چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۲۲:۲۳Oct 2020 21

جدیدترین‌های «سعادت آباد»

امکانات رفاهی، یکی از علل مهاجرت نخبگان رسولی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در گفتگو با سعادت آباد گفت: ما در خصوص قانون گذاری و سیاستگذاری چیزی کم نداریم و مشکل اصلی شکاف عمیق بین نظر و عمل است. بخشی از این اتفاقات به دلیل وجود تحریم های ظالمانه است؛ اما این مسئله نباید به بهانه تبدیل شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس دیروز سه شنبه مورخه 29 مهرماه 1399 در نهایت با کاهش 42970 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 419 هزار و 312 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 30 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۹    
آی اسپورت - در حالی که طرفداران پرسپولیس و حتی مدیران این باشگاه در دفتر خیابان سئول منتظر بودند تا عصر دوشنبه با محمد نادری دیداری در راستای تمدید قرارداد داشته باشند اما این بازیکن سر قرار حاضر نشد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس دیروز دوشنبه مورخه 28 مهرماه 1399 در نهایت با کاهش 51727 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 462 هزار و 545 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 29 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
طبق نظر سنجی برنامه سعادت آباد رادیو تهران، 92 درصد به دلیل شرایط اقتصادی، 6 درصد شغل و دو درصد برای ادامه تحصیل تمایل به مهاجرت دارند.
اقتصاد آنلاین / پدال نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۷:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
قیمت 206 تیپ 2 صفر کیلومتر در بازار 250 میلیون تومان اعلام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس دیروز یکشنبه مورخه 27 مهرماه 1399 در نهایت با کاهش 47017 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 514 هزار و 398 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 28 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۳:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - مرد جوان که به خاطر علاقه به یک زن، شوهر او را کشته و به قصاص محکوم شده بود با تأیید این حکم از سوی قضات دیوان عالی کشور در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت. ...
برترین ها / روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه شهروند: سردیس استاد داوود رشیدی، چهره ماندگار سینما و تئاتر ایران، که بیست وپنجم تیر سال جاری در یکی از خیابان های سعادت آباد نصب شده بود، آسیب دید. ...
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
شورای اطلاع رسانی بازار سرمایه صبح امروز 27 مهرماه در محل ساختمان بورس تهران واقع در سعادت آباد با محوریت فرهنگ سازی، ارتقای دانش مالی و آموزش برگزار شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 23 مهرماه 1399 در نهایت با کاهش 19114 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 560 هزار و 561 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 27 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
برنامه سعادت آباد در فصل جدید، با رویکردی نو و نگاهی تازه به فرهنگ عامه و ارتقاء حقوق شهروندی روی آنتن رادیو تهران می رود.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: با گذشت نزدیک به 2 ماه از کشف اجساد زن و مردی جوان در یکی از اتاق های هتل اسپیناس نظریه کارشناس سلاح حکایت از آن دارد که زن جوان به قتل رسیده است. ...
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۷    
شاخص کل بورس دیروز سه شنبه مورخه 22 مهرماه 1399 در نهایت با افزایش 132 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 579 هزار و 639 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 23 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس دیروز سه شنبه مورخه 22 مهرماه 1399 در نهایت با افزایش 132 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 579 هزار و 639 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 23 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس دیروز دوشنبه مورخه 21 مهرماه 1399 در نهایت با کاهش 17558 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 579 هزار و 565 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 22 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۷:۳۳    
آپارتمان های سعادت آباد تهران در 45روز اخیر بین 32 تا 106میلیون تومان در هر متر مربع معامله شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس دیروز یکشنبه مورخه 20 مهرماه 1399 در نهایت با افزایش 55302 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 597 هزار و 124 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 21 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس دیروز شنبه مورخه 19 مهرماه 1399 در نهایت با افزایش 1150 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 541 هزار و 851 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 20 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 16 مهرماه 1399 در نهایت با افزایش 26028 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 540 هزار و 726 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 19 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: درحالی که نرخ مصوب هر کیلوگرم مرغ بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار 15 هزار تومان است اما قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار از 20 هزار تومان عبور کرده است و تا 22 هزار تومان نیز به فروش می رسد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس دیروز سه شنبه مورخه 15 مهرماه 1399 در نهایت با افزایش 24537 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 514 هزار و 709 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 16 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
[شهروند]25 سال قصاب بود اما حالا میان دزدان و تبهکاران به صف ایستاده. از 6 ماه پیش وارد باند خلاف شده .خلافی نه چندان سودآور. وقتی ورشکست شد تصمیم به دزدی گرفت. وقتی گوشت های مغازه روی دستش باد کرد. او ماند و میلیاردها بدهی. مغازه را فروخت و پول طلبکارها را داد اما بدهی بیش از این حرف ها بود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 14 مهرماه 1399 در نهایت با کاهش 32826 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 490 هزار و 154 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 15 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فروشگاه سان هوم جهت تکمیل کادر کادر فروشگاهی شعبه سعادت آباد خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه مورخه 13 مهرماه 1399 در نهایت با کاهش 23210 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 522 هزار و 944 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 14 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مسیر بورس امروز از دو ایستگاه می گذرد؛ ارزش معاملات در تالار سعادت آباد و قیمت دلار در چهارراه استانبول. این دو شاخص نقش مهمی در حرکت شاخص کل دارند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۱۷    
پیشتر خبری مبنی بر سقوط ستون ساختمان در سعادت آباد تهران منتشر شده بود ( اینجا بخوانید) که این ویدئو شدت این حادثه را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۵۵    
خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان جزئیات حادثه سقوط تیرآهن ساختمان در حال ساخت در خیابان سعادت آباد را از سازمان آتش نشانی شهرداری تهران پیگیری کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فیلم جدیدی از لحظه سقوط تیرآهن در سعادت آباد را مشاهده می کنید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 12 مهرماه 1399 در نهایت با افزایش 42425 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 545 هزار و 851 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 13 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
اینتیتر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تجاوز یک پسر 17 ساله به 10 زن و دختر در منطقه سعادت آباد تهران، پرونده تجاوز در پاییز کرونایی 99 را وارد فاز جدیدی کرده است. اخیرا ده زن و یک مرد جوان برای شناسایی یک تبهکار حرفه ای که متهم است که با خودرو شخصی، مسافران را ربوده و مورد سرقت و شکنجه قرار داده است ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: پرسپولیس با غلبه بر النصر عربستان، به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد. در ادامه خوشحالی مردم ایران در خیابان ها پس از برد شیرین پرسپولیس مقابل النصر عربستان را ببینید. گزارشی از شادی خیابانی مردم تهران شادی خیابانی هواداران پرسپولیس پس از صعود به فینال آسیا ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۲۱    
خوشحالی مردم در خیابان ها پس از برد شیرین پرسپولیس مقابل النصر عربستان را ببینید.
خبرورزشی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خوشحالی مردم در خیابان ها پس از برد شیرین پرسپولیس مقابل النصر عربستان را ببینید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 9 مهرماه 1399 در نهایت با افزایش 10468 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 503 هزار و 407 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 12 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، مجموعه تلویزیونی “بیگانه ای با من است” در خیابان سعادت آباد روزهای پایانی فیلمبرداری را سپری می کند. بهروز مفید در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم تأکید کرد که این سریال با کارگردان دوم و تدوین همزمان، اواسط آبان ماه به پایان می رسد. ...
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
پسر شرور که با خودروهای سرقتی و همدستی دو زندانی فراری به شکار دختران و زنان مسافر می رفت و آنها را قربانی سرقت های خشن خود می کرد در حالی دستگیر شده که یکی از شاکی ها مدعی است از سوی این باند مورد تعرض نیز قرار گرفته است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
ساعت 24-سقوط یکی از ستون های ساختمان در حال ساخت نبش خیابان علامه شمالی، در سعادت آباد تهران حادثه آفرید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
میزان نوشت: سقوط یکی از ستون های ساختمان در حال ساخت نبش خیابان علامه شمالی، در سعادت آباد تهران حادثه آفرید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ستون یک ساختمان در حال ساخت در خیابان علامه شمالی منطقه سعادت آباد تهران سقوط کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: آتش سوزی در بازار فومن
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۱:۵۰    
پس از سوءمدیریت های فراوان، سرانجام دیروز احمد سعادتمند که فرهاد مجیدی به او لقب کارمند داده بود، برکنار شد تا حضورش در مدیرعاملی استقلال و ساختمان باشگاه در سعادت آباد تهران به شش ماه نرسد!
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به علت بی احتیاطی در نصب، ناگهان داربست ها بر روی چند خودرو در سعادت آباد سقوط کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: آقای رجبی، مالک خانه خاطره انگیز سریال های دهه هفتاد درگذشت. بسیاری از علاقمندان به سریال های مطرح دهه هفتاد ازجمله همسران ، خانه سبز و دنیای شیرین حتما در تیتراژ پایانی این عنوان را دیده اند: با تشکر از خانواده محترم رجبی. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۸    
لیلا حاتمی، بازیگر هزاردستان و جدایی نادر از سیمین، 9 مهر 1399، چهل و هشت ساله می شود. لیلا حاتمی، همسر علی مصفا و فرزند علی حاتمی است. وی سابقه حضور در هیئت داوران جشنواره کن را دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 8 مهرماه 1399 در نهایت با کاهش 23028 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 492 هزار و 901 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 9 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 7 مهرماه 1399 در نهایت با کاهش 54957 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 515 هزار و 930 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 8 مهرماه 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران محله به محله - طرشت تهران؛ محله به محله - مخصوص تهران محله به محله - سنایی
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۶    
یکی از مخاطبان انصاف نیوز به نام مجید اصلاحی در کامنتی ذیل خبر سی سال مقاومت اسلام آباد در دل سعادت آباد تهران نوشت: تخصص در کار و انسانیت خوب چیزیه که نه شهرداران در طی این سال ها ازش برخوردار بودن نه شما و خبر گزاریهای مختلف دیگر. ...