چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۰:۳۹Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع تصرف»

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از وقوع 438 مورد تعرض و رفع فوری آن ها در زمین های دولتی به مساحت 44 هکتار در مهر امسال، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۵۹ دقیقه پیش    
با اخذ دستورات قضایی و تلاش و پیگیری شبانه روزی همکاران دفتر مهندسی رودخانه و سواحل شرکت آب منطقه ای قزوین و مدیریت منابع شهرستان قزوین بیش از 2000 متر مربع از بستر رودخانه الموت رود در محدوده روستای شورستان رفع تصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای فارس از عملیات مقابله با تصرف حریم و بستر چهار رودخانه استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۷    
سرهنگ موسوی گفت:در راستای اجرای دستور مقام قضائی 10 هکتار از اراضی ملی در ایلام رفع تصرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
در برخورد با تغییر کاربری های غیرمجاز زمین های کشاورزی و موقوفه و ساخت ویلا در حریم شهر مشهد امروز عملیات تخریب 67 دستگاه ویلا و دیوارکشی غیرمجاز در پهنه ای به وسعت 83 و نیم هکتار در روستای سهل آباد مشهد انجام و رفع تصرف شد ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منابع آب شهرستان های لاهیجان و سیاهکل از رفع تصرف بیش از 31 هزار متر مربع از اراضی دو آب بندان در شهرستان لاهیجان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۳    
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی فومن، از خلع ید یک هکتار از اراضی ملی در شهرستان فومن خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی عرصه رفع تصرف شده را حدود 20 میلیارد تومان برآورد کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف دو قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در شهر رمکان جزیره قشم به مساحت 35هزار و 440 مترمربع توسط این یگان خبر داد.
موج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف زمین خواری7 میلیاردی در شهر ایلام خبر داد و گفت: در این عملیات 5 هزار متر مربع از اراضی ملی رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان از معرفی متصرف 10 هزار متر مربع از زمین های ملی شهرستان رودبار به مرجع قضائی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی گیلان از معرفی متصرف 10 هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان رودبار به مرجع قضائی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
فرماند ه یگان حفاظت از اراضی اد اره راه و شهرسازی فارس گفت: در مهرماه امسال بیش از 3100 میلیارد ریال از اراضی دولتی رفع تصرف و به بیت المال بازگردانده شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۱    
سرپرست منابع آب تهران از رفع تصرف مساحتی به میزان بیش از هفت هکتار از بستر و حریم رودخانه جاجرود در منطقه سعیدآباد و ترقیان از توابع شهرستان پردیس خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹    
فرمانده یگان حفاظت از منابع طبیعی گیلان از رفع تصرف یک هکتار و نیم از عرصه های جنگلی شلش دره شهرستان فومن خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف 9 هکتار از اراضی دولتی به ارزش 180 میلیارد ریال در راستای برخورد با متخلفان اقتصادی در زاهدان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۵    
در شش ماهه اول سال جاری 20000 متر مربع از اراضی شهرستان طالقان رفع تصرف شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۰    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی از رفع تصرف 800 هزار 890 متر مربع از اراضی دولتی استان به ارزش 4هزار و517 میلیارد ریال در شش ماهه نخست سال جاری، توسط یگان حفاظت این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 400 متر مربع از زمین های منابع طبیعی در منطقه ماکلوان فومن از یک متصرف پس گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای دفاری جزیره قشم به مساحت 480 مترمربع توسط این یگان رفع تصرف شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با تخریب بخش هایی از بیش از 170 ویلا، حریم بستر رودخانه زاینده رود در بخش باغبهادران از دوسال پیش تاکنون آزادسازی شده است. مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در نشست ستاد مدیریت بحران شهرستان لنجان گفت: با این اقدام، بیش از 106 هزار مترمربع از نوار زاینده رود در شهرستان رفع تصرف شده است. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۵    
بازتاب ایلام/مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف بیش از 23 هزار مترمربع از اراضی ملی و دولتی استان در هفت ماه گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: حدود یک هکتار از اراضی ملی در این شهرستان رفع تصرف شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان دماوند از رفع تصرف 4600 متر مربع از اراضی منابع طبیعی شهرستان دماوند در پلاک خرمده از دست زمین خواران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طالقان گفت: 20 هزار متر مربع از زمین های طالقان در شش ماهه اول سال رفع تصرف و به اراضی دولت باز گردانده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف 23 هزار مترمربع از اراضی ملی استان ایلام طی سال جاری خبر داد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف چهار قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در شهر درگهان، ضلع جنوبی محله قبله، مجموعا به مساحت 184هزار و 199 متر مربع خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۰    
بیش از 2 هکتار از اراضی دولتی شهرستان زهک واقع در روستای برج سربند رفع تصرف شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
طرح های احیای دریاچه ارومیه غلط بود، اعتراض هزاران نفر به ورود کروکودیل و پرورش تجاری آن، شناسایی 12 قلاده پلنگ، اخطار زیست محیطی برای صنایع اردبیل، تلف شدن ماهی ها در تالاب الوان بهمئی، ثبت گونه کمیاب عقاب خالدار، رفع تصرف اراضی ملی البرز را در بسته محیط زیست ایمنا بخوانید:
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۱:۱۶    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف 12هکتار از اراضی دولتی به ارزش 2هزار و 400میلیارد ریال در عملیات ماموران انتظامی شهرستان زاهدان خبر داد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ یونس شوقی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: از این میزان زمین رفع تصرف شده 10 هکتار و 90 هکتار نیز زمین کشاورزی بوده که افراد اقدام به تغییر غیر مجاز کاربری کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از رفع تصرف 12 هکتار از اراضی دولتی به ارزش 2 هزار و 400 میلیارد ریال در عملیات ماموران انتظامی شهرستان زاهدان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین اکبری، رئیس کل دادگستری استان مازندران در گفت وگو با میزان از آزادسازی 12 هکتار از اراضی ملی شهرستان آمل خبر داد و گفت: احکام مذکور با حضور نماینده دادستانی توسط اداره منابع طبیعی شهرستان آمل اجرا شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی قم گفت: 12 هزار مترمربع از اراضی جنگلی ومرتعی این استان به دولت بازگردانده شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سابق دانشگاه الزهرا گفت: وزیر علوم برای رفع تصرف اراضی دانشگاه الزهرا که با سیاسی کاری جلوی آن گرفته شد، کمک کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
72 هزار و 300 مترمربع از اراضی ملی شهرستان کلاردشت در شش ماهه اول امسال رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- سرپرست معاونت املاک وحقوقی راه وشهرسازی کردستان با اشاره به تلاش برای تثبیت مالکیت و سنددار کردن اراضی ملی در استان گفت: در نیمه نخست امسال 16.3 هکتار از اراضی ملی استان از متصرفان پس گرفته شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
سردار احمد طاهری از رهایی نوجوان 20 ساله مهرستانی از چنکال آدم ربایان در ایرانشهر خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۶    
رییس اداره راه و شهرسازی غرب استان تهران از رفع تصرف اراضی ملی به مساحت 4000 مترمربع به ارزش 400 میلیارد ریال در سرآسیاب ملارد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
زاهدان - رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان زهک گفت: افزون بر 2 هکتار از اراضی دولتی این شهرستان واقع در روستای برج سربند در راستای صیانت از حقوق بیت المال توسط یگان حفاظت رفع تصرف شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر منابع آب شهرستان های رضوانشهر، ماسال و بندر انزلی از رفع تصرف بخشی از اراضی استملاکی کانال آبرسانی در رضوانشهر با دستور مقامات قضایی این شهرستان خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده انتظامی مازندران با بیان اینکه 34 هزار متر مربع اراضی کشاورزی بابل رفع تصرف شد، گفت: در رفع تصرف زمین های کشاورزی بابل 58 بنای غیر مجاز تخریب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس اداره منابع طبیعی فومن، از رفع تصرف اراضی ملی در شهرستان فومن خبر داد و خاطرنشان کرد: ماموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فومن 5000 مترمربع از اراضی منابع طبیعی را در منطقه شلش دره آلیان از یک متصرف پس گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
5 هزار مترمربع از زمین های منابع طبیعی در بخش آلیان فومن از یک متصرف پس گرفته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران از آزاد سازی 21 هزار متر از اراضی کشاورزی در محمود آباد به ارزش 210 میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس دبیرخانه شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی و منابع طبیعی خراسان رضوی از رفع تصرف هفت هکتار زمین زراعی، باغی و حریم و بستر رودخانه در مناطق عارفی و بالندر ارتفاعات جنوب مشهد خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
علی دهقانی رئیس کل دادگستری استان ایلام در گفتگو با میزان در حاشیه مراسم تکریم و معارفه رئیس دادگستری شهرستان هلیلان گفت: در سال گذشته در سطح استان ایلام 920 هکتار از اراضی ملی توسط افراد سودجو به صورت غیرمجاز تصرف شده بود که با احکام دستگاه قضایی استان رفع تصرف شد و به بیت المال اعاده شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب مشهد گفت: در شش ماهه ابتدای امسال بازگشایی و رفع تصرف بیش از 220 هزار متر مربع از اراضی بستر مسیل ها و رودخانه های محدوده تحت پوشش امور منابع آب مشهد انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشان از رفع تصرف 163 هزار متر مربع از اراضی ملی این شهرستان در 6 ماه نخست امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان از کشف 55 هکتاری زمین خواری از اراضی شهری به ارزش 22 میلیارد ریال در شهر زاهدان خبر داد.
خبر خوی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی شهرستان خوی گفت: در راستای حفاظت از عرصه های ملی بعنوان انفال و مبارزه با زمین خواری ، حدود 5 هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان خوی در روستای باغدرق رفع تصرف شد.