یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۲۳Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گردشگران خارجی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۷:۵۶    
گرگان - ایرنا - معاون گردشگری وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به حضور نمایندگان آژانس های مسافرتی کشور عراق در گلستان گفت: این استان با ظرفیتی که دارد، می تواند به مقصد گردشگری جدید برای گردشگران خارجی تبدیل شود.
خبرگزاری ایسنا: اگر حضور افغانستانی ها در ایران را حساب نکنیم، عراقی ها در بین اتباع خارجی که به ایران سفر می کنند، بیشترین زمان را در کشورمان می گذرانند، معمولا یک ماه. انگیزه سفر آن ها بیشتر زیارت، درمان و گردش است، اما سفر هر عراقی به ایران چقدر خرج برمی دارد؟ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فروش مجوز شکار نه تنها از تخلفات جلوگیری نمی کند بلکه خود به ابزاری تبدیل می شود تا شکارچیان به بهانه در دست داشتن مجوز بتوانند تعداد بیشتری از آنچه در پروانه تعیین شده یا حتی گونه های دیگری را هم شکار کنند.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گردشگران خارجی بعد از شیوع کرونا به دنبال مقصدی جذاب هستند و وجهه ایران بعد از ماجراهای سال 1398 با توجه به شیوع کرونا و مصائبی که برای دنیا اتفاق افتاد در ذهن جهانیان تغییر کرده و دیگر اثری از آن ماجراها نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۵    
دنیای اقتصاد : پس از همه گیری کرونا، گردشگری در تمام جهان تعطیل شده و بسیاری از کشورها نه تنها به گردشگران خارجی بلکه به شهروندان تابعه کشور خود اجازه ورود نمی دادند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حیات وحش کشور با وجود خشک سالی، قاچاق، خرید و فروش، تغییر کاربری و بیماری طاعون در شرایط خوبی قرار ندارد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بررسی همشهری از بازار سفر های داخلی مشخص کرد هزینه سفر ایرانی ها با رشد تصاعدی مواجه شده و تنها برای 2 روز پایان هفته به بیش از 10 میلیون تومان رسیده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲    
دبیر کل انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: اصفهان سال ها است پذیرای گردشگران خارجی و داخلی است اما در سایه اپیدمی کرونا بی مهری شامل حال زاینده رود اصفهان شد و آن را به محلی خشک و بی روح تبدیل ساخت که مردمانش هر روز از دیدن صحنه دلخراش رودخانه خالی از آب تأسف می خورند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۱:۰۷    
شهر تهران، کلان شهر بزرگ و مدرنی است که جاذبه های گردشگری و تفریحی متعددی دارد. از همین رو هر ساله گردشگران خارجی و داخلی بسیاری به تهران سفر می کنند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۱    
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: جزیره هرمز یکی از دیدنی ترین جزایر دنیاست که گردشگران خارجی زیادی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۲    
گردشگری در پساکرونا جهش ویژه ای خواهد داشت و طبیعی است که باید برای آن دوران و پذیرایی از گردشگران خارجی و داخلی برنامه ریزی و زیرساخت های لازم را به خوبی فراهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: جزیره هرمز یکی از دیدنی ترین جزایر دنیاست که گردشگران خارجی زیادی دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
امیر پویان رفیعی شاد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با توجه به وجود فرودگاه امام خمینی(ره) در تهران، گردشگران خارجی دست کم یک شب را در تهران سپری می کنند. رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر سفرهای هوایی استان تهران بیان کرد: از حیث واحد های اقامتی هرچند زیر ساخت [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست اداره کل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری کشور با اشاره به اهمیت جلوگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامتی مردم گفت: گردشگران خارجی در هنگام ورود به کشور بیمه کرونا می شوند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
جبار گوهری بااشاره به دستور العمل هیات وزیران مبنی بر باز شدن دوباره پای گردشگران خارجی به کشورمان، اظهار کرد: در این راستا، مقرر شد تمهیداتی برای ورود بیشتر گردشگران خارجی به ایران از طریق ایجاد تعاملات با کشورهای مختلف بویژه کشورهای همسایه انجام گیرد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
علی صابر ، بااشاره به آغاز تردد گردشگران خارجی از مرز پرویزخان، اظهار کرد: باتوجه به همجواری کرمانشاه با دو بخش عرب نشین و کردنشین عراق، این ظرفیت مناسب فراهم شده تا از این بخش ها جذب گردشگر داشته باشیم.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رادیو ورزش؛ برنامه جهان ورزش (چوگان و سوارکاری) این هفته ظرفیت های جذب گردشگر به واسطه جشنواره های زیبایی اسب و بازی های چوگان را تحلیل و بررسی می کند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
سنندج – بعد از گذشت دو سال وقفه، نخستین فم تور گردشگری و سلامت از اقلیم کردستان عراق وارد سنندج شد تا زمینه برای ورود مجدد گردشگران خارجی به استان فراهم شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
مقام های هند که مرزهای این کشور را ماه ها به روی بازدیدکنندگان خارجی بسته بودند، از پذیرش گردشگران خارجی واکسینه شده 99 کشور خبر دادند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۸    
رکنا: رئیس هیات مدیره جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی با تاکید بر این که آمار ورود گردشگران خارجی به جهت سیاحت از ایران در دوره شیوع کرونا نزدیک به صفر بوده است، گفت: ما برای این که در رقابت تنگاتنگ جهانی که برای جذب گردشگران خارجی وجود دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - آغاز سفر گردشگران خارجی به کرمان، استان پرجاذبه ای که بیشترین تعداد آثار ثبت جهانی ایران را دارد، امیدها را برای تجدید حیات این بخش از ظرفیت های موجود در دیار کریمان زنده کرده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۲۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم خوش رفتار روز دوشنبه در جلسه کمیسیون نام گذاری معابر و اماکن عمومی مراغه افزود: براین اساس، این تابلوها در تمامی معابر عمومی دو زبانه انگلیسی و فارسی خواهند شد تا زمینه ساز بهره مندی و استفاده مناسب گردشگران خارجی از اماکن تاریخی و عمومی این کهن شهر شود. وی ادامه داد: این اقدام در [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۰    
تهران- ایرنا- مالزی به دنبال واکسیناسیون گسترده مردم این کشور برای مقابله با ویروس کووید-19 و ورود گردشگران طی 2 ماه گذشته، بدنبال تمهیداتی به منظور افزایش شمار گردشگران خارجی است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران یکی از بهترین مقاصد گردشگری است. این شهر می تواند نظر گردشگران خارجی و ایرانی را جلب نماید؛ چون انواع و اقسام جاذبه های تاریخی، طبیعی و گردشگری را در خود جای داده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مسافران خارجی می توانند از این پس با روادید گردشگری به مشهد و دیگر شهرستان های خراسان رضوی سفر کنند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-یوسف بیدخوری در مراسم اختتامیه جشنواره گردشگری زعفران تربت حیدریه با بیان این مطلب افزود: اقتصاد کشاورزی در تربت حیدریه با توجه به مشکلاتی مانند کمبود آب، می تواند از ظرفیت گردشگران برای رونق خود استفاده کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هند پس از 20 ماه ممنوعیت ورود گردشگران خارجی به علت شیوع کرونا، اکنون با افزایش روند واکسیناسیون گسترده سراسری در این کشور و کاهش آمار مبتلایان، اقدام به گشودن مرزها کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان از افزایش تعداد گردشگران خارجی در شهر اصفهان در یک ماه اخیر خبر داد و گفت: این موضوع پس از ابلاغ دستورالعمل جدید به منظور صدور روادید اتفاق افتاد.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از ایجاد مرکز ساماندهی گردشگران ورودی به ایلام در پایانه مرزی شهرستان مهران خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اگرچه سفر ایرانیان به کشورهای دیگر از جمله به حوزه خلیج فارس هزینه بر است اما شهروندان عمانی می توانند تنها با پرداخت 95 ریال یک هفته در تهران سیاحت کنند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه آفتاب یزد _ یگانه شوق الشعراء: این روز ها در فضای مجازی تبلیغی در عمان برای سفر به شمال ایران را می بینیم که در آن اشاره شده فقط با 25 ریال عمانی افراد می توانند به شمال ایران سفر کنند. کاهش ارزش پول ملی ایران باعث شده است که ایران به مقصدی ارزان برای گردشگران خارجی تبدیل شود ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
کاهش ارزش پول ملی ایران باعث شده که سفر خارجی ها به ایران از نظر اقتصادی برای آنها به صرفه باشد. هرچند در دوره کرونا صنعت گردشگری ایران روزهای بدی را پشت سر گذاشته اما اکنون به نظر می رسد به تدریج این صنعت در حال احیا شدن است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در ابتدا لازم است تاکید کنم به عنوان یک فعال اقتصادی، بدون کمترین تردید آقای ضرغامی را از قوی ترین وزرای دولت آقای رئیسی می دانم و رویکرد عملگرایانه ایشان در حل مسایل را بسیار می پسندم که نمونه شاخص آن را در برقراری مجدد جریان صدور ویزای گردشگران خارجی مشاهده کردیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی می آورد: نخستین گروه گردشگران فرانسوی هفت روز پیش و در آستانه صدمین روز دولت سیزدهم وارد ایران شدند. این اولین گروه گردشگران اروپایی بودند که پس از شروع مجدد صدور ویزای گردشگری به ایران سفر کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کاهش محدودیت های کرونایی و افزایش واکسیناسیون در جامعه گفت: این استان برای پذیرش گردشگران خارجی آماده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جامعه تورگردانان با بیان این که ایران بازار گردشگری خود را از دست نداده و تا سال 1402 آن را به حالت قبل از کرونا برمی گردانیم، گفت: چرا درباره استقبال ایرانی ها از واکسیناسیون کرونا آمار و اطلاعاتی به دنیا نمی دهید؟ گردشگران خارجی می خواهند بدانند بهداشت و ایمنی در ایران چه وضعی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداه کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی گیلان از لزوم داشتن تست PCR منفی و ارائه کارت واکسن برای گردشگران خارجی به گیلان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- این هفته گردشگران خارجی به ایران آمدند؛ مسئولان گردشگری معتقدند با واکسیناسیون سراسری در کشور، گردشگران خارجی زیادی به ایران می آیند. همچنین در این هفته اعلام شد بر اساس قراردادی بالغ بر 1100 میلیارد تومان تسهیلات برای فعالان صنایع دستی در نظر گرفته شده است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ارجمندی گفت: برای افزایش ضریب امنیت گردشگران نیازمند همکاری نیرو ی انتظامی هستیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
ورود اولین گروه از گردشگران خارجی به ایران، نصب داربست در طاق کسری، انتخاب شهر خلاق غذا، پیشنهاد لغو ویزای گردشگران سلامت کشورهای اسلامی خبرهای ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خرید خانه و سکونت در نصف جهان یعنی اصفهان، قطعا برای بسیاری از مردم جذاب است. اصفهان در کنار جاذبه های تاریخی و گرشگردی که دارد، هر ساله میزبان بسیاری از گردشگران خارجی و داخلی است و همین مسئله باعث شده که در طی سال های اخیر رشد و توسعه بسیاری پیدا کند و امروزه به یکی از شهرهای با امکانات بالای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری میراث فرهنگی استان یزد: دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان برای ورود گردشگران خارجی آمادگی دارد.
مقررات ورود به ایران پیرو آخرین دستورالعمل ستاد ملی مدیریت کرونا درباره سفر اتباع ایرانی و خارجی به روزرسانی شد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۸    
معاون گردشگری گیلان از برگزاری جلسه کمیسیون گردشگران خارجی با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان گیلان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان از هماهنگی با فرودگاه های استان برای ورود گردشگران خارجی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: بعد از لغو محدودیت های سفر در دوران کرونا، تمامی تاسیسات گردشگری استان با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده میزبانی از گردشگران خارجی هستند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دستیار ستادی معاونت گردشگری کشور گفت: هم اکنون حدود 75 درصد از مردم به دلیل ترس از شرایط همه گیری کرونا از انجام سفر واهمه دارند. بنابراین باید مسئولان امر برای انجام سفر اقدامات لازم را برای اعتمادسازی از زیرساخت های گردشگری انجام دهند.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از ایجاد مرکز ساماندهی گردشگران ورودی به استان در محل پایانه مرزی شهرستان مهران خبر داد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی با رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) دیدار و گفت وگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت راه و شهرسازی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از برنامه ریزی و هماهنگی لازم در راستای بالا بردن سطح خدمات تاسیسات گردشگری برای پذیرش، اقامت، راهنمایی و پذیرایی از گردشگران خارجی با همکاری بخش خصوصی در سطح استان خبر داد.