چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۲:۵۹May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رفع تصرف»

سرپرست منطقه حفاظت شده ارژن از رفع تصرف اراضی ملی در منطقه حفاظت شده ارژن خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رامین شیلاتی، سرپرست اداره حفاظت محیط زیست تالش اظهار کرد: 2500 متر مربع از اراضی منطقه حفاظت شده لیسار رفع تصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
24 هزار متر مربع از اراضی ملی در باشت از دست سودجویان خارج شد.
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای رمچاه قشم به مساحت 41هزار و 267 مترمربع از سوی این یگان خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از رفع تصرف اراضی ملی به ارزش 39 میلیارد و 138 میلیون ریال در "علی آباد کتول" خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان اصفهان با اشاره به رفع تصرف پنج هزارهکتار از اراضی ملی، گفت: بزرگترین پرونده زمین خواری در تالاب گاوخونی به مساحت دو هزار هکتار درحال رسیدگی است.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اهر گفت:2.5 کیلومتر از حریم و بستر رودخانه شله بران اهر رفع تصرف می شود.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شاپور صفری با اعلام این خبر گفت: عده ای افراد سودجو، محوطه تپه یکی از آثار باستانی استان البرز واقع در روستای قوهه چهارباغ را تصرف کرده بودند که با ورود به موقع دادستانی چهارباغ رفع تصرف شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر امور منابع آب سقز گفت: 15 هکتار از بستر رودخانه خورخوره این شهرستان در محدوده روستای "کریم آباد " توسط پرسنل امور منابع آب و گشت و بازرسی با همکاری نیروی انتظامی و اهالی روستا، رفع تصرف شد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۳۶    
محمد صادقی فر، مدیر رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی در گفت وگو با مشهد فوری گفت : مشهد نسبت به سیل هایی با دوره بازگشت 25 ساله تا حدودی مقاوم است. با توجه به تغییرات از جمله تغییر در پهنه شهر و نوع پوشش باید مطالعات سیل خیزی به روز شود ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل راه و شهرسازی استان هرمزگان، از رفع تصرف حدود 44 هکتار از اراضی دولتی و ملی هرمزگان در سال 99 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اراضی ملی به مساحت 30 هکتار در شهرستان داراب رفع تصرف شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۴    
فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی جنوب کرمان از رفع تصرف بیش از 30 هزار مترمربع از اراضی ملی در شهرستان رودبارجنوب خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- فارس- فرمانده انتظامی "داراب" از رفع تصرف اراضی ملی به مساحت 30 هکتار به ارزش 30 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۰    
با تلاش نیرو ها ی یگان حفاظت منابع طبیعی شهرستان کوار مستحدثات غیر قانونی در اراضی ملی منطقه مظفری کوار رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا – مدیر کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: با انجام 13 مورد رفع تصرف فوری اراضی در قزوین، 63 هزار و 455 متر مربع از اراضی دولتی استان آزادسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست راه و شهرسازی جلفا گفت: یک هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان توسط یگان حفاظت از اراضی، رفع تصرف و آزادسازی شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گزارش های مردمی به دادستان دماوند و پیگیری موضوع توسط دادستانی در این منطقه به رفع تصرف راه عمومی از دست زمین خواران در روستای لومان شهرستان دماوند انجامید.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان-رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف حجم وسیعی از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی روستای نقاشه قشم به مساحت 16هکتار از سوی این یگان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۳    
مهاباد- ایرنا- توزیع 350 بسته معیشتی در مهاباد، رفع تصرف 2 هکتار دیگر از حریم و بستر حاشیه رودخانه زرینه رود در شاهین دژ و زنده گیری مار سمی در داخل یک مغازه مکانیکی خودرو در مهاباد از جمله اخبار کوتاه جنوب آذربایجان غربی در 24 ساعت گذشته است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: موقوفه تجاری میرسید علی در شهرستان اردستان پس از 22 سال تصرف احیا شد. رئیس اداره اوقاف و امور خیریه اردستان گفت: این موقوفه به ارزش 150 میلیارد تومان با کاربری تجاری به مساحت 865 مترمربع در مرکز شهر اردستان با نیت برگزاری روضه برای امام حسین (ع) وقف شده است و پس از 22 سال پیگیری رفع ...
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان تایباد از خلع ید و رفع تصرف 15 هزار و 500 مترمربع از اراضی ملی این شهرستان به ارزش 155 میلیارد ریال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی گفت: یک هزار و 531 هکتار از اراضی ملی این استان سال گذشته از دست متصرفان به اراضی ملی خارج شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: 11 هزار و 700 متر مربع از اراضی ملی این استان به ارزش 193 میلیارد ریال از ابتدای سال جاری تاکنون با همکاری مراجع قضائی و نیروی انتظامی رفع تصرف شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان از رفع تصرف 100 هزار متر مربع از اراضی ملی در عملیات ماموران انتظامی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۸    
ایسنا/گیلان رئیس منابع طبیعی فومن، از ابتدای امسال تاکنون بیش از 600 هکتار از اراضی ملی شهرستان را آزادسازی کردیم، گفت: ماموران یگان حفاظت و قرق بانی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری زمین های منابع طبیعی را از متصرفان پس گرفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: 11 هزار و 700 متر مربع از اراضی ملی این استان به ارزش 193 میلیارد ریال از ابتدای سال جاری تاکنون با همکاری مراجع قضایی و نیروی انتظامی رفع تصرف شده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ سعید علیپور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفته جاری با اخذ دستور دادستان شهرستان چهار هزار و 200 مترمربع از اراضی موقوفه منصور خواجه این شهرستان رفع تصرف شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از یک هکتار از زمین های منابع طبیعی در 2 روستای شهرستان رشت رفع تصرف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
ایلام-مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف سه هزار و 300 مترمربع از اراضی ملی و دولتی استان ایلام خبر داد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف 3300 متر مربع از اراضی ملی و دولتی استان ایلام در دو روز اخیر خبر داد و ارزش ریالی این میزان رفع تصرف را افزون بر 28 میلیارد ریال عنوان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری پارسیان از رفع تصرف 2 هکتار از اراضی ملی در این شهرستان خبر داد .
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حسن نگین تاجی، رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت وگو با میزان و در رابطه با آخرین اقدامات قضایی کارخانه قند یاسوج گفت: بیشترین جلسات و پیگیری ها در مورد احیای نماد صنعت کهگیلویه و بویراحمد پس از سفر و دستور رئیس قوه قضاییه به این استان انجام شده است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محمد شریف ابراهیمی صبح دوشنبه در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی ملی و منابع طبیعی استان سمنان در محل دادگستری کل استان با بیان اینکه مصوبات بسیاری به رفع تصرف اراضی در سال گذشته و امسال خوشبختانه در سطح استان داشته ایم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
24 هزار متر مربع از اراضی ملی در باشت از دست سودجویان خارج شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - ماموران یگان حاظت محیط زیست آستارا 600 متر مربع اراضی پناهگاه حیات وحش را از دست متصرفان آزاد کردند و هیات رزمندگان اسلام این شهرستان با همکاری خادمیاران رضوی، 130 بسته غذایی را در بین نیازمندان توزیع کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۶    
گروه استان ها – رییس پلیس امنیت اقتصادی استان هرمزگان از کشف 800 مترمربع زمین توسط زمین خواران به ارزش 7 میلیارد ریال در جزیره هرمز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی بستان آباد گفت: 912 مترمربع از اراضی ملی شهرستان بستان آباد به ارزش حدود 14 میلیارد ریال رفع تصرف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجرائیات سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف یک قطعه اراضی خالصه دولتی به مساحت 11 هزار متر مربع در روستای کانی قشم خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شهرداری منطقه سه سنندج از رفع تصرف زمینی به متراژ 160 متر مربع در خیابان شالمان خبر داد و گفت: افراد سود جو ضمن تصرف این ملک اقدام به بنای غیرمجاز نموده بودند که با حکم مراجع قضایی این بنا تخریب و رفع تصرف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رفع تصرف 2.5 هکتار از حریم و بستر حاشیه رودخانه زرینه رود در شاهین دژ، پلمب 2 واحد اقامتی متخلف در سردشت و فعال شدن شیفت شب برای اهداکنندگان خون در شب های قدر در مهاباد از جمله مهم ترین اخبار کوتاه جنوب آذربایجان غربی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۵۵    
15 هزار متر مربع از زمین های ملی به ارزش بیش از 70 میلیارد ریال از یک متصرف پس گرفته شد.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از رفع تصرف 25 هکتار از اراضی ملی به ارزش 2500 میلیارد تومان در شرق استان تهران توسط گان حفاظت اراضی و حوزه حقوقی این اداره کل خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۱    
ماموران پلیس امنیت اقتصادی هرمزگان از 800 متر مربع زمین های ملی جزیره هرمز رفع تصرف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
25 هکتار از اراضی ملی از دست متخلفین و زمین خواران آزاد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون دادستان مشهد گفت: اکیپ گشت های مشترک حفظ حقوق بیت المال از ابتدای سال جاری تا پایان فروردین ماه، 407 هزار و 200 مترمربع از اراضی ملی و دولتی را رفع تصرف و 310 قطعه زراعی تغییر کاربری داده شده را قلع و قمع و اعاده وضع به سابق کردند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۲۴    
فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی همدان اعلام کرد: در فروردین ماه امسال 13 مورد از اراضی ملی در استان توسط این یگان از چنگال متصرفان خارج و تحویل اداره کل راه و شهرسازی استان همدان شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۶    
بیش از 2 هکتار از اراضی ساحلی و بستر رودخانه در شهرستان های لاهیجان و آستانه اشرفیه رفع تصرف شد.