یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۵۱Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع تصرف»

بیش از 5 هزار مترمربع زمین ساحلی در یکی از روستا های آستارا از یک متصرف پس گرفته شد.
میزان   ۲۰ دقیقه پیش    
حامد عمرانی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب استان کرمان در گفت وگو با میزان از آزادسازی 3 هزار و 857 متر مربع اراضی کشاورزی در این شهرستان که به صورت غیرمجاز تغییر کاربری داده شده بود، خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۳۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد به متصرفان بستر و حریم رودخانه ها اخطار داد نسبت به رفع تصرف اقدام نمایند تا متقبل هزینه جبران خسارت نشوند.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نیشابور گفت: بیش از 17 هکتار از اراضی ملی در تیر ماه 1400 نیشابور با حکم قضایی رفع تصرف شد.
نصیر نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سیدمحسن حمزه لو روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طی یک سال گذشته حدود 200 هکتار از اراضی ملی این استان با اجرای احکام قطعی رفع تصرف شده و به حال عادی بازگشته است. وی ادامه داد: ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده در این استان حدود هفت هزار میلیارد ریال برآورد شده [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد مدیر امور منابع آب مشهد گفت: حدود دو هزار مترمربع از اراضی حریم و بستر مسیل ویرانی شهرستان مشهد رفع تصرف شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۶    
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه دیگر از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 130 هزار و 650 مترمربع در طول یک هفته اخیر از سوی این یگان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه دیگر از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 130 هزار و 650 مترمربع در طول یک هفته اخیر از سوی این یگان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۰    
فرزاد بهشتی توندری، معاون دادستان خراسان رضوی در گفت وگو با میزان از رفع تصرف از اراضی موقوفه با ورود دستگاه قضایی خبر داد و بیان کرد: عملیات آزادسازی و رفع تصرف از اراضی موقوفه با محوریت اداره اوقاف و امور خیریه در ادامه اقدامات پایش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان قم از رفع تصرف 22 هزار متر از اراضی کشاورزی قم به ارزش 200 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: از سیزده هزار و 150 مترمربع زمین های ملی جزیره قشم رفع تصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی کاشمر از تخریب و رفع تصرف 8 مورد از ساخت وسازهای غیرمجاز و تغییرکاربری در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی فومن، از رفع تصرف بیش از 5000 مترمربعی از زمین های ملی در فومن خبر داد و اضافه کرد: یک متصرف این زمین های ملی جنگلی را در روستای آبرود با ساخت بنا، دیوار، فنس و سیم کشی تصرف کرده بود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: 13 هزار و 150 متر مربع از اراضی ملی و دولتی جزیره قشم به ارزش 131 میلیارد و 500 میلیون ریال رفع تصرف شد. ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی قم از رفع تصرف 22 هزار متر از زمین های کشاورزی در قم به ارزش 200 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از یک هکتار از زمین های ملی در یکی از روستا های رودبار رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 5 از دستگیری جاعلان اسناد املاک شهرداری و رفع تصرف بیش از دو هزار مترمربع زمین خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 14 هزار مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای ریگو به مساحت 14 هزار مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
17 هکتار زمین منابع طبیعی در یکی از روستا های آستارا از 30 نفر از اعضای یک خانواده پس گرفته شد.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اجرای احکام قضایی برای رفع تصرف سه هزار و 730 متر مربع از اراضی شهر قمصر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۲    
بیش از 9 هزار مترمربع از زمین های ساحلی و حریم کانال آبیاری در لاهیجان و لنگرود رفع تصرف شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان بندرعباس از رفع تصرف اراضی ملی مازاد بر واگذاری در منطقه تخت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر گفت: 688 هزار مترمربع از اراضی موات در اشکذر یزد رفع تصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۱    
سرپرست یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خراسان رضوی از خلع ید و رفع تصرف یک هکتار از اراضی ملی شهرستان طرقبه شاندیز به ارزش40 میلیارد تومان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست راه و شهرسازی جلفا گفت: با اجرای احکام قضایی 12 هزار و 655 مترمربع از اراضی ملی این شهرستان رفع تصرف شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
9 هزار و 100 متر مربع از اراضی ساحلی در شهرستان لاهیجان و حریم کانال آبیاری در لنگرود رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سنندج گفت: طی بررسی و رسیدگی به 20 فقره پرونده تخریب و تصرف، 12هکتار از عرصه های طبیعی در این شهرستان رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: سه هکتار از اراضی کشاورزی تغییر کاربری داده شده این شهرستان رفع تصرف شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای نقاشه جمعا به مساحت 24 هزار مترمربع از سوی این یگان خبر داد.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۴۱    
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: چند قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در منطقه بالاکوه شهر درگهان جمعا به مساحت 13 هزار و 150 متر مربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار در گفت وگو با میزان از رفع تصرف از حریم و بستر رودخانه های شهرستان شهریار خبر داد. دادستان عمومی و انقلاب شهریارعنوان کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در روستای نقاشه جمعا به مساحت 24 هزار مترمربع از سوی این یگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ورامین از رفع تصرف 51400 متر مربع اراضی ملی در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب بروجرد گفت: 11 فقره ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه تقریحی گلدشت رفع تصرف و تخریب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۶    
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی خراسان جنوبی گفت: 64 هکتار از اراضی ملی در خراسان جنوبی در سه ماهه ابتدای سال رفع تصرف و خلع ید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر از آزادسازی 30 هزار مترمربع از عرصه های طبیعی و جنگلی منطقه چلندر این شهرستان نوشهر با اجرای حکم قضایی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست قروه گفت: باپیگیری های واحد حقوقی و همکاری مستمر یگان حفاظت محیط زیست بیش از 65 هزار مترمربع از اراضی ملی در منطقه حفاظت شده بدر و پریشان این شهرستان رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قشم- ایرنا- مسوول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 13 هزار و 150 متر مربع از اراضی ملی و دولتی قشم به ارزش 131 میلیارد و 500 میلیون ریال رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - غرق شدن جوان 17ساله در استخر آب کشاورزی، رفع تصرف 60 هکتار از اراضی ملی تاکستان ، کشف 29 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در شهرستان "البرز" و کشف بیش از12 کیلو گرم تریاک از مسافر اتوبوس از جمله اخبار انتظامی روز چهارشنبه استان قزوین است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در پوشش مسافر اتوبوس و کشف 12 کیلو و 500 گرم تریاک از وی در قزوین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
30 هکتار از اراضی پارک ملی و منطقه حفاظت شده دز حوالی روستای آب طیور2 با تلاش دادستان شهرستان شوشتر خلع ید شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای باغ بالا جزیره قشم به مساحت دوهزار و 100مترمربع از سوی این یگان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۸    
گروه استان ها – رئیس یگان حفاظت اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با تلاش نیروهای این یگان 2 هزار و 100 متر اراضی دولتی در روستای باغ بالای قشم از دست زمین خوارن آزاد شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چهار باغ از ازاد سازی 15 هزار مترمربع از اراضی ملی پلاک 174 اصلی موسوم به اسماعیل آباد خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای باغ بالا جزیره قشم به مساحت دوهزار و 100مترمربع از سوی این یگان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان دماوند از رفع تصرف 5 هزار متر مربع از اراضی منابع طبیعی دماوند از دست زمین خواران خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، محمد اتابکی با بیان اینکه این محوطه تاریخی در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده گفت: اراضی اطراف محوطه تاریخی تپه عمارت روستای عمارت در شهرستان شازند رفع تصرف شد ...
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان تأکید کرد: با توجه به اینکه حریم رودخانه ها جزو انفال است، باید رفع تصرف شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بانه گفت: 6 هزار و 800 متر مربع از اراضی ملی این شهرستان با حکم دستگاه قضایی رفع تصرف شد.