شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۱:۱۱Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آمار مرگ»

دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در اولین هفته از مرداد ماه 1400، بیش از 200 هزار نفر به کرونا مبتلا شدند و آمار مرگ و میر از مرز 2 هزار نفر عبور کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محمد طاهری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 340 مورد رسیده است. مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه نتایج تحقیقات نشان می دهد که 85 درصد مرگ و میرهای کرونایی مربوط به افراد بالای 70 سال است گفت: در صورت واکسینه شدن همه افراد این گروه سنی آمار مرگ و میرهای ناشی از همه گیری کرونا به شدت کاهش می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نهادهای بهداشتی انگلیس روز گذشته بالاترین آمار مرگ کرونایی روزانه از ماه مارس را ثبت کردند و کارشناسان اقتصادی در آلمان هم درباره موج ورشکستگی شرکت ها پیامد تداوم بحران کرونا هشدار داده اند.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 336 مورد رسیده است | پنج شهرستان همدان، اسدآباد، ملایر، نهاوند و کبودراهنگ در وضعیت قرمز، شهرستان های تویسرکان، بهار ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 336 مورد رسیده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۴۴    
رکنا: فوق تخصص ICU بیمارستان مسیح دانشوری توضیحاتی در مورد روند واکسیناسیون کرونا در ایران ارائه کرد. به عقیده او شرایط و برنامه ریزی های موجود برای واکسیناسیون کرونا در ایران باید تغییر کند و گرنه این سرعت واکسیناسیون فایده ای در مهار این بیماری ویروسی ندارد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۷:۳۵    
رئیس کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا می گوید واکسن کرونا از هر نوعی قرار نیست که بیماری را ریشه کن کند بلکه در سال نخست واکسیناسیون فقط در کاهش آمار مرگ و میر موثر است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۲:۳۸    
این روزها کرونا در تهران و دیگر شهرهای کشور بیداد می کند. آمار مرگ و میر و ابتلا هر روز رو به افزایش است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۵۱    
ماسک نزدن برخی از مردم، سرعت ابتلا و آمار مرگ و میر با ویروس کشنده کرونا را افزایش می دهد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: 357 نفر طی 24 ساعت گذشته بر اثر کرونا جان باختند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: با انجام واکسیناسیون کرونا برای حدود 20 میلیون نفر از گروه های پرخطر، در آبان ماه به طورقطع میزان مرگ و میر بسیار کم خواهد شد و به زیر 50 نفر می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره مبارزه با بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: واکسیناسیون کرونا در سالمندان مشهدی، آمار مرگ و میر در آن ها را به نصف رساند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت 6 بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 332 مورد رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
آن چه ویروس کرونا را در خیز پنجم مرگبارتر کرده، کاهش میزان عمل به توصیه های بهداشتی است؛ آن هم در شرایطی که شعله های کرونای دلتا در همه نقاط کشور زبانه کشیده و پیش بینی می شود بزودی آمار مرگ و میرها به شکل صعودی افزایش پیدا کند ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: با توجه به روند واکسیناسیون بیماران دیابتی، میزان مرگ و میرهای کرونایی در آبان 1400 به زیر 50 نفر در روز خواهد رسید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ آمار مبتلایان به کووید 19 در جهان تاکنون به 195 میلیون و 345 هزار و 791 نفر رسیده و این ویروس مرگبار 4 میلیون و 182 هزار و 831 قربانی در سراسر دنیا گرفته است. بنابر تازه ترین آمار ها تاکنون 177 میلیون و 182 هزار و 840 نفر از مبتلایان به کووید 19 بهبود یافته اند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با ابراز تاثر از آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در جنوب کرمان، همکاری داوطلبان حوزه بهداشت و درمان را برای سرعت بخشیدن به واکسیناسیون خواستار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۴۵    
آخرین آمار های موجود نشان می دهد شمار مبتلایان در اسپانیا دوباره اوج گرفته است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۲:۰۸    
آمار مرگ و میر و ابتلا به کرونا هر روز بیشتر می شود. این در حالی است که تعطیلی های چند روزه هم در تهران و البرز نتوانست مانع از افزایش آمارها شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۲:۰۸    
وزیر بهداشت! هیچ خبر دارید که آمار مرگ و میرها به بالای 300 نفر در روز رسیده است. می دانی این 300 فقط یک عدد نیست.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۶    
آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون 2هزارو 324 مورد و همچنین مجموع بیماران بستری مثبت به 19 هزار 535 و بیماران سرپایی مثبت به 49 هزار و 324 نفر رسیده است. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/یکی از ائمه جمعه استان هرمزگان گفت: توصیه من به دولتمردان این است که هم و غمشان را بر سلامتی ملت و کاهش آمار مرگ میر در کشور گذاشته و تلاش کنند همه مردم به زودی واکسن خود را دریافت کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : احتمال فیلتر شدن اینستاگرام و دیگر نرم افزارهای کاربردی، پیگیری نتایج مسابقات المیپک، آمار مرگ ومیر کرونا، تعطیلات تهران و جریمه های راهنمایی و رانندگی و.. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۸    
کردستان امروز را بدون فوتی کرونا پشت سر گذاشت، مسوولان علوم پزشکی استان می گویند واکسیناسیون آمار مرگ و میر ار کاهش داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با فوت چهار بیمار دیگر، آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از آغاز شیوع ویروس تاکنون به 2 هزار و 324 مورد رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استانها_ جانشین فرمانده سپاه همدان گفت: پایین بودن آمار مرگ و میر در استان همدان بیانگر بالا بودن کیفیت سطح خدمات و مراقبت های بهداشتی و درمانی است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سپید، حمید سوری در گفت وگو با ایسنا گفت: در مناطق شرقی کشور یعنی سیستان و بلوچستان روند بیماری به کندی رو به بهبود گذاشته است. آمار موارد بستری ناشی از کرونا کاهش چشمگیری داشته است و آمار مرگ و میر نیز پایین آمده است ...
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۵۲    
لجباری با کادر درمان در حالی این روزها جای خود را به همکاری با مدافعان سلامت داده است که همچنان آمار مرگ و میر در سیستان و بلوچستان در حال افزایش است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: آمار مرگ بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در روسیه برای سومین هفته متوالی رکورد زد و در شبانه روز گذشته به 799 نفر رسید. ستاد مقابله با کرونا در روسیه روز شنبه در آخرین گزارش خود اعلام کرد که در شبانه روز گذشته در این کشور 23 هزار و 947 نفر به کرونا مبتلا شده و تست آنها مثبت تشخیص داده شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 320 مورد رسیده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر و بستری در افرادی که واکسن زده اند بسیار کاهش یافته و بیشتر موارد در پیک پنجم مربوط به کسانی است که در گروه 50 تا 60 سال هستند و واکسن نزده اند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آمار مرگ و میر راننده های تاکسی براثر کرونا، نگران کننده است؛ حداقل 50 نفر در ماه! همچنین رییس سازمان تاکسیرانی به همشهری می گوید بیش از 400 تاکسی ران برابر کرونا جان باخته اند: آمار بالای مرگ و میر راننده های تاکسی هشدار دهنده است ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۵:۳۴    
عیسی مالمیرمسئول بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به اینکه طرح شهید سلیمانی از اول آذرماه در سه فاز حمایتی، نظارتی و مراقبتی شروع شد و با قدرت تا اوایل اسفند ادامه داشت ...
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان اهر از افزایش تعداد بستری در بخش های کرونایی بیمارستان اهر خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۲    
فرهادی با بیان اینکه بستری بیماران کرونایی در استان 60 درصد افزایش یافت، گفت: احتمال افزایش آمار مرگ و میر نیز وجود دارد.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۴   + ۳۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - آمار مرگ و میر ناشی از موج پنج کرونا در کشور همچنان بالا می رود به گونه ی که براساس گزارش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تنها در شبانه روز 226 بیمار کووید 19 جان خود را از دست داند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۳:۵۴    
آمار مرگ و میر در اوج پیک پنجم، حداقل دوبرابر آمار کنونی خواهد بود و به 400 تا 500 نفر در روز خواهد رسید یاسر مختاری افزایش مبتلایان به کرونا در پی پیک پنجم این بیماری در ایران رکوردهای تازه ای را در این دو روز ثبت کرده است ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
انتخاب: ظفرقندی رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: این نمودار آمار فوت مردم ایران واتحادیه اروپا در اثر کروناست. آمار مرگ در ایران از اتحادیه اروپا با حدود 450میلیون جمعیت بیشتر شده است. از هر راه ممکن وبدون هیچگونه محدودیتی، برای نجات جان مردم واکسن تهیه کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۶    
با فوت یک بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان همدان به 2 هزار و 308 مورد رسیده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۹    
شفقنا- 3998 نفر ظرف 24 ساعت گذشته در هند براثر بیماری کووید19 جان باختند. این بالاترین آمار روزانه مرگ و میر کرونا در یک ماه گذشته است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، داده های وزارت بهداشت هند در روز چهارشنبه(امروز) ...
کرونا دلتا کشور را در برگرفته و بسیاری از مردم را دچار هراس کرده است، گفته می شود هم تعداد کسانی که به این ویروس مبتلا می شوند تقریبا دو برابر شده و هم میزان آمار مرگ ومیر افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۶    
با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 306 نفر رسیده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با اشاره به اینکه وضعیت جسمی 29 بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است، گفت: با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 306 مورد رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 306 مورد رسیده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- رییس کل سازمان نظام پزشکی گفت: واکسیناسیون سریع باعث کاهش آمار مرگ و میر می شود. شواهد نشان می دهد کشورهایی که واکسن در سطح وسیع تزریق کرده اند مرگ و میر روزانه آنها تک رقمی یا زیر 100 مورد رسیده است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۵    
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا تهران: با توجه به درگیری کودکان 8 الی 12 سال با ویروس دلتا، والدین باید مراقبت های لازم را انجام دهند. بعد از واکسیناسیون گروه های سنی بالای 70 سال در شهر تهران، آمار مرگ و میر در این رده سنی کاهش یافته است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا تهران: با توجه به درگیری کودکان 8 الی 12 سال با ویروس دلتا، والدین باید مراقبت های لازم را انجام دهند. بعد از واکسیناسیون گروه های سنی بالای 70 سال در شهر تهران، آمار مرگ و میر در این رده سنی کاهش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۱    
رئیس بیمارستان ولیعصر (عج) بیرجند از کند شدن روند بهبود بیماری کرونا و افزایش مرگ و میر با مراجعه دیر هنگام به بیمارستان ها خبر داد.