چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۰۳Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع تصرف»

هه وال موکریان   ۴ ساعت پیش    
به گزارش هه وال موکریان ، علی اکبر گروسی ظهر چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه دادستان جدید ارومیه، که با حضور ویدئوکنفرانسی دادستان کل کشور در دادگستری ارومیه برگزار شد ...
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان دماوند از رفع تصرف 4 هکتار از اراضی منابع طبیعی هومند وادان خبر داد.
گروه استان ها - گیلان - فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف 34 هزار متر مربع از اراضی ملی به ارزش 68 میلیارد ریال در شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سیرجان از رفع تصرف 35 هزار مترمربع از اراضی این شهرستان از دست متصرفان خبر داد.
اقتصاد ایران: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات از رفع تصرف اراضی ملی و تخریب یک باب ویلای غیرمجاز در بخش لواسانات این شهرستان خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی از رفع تصرف یک هزار و 103 هکتار اراضی ملی و اعاده یک هزار و 109 هکتار اراضی زراعی در استان طی سالجاری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
شمیرانات- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات از رفع تصرف اراضی ملی و تخریب یک باب ویلای غیرمجاز 553 متری در نیکنام ده بخش لواسانات این شهرستان خبرداد.
اروم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
دیانتی گفت: 9 مورد تغییر کاربری زمین های کشاورزی از جمله دیوارکشی، تفکیک و قطعه بندی زمین در "کوی رابری" شهرستان میاندوآب متوقف و رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۵    
سرپرست شهرداری منطقه سه کرمان، از رفع تصرف بیش از یک ونیم هکتار از اراضی دولتی در منطقه سه از دست زمین خواران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدی شهر گفت: در عملیات یگان حفاظت منابع طبیعی مهدی شهر، 240 مترمربع از اراضی ملی که توسط سودجویان تصرف شده بود، آزادسازی شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهریار از رفع تصرف مساحتی بالغ بر 1600 متر مربع از بستر رودخانه دره چای در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۴    
رشت - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری صومعه سرا از کشف بیش از 3هزار اصله انواع چوب قاچاق و رفع تصرف 2هکتار از اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹    
رئیس یگان حفاظت اراضی ملی، دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 89 هزار و 12 مترمربع اراضی خالصه دولتی در قالب سه قطعه زمین در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو قشم خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 89هزار و 12 مترمربع از اراضی خالصه دولتی در قالب سه قطعه زمین واقع در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو قشم خبر داد و گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس یگان حفاظت از اراضی ملی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 89 هزار و 12 مترمربع از اراضی ملی جزیره قشم در قالب سه قطعه زمین واقع در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو قشم رفع تصرف شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۳    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی خراسان شمالی از انجام 5 مورد رفع تصرف از اراضی دولتی توسط این یگان در بهمن ماه 99 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: سند 38 هکتار از اراضی ملی تصرف شده در شهرستان مشگین شهر ابطال و به بیت المال بازگردانده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس یگان حفاظت اراضی ملی، دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف 89 هزار و 12 مترمربع اراضی خالصه دولتی در قالب سه قطعه زمین در شهر درگهان و خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو قشم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
8 هزار متر مربع از زمین های ملی در بخش رحیم آباد رودسر از متصرفان پس گرفته شد.
اقتصاد ایران: ساری- دادگستری مازندران از آزادسازی بیش از شش هکتار از اراضی کشاورزی چالوس و بابلسر و رفع تصرف آن خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر منابع آب شهرستان دشتستان گفت: در یک هفته اخیر 11 مورد دیوارکشی، ایجاد پی و ساخت سازه به وسعت هزار و 234 مترمربع در آبراه های مختلف شهری برازجان شناسایی و رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
3 هزار متر مربع از اراضی ملی در شهرستان بهشهر رفع تصرف شد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان - دستگاه قضایی در دوره تحول در راستای حمایت از تولید و اشتغال و احیای صنایع و کارخانجات و همچنین حمایت از بخش خصوصی فعال در حوزه تولید با قاطعیت به بحث کژکارکردها در اجرای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری های بی ضابطه و شائبه دار ورود کرده و در این زمینه احکامی صادر و اقداماتی صورت گرفته ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان گیلان از رفع تصرف هزار و 730 متر مربع از اراضی ملی به ارزش 17 میلیارد ریال در شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۵۴    
ایسنا/گیلان رئیس منابع طبیعی آستانه اشرفیه، از رفع تصرف 10 هزار و 459 مترمربعی اراضی ملی طی 11 ماهه امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: ارزش ریالی این اراضی رفع تصرف شده بالغ بر 15.6 میلیارد تومان است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایمان استادی گفت: حفاظت از منابع طبیعی و رفع تصرف از اراضی ملی شهرستان سرپل ذهاب در اولویت برنامه های اداره منابع طبیعی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر حفاظت محیط زیست شهرستان مانه و سملقان از رفع تصرف از 17 هزار متر مربع از اراضی قورخود خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۰    
فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف 12 هزار متر مربع از زمین های ملی به ارزش 120 میلیارد ریال در شهرستان رضوانشهر خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از صحت عمل مامور وظیفه شناس و رد رشوه 800 میلیون ریالی خبر داد. سرهنگ "علی رضا ناصری نژاد "در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت ...
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو هزار و240 مترمربع از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای سرریگ جزیره قشم خبر داد و گفت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع آب شهرستان آستانه اشرفیه گفت: چهار هکتار از بستر رودخانه سفیدرود در شهرستان آستانه اشرفیه رفع تصرف شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۰    
مدیر امور آب شهرستان تربت حیدریه از رفع تصرف 180 هکتار از اراضی تحت تصرف حریم رودخانه ها و مسیل های این شهرستان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تهرن- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تهران از رفع تصرف 7200 مترمربع از اراضی ملی شمال غرب پایتخت واقع در پلاک کشار سفلی منطقه سولقان بخش کن خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو هزار و240 مترمربع از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای سرریگ جزیره قشم خبر داد و گفت ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۳    
مدیر امور منابع آب شهرستان ورامین، از رفع تصرف مساحتی در حدود 245 متر مربع از بستر رودخانه جاجرود خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف 12 هزار متر مربع از اراضی ملی به ارزش 120 میلیارد ریال در شهرستان رضوانشهر خبر داد.
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
با تخریب ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی ملی شبانکاره دشتستان، 64 هکتار زمین ملی رفع تصرف شد. به گزارش دیارجنوب ، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: با اجرای تبصره 1 ماده 55 قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طالقان گفت: یک قطعه زمین از اراضی دولت در شهرستان طالقان رفع تصرف و به اراضی دولت باز گردانده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- فرمانده انتظامی استان گلستان از رفع تصرف میلیاردی از اراضی ملی در شهرستان علی آبادکتول خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - فرماندار خداآفرین اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون 12هکتار از اراضی ملی در این شهرستان از افراد سودجو رفع تصرف شده و از 14مورد تغییر کاربری غیرمجاز جلوگیری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 18 هزار و 420 مترمربع از اراضی ملی قشم به ارزش 305 میلیارد و 440 میلیون ریال رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: امسال بیش از 322 میلیارد تومان از اراضی ملی و دولتی این استان با همکاری مراجع قضایی و نیروی انتظامی رفع تصرف شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دماوند از رفع تصرف پنج هزار مترمربع اراضی ملی این شهرستان واقع در پلاک های کاجان و تمیسیان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۶    
ایسنا/فارس معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس با بیان اینکه از 15 هزار هکتار اراضی ملی با استفاده از گزارش های مردمی رفع تصرف شده است، گفت: با ایجاد بسترهای مناسب برای مشارکت مردم در اصلاح و سلامت جامعه، سرعت پیشبرد امور و پیشرفت کشور چند برابر می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دو هکتار از اراضی ملی منطقه حاجی آباد و امیرآباد شهرستان نی ریز رفع تصرف و نهال های غیر مجاز کاشته شده قلع و قمع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با هدف مقابله با تصرف غیرقانونی اراضی ملی، 10 هزار و 178 متر مربع از اراضی منطقه آب ماهی کامفیروز شهرستان مرودشت از دست متصرفان خارج و رفع تصرف شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شمیرانات از رفع تصرف حدود 20هزار مترمربع از اراضی حریم و بستر رودخانه در منطقه شورکاب و چناربن لواسان دربخش لواسانات و رودبار قصران خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: 98 فقره قلع و قمع و رفع تصرف به مساحت بیش از 452 هکتار از ابتدای امسال تا کنون در استان انجام شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: با اجرای تبصره یک ماده 55 قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع از 26 قطعه اراضی ملی به مساحت 64 هکتار در منطقه چشمه خانی شبانکاره که با احداث اعیانی مورد تصرف واقع شده بود، با قلع و قمع ساخت و سازها رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
از ابتدای امسال تاکنون 674 هکتار از زمین های ملی از متصرفان در فومن پس گرفته شده است.