یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۵:۵۰Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سعادت آباد»

نبض بورس   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 9 اسفند 99 در نهایت با کاهش 11855 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 193 هزار و 976 واحدی آرام گرفت.. امروز یکشنبه مورخه 10 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 6 اسفند 99 در نهایت با کاهش 5915 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 205 هزار و 727 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 9 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 5 اسفند 99 در نهایت با کاهش 2719 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 211 هزار و 763 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 6 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 4 اسفند 99 در نهایت با کاهش 8113 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 214 هزار و 500 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 5 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۴    
بورس خودرو در ادامه روزهای سرد و سرخ خود امروز نیز شاهد داد و ستدهای کم رونق و بازاری بی رمق بود و بازهم چراغ بورس خودرو قرمز ماند. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، در حالی که خودروسازان در جاده مخصوص طی روزهای اخیر همواره اخبارهای خوب از جاده مخصوص مخابره می شود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۲    
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: وظیفه مجلس، نظارت دقیق بر اجرای کامل قانون اقدام راهبردی برای لغو تمامی تحریم ها و صیانت از منافع ملی ایران اسلامی است.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۷    
شرکت توسعه و عمران امید از سرمایه گذاران برای مشارکت در احداث پروژه مسکونی دعوت به همکاری کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه مورخه 3 اسفند 99 در نهایت با کاهش 10051 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 222 هزار و 664 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 4 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 2 اسفند 99 در نهایت با کاهش 5598 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 232 هزار و 759 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 3 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالحسین روح الامینی در گفتگو با برنامه سعادت آباد رادیو تهران، با اشاره به اینکه با طرح شفافیت آراء نمایندگان مجلس موافق است اظهار داشت ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 29 بهمن 99 در نهایت با کاهش 7487 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 238 هزار و 395 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 2 اسفند 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
قیمت هر متر مربع ملک در سعادت آباد از 52 میلیون و 890 هزار تومان تا 125 میلیون تومان در نوسان است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 28 بهمن 99 در نهایت با کاهش 11476 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 245 هزار و 809 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 29 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جامعه فارس: عبدالرضا چراغعلی، معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری تهران در برنامه سعادت آباد رادیو تهران با تایید رتبه 29 استان تهران در بودجه بهداشت و درمان، ما به ازاء هر نفر در حدود 80 هزار تومان، اظهار داشت: استان تهران با گستردگی تراکم جمعیت با دیگر استان های کشور فرق دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۲    
همه ی ما در مواردی نیاز به تزریقات داریم تا بیماری خود را تسکین بخشیم و یا از ابتلا به یک بیماری پیشگیری کنیم.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 27 بهمن 99 در نهایت با کاهش 7306 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 257 هزار و 61 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 28 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه مورخه 26 بهمن 99 در نهایت با افزایش 2085 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 264 هزار و 339 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 27 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 25 بهمن 1399 ددر نهایت با افزایش 21624 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 262 هزار و 203 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 26 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با میزان گفت: شب گذشته مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در حین بازدید از واحد های صنفی سطح شهر به یک مغازه مشاور املاک در منطقه سعادت آباد برخورد کرده که چندین مرد بدون رعایت پروتکل های بهداشتی در حال قمار و شرط بندی بودند. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 21 بهمن 1399 در نهایت با افزایش 21624 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 214 هزار و 368 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 25 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۹:۴۵    
برنامه رادیویی سعادت آباد با سرپرست بهزیستی شهرستان شمیرانات گفتگو کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۳:۴۸    
مدیر بهزیستی شهرستان ری در گفتگویی با برنامه سعادت آباد شبکه رادیویی تهران شرکت کرد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 20 بهمن 1399 در نهایت با افزایش 22302 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 192 هزار و 835 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 21 بهمن 99 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان باشت گفت: خانه های ورزش روستاهای شاه بهرام و سعادت آباد در این شهرستان به وسایل ورزشی تجهیز شد.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه مورخه 19 بهمن 1399 در نهایت با افزایش 35187 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 170 هزار و 532 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 20 بهمن 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۷:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
همشهری: سارقانی که از چند روز پیش در فضای مجازی به اسپایدرمن معروف شده بودند به دام افتادند. بررسی های پلیس نشان می دهد که این سارقان برخلاف آنچه در فضای مجازی مطرح شده بود، فقط از آپارتمان هایی سرقت می کردند که در طبقه اول یا همکف بودند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-مسعود کریمی : ورق معاملات بورس تهران در داد و ستد های دومین روز کاری هفته برگشت و نماگر اصلی بازار سهام پس از چهار روز پیاپی منفی، با 1/ 3 درصد رشد همراه شد. به این ترتیب تا پایان زمان معاملات روز یکشنبه، شاخص کل توانست محدوده یک میلیون و 170 هزار واحدی را به خود اختصاص دهد ...
جویا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۲:۰۱    
ساعت 12 ظهر سه شنبه 7 مرداد امسال ماموران کلانتری 132 شهرک غرب در جریان درگیری مسلحانه در منطقه سعادت آباد قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ ضرغام آذین با اعلام خبر بازداشت سارقان منازل در شمال تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود ساعت 21:30 شانزدهم بهمن ماه جاری فردی در تماس با پلیس 110 اعلام کرد که سارق یا سارقانی داخل منزل وی در منطقه سعادت آباد حضور دارند و در حال سرقت هستند. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت سارقان منزل در شمال تهران خبر داد و گفت: سارقان حین سرقت از منزل و درحالیکه داخل خانه حضور داشتند، به دام افتادند و تاکنون هفت شاکی با حضور در کلانتری این سارقان را شناسایی کرده اند.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق منزلی خبر داد که فیلم سرقت آن در فضای مجازی دست به دست شده بود. رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ صبح امروز از دستگیری سارق منزلی خبر داد که فیلم آن در فضای مجازی باز نشر شده بود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۶    
شرکت هافمن تولیدکننده انواع پروفیل های در و پنجره یو پی وی سی جهت تکمیل کادر فروش خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 18 بهمن 1399 در نهایت با کاهش 37640 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 135 هزار و 369 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 19 بهمن 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رستوران فلای لند یک مجموعه رستورانی بزرگ و بنام در محدوده ی سعادت آباد استان تهران برای تکمیل کادر پرسنلی خود در عناوین شغلی زیر با شرایط عالی دعوت به همکاری مینماید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 15 بهمن 1399 در نهایت با کاهش 32416 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 173 هزار و 50 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 18 بهمن 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جامعه فارس: زهرا صدر اعظم نوری، عضو شورای شهر تهران در برنامه سعادت آباد رادیو تهران، درباره تحقق طرح “شهر بیدار” در تهران، گفت: هر زمان محدودیت های کرونایی برداشته شود و مردم بتوانند در فضاهای عمومی شهر حضور یافته و رفت و آمد کنند شرایط اجرای این مصوبه هم اجرا خواهد شد. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۴    
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 14 بهمن 1399 در نهایت با کاهش 28238 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 205 هزار و 428 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 15 بهمن 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز سه شنبه مورخه 14 بهمن 1399 در نهایت با کاهش 28238 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 205 هزار و 428 واحدی آرام گرفت. امروز چهارشنبه مورخه 15 بهمن 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۰:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجهبه مناسبت آغاز دهه فجر و چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در گفت و گویی با برنامه سعادت آباد رادیو تهران به ابعاد مختلف سیاست خارجی ایران پرداخت. ...
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به حضور طالبان در افغانستان گفت: طالبان بخشی از واقعیت امروز افغانستان است؛ اما همه آینده افغانستان نیست. به گزارش ایسنا ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس به نقل از رادیو تهران، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه در گفت و گویی با برنامه سعادت آباد رادیو تهران در پاسخ به اینکه آیا سیاست خارجی کشور ما با تغییر دولت ها تغییر می کند یا خیر؟ اظهار داشت ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز دوشنبه مورخه 13 بهمن 1399 در نهایت با کاهش 17842 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 233 هزار و 559 واحدی آرام گرفت. امروز سه شنبه مورخه 14 بهمن 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز یکشنبه مورخه 12 بهمن 1399 در نهایت با افزایش 3839 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 250 هزار و 992 واحدی آرام گرفت. امروز دوشنبه مورخه 13 بهمن 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
هنر صدا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه (دوشنبه 13 بهمن) مهمان حضوری برنامه سعادت آباد رادیو تهران است. به گزارش هنرصدا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران؛ مریم آصفی تهیه کننده برنامه سعادت آباد ضمن اعلام این خبر گفت: شبکه رادیویی تهران(دوشنبه 13 بهمن) از ساعت 13 با حضور سعید خطیب زاده ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس گشت تعزیرات حکومتی تهران گفت: 300 کیلوگرم گوشت فاسد از یک رستوران در شمال تهران کشف شد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۵    
داد و ستدهای بورس خودرو در حالی امروز به پایان رسید که مانند روز گذشته نمادهای شاخص ساز و لیدرهای این بازار مثبت شدند و فعلاً در حال طی مسیر سبز هستند. ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز شنبه مورخه 11 بهمن 1399 در نهایت با افزایش 39477 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 247 هزار و 175 واحدی آرام گرفت. امروز یکشنبه مورخه 12 بهمن 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
متهمان پرونده سرقت و آزار به زنان در سعادت آباد گناه را گردن یکدیگر می اندازند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۰    
یک کلینیک پوست و مو جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.