چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۲۰Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عدالتخواهی»

قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش    
قدس آنلاین/هدی احمدی: سیزدهم رجب، سالروز میلاد با سعادت حضرت علی(ع) سرچشمه زلال انسانیت و شجاعت است. امام همامی که الگویی تمام عیار از همه فضیلت ها و ارزش های یک انسان بوده و در این بین عدالت خواهی و ظلم ستیزی او در امر حکومت داری زبان زد همگان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در آیین تجلیل از وکلای شاغل در بهزیستی استان، آنان را سفیران عدالتخواهی اقشار کم برخوردار جامعه عنوان کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس کانون وکلای استان مرکزی گفت: کانون وکلا بازوی عدالتخواهی و توسعه قضایی کشور است، اما علیرغم ظرفیت های موجود، آنگونه که شایسته است به آن توجه نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اموراستان های صداوسیما، گفت: عدالتخواهی یکی از مهمترین اهداف انقلاب اسلامی است و در رأس برنامه های تلویزیون به خصوص مراکز استانی صداوسیما قرار دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۱    
فتاحی اعتماد به جوانان را از مطالبات انجمن اسلامی دانشگاه گیلان خواند و گفت: آزاد اندیشی و عدالتخواهی، دانشجو را آتش به اختیار کرده است.
صدای لنجان   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای لنجان ؛ سریال دادستان به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی محمد خزاعی محصول جدید مرکز سیمافیلم است که این شب ها از شبکه سه سیما روی آنتن رفته است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۱:۳۶    
بازیگر نقش نماینده مجلس سریال دادِستان ضمن انتقاد از نقد های عجولانه و بی ریشه می گوید: در این سریال می گوییم چرا فساد وجود دارد و حرف هایی از عدالتخواهی می زنیم، برخی می گویند این شعار است، این افراد بهتر است عمل را تعریف کنند و بگویند شعار یعنی چه؟
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۱:۲۱    
بازیگر نقش نماینده مجلس سریال "دادِستان" اعتقاد دارد: در این سریال می گوییم چرا فساد وجود دارد و حرف هایی از عدالتخواهی می زنیم می گویند این شعار است.
سینما پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۲    
سینماپرس: بازیگر نقش نماینده مجلس سریال "دادِستان" اعتقاد دارد در این سریال می گوییم چرا فساد وجود دارد و حرف هایی از عدالتخواهی می زنیم می گویند این شعار است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مبادا که در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، جریان نقدِ تولیدات سینمایی و تلویزیونی به اهرم فشاری برای تسویه حساب های جناحی و فردی و بین نسلی تبدیل شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بازیگر نقش نماینده مجلس سریال "دادِستان" اعتقاد دارد: در این سریال می گوییم چرا فساد وجود دارد و حرف هایی از عدالتخواهی می زنیم می گویند این شعار است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ احمد راستینه نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز امید ما به مجلس انقلابی این است که نمایندگان انقلابی با نگاه به عدالتخواهی که آرمان بزرگ انقلاب اسلامی است رفتار کنند . ...
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شبکه سه ، بی سرو صدا- البته به زعم من - سریالی را پخش میکند که چه بسا در نوع سریالهای تلویزیون ایران کم نظیر باشد . سریال " دادِستان" که توسط مسعود ده نمکی ساخته شده و در حال پخش است از لحاظ فرم و تکنیک وچیدمان تمام امکانات وهمچنین محتوا قابل تامل و توجه است ...
برترین ها / روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان: دیگر حرف تازه ای نیست گفتن از اینکه سریال سازی تلویزیون حال و روز خوشی ندارد. اسباب چنین وضعیتی هم هرچه باشد واضح است که آنچه می بینیم حاصل یک گعده تولید سریال در تلویزیون است. دیگر حرف تازه ای نیست گفتن از اینکه سریال سازی تلویزیون حال و روز خوشی ندارد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سریال جدید مسعود ده نمکی مانند همه سال های کاری اش، چه در روزنامه نگاری و چه در فیلم سازی پرحاشیه است؛ حال باید پرسید مگر دادِستان چه می گوید که صدای برخی را درآورده؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
یک منتقد سینما و تلویزیون گفت: سریال دادستان کاری جسورانه ، انقلابی و تابوشکن است که برای اولین بار نرم متداول تلویزیون را در می نوردد و سراغ مسائل و سوژه هایی می رود که پیش از آن تلویزیون جرات بیان و نمایشش را نداشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شماری از نویسندگان لبنانی که تاکنون اثار متعددی را درباره انقلاب اسلامی تالیف و منتشر کرده اند ؛ با گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کردند : جمهوری اسلامی ایران برغم توطئه ها، مسیر عدالتخواهی، حق طلبی و مقابله با استبداد و استعمار را ادامه می دهد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
آینده این انقلاب آن وقت محفوظ خواهد بود و این انقلاب آن وقت تداوم پیدا خواهد کرد که مسیر عدالت خواهی را برای همیشه ادامه بدهد...
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۶:۰۵    
آیت الله سیفی مازندرانی گفت: مسیری که امام به مردم نشان داد، همان آرمان اصلی انقلاب اسلامی است؛ انقلاب بر اساس مسیر ایشان پا گرفت و چیزی جز عدالتخواهی نبود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر جامعه روحانیت مبارز استان فارس گفت: از آیات و روایت اینگونه برداشت می شود که هدف اصلی بعثت انبیاء چهار اصل مهم تعلیم و تربیت، آزادسازی فکر بشر از غل و زنجیرها، عدالتخواهی و تکمیل فضائل اخلاقی بوده است.
رسا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۲    
عدالتخواهی پرچمی است که زمین ماندنش ما را از ادامه راه بازمی دارد ولی به بهانه عدالتخواهی نباید در دام عدالتخواری افتاد و با بی عدالتی همه را با یک چوب راند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۰:۰۰    
سیدکریم محمدی- فعال فرهنگی و اجتماعی 3سال از پادشاهی ناصرالدین شاه می گذشت که امیرکبیر دستور داد روزنامه ای راه بیندازند؛ روزنامه ای که گفتمان عدالتخواهی مطلوب امیر را تقویت کند ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان سمنان گفت: امام به ما روحیه ظلم ستیزی داد، روحیه شجاعت، عدالتخواهی و مطالبه گری.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۹    
مرگِ علی انصاریان روز چهارم جشنواره فیلم فجر را به گونه ای تحت تأثیر قرار داد که بازیگران "مصلحت" قبل از شروع نشست خبری، بغض شان را شکستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
"زالاوا" و "مصلحت" در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمدند در روزی که جن گیری و عدالتخواهی هر دو تحت تأثیر مرگِ علی انصاریان قرار گرفت.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۴۴    
ماحصل تظاهرات سیاه پوستان در کشور یونان افتتاح یک مرکز عدالتخواهی و کتابفروشی در مرکز شهر آتن بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۱۵    
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: یکی از مولفه های جامعه اسلامی را عدالتخواهی عنوان کرد و گفت: در کانون های محلات سطح شهر مردم باید عدالت خواهی را مطالبه گری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بیرجند به جنگ تحمیلی، فتنه ها و تحریم ها استکبار علیه انقلاب و نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز فریاد عدالت خواهی مرزهای مختلف را درنوردیده و در کف خیابان های پاریس و لندن و نیویورک سر داده می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس: حسن شجاعی، امروز در نشست ملی مطالبه گران حوزه معدن اظهار داشت: این جلسه مصداق عمل به قرآن است و هیچ مسئولی حق ندارد فریادهای عدالتخواهی را خاموش کند و یا از این فریادها ناراحت شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
دانشجویان بدون امکانات، بدون ابزار و بدون قدرت سیاسی خاصی در کنار کارگران هفت تپه قرار گرفتند، صدایشان شدند و کمک شان کردند. چنین کاری حتما در کنار جسارت و شجاعت؛ نیازمند قدرت تحلیل درست از مشکلات روز کشور و نحوه مطالبه گری درست است.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۱۲۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس قوه قضائیه گفت: تریبون ها نه محل طرح و نه محل رفع مسائل اختلافی است بلکه این جلسات خصوصی مسئولان است که محل طرح و رفع مسائل اختلافی است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سیدامیر مکی پژوهشگر تاریخ معاصر در گزارشی به چرایی قتل امیرکبیر پرداخته است. او تلاش امیرکبیر برای توسعه و تقویت قدرت علمی و نظامی کشور، مقابله با زیاده خواهی های بیگانگان و عدالتخواهی و مبارزه با فساد را دلیل قتل وی برشمرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل حزب اتحادملت گفت: اصلاح طلبی؛ دوم خردادی رو به گذشته داشت و امروز تحول گفتمانی اصلاح طلبان باید رو به آینده داشته باشد. این بدان معنا نیست که آرمان های اصیل انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی، جمهوریت و اسلامیت، حق حاکمیت ملی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
دو تن از نویسندگان کتاب "نظریه اسلامی عدالت اجتماعی" در میزگرد خبرگزاری تسنیم، درباره خلأهای مسئله عدالت در کشور، مدل مطلوب عدالتخواهی و همچنین فساد در نوع خصوصی سازی ایرانی صحبت کردند.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۰۶    
جامعه پاکبانان شهرداری کلانشهر تبریز با انتشار یک نوشتار، خواستار دلجویی "محرم محمدزاده" از "محمدحسن اسوتچی" شدند؛ صدای حاج اسوتچی صدای عدالتخواهی جامعه کارگران شهر تبریز است، صدای کارگران مظلومی که زمانی جرات نداشتند حتی سلامی به مسئولان بدهند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۹    
رئیس شورای هماهنگی معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان، گفت: عدالتخواهی و ظلم ستیزی در جبهه های بیرونی شهید سلیمانی را به چهره ای فراملی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری؛ احمد راستینه نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: در اصلاح ساختار بودجه یکی از بحث هایی که خیلی جدی مطرح شد بحث کمک به مناطق محروم بود. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۲۴    
شفقنا- نویسنده کتاب نگرشی نو بر سیره و سیمای ریحانه پیامبر (ص) گفت: محبوبیت حضرت زهرا(س) نه به دلیل روزه، نماز و عبادت های فردی ایشان بلکه به دلیل دفاع از حقوق انسانها، عدالتخواهی، آزادگی و ایستادگی مقابل ستم و خرافه گویی بود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۶    
آنچه که اصیل و موجب مشروعیت و قوام ساختار ها و اقدامات بعدی در نظر گرفته می شود عدالتخواهی است و مابقی امکان ها و اعمال درسایه این اصل واجد مهرتایید و مقبول خواهد بود.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت افشین حبیب زاده، فعال اصلاح طلب و عضو شورای شهر تهران به تازگی در نطقی مفصل در این شورا که خبرگزاری ایسنا آنرا منتشر کرد، گفته است: افسوس که امروز شاهد برخی مسئولانی هستیم که صدای نجابت مردم را نمی شوند و به جای جبران مافات، در منافع شخصی و گروهی خود غرق شده اند ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۳۳    
یک عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران در حالی از برج نشینی برخی اغنیا انتقاد کرده است که نسبت اعضای شورای شهر با برج نشینان چندان هم بد نیست!
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ دادستان یزد ضمن موافقت با راه اندازی کمیته عدالتخواهی دانشجوییف خواستار ارتباط بیشتر دانشجویان با دستگاه قضا شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری رویترز از اعتراضات عدالتخواهی آمریکایی ها در کلومبوس مرکز ایالت اوهایو خبرداد. این تجمعات صد ها نفری پس از قتل یک سیاهپوست آمریکایی به نام کیسی کریستوفر گودسون رخ داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- خبرگزاری رویترز از تجمعات اعتراضی و فریاد عدالتخواهی در کلمبوس مرکز ایالت اوهایو در پی کشته شدن یک جوان سیاه پوست به دست یک افسر پلیس خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان ، علی صالحی فعال دانشجویی و رسانه ای و مدیر خبرگزاری فارس در استان اصفهان در نشستی که به مناسبت روز دانشجو توسط بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد، با بیان این که 16 آذر و روز دانشجو به خاطر یادآوری این است که دانشجو جایگاه و موقعیت خود را بعنوان موذن جامعه ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۳   + ۷۲ سایت دیگر  
به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در جلسه صبح امروز شورای عالی قوه قضاییه، از نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی به خاطر تصویب قانون راهبردی کاهش تحریم ها و وادار کردن دشمن به پایبندی و انجام وظایف و تعهداتش در توافقات و قرارداد های بین المللی تقدیر کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سیما سادات لاری، در پایان ارائه آمار روزانه کرونا ، با اشاره به فرا رسیدن 16 آذر روز دانشجو، گفت: 16 آذر یادآور استکبار ستیزی، عدالتخواهی و ایستادگی نسلی فرهیخته، اندیشمند و متفکر کشورمان در مقابل استبداد و خودکامگی است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد دانشگاه تهران گفت: امروز ما واگذاری های مختلف در قالب اصل 44 قانون اساسی می بینیم؛ این واگذاری ها مناسب نیستند و یکی از مجموعه هایی که همیشه سردمدار این مبارزه با فساد بوده جنبش دانشجویی است.
تابش کوثر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
فعالان دانشجویی به واکاوی و بررسی عملکرد تشکل ها و جنبش های دانشجویی در تحقق محورهای توصیه شده از جانب رهبری از جمله مسئله گشایی، مطالبه گری، عدالتخواهی و . .. پرداختند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز دانشجویان آگاه وفهیم نباید اجازه دهند راه روشن عدالتخواهی در انحصار عده ای قدرت طلب وابسته به برخی جریانات سیاسی از مسیر حق خود منحرف گردد.