سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۲:۳۹Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آمار مرگ»

ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره ثبت احوال استان اردبیل، گفت: شرایط کرونایی یکی از عوامل مهم افزایش مرگ و میر و فوتی ها است که متأسفانه در نیمه نخست امسال، در مقابل افزایش فوتی ها شاهد روند نزولی در زاد و ولد بودیم.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۲    
ایران یکی از کشورهایی است که بالاترین آمار مرگ ومیر ناشی از حوادث رانندگی در جهان را دارد. آمار تصادفات جاده ای در ایران چندین مرتبه بالاتر از میانگین جهانی است. از مهم ترین دلایل آن می توان به عدم رواج فرهنگ صحیح رانندگی و بی توجهی به مقررات راهنمایی ورانندگی اشاره کرد. در این گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۶    
با فوت 9 بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان همدان به 2 هزار و 964 مورد رسید.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک زن و سه مرد طی 6 ماه نخست امسال به دلیل مسمومیت با گاز مونواکسیدکربن به عنوان "قاتل خاموش" جان خود را از دست دادند. مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: این در حالی است که آمار مرگ ناشی از مسمومیت با گاز در مدت مشابه سال قبل این استان یک نفر بوده است. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: سازمان جهانی بهداشت (WHO) در یک گزارش جدید اعلام کرد که برای اولین بار در 15 سال گذشته، مرگ و میر جهانی سل در سال 2020 میلادی به دلیل همه گیری کووید-19 افزایش یافته است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری مرکز خدمات تخصصی داخلی جهاددانشگاهی خراسان رضوی با اشاره به اینکه بیماری سل یکی از 10 عامل مهم مرگ و میر در سرتاسر جهان می باشد، گفت: . سل یک بیماری عفونی شایع، و در بسیاری از موارد مرگبار است ...
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
با فوت 6 بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 955 مورد رسیده است | از 10 شهرستان تابعه استان همدان، شهرستان های همدان، نهاوند، اسدآباد ، رزن و درگزین در وضعیت نارنجی و پنج شهرستان مابقی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مسکو-ایرنا- آمار مرگ بر اثر کرونا در روسیه همچنان سیر تصاعدی دارد و برای اولین بار از مرز یکهزار نفر در روز فراتر رفت و این موضوع باعث نگرانی مقامات و مسئولین این کشور شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با فوت سه بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان به 2 هزار و 664 نفر مورد رسید.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۳    
با فوت سه بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان همدان به 2 هزار و 949 مورد رسیده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، ابوالقاسمی عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا اظهار کرد: از پیک پنجم کرونا عبور کردیم و آمار ها کمتر شده است و این موضوع نشان می دهد که وضعیت کرونا که مدتی در ایران شدت پیدا کرده بود و آمار مرگ و میر بالایی برای افراد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۶    
با فوت سه بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان همدان به 2 هزار و 949 مورد رسیده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۱۳    
اقتصاد نیوز : مقایسه آمار مرگ ومیر کرونایی در ایران با ترکیه و عراق نشان می دهد با وجود افزایش ابتلا به کرونا درترکیه، میانگین هفتگی مرگ ومیر ایران از این رقم در ترکیه بالاتر است.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۳۷    
سید راشد جزایری معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: با تزریق واکسن کرونا ایمنی فردی ایجاد می شود و همچنین واکسن یک ایمنی به جامعه در برابر این بیماری می دهد و ایمنی تجمیعی در سطح همگانی و در جامعه باعث می شود بیماری از حالت اپیدمی به آندمی ...
ایمنی تجمیعی پس از تزریق واکسن کرونا در سطح همگانی و در جامعه باعث می شود بیماری از حالت اپیدمی به آندمی، یعنی مثل سرماخوردگی معمولی تبدیل شود.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با فوت 6 بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 944 مورد رسیده است | 12 بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی 44 بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، آخرین گزارش ستاد مقابله با کرونا در روسیه که روز چهارشنبه منتشر شد حاکی است که در شبانه روز اخیر 984 نفر بیمار کرونایی در روسیه جان سپرده اند و این رقم روز سه شنبه 973 نفر بود. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حسینی گفت: با گذشت مدتها از پیک پنجم با رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط مردم ما همچنان شاهد افزایش مرگ و میر ناشی از کرونا در سطح استان هستیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول ثبت سرطان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اشاره به ارتباط مستقیم چاقی با سرطان پستان اعلام کرد: اضافه وزن یا چاق بودن ممکن است 20 درصد به ابتلا و مرگ و میر ناشی از انواع سرطان کمک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با فوت 6 بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان به 2 هزار و 645 مورد رسید.
طبق گزارش پارلمانی انگلیس در خصوص همه گیری کرونا، تأخیر در قرنطینه و عدم اولویت بندی مراقبت های اجتماعی در این کشور به هزاران مرگی منجر شد که قابل اجتناب بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مریم سرخوش- خبرنگار چهره آرام کرونا در 2 روز گذشته، تغییر کرده است؛ در حالی که با قرار گرفتن موارد مرگ های روزانه به زیر 200 نفر در شانزدهم مهر و کاهش تعداد مرگ ها به کمتر از 10 هزار نفر در یک شبانه روز، حالا اما، میزان مرگ ها و ابتلاهای روزانه جان دوباره روند صعودی به خود گرفته است ...
اقتصاد آنلاین / خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس کمیته کشوری اپیدمیولوژی وزارت بهداشت گفت: ویروس کرونا بسیار فریبنده است و برای بقای خود، تغییر ژنتیکی می دهد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مسئولان انجمن های بیماری های ام اس، اوتیسم، هموفیلی، تالاسمی و دیابت می گویند تمام افراد شناسایی شده واکسینه شده اند و تنها گروهی که تمایل به تزریق نداشتند یا برای واکسینه شدن ممنوعیت داشتند، واکسن دریافت نکردند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 13504 بیمار جدید کرونایی شناسایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 276 بیمار کرونایی فوت شدند که در مقایسه با روز قبل از آن، دوباره صعودی شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
واکسیناسیون آمار مرگ و میر ناشی از کرونا را به میزان قابل توجهی پایین آورده و تنها راه شناخته شده مبارزه با این بیماری در دنیا است، لذا تردید خانواده ها در تزریق واکسن کرونا برای دانش آموزان پذیرفتنی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با فوت پنج بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان همدان به 2 هزار و 931 مورد رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس علیرغم کاهش قابل توجه در تعداد مبتلایان به کرونا و بیماران نیازمند خدمات بستری در فارس، آمار مرگ های روزانه دورقمی و تعداد بیمارانی که در بیمارستان ها بستری می شوند بیش از 200 نفر در روز است و شمار بیماران با وضعیت وخیم و نیازمند خدمات مراقبت ویژه هم عدد قابل توجهی را نشان می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۱۰   + ۷۶ سایت دیگر  
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 173 بیمار کووید - 19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت هفت بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 921 مورد رسیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : همزمان با کاهش آمار مرگ های کرونایی به زیر 200نفر و تغییر رنگ نقشه کرونایی کشور از قرمز به زرد، وزارت بهداشت نگران احتمال وقوع موج ششم کرونا است. بنا بر پیش بینی مجامع علمی احتمال بروز پیک ششم در اوایل آبان وجود دارد ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حسینی گفت: در 24 ساعت گذشته 6 بیمار کرونا در استان جان باخته اند و فوتی های کرونا تاکنون در فارس 6 هزار و 732 نفر بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۰:۲۹    
با روند نزولی آمار مرگ و میر و مبتلایان به کرونا و سریع تر شدن روند واکسیناسیون، تعداد نمایشگاه های هنری که افتتاح می شوند و یا در حال برگزاری هستند نیز رو به افزایش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت:طی هفته های گذشته در کل کشور آهنگی کاهشی در تعداد موارد جدیداً بستری شده داشتیم که متاسفانه این آهنگ کاهشی در اغلب استان ها متوقف شده یا سرعت کاهشی آن کمتر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۲۲:۱۰    
روند صعودی آمار مرگ و میر روزانه ناشی از کرونا در روسیه به نزدیک 900 نفر در روز رسید.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 903 مورد رسیده است | 20 بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی 44 بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان همدان به 2 هزار و 903 مورد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۶:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 903 مورد رسیده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیرکل خانه پرستار می گوید مرگ و میر پرستاران بر اثر بیماری کرونا پس از واکسینه شدن کادر پرستاری، هرچند کمتر شده است اما برخلاف آنچه که مطرح شده آمار مرگ و میر پرستاران هنوز به صفر نرسیده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، متاسفانه 238 بیمار کووید-19 در کشور طی شبانه روز گذشته فوت شدند. دیروز 229 نفر فوت شدند و این آمار نشان از افزایش 3.9 درصدی آمار مرگ و میر دارد.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت هشت بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 894 مورد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
در هفته پیش در سراسر جهان به صورت میانگین 8،000 نفر، یعنی در هر دقیقه 5 نفر جان خود را در اثر ابتلا به این بیماری از دست داده اند.در حالی که بیش از یک سال طول کشید تا تعداد قربانیان کوید-19 به 2.5 میلیون نفر برسد ، 2.5 میلیون مورد بعدی در کمتر از هشت ماه ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
با فوت هشت بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان همدان به 2 هزار و 894 مورد رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت هشت بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 894 مورد رسیده است.
تبیان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۹:۳۴    
چند ماه از شروع واکسیناسیون عمومی در امریکا می گذرد، اما همچنان آمار فوتی ها قابل توجه است. همین مسئله هم به دست مایه ی تبلیغات منفی در مورد اثرگذاری واکسیناسیون در امریکا و حتی سراسر جهان تبدیل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز بر اساس آمار خود گزارش داده با ادامه تاخت و تاز نوع کرونای دلتا، روز جمعه آمار مرگ ومیر ناشی از همه گیری در جهان از مرز 5 میلیون نفر عبور کرد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۴:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر محمد طاهری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین با فوت چهار بیمار دیگر در 24 ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به 2 هزار و 882 مورد رسیده است. ...