعی سرمایه گذاری در بنیه و پایه علم و آگاهی دانش آموزان به شمار می آید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی از مشخص شدن اولویت های جذب معلمان درسال 1403 خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۴    
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره شفاف شدن شهریه های مدارس غیردولتی گفت: در طرح اصلاح قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی که انجام شده یکی از بحث ها قانونمندی در پرداخت شهریه، حقوق حق التدریس ها، زمان آموزش ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ، گفت: آمریکا مطمئن باشد که رفتار خشونت بار با داشنجویان و حمایت از رژیم صهیونستی هرگز بی پاسخ نخواهد ماند.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۱    
گفتنی است که چندی پیش حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این باره گفته بود: علت اصلی معضل کمبود نیروی آموزشی در وزارت آموزش و پرورش مربوط به ادوار مختلف است .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۰:۱۵    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولتمردان آمریکا نشان دادند تحمل هیچ نظر مخالفی را ندارد، گفت: سیاست صهیونیست ها در ایالات متحده هنوز نتوانسته جوانان را از آرمان خواهی دور کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه معاونان پرورشی و تربیتی باید هویت ایرانی و اسلامی را در برنامه های فوق العاده و پرورشی دانش آموزان بگنجانند ...
سایت نماینده مجلس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت اعلام کرد: اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، جهت استماع گزارش اقدامات انجام شده و برنامه های آتی میزبان رئیس جهاد دانشگاهی خواهند بود.
سایت نماینده مجلس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۲    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر احمد حسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک روز بزرگداشت مقام معلم بر پیگیری مطالبات بر حق معلمان و فرهنگیان ارجمند و زحمتکش تاکید نمودند. متن پیام: ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجرای کامل رتبه بندی معلمان منجر به پرداخت بخشی از حق و حقوق آنها شد، گفت: علاوه بر اجرای رتبه بندی, باید رفاهیات نیز برای معلمان تعلق بگیرد.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۷    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، پرداخت یارانه به گروه های دانش آموزی و دانشجویی برای خرید از نمایشگاه را سرمایه گذاری فرهنگی دانست.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: به باور من، این مبالغ دردی از کسی دوا نمی کند و برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه، دولت باید مبلغ وام مسکن را افزایش دهد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: با اقدامات و مصوبات نمایندگان در سال جاری حقوق سرایداران و نیروهای خدمترسان مدارس 2 میلیون تومان افزایش می یابد. حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۲    
سخنگوی وزارت آموزش و پرورشگفت: طرح تغییر تقویم آموزشی مدارس در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصویب شد و هم اکنون در نوبت بررسی و تصویب در صحن علنی مجلس است
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۷    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس معتقد است؛ یارانه خرید از نمایشگاه دانش آموزان می تواند برای تجهیز کتابخانه مدارس هزینه شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس توضیحاتی درباره آخرین وضعیت طرح تغییر زمان آغاز و پایان سال تحصیلی ارائه کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس توضیحاتی درباره آخرین وضعیت طرح تغییر زمان آغاز و پایان سال تحصیلی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور تشکلها با بیان اینکه تشکل ها چقدر در تصمیم سازیهای مجلس آینده و خصوصا کمیسیون آموزش و تحقیقات تاثیر گذار هستند، گفت: در کمیسیون آموزش و تحقیقات وزنه اعضای هیئت علمی دانشگاه های وزارت علوم سنگینی می کند این در حالی است که جمعیت میلیونی فرهنگیان و معلمان فرهیخته کشور ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه در برخی از مدارس، قانون رعایت نمی شود و معلمان به دلیل عدم دریافت حق الزحمه کافی، مورد ستم واقع می شوند، گفت: یکی از مسائل و اولویت های کشور، باید تقویت مدارس دولتی باشد.
دولت و مجلس در طرحی به دنبال تغییر زمان بازگشایی مدارس هستند و بر این اساس ممکن است زمان آغاز سال تحصیلی از 10 شهریور باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش خواستار انجام برنامه ریزی لازم برای رفع مشکلات معیشتی نیروهای خدماتی شاغل در مدارس و ادارات آموزش و پرورش شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از کتاب منظومه فکری رهبر معظم انقلاب در موضوع آموزش و پرورش ، با حضور رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش و اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در حوزه علمیه مروی برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه هیئت رئیسه مجلس دوازدهم باید قوی باشد، گفت: در همین راستا به حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر پیشنهاد دادم تا برای عضویت در هیئت رئیسه مجلس دوازدهم کاندیدا شود.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشجویان می توانند مسائل جامعه را با چشم بیدار و علمی ببینند، گفت: دانشجویان می توانند موتور محرکه جامعه در عرصه های مختلف باشند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۵۰ سایت دیگر  
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: طرح تغییر تقویم آموزشی مدارس در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصویب شد و هم اکنون در نوبت بررسی و تصویب در صحن علنی مجلس است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
امانقلیچ شادمهر عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی زیرنویسدرباره تبدیل وضعیت نیرو های وزارت آموزش و پرورش گفت: شیوه نامه تبدیل وضعیت نیرو های وزارت آموزش و پرورش از یک فروردین 1403 اجرایی شده که شامل قرارداد های مهرآفرین ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: عدم مهار افزایش قیمت ارز و سکه فاجعه برای اقتصاد ایران به دنبال خواهد داشت چرا که قیمت کالاهای مورد نیاز آن ها از گوشت گرفته تا مسکن و خودرو به دلار است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۱۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : اصلاح سرفصل ها و ساختار های کنکور، مهمترین اولویت مجلس دوازدهم در حوزه آموزش و پرورش است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برای طرح ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش بیش از 120 امضا جمع شده و در اولویت مجلس قرار داشته و امیدواریم در دستور کار مجلس قرار بگیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت : آزمون داخلی برای جذب معلمان خرید خدمت برگزار خواهد شد و امیدواریم مجلس دوازدهم به حل مشکلات معلمان خرید خدمات توجه ویژه داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نخبگان علمی و المپیاد دانش آموزی شهرستان آمل با حضور احمدی لاشکی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش و عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی تجلیل شدند.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این که یک میلیون معلم در حال رتبه بندی هستند، گفت: با رتبه بندی معلمان حقوق آنها از 3 تا 7 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است که به طور کلی هر معلم مشمول رتبه بندی 30 درصد حقوقش مربوط به رتبه بندی می شود.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۳:۱۲   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه 21 اسفند ماه) و در جریان بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، ماده 14 این طرح را جهت تأمین نظر شورای نگهبان اصلاح کردند. ماده 14- [...]
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس، ساعات فعالیت تمام وقت معلمان و کارکنان آموزشی غیر رسمی مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیر دولتی، 30 ساعت در هفته شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، جلسه علنی مجلس به ریاست محمدباقر قالیباف برگزار شد و رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 1403 کل کشور، ادامه بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی و ادامه رسیدگی به گزارش ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز دوشنبه و در جریان بررسی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی (اعاده شده از شورای نگهبان) ماده 14 این طرح را جهت تامین نظر شورای نگهبان اصلاح ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۸:۵۹    
به گزارش مشرق ، جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد که موارد کاری آن به شرح زیر است: گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 1403 کل کشور (اعاده شده از شورای نگهبان) ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۴۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد که موارد کاری آن به شرح زیر است: گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه 1403 کل کشور (اعاده شده از شورای نگهبان) ...