یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۹:۲۲Oct 2020 25

جدیدترین‌های «عدالتخواهی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست عدالت خواهی امیدآفرین از مبدا تا عمل با حضور محسن مهدیان و محمد امین سلیمی سردبیران خبرگزاری فارس و دانشجو به همت بسیج دانشجویی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد.
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۶    
جریان عدالتخواهی که این روزها، بدون در نظرگرفتن منافع ملی و آثار عملکرد خود بر اعتماد مردم و سرمایه اجتماعی نظام، با سرعت حرکت می کند، ظاهرا خط قرمزی ندارد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۶    
استاد سطوح عالی حوزه علمیه گفت: بزرگان حوزه، در مبانیِ حاکمیت دینی و عدالت علوی به خوبی وارد شده اند اما در مورد اصول رفتار عدالتخواهانه، کار خوبی صورت نگرفته است.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۱:۲۷    
پیام مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر به مناسبت اربعین حسینی اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ اربعین حسینی، پرچم پراهتزاز پایبندی به مکتب سرخ عاشورا و نماد وحدت و همبستگی جهان اسلام و رمز جاودانگی نهضت پرشکوه حسینی(ع) است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل نماینده مردم اردبیل، سرعین ، نیر و نمین گفت: ابطال کشت و صنعت مغان قدم بزرگی در راستای عدالتخواهی و احقاق حقوق بیت المال بود از تمام کسانی که در این امر تلاش کردند کمال تشکر را داریم.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۹    
شفقنا- مدیر حوزه های علمیه خواهران احیای شخصیت جامعه اسلامی و عدالتخواهی را از جمله پیام ها و آموزه های اربعین حسینی دانست و گفت: برپایی یک جامعه متکامل به این است که عدالت خواه باشد و هر نوع و هر جلوه ای از جلوه های ستم را به حاشیه براند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری فارس گفت: برپایی نشست های قضایی و اتقان آرای قضایی از اهمیت ویزه ای برخوردار است و ثمره اتقان آراء قضات، افزایش اعتماد عمومی به حاکمیت و دستگاه قضایی همچنین گسترش روحیه عدالتخواهی در سطح جامعه است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: خطا هایی که در مسیر عدالت خواهی وجود دارد، نباید موجب شود ما مانع از گسترش عدالتخواهی شویم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
چهار ماه از کشته شدن جورج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در اثر رفتار خشونت آمیز پلیس می گذرد و موج عدالتخواهی و اعتراض مردم آمریکا به تبعیض نژادی و خشونت پلیس ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – چهار ماه از کشته شدن جورج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در اثر رفتار خشونت آمیز پلیس می گذرد و موج عدالتخواهی و اعتراض مردم آمریکا به تبعیض نژادی و خشونت پلیس ادامه دارد. گزارش رسانه های آمریکایی حاکی است معترضان برای در امان بودن از خشونت پلیس، به کلیساها پناه می برند
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۰    
سیاستِ یک کاسه سازی عدالتخواهان، موذیانه ترین رویکرد محافظه کاران است و هدفش روشن تر از روز.ابرتحلیلگران و مغزهای متفکرِ محافظه کاری، که همواره در تاریکخانه هایشان از اسرار پرده برمی دارند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۰:۳۲    
چهار ماه از روی کار آمدن مجلس یازدهم میگذرد. مجلسی که با شعارهای انقلابی و عدالتخواهی و مبارزه با فساد و به کار گرفتن دولت روحانی بر سر کار آمد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شاید یکی از درس های مغفول ماه محرم و حوادث مندرج در آن، توجه به مبانی شناختی بانیان این جریان تلخ است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۵    
بنا بود مناظره ای پیرامون پروژه رز در صداوسیما خراسان شمالی نمایش داده شود که پخش این مناظره پس از یک بار تعویق، به کلی لغو شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
محمد خزاعی در گفت وگو با خبرگزاری میزان، پیرامون درباره احتمال موفقیت سریال دادستان و امکان بوجود آمدن حواشی پیرامون اثر گفت: واقعیت امر حواشی به هیچ عنوان برای ما مهم نیست، مهم آن است که حرفمان را درست بزنیم، تمامی گروه تولید و سیما فیلم در یک راستا حرکت می کنیم ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
طرح موضوع عدالتخواهی ازسوی فعالان رسانه ای یا اجتماعی به گونه ای مطرح می شود که آن را از زبان زیباکلام می شنویم؛ بنابراین این نوع سخن گفتن از زیباکلام عجیب به نظر می رسد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۴    
نماینده ولی فقیه در سپاه شهرستان بوشهر در جلسه هدایت سیاسی پایوران سپاه امام علی(ع) تنگستان گفت: متأسفانه جبهه حق نیز در بحث عدالتخواهی ضعیف عمل کرده و راه و روش آن را به درستی نمی داند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۵    
با اعتدال، با روش منطقی و صحیح مسائل را دنبال کنید و بدانید که خواست و پیگیری شما اثر دارد.این تصور غلط نبادا به ذهن بیاید که چه فایده دارد؛ نخیر کاملا فایده دارد. اگر مثلا شعار عدالتخواهی -که حالا یک مسئولی این را بر زبان آورده- گفته می شد بعد هم تمام می شد
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
میزان : مسعود ده نمکی کارگردان سریال دادستان گفت: دادِستان نام یک سایت خبری است که چندین دانشجو در سریال آن را مدیریت می کنند، این سایت محلی برای عدالتخواهی و مطالبه گری طراحی شده که در نام سریال هم این مفهوم نهفته است. ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۰:۱۷    
[انصاف نیوز در این بخش به شکل روزانه به خبرهایی می پردازد که در رسانه های رسمی کمتر از آن ها گفته می شود] * وحید اشتری، از چهره های جریان عدالتخواهی و صبا آذرپیک از حضور در دادسرا به علت شکایت مهرداد بذرپاش خبر دادند ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۵    
عدالت در معنای حقیقی خود یعنی خوب و بد را با هم دیدن و تقویت نقاط مثبت و تلاش در جهت اصلاح کژی ها. در چنین شرایطی قطعا آن چه که بعضی از این افراد در حال انجام آن هستند، قطعا نامش عدالتخواهی نیست زیرا خودشان نیز در رفتارشان عدالت ندارند
سینما پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سینماپرس: سریال تلویزیونی دادِستان تازه ترین ساخته مسعود ده نمکی چندی است فیلمبرداری و تولید خود را آغاز کرده است، اثری متفاوت که از همان شروع با نامگذاری خاص خود مورد توجه رسانه ها و مخاطبین قرار گرفت، مسعود ده نمکی بار دیگر با تولید این سریال بر صدر اخبار هنری قرار گرفت.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از سازندگی، پیش از آن نیز اظهارات پناهیان درباره موضوع عدالت و مواسات بحث برانگیز شده بود. وی در دهه اول محرم در جلسه ای درباره این موضوع صحبت هایی داشت که با واکنش هایی از جانب اصولگرایان روبه رو شد. ...
دادستانی کل کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
22 شهریور 1399 آیت الله رئیسی ریاست قوه قضاییه: امروز پرچم عدالتخواهی و حق خواهی به دست مقام معظم رهبری است و همه ما که در بخش های مختلف کشور مسئولیت داریم سرباز نظام و رهبری هستیم.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۰    
عدالت خواهی یک چرخه و زنجیره دارد: پدیده و مصداق تولد مسأله تبیین اسلامی-بومی مساله راه حل خودی مساله.هرمرحله از این چرخه، قواعد و ضوابط عقلانی و اخلاقی" خاص خود را هم دارد که جداگانه باید بدان پرداخت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
برداشت اشتباه از عنوان عدالتخواهی و نداشتن اندیشه متقن و بنیه دار در این مسئله باعث انحراف و ایجاد مسیر اشتباه در این جریان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۲    
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت و حمایت از جوانان، گروه ها و نیروهای انقلابی در مسیر عدالت خواهی و مطالبه گری یک اصل مهم است که از قضا بستر آن در استان قزوین با وجود آیت الله عابدینی و ائمۀ جمعۀ انقلابی فراهم است و می تواند در این استان منتهی به نتایج مهمی در گام دوم انقلاب شود.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۷:۲۱    
گروه های مطالبه گر و عدالتخواه در موضوع هفت تپه کارنامه مثبتی از خود بجا گذاشتند اما ذوق زدگی در نتیجه بخش بودن مطالبه گری نباید عدالتخواهی را سوژه محور کند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
پناهیان امروز، چندی پیش از تقدم ولایت بر عدالت سخن گفت که ناسازگار با مبانی کلامی شیعه و عقلانیت اسلامی است و امروز از قربانی کردن عدالتخواهی به پای مواسات و جهنمی شدن مسئولینی که اهل مواسات در قبال ولی فقیه نیستند، سخن می گوید ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – شبکه خبری سی ان ان در پوشش ناآرامی های چند ماهه اخیر در آمریکا گزارش داد: پورتلند پس از گذشت یکصد روز از قتل جرج فلوید به کانون تظاهرات ضد نژادپرستی و هواخواهان عدالتخواهی در آمریکا تبدیل شده است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۸:۴۲    
شاه ویسی تاکید کد: بحث بزرگ تر این است که ساختار و جایگاه مبارزه با مفاسد باید تقویت شود، سطح مطالبات و انتظارات افزایش یافته است و چه بسا بخش بندی کردن، تخصصی کردن، جزئی تر کردن و نیز جایگاه شورا ها و حل وفصل دعاوی را باید ارتقا دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
جامعه شناس و استاد دانشگاه گفت: ما نگاه ساختاری به عدالت نداشتیم و در بهترین حالت نگاه ما فردی بوده. عدالت به صورت یک نسیم آمده و رفته و هیچگاه طوفان عدالتخواهی نداشتیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران –ایرنا– هرچقدر به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکانزدیک تر می شویم، ترامپ علاوه بر دو بحران عمده همه گیری کرونا و اعتراض های سراسری عدالتخواهی اکنون با دردسری تازه مواجه شده و آن ایجاد انشقاق در میان وی با رای دهندگان نظامی آمریکا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - امام جمعه تبریز با بیان اینکه مبارزه با فقر مقدمه عدالتخواهی و وظیفه همگانی است گفت: مبارزه همگانی با فقر و رسیدگی به امور مستضعفان، معنویت، تکامل روحی و تعامل اخلاقی را که از اهداف عالی نظام اسلامی است میسر می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۶    
چهارمین نشست تشکیلاتی داد با حضور اساتید کشوری و به صورت مجازی با میزبانی مجمع عدالتخواهی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان فعال در نشریات دانشجویی با پرداختن به مسائل مختلف سیاسی، اجتماعی، صنفی و... صدای خود را به گوش هم دانشگاهی ها و حتی مردم جامعه و مسئولین می رسانند و هنوز روحیه آرمان گرایی، عدالتخواهی و آگاهی بخشی را در خود زنده نگه می دارند.
در جلسۀ قبل، مطلبی را عرض کردم که برای برخی ها سوءتفاهم ایجاد شد. کسی به من گفت نمی خواهی دربارۀ عدالت خواهی سخنرانی کنی؟ گفتم نه دوران عدالت خواهی گذشته طبیعتاً بنده در مقام اینکه موضوع سخنرانی ام را عدالت خواهی بگذارم، گفتم که دورانش گذشته، نه اینکه بگویم مطلقاً دورۀ عدالت خواهی گذشته است!
الف   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
در دهه اول محرم از لسان برخی از خطبای مشهور مطالبی درباره مواسات و عدالت بیان شد. از این سخنان اینگونه برداشت شد که دوره تبلیغ عدالتخواهی گذشته است و اکنون دیگر زمان تبلیغ مواسات است. این سخنان باعث شد بحث عدالت و مواسات و نسبت میان این دو بیش از گذشته مطرح شود. ...
اصلاحات نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز به نقل از انتخاب؛ حجت الاسلام علیرضا پناهیان در مراسم شب شام غریبان در دانشگاه افسری امام علی(ع) با انتقاد به مخالفین سخنان اخیرش مبنی بر گذشتن زمان عدالتخواهی و ضرورت رفتن به سمت مواسات ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران –ایرنا–آمریکا این روزها با بحران شدید کرونا مواجه شده و همزمان، در مخمصه ناآرامی های ناشی از عدالتخواهی مدنی و اعتراض گسترده مردمی علیه تبعیض نژادی گرفتار است و این شرایط کار را برای دولتمردان کنونی به ویژه در آستانه انتخابات2020 دشوار کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرهاد مهراد از جمله سرشناس ترین خواننده های پاپ راک ایران به شمار می آید که مضمون اعتراض که در فضای قبل انقلاب خیلی خوشایند حکومت طاغوت نبود ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۰۱:۴۶    
تولیت مدرسه علمیه دارالحکمه ضمن رد برداشت هایی که از سخنان او شده است، گفت: پیگیری مسأله مواسات به معنای کنار گذاشتن عدالتخواهی نیست.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۲۱:۱۵    
اخیرا و در پی مطرح شدن دوگانه انگاری میان مواسات و عدالت، بحث های له و علیه زیادی در جامعه مطرح شد. عده ای جانب عدالت را گرفتند و عده ای جانب مواسات را. یک عده بر این باوراند که مواسات وظیفه مردم است نه حکومت و عدالتخواهی را پررنگ میکنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۰۷:۲۷    
همسر ابوالقاسم سرحدی زاده گفت: کاش یک نفر از مسئولان بپرسد که به کجا می روید. ابوالقاسم این حفاظت و حراست را از خود به گونه ای انجام داد که تمام مظاهر دنیا را با جلوه گری شان پس زد. متاسفانه عده ای به دلیل ترجیح دادن مقام خود نتوانستند صدای عدالتخواهی او را منعکس کنند.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۱:۵۰    
تشخیص اینکه آقای پناهیان درباره عدالت حرف غلطی زده، خیلی دشوار نیست. تقلیل عدالت به مبارزه با دزدی و فساد و گفتن اینکه خب دیگر دوران عدالتخواهی گذشته و آقای رئیسی هم حواسش به دزدها هست و دیگران بروند با خیال راحت منتظر امتحان آخرالزمانی مواسات باشند، بیش از اندازه سطحی است.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۶    
نسیم آنلاین ؛ حسین رضایی: اخیرا کلیپی از سخنرانی حجه السلام پناهیان از اساتید حوزه و منبری های مشهور در کشور در هیئت دانشگاه امام صادق (ع) منتشر شده است، که ایشان در این سخنرانی می گویند: دوران عدالتخواهی گذشته است ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در نگاه ساده بین برخی دوستان حزب اللهی این حرفها رو به جلو و مترقی است اما آقای پناهیان دارند می گویند کاری با عدالتخواهی نداشته باشید، آقای رییسی هستند و دست دزدان را می برند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، لعیا جنیدی روز دوشنبه در مراسم رونمایی از پیش نویس سند اصلاح و توسعه نظام حقوق کشور که با حضور جمعی از حقوقدانان، وکلا، مدیران حقوقی و استادان رشته حقوق برگزار شد ...