دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۸:۳۶Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوادث کار»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۰    
60 درصد حوادث کار در چهارمحال و بختیاری به دلیل رعایت نکردن حفاظت فردی متناسب با شغل است که نیاز است از سوی کارفرمایان در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۵۰    
بیشترین حوادث کار در کشور در حوزه ساختمان است؛ برای کاهش این آمار بازرسی کارگاه های ساختمانی را در مراکز استان ها راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم با همکاری سازمان نظام مهندسی و شهرداری های کشور، بازرسی های بیشتری در این حوزه انجام دهیم و از آمار حوادث این حوزه بکاهیم ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
صولت مرتضوی گفت: اقدامات موثرِ همکارانِ ما در حوزه روابط کار در کارگاه های کوچک و بزرگ سبب شد میزانِ تلفات و خساراتِ کارگاهی به شکلِ چشمگیری کاهش پیدا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزیر کار گفت: سالانه 4 درصد تولید ناخالص کشورها صرف حوادث کار و بیماری های شغلی می شود که این عدد در ایران هم رقم قابل ملاحظه ای است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیر کل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 283 پرونده فوت و مصدومیت ناشی از حوادث کار در استان تشکیل شد.
باشت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۲    
بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد، در مجموع 283 پرونده فوتی و مصدومیت ناشی از حوادث کار در سطح استان در سال 1402 ثبت شده است. از این تعداد، 280 پرونده مربوط به مصدومیت های ناشی از حوادث کار بوده و 267 نفر از این تعداد مرد و 13 نفر زن بوده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- بر اساس آمارهای منتشر شده از سوی مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد، در مجموع 283 پرونده فوتی و مصدومیت ناشی از حوادث کار در سطح استان در سال 1402 ثبت شده است. از این تعداد، 280 پرونده مربوط به مصدومیت های ناشی از حوادث کار بوده و 267 نفر از این تعداد مرد و 13 نفر زن بوده اند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - اداره کل پزشکی قانونی استان اردبیل از فوت 29 نفر طی 9 ماهه سال جاری در جریان حوادث ناشی از کار در این استان خبر داد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۷    
به گزارش خبرنگار اقتصادآینده، عاطفه قلع ریز، اصفهان یکی از سه استان های پر حادثه در کشور است که بیشترین رقم حادثه کار در کشور به سقوط از بلندی و لغزیدن بر می گردد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و حضور معتادان متجاهر در پایانه های مسافربری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان – مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان از فوت 127 نفر در حوادث کار استان اصفهان طی 9 ماه سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۷:۴۷    
بجنورد-ایرنا- رییس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: حوادث ناشی از کار در کارگاه های استان در 9 ماهه امسال هفت درصد افزایش یافت که در این باره افزایش ساخت و سازهای ساختمانی، فعالیت عمرانی و تولیدی تاثیرگذار بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال، سه مورد فوت ناشی از حوادث کار در سطح این استان ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست اداره کل پزشکی قانونی استان همدان با اشاره به افزایش آمار فوتی های ناشی از حوادث کار در سطح استان گفت: در 9 ماهه امسال 48 نفر در استان همدان بر اثر حادثه ناشی از کار فوت شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: طی 9ماهه امسال 104 نفر شامل 103 اقا و یک خانم بر اثر حوادث کار در استان جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 9درصد افزایش داشته است.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به مرگ و میر 104 نفر امسال بر اثر حوادث کار گفت: حوادث منجر به مرگ ناشی از کار 9 درصد در استان مازندران افزایش داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ساری- مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران گفت: طی 9 ماهه امسال 104 نفر بر اثر حوادث کار در استان جان خود را از دست دادند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 9 درصد افزایش داشت.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۲    
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با اشاره به برگزاری منظم کارگاه ها و دوره های آموزشی بازرسان کار و رعایت کامل آیین نامه ها با هدف ارتقاء ایمنی و کاهش حوادث کارگری ضمن تقدیر و تشکر بابت کاهش چشمگیر آمار حوادث کار منجر به فوت در استان اردبیل به لزوم استفاده از وسایل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی لرستان گفت: در 9 ماهه امسال 610 مصدوم ناشی از حوادث کار ارجاعی به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توانمندسازی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: چشم انداز این سازمان، کاهش حوادث و آسیب های کار در شرکت های تابعه و واحدهای معدنی و صنعتی است تا این آمارها به صفر برسد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی گفت: طی سالجاری یک هزار و 183 مصدوم ناشی از حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی این استان مراجعه کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سمنان در واکنش نسبت به مرگ چهار نفر در حوادث روز گذشته واحدهای کارگری در سمنان، این امر را ناشی از کم توجهی به الزامات قانونی محیط کار دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه با اشاره به فوت 32 نفر بر اثر حوادث کار در استان، گفت: مصدومان ناشی از حوادث کار در 9 ماهه امسال در استان کرمانشاه به 520 نفر رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۶    
دبیر کانون انجمن های صنفی کارگری کارگران واستاد کاران ساختمانی گلستان گفت: نیمی از حوادث کار مربوط به کارگران ساختمانی است و آموزش ایمنی به کارگران ساختمانی از برنامه های ویژه ما است که در حال انجام هستیم.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۲۳:۰۰    
علی حسین رعیتی فرد، معاون روابط کار از کاهش 14درصدی حوادث شغلی در سال 1401 خبر داد و گفت: تاثیر حوادث ناشی از کار و بیماری های کار بر تولید ناخالص داخلی کشور 4درصد است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یک کارگر بر اثر حوادث کار در جاده چاه گز جان خودرا از دست داد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
احسان سهرابی از آمارهای غیرقابل استناد وزارت کار در مورد فوتی های حوادث کار انتقاد کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بررسی حوادث کار در استان نشان می دهد که سقوط از ارتفاع، مهم ترین دلیل مرگ کارگران است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
احسان سهرابی از آمارهای غیرقابل استناد وزارت کار در مورد فوتی های حوادث کار انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران گفت: در هشت ماه نخست امسال، 91 نفر بر اثر حوادث کار در استان جان خود را از دست دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
91 مازندرانی امسال در حوادث ناشی از کار، جان خود را از دست دادند که در مقایسه با مدت مشابه پارسال، هشت درصد بیشتر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و امور اجتماعی استان اردبیل از کاهش حدود 50 درصدی حوادث ناشی از کار منجر به فوت در 9 ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این استان خبر داد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون با اشاره به کاهش 14 درصدی حوادث ناشی از کار حاکی از کاهش 14 درصدی است، گفت: تأثیر حوادث ناشی از کار و بیماری های کار بر تولید ناخالص داخلی کشور 4 درصد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه، گفت: مصدومان ناشی از حوادث کار در هشت ماهه امسال در استان کرمانشاه به 470 نفر رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست دفتر توانبخشی آموزشی، حرفه ای و توانپزشکی گفت: سالانه دو هزار و 500 بیمار ضایعه نخاعی ناشی از تصادفات، افتادگی از ارتفاع یا حوادث کار به افراد تحت پوشش بهزیستی اضافه می شوند.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۲    
شمال نیوز : افزایش تلفات و مرگ و میز ناشی از حوادث کار در مازندران حتی در فضاهایی که ایمن سازی شد نیز بالا است و بدیهی است در فضاهای ناایمن و پرخطر، اوضاع خطرناک تر باشد .
مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای برگزاری نشست های تخصصی ارتقای ایمنی و پیشگیری از حوادث برای دانش آموزان، مدیران و دبیران آموزش و پرورش اعلام آمادگی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و امور اجتماعی استان اردبیل گفت: 50 درصد از مجموع حوادث ناشی از کار در این استان در بخش کارگاه های ساختمانی و ساختمان ها به وقوع می پیوندد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بی تردید استفاده از ظرفیت انجمن های صنفی و تشکل های کارگری و کارفرمایی در کنار ظرفیت کمیته های حفاظت فنی در پیشگیری از وقوع حوادث کار و رعایت مسایل ایمنی در محیط های کار اثرگذار است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۹:۲۷    
جامعه یک میلیون و 200 هزار نفری کارگران ساختمانی که به دلیل بروز نیمی از حوادث کار در زمره مشاغل پرخطر قرار دارند، این روزها به اجرای قانون جدید بیمه کارگران ساختمانی چشم دوخته اند زیرا برخورداری از چتر حمایتی بیمه از الزامات این گروه از فعالان صنعت ساختمان به شمار می رود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی -مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از انجام بیش از 64 هزار فقره بازرسی از کارگاه های پرخطر در شش ماهه نخست امسال خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل پزشکی قانونی مازندران از افزایش 4 درصدی فوتی های ناشی از حوادث کار در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون روابط کار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: امسال به واسطه توسعه فعالیت واحدهای مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست یا HSE در سازمان ها و شرکت های تولیدی، آمار حوادث ناشی از کار در استان از متوسط کشوری پایین تر است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
اصفهان-مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: در هفت ماه سال جاری 104 نفر در حوداث ناشی از کار جان خود را از دست دادند، این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 7.2 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل پزشکی قانونی کرمانشاه از فوت 23 کرمانشاهی بر اثر حوادث کار از ابتدای سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۶    
کارگران کارخانه های یزد در نیمه نخست سال 66 هزار و 402 نفر ساعت آموزش های ایمنی را فراگرفتند.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: میزان حوادث کار در کارگاه ها، شرکت ها و واحدهای صنعتی استان قزوین در هفت ماه سال جاری نسبت به زمان مشابه در سال گذشته تا 23 درصد کاهش یافته است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
صبح ها بیشترین تعداد حوادث شغلی اتفاق افتاده و به ترتیب 66،6 درصد، 15،8 درصد و 17،6 درصد از حادثه دیدگان شغلی در هنگام صبح، عصر و شب دچار حادثه شده اند.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سازمان پزشکی قانونی کشور از افزایش 15.7 درصدی درصدی فوتی های ناشی از حوادث کار در شش ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبرداد.