یکشنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۴:۰۴Jan 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس»

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه دلیل شرایط کنونی بازار سرمایه سوءمدیریت مسئولین این حوزه است، اظهار کرد: البته مردم نیز با بی احتیاطی و عدم توجه به تخصص لازم برای این حوزه اموال اصلی خود را فروختند و پول آن را وارد این بازار کردند و در نتیجه آسیب دیدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه مجلس نسبت به وضعیت بورس دغدغه مند است، تاکید کرد: هرچه سریع تر با تشکیل یک کارگروه متخصص باید جلوی بحران بازار سرمایه گرفته شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب طرح پرداخت پژوهانه به دانشجویان دوره دکتری خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: کمیسیون آموزش با انحلال دانشگاه پیام نور و یا ادغام آن با دانشگاه آزاد موافق نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: دانشگاه پیام نور نیاز کشور است اما باید اصلاحاتی در برخی مراکز این دانشگاه صورت گیرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس: حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 1 بهمن) و در جریان بررسی طرح یک فوریتی اصلاح ماده الحاقی مصوب 1397.6 ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه رتبه بندی معلمان هفته آینده در صحن هیأت دولت مورد تصویب قرار خواهد گرفت و پس از آن تقدیم مجلس خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون آموزش با اشاره به حضور حاجی میرزایی در این کمیسیون گفت: وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت به پایان رسیده و هفته آینده به مجلس ارسال می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۹    
نشست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی سه شنبه 30 دی ماه برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۵   + ۵۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح جزئیات نشست امروز (دوشنبه 29 دی ) این کمیسیون اظهار داشت: طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از وزارت اموز خارجه خواست که ترور شهید سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس را در مجامع و نهاد های حقوقی و بین المللی پیگیری کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با بسته بودن مدارس مشکل کرونا حل نمی شود، مشکل اصلی رعایت نشدن پروتکل های بهداشتی در مکان های مختلف و سیاست های متناقض در کشور است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس این هفته در روزهای دوشنبه و سه شنبه (29 و 30 دی ماه) نشست تخصصی خواهند داشت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش هفته آینده به منظور پاسخگویی به سوالات نمایندگان در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حضور خواهد یافت.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کمبودهای آموزش مجازی در برخی از مناطق کشور از نبود تبلت و گوشی هوشمند تا پهنای اینترنت پابرجاست که برخی از آنها مشکلات زیر ساختی هستند و عاملی برای جا ماندن کودکان از تحصیل شده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: محمدرضا احمدی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به پیگیری های کمیسیون آموزش تحقیقات در خصوص مطالبات گروه های مختلف آموزشی ازجمله وزارت علوم اظهار کرد: افزایش 50 درصد حقوق کارمندان وزارت علوم و کارمندان وابسته به این وزارتخانه هنوز محقق نشده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح اینترنت رایگان دانش آموزی در جلسه هفته آینده این کمیسیون خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۹    
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : بیست و نهمین جلسه شورای سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با حضور علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای استانی سازمان برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم،خطاب به رییس قوه قضاییه گفت: برخورد قاطع با حرام خواران به ویژه آقازاده ها و دانه درشت ها شبیه مرحوم خلخالی مطالبه جدی مردم است.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تأکید بر بازگشایی مدارس می گوید، برگزاری کلاس از راه دور، آموزش محسوب نمی شود و دانش آموز از درس عقب می ماند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به همراه برخی روسای کمیسیون های مجلس خطاب به وزیر علوم نامه ای درباره مجمع عمومی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و در اعتراض به برگزاری مجمع عمومی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره با حضور حداقلی اعضا ارسال کردند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۹:۱۰    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی گزارش تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تهیه و تدوین طرح تحقیق و تفحص از سازمان سنجش در مجلس توسط جمعی از نمایندگان خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور با حضور رئیس و دادستان دیوان محاسبات کل کشور در نشست امروز کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرد: رمز موفقیت سردار سلیمانی کارخالصانه برای خدا بود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در حالیکه وزیر علوم در کمیسیون اصل 90 وعده برگزاری کنکور نظام قدیم 1400 را به نمایندگان حاضر در نشست داد، به نظر می رسد تمهیداتی برای برگزاری کنکور نظام قدیم در سال 1400 صورت نگرفته و پیش بینی ما این است که کنکور نظام قدیم برگزار نخواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه منوط کردن دفاع دانشجو به نوشتن مقاله و انتشار آن، یک رویه غلط بوده است، گفت: رأی دیوان عدالت اداری باعث می شود جلوی کم کاری برخی اساتید گرفته شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: محمد مهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی میهمان برنامه تلویزیونی به وقت ایران بودند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای گفت: در چند سال اخیر به دلیل بی تدبیری مسئولان در کوچک سازی دانشگاه فرهنگیان با کمبود معلم مواجه شدیم.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ برنامه گفتگوی اجتماعی با موضوع مشکلات امتحان مجازی در ارتباط تلفنی با احمدحسین فلاحی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس روانه آنتن شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه غنی سازی 20 درصدی مقدمه ای درجهت ایجاد قدرت برای تیم مذاکره کننده است، تاکید کرد: دولت باید از این ظرفیتی که اکنون ایجاد شده است بهره ببرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه غنی سازی 20 درصدی اورانیوم از مؤلفه های مهم قدرت و اقتدار کشور ما است، گفت: غنی سازی اورانیوم 20 درصد در حوزه های مختلفی برای استفاده صلح آمیز کاربرد دارد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۱۰    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تعدادی از نمایندگان و اعضاء کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی میزبان نمایندگان کمپین پیگیری همسان سازی حقوق و دستمزد دانشگاه آزاد اسلامی با دانشگاه های دولتی در ظهر یکشنبه سی ام آذر در ساختمان مجلس واقع در خیابان مجاهدین اسلام بودند. ...
اقتصاد ایران: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۵    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی باید با جدیت پیگیر ایجاد رشته های مهارت آموزی و فنی و حرفه ای باشد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص آموزش عالی و صندلی های خالی با حجت الاسلام والمسلمین احمد حسین فلاحی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و دکتر سید محمد حسینی، عضو هیئت علمی دانشگاه به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی برای تفکیک زمان آموزشی مجازی دانش آموزان از سیستم اداری کشور ارائه شده که اگر پذیرفته شود می توانیم زمان آموزش مجازی را به بعد از ظهر موکول کنیم.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۷:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان نظام مهندسی کشاورزی به عنوان یک سازمان مردم نهاد بر پایه دانش کشاورزی می باشد و با بهره گیری از این توان می توانیم گام موثری را در امر تولید برداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۸    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: باید آیین نامه فارغ التحصیلی دانشجویان دکتری تغییر اساسی کند که این موضوع را به وزیر علوم اعلام کرده ایم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۵    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سند تحول بنیادی آموزش سند بسیار مترقی است از مسئولان ذیربط خواست تا این سند را به نحو شایسته اجرایی کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع غنی سازی 20 درصدی اورانیوم در کشور گفت که این موضوع قدرت جدیدی را در اختیار نظام و دولت قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از افزایش بودجه دانشگاه ها استقبال می کنیم اما باید در این زمینه شفاف سازی صورت گیرد تا ببینیم چرا بودجه دانشگاه علوم پزشکی 152 درصد رشد و دانشگاه های وابسته به وزارت علوم در کل حدود 43 درصد افزایش داشته اند.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس ، در متن نامه نمایندگان دانشگاه های فرهنگیان خطاب به نمایندگان کمیسیون تلفیق بودجه مجلس ، کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و نمایندگان کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گروه استان ها عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مجلس با فروش دارایی های بلااستفاده وزارت آموزش و پرورش برای پرداخت حقوق معلمان موافق است.