شنبه ۱۲ فروردینساعت ۰۹:۲۸Apr 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عدالتخواهی»

هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
موارد متعددی وجود دارد که افراد مدعی عدالتخواهی در فضای سیاست و رسانه به دلیل تهمت پراکنی و ناسزاگویی به دست قانون سپرده شده و مجازات شده اند. قابل تأمل آنکه روش های رفتاری عدالتخواهان تندرو دقیقا مطابق با رفتارهای گروهک فرقان در صدر انقلاب است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۶    
روزنامه اعتماد نوشت: دو وحید این روزها در جریان عدالتخواهی خبرساز شده اند؛ وحید اشتری که در آستانه اجرای حکم زندان است و وحید جلیلی که رسانه ملی را تحت مدیریت خود و نیروهایش دارد؛ مرید و مراد دیروز که امروز راه جدایی در پیش گرفتند. ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۵    
حجت الاسلام رهدار گفت: شعار ما هم عدالتخواهی است اما به نظر ما جریان های به اصطلاح عدالتخواه راه را گم کرده و در تشخیص مصداق انحراف پیدا کرده اند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در ژنو با بیان اینکه ترور سردار قاسم سلیمانی فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک جنایت بین المللی بشمار می رود گفت: مردم ایران از عدالتخواهی در این زمینه دست برنمی دارند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۱:۳۵    
عدالت مبتنی بر صدق (آرمان مبتنی بر واقعیت):عدالت در آیین الهی مبتنی بر واقعیت و صدق است. زنجیره اعتدال ها و عدالت ها یک خط مستقیم (صراط مستقیم ) می شود...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی بررسی آخرین تحولات دانشگاه ها، روابط راهبردی ایران و چین، راهپیمایی پرشکوه 22 بهمن، رسالت های جنبش دانشجویی و شیوه های درست مطالبه گری با حضور فعالان تشکل های دانشجویی در خبرگزاری فارس برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۳۹    
با حضور مدیر کل راه وشهرسازی ومشاور فرهنگی، ارتباطات و اطلاع رسانی مدیرکل،سرپرست معاونت املاک و حقوقی، سرپرست اداره امور حقوقی و دعاوی وکارشناسان اداره حقوقی – وکلا و مشاورین حقوقی، از همکاران وکیل و مشاور حقوقی اداره کل تجلیل بعمل آمد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۶    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه بررسی آیات سوره جن و در تفسیر آیه 18 گفت: مسجد کانون عدالتخواهی است و کسی می تواند سبب آبادانی مسجد شود که از غیر خدا واهمه ای نداشته باشد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۵    
حجت الاسلام ابوطالبی گفت: عدالتخواهی بدون تسلط بر مبانی دینی منجر به افراطی گری می شود و باید طوری عدالتخواهی کنیم که مخرج مشترک با دشمن پیدا نکنیم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۳:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: دو وحید این روزها در جریان عدالتخواهی خبرساز شده اند؛ وحید اشتری که در آستانه اجرای حکم زندان است و وحید جلیلی که رسانه ملی را تحت مدیریت خود و نیروهایش دارد؛ این گزارش داستان این دو وحید است؛ مرید و مراد دیروز که امروز راه جدایی در پیش گرفتند ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۲    
حجت الاسلام والمسلمین سلیمانی اردهالی گفت: نباید برخی به بهانه عدالتخواهی با رفتارهای افراطی، جامعه را به سمت هرج و مرج و بی قانونی ببرند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن خیری گفت: آزادی از یک شبکه مفهومی از عبودیت، تکامل انسانی، عزت، عدالتخواهی، جوانمردی، اخوت و نصیحت تشکیل شده است.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سید احمد مرتضوی مقدم، رئیس دیوان عالی کشور در نشست صمیمانه با اصغر جهانگیر معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت:یکی از گزینه هایی که انقلاب اسلامی برای آن بوجود آمده گسترش عدالت در دنیا است و ما اگر بتوانیم همین را دقیق اجرا کنیم موفق خواهیم بود. کارگزاران ما در هر سه قوه سه دسته اند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دیوان عالی کشور با بیان اینکه ما مدیران اگر بخواهیم به نظام خدمت کنیم باید عدالتخواه باشیم و حس عدالتخواهی داشته باشیم، گفت: با تشکر از عفو مقام معظم رهبری این اقدام یک پیام داشت که ما سرستیز با مخالف نداریم و بنا نداریم خفقان ایجاد کنیم اما امنیت مردم و کشور خط قرمز است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: توجه به توحید، عدالتخواهی، اجتناب از طاغوت و گسترش امر به معروف و نهی از منکر چهار محوریت هر انقلاب و بخصوص نظام اسلامی می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: عصبانیت اروپایی ها، آمریکایی ها و صهیونیست ها از شکست داعش در منطقه و توسعه اقتدار، صلابت و پیشرفت سپاه طبیعی است و تلاش می کند تا پرچم جهانی عدالتخواهی سپاه را به زمین بیاندازند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در پیامی ضمن تسلیت درگذشت عباس شیبانی نوشت: آن مرحوم در تمام طول عمرش روحیه عدالتخواهی و ضد استکباری را در خود زنده نگه داشت و همواره نسبت به امور مردم دغدغه مند بود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی مطرح کرد؛دانشجویان ما همواره منافع ملی و امنیت کشور را در بیان مطالبات خود مدنظر قرار داده اند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۵    
حجت الاسلام ملک زاده گفت: عدالتخواهی باید در چارچوب ارکان نظام و انقلاب اسلامی موجب رشد و پیشرفت نظام شود که جریان های به ظاهر عدالتخواه به ارکان نظام ضربه وارد می کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معافی با تاکید براینکه حمایت از نخبگان تحت پوشش کمیته امداد در اولویت است، گفت: تعامل و هم افزایی با سایر نهاد ها و سازمان ها و احصا و اولویت بندی مشکلات نخبگان د رحوزه دانش آموزی و دانشجویی در دستور کار امداد استان قرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی ضمن تبریک روز دانشجو، یوم الله 16 آذر را نماد استقلال طلبی و بصیرت دانست.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط استاندار گیلان معرفی ابعاد شخصیتی شهید میرزا کوچک جنگلی و بیان واقعیت های نهضت جنگل به نسل جدید را در تقویت روحیه انقلابی و عدالتخواهی جامعه موثر دانست و تاکید کرد ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت الاسلام سیدعبدالمجید اشکوری، استاد حوزه و دانشگاه و تحلیل گر مسائل سیاسی در بخشی از یک گفت وگو با خبرگزاری رسا پیرامون تفاوت های جریان عدالتخواهی اصیل از عدالتخواهی منحرفانه گفته است ...
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هفت تپه نماد یک حرکت اعتراضی است که با طی کردن مسیر درست اعتراض و مطالبه، به نتیجه رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - فرماندار ساری با بیان اینکه با نشر تفکر بسیجی در جامعه به توسعه و رفاه خواهیم رسید، گفت که تفکر بسیجی برپایه ایمان، اخلاص، آرمان گرایی، واقع گرایی، ایثار و گذشت و عدالتخواهی استوار بوده و زمینه ساز دولت کریمه است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس اندیشکده مطالعات انقلاب اسلامی طلوع مهر ویژگی های اسلام ناب را آسان بودن، اختیاری بودن، دارای عقلانیت، فطری بودن، علمی بودن، حرکت به سوی زیبایی ها، برخورداری از کمال، جامعیت و حق طلبی و عدالتخواهی دانست و گفت: این ویژگی ها در شرایط موجود نیازمند بازخوانی است. ...
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۲    
آئین چهل و هفتمین تحلیف کارآموزان وکالت کانون وکلای دادگستری استان اصفهان روز جمعه 6 آبان ماه با حضور اعضای هیات مدیره و سایر مهمانان و خانواده های کارآموزان برگزار شد. در این مراسم دکتر حسین ادیب، رئیس کمیسیون کارآموزی کانون وکلای اصفهان در سخنانی ضمن خوشامدگوئی به مهمانان گفت: ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مجمع دانشجویی آرمان دانشگاه شیراز به همراه گروهی از دفاتر جنبش عدالتخواهی در رابطه با حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ در بیانیه ای ضمن عرض تسلیت خواستار برخورد جدی با دشمنان داخلی و خارجی شدند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۰    
پرسش و پاسخ دانشجویی به همت تشکل عدالتخواهی آرمان دانشگاه شیراز با هدف بحث و بررسی حول رخداد های اخیر، از دیدگاه قانون و حاکمیت، نشست سیاسی-اجتماعی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین 15 اکتبر (23مهر) روز جهانی عصای سفید، روزی است که هرساله در تقویم ها تکرار می شود تا نمادی باشد برای نشان دادن اراده، عزم، استقلال و تکریم و نیز فریاد عدالتخواهی و برابری اجتماعی برای معلولانی که از نعمت بینایی محروم هستند اما با چشم دل نعمت های خداوندی را نوازش می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بنده قریب به 20 سال با آقای زاهدی وفا و خانواده ایشان از نزدیک در ارتباط بوده و پاکدستی، عدالتخواهی و خاکی بودن و توانمند بودن ایشان را باور دارم.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۹    
ابوالفضل نجیب، روزنامه نگار در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: در سال های نوجوانی و اولین شر و شورهای آرمانگرایی که با تب تند عدالتخواهی مارکسیستی همزمان بود، آنچه نسل من نوعی را در مواجهه و محاجه با سوسیالیسم علمی به انتخاب عدالتخواهی دینی مجاب می کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در توئیتر نوشت: سخنرانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در هفتادمین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل، صدای عدالتخواهی و حق طلبی کشورها و ملت های آزاده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۶:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: سخنرانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل صدای حق طلبی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
هرچه می گذرد ماجرای مشکوک و نامشخص مرگ مهسا امینی به ندا آقاسلطان شبیه تر می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۵    
رئیس جمهور گفت: باید براساس وظیفه ای که دارم صدای ملت ایران را برسانم و بگویم این ملت عدالت خواهی داشته است.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - هزاران تن در اعتراض به قتل یک جوان سیاهپوست به دست پلیس در خیابان های لندن تظاهرات کرده و خواهان اجرای عدالت در این پرونده شدند. به گزارش ایرنا ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۸    
استاد دانشگاه باقرالعلوم(ع) گفت: به نظر می رسد مجالس عزاداری امام حسین(ع) بر خلاف بارخوانی امام خمینی(ره) از قیام عاشورا به شدت در حال بازگشت به عزاداری دوره قاجاریه است ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۱    
شیما کاشی، پژوهشگر دینی با تشریح تمایز نگاه مرحوم کافی با کسانی مانند مرحوم راشد و صدرشیرازی و تشریح چرایی فوران و اوج عزاداری در کشور طی دهه های 20، 40 و 90 گفت: کلیدواژگان مرحوم کافی شفاعت، توسل ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سریال بی همگان به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی پاییز روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۴    
این روزها در آستانه سومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم عادل سعد قرار داریم. وی اول خرداد سال 1352 در خاندان بزرگ سعد متولد شد. خاندانی که به علم و فضیلت و جهاد شهره اند ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جماران: جواد موگویی نوشت: چند روز پیش ستاد عتبات عالیات مجوز یکی از موکب های باسابقه در اربعین را به علت عدم استعلام مثبت دستگاه اطلاعاتی لغو کرد. حجت الاسلام رضا مهدوی مسئول موکب، به عدالتخواهی در کرج شهره است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند-نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: پیاده روی اربعین تبلور عدالتخواهی و اخلاق در جوامع بشری است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۱    
وحید جلیلی با حضور در دوره تابستانی مدرسه عمار تولید کلمه را به عنوان بیشترین نیاز امروز جامعه قلمداد کرد و تأکید کرد: کلمه به معنای گفتمان، زاویه دید و تفکر است که پرچم عدالتخواهی باید در دست کارخانه تولید کلمه باشد.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۹:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه شعر آئینی به برکت انقلاب اسلامی به شکوفایی کم نظیری رسیده است و این شجره طیبه هر آن به اذن خدا ثمری تازه می دهد و من معتقدم این هنوز از نتایج سحر است، تصریح کرد: میراث عظیم و شکوهمند شعر دینی از دل تاریخی پر از رنج ...
اقتصاد ایران: رئیسی عدالت را گمشده امروز بشریت و اهل بیت(ع) را رمز عدالتخواهی دانست و گفت: امروز جهان به مکتب اهل بیت(ع) توجه ویژه ای دارد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر نخستین جشنواره جهانی شعر آیینی معتقد است که هر شاعری باید از توانایی شعری خود که خداوند به او هدیه داده است در راه عدالتخواهی و ظلم ستیزی گام بردارد در غیر اینصورت توفیقی در این مسیر کسب نکرده است.