دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۰:۲۱Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع تصرف»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۳:۳۱    
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای مقابله با زمین خواری، حدود 140 هزار متر مربع از اراضی دولتی در مناطق ارزشمند شهرستان زاهدان طی سه هفته اخیر رفع تصرف و آزادسازی شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بازتاب/ جانشین فرمانده انتظامی استان ایلام از رفع تصرف 70 هزار متر اراضی ملی به ارزش 70 میلیارد ریال در شهرستان چرداول خبر داد.
معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای مقابله با زمین خواری، حدود 140 هزار متر مربع از اراضی دولتی در مناطق ارزشمند شهرستان زاهدان در سه هفته اخیر رفع تصرف و آزادسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی استان مازندران- ساری گفت: در دو ماهه اخیر 28 هکتار از عرصه های منابع طبیعی را رفع تصرف کردیم و به اراضی ملی و انفال و بیت المال برگشت دادیم.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: شرکت آب منطقه ای استان قزوین با صدور اطلاعیه ای با اخطار به متصرفین بستر و حریم رودخانه های رزجرد، باراجین و ملاعلی اعلام کرد بزودی در چارچوب قوانین و مقررات به رفع تصرفات بستر و حریم رودخانه های مذکور اقدام می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رشت- فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان از اجرای حدود 1220 فقره عملیات رفع تصرف در این استان خبر داد و گفت: در این عملیات ها حدود 3 هزار هکتار از اراضی تصرف شده بازپس گرفته شد.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۴    
طیق قانون براساس تبصره یک ماده 55به دستور دادستان محترم چرام تعداد 739اصله درخت که در اراضی منابع ملی غرس شده بودند قلع و قمع شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری مازندران از رفع تصرف 5000 متر از اراضی ملی در بخش کجور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دماوند از رفع تصرف 13 هکتار از اراضی ملی منابع طبیعی این شهرستان از ید زمین خواران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست کرج از آزادسازی 4 هزار مترمربع اراضی ملی در منطقه حفاظت شده البرز جنوبی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از پیگیری های مکرر پلیس برای آزاد سازی 4 هزار متر از اراضی ملی در محدوده شهر کرمان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب آستارا اعلام کرد که حدود 6 هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان مرزی بندر آستارا رفع تصرف شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، دادستان عمومی و انقلاب آستارا از آزادسازی 6 هزار متر مربع در 3 نقطه از اراضی ملی شهرستان آستارا در بخش لوندویل خبر داد. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور شهرستان فیروزکوه از رفع تصرف و بازگشایی حدود 50 هزار متر مربع از بستر و حریم رودخانه قزقن چای و حبله رود در مجاورت روستای مزداران،گذرخانی و نجفدر در محدوده عملکرد این امور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: 32 هکتار اراضی ملی در روستای خورخوره این شهرستان از متخلفان باز پس گرفته و از آن ها رفع تصرف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری از رفع تصرف 80 هزار هکتار از اراضی ملی در سال 1401 خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – توحید مظفری اظهار کرد: جلسات مختلفی در جهت بررسی راهکار های جلوگیری از ساخت و ساز های غیرمجاز و تشکیل یگان قلع و قمع و رفع تصرف ساخت و ساز های غیرمجاز در دادستانی شهرستان فیروزکوه، تشکیل شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی استان گیلان از رفع تصرف بیش از 3000 مترمربع از اراضی ملی در یکی از روستاهای شهرستان رودسر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۹    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم از بازگردانده شدن اراضی ملی روستای فردو از توابع شهرستان کهک به دولت خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق اکبری از رفع تصرف 5 هزار متر از اراضی ملی در بخش کجور خبر داد. رئیس کل دادگستری مازندران حفظ اراضی ملی و رفع تصرف از منابع طبیعی را از برنامه های مهم دادگستری استان عنوان کرد وگفت: در راستای تاکیدات رئیس قوه قضائیه در احیای حقوق عامه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
121 هکتار از اراضی ملی در منطقه پاسند شهرستان بهشهر رفع تصرف شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۵    
مدیر امور منابع آب شهرستان های تهران و پردیس در مجموع از رفع تصرف مساحتی به میزان 7 هزار و 85 متر مربع از بستر رودخانه های واقع در محدوده های شهرستان پردیس طی یک روز کاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۸    
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از رفع تصرف اراضی دولتی شهرستان همدان به ارزش تقریبی 40 میلیارد ریال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
پارکینگ شایان با 220 دهنه پارک خودرو در منطقه 11 تهران رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست فومن از رفع تصرف بیش از هزار و 600 متر مربع زمین ملی در روستای فوشه این شهرستان از دست زمین خواران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
6 هزار متر مربع از اراضی ملی در بندپی شرقی شهرستان بابل رفع تصرف شد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان از رفع تصرف بیش از 600 مترمربع اراضی تجاری تحت مالکیت راه و شهرسازی توسط یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی گچساران خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی گچساران گفت: سه هزارو 300 متر مربع از زمین های ملی حاشیه شهر دوگنبدان از سال گذشته تاکنون رفع و تصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی گیلان از رفع تصرف 1500 مترمربع از اراضی ملی در شهرستان لاهیجان خبر داد و گفت: ارزش این اراضی 100 میلیارد ریال برآورد می شود.
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از رفع تعرض فوری بیش از 587 هزار متر مربع اراضی ملی از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
محمد حسین کریمی گفت: در راستای اجرای تبصره 4 ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب با شناسایی 12 مورد از تصرفات بستر رودخانه سفیدرود در مناطق کورکاء و پرکاپشت یاورزاده از توابع شهرستان آستانه اشرفیه به مساحت 106 هزار متر مربع با پیگیری های حقوقی ، رفع تصرف شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- سرپرست دفتر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: سال گذشته 560 هکتار از حریم و بستر رودخانه های گلستان آزادسازی و رفع تصرف شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از رفع تصرف از فضاهای عمومی بازار تاریخی قیصریه اصفهان همزمان با پاسداشت هفته میراث فرهنگی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه 18 تهران از رفع تصرف مجتمع تجاری قائم پس از 12 سال و پاساژ بهرامی پس از 5 سال طی یک سال اخیر توسط شهرداری منطقه خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۴    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: ارزش اراضی رفع تصرف شده در این استان طی امسال 2 هزار و 180 میلیارد ریال برآورد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
دادستان همدان گفت: شرایط برای رفع تصرف از بستر رودخانه گنجنامه مهیاست و پس از تعیین تکلیف اعتراض و شکایاتی که در کمیسیون ماده 3 مطرح شده آب منطقه ای باید به آزادسازی حریم رودخانه سرعت بخشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۸    
بیش از 164 هزار مترمربع از اراضی ملی و دولتی در آذربایجان غربی رفع تصرف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۰    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده در این استان به همت این یگان در سال جاری 2 هزار و 180 میلیارد ریال برآورد شده است.
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی با بیان اینکه مصوب شده انشعبات آب برق، گاز تصرفات حریم و بستر رودخانه قطع و نسبت به رقع تصرف اقدام شود گفت:رفع تصرف از اراضی ملی ودولتی مورد تاکید است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: ارزش ریالی اراضی رفع تصرف شده در این استان به همت یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی طی امسال 2 هزار و 180 میلیارد ریال برآورد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تصرفات حریم و بستر رودخانه ها به خصوص تفرجگاه ها، باید در اسرع وقت تخریب و رفع تصرف شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره امور آب گچساران گفت: 170هزار مترمربع از زمین های ملی واقع در بستر رودخانه فصلی این شهرستان رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۳    
344 هکتار از اراضی ملی در طرقبه شاندیز رفع تصرف و آزاد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
40 هکتار زمین تغییر کاربری داده شده غیرمجاز در گلبهار رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: یک هزار هکتار از حریم و بستر رودخانه های این استان در یکسال اخیر رفع تصرف و آزادسازی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: پارسال هزار و 376 هکتار از اراضی منابع طبیعی استان با صدور حکم قضایی رفع تصرف شد و این روند امسال با شدت بیشتری ادامه می یابد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: در راستای مقابله با زمین خواری، 56 هکتار از زمین های ملی و دولتی در پلاک های ارزشمند شهرستان دماوند رفع تصرف و آزادسازی شد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۲    
1402/02/31 09:57 ساخت و ساز احداث شده در حریم کانال اصلی آبیاری منطقه سبیلی دزفول با حکم قضایی جمع آوری شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون) ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران از رفع تصرف و آزادسازی 56 هکتار از اراضی شهرستان دماوند خبر داد و گفت: 2 نفر از متصرفان و زمین خواران دستگیر و به دستگاه قضایی بخش رودهن تحویل شدند.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن از برگشت بیش از یک هزار و 292 هکتار از اراضی دولتی به بیت المال خبر داد.