دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۴:۱۹Jun 2024 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله علم الهدی»

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: معتقدیم مسئله حجاب با زور حل نمی شود، حجاب یک مسئله دینی است و باید با فعالیت فرهنگی و دینی، در مردم ایجاد عقیده کرد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۳ - ۰۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: اطعام خیلی خوب است و باید به وسعت همه مردم استان گسترده باشد، اما تمرکز کنید بر جریان رسانه ای و خبری بزرگداشت عید سعید غدیر تا در یک جلوه تام و کریمانه، مظاهر این عید به چشم بیاید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۱    
آیت الله علم الهدی گفت: شهید رئیسی نشان که سرباز ولایت بودن به چه معناست.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۴۹ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: برادر بزرگواری استناد می کند به سوره انفال. به ما بگویید در جریان برجام ما کوتاه آمدیم یا آمریکا کوتاه آمد؟ ما بتن ریختیم در قلب رآکتورمان یا آمریکا ریخت؟ ما سانتریفیوژها را مثل حلبی از جا کندیم یا آمریکا کند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مهم ترین ویژگی در انتخاب، نزدیک بودن فرد به رهبری و ولایت است که مبلّغ باید این ویژگی را شاخصه تصمیم گیری خود در انتخاب قرار داده و مردم را نیز به آن توجه دهد تا کسانی که با رهبری زاویه دارند به مسئولیت نرسند.
دانشگاه عالی دفاع ملی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۵۲    
به گزارش مرکز ارتباطات و روابط بین الملل دانشگاه عالی دفاع ملی، سرتیپ پاسدار دکتر اسماعیل احمدی مقدم رئیس دانشگاه عالی دفاع ملی روز دوشنبه 28 خرداد مصادف با عید سعید قربان به همراه جمعی از مسئولان، با حضور در دفتر آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
شفقنا- آیت الله علم الهدی گفت: اینها که شعار می دهند و می گویند ما تحریم ها را برطرف می کنیم، باید از آن ها سؤال کرد چطور می خواهند تحریم ها را حل کنند؟ با دورزدن تحریم ها، ارتباط با همسایگان و تقویت اقتصاد مقاومتی یا با همان افتضاحی که برجام برای ملت به وجود آورد؟ ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله احمد علم الهدی و ریحانه سادات رئیسی در مراسم آئین افتتاح پروژه ها و آغاز به کار 109 طرح یادگار ابراهیم در مشهد به سخنرانی پرداختند. در ادامه تصاویری از این مراسم را مشاهده می کنید.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۲۴    
✍️ مصطفی داننده آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد گفته است: اگر سرمایه تان را برای سود بیشتر به ارز و سکه تبدیل کردید، این هم تراز با احتکار است؛ احتکار هم حرام است و اموال باید مصادره شود. سخنان این امام جمعه نشان می دهد که چقدر ایشان و برخی دیگر از ائمه جمعه با واقعیت جامعه فاصله دارند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: کشورمان رئیس جمهوری مثل رئیسی عزیز می خواهد. به دنبال کسی بروید که خصوصیات شهید جمهور را در او احتمال بدهید و اگر از کسی چنین رویه و رویکردی نمی بینید، به سراغش نروید.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد گفت: این کشور رئیس جمهوری مثل رئیسی عزیز می خواهد. به دنبال کسی بروید که خصوصیات شهید جمهور را در او احتمال بدهید و اگر از کسی چنین رویه و رویکردی نمی بینید، به سراغ او نروید.
وزیر بهداشت در دیدار با آیت الله علم الهدی از شهید آیت الله رییسی به عنوان یکی از بزرگترین حامیان حوزه سلامت در کشور یاد کرد و گفت: درمان رایگان کودکان زیر 7 سال در دولت مردمی یکی از ماندگارترین خدمات دولت های بعد از انقلاب است
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: نمایندگان مجلس مکلف هستند با پرهیز از مشاجره های بی فایده سیاسی، برای حل مشکلات مردم به دولت کمک کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایرنا : نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مشکلات زیرساختی و صیانت از هویت زیارتی صورت مسئله های اصلی مشهدالرضا(ع) بوده و نمایندگان مجلس مکلف به پیگیری این سرفصل ها هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۰    
جمیله علم الهدی همسر شهید ابراهیم رئیسی در یک سخنرانی مشهد درباره جانشین همسرش ابراز نگرانی کرد و گفت نگرانم که در انتخابات دوباره خط سازش در داخل کشور زنده شود. اظهارات جالب دختر آیت الله علم الهدی را می بینید و می شنوید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
جمیله علم الهدی، همسر شهید ابراهیم رئیسی در مراسم بزرگداشت رئیس جمهور شهید در دانشگاه فردوسی مشهد برای نخستین پس از این واقعه تلخ سخنرانی کرد. او از تهدیدها به رفراندوم گفت و درباره تاثیر شهادت رئیسی بر این روند سخن به میان آورد. روایت دختر آیت الله علم الهدی را می بینید و می شنوید.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: شاخصه هایی که ما از یک مدیر مجاهد، تلاشگر و خستگی ناپذیر از این انقلاب دیدیم و مردم نیز آن را لمس کردند را باید در انتخاب خودمان ملاک قرار دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۴۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی امام جمعه مشهد گفت: یک ایراد مرسومی که به دولت سیزدهم می گرفتند، این بود که همه می گفتند رسانه آقای رئیسی ضعیف است. بعد از شهادت او معلوم شد که رسانه ضعیف نبود، بلکه این آقا خودش اخلاص داشت و اجازه نمی داد همه چیز گفته و همه عکس ها منتشر شود.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی خاطره جالبی را از شهید بهشتی تعریف می کند که نشان می دهد آیت الله سید محمد بهشتی به هیچ عنوان سفارش و توصیه ای را برای اعمال نفوذ نمی پذیرفته و فارغ از نگرش و منش سیاسی انسان ها با آنان مواجه می شده است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش بر سر مزار رئیس جمهور شهید و مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در حرم مطهر امام رضا (ع) حضور یافت. به گزارش گروه استان های حیات ؛ کیومرث هاشمی ضمن حضور بر سر مزار شهید آیت الله رئیسی، در مراسم بزرگداشت رئیس جمهور شهید و همراهانش که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، حضور یافت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۷   + ۵۳ سایت دیگر  
ایرنا : نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: کارشناسان عوامل مختلف سقوط بالگرد رییس جمهور شهید را پیگیری و بررسی کردند و تا کنون هیچ عاملی برای سقوط شناسایی نشده است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
شاگردان درس خارج فقه آیت الله علم الهدی در نخستین جلسه برگزاری درس ایشان پس از حادثه تلخ سقوط بالگرد حامل رییس جمهور و همراهان ایشان در محل سالن اجتماعات مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۰   + ۴۸ سایت دیگر  
مسئول دفتر آیت الله علم الهدی گفت: موضوع حضور و کاندیدا شدن همسر شهید آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری اصلا صحت ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۷    
مشهد-ایرنا- جمعی از مسوولان و مردم مشهد روز دوشنبه با حضور در حسینیه دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی شهادت آیت الله رییسی را به آیت الله سید احمد علم الهدی پدر همسر رییس جمهور فقید تسلیت گفتند.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۸   + ۳۹ سایت دیگر  
سعید جلیلی با حضور در منزل شهید رئیسی، گفت: آیت الله رئیسی در سراسر عمر خود به خدمت صادقانه مشغول بود.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
فرزند ارشد آیت الله علم الهدی به خبر حضور جمیله علم الهدی در انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به آیت الله علم الهدی نوشت: بی تردید آن شخصیت عالیقدر کانون جوشان عشق خدمت بی منت به ایران و ایرانی است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهانش، از سوی دفتر مقام معظم رهبری، شامگاه جمعه (4 خرداد 1403) در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۱۷۲ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی چهارشنبه شب (1403/03/02) با حضور در منزل حجت الاسلام والمسلمین شهید دکتر رئیسی و دیدار با خانواده ایشان، رئیس جمهور فقید را مظهر شعارهای انقلاب اسلامی دانستند و اظهار ارادت مردم به ایشان را پیامی به دنیا به نفع جمهوری اسلامی توصیف کردند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
شهید آیت الله ابراهیم رئیسی در سال 1362 با جمیله علم الهدی، دختر آیت الله علم الهدی ازدواج کرد. روایت او را از این ازدواج و ماجرای خواندن خطبه عقدشان می بینید و می شنوید.
اتاق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از تسنیم، آیت الله حسینی بوشهری، رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در پیامی شهادت حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی را به آیت الله علم الهدی تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خطبه عقد شهید آیت الله رئیسی را آیت الله مهدوی کنی و مرحوم آیت الله علم الهدی بزرگ قرائت کردند.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۷    
استاد عبدالحسین خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، طی پیامی شهادت آیت الله رئیسی را به آیت الله علم الهدی تسلیت گفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، آیت الله صادق آملی لاریجانی عصر روز گذشته چهارشنبه - 2 خرداد - و در این دیدار، اظهار کرد: توفیق خدمات بزرگ و خصوصا این نحوه تشییع وسیع و گسترده و دعای خیر مردم موهبتی است که نصیب هر شخصی نمی شود. ...
بازتاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۷    
سردار قاآنی سردار سلامی حجت الاسلام مروی سردار پاکپور آیت الله علم الهدی عمار حکیم و مسئولان کشوری و لشکری در مراسم تشییع و تدفین رئیس جمهور شهید در صحن آزادی حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند. در حال ارسال... یکی از فیلدها را پر نکرده اید یا چند نظر با سرعت ارسال کرده اید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رؤسای دو قوه قضائیه و مقننه با حضور در منزل شهید رییسی، شهادت رییس دولت سیزدهم را به آیت الله علم الهدی و دیگر اعضای خانواده رئیس جمهور فقید تسلیت گفتند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۱۵    
خاطره شنیده نشده محمدباقر قالیباف رئیس مجلس از آغاز ریاست جمهوری شهید آیت الله رئیسی که در حضور آیت الله علم الهدی پدر همسر شهید رئیسی و حجت الاسلام و المسلمین اژه ای رئیس قوه قضاییه بیان شده را می بینید و می شنوید.
خرداد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
روسای دو قوه قضائیه و مقننه با حضور در منزل شهید رئیسی، شهادت رئیس دولت سیزدهم را به آیت الله علم الهدی و دیگر اعضای خانواده رئیس جمهور فقید تسلیت گفتند. ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
خانواده آیت الله سید ابراهیم رییسی برای شرکت در مراسم تشییع رییس جمهور شهید، دقایقی قبل وارد فرودگاه مشهد شدند. همچنین احمد وحیدی وزیر کشور به اتفاق همراهان نیز برای شرکت در مراسم تشییع به مشهد وارد شدند ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه 30 اردیبهشت 1403 به شهادت رسید.آیت الله علم الهدی و خانواده شهید ابراهیم رئیسی نیز دقایقی قبل وارد مشهد شدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۱    
آیت الله علم الهدی و همسر و فرزندان شهید رئیسی برای برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری رئیس جمهور شهید وارد مشهد شدند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
روسای دو قوه قضائیه و مقننه، شب گذدشته با حضور در منزل شهید رئیسی، شهادت رئیس دولت سیزدهم را به آیت الله علم الهدی و دیگر اعضای خانواده رئیس جمهور فقید تسلیت گفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی پدر همسر رئیس جمهور شهید به همراه خانواده این شهید برای مراسم خاکسپاری وارد مشهد شدند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
خانواده رئیسی برای شرکت در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید، دقایقی قبل وارد فرودگاه مشهد شدند. خانواده سید ابراهیم رئیسی برای شرکت در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید ، دقایقی قبل وارد فرودگاه مشهد شدند ...
شهرتو بساز -پایگاه خبری کرج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۹    
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، خانواده آیت الله سید ابراهیم رئیسی برای شرکت در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید، دقایقی قبل وارد فرودگاه مشهد شدند، آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد نیز همراه خانواده رئیسی بود. ...
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
پیکر پاک شهید آیت الله رئیسی دقایقی قبل وارد مشهد شد. به گزارش گروه استانی حیات ، هزاران نفر از مردم مشهد و استان خراسان رضوی به همراه زائران و مجاوران بارگاه منور امام مهربانی ها ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۸    
با استقبال رسمی مسئولان استانی و خادمان حرم امام رضا علیه السلام آیت الله سید احمد علم الهدی وارد مشهد شد.