شنبه ۱۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۰۴May 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «CNG»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل سازمان حمل ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان گفت: به دلیل استانداردسازی، احتمال تعطیلی برخی از جایگاه های CNG شهرداری کرمان به مدت چند روز وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
جوهری گفت: باید سریعتر برای تعیین کارمزد جایگاهداران CNG اقدام شود، زیرا جایگاهداران به مدت 11 ماه با کارمزد سال 1398، در سال 1399 کار کرده اند.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق خراسان جنوبی با بیان اینکه در راستای مدیریت بار با بیش از دو هزار و 700 نفر تفاهمنامه همکاری برای مدیریت بار مشترکین امضاء شده است، گفت: همچنین در بخش های صنعت، کشاورزی، ادارات و چاه های آب شرب و حتی جایگاه های CNG تفاهمنامه همکاری بسته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل استاندارد استان اردبیل از آزمون دوره ای صحت عملکرد 144 نازل جایگاه های CNG طی سال گذشته در سطح استان خبر داد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر چاغروندی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام در گفتگو آفتاب ایلام، گفت: مصرف بنزین در فروردین سالجاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 18 درصد و مصرف CNG نیز 37 درصد افزایش داشته است. ...
به نقل از مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، کورش بالادست ، در فرورین ماه سال جاری مقدار مصرفی گاز CNG در جایگاههای عرضه سوخت استان 31 میلیون و 85 هزار متر مکعب بود که این مقدار حاکی از افزایش 55 درصدی مصرف این فرآورده نسبت به همین مدت درسال گذشته است .
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۷    
به گزارش خبرخودرو، رییس اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین و صنایع وابسته ضمن اشاره به تحقق 85 درصد اهداف مدنظر صنعت سی ان جی در سال 99 به تشریح برنامه های این اتحادیه در سال جاری پرداخت.
مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: مصرف گاز CNG در فروردین ماه 1400 ، بیش از 51 درصد افزایش یافت
با مصرف بیش از 6 میلیون کیلو گرم گاز CNG بیش از 10 میلیون لیتر بنزین در منطقه چالوس صرفه جویی شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - سرپرست اداره کل استاندارد استان زنجان، خبر داد از 8 آزمایشگاه دارای گواهینامه تست مخازن CNG در سطح استان، تعداد 5 آزمایشگاه فعال است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
احمد مجرد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: درمنطقه ارومیه اجرای طرح راستی آزمایی خانوارهای مصرف کننده نفت سفید و 131 باب جایگاه عرضه فرآورده های نفتی و CNG بیشترین میزان بازدید میدانی و مشترک را به خود اختصاص داده اند. وی با اشاره به اینکه از کل بازدیدهای صورت [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس امور جایگاه های CNG شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: با توجه به استقبال خوب مردم از گازسوز کردن رایگان خودروهای عمومی، 2 مرکز در شهرهای دیواندره و کامیاران نیز راه اندازی شد و تعداد این مراکز در استان به هفت مورد رسید.
از این پس 4 مجوز از جمله صدور موافقت اصولی اولیه طرح های پالایشی، پتروشیمی و ...، صدور موافقت اصولی احداث جایگاه های سوخت مایع، تک منظوره CNG،دومنظوره مایع و CNG به صورت اعلانی خواهد بود.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به تازگی شرکت ایپکو اعلام کرده است که پیشرانه جدیدی را برای خانواده دنا در نظر گرفته و می خواهد تا نسخه توربوشارژر دوگانه سوز TC7 پلاس را بر روی دنا پلاس جدید نصب کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
50 درصد از هزینه تعویض مخزن سوخت تاکسی های دوگانه سوز در شیراز پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره استاندارد شهرستان رفسنجان از تعطیلی یک جایگاه CNG در این شهرستان خبر داد و گفت: از 13 جایگاه CNG در این شهرستان تنها یک جایگاه تأییدیه استاندارد اخذ کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه گفت: به منظور حفظ حقوق مصرف کنندگان و کنترل کمی نازل های سوخت 157 جایگاه عرضه فعال استان، سه هزار و 759 نازل بنزین، CNG، نفت گاز، نفت سفید و همچنین جایگاه های عرضه سوخت CNG استاندارد سازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل استاندارد لرستان از بازرسی و آزمون هیدرو استاتیک پنج هزار و 723 مخزن سی.ان.جی خودرویی در این استان، در سال 99 خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی CNG گفت: ما بار ها از دولت درخواست کرده ایم که بابت موضوع مخازن CNG خودروها، تسهیلاتی را قرار دهد و به کسانی که از سوخت پاک CNG استفاده می کنند کمک کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی CNG کشور، دغدغه ها و مشکلات صنعت CNG در سال 1400 و راهکارهای موجود برای حل این مشکلات را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان سرپرست اداره کل استاندارد استان زنجان گفت: بر اساس نتایج بازرسی ها، 65 درصد نازل ها قبول و 35 درصد آن مردود شد.
سازمان برنامه و بودجه کشور درباره ابهام ها و سوالات ایجاد شده درخصوص نقش و جایگاه سوخت مایع در سبد سوخت خودروها، دلایل اقتصادی را مهمترین عامل در جایگزینی این سوخت با سی.ان.جی عنوان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۶    
مدیرکل استاندارد گلستان گفت: در سال گذشته، 160 نازل جایگاه CNG استان گلستان مورد آزمون کمیت قرار گرفت.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از تحویل بیش از 223 میلیون متر مکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در سال 1399 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۲۱    
مدیر شرکت نفت اسدآباد گفت:تعمیر جایگاه CNG شهرداری به اتمام رسیده و تا دو روز آینده در مدار عرضه سوخت قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری گفت: با هدف استفاده بهینه از سوخت ملی CNG و در راستای اجرای قانون هوای پاک طرح دوگانه سوز شدن خودروهای عمومی در البرز اجرایی می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: مصرف CNG در سبد سوخت حمل و نقل مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی در سال 1399 به میزان 323 میلیون مترمکعب رسید که به همان میزان در مصرف بنزین صرفه جویی شده است
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا : وزیر نفت صبح پنج شنبه در جریان سفر به سیستان و بلوچستان، وارد فرودگاه زابل شد و مورد استقبال احمدعلی موهبتی استاندار این استان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استان قرار گرفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از ثبت نام بالغ بر 10 هزارو 979 خودروی عمومی و باری در طرح رایگان دوگانه سوز نمودن خودروها به CNG در سال گذشته خبر داد.
بیژن نامدار زنگنه روز پنجشنبه در سفر به سیستان و بلوچستان اظهارداشت: خط لوله انتقال اصلی گاز به منطقه کلی سیستان و بسیاری از شهرهای آن در اواخر کار بوده و به زودی این خط انتقال در بیشتر این شهرها افتتاح می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: فعالیت شرکت های برندینگ که با دستور وزیر نفت به نیت واسطه گری وظیفه توزیع و عرضه سوخت و CNG را برعهده داشتند با رأی اعضای این کمیسیون لغو شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل استاندارد اصفهان گفت: سال گذشته از 154 جایگاه سوخت سی ان جی در استان اصفهان بازرسی بعمل آمد که از میان آنها برای 101 جایگاه پر خطر دستور قطع گاز صادر شد. ...
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از استقبال چشمگیر اجرای طرح تبدیل رایگان سوخت CNG در استان با ثبت نام بیش از 8750 خودروی عمومی باری و مسافری در طرح گازسوز نمودن خودروها در منطقه آذربایجان شرقی طی سال 1399 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۶    
گیلان اسفند 99 ، رتبه نخست مصرف سوخت پاک در کشور را از آن خود کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
در ایام نوروز امسال عرضه بنزین و CNG در جایگاه های سوخت استان زنجان افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در ایام نوروز امسال عرضه بنزین و CNG در جایگاه های سوخت استان زنجان افزایش داشته است.
مصرف سوخت CNG منطقه آبادان در ایام تعطیلات نوروزی به میزان 3 درصد افزایش یافت.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، کورش بالادست ، اظهار کرد : استان گیلان با مصرف بالغ بر 30 میلیون و 280 هزار متر مکعب CNG ( سوخت پاک وطبیعی ) به جای بنزین در اسفند ماه 99 ، نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد 56 درصدی روبرو بوده و حائز رتبه اول کشوری شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مصرف گاز CNG در سال 99 در گیلان، بیش از 18 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تنها جایگاه سوخت CNG بین راهی ایلام- مهران به دلیل مشکلات فنی بیش از یک سال است که تعطیل و به خواب عمیق فرو رفته که نیازمند توجه جدی مسوولین برای رفع مشکلات است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس هفته جاری طرح "الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و (CNG)" در کشور را بررسی می کنند.
طبق سیاست های چهارگانه سند تامین انرژی بخش حمل و نقل کشور تا افق 1420 میزان مصرف گاز CNG در خودروها دو برابر خواهد شد، درحالی که سهم بنزین بیش از 10درصد کاهش خواهد یافت.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: مصرف گاز سی ان جی طی 12 ماهه گذشته سال قبل 7/6 درصد افزایش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مصرف سوخت پاک سی ان جی در منطقه اصفهان از ابتدای سال 1399 نسبت به مدت مشابه سال گذشته شش و یک دهم درصد افزایش داشته است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۲:۰۳    
به گزارش فرتاک نیوز؛تعطیلی یا فعالیت نصفه نیمه، جایگاه گاز CNG در سرابله، باعث مشکلاتی برای تاکسی ها و خودروهای عمومی و شخصی دوگانه سوز برای دریافت گاز شده است. ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، کورش بالادست ، گفت : در سال 99 نزدیک به 353 میلیون متر مکعب گاز CNG به مصرف رسید که این مقدار در مقایسه با همین مدت در سال 98 ( 298 میلیون متر مکعب CNG ) حاکی از افزایش 18.4 درصدی مصرف این فرآورده است .
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
موضوع: تهیه و تامین مخازن استاندارد CNG و تامین مصالح و ساخت سبدهای مخازن ذخیره سازی و انتقال گاز طبیعی فشرده CNG و چینش مخازن داخل سبدها و نصب سبدهای گاز روی کفی های انتقال گاز برای 4 دستگاه تریلی ( هر سبد شامل 27 مخزن 150 لیتر آبی و هر تریلی دارای 4 سبد به ظرفیت کل 4500 نرمال مترمکعب)