دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۲۰:۵۷Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آیت الله علم الهدی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه خراسان رضوی با بیان اینکه فردا نماز جمعه در مشهد برگزار می شود، گفت: با توجه به ابتلای آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد به ویروس کرونا، فردا امام جمعه موقت این شهر یعنی حجت الاسلام والمسلمین فرزانه، آیین عبادی سیاسی جمعه را اقامه می کند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
متن نامه بسیج رسانه خراسان رضوی خطاب به آیت الله علم الهدی به این شرح است: من لم یشکر مخلوق لم یشکر الخالق محضر مبارک حضرت آیت الله علم الهدی نماینده معزز ولی فقیه ، رئیس محترم ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و امام جمعه محبوب و مردمی مشهد مقدس سلام علیکم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر خراسان رضوی پس از پیگیری آیت الله علم الهدی به ماجرای برخورد با یک خبرنگار در مشهد ورود کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
فیلمی از نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد پس از مبتلا شدنش به ویروس کرونا منتشر شده است.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - آیت الله احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد به ویروس کرونا مبتلا شد و به قرنطینه رفت. روز گذشته در پی بروز نشانه هایی در آیت الله علم الهدی از ایشان تست گرفته و مشخص شد که وی کرونایی شده است ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برترین ها: آیت الله علم الهدی به دلیل ابتلا به کرونا هم اکنون در قرنطینه بوده و فعالیت های خود را در قرنطینه خانگی انجام می دهد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد به بیماری کووید19 مبتلا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۰۹   + ۹۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی به دلیل ابتلا به کرونا هم اکنون در قرنطینه بوده و فعالیت های خود را در قرنطینه خانگی انجام می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
موضع ضدخرافی آیت الله علم الهدی، در مقابل اظهارات خرافی و نادرست یک طلبه در صحن آستان امام رضا(ع) را باید نیکو پنداشت و آن را مورد قدردانی قرار داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۷    
فرارو نوشت : آیت الله علم الهدی در آیین غبارروبی مساجد در آستانه آغاز ماه مبارک رمضان گفت:بهترین مدیریتی که در کل کره زمین نسبت به این ویروس منحوس کرونا شده، در این کشور انجام گرفته و امیدواریم عزیزان مسوول ما نیز در اجرای مدیریت خودشان حداکثر توجه را داشته باشند ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: آیت الله سیداحمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه رضوی اظهار داشت: توقعات در زندگی زناشویی باید متناسب با امکانات و موقعیت باشد؛ حقوق محدود با گرانی های فوق العاده چه تناسبی دارد که هزینه ها را بخواهید تحمیل کنید؟ ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
ایرنا: امام جمعه مشهد گفت: ایران بهترین مدیریت را در کل کره زمین در خصوص ویروس منحوس کرونا انجام داده است و امید است عزیزان مسوول ما نیز در اجرای مدیریت خودشان حداکثر توجه را داشته باشند. ...
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد آیت الله علم الهدی با نقض دستورات رهبری خواندن مذاکره گفت: این مقابله با رهبری و فرمان عظیم رهبری است مردم ما این را درک می کنند مردم را نادان تصور نکنید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی روز جمعه با صدور پیامی درگذشت همسر سردار سرافراز دوران دفاع مقدس، شهید محمدحسن نظرنژاد (بابانظر) را تسلیت گفت.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی: دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنید تا بهانه به دست دشمنان اسلام ندهید
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه حاشیه شهر در این روزها قابل مقایسه با سالهای قبل نیست، به حمدالله شهرداری، کمیته امداد و سپاه پاسداران کارهای بسیار زیاد و مفیدی انجام دادند، گفت:برای بهره مندی همه مردم از امکانات، حاشیه باید به شهر متصل شود.
گذار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: اگه بنا شد تولید روزافزون شود، مسؤولان موظف هستند که حمایت کنند و موانع تولید را از بین ببرند، وظیفه دستگاه های قضایی و قانونگذاری و سایر دستگاه ها این است که اگر مانعی جلو راه تولید وجود دارد باید این مانع را بر طرف کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت:یک چنین مملکتی اگر تولیدش به کار بیفتد و سرمایه های سرگردانش وارد عرصه تولید شود دیگر کسی برای سرمایه دار شدن به احتکار روغن و مرغ روی نمی آورد و کالای روزمره زندگی مردم احتکار نمی شود، راهکار مشکلات تولید است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با حضور در یک واحد کارگاه کارآفرینی زنان سرپرست خانوار در حاشیه شهر مشهد، از نزدیک در جریان فعالیت ها و مشکلات فعالان این واحد تولیدی قرار گرفت.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: فضای مجازی ما برای مردم آزادی ندارد بلکه برای دشمنان ما آزادی دارد. دشمنان را در فضای مجازی خود آزاد کرده ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عدم انعکاس رسمی تصویر حضور آیت الله علم الهدی در حاشیه شهر مشهد اگرچه از قاب رسانه ملی و رسانه های دفتر ایشان نیز پنهان ماند اما در قلب ها نشست و نشان داد که نماینده رهبری همچون زعیم زمان و ولی خودش نه دیپلمات است و نه اهل تشریفات و بنابر مسئولیت طلبگی ...
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۵    
یک کاربر توئیتر با تصویری به آیت الله علم الهدی اشاره کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی عیددیدنی متفاوتی در بهار امسال داشت و در حاشیه شهر مشهد به دیدار مستضعفین رفته و به بچه های آنان عیدی داده، اتفاقی که یکی از کاربران فضای مجازی درباره آن نوشته دیدن این تصویر جرم است!
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۰:۰۴    
به گزارش مشرق ، یک کاربر توئیتر نوشت: "این تصویر از آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد رو در رسانه ها نمیبینین. چون قرار نیست بدونین ایشون برای عید دیدنی به دیدار مردم حاشیه شهر مشهد رفتن! "
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۳    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی همزمان با نوروز 1400 به عید دیدنی در حاشیه شهر مشهد رفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۲۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با صدور پیامی درگذشت همسر آیت الله ری شهری تولیت آستان مقدس عبدالعظیم حسنی(ع) را تسلیت گفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۵    
آیت الله علم الهدی : بعد از انتخابات آمریکا زمینه ای فراهم شده تا ایالات متحده نیز همچون اتحاد جماهیر شوروی از هم بپاشد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به لزوم برخورد قوه قضاییه در برابر گرانی ها، گفت: گرانی ها در کشور محصول سوءتدبیرها بود، وگرنه با تکیه بر اقتصاد داخلی معیشت مردم اداره می شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت: سال گذشته سال بدبختی دشمن ما بود و آمریکا در همه جا شکست خورد؛ آمریکا با این که بالاترین فشارها را در سال 99 در قالب تحریم به ملت ایران وارد کرد، اما عاجز ماند و خود آمریکا دچار فروپاشی شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
وب سایت مدارا: عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: من هم شخصا معتقدام که سخنانی که آیت الله علم الهدی در خطبه ها ایراد می کنند پشت آن جریان و توطئه آمریکا است ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: رسانه های استکباری دنبال این رفتند که حوزه شیعه را حوزه سکولار و حوزه انقلابی معرفی کنند و فراتر از آن، مرجعیت شیعه را نیز یک مرجعیت دو قطبی مرجع سکولار و مرجع انقلابی سیاسی مطرح کنند تا با این روش بتوانند شیعه را دو قطبی کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: چرا پاپ فرانسیس به عراق آمد و با آیت العظمی سیستانی دیدار کرد؟ پاپ یک ماموریت آمریکایی داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۹:۰۱    
آیین اختتامیه اردوهای جهادی سال 99 با حضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد و جمعی از جهادگران بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با شب مبعث حضرت ختمی مرتب محمد مصطفی(ص) از تمبر یادبود نام گذاری صحن پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله رونمایی و توسط آیت الله علم الهدی و حجت الاسلام والمسلمین مروی امضا شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی گفت:حاکمان مستکبر می خواهند به واسطه مردم حکومت خودشان را توسعه دهند که غالبا در مدل بی بند و باری، شهوت رانی و ولنگاری ظهور و بروز پیدا می کند و مردمی که اینگونه عمل می کنند خیلی زود دستخوش جریان استکبار در زندگی می شوند.
برترین ها / شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۸:۲۹   + ۵۲ سایت دیگر  
ایرنا: امام جمعه مشهد گفت:باید با رعایت نکات بهداشتی و محدودیتها جشنهای ماه شعبان در فضای حقیقی نیز برگزار شود و فقط جشن گرفتن در فضای مجازی کافی نیست. ...
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۷:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه مشهد، با بیان اینکه مدیری انتخاب کنید که به سوی دشمن دست دراز نکند، گفت: هر چه وابستگی ما به نفت کمتر شود، دشمن بیچاره تر می شود و ما هم بیشتر روی پای خودمان می ایستیم، مقام معظم رهبری تمام توضیحات لازم را داده اند، به دنبال مدیری بروید که آن نسخه را عمل کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ کسی را انتخاب کنید که تفکر خودمان با قدرت و توان خودمان، با حفظ استقلال خودمان اقتصاد و معیشت خودمان را بسازیم داشته باشد نه کسانی که می گویند دست دراز کنیم پیش دشمن و التماس کنیم.
برترین ها / شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: امام جمعه مشهد گفت: با عملکرد مناسب نیروی انتظامی، بزه کاری ها بسیار کمتر شده است و خوشبختانه با مدیریت فرمانده نیروی انتظامی کشور و سپاه استان، اثر مثبتی احساس می شود و بسیاری از اراذل و اوباش دیگر توان قدرت نمایی برای مردم را ندارند. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: زینب کبری (سلام الله علیها)، وجود مقدسی که تالیتلو مقام عصمت و ولایت است، دارای عظمت است که متأسفانه از عظمت ایشان فقط در موقعیت خاصی به نام و عنوان صبر منعکس شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۰    
تحریف سخنان آیت الله علم الهدی، امام جمعه مشهد در خطبه های نماز جمعه 8 اسفند، توسط خبر آنلاین و پس از آن در رسانه های خارجی با عنوان امام جمعه مشهد: متاسفانه زن و شوهر در خانه همدیگر را با اسم کوچک صدا می زنند! شکل گرفت.
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در این سنگ قبر، نام و نام خانوادگی همسر آیت الله علم الهدی نوشته نشده و تنها به نسب وی اشاره شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی امروز گفت: طبق رهنمود های رهبر معظم انقلاب اسلامی نباید به کمتر از لغو همه تحریم ها راضی شد.
مدار شرقی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد گفت: مگر برجام مقدس است؟ 8 سال پای آن ایستادید و دلار 3 هزار تومان به 25 هزار تومان رسید و این نتیجه برجام بود، برگشت به برجام مستلزم لغو تحریم ها و راستی آزمایی در عمل است. به گزارش مدار شرقی، به نقل از فارس، آیت الله سید احمد [...]
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- امام جمعه مشهد گفت: مگر برجام مقدس است؟ 8 سال پای آن ایستادید و دلار 3 هزار تومان به 25 هزار تومان رسید و این نتیجه برجام بود، برگشت به برجام مستلزم لغو تحریم ها و راستی آزمایی در عمل است. ...