پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۴:۲۱Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «CNG»

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود اعلام کرد که از سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی به منظور احداث جایگاه های CNG در مکانهای موردنیاز استقبال می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت طرح CNG درباره فعالیت کارگاه های تبدیل CNG در تعطیلات دو هفته ای ناشی از شیوع ویروس کرونا توضیحاتی ارائه داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست شهرداری روانسر گفت: جایگاه CNG شهرداری این شهر پس از 6 سال استانداردسازی شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن جایگاه داران سوخت از استاندارد سازی 700 نازل سوخت در تهران خبر داد.
شرکت گاز استان اصفهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، از گازرسانی به 162 جایگاه CNG در سطح استان اصفهان خبر داد و گفت: حدود 35 جایگاه عرضه سوخت CNG در کلانشهر اصفهان قرار دارد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی سوخت گاز طبیعی CNG را برای هوا و موتور خودروها و سلامتی انسانها نامناسب دانست و خواستار استفاده از گاز LPG به عنوان پاک ترین سوخت فسیلی شد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مشاور محیط زیست سازمان برنامه و بودجه با اشاره به پنج مزیت اصلی افزایش سهم سی.ان.جی در سبد سوخت خودروها ...
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
/ ابوعلی گلزاری، مدرس دانشگاه تهران و مشاور محیط زیست سازمان برنامه و بودجه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از زمانی که بحث کارت سوخت بنزین خودرو ها جدی تر و فاز عملیاتی آن آغاز شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه شرکت نفت زنجان گفت: میزان مصرف فرآورده بنزین در مهرماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 16 درصد کاهش داشته که این امر ناشی از جایگزینی CNG و کاهش مسافرت ها و ترددهای شهری به دلیل وجود بیماری کرونا است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۷    
سهمیه خودرهای عمومی کاهش می یابد و به نظر می رسد که طرح دوگانه سوز کردن یک میلیون و 460 هزار خودروهای عمومی به صورت رایگان هم در مسیر دست یافتن به این هدف است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
با فرض رفع شرایط کرونایی در ماههای آینده، انتظار افزایش بیش از پیش سیر رشد مصرف بنزین دور از انتظار نیست، در این بین، تنها سیاست گذاری هایی که در راستای اصلاح مدیریت سبد سوخت پیاده سازی شده، می تواند ابزار کنترل مصرف بنزین در دوران پساکرونا باشد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۸:۰۵    
به گزارش مشرق، مالک شریعتی، نماینده مجلس طی توییتی خبر از تقدیم طرح الزامات اجرائی توزیع و عرضه سوخت و CNG داد. ماده واحده: با توجه به شرایط گذشته وحال عرضه سوخت و CNG در کشور وزارت نفت و وزارتخانه های ذیربط مکلفند الزامات زیر را رعایت نمایند: ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: با صرفه جویی در مصرف گاز از افت فشار گاز در مناطق شرق استان کاسته می شود. مدیر عامل شرکت گاز استان با بیان اینکه در شرق استان دسترسی به خط سراسری انتقال گاز وجود ندارد گفت: برای شهر های شرق استان مانند خور و بیابانک و جندق از گاز CNG استفاده می شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حمید حبیبی گفت: میزان مصرف فراورده بنزین در مهر ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 16 درصد کاهش داشته که این امر ناشی از جایگزینی CNG و کاهش مسافرت ها و تردد های شهری به دلیل وجود بیماری کرونا می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس طرح الزامات اجرایی توزیع و عرضه سوخت و CNG در کشور، واسطه بین انبار و مبادی توزیع جایگاه های سوخت ممنوع خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر طرح CNG شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از تأیید مشخصات بیش از 12 هزار و 700 خودرو برای گازسوز شدن خبر داد.
مدیرمنطقه اصفهان از افتتاح و راه اندازی جایگاه دومنظوره CNG مقصودی فولادشهر در شهرستان لنجان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل شرکت گاز استان یزد از تحویل بیش از 71 میلیون متر مکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: صف انتظار خودروها در جایگاه های CNG یزد تقریباً صفر است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۰    
باقری مجری طرح CNG کشور می گوید که اگر ویروس کرونا نبود امروز تقاضای CNG در کشور به 35 میلیون مترمکعب رسیده بود در حالیکه سرانه مصرف این سوخت هم اکنون حدود 23 میلیون مترمکعب در روز است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تمام تبصره های بودجه 1400 نهایی شدند، احتمال کاهش مصرف CNG و ثبات بازار مرغ از اخبار اقتصادی امروز است.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۴۱    
گروه صنعتی ایران خودرو چند وقتی است که عرضه سورن پلاس را آغاز کرده و در آخرین شرایط فروش فوری خود هم، نمونه پایه این سدان خانوادگی را عرضه نموده است. ...
380 مورد بازدید از جایگاه های CNG در نیمه نخست سال جاری در منطقه تهران انجام شده است .
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت گاز استان گلستان از دریافت نزدیک به یک میلیارد 650 میلیون متر مکعب گاز در سال 99 در استان گلستان تا ابتدای آبان ماه خبر داد. علی طالبی در مصاحبه با پایگاه خبری شرکت با بیان خبر فوق افزود: این میزان مربوط به بخشهای مختلف گازرسانی اعم از بخش خانگی، تجاری، صنعتی، نیروگاه ...
رییس هیات مدیره انجمن صنفی CNG کشور گفت:با توجه به بحرانی شدن شرایط بیماری کرونا در کشور و افزایش محدودیت های تردد توسط ستاد ملی کرونا، احتمال کاهش مصرف CNG در ماه های آتی وجود دارد.
استاندارد سازی جایگاههای عرضه گاز طبیعی فشرده و نظارت بر مخازن سوخت خودروهای گاز سوز یکی از مهم ترین فاکتورهای کاهش حوادث احتمالی در جایگاههای CNG استان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۶:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در جایگاه های CNG به مالکین خودروهایی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند خدمات سوخت گیری ارائه نخواهد شد.
در شش ماهه اول سال 99 به جهت استفاده مردم استان از گاز سی ان جی بعنوان سوخت پاک و ارزان 61 میلیون لیتر بنزین نسبت به مدت مشابه سال قبل کمتر مصرف شد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۲:۴۰    
مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از عملیات رفع نقص فنی چاه های شهریار و CNG گرگان در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه خبر داد. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ایلام از رشد 17درصدی مصرف CNG از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه خبر داد.
شبستر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۱    
تعطیلی جایگاه های CNG در تسوج سبب شد تا رانندگان تاکسی و خودروهای شخصی این شهر در تامین سوخت مورد نیاز دچار مشکل شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۶:۴۱    
رئیس انجمن جایگاه داران سوخت سی ان جی خراسان رضوی گفت: جایگاه داران سوخت سی ان جی به دلیل افزایش هزینه ها و ثابت ماندن کارمزدشان، ضررده و متقاضی تعطیلی هستند.
مدیر منطقه خراسان رضوی گفت:بیش از 2000 خودرو عمومی به صورت رایگان گازسوز شده است و 1200 دستگاه خودرو دیگر در نوبت گازسوز شدن قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن جایگاه داران سوخت کشور گفت:از زمان افزایش قیمت بنزین، مصرف سوخت CNG در تهران 20 درصد افزایش یافته است.
مدیرمنطقه اصفهان از افتتاح و راه اندازی جایگاه دومنظوره CNG مقصودی فولادشهر در شهرستان لنجان خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، کورش بالادست ، از افزایش 20درصدی مصرف گاز CNG درجایگاههای عرضه سوخت استان گیلان خبرداد .
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل درباره رشد مصرف سی ان جی در استان گفت: توان عملیاتی جایگاه های سی ان جی استان فروش روزانه 540هزار مترمکعب است، که بر این اساس میزان مصرف سی ان جی در مهر ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل 22% (بیست و دو درصد)افزایش را نشان میدهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در حالی سهم سی. ان. جی در سبد سوخت خودروها در 6 ماهه اول سال گذشته 16.6 درصد بوده که این رقم در 6 ماهه اول امسال به 22 درصد افزایش پیدا کرده، این در حالی است که در همین مدت سهم بنزین از 83.4 درصد به 78 درصد کاهش داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل استاندارد لرستان از قطع انشعاب گاز دو جایگاه CNG در شهرستان بروجرد به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی و استانداردسازی خبر داد.
با جایگزینی سوخت CNG در مصرف بیش از 9 میلیون و 506 هزارلیتر بنزین صرفه جویی شده است.
مدیرمنطقه اصفهان از افتتاح و راه اندازی جایگاه دومنظوره CNG مقصودی فولادشهر در شهرستان لنجان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
چندسالی است که گاز به شهرستان درمیان رسیده ولی نبود جایگاه CNG معضلی برای رانندگان شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۵۷    
تعطیلی طولانی مدت جایگاه سوخت CNG دهدز و عدم پاسخگویی مدیران، باعث شده تا مردم این شهر برای سوخت گیری به شهر ایذه مراجعه کنند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۰    
برای مقابله با ویروس کرونا، عملیات ضدعفونی جایگاه های عرضه سوخت به صورت مستمر ضدعفونی می شوند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از تحویل بیش از 112 میلیون متر مکعب گاز به جایگاه های سوخت CNG استان در 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت طرح CNG کشور درباره علت دریافت هزینه های بالا برای دوگانه سوز کردن خودرو های شخصی در کارگاه های مجاز توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۸    
گروه استان ها- مدیرکل استاندار خراسان شمالی گفت: تمام منابع و تجهیزات خودروهایی که به صورت دستی دوگانه می شوند باید دارای نشان استاندارد از مبدا کارخانه تولید کننده باشند.