یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۵:۰۷Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رودان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رودان بدترین وضعیت را در هرمزگان داردT خواستار ورود جدی استاندار هرمزگان به بحث ورزش در سراسر شهرستان رودان از رودخانه تا بیکاه و جغین شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مأموران انتظامی رودان یک توزیع کننده دارو های روانگردان را در این شهرستان دستگیر کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رودان از ثبت از ثبت وقف جدید شامل یک واحد تجاری به ارزش 6 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۴    
بازدید استاندار هرمزگان، نماینده شرق مردم هرمزگان در مجلس و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از شرکت بسته بندی خرما و مرکبات و طرح بازیافت نخل در بخش رودخانه شهرستان رودان
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۸:۴۴    
ظهر امروز ، استاندار هرمزگان، نماینده شرق مردم هرمزگان در مجلس و رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت هرمزگان در سفر به شهرستان رودان از طرح فرآوری کرومیت شرکت تاناانرژی بازدید کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۶:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا-استاندار هرمزگان با اشاره به بازدید از پروژه های مختلف زیرساختی و اقتصادی شهرستان رودان گفت: افزایش بهره وری آب از اولویت های اصلی در استان است و در این راستا اعتبارات ویژه ای برای توسعه کشت های نوین کشاورزی درنظر گرفته ایم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۲۹    
همزمان با 12 آذر و حضور استاندار هرمزگان در شهرستان رودان ، سرپرست بهزیستی هرمزگان نیز ضمن حضور در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهرستان ودیدار مردمی ، پاسخگوی مراجعین و نمازگزاران بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در سفر یک روزه خود به شهرستان رودان ضمن بازدید از پروژه های عمرانی نیمه تمام در دیدارهای چهره به چهره با مردم روستاهای این شهرستان به مشکلات آنها رسیدگی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان عصر جمعه با ورود به شهرستان رودان از طرح های بزرگ عمرانی در حوزه کشاورزی، معدنی و راهسازی در این شهرستان بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۵۰    
تیم پالایش نفت آبادان در دیداری خانگی از هفته ششم رقابت های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور با نتیجه 13 بر دوو تیم هیات فوتبال رودان را شکست داد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، هفته ششم لیگ برتر فوتسال زنان در 6 دیدار برگزار شد که در نخستین بازی فرهان ملارد 4 بر صفر مس کرمان را شکست داد. پویندگان فجر شیراز نیز 3 بر صفر بازی را به بوتا پارس ایرانیان واگذار کرد. پالایش نفت آبادان هم به برتری پر گل 13 بر 2 برابر هیات فوتبال رودان دست یافت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان از طرح های راهسازی بخش رودخانه شهرستان رودان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: پیگیری سرمایه گذاری در زمینه صنایع تبدیلی و معادن اولویتی مهم برای توسعه شهرستان رودان است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان با انجام پنج بازی پیگیری شد که طی آن تیم های پالایش نفت آبادان و ملی حفاری اهواز مقابل حریفان خود به بردهایی پرگل رسیدند. نتایج هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان به شرح زیر است: مس کرمان صفر – فرهان ملارد 4 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۵:۲۵    
آبادان - ایرنا - تیم فوتسال پالایش نفت آبادان با پیروزی پر گل برابر میهمانش هیات فوتبال رودان از هفته ششم لیگ برتر در پایان نیم فصل اول صدرنشین گروه الف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رودان گفت: دولت با همت و اقتدار خود می تواند مشکلات کشور را برطرف کند.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۱    
برتری پالایش نفت آبادان بر هیئت فوتبال رودان در هفته ششم لیگ برتر فوتسال زنان سبب شد تیم خوزستانی همچنان صدرنشین گروه یک باقی بماند.
مکران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۵    
بازدید استاندار هرمزگان از جاده ارتباطی بخش رودخانه شهرستان رودان تا مرز استان های هرمزگان و کرمان مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان به همراه حاج حسین رئیسی نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان رودان و دیگر مدیران، از جاده ارتباطی زیارتعلی و ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۱    
بندرعباس - ایرنا- بخش اول سفر روز جمعه استاندار هرمزگان به رودان ،ادای احترام به شهدای بخش زیارتعلی، بازید از طرحهای عمرانی ازجمله راه زیارتعلی به فاریاب و واحد بسته بندی خرما.عکس از نادر ناصری و تدوین ژاله گرگانی.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۹    
بندرعباس - ایرنا- فرماندار رودان گفت: برای تکمیل پل بیدان بخش رودخانه ازتوابع این شهرستان و رسیدن به مرحله بهره برداری به 160میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۶    
بندرعباس - ایرنا- استاندا هرمزگان صبح جمعه با سفر به رودان برنامه کاری خود را با ادای احترام به شهیدان شهر زیارتعلی بخش رودخانه از جمله شهید علی حاجی آغاز کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۶    
بندرعباس - ایرنا- استاندار هرمزگان درقالب جمعه مردمی صبح جمعه همراه جمعی از مدیران اجرایی به منظور بررسی وضعیت رودان عازم این شهرستان شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۰:۵۹    
تفاهم نامه همکاری بهزیستی و شهرداری رودان با موضوع مناسب سازی اماکن و معابر شهری برای استفاده افراد دارای معلولیت در محل شورای شهر بندرعباس امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بسیجیانی که در عرصه سلامت و به ویژه بحث پیشگیری از کرونا و انجام واکسیناسیون در رودان فعالیت داشتند، در آیینی مورد تجلیل قرار گرفتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در اولین روز از هفته گرامیداشت افراد دارای معلولیت ، جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان رودان با حضور معاون توانبخشی بهزیستی استان و به ریاست معاون اجتماعی فرمانداری شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۵۹    
مدیر اجرایی گروه فرهنگی مردمی شهید ابراهیم هادی رودان گفت: تعداد 90 سری جهیزیه ویژه زوج های جوان نیازمند شهرستان رودان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۸    
مدیر مرکز جوانان مهر رضوان رودان گفت: با همت جهادگرانی رودانی، 20 سری جهیزیه در بین نیازمند این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۵    
با حضور جمعی از مسوول شهرستان رودان، عملیات اجرایی مسجد خیر ساز صاحب الزمان عج روستای برزد رودان آغاز شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۱    
پارک روستای ناصرآباد بخش جغین شهرستان رودان به همت گروه جهادی قرارگاه شهید حسن راستین و پایگاه مقاومت بسیج سمانه و کانون فرهنگی هنری لقمان حکیم تعمیر و بازسازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بانوان ایران، تیم هیات فوتبال رودان پس از سه شکست، 6 بریک و با هتریک فریده رهی تیم چیپس کامل مشهد درخانه را شکست داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۳    
حوزه/امام جمعه رودان گفت: امروز کشور بیش از هر زمانی به اعتماد سازی نیاز دارد و برای این مهم باید جلوی نجومی بگیران بایستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رودان گفت: در شرایط حاضر راهکار پیروزی در جنگ های اقتصادی، فرهنگی و غیره و برون رفت از مشکلات و معضلات بهره گیری از تفکر، فرهنگ و نگاه بسیجی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۵    
تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال رودان حریف خود را به 6 گل بدرقه کرد.
دی اسپورت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۰    
هفته پنجم لیگ برتر فوتسال کشورمان امروز نیز با برد تیم های مدعی پیگیری شد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۶    
در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال زنان باشگاه های کشور امروز تیم هیئت فوتبال رودان هرمزگان اولین پیروزی فصل خود را شکست چیپس کامل مشهد کسب کرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تعداد زیادی از کارگران معدن کرومیت آسمینون فاریاب با تحصن در محور مواصلاتی رودان به منوجان به دنبال تحقق حقوق و مزایای قانونی و همچنین شنیده شدن صدایشان توسط مسئولان هستند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۶    
مسئول معاونت اجتماعی سپاه رودان گفت: بسیج می تواند در کاهش آسیب های اجتماعی و برقراری نظم و ارتقاء امنیت باثبات و پایدار در محلات نقش اساسی داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان از سرقت یک هزار و 53 دریچه فاضلاب در شهرهای بندرعباس، رودان و هرمز از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
همایش اقتدار بسیجیان رودان با حضور بسیجیان، اقشار مختلف مردم و مسوولان در آستان مقدس امامزاده شاه قطب الدین حیدر رودان برگزار شد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۳    
فلاحی گفت: جوانان بسیجی با تقویت روحیه جهادی، فکر انقلابی و مطالبه گری می توانند به پیشرفت کشور و جامعه کمک کنند و فعالیت های فرهنگی قرارگاه های تحول محلات در تقویت نگرش های جوانان بسیار می تواند اثربخش باشد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دوستی با برشمردن برخی از پروژه های مولد که می تواند باعث توسعه و پیوند اقتصادی مناطق شود، گفت: می توانیم از طریق احداث یک مسیر ارتباطی 17کیلومتری، رودان را به عنوان یک منطقه فعال کشاورزی به تیاب میناب به عنوان یک پایگاه صادراتی متصل کنیم که بتوان اشتغال و معیشت مردم هر دو منطقه را تامین کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد یادواره شهدای کهنشوئیه و دهگلکن رودان گفت: به مناسبت هفته بسیج هفتمین یادواره شهدای عزیز روستاهای دهگلکن و کهنشوئیه برگزار می گردد
بسیج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۲    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام جعفر صادق( ع) رودان گفت: مسابقات فوتسال هفته بسیج در آین شهرستان با شرکت 14 تیم آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۳    
جاده بندرعباس کهنوج در محدوده تونل رودان تا اطلاع بعدی مسدود است.
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان رودان از کشف 11 تن سنگ معدن قاچاق از یک دستگاه کامیون بنز در شهرستان خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان با بیان اینکه بسیج یعنی باور به مشارکت مردم در نظام جمهوری اسلامی گفت: این نظام برای ادامه حیات و استمرار حاکمیت به مردم متکی است و مردم هم باید از دستاوردهای آن حراست و حفاظت کنند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
زارع پور گفت: محرومیت زدایی و کمک به نیازمندان از اولویت های قرارگاه تحول محلات می باشد و بسیجیان تلاشگر به همت خود مردم در راستای ایجاد تحول در منطقه قدم برمیدارند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۹    
مدیر شبکه بهداشت و درمان رودان از شروع واکسیناسیون نوبت سوم کرونا در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج ادارات سپاه ناحیه رودان از ارسال 60تن آرد به مناطق زلزله زده فین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۴    
تیم فوتسال بانوان هیات فوتبال رودان متحمل سومین شکست متوالی خود در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور شد.