سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۰:۵۱Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «برق گرفتگی»

برترین ها / فرادید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
فیلی در هنگام پرسه زدن در مناطق وحشی ایالت تامیل نادو هند از روی خطوط برق آویزان عبور کرد و دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۷:۰۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی لحظه وحشتناک برق گرفتگی و مرگ فیل نگون بخت خبرساز شد. توی هند این فیل بنده خدا داشت از کنار سیم های برق رد میشد که برق گرفتش و مُرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۰    
مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان یکی از علل شایع برق گرفتگی در روزهای پایانی سال رعایت نکردن اصول ایمنی هنگام نظافت لوازم برقی دانست .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۲    
چکیده : در این مقاله به بررسی علت آبریزی در ماشین لباسشویی کنوود و همچنین نحوه رفع مشکل نشتی آب در لباسشویی کنوود می پردازیم. یکی از مواردی که می تواند در عملکرد ماشین لباسشویی تأثیر بدی داشته باشد، آبریزی از آن است ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۰    
پیش از تمیزکردن لوازم برقی خود حتما از عدم اتصال آن با برق مطمئن شوید. پیش از شست وشو، بروشور و دستورالعمل دستگاه خود را به دقت مطالعه کنید و به نکاتی که در آن ذکرشده توجه داشته باشید. ...
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۹:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر دفتر ایمنی و کنترل ضایعات شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از کلیه شهروندان درخواست کرد تا توصیه های ایمنی برق را در زمان انجام خانه تکانی مد نظر قرار دهند ...
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دانشجوی مهندسی برق دانشگاه شهید چمران اهواز در آزمایشگاه دانشگاه نفت اهواز دچار حادثه برق گرفتگی شد.
اداره کل پزشک قانونی استان اصفهان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۴    
خانه تکانی یکی از آئین های دیرینه ایرانیان است و شستشو و نظافت اجزای خانه یکی از اصول اصلی خانه تکانی است که با برخی نکات ساده در زمینه ایمنی برق می توان این ایام را به خوبی سپری نمود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
منابع کارگری در مشهد، از مرگ و مصدومیت چهار کارگر حین جابجایی سازه های شهری بر اثر برق گرفتگی با برق فشار قوی خبر دادند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد گفت: چهار کارگر جوان هنگام نصب المان های شهری در خیابان کشاورز دچار برق گرفتگی شدند که دو نفر از آن ها در دم جان باختند.
فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از فوت یک فرد 54 ساله بر اثر برق گرفتگی در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما با ارسال فیلمی از برخورد کابل فشار قوی با پل عابر پیاده در محله شماره 2 شهر تهران خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۷:۲۸    
کفش عایق برق که دارای رتبه خطر الکتریکی (EH) است کفش های ایمنی ایزوله کننده هستند. این بدان معنی است که آنها یک لایه ی ثانویه برای محافظت از شما در برابر شوک الکتریکی یا برق گرفتگی فراهم می کنند.
رسانه کلیک   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
خودروهای برقی به دلیل ساختار کاملاً متفاوت، باعث بروز چالش هایی جدید در حوزه های مختلف می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رودسر -فرمانده انتظامی شهرستان رودسر از جان باختن راننده 65 ساله یک دستگاه جرثقیل بر اثر برق گرفتگی در روستای حسن واره چابکسر خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
سرهنگ کامران ملکی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در استان البرز، درباره مرگ هولناک یک جوان با دسته کلیدش توضیحاتی داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی گفت: پارسال 834 نفر در کشور بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست دادند که عمده این موارد به علت آشنا نبودن افراد با اصول فنی است
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از کاربران فضای مجازی درباره حرکت جالب و انسانی اداره برق در توییتر نوشت: اداره برق تصمیم گرفت برای پرنده ها لانه بسازد و روی تیرهای جدید و بدون برق نصب کند تا پرنده ها روی خطوط برق لانه نسازند و دچار برق گرفتگی نشوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۹    
روزهای آخر رژیم منحوس پهلوی بود که مزدوران حکومت شاهنشاهی بازار منجیل را در آتش کینه و دشمنی خود سوزاندند و شهید بهمن یوسفی برای خاموش کردن آتش به کمک مردم شتافت و در حین خاموش کردن آتش براثر برق گرفتگی در تاریخ 17 بهمن ماه سال 1357 به فیض عظیم شهادت نائل آمد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری شرکت توانیر و مرکز تحقیقات پزشکی قانونی کشور با هدف تبادل اطلاعات فنی و اجرای پروژه های تحقیقات کاربردی در زمینه کنترل و مهار حوادث ناشی از برق گرفتگی در کشور امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان تالش از جان باختن مرد 35 ساله بر اثر برق گرفتگی هنگام کار در این شهرستان خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گزارش اختصاصی هاناخبر از چگونگی جانباختن یک جوان ارومیه ای توسط یک کبوتر منتشر شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان غربی از فوت 17 نفر در 9 ماهه گذشته سال جاری بر اثر برق گرفتگی در استان خبر داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۵    
دکتر سلیم خانی مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه گفت: در 9 ماهه سال جاری 23 نفر شامل 22 مرد و یک زن بر اثر حوادث ناشی از کار جان خود را از دست داده و در مراکز پزشکی قانونی استان کرمانشاه مورد معاینه قرار گرفتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۸:۲۰    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی از مامور اداره برق که در حین ماموریت دچار برق گرفتگی شد عیادت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مامور شرکت برق که روز گذشته حین خدمت دچار برق گرفتگی شده بود در بیمارستان عیادت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
یکی از کارکنان شرکت توزیع برق کهگیلویه و بویراحمد در زمان انجام کار دچار برق گرفتگی شد و به مرکز درمانی منتقل شده است.
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۳    
بسیاری از حوادثی که در شبکۀ فشار ضعیف منجر به برق گرفتگی می شود مربوط به قوس الکتریکی است که در موقع تعویض فیوز یعنی در هنگام درآوردن فیوز زیر بار و یا جا انداختن آن در زیر جریان اتصال کوتاه به وجود می آید.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۸    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت:یک جوان 35 ساله در این شهرستان به علت برق گرفتگی جان خود را از دست داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
منابع کارگری در کاشان از مرگ یک کارگر ساختمانی حین انجام کار بر اثر برق گرفتگی خبر دادند.
اهل کاشانم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: عصر امروز حادثه برق گرفتگی منجر به فوت یک کارگر 35 ساله شد. روح اله فدایی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با بیان اینکه این حادثه در ساعت 17 و 15 دقیقه امروز 19 دی در میدان کاظمیه شهرک فاز 2 ناجی اباد کاشان اتفاق افتاد ...
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۲۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
بخشدار جاجرود از فوت کودک 5 ساله بر اثر برق گرفتگی با سیستم گرمایشی در مناطقی از شهر سعیدآباد جاجرود که دسترسی به گاز شهری وجود ندارد خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: یک مرد 35 ساله به دلیل برق گرفتگی در منطقه خرمدشت جانش را از دست داد. سرهنگ علی قاسم پور گفت: ساعت 18 و 15 دقیقه شب گذشته خبری مبنی بر فوت شخصی میان سال به دلیل برق گرفتگی در منطقه خرمدشت به مرکز پیام پلیس اعلام و عوامل کلانتری 41 برای بررسی موضوع به ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۰۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: پسر بازیگوش در حال باز با محل شارژ خودرو بود که ناگهان بخاطر برق گرفتگی دستش سوخت و از ترس شروع به گریه کرد.
هورگان   ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ - ۲۰:۱۷    
استاد نماکار ساختمان، هنگام کار با دستگاه فرز بر روی داربست دچار برق گرفتگی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۰۸:۰۱    
گرگان- مدیرکل پزشکی قانونی گلستان از افزایش پنج درصدی مصدومان نزاع و درگیری طی هشت ماهه نخست سال در استان خبرداد و گفت: تلفات برق گرفتگی طی این مدت هفت درصد کاهش یافت.
جماران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
در جشن قهرمانی خیابانی مردم آرژانتین، هنگام تردد اتوبوس حامل بازیکنان آلبی سلسته در خیابان های بوینس آیرس، چیزی نمانده بود تا مسی و دوستانش با برخورد به یک سیم برق، دچار مشکل و خطر جدی شوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
33 نفر از ابتدای امسال تا پایان آبان به دلیل برق گرفتگی در مازندران جان باختند.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۰:۴۰    
امدادگران این پرنده شکاری را که از ناحیه بال راست دچار آسیب وشکستگی شده بود نجات دادند. به گزارش وقت صبح به نقل از ایران، مهدی درفکی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از کاهش متوفیان ناشی از برق گرفتگی در استان در هشت ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
فرارو: در یک حادثه عجیب، یک چک کننده بلیط در حالی که بر روی سکوی راه آهن در ایستگاه راه آهن خاراگپور در بنگال غربی ایستاده بود، بر اثر سقوط سیم دچار برق گرفتگی شد. ...
فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۵    
در این ویدیو می توانید مواجهه دلخراش حیوانات مختلف از جمله میمون، گربه و یک پرنده با برق را ببینید. در سکانس پایانی و در اتفاقی عجیب می بینید که پرنده پس از برق گرفتگی ناپدید می شود.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۰    
صابر ابر استوری بسیار غمگین را در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. به گزارش وقت صبح به نقل از شما نیوز؛ صابر ابر بازیگر بسیار توانمند ایرانی در اینستاگرامش استوری بسیار پر غم را از حال این روزهایش به اشتراک گذاشت. ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۰۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
فیلم دوربین مداربسته در ایستگاه راه آهن بنگال غربی یک کارگر راه آهن را نشان می دهد که پس از تماس سیم برق به سرش دچار برق گرفتگی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: یک جوان 28 ساله در حین کار کردن در یک مصالح فروشی به دلیل برخورد چوب پرده به سیم دارای برق سه فاز دچار برق گرفتگی شده و جانش را از دست داد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۵۰    
حادثه 24 - سارق سیم های برق بر اثر برق گرفتگی جانش را از دست داد. شامگاه شنبه گذشته به بازپرس جنایی تهران خبر رسید که مردی به طرز مشکوکی جانش را از دست داده است. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۴    
رامین غیاثی گفت: سارق شبکه برق این شهرستان، حین سرقت از شبکه برق دچار حادثه برق گرفتگی شد و متاسفانه جان خود را از دست داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
منابع کارگری در اداره برق استان تهران از مرگ یکی از سیمبان شاغل در شرکت توزیع برق منطقه پردیس به دلیل برق گرفتگی خبر دادند.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از فوت هشت نفر بر اثر برق گرفتگی در استان در هفت ماهه سال جاری خبر داد.