شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۰:۱۷Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حکم قطعی»

ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۲    
ایسنا/خراسان رضوی صبح امروز تصاویری از تخلیه دو مدرسه استیجاری با حکم قضایی در مشهد منتشر شد، اما براساس اعلام مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان رضوی با رایزنی های آموزش و پرورش در حال حاضر حکم تخلیه متوقف شده و فردا حکم قطعی در این زمینه صادر می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: تشخیص علنی بودن یا نبودن دادگاه بر عهده همان دادگاه است. ابعاد این قضیه باید از جهات مختلف بررسی شود و قطعا و یقینا با کسانی که در این حادثه مقصر باشند و به نحوی موجب وقوع این حادثه شده اند بدون تعارف برخورد می شود ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۱    
دانشجویانی که قصد ارائه درخواست به دانشگاه برای تاسیس کانون فرهنگی را دارند باید شرایطی مانند گذراندن حداقل یک نیمسال تحصیلی، نداشتن حکم قطعی محرومیت از تحصیل به مدت یک نیمسال تحصیلی یا بیشتر را داشته باشند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیر کارگروه فرا قوه ای مبارزه با زمین خواری از اجرای احکام رسوبی و معوقه خبر داد و گفت: ویلا های مجلل و بنا های لوکس که برخلاف قانون در شهرستان های استان تهران ساخته شده، تخریب خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حکم قطعی قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرستان بهبهان اجرا شد .
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اجرای حکم خلع ید، قلع و قمع و رفع تصرف بیش از پنج هزار متر مربع از اراضی دولتی کاشان خبر داد. مجتبی آراسته گفت: در نتیجه اقدامات و تلاش های بعمل آمده و طی اجرای حکم قطعی قضایی پنج هزار و 72 مترمربع از اراضی ملی بخش دو کاشان از ید غیرقانونی متجاوزان خارج ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۳    
علی داوودی از دستگیری یک پیمانکار متخلف در شهرداری آمل خبر داد و گفت: پرونده پیمانکار تشکیل شده و در دستگاه قضایی در حال پیگیری حکم قطعی هستیم.
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۲    
گلوگاه (پانا) - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه از اجرای حکم خلع ید و قلع و قمع یک واحد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی ملی شهرستان گلوگاه خبر داد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۸:۳۱    
شهردار آمل از دستگیری یک پیمانکار متخلف در شهرداری آمل خبر داد و گفت: پرونده پیمانکار تشکیل شده و در دستگاه قضایی در حال پیگیری حکم قطعی هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شمیرانات- ایرنا- رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: حکم قطعی قضایی قلع و قمع از سوی دادستان لواسانات در خصوص بزه مجدد متخلف در پلاک افجه اجرا و 4 هزار و 700 مترمربع از اراضی ملی منطقه اعاده به وضع سابق شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۸:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از صدور حکم قطعی و محکومیت میلیاردی 8 نفر از مدیران استان در بین سال های 85 تا 95 خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روح الله امراللهی در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی با موضوع بررسی ساختمان های متروپل گونه در قم که با میزبانی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی قم برگزار شد ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۰۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
از ابتدای سال 2022 از 492 ورزشکار در 28 رشته ورزشی از سوی ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (ایران نادو)، نمونه دوپینگ گرفته شده است که نمونه های 17 ورزشکار از 9 رشته ورزشی والیبال، قایقرانی، پاورلیفتینگ، وزنه برداری، کوراش، ورزش های ناشنوایان، دوومیدانی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم گفت: 10 هزار حکم قطعی قلع و قمع بنای ساختمان در کمیسیون ماده صد قم صادر شده که قابل تجدیدنظر نیست و هیچ کدام از این ساختمان ها نه مجوز پایان کار گرفته اند و نه ضوابط ایمنی سازه و حریق در آنها به درستی اجرا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ستاد ملی مبارزه با دوپینگ با اعلام اینکه 492 ورزشکار در سال 2022 نمونه دوپینگ دادند، نام 4 ورزشکاری که حکم قطعی آنان صادر شده را منتشر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان اصفهان حکم قطعی پرونده ای مهمی را با موضوع اخلال در نظام اقتصادی کشور صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
طبق حکم قطعی دادگاه، شعبه 15 بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 32 تهران (اقتصادی) مکلف است سریعاً نسبت به اتخاذ تصمیم شایسته قانونی در ارتباط با موضوع اتهامی 3 فرد پیرامون پرداخت تسهیلات 36 میلیون دلاری در بانک پارسیان اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی استان اصفهان، حکم قطعی پرونده ای با موضوع اخلال در نظام اقتصادی کشور را صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید گفت: فردی که موجب آتش سوزی عمدی مراتع منطقه دژکرد این شهرستان شده بود، پس از دستگیری با حکم قطعی دادگاه به حبس محکوم شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۸۳ سایت دیگر  
قوه قضائیه و شعبه سوم دادگاه رسیدگی به جرایم اقتصادی، حکم برائت علی دیواندری مدیرعامل پیشین بانک های ملت و پارسیان و رئیس پژوهشکده پولی و بانکی کشور را صادر کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
حکم قطعی محرومیت دو ساله شهاب الدین عزیزی خادم از هرگونه فعالیت در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی از سوی کمیته استیناف فدراسیون فوتبال صادر شد. محکومیت عزیزی خادم در شرایطی است که او پیش از این حکم کمیته اخلاق را معتبر و قانونی نمی دانست و طی روز های گذشته اعلام کرده بود با وجود این حکم ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۹   + ۸۴ سایت دیگر  
حکم بدوی کمیته اخلاق و حکم قطعی کمیته استیناف مبنی بر محرومیت رئیس معزول فدراسیون فوتبال نامه عدم امکان حضور شهاب الدین عزیزی خادم در مجمع عمومی دهم خرداد فدراسیون فوتبال به وی ابلاغ شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۷:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
علی رغم تخلفات مسلم جمعیت شارمین آنها پس از انتشار حکم قطعی دادگاه اقدام به فرار به جلو کرده و ضمن مظلوم نمایی با صدور بیانیه ای دستگاه قضا و جمهوری اسلامی را طبق روال گذشته شان آماج تهمت قرار دادند.
رویش زاگرس   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خط قرمز دادستانی سلامت مردم بوده و با خاطیان و افرادی که بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به ارائه امور پزشکی کرده و سلامت جامعه را تهدید می کنند، شدیداً برخورد خواهد شد ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
طلوع نیوز نیز امروز در یک رشته توییت گفته طالبان به تمامی شبکه های دیداری "موبی گروپ" از جمله این شبکه تلویزیونی دستور داده که از این پس تمامی مجریان و گردانندگان زن در جریان اجرای برنامه باید صورت شان را بپوشانند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی نمایشگاه کتاب با اشاره به برقراری 31 هزار تماس با مرکز این نمایشگاه، از فروش 100 میلیارد تومانی تاکنون خبر داد و گفت: هیأت رسیدگی به تخلفات در دومین جلسه برای 4 ناشر داخلی و 4 ناشر خارجی حکم قطعی صادر کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محسنی اژه ای، رییس قوه قضائیه گفت: حکمی که قطعی شد نباید تاخیر در اجرا داشته باشد. چرا دو سال نامه ای برای کمیسیون عفو رفته و پاسخش نیامده؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: اگر دلیلی برای عدم اجرای حکم قطعی است باید مشخص شود و در پرونده منعکس شود.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اجرای حکم مدیرعامل باشگاه ملی پوشان شهرکرد در دستور کار کمیته اخلاق گرفت.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
احمد اصانلو مدیر تعزیرات حکومتی کشور در گفت وگوی زنده تلویزیونی اظهار کرد: مدیرعامل شرکت کشت و صنعت کارون شوشتر امروز برکنار شده و حکم قطعی در این خصوص نیز صادر شده است. وی افزود: علت این تصمیم احتکار شکر بوده و حکم صادر شده برای او انفصال دائم از خدمات دولتی خواهد بود که امروز اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - افزایش اختیارات تعزیرات، تاکید رئیس قوه قضاییه بر همراهی با دولت در نظارت بازار، شکایت از فائزه هاشمی، حکم قطعی اعدام یک جاسوس، دستور دادستان کل برای پیگیری حقوق حقابه ایران از رود ارس و کناره گیری سخنگوی قوه قضاییه از سمت خود، اهم اخبار قضایی در هفته سوم اردیبهشت بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا: این دو موضوع هیچ ارتباطی با هم ندارد، محاکمات آقای نوری نامشروع است و ثانیا آقای جلالی دو سال قبل از ایشان بازداشت شده است و حکم قطعی درموردش صادر شده است.بحث مبادله مطرح نیست و دستگاه قضایی براساس حکم صادره اقدام خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
دادگاه تجدیدنظر تهران حکم قطعی سعید مرتضوی مبنی بر تبرئه از اتهامات موجود در پرونده سازمان تأمین اجتماعی را صادر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرورزشی نوشت:دادرس می گوید که حکم قطعی گل محمدی به زودی اعلام می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرورزشی – محمد دادرس درباره اینکه آیا جلسه رسیدگی به محرومیت 6 جلسه ای یحیی گل محمدی از سوی کمیته انضباطی در کمیته استیناف برگزار شده است یا خیر؟ گفت: بله! این پرونده هفته گذشته در جلسه کمیته استیناف به صورت مختصر بررسی شد و اعضا با مطالعه پرونده، نظرات خود را اعلام کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
قرچک- فرماندار قرچک گفت: حکم قطعی دیوان عدالت اداری در خصوص شورای شهر قرچک ابلاغ شده و در این راستا مراجع بالادستی مکاتباتی با مرجع قضائی داشته اند.
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
روز گذشته ذبیح الله خداییان، سخنگوی قوه قضائیه در نشست خبری خود و در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده بانک سرمایه خبر داد که محمد امامی به جرم اخلال کلان در نظام اقتصادی از طریق تحصیل وجه نامشروع به 20سال حبس، رد مال و انفصال از خدمات دولتی محکوم شده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی بخشی از پرونده متهمان بانک سرمایه منتهی به صدور حکم قطعی شده و به گفته سخنگوی دستگاه قضا، متهمان مجموعاً به بیش از 170 سال حبس محکوم شدند. آخرین جزئیات پتروشیمی میانکاله، پرونده حادثه حرم رضوی ...
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه در رابطه با احکام صادره پرونده اختلاس بانک سرمایه گفت: احمد هاشمی شاهرودی به 10 سال حبس و رد مال محکوم شد.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی قوه قضاییه گفت: در خصوص بانک سرمایه پرونده های متعددی تشکیل شد و برخی منتهی به صدور حکم قطعی و اعلام شدند. اخیرا پرونده منتهی به صدور حکم قطعی شده و کسانی که تحت تعقیب اند مجموعا به 170 سال محکوم شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی قوه قضاییه گفت: در خصوص بانک سرمایه پرونده های متعددی تشکیل شد و برخی منتهی به صدور حکم قطعی و اعلام شدند. اخیرا پرونده منتهی به صدور حکم قطعی شده و کسانی که تحت تعقیب اند مجموعا به 170 سال محکوم شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
خداییان درخصوص آخرین وضعیت بانک سرمایه و دادگاه محمد امامی گفت: در خصوص بانک سرمایه پرونده های متعددی تشکیل شد و بعضی از آن پرونده ها منتهی به حکم قطعی شد و اخیرا بخشی از این پرونده منتهی به صدرو حکم قطعی شده و کسانی که در این پرونده هستند، مجموعاً به 170 سال حبس محکوم شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خداییان گفت: در خصوص بانک سرمایه ، پرونده های متعدد تشکیل شد که بعضی از آنها منتهی به صدور حکم قطعی شد وقبلا اعلام شده است. بخش دیگر این پرونده منتهی به صدور حکم قطعی شده است وکسانی که تحت تعقیب اند و مجموعا به بیش از 170 سال حبس محکوم شدند.
تیک   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ذبیح الله خداییان در نشست خبری امروز گفت: جمعه این هفته آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس نامگذاری شده است. این روز جلوه شکوه وحدت امت اسلامی برای آزادی قدس شریف است. روز قدس به یک ملت و یک دین و یا یک مذهب خاص تعلق ندارد؛ بلکه متعلق به همه انسان های آزاده در دنیاست ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۷۹ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضاییه گفت: در خصوص بانک سرمایه پرونده های متعددی تشکیل شد و برخی منتهی به صدور حکم قطعی و اعلام شدند. اخیرا پرونده منتهی به صدور حکم قطعی شده و کسانی که تحت تعقیب اند مجموعا به 170 سال محکوم شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز گیلان با اشاره به پیگیری جدی دستگاه قضا در خصوص متخلفان ساماندهی زباله سراوان گفت: طی پیگیری های انجام شده، تاکنون برای سه مدیر میانی شهرداری حکم قطعی قضایی صادر شده و این پرونده ها در مرحله اجرای حکم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان گفت: برای 3 مدیر سابق شهرداری رشت برای تخلف در ساماندهی پسماند سراوان رشت حکم قطعی قضایی صادر شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد جوان و 2 برادرش که در درگیری با همسر سابقش ، شوهر وی را که از بستگانشان بود ، کشتند، پس از جلب رضایت اولیای دم در برابر حکم قطعی 48ماه زندان قرار گرفتند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، احمد آقایی پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مجموعه گردشگری شامل یک رستوران و سه دستگاه ویلا به مساحت 2550 متر مربع و به ارزش 50 میلیارد تومان برخلاف قانون و در بستر تالاب انزلی احداث شده که فرد متخلف با حکم قطعی دستگاه قضا محکوم به خلع ید و تخریب ...