دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۹:۵۹May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوخت رسانی»

به منظور تحقق حقوق شهروندی، افزایش زیرساخت های سوخت رسانی، تسهیل دسترسی شهروندان به سوخت و سوخت رسانی مطلوب، در سال جاری هفت جایگاه عرضه فرآورده های نفتی در سطح استان کردستان به بهره برداری خواهد رسید.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه از اجرای موفقیت آمیز طرح باک پر برای نخستین بار در منطقه ارومیه خبر داد و گفت: این طرح در جهت پایش و کنترل سوخت رسانی مرزی از بیستم اسفندماه سال 1401 در این منطقه کلید خورده است و با اجرای آن از محل کنترل فروش فرآورده ...
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، بخش سوخت رسانی مجتمع خدماتی رفاهی "پارس" در ناحیه مرکزی منطقه همدان به طور رسمی به بهره برداری رسید.
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: سال 1401 به دلیل حوادث طبیعی، شرایط جوی و روند رو به رشد مصرف فرآورده، سال سوخت رسانی های ویژه بود که با تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان، همه این بحران ها به خوبی مدیریت شد.
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، بخش سوخت رسانی مجتمع خدماتی رفاهی پارس در ناحیه مرکزی منطقه همدان به طور رسمی به بهره برداری رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
روزیاتو : پهپاد MQ-25 Stingray ساخت کمپانی بویینگ بوده و یک پهپاد عمدتاً سوخت رسان است که برای سوخت رسانی به دیگر هواپیماها و پهپادها در آسمان طراحی شده است.
چرخان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۲    
یکی از مهم ترین قسمت ها در سیستم سوخت رسانی خودروهای امروزی انژکتور است که بنزین را به داخل سیلندرها تزریق می کند تا پس از مخلوط شدن با هوا، توسط شمع محترق شده و نیرو تولید کند؛ اما انژکتورها به مرور زمان و پس از مدتی استفاده کثیف می شوند و نیاز به تمیز کردن خواهند داشت ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان ضمن معرفی رئیس ناحیه مرزی بانه به عنوان رئیس ناحیه نمونه در سال 1401، از عملکرد وی در افزایش فروش مرزی، سوخت رسانی مطلوب به ساکنین شهرستان و جلب رضایت کامل مقامات سیاسی و امنیتی قدردانی کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، بمنظور سوخت رسانی پایدار در شهرستان فسا ،راه اندازی جایگاه سی ان جی و احداث انبار نفت در این شهرستان در دستور کار قرارگرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با اتصال 9 نیروگاه به شبکه خطوط لوله انتقال نفت خام و فرآورده نفتی ظرفیت انتقال سوخت مایع از طریق این شبکه به نیروگاه ها یک و نیم میلیارد لیتر در سال افزایش می یابد.
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: در سال 1401 به دلیل حوادث طبیعی و شرایط جوی و نیز روند رو به رشد مصرف فرآورده، سال سوخت رسانی های ویژه بود که به لطف خداوند همه این بحران ها به خوبی مدیریت شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ناوگروه ارتش جمهوری اسلامی ایران، بعد از هشت ماه و پایان ماموریتش وارد آب های سرزمینی ایران شد. آنچه در ویدئو می بینید، عملیات سوخت رسانی ناوبندر مکران به ناوشکن دنا است. منبع: ایرنا
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۵    
بیست مجتمع خدمات رفاهی و جایگاه عرضه سوخت درون شهری و برون شهری به چرخه خدمت رسانی و سوخت رسانی استان کرمان اضافه می شود.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی کرمان گفت: 20 مجتمع خدمات رفاهی و جایگاه عرضه سوخت به چرخه سوخت رسانی استان کرمان افزوده می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۸    
اگر به دنبال قطعات یدکی جیلی با کیفیت و اصلی برای خودروی جیلی هستید، به جای مناسبی آمده اید. فروشگاه اینترنتی اعتماد یدک پاسخگویی تمام نیازهای شما به لوازم یدکی جیلی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ارسلان رحیمی با اشاره به اینکه تلاش شد در زمستان سال گذشته سوخت رسانی به بخش خانگی بدون وقفه ادامه یابد گفت: سوخت رسانی به بخش نیروگاهی اصلا قطع نشد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ارسلان رحیمی مدیر عامل شرکت لوله و مخابرات نفت ایران در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: بحث نو سازی نیاز به انجام نو سازی را باید تعریف کرد خطوطی که در حال انتقال نفت هستند مثل خط گچساران با قدمتی بیش از 60 سال می شوند ...
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های منطقه فارس، بر نقش نواحی بعنوان خط اول عملیات سوخت رسانی در تحقق اهداف وبرنامه های شرکت اجرای تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خاش، میرجاوه، بخش های نصرت آباد و کورین در مجلس از تجهیز جایگاه شرکت نفت شهرستان خاش جهت سوخت رسانی با استفاده از راه آهن خبر داد.
چرخان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۴    
در سیستم سوخت رسانی خودروهای بنزینی مدرن، انژکتور یکی از مهم ترین قطعات است. این قطعه سال ها است جایگزین کاربراتور شده و همه خودروهای مدرن از آن استفاده می کنند ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۷    
زیرپوست بسیاری از جایگاه های عرضه سوخت شهر تهران، اتفاقاتی جز سوخت رسانی در جریان است؛ اتفاقاتی که گریبان مشتریان را گرفته و موجبات نارضایتی آنها را فراهم آورده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان ، جلسه بررسی هماهنگی طرح ثبت نام توزیع الکترونیکی گاز مایع با حضور دلبری معاون عملیات حوزه یک شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در منطقه آبادان برگزار شد. ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شارژ خودروهای برقی به ویژه خودروهایی با شارژ سریع تر به یکی از چالش های اصلی هنگام خرید این خودروها بدل شده است و چه بسا برخی خریداران به همین دلیل استفاده از خودروهای درون سوز سنتی را ترجیح می دهند.
رئیس مرکز سوخت گیری هواپیمایی خرم آباد از انجام سوخت رسانی به 510 پرواز در مرکز سوخت گیری لرستان در سال 1401 خبر داد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۳    
به درستی کار نکردن سیستم سوخت رسانی خودرو. در این حالت، سوخت مورد نیاز به سیلندرها نمی رسد و این مشکل سبب تاخیر در راه اندازی موتور می شود.
به منظور تأمین نیازمندی های ارتباطی پایدار و امن بر روی زیر ساخت های سوخت رسانی، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و شرکت مخابرات ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: به منظور تسریع در فرآیند سوخت رسانی در استان، در سال گذشته، 12 باب جایگاه سوخت مایع و سی ان جی با سرمایه گذاری دو هزار میلیارد ریالی توسط بخش خصوصی افتتاح و به بهره برداری رسید.
درسال 1401 بیش از 775 هزار لیتر سوخت هوایی،در مرکز سوخت گیری هواپیمایی لرستان توزیع شده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس، بمنظور تسریع در فرایند سوخت رسانی در استان در سال گذشته 12 باب جایگاه سوخت مایع و سی ان جی با سرمایه گذاری 2000 هزار میلیارد ریالی بخش خصوصی افتتاح و به بهره برداری رسیدند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال گذشته جایگاه های سوخت رسانی استان 104 میلیون مترمکعب گاز مصرف کردند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یک مدرس تغذیه عملکردی در دانشگاه هرتفوردشایر می گوید: ورزشکارانی که بعد از تمرین سعی می کنند با استفاده از شیک های گیاهی به بدن خود سوخت رسانی کنند، احتمالا فقط وقت خود را تلف می کنند. ...
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان در سوخت رسانی به بخش ها مختلف بویژه بخش کشاورزی فارس را قابل قبول ارزیابی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس اداره کل سوختگیری هواپیمایی کشور از میانگین توزیع روزانه 3.9 میلیون لیتر سوخت هوایی در سال 1401 خبر داد و گفت: این عدد در نوروز امسال به روزانه 4.5 میلیون لیتر رسید.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس گفت: با برنامه ریزی و انجام تمهیدات لازم در سال 1401، به طور میانگین روزانه بیش از دو میلیون و 700 هزار لیتر انواع فرآورده های نفتی (نفت سفید، نفتگاز، بنزین، نفت کوره، گاز مایع و سوخت هوایی) در بخش های حمل و نقل، کشاورزی ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۴    
پنج شنبه 02/1/24 ، (اخبار رسمی) : سیستمی که سوخت خودرو را از باک به موتور خودرو انتقال می دهد و باعث تولید انرژی در موتور میشود. که منجر به تحرک خودرو میشود.
مدیر عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی کشور و مدیر مهندسی و طراحی شرکت پخش ملی فرآورده های نفتی کشور به اتفاق فرماندار کلاله ،رئیس فرودگاه و جمعی از مدیران استان از فرودگاه شهدای کلاله بازدید کردند و طی گفت وگو های صورت گرفته عملیات احداث جایگاه سوخت رسانی هواپیمایی فرودگاه شهدای کلاله قوت گرفت.
احمدی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با هدف تبریک سال نو و ارائه گزارش از روند سوخت رسانی با دکتر محبی نماینده مردم شریف شهرستان های غرب خراسان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۵    
همواره در عیب یابی خودروهای مجهز به سیستم سوخت رسانی کاربراتوری باید این نکته را در نظر گرفت که تمام قطعات این سیستم مکانیکی بوده و به همین دلیل باید متعلقات سیستم سوخت رسانی مرتب بررسی و در صورت نیاز تعویض شوند.
در اولین ماه از سال جدید و با هدف تقویت همکاری ها و رفع مشکلات در حوزه سوخت رسانی احمدی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار با سامقانی فرماندار شهرستان جوین و ابراهیمی فرماندار شهرستان جغتای دیدار و گفتگو کرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: با هدف ارتقاء آمادگی و توانمندی کارکنان و فعالان عرصه سوخت رسانی منطقه، بیش از 9 هزار نفر ساعت آموزش در سطح منطقه طی سال 1401 برگزار شد.
ناصر راشدی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: با هدف ارتقای آمادگی و توانمندی کارکنان و فعالان عرصه سوخت رسانی منطقه بیش از 9000 نفر ساعت آموزش طی سال 1401 برگزار شد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۷    
این مشکل در خودروهای کاربراتوری دو علت عمده دارد. 1- در خودروهای کاربراتوری هرگونه اختلالی که در کارکرد موتور ایجاد شود، باید سیستم سوخت رسانی را مورد بررسی قرار داد.
جلسه پایش مصرف و بررسی روند سوخت رسانی در منطقه تهران با حضور مدیر منطقه، معاونین و جمعی از مسئولین منطقه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون عملیات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه تهران گفت: سوخت رسانی با تأسیسات خطوط لوله و مخابرات منطقه تهران در نوروز 1402 نسبت به مدت مشابه پارسال 15 درصد افزایش یافت.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۰۱    
چهارشنبه 02/1/16 ، (اخبار رسمی) : قطعا برایتان این سوال پیش آمده باشد که اره زنجیری های دو زمانه و چهار زمانه چه تفاوتی باهم دارند؟ قبل از هرچیز باید با این مفهوم آشنا شوید که موتور بنزینی دستگاه برای روشن شدن نیاز به مراحل سوخت رسانی دارد.
براساس مقررات و سیستم سوخت رسانی در جایگاههای عرضه فرآورده های نفتی، سوختگیری با کارت هوشمند سوخت امکان پذیر است. از آنجا که کارت های موجود در جایگاهها برای استفاده در مواقع اضطراری تعبیه شده است لذا حفظ و نگهداری از کارت های سوخت شخصی ضروری می باشد ...
نماینده مردم شهرستان های همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی و معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان در نوروز امسال با سوخت رسانان منطقه همدان دیدار و گفت و گو کردند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گفت: به منظور تسهیل در سوخت رسانی و تسریع در ارسال فرآورده به اقصی نقاط کشور، بارگیری نفتکش از انبار نفت شهیدباهنر بندرعباس آغاز شد و امکان بارگیری روزانه شش و نیم میلیون لیتر فرآورده از انبار نفت شهیدباهنر بندرعباس وجود دارد.
با هدف ارتقاء خدمات سوخت رسانی در عرضه مطلوب فرآورده های نفتی و سی ان جی به شهروندان و افزایش کیفیت خدمات رفاهی و نیز تحقق صیانت از حقوق شهروندی، در قالب طرح نظارت نوروزی طی دو روز در آغاز سال 1402، گروه ناظران نوروزی عملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ...