یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۷:۲۱Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سوخت رسانی»

وزیر راه و شهرسازی سهم ساخت مسکن در استان اردبیل را حدود 80 هزار واحد در چهار سال اعلام کرد و گفت: در گام نخست باید ساخت 40 هزار واحد را آغاز کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: روند سوخت رسانی به نیروگاه ها مطلوب است و در صورت تداوم این روند، مشکلی در تامین برق در فصل زمستان رخ نخواهد داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: در طرح اصلاحیه مصوبه الزام شهرداری تهران به ایجاد و تسهیل جایگاه های کوچک سوخت رسانی در شهر تهران پیشنهاد شده زمین های بلااستفاده شهرداری تهران در سطح مناطق 22 گانه که فاقد کاربری هستند، به منظور احداث جایگاه های کوچک مقیاس سوخت در اختیار بخش خصوصی قرار گیرند.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس از رشد 12 درصدی توزیع فرآورده های نفتی در شش ماه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: سوخت رسانی پایدار و مطلوب با کنترل و نظارت دقیق تر در منطقه چالوس در حال انجام است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از رشد 63 درصدی سوخت رسانی از مرکز سوختگیری هواپیمایی شهید مدنی تبریز در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی در جلسه امروز کمیسیون انرژی روند سوخت رسانی در زمستان را مثبت ارزیابی کرد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی گفت: همسویی وزارت نفت و نیرو و همچنین به کارگیری تمام ظرفیت های حمل و نقل، از جمله ناوگان پالایش و پخش و راه آهن باعث تسریع در سوخت رسانی به نیروگاه ها شد.
موافقت با باغ بودن سه پرونده ارجاعی از دیوان عدالت اداری، تصویب دو فوریت لایحه توقف اساسنامه 19 سازمان و تصویب یک فوریت ایجاد جایگاه های کوچک سوخت رسانی از مهم ترین دستور کارهای جلسه امروز شورا شهر تهران بودند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۰    
اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز یک لایحه دو فوریتی و دو طرح یک فوریتی را به تصویب رساندند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران از موافقت اعضای شورای اسلامی شهر تهران در خصوص باغ بودن سه پرونده ارجاعی از دیوان عدالت اداری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک فوریت طرح اصلاحیه مصوبه الزام شهرداری تهران به ایجاد و تسهیل جایگاه های کوچک سوخت رسانی در شهر تهران به تصویب رسید
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه در بازدید گروه معین از شهرستان خوی گفت: از اول سال جاری تاکنون بالغ بر 70 میلیون لیتر نفت سفید در سطح منطقه ارومیه توزیع و هیچ مشکلی در تامین و توزیع فرآورده های نفتی مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی در شرایط بحرانی وجود ندارد و تمامی نواحی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
یک فوریت الزام شهرداری تهران به ایجاد و تسهیل به ایجاد جایگاه های کوچک سوخت رسانی در شهر تهران با موافقت همه اعضا به تصویب رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران از حضور شهردار تهران در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر تهران خبر داد و گفت: ایجاد جایگاه های کوچک سوخت رسانی در پایتخت در صحن شورا مورد بررسی قرار می گیرد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار از اختصاص نزدیک به 200 هزار لیتر سوخت به حمل و نقل هوایی در نیمه اول سال 1400 در غرب خراسان رضوی خبر داد .
ظرفیت های توسعه سوخت رسانی وعرضه فرآورده های نفتی در شهرستان مارگون مورد بررسی وتبادل نظر قرار گرفت .
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سید حجت مدنی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل در گفتگو با سبلان ما ، از ارسال نزدیک به 95 میلیون لیتر نفتگاز در شش ماهه نخست سال جاری به نیروگاه یاد شده خبر داد و گفت ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “رحیم سیاحی” رئیس اداره تاسیسات و سوخت رسانی فاز یک و دو نیروگاه رامین گفت: پمپ های خنک کن کولینگ تاورهای فاز 1 و 2 نیروگاه در بخش CWP قرار دارند که در فاز اول در صورت بروز هرگونه مشکل برای این پمپ ها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۵    
تضعیف دولت میقاتی، نگرانی از افزایش تنفر مردم از آمریکا در جریان سوخت رسانی ایران و کارشکنی در روند پرونده انفجار بیروت از مهمترین دلایل فتنه گری اخیر وطن فروشان داخلی و حامیان خارجی آن ها در توطئه اخیر علیه مردم لبنان بود توطئه ای که البته با هوشمندی حزب الله و نیروهای مقاومت، آتش آن خاموش شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس از رشد 12 درصدی توزیع فرآورده های نفتی در شش ماه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس گفت: انبار نفت منطقه چالوس یکی از مناطق مهم تاسیسات نفتی در منطقه شمال کشور است و از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون بی وقفه در حال سوخت رسانی به مجاری عرضه سوخت است.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: بررسی و شناسایی نقاط قوت و ضعف در شرایط اضطراری انبار نفت شهید حاج قاسم سلیمانی از اهمیت ویژه ای در سوخت رسانی به صنایع و جایگاه های سوخت مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی برخوردار است
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۴    
موتورسیکلت شما از سیستم سوخت رسانی مکانیکی یا همان کاربراتوری بهره می گیرد و یکی از مشکلات این نوع سیستم سوخت رسانی این است که پس از خرابی قطعات مکانیکی، کارکرد موتورسیکلت با مشکل مواجه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در نظر داریم یک منطقه گردشگری جهت بحث سلامت و مسائل مرتبط با سوخت رسانی به کشتی ها از طریق منطقه آزاد داشته باشیم.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: در نظر داریم یک منطقه گردشگری برای بحث سلامت و مسائل مرتبط با سوخت رسانی به کشتی ها از طریق منطقه آزاد داشته باشیم.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار :با آغاز فصل سرما و برنامه ریزی صورت گرفته سوخت 13هزار خانوار روستایی نفت سفید سوز به میزان مورد نیاز در کارت بانکی سرپرستان خانوار شارژ گردید .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل مپنا گفت: با تلاشی که صورت گرفته موضوع سوخت رسانی به مخازن نیروگاه ها در حال انجام است و جای هیچ نگرانی نیست.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۶   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای افزایش تعرفه قیمت آب و برق در دستور کار وزارت نیرو قرار ندارد. علی اکبر محرابیان امروز در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه بین وزارت صمت و نیرو برای احداث 10 هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی توسط بخش صنعت و معدن در خصوص آخرین وضعیت صادرات برق گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۶    
رئیس اداره امور عشایر باغملک گفت: سوخت عشایر سامانه ای می شود و خرید و فروش آن را تعاونی انجام می دهد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سعید خطیب زاده امروز در نشست خبری هفتگی، ضمن تشریح رویدادهای حوزه سیاست خارجی در یک هفته اخیر، گفت: روز دوشنبه دوازدهم مهر آقای دکتر امیرعبداللهیان با وزیر امور خارجه ارمنستان دیدار و گفت وگو داشت که در خصوص موضوعات مختلف و تمرکز بر تحولات قفقاز انجام شد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان این که سفر امیرعبداللهیان به سوریه از قبل تنظیم شده بود، گفت که هیچ درخواستی برای سوخت گیری هواپیمای وزیر امور خارجه در لبنان مطرح نبوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش و پخش گفت: برنامه وزارت نفت برای تامین سوخت زمستانی نیروگاه ها، کاهش مصرف سوخت مایع به خصوص مازوت است، تا اینجا مصرف گاز طبیعی در نیروگاه ها 10 درصد افزایش و سوخت مایع 4 درصد کاهش یافته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه استان مرکزی از آمادگی کامل این منطقه برای سوخت رسانی مطلوب و بدون وقفه در فصل زمستان خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه خبر منتشرشده در برخی از رسانه ها مبنی بر این که فرودگاه رفیق الحریری به هوایپمای حامل وزیر امور خارجه ایران به خاطر تحریم ها سوخت نداده و این هواپیما برای سوخت گیری به سوریه رفته است را رد کرد. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
انتخاب: سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان این که سفر امیرعبداللهیان به سوریه از قبل تنظیم شده بود، گفت که هیچ درخواستی برای سوخت گیری هواپیمای وزیر امور خارجه در لبنان مطرح نبوده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص ادعای خبرنگار لبنانی مبنی بر عدم سوخت رسانی فرودگاه بیروت به هواپیمای وزیر امور خارجه و سفر وزیر امور خارجه به سوریه برای سوخت گیری این مساله را خبرسازی دانست و گفت ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرودگاه بیروت به بهانه تحریم ها از سوخت رسانی به هواپیمای حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران، خودداری کرده و هواپیما برای دریافت سوخت به دمشق رفته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی در بازدید فرماندار کلانشهر تبریز از این منطقه از آمادگی کامل برای تامین سوخت زمستانی مصرف کنندگان بخش های خانگی، تجاری، صنعتی و نیروگاهی خبر داد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۸:۱۵   + ۳۵ سایت دیگر  
ایلنا: سخنگوی صنعت برق با ابراز امیدواری از اینکه طبق برنامه تا پایان آبان ماه مخازن سوخت از کفایت لازم برخوردار شوند، گفت: به نظر می رسد اگر این روند سوخت رسانی ادامه داشته باشد مشکلی در تامین برق مشترکان نخواهیم داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۰    
حمایت از مقاومت با صدای بلند یکی از مهمترین راهبرد های سیاست خارجی دولت سیزدهم است که نِمُود آن در پروژه سوخت رسانی به لبنان و درهم شکستن تحریم های سه گانه آمریکا علیه ملت ایران ، سوریه و لبنان، نمایان شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۷    
رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت از وزارت نفت دولت سیزدهم و مهندس جواد اوجی بابت سوخت رسانی به لبنان تشکر و به مجموعه وزارت نفت خسته نباشید گفت.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چالوس گفت : انبار نفت منطقه چالوس یکی از مناطق مهم تاسیسات نفتی در منطقه شمال کشور است و از شروع شیوع ویروس کرونا بی وقفه در حال سوخت رسانی به مجاری عرضه سوخت می باشد .
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۵    
به گزارش تابا؛ نمایندگان جایگاه ها داران سوخت در این جلسه ضمن بیان مسایل و تنگناهای کاری، خواهان حل مشکلات خود شدند. آرمین ساعد معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شهرستان بهبهان که مدیریت این جلسه را برعهده داشت با اعلام اینکه این قشر از جامعه و کارکنان این جایگاه ها از زحمتکش [.. ...
در دیدار مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان شمالی با فرماندار شهرستان اسفراین، ظرفیت های توسعه سوخت رسانی و عرضه فرآورده های نفتی در این شهرستان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران ،دولت انگلیس اعلام کرد که حدود 200 نیروی ارتش از روز دوشنبه در کل این کشور مستقر می شوند تا سوخت را به ایستگاه های سوخت رسانی برسانند. انگلیس در روزهای اخیر به دلیل کمبود راننده کامیون و خرید سوخت دچار مشکل شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
با تداوم بحران سوخت در انگلیس که ناشی از کمبود شدید رانندگان تانکرهای حمل سوخت می باشد از روز دوشنبه 200 راننده تانکر ارتش انگلستان برای کمک به آرامش اوضاع شروع به کار خواهند کرد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با آغاز هفته سوم بحران سوخت رسانی به خودروهای بریتانیایی، حال خبر می رسد دولت این کشور وضعیت بحرانی اعلام کرده است و براساس اعلامیه صادرشده ازسوی انجمن فروشندگان سوخت این کشور، ذخیره دوسوم پمپ بنزین ها خالی شده و شرایط دیگر پایانه های سوخت رسانی نیز وخیم است.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس تصویری منتشر کرده که نشان می دهد برخی دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) در اقدامی نمادین، تعدادی گالن سوخت به سفارت انگلستان در تهران اهدا کردند! این خبرگزاری در ادامه نوشت: گفتنی است طی روزهای اخیر، مردم انگلستان با مشکل کمبود سوخت مواجه شده و به پمپ های بنزین هجوم آورده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۸    
اگر تصور می کنید خودروهای هیبریدی نیازی به شستشوی سیستم سوخت رسانی ندارند، اشتباه بزرگی مرتکب شده اید، به همین دلیل بعد از معرفی اسپری دریچه گاز و انواع اکتان پیشنهاد می کنیم با شوینده های سیستم سوخت رسانی مخصوص خودروهای هیبریدی آشنا شوید
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۶    
شفقنا- ارتش انگلیس تا دو روز دیگر مسوولیت توزیع بنزین به جایگاه ها را برعهده خواهد گرفت. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نق از فرانس24؛ به دلیل کمبود راننده تانکر برای حمل سوخت، دولت انگلیس از ارتش برای توزیع مناسب بنزین درخواست کمک کرد ...